طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل – طراحی وب سایت هتلطراحی سایت هتل یکی از مهمترین اقدامات در این زمینه می باشد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا می گوییم طراحی سایت هتل یک ضرورت است. مهم ترین دلیل برای بیان ضرورت طراحی وب سایت هتل این است که دنیای اینترنت روز به روز در حال پیشرفت بوده و مردم ترجیح می دهند بسیاری از کارهای خود را از جمله رزرو هتل از طریق اینترنت و تنها با چند کلیک انجام دهند. در نتیجه این دو دلیل به عنوان مهم ترین دلایل ضرورت طراحی سایت در نظر گرفته می شوند.

طراحی سایت هتل سبب می شود تا مجموعه رفاهی شما به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه ها شناخته شده و شانس بیشتری در جذب توریست و مخاطبین داشته باشید. در واقع شما به واسطه ایجاد وب سایت هتل سبب افزایش اعتبار خود می شود.

علاوه بر این موارد به واسطه طراحی سایت به صورت کارآمد امکان برطرف کردن نیازهای مشتریان به ساده ترین حالت ممکن، امکان پذیر خواهد بود. این ویژگی در طراحی وب سایت هتل سبب می شود تا مشتریان شما نسبت به استفاده از خدمات هتل رضایت بیشتری داشته باشند و وفاداری آنها نسبت به هتل شما بیشتر شود. در ادامه ضرورت طراحی وب سایت هتل، مزیت ها و بسیاری از موارد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

طراحی وب سایت هتل

در نهایت شما خواهید دانست که در ساخت سایت هتل چه نکاتی باید مد نظر قرار بگیرد، این طراحی سایت به چه نیازهایی پاسخ می دهد، چه امکاناتی ضروری خواهد بود.
به واسطه طراحی سایت هتل علاوه بر اینکه شما نوع جدیدی از بازاریابی را به جهت ارائه خدمات برای خود فراهم کرده، مکملی نیز برای سایر روش های بازاریابی خود ایجاد می کنید. به همین جهت بهترین کیفیت سایت را در نظر بگیرید تا بازخورد شما از طراحی وب سایت هتل مناسب باشد. طراحی سایت هتل ضعیف، سبب می شود که اعتبار شما زیر سوال برود و بسیاری از افراد به شما اعتماد نکنند.

شرکت رایان به عنوان مجموعه ای حرفه ای در زمینه طراحی سایت هتل می تواند شما را در این مسیر همراهی کرده و راه را برای شما هموار کند. همراهی یک تیم حرفه ای در طراحی سایت سبب می شود که شما نتیجه قابل توجهی را پس از راه‌اندازی سایت هتل مشاهده کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

طراحی سایت هتل چه تفاوتی با سایر طراحی های سایت دارد؟

طراحی سایت هتل به معنای طراحی سایت اختصاصی به منظور معرفی خدمات هتل است. در نتیجه نمی توان ساخت سایت هتل را به عنوان یک طراحی سایت عمومی در نظر گرفت. طراحی سایت متفاوت از نظر گرافیکی، کارایی و نهایت هدف دارای تفاوت قابل توجهی است به همین جهت نمی توان یک نوع طراحی را برای تمامی سایت ها در نظر گرفت.
در ایجاد وب سایت هتل شما منابع اطلاعات متفاوتی نسبت به طراحی سایت گردشگری خواهید داشت.
در نهایت بر اساس گفته ها می توان به این نتیجه رسید که طراحی سایت هتل کاملا اختصاصی است. شما به واسطه ایجاد وب سایت هتل به صورت اختصاصی می توانید سایتی را طراحی کنید که در آن مردم به شما اعتماد کنند و در نتیجه شاهد وفاداری مشتریان خود به واسطه طراحی وب سایت هتل اختصاصی باشید. انتظار عملکرد مثبت در اینگونه طراحی سایت زمانی حقیقی خواهد شد که راه‌اندازی سایت هتل به صورت اختصاصی انجام شده باشد نه با قالب های آماده!

مزیت های طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل مزیت های بسیاری را به همراه خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که راه‌اندازی سایت هتل باید توسط تیم حرفه ای و متخصص انجام پذیرد تا بازخورد آن مثبت باشد. ساخت سایت هتل ضعیف، علاوه بر اینکه مزیتی ندارد بلکه به عنوان یک عیب نیز در نظر گرفته می شود. در ادامه به بررسی مهم ترین مزیت های طراحی سایت هتل خواهیم پرداخت. پس از مطالعه مزیت های طراحی وب سایت هتل شما به صورت واضح این موضوع را درک می کنید که چرا می گوییم طراحی سایت امروزه به عنوان یک ضرورت مطرح می شود.

طراحی سایت هتل و بهبود کسب و کار هتل

مزیت های طراحی سایت هتلطراحی سایت هتل سبب می شود تا شما بستری مناسب به جهت تبلیغات داشته باشید. طراحی سایت هتل موفق سبب می شود تا شما به کاربران بسیاری که به هیچ وجه از وجود آن ها مطلع نبوده اید دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این افراد بسیاری نیز به واسطه ایجاد وب سایت هتل متوجه میشوند که هتل شما مناسب آن ها است و در همان قسمتی که آنها قصد اقامت دارند واقع شده است.

ایجاد کانال ارتباطی قدرتمند

طراحی سایت هتل باعث می شود تا شما بتوانید کانالی قدرتمند به جهت ارتباط با کاربران داشته باشید. در واقع ساخت سایت هتل سبب می شود تا شما وبسایتی کارآمد داشته باشید که به عنوان اولین مکان ورود کاربران به جهت کسب اطلاعات در نظر گرفته شود. به همین جهت در راه‌اندازی سایت هتل باید به این نکته توجه داشته باشید که سایت باید همواره در دسترس باشد و اطلاعات ارائه شده در طراحی وب سایت هتل باید جذابیت بصری بالایی داشته باشید. طراحی سایت سبب می شود تا شما بستر مناسبی به جهت ارتباط با مهمانان داشته باشید.

برند سازی به واسطه طراحی سایت هتل

محتوای متنی و محتوای بصری در طراحی سایت هتل سبب می شود تا شما بتوانید برندسازی خود را تکمیل کنید. در واقع شما باید در تمام مراحل ر برند سازی را در نظر داشته باشید. برند سازی در طراحی سایت هتل باید به گونه ای انجام شود که نام شما در ذهن خواننده باقی بماند. کاربرانی که وارد سایت شما می شوند، شاید در گذشته هیچ نامی از هتل نشنیده باشند و ورود به سایت اولین تجربه آنها از هتل باشد به همین جهت باید برند سازی به صورت ویژه ای در نظر گرفته شود تا مشتری که هیچ گاه هتل شما را ندیده است احساس و جو هتل را به واسطه طراحی وب سایت هتل تجربه کند.
تا جای ممکن در ساخت سایت هتل سعی کنید تا برندسازی را به صورت شخصی انجام دهید. منحصر به فرد بودن اینگونه سایت ها سبب می شود که سایت و خدمات شما در ذهن بیننده باقی بماند.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

نکات طراحی سایت هتل

در طراحی سایت هتل باید نکات منحصر به فردی در نظر گرفته شود تا شما بتوانید بهترین نتیجه را مشاهده کنید. در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین نکاتی که می تواند به شما در جهت موفقیت طراحی سایت کمک کند را مورد بررسی قرار خواهیم داد. فهرست زیر، نکاتی هستند که شما باید حتما در زمان راه‌اندازی سایت هتل به آنها توجه داشته باشید. پس از فهرست نکات ایجاد وب سایت هتل شما می توانید هر نکته را به صورت کامل مشاهده کنید.

 • سادگی و دسترسی راحت کاربران به بخش های مختلف
 • جذابیت گرافیکی و طراحی ui-ux
 • ریسپانسیو بودن و قابل اجرا در تمامی دستگاه ها و موبایل و …
 • طراحی اختصاصی قالب به همراه هارمونی رنگ مدنظر شما
 • گالری تصاویر و ویدئو های بخش های مختلف هتل با کیفیت بالا
 • داستان هاو تجربه های سایر مسافرین هتل را به تصویر بکشید
 • سرعت بالا و لود سایت کمتر از 3 ثانیه
 • سئو و بهینه سازی سایت هتل با کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل

سادگی در عین جذابیت

در طراحی سایت هتل حتما باید به سادگی توجه کنید. وب سایت های بسیاری وجود دارند که در کنار سادگی دارای جذابیت چشمگیری هستند. به همین جهت نمی توان گفت که اگر طراحی سایت ساده باشد، جذابیتی وجود ندارد.

ریسپانسیو (قابل اجرا در تمامی دستگاه ها و موبایل)

واکنش گرا بودن امروزه به عنوان یکی از اساسی ترین نکات در ساخت سایت هتل شناخته می شود. در صورتی که طراحی سایت هتل بر اساس اصول واکنش گرایی انجام شود، سایت در هر دستگاهی از جمله تلفن همراه به صورت بهینه قابل مشاهده خواهد بود. ریسپانسیو بودن این قدرت را در طراحی وب سایت هتل به سایت می دهد که با اندازه های متفاوت نمایشگر ها سازگار باشد. این نکته از جمله از مهم ترین نکات طراحی وب سایت هتل است که در رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر گذار خواهد بود. به همین جهت طراحی سایت باید ریسپانسیو باشد.

زیبایی و گرافیک اختصاصی را در نظر داشته باشید

طراحی سایت هتل از جمله طراحی های حساس است. در واقع شما باید کیفیت کار خود را در ایجاد وب سایت هتل به رخ بکشید. اگر طراحی سایت شما نامناسب باشد، کاربران وارد شده به سایت شما احساس می کنند که قطعا خدمات شما هم به نازیبایی طراحی وب سایت هتل شما خواهد بود و به همین جهت سایت را ترک خواهند کرد. در واقع تفکر آنها به این صورت خواهد بود که اگر طراحی وب سایت هتل تا این حد بی سلیقه انجام گرفته است، در نتیجه خدمات نیز تا این حد نامطلوب خواهد بود.

ایده خود را در طراحی سایت هتل به تصویر بکشانید

شما در ساخت سایت هتل باید ایده خود را به وضوح به کاربران نشان دهید. به عنوان مثال اگر شما به مرتب بودن در هتل خود اهمیت می دهید در طراحی سایت هتل نیز باید مرتب بودن را در نظر داشته باشید. این موضوع سبب می شود تا کاربری که به سایت شما وارد شده است از طراحی سایت هتل برداشت مرتب بودن سیستم شما را داشته باشید.
به عنوان مثال اگر شما به ارائه امکانات اهمیت می دهید، راه‌اندازی سایت هتل شما باید همراه با ارائه امکانات متنوع باشد تا در ذهن کاربر این تفکر شکل بگیرد که اگر در ایجاد وب سایت هتل تا این حد به امکانات توجه شده است، در واقعیت نیز خدمات و امکانات ویژه ای ارائه خواهد شد.

در طراحی سایت هتل داستان جذابی داشته باشید

ساخت سایت هتلدر واقع سعی کنید در طراحی سایت هتل داستانی جذاب در نظر بگیرید تا کاربران بخواهند آن را تجربه کنند. تجربه هایی که کاربران می توانند در هتل شما داشته باشند را در راه‌اندازی سایت هتل به تصویر بکشید تا آنها به واسطه رزرو اتاق بتوانند تجربه های ذکر شده را امتحان کنند.
افراد دوست دارند تا تجربه های جدید کسب کنند و هر اندازه ساخت سایت هتل قدرتمندتر و حرفه ای تر باشد، تمایل کاربران به استفاده از خدمات شما بیشتر خواهد شد. شما در ایجاد وب سایت هتل می توانید از عکس های با کیفیت، فیلم های هیجان انگیز، عناصر طراحی منحصر به فرد، نوشتار قدرتمند و طراحی بصری استفاده کنید.

در دسترس بودن

در دسترس بودن یکی از نکاتی است که به صورت قطعی باید به صورت برجسته در طراحی سایت هتل در نظر گرفته شود. سایت هتل به ندرت باید از دسترس خارج شود. به منظور آنکه سایت شما همیشه در دسترس باشد باید طراحی سایت هتل بر روی هاست قدرتمند انجام پذیرد. در نتیجه در دسترس بودن را به هیچ وجه نباید در طراحی سایت ها سطحی در نظر گرفت. آپتایم سرورهای رایان بالای 99% می باشد.

راه‌اندازی سایت هتل به صورت هدفمند

طراحی سایت هتل باید به گونه ای باشد که مهمان وارد شده به سایت به سمت رزرو اتاق هدایت شود. در واقع در ساخت سایت هتل باید بستر ارتباطی ساده و کاربردی در نظر گرفته شود که کاربران به سادگی به صفحه مورد نظر خود انتقال پیدا کنند. نقشه سایت در طراحی سایت باید کاملا واضح باشد و هیچ کاربری در زمان استفاده از سایت شما نباید احساس گمراهی کند.

در طراحی سایت هتل از عکس های با کیفیت استفاده کنید

استفاده از عکس در طراحی سایت هتل می تواند به جذب مشتریان بیشتر کمک کننده باشد. از عکس هایی که سبب ایجاد انگیزه به جهت امتحان کردن خدمات هتل شما شود استفاده کنید. علاوه بر آن سعی کنید در اینگونه سایت ها، عکس ها را به همراه کپشن یا توضیحات کوتاهی منتشر کنید.

کاربرپسند بودن در طراحی سایت هتل

کاربرپسند بودن چه در طراحی سایت هتل و چه در طراحی هر سایتی امروزه به عنوان یکی از مهم ترین معیارهای موفقیت سایت در نظر گرفته می شود. به همین جهت در ایجاد وب سایت هتل نیز باید کاربر پسند بودن سایت در مراحل ابتدایی ساخت سایت هتل در نظر گرفته شود. شما باید در کاربرپسند بودن طراحی سایت هتل، رقابت را در نظر داشته باشید.
به عنوان مثال کاربران سایتی را دوست دارند که آدرس رستوران ها، جاذبه ها، رویدادها و غیره را به آنها ارائه دهد. به همین جهت در طراحی سایت تمامی این بخش ها را در نظر داشته باشید.

سئو طراحی سایت هتل

در طراحی سایت هتل سئو از جمله مهم ترین مباحثی است که باید در نظر گرفته شود. راه ‌اندازی سایت هتل از اولین قدم تا اخرین مرحله باید بر اساس اصول سئو سایت که به معنای اصول بهینه سازی به جهت موتورهای جستجو است انجام شود. در واقع شما باید پس از راه ‌اندازی سایت هتل در موتورهای جستجو دیده شوید تا کاربران به سایت شما وارد شود.
به منظور دیده شدن شما نیاز دارید تا طراحی سایت شما بر اساس اصول بهینه سازی موتورهای جستجو را داشته باشید. هر اندازه که رتبه شما پس از راه‌اندازی سایت هتل در موتورهای جستجو بهتر باشد، موفقیت شما نیز بیشتر خواهد بود.
شرکت رایان در ساخت سایت هتل به واسطه تیم قدرتمند خود می تواند شما را در زمینه بهبود سئو کمک کرده و سبب ایجاد موفقیت شما در طراحی سایت هتل شود. شما به واسطه بهینه سازی سئو در زمان ایجاد سایت هتل می توانید به عنوان یکی از اولین انتخاب کاربران جستجوگر به جهت هتل باشید.

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:

 1. طراحی سایت گردشگری

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

آموزش و تحویل نهایی

قیمت طراحی سایت هتل

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 1.8
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 5.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 6.2
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • 7.5
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

قیمت طراحی سایت هتل در برابر امکانات و ویژگی های مورد نظر شما تعیین خواهد شد. در طراحی سایت هتل معمولا به شما قیمت پایه ای در ازای امکانات و خدمات خاصی ارائه خواهد شد، اما این قیمت نهایی نبوده و با توجه به ویژگی های درخواستی شما در زمینه راه‌اندازی سایت هتل متفاوت خواهد شد. شرکت رایان به عنوان شرکتی قدرتمند در زمینه طراحی سایت هتل، طراحی را با قیمت مناسب و بهترین کیفیت در زمانی مناسب انجام می دهد.

به واسطه بهره مندی از خدمات شرکت رایان می توانید طراحی سایت هتل منحصر به فرد و کاربردی را انتظار داشته باشید. ایجاد وب سایت هتل به صورت اصولی و حرفه ای سبب می شود تا شما بتوانید در این حوزه رقابتی قدرتمند داشته و در این رقابت موفق شوید.

توجه داشته باشید که قیمت ساخت سایت هتل با افزایش امکانات و ماژول ها افزایش خواهد داشت. به جهت مشاوره و تعیین قیمت نهایی طراحی وب سایت هتل توسط تیم متخصص رایان می توانید با ما تماس گرفته و درخواست خود را به جهت طراحی سایت ارائه دهید تا تیم مشاوره به شما راهنمایی های لازم به جهت طراحی سایت هتل را ارائه دهد.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت هتل چیست؟

شما به عنوان هتل دار یا تیم مارکتینگ یک هتل قطعا در طراحی سایت هتل با این دغدغه رو به رو خواهید بود که چه امکاناتی به جهت طراحی سایت مورد نیاز است. آیا در ایجاد وب سایت هتل شما باید تمامی امکانات سایر سایت ها را داشته باشید؟ آیا امکانات جدیدی قابل در نظر گرفتن در ساخت سایت هتل است؟ آیا می توان امکانات خلاقانه ای را در راه‌اندازی سایت هتل در نظر گرفت؟
در واقع به عنوان شخصی که به دنبال طراحی سایت هتل است قطعا سوالات بسیاری ذهن شما را مشغول کرده است و یکی از مهم ترین سوالات در رابطه با ایجاد وب سایت هتل این سوال خواهد بود که چه امکاناتی در طراحی سایت شما مورد نیاز خواهد بود؟ در ادامه برخی از امکانات مورد نیاز در راه‌اندازی سایت هتل برای شما فهرست کرده ایم و پس از فهرست امکانات مورد نیاز در زمان راه‌اندازی سایت هتل، توضیح برخی از امکانات ذکر شده به جهت راه‌اندازی سایت هتل بیان شده است تا شما درک بهتری از امکانات مورد نیاز در طراحی سایت هتل داشته باشید.

 1. امکان رزرو کردن اتاق
 2. مشاهده اتاق ها و امکانات آنها و تصاویر با کیفیت از زوایای مختلف
 3. امکان مشاهده محوطه در راه‌اندازی سایت هتل
 4. معرفی خدمات هتل
 5. نقشه هتل در طراحی سایت
 6. لوکیشن و موقعیت هتل
 7. چند زبانه بودن در طراحی سایت هتل(فارسی، انگلیسی و عربی و….)
 8. اسلایدر و گالری عکس به جهت نمایش محیط های متفاوت هتل در ایجاد وب سایت هتل
 9. درباره ما
 10. امکان تماس مستقیم با تمام بخش ها
 11. نمایش نظرات افراد در سایت
 12. باشگاه مشتریان
 13. مشاوره آنلاین
 14. ویو 3D از اتاقها و محوطه هتل

و بسیاری امکانات دیگر….

امکان مشاهده اتاق ها در طراحی سایت هتل

همه افراد دوست دارند پیش از آنکه اتاقی را رزرو کنند، محیط اتاقی که در آن زمان خود را سپری خواهند کرد، مشاهده کنند. به همین جهت ایجاد امکان مشاهده اتاق در طراحی سایت هتل حائز اهمیت است. در واقع این امکان در طراحی سایت هتل سبب می شود تا اولا مشتریان به هتل شما اعتماد بیشتری کنند، دوما اگر فضای اتاق دلنشین باشد امکان رزرو مشتری بیشتر خواهد بود. امروزه بسیاری از هتل ها در طراحی سایت خود ویدئوهایی از محیط اتاق منتشر می کنند تا کاربر سفری مجازی به محیطی که قرار است در آن اقامت کند داشته باشد.

امکان رزرو اتاق در طراحی سایت هتل

یکی از مهم ترین دلایل طراحی سایت هتل برای هتل داران رزرو آنلاین است. به واسطه سامانه رزرواسیون اتاق، مشتریان شما می توانند به راحتی هرچه تمام تر اتاق مد نظر خود را رزرو کرده و از امکانات اتاق در زمان مشخص شده استفاده کنند.
در ایجاد وب سایت هتل قطعا امکان رزرو یکی از مهم ترین امکانات است. علاوه بر آن شما در طراحی سایت هتل باید در نظر داشته باشید که بخش رزرو باید سرعت مناسبی داشته باشد و به درگاهی معتبر متصل شود. علاوه بر این اطلاعات رزرو باید به اطلاعات واقعی اتاق های هتل متصل باشد تا در رزرو اتاق مشکلی ایجاد نشود.
در ساخت سایت هتل حتما دسترسی راحتی به جهت رزرو اتاق در نظر بگیرید که کاربران در زمان رزرو گمراه نشوند. علاوه بر این مسئله در نظر گرفتن صفحه ای در طراحی سایت به منزله راهنما می تواند مفید واقع شود.
در طراحی سایت هتل و در قسمت رزرو شما می توانید پکیج ها و تخفیفات ویژه‌ای که کاربران وارد شده را به جهت رزرو اتاق تشویق کند ایجاد کنید. این بخش ها در پیشرفت کسب و کار شما تاثیر چشمگیری خواهند داشت.

ایجاد وبلاگ در طراحی سایت هتل

راه‌اندازی سایت هتلوبلاگ در طراحی سایت هتل به جهت افزودن ارزش سایت مورد نیاز است. در راه‌اندازی سایت هتل، وبلاگ بخشی است که اطلاعات ارزشمند در آن قرار می گیرد. به عنوان مثال شما می توانید تاریخچه ها، جاذبه های گردشگری، کنفرانس ها، معرفی رستوران ها و غیره را در قسمت وبلاگ سایت خود داشته باشید. البته پس از راه اندازی وبلاگ در طراحی سایت هتل به هیچ وجه سئو و بهینه سازی را فراموش نکنید.

معرفی هتل

یکی از امکانات یا بخش های مهم در طراحی سایت هتل بخش معرفی هتل شما و دسترسی ها است. در واقع مردم علاوه بر اینکه می خواهند بدانند مکانی که در آن اقامت دارند به چه صورتی است، دوست دارند بدانند که ورودی یا محوطه هتل شما به چه شکلی است، چه دسترسی هایی در هتل شما وجود دارد، چه امکاناتی در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت. چگونه می توانند به مکان های دلخواه یا برجسته شهر دسترسی داشته باشند. به همین جهت در طراحی سایت هتل حتما بخشی به جهت معرفی و اطلاع رسانی دقیق هتل در نظر داشته باشید.

صفحه تماس با ما

به عنوان یکی از مهم ترین بخش ها در ایجاد وب سایت هتل در نظر گرفته می شود. شما باید به فکر طراحی صفحه ای منحصر به فرد و کاربردی در رابطه با این موضوع در طراحی سایت هتل باشید، زیرا مردم نمی توانند از طریق وب سایت ارتباط مستقیم با شما و هتل برقرار کنند به همین جهت نیازمند شماره تماس، آدرس، ایمیل و غیره خواهند بود.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین امروزه در طراحی سایت هتل به عنوان یک ضرورت در نظر گرفته می شود. در واقع بسیاری از مواقع کاربران در زمان های غیر اداری به سایت شما مراجعه می کنند به همین جهت نمی توانند با پرسنل شما به جهت رزرو و کسب اطلاعات تماس بگیرند. در این موارد بخش مشاوره آنلاین در طراحی سایت هتل کمک کننده خواهد بود. به جهت مشاوره آنلاین کارآمد شما نیازمند سه شیفت کاری و نیرو خواهید بود تا در هر زمانی از شبانه روز بتوانند پاسخگو کاربران مراجعه کننده باشند.

چند زبانه بودن در طراحی سایت هتل

یکی از امکانات ویژه ای که می تواند در طراحی سایت هتل تاثیرگذار باشد، چند زبانه بودن است. به واسطه ساخت سایت هتل با چند زبان شما قادر خواهید بود تا مشتریان بیشتری را از نقاط متفاوت دنیا جذب کنید. زبان انگلیسی، عربی و غیره از جمله زبان هایی هستند که به جهت طراحی سایت شما به چند زبان پیشنهاد می شوند.

برخی از نمونه کارهای رایان

yatash

طراحی سایت شرکت یاتاش

dizel

طراحی سایت دیزل مرسدس

carent

طراحی سایت شرکت Carent دبی

طراحس سایت شرکت Rhizomere استرالیا

طراحی سایت شرکت Rhizome استرالیا

platinummedica

طراحی سایت platinummedica انگلیس

طراحی سایت پاور انرژی امارات

طراحی سایت پاور انرژی امارات

مشکلات طراحی سایت هتل به جهت طراحی ضعیف

همانطور که اشاره شد طراحی سایت هتل زمانی بازدهی خواهد داشت که قدرتمند و اصولی باشد. اگر طراحی سایت هتل ضعیف و ناکارآمد صورت گرفته باشد، نه تنها نتیجه کار شما بی فایده خواهد بود، بلکه تمام هزینه های شما از بین می رود و در واقع شما پول خود را صرف کاری بیهوده کرده اید. در ادامه به بررسی برخی از مشکلاتی که در صورت طراحی سایت ناکارآمد ممکن است پیش بیاید بررسی می کنیم.

عدم نمایش سایت در نتایج گوگل

امکان رزرو اتاق در طراحی سایت هتلاگر که طراحی سایت هتل مناسب نباشد، گوگل سایت را به عنوان یک سایت منسوخ در نظر گرفته و آن را در نتایج نشان نخواهد داد. در واقع ایجاد وب سایت هتل باید بر اساس سئو و اصول طراحی سایت باشد تا موتورهای جستجو نظیر گوگل، سایت را نمایش دهند. طراحی سایت نامناسب به عنوان طراحی سایتی در نظر گرفته می شود که در آن کلمات کلیدی رعایت نشود، سایت طراحی شده کاربرپسند نباشد، سرعت سایت پایین باشد و غیره.

از دست دادن کاربران موبایل

امروزه با گسترش استفاده از تلفن های هوشمند، طراحی سایت هتل باید واکنش گرا یا ریسپانسیو باشد، در غیر این صورت طراحی سایت ناکارآمد بوده و درصد بسیاری از مخاطبین از دست خواهد رفت. در واقع اگر سایت به درستی بر روی گوشی همراه نمایش داده نشود، امکان مراجعه مجدد کاربر از طریق کامپیوتر درصد پایینی خواهد داشت.

عدم تماس مهمانان

در طراحی سایت هتل شما حتما باید تمام شیوه های ارتباطی از جمله تلفن، ایمیل، مشاوره آنلاین و غیره را در نظر داشته باشید که کاربران وارد شده بتوانند با شما به جهت مشاوره ارتباط برقرار کنند. اگر در طراحی سایت هتل در این قسمت ضعف داشته باشید، تماس های ورودی و عملکرد شما به شدت ضعیف خواهد شد.

معرفی سایت برخی از بزرگترین هتل های دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت انتشارات | قیمت و امکانات طراحی سایت انتشارات | شرکت رایان
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت فرش | طراحی وب سایت فرش | شرکت رایان

۱۰ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • هتل بدون سایت واقعاً هزاران قدم از رقیباش عقب تره، به نظر اول سایتو باید زد بعد هتلو؟

  پاسخ
 • امکان درج تصاویر هتل و تغییر آنها در سایت وجود دارد؟

  پاسخ
 • ایران اگر بخواد در زمینه هتل و هتل داری پیشرفت کنه باید یه سر و سامونی به بخش وب فارسی این حوزه بده

  پاسخ
 • اگر طراحی سایت هتل با واقعیت افزوده عجین بشود و امکان بازدید از آنها به صورت مجازی فراهم شود در صنعت گردشگری مملکت انقلابی رخ خواهد داد.

  پاسخ
 • چقد این سایت هتل خارجیا که معرفی کردین با حالن آدم دلش میخاد حتماً بره

  پاسخ
 • Avatar
  امین جهان آرا
  4 فوریه 2020 12:12

  سلام وقت به خیر، نمونه کار برای طراحی سایت هتل مشابه سایت دیزنی دارید؟

  پاسخ
 • سلام بخش رزرو آنلاین برای طراحی سایت هتل ها امروز واقعا ضروریه.

  پاسخ
 • فقط کاش برای طراحی سایت از عکس های پس زمینه سنگین استفاده نشه. بعضی از سایت ها خیلی طول میکشه تا بارگزاری بشن.

  پاسخ
 • سلام، برای هتل های کوچک و حتی متل ها هم میشه سایت هتل راه اندازی بشه؟

  پاسخ
 • با سلام، عکسهای که برای گالری اتاق ها گرفته میشود، در چه ابعادی باید باشند؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp