طراحی سایت مرکز تجاری

طراحی سایت مرکز تجاری (Site design of commercial centers) یکی از اقداماتی می باشد که مدیر یا مدیران مجتمع ها یا مراکز تجاری باید حتما به آن توجه کنند. مخصوصا اگر مجتمع تجاری تازه ساخت باشد نیاز است که وب سایت اختصاصی مرکز تجاری حتما طراحی شده باشد و بتواند به مخاطبان خود خدمات ارائه دهد.

طراحی سایت مرکز تجاری

طراحی سایت مرکز تجاری یا مجتمع تجاری

مخاطبی که وب سایت مرکز تجاری را دنبال می کند ممکن است مشتری باشد. در نتیجه لازم است که هر آنچه را که مد نظر مشتری یا مخاطب باشد در وب سایت قرار داده شود. شرکت رایان به دنبال آن است که بزرگترین و بهترین و از همه مهم تر وب سایتی برای مرکز تجاری طراحی کند تا مخاطب را تبدیل به مشتری نماید.

علت نیاز به طراحی وب سایت برای مجتمع تجاری چیست؟

دوستان عزیز اگر به آینده مجتمع تجاری خود اهمیت می دهید هرگز در طراحی سایت مرکز تجاری یا مجتمع تجاری تردید و درنگ نکنید. وب سایت اختصاصی کار و امکان جذب مشتری را افزایش می دهد.

علت نیاز به طراحی وب سایت برای مجتمع تجاری چیست؟

از جمله مواردی که لازم است که در وب سایت مجتمع تجاری قرار داده شود و شرکت طراحی سایت رایان این امر را محقق می سازد موارد زیر می باشد:

 • View یا حالت نمایش سه بعدی یا 3D مرکز تجاری
 • آدرس دقیق همراه با شماره های تماس و راه های ارتباطی
 • درج تعداد واحدهای خالی
 • درج تعداد واحدهای اجاره داده شده یا فروخته شده
 • امکان کسب اطلاعات ویژه برای هر واحد و طبقه
 • گالری عکس طبقات و واحدها
 • بهترین گرافیک ممکن ( زیرا شرکت رایان به صورت اختصاصی وب سایت طراحی می کند )
 • واکنشگرا بودن یا Responsive بودن 100% تضمینی
 • امکان مشاوره آنلاین با بخش فروش مجتمع تجاری
 • امکان رزرو واحد و پرداخت هزینه به صورت آنلاین [ طراحی سایت فروشگاهی ]
 • بخش بندی کردن طبقات طبق صنف مربوطه
 • ثبت مختصات مرکز تجاری بر روی نقشه گوگل
 • ارجاع سریع به بخش املاکی مجتمع [ طراحی سایت املاک ]

و بسیاری از خدمات ویژه دیگر که تنها در شرکت رایان وجود دارد. زیرا ما در تمام زمینه های طراحی سایت مهارت کافی را دارا می باشیم. از جمله اگر مایل هستید برای خود وب سایت شرکتی طراحی کنید پیشنهاد می کنیم مقاله طراحی سایت شرکتی را مطالعه بفرماید.

سئو وب سایت مرکز یا مجتمع تجاری

اگر سئو وب سایت مرکز تجاری به خوبی انجام گرفته باشد یا انجام گیرد سبب موفقیت شما در زمینه طراحی وب سایت مجتمع تجاری می گردد. زیرا با استفاده سئو یا بهینه سازی است که وب سایت می تواند در رتبه های برتر گوگل رشد داشته باشد و مخاطبان و مشتریان بتوانند از خدمات مجتمع شما استفاده کنند.

موفقیت تک تک کسب و کارها و صنف ها در مجتمع تجاری باعث کسب شهرت و آوازه مجتمع می گردد. برای مثال ممکن است بسیاری از مردم یک مجتمع تجاری را به خاطر پوشاک یا طلا و جواهرات بشناسند.

بعد از طراحی وب سایت برای مرکز تجاری یا مجتمع تجاری، هرگز از سئو و بهینه سازی آن غافل نشوید.

طراحی سایت مرکز تجاری در ترکیه

اگر به دنبال طراحی وب سایت اختصاصی برای مرکز تجاری یا مجتمع تجاری خود در کشور ترکیه می باشید و می خواهید یک شرکت معتبر ایرانی خدمات وب سایت را برای شما انجام دهد کافی است با کارشناسان شرکت رایان تماس بگیرید. ما متفاوت ترین و بهترین وب سایت را برای مجتمع تجاری شما طراحی می کنیم.

تمام ایده های شما برای وب سایت مرکز تجاری شما می تواند توسط کارشناسان با تجربه شرکت رایان به واقعیت تبدیل شود. پیشنهاد می کنیم از خدمات طراحی سایت در ترکیه شرکت رایان حتما استفاده کنید.

کسب مشتریان بیشتر با تبلیغات در اینستاگرام

ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از تبلیغات در اینستاگرام شرکت رایان استفاده کنید. یکی از راه های افزایش تعداد مشتریان برای یک مرکز تجاری این است که باید دارای پیج اینستاگرامی فعالی باشد. پیشنهاد ما این است که از بخش های جذاب مجتمع تجاری عکس بگیرید و در پروفایل اینستاگرامی خود قرار دهید. اگر می خواهید این کار و همچنین بسیاری از ایده های دیگر به صورت ویژه در اینستاگرام انجام گیرد با ما تماس بگیرید.

قیمت طراحی وب سایت مرکز یا مجتمع تجاری

شرکت رایان در زمینه ساخت وب سایت همیشه تمام خواسته های مشتریان خود را برآورده می سازد. از جمله یکی از خواسته های مشتریان عزیز تخفیف در قیمت می باشد. ما هم همین کار را می کنیم و حتی بیشتر. یعنی ضمن تخفیف فوق العاده در طراحی وب سایت، یک سال تمام یا 12 ماه به صورت 100% رایگان خدمات پشتیبانی وب سایت را برای شما انجام می دهیم.

مدت زمان لازم برای طراحی، اجرا و اتمام پروژه طراحی سایت

به علت اینکه تمام خدمات طراحی سایت در شرکت رایان به صورت 100% اختصاصی صورت می گیرد ممکن است طی 20 روز کاری طراحی وب سایت مجتمع تجاری به طول بیانجامد. شرکت رایان پیشنهاد می کند که در این مورد عجله نکنید.

در تمام مراحل طراحی سایت مجتمع تجاری، در هر زمینه ای که نیاز باشد با کارفرما تماس گرفته می شود تا سلیقه و نظر ایشان را جویا شویم. زیرا ما در شرکت طراحی سایت رایان تنها به دنبال رضایت کامل مشتری می باشیم.

اگر می خواهید پروژه طراحی سایت مرکز تجاری خود را شروع کنید شرکت رایان آماده اجرا پروژه با عقد قرارداد رسمی می باشد.

0/5 (0 Reviews)
نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت خودرو
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست