طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی موضوعی مهم می باشد که فکر بسیاری از صاحبان مشاغل شرکتی را به خود جلب کرده است. چگونه باید یک سایت شرکتی طراحی کرد که با تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا طراحی شود؟ سوال مهمی که بسیاری از کسانی که دنبال طراحی سایت شرکتی هستند از خود می پرسند این است که چگونه وب سایت من در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود؟ شرکت رایان در کنار شما است تا به رویای شما جامه عمل بپوشاند. ما بهترین کار طراحی سایت را برای شما انجام خواهیم داد تا کسب و کار شما نیز رونق بگیرید.

اصول طراحی سایت شرکتی

تجارت آنلاین موضوعی است که در سالیان اخیر توسعه چشمگیری یافته و توجه به این موضوع برای مدیران و صاحبان کسب و کار امری ضروری تلقی می گردد. صرف نظر از اینکه شما صاحب یک تجارت اینترنتی و یا تجارتی در دنیای واقعی باشید، شما به داشتن وب سایت و برقراری ارتباط با مشتریان و همکاران بر بستر اینترنت نیاز دارید.

طراحی وب سایت شرکتی اصول و شرایط ویژه ای دارد که توجه به آن ها می تواند مدیران را در نیل به اهداف خود یاری نماید. سایت شرکتی با هدف معرفی یک شرکت و شناساندن خدمات و سرویس های آن ها به مشتریان طراحی می گردد. برای طراحی و ساخت وب سایت سایت شرکتی اولین گام تعیین اهداف و احتیاجات شرکت و مخاطبان است.

برای این کار مدیران شرکت و مشاوران دست اندر کار در طراحی سایت شرکتی در کنار هم نسبت به تعیین نیازها اقدام نموده و طرح اولیه سایت را مشخص می نمایند. پس این کار طراحی و برنامه نویسی برای سایت شرکتی آغاز می گردد.

طراحی سایت شرکتی در شرکت رایان

فرآیند طراحی وب سایت شرکتی

برای داشتن یک سایت شرکتی دو موضوع اصلی طراحی سایت و برنامه نویسی باید مورد توجه قرار گیرد. طراحی سایت اگر چه امری است که به سلیقه افراد و مخاطبان بستگی دارد اما رعایت اصول اولیه در آن امری ضروری است. به عنوان مثال در طراحی و ساخت وب سایت شرکتی موضوع فعالیت شرکت و مخاطبان آن در تعیین طرح و رنگ بندی نقش اساسی دارد.

استفاده از رنگ های تند برای بسیاری از سایت های شرکتی چندان مورد پسند نخواهد بود. طراحی ساده و فارغ از طرح های پیچیده و شلوغ انتخاب مناسبی برای طراحی سایت شرکتی محسوب می شود. نوع برنامه نویسی سایت بر اساس تیمی که بر روی طراحی سایت کار می کند تعیین می گردد.

طراحی سایت شرکتی

بخش های اصلی در ساخت سایت شرکتی

در طراحی سایت یا ساخت وب سایت شرکتی برخی از بخش ها به عنوان بخش های اصلی سایت مطرح بوده و در واقع پیکره سایت را شکل می دهند. برای هر سایت شرکتی اولین و مهم ترین صفحه، صفحه اصلی یا ورودی سایت است. این صفحه از این جهت دارای اهمیت است که در نگاه اول و در همان چند ثانیه آغازین می تواند باعث جلب توجه بازدیدکنندگان گردد.

صفحه اصلی سایت شرکتی می تواند دارای بنرهایی با طراحی های منحصر به فرد که معرف فعالیت ها و خدمات شرکت است باشد. همچنین دسترسی سریع به برخی از صفحات اصلی و مهم سایت از این صفحه امکان پذیر است.

صفحه بعدی را به صورت صفحه “درباره ما” در بسیاری سایت ها مشاهده نموده اید. این صفحه بخشی است که به مدیران شرکت اجازه می دهد تا در متونی کوتاه به معرفی شرکت، برتری ها، اهداف و چشم انداز های شرکت بپردازند.

خدمات و سرویس

بخش خدمات و سرویس ها بخش دیگری است که در واقع می تواند به عنوان یکی از کلیدی ترین بخش های طراحی سایت شرکتی در نظر گرفته شود. در نظر داشته باشید شما به عنوان مدیر یک تجارت آنلاین نیاز دارید تا خدمات، محصولات و سرویس های خود را به مشتریان معرفی نمایید و این بخش از سایت می تواند نیاز شما را رفع نماید. معمولا در این بخش می توان دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفت.

دسته بندی محصولات

دسته بندی محصولات شرکت و یا خدمات ارائه شده به بازدیدکنندگان سایت کمک می کند تا در میان خدمات شما سردرگم نشوند. در صورتی که لیست خدمات یا محصولات شرکت زیاد باشد توصیه می شود که قابلیت جستجو را برای آن ها در نظر بگیرید.

در این بخش استفاده از تصاویر با کیفیت و حجم مناسب بسیار اثر بخش خواهد بود. بخش بعدی که می تواند به عنوان یکی دیگر از بخش های اصلی در سایت شرکتی باشد بخش اطلاعات تماس یا تماس با ما می باشد.

در این بخش به دو صورت می توان با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار نمود. در حالت اول تنها به ارائه شماره تماس، آدرس و اطلاعات تماس افراد کلیدی شرکت بسنده نموده اما در حالت بعدی می توان اندکی پیشرفته تر گام برداشته و از فرم های مختلف برای دریافت پیام و اطلاعات مخاطبان بهره جست.

بخش های اصلی در طراحی سایت شرکتی

سایر بخش ها در طراحی سایت شرکتی

علاوه بر بخش های اصلی که در طراحی سایت شرکتی باید از آن ها استفاده نمود برخی از بخش ها و امکانات ویژه نیز وجود دارد که افزودن آن ها به سایت مزایای خاص خود را دارد. یکی از این بخش ها اخبار سایت می باشد.

در بخش اخبار می توان به اخبار مربوط به خدمات و محصولات و یا اخبار مربوط به حوزه های مرتبط با کسب و کار اشاره نمود. یکی از امکاناتی که می توان برای سایت در نظر گرفت ارسال خبر نامه به مخاطبین است.

با این روش می توان بانک اطلاعاتی خوبی از مخاطبان سایت به دست آورده که این کار می تواند در برنامه های تبلیغاتی بعدی شرکت نقش مهمی داشته باشد. نکته بسیار مهم در این خصوص علاقه مندی افراد به ثبت نام در سایت و دریافت اطلاعات و اخبار از سوی شما است.

بخش بعدی که می توان به سایت اضافه نمود بخش مقالات است. افزودن بخش مقالات به سایت مزیت های فراوانی دارد. از جمله این موارد می توان به بهبود وضعیت سئو سایت اشاره نمود.

کلمات کلیدی سایت

سئو سایت

یکی از روش های تقویت سئو سایت استفاده از متون حاوی کلمات کلیدی است. این امر به موتور های جستجو کمک می کند تا بهتر و بیشتر سایت را شناسایی نموده و در نهایت رتبه بندی سایت را در موتورهای جستجو مانند گوگل بهبود ببخشد.

علاوه بر این جلب توجه مخاطبین با ارائه اطلاعات و مطالب کاربردی می تواند تبلیغاتی رایگان برای کسب و کار شما تلقی گردد. همچنین مطالعه مقالات باعث ماندگاری بیشتر مخاطبان در داخل صفحات سایت شده که از جنبه ای دیگر می تواند موجب بهبود وضعیت سئو سایت گردد.

بخش های یک وب سایت شرکتی چیست؟

شما همچنین می توانید قابلیت دانلود مقالات را برای مخاطبان سایت فراهم کنید. جهت برقراری ارتباط با مشتریان و بازدیدکنندگان سایت شرکتی می توان بخشی را به عنوان مشاوره یا ارتباط با مشتریان در نظر گرفت. بسته به نوع هدف گذاری شرکت این مشاوره می تواند به صورت آنلاین و با استفاده از ماژول های ویژه این کار صورت گرفته و یا به صورت فرمی جهت دریافت سوالات و نظرات در سایت قرار داده شود.

ایجاد ارتباط بیشتر با کاربران وب سایت

در این بخش می توانید رزومه افراد را نیز ضمیمه کنید. علاوه بر این موارد ارائه گزارش های مختلف در خصوص شرکت به بازدید کننده ها موجب اعتماد بیشتر افراد به شما می شود. گزارش عملکرد و گزارش های مالی از جمله این موارد هستند.

بسته به خدمات شرکت، گاهی اوقات نیز می توان بخش هایی را در سایت برای انجام برخی از امور به صورت آنلاین در نظر گرفت. به عنوان نمونه دریافت برخی از مدارک مربوط به خدمات و سرویس های ارائه شده می تواند موجب تسریع در روند فعالیت و خدمات شرکت گردد. در نهایت آنچه که در طراحی سایت شرکتی دارای اهمیت است شناخت صحیح از مخاطبین و ارائه خدماتی در جهت رفع نیاز های آن ها می باشد.

خدمات طراحی سایت شرکتی در تهران

اگر ساکن تهران هستید یا کسب و کار شرکتی شما در تهران قرار دارد و به دنبال طراحی وب سایت برای شرکت خود می باشید شرکت رایان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

ما با تجربه 15 ساله در زمینه خدمات طراحی وب سایت شرکتی با تمام زیر و بم طراحی وب سایت های شرکتی آشنا هستیم و می دانیم یک وب سایت شرکتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا باعث پیشرفت کاری شما گردد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم مقاله کامل و مفید طراحی سایت شرکتی در تهران را مطالعه کنید.

طراحی سایت شرکتی در کرج

کرج یکی از شهرهای بزرگ استان البرز می باشد که شرکت هایی زیادی در صنف و کسب و کارهای متنوعی در آنجا وجود دارند. به همین دلیل نیاز است که خدمات طراحی سایت شرکتی در کرج به صورت ویژه انجام گیرد. شرکت بزرگ و بین المللی رایان این خدمت ویژه را در کرج و تمام شهرهای استان البرز انجام می دهد.

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

اگر به دنبال یک شرکت معتبر و بزرگ برای طراحی وب شرکت خود در اصفهان هستید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله طراحی سایت شرکتی در اصفهان را مطالعه کنید. ما می توانیم به صورت ویژه خدمات خود را در استان اصفهان ارائه دهیم.

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی وب سایت شرکتی در شرکت رایان به گونه ای است که بسیار عالی و به صرفه می باشد. تمامی بخش های طراحی شده به صورت Full Work می باشد. یعنی خیال شما بابت کاری که تحویل می گیرید راحت باشد. برای برآورد هزینه طراحی سایت می توانید با شماره 44289422-021 | 44289462-021 تماس بگیرید.

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی

بعد از طراحی سایت نیاز است تا با روش های نوین بهینه سازی وب سایت، سایت طراحی شده و کدنویسی شده در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرید. شرکت رایان با تخصص و نمونه کارهای بی نظیر خود می تواند سایت طراحی شده را جزو نفرات برتر گوگل نماید. خدمات سئو سایت شرکتی در شرکت رایان بعد از طراحی سایت و طبق خواسته مشتری انجام می گیرد. کافی است سئو سایت شرکتی خود را به ما بسپارید تا به صورت صحیح و درست سایت شما جزو نفرات برتر گوگل شود.

نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی

شرکت رایان با تجربه بیش از یک دهه در زمینه طراحی وب سایت دارای تعداد بسیاری از نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی می باشد.

5/5 (1 Review)
نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت فروشگاهی
نوشته‌های پیشین
چگونه یک شرکت طراحی وب سایت تاسیس کنیم – نکات مفید و ترفندها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست