طراحی سایت ساختمانی یکی از انواع طراحی‌های تخصصی سایت است. ماهیت کسب و کار ساختمانی سبب شده است تا طراحی وب سایت ساختمانی قواعد و قوانین ویژه خود را داشته باشد. اگر کسب و کار شما مربوط به تاسیسات ساختمانی است، باید بدانید که چگونه وب سایتی برای شما کارآمد خواهد بود. شما به واسطه طراحی سایت منحصر به فرد و کاربردی، قادر به جذب مخاطبین بیشتر و در نتیجه فروش یا ارائه خدمات بیشتر خواهید بود.

طراحی سایت شرکت ساختمانی از جمله خدمات شرکت طراحی سایت رایان است. شما به واسطه استفاده از خدمات طراحی سایت، می‌توانید کسب و کار خود را در فضای مجازی رونق ببخشید. سایت طراحی شده در حوزه ساختمانی توسط شرکت رایان بر اساس اصول طراحی صورت گرفته است و وب سایت ساختمانی شما از جمله وب سایت‌های به خصوص و منحصر به فرد خواهد بود.

طراحی سایت ساختمانی چیست؟

شاید به نظر شما طراحی سایت ساختمانی و طراحی سایت شرکت ساختمانی، مبحث کم اهمیتی باشد و هیچ تفاوتی میان آن با طراحی سایت‌های دیگر نبینید. اگر بخواهیم طراحی وبسایت ساختمانی را تعریف کنیم باید بگوییم که طراحی وب سایت ساختمانی به معنای طراحی سایت با سبک به خصوص شرکت ساختمانی و تاسیسات ساختمانی است.

شما به واسطه طراحی سایتی که به منظور ارائه خدمات ساختمانی شخصی سازی شده است، می‌توانید ماهیت خدمات خود را به سادگی هرچه تمام‌تر به مخاطبین انتقال دهید؛ علاوه بر این، سایتی که بر اساس ماهیت کار شما طراحی شود، قدرت شما در رقابت موتورهای جستجو را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهد.

طراحی سایت ساختمانی و ضرورت انجام آن

اگر شما به عنوان یکی از افراد موفق در زمینه تاسیسات ساختمانی مشغول به فعالیت هستید، قطعا باید به طراحی سایت به عنوان یک ضرورت نگاه کنید.

چرا؟ زیرا با گسترش چشمگیر فضای اینترنت و افزایش رقابت میان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ساختمانی، شما باید از این فرصت استفاده کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

شما به واسطه بستر اینترنت می‌توانید نمایش برجسته و چشمگیری را در این فضا داشته باشید. این فضا دارای مشتریان بالقوه است که شما با طراحی سایت منحصر به فرد می‌توانید شانس بیشتری را به خود اختصاص دهید.

در نهایت می‌توانیم به این نکته اشاره کنیم که شما به واسطه طراحی سایت شرکت ساختمانی بر اساس اصول و روش‌های به خصوص، می‌توانید از یک روش با بازدهی بالا به منظور تبلیغات خود استفاده کنید. این روش تبلیغات برای شما جذب مشتریان ویژه‌ای را به همراه خواهد داشت که شاید هیچ گاه در دنیای واقعی، شما نمی‌توانستید به این مشتریان دسترسی داشته باشید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

طراحی سایت شرکت ساختمانی و امکانات پیشنهادی ما برای آن

در طراحی سایت شرکت ساختمانی، شما می‌توانید فراتر از هر مرزی حرکت نمایید و امکانات بی نظیری را در اختیار داشته باشید. شما در بستر اینترنت قادر خواهید بود تا هر آنچه که در ذهن می‌پرورانید را در دنیای مجازی به واقعیت تبدیل کنید. امکانات زیر برخی از امکاناتی است که شما در طراحی سایت ساختمانی می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید.

طراحی سایت شرکت ساختمانی و ویژگی‌های آن

 1. گالری تصاویر و ویدئوها: در این قسمت تصاویر نمایشگاه‌ها و غیره ، قابل نمایش است.
 2. معرفی شرکت: می‌توانید به واسطه معرفی شرکت خود به صورت کاربردی در این قسمت، اعتماد کاربران را جلب کنید.
 3. معرفی خدمات و محصولات: در این بخش می‌توانید کلیه محصولات و خدمات خود را با اطلاعات کامل و تصاویر برای بازدیدکنندگان قرار دهید.
 4. پروژه‌های انجام شده: شما می‌توانید در این بخش، فهرست پروژه‌های انجام شده به علاوه جزئیات هر پروژه را قرار دهید.
 5. پروژه‌های در حال اجرا: پروژه‌هایی که در دست انجام است و میزان پیشرفت پروژه در این قسمت قابل درج است.
 6. گواهینامه‌ها: یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که به سایت شما و شرکت شما اعتبار می‌بخشد.
 7. فرم درخواست آنلاین یا استعلام آنلاین
 8. اطلاعات تماس
 9. رزومه: به واسطه قرار دادن رزومه آنلاین، درصد دریافت پروژه شما به مراتب بیشتر خواهد شد.
 10. رویدادها: در این بخش می‌توانید گزارشاتی در زمینه حضور نمایشگاه خود و آخرین اخبار شرکت خود را ارائه دهید.
 11. وبلاگ و مقالات: محتوای مفید در این بخش می‌تواند هم در دیده شدن شما در موتورهای جستجو و هم در رضایت کاربران مراجعه کننده تاثیر گذار باشد.
 12. فرم اخذ نمایندگی: در این بخش کسانی که مایل به اخذ نمایندگی فروش محصولات شما از شهرهای مختلف باشند، فرم را تکمیل و به شما ارسال می‌کنند.
 13. قابلیت چند زبانه بودن سایت: مانند فارسی، انگلیسی، عربی و … جهت حضور در نمایشگاه‌های خارج از ایران و صادرات و واردات کالا.
 14. و بسیاری امکانات دیگر….

طراحی سایت ساختمانی می‌تواند شامل امکانات متفاوتی باشد که هر یک از این امکانات با توجه به تقاضای شما از شرکت، به سایت مورد نظر افزوده می‌شود.

امکانات وب سایت ساختمانی باید متناسب با انتظار شما از عملکرد سایت باشد. شما به واسطه مشاوره رایگان طراحی سایت توسط شرکت رایان، می‌توانید در رابطه با امکانات مورد نظر خود تصمیم‌گیری کنید. شرکت رایان به شما کمک می‌کند تا ایده‌هایتان را حقیقی کنید.
هر اندازه در انتخاب امکانات مورد نظر خود دقیق‌تر باشید و بر اساس پیشنهادات مشاورین تصمیم مناسبی را بگیرید، درصد موفقیت شما در زمینه کسب و کارتان در اینترنت بیشتر خواهد شد.

طراحی سایت ساختمانی و نکات مهم در نحوه راه اندازی آن

اگر شما چکیده‌ای از نکات مهم در طراحی سایت ساختمانی را در اختیار داشته باشید، می‌توانید به سادگی تمام، سایتی را مناسب و درخور کسب و کار خود داشته باشید. نکات زیر برخی از نکاتی هستند که باید در طراحی سایت خودتان در نظر داشته باشید.

طراحی سایت شرکت ساختمانی و امکانات آن

 • طراحی سایت ساختمانی باید به ساده‌ترین حالت ممکن باشد تا تجربه کاربری تاثیرگذاری را رقم بزند.
 • دسترسی به اطلاعات باید به ساده‌ترین حالت ممکن امکان پذیر باشد.
 • طراحی سایت شرکت ساختمانی به صورت قطعی باید بر اساس اصول سئو سایت انجام گرفته باشد. نکته جالبی که در رابطه با ایجاد وب سایت ساختمانی بر اساس سئو می‌توانیم بیان کنیم، این است که بر اساس آمار، 18 درصد از جستجوهای موتورهای جستجوگر منجر به خرید یا دریافت خدمات می‌شود؛ در نتیجه شما نباید این شانس را از دست بدهید.
 • از تصاویر با کیفیت و مرتبط برای وب سایت ساختمانی استفاده کنید.
 • از نظر نگارشی و تایپی، هیچگونه ایرادی نباید در طراحی سایت وجود داشته باشد.
 • مشتریان خود را فراموش نکنید. طراحی وب سایت باید بر اساس اصول اعتماد سازی انجام شود.
 • اهداف خود را به صورت واضح و به ساده‌ترین شکل ممکن بیان کنید.
 • اعداد را در سایت ساختمانی فراموش نکنید؛ به عنوان مثال در طراحی سایت شرکت ساختمانی ذکر کنید که درصد مشخصی از مشتری‌های شما راضی بوده‌اند یا پروژه در دست شما در درصد خاصی از پیشرفت قرار گرفته است.
 • اطلاعات و مجوزهای خود را در مهمترین نقطه کاربری قرار دهید تا دیده شوند.
 • وبلاگ و مقالات آموزشی پرباری را در سایت ساختمانی خود در نظر داشته باشید .

طراحی سایت ساختمانی و مزایای آن

طراحی سایت به هر سبکی، مزایای منحصر به فرد خود را برای شما به همراه خواهد داشت. طراحی سایت ساختمانی نیز می‌تواند مزایای متفاوتی را برای شما به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی برخی از مزایای طراحی وبسایت شرکت ساختمانی خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که به جهت بهره‌مندی از این مزایا، طراحی سایت شما باید به صورت اختصاصی و حرفه‌ای صورت گرفته باشد.

معرفی خدمات ساختمانی به مشتریان

اینترنت نخستین جایی است که کاربران به صورت عمومی به جهت یافتن پاسخ سوالات خود، به آن سر می‌زنند. شما به واسطه طراحی وب سایت ساختمانی قادر خواهید بود تا خدمات ساختمانی خود را به سادگی تمام به مشتریان معرفی کنید. هر اندازه که معرفی خدمات شما صادقانه‌تر و واقعی‌تر باشد و در نهایت در قالب گرافیکی مناسب‌تری ارائه شود، کاربران بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

قابلیت فروش تجهیزات ساختمانی

شما به واسطه راه‌اندازی وب سایت ساختمانی می‌توانید بخشی را برای فروش تاسیسات و تجهیزات ساختمانی داشته باشید؛ در واقع شما علاوه بر معرفی خدمات و محصولات، قادر به فروش اینترنتی خواهید بود. طراحی سایت فروشگاهی به جهت اهداف ساختمانی به کسب و کار شما کمک شایانی می‌نماید و در نهایت شما می‌توانید از این سایت به جهت درآمد مستقیم استفاده کنید. کارشناسان شرکت رایان به جهت مشاوره طراحی سایت آماده همکاری با شما هستند. تجربه کارشناسان شرکت رایان در زمینه طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال به شما در زمینه فروش کمک شایانی خواهد کرد.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

رزومه کاری فعال

زمانی که شما طراحی سایت شرکت ساختمانی را انجام می‌دهید، در واقع در حال ساخت یک رزومه آنلاین و یک دفتر کار مجازی خواهید بود. به واسطه این رزومه کاری آنلاین، شما قادر خواهید بود تا پروژه‌های بیشتری را دریافت کنید.

برند سازی

اگر شما در کار تاسیسات ساختمانی باشید، تنها در محدوده و نهایتا شهری که در آن فعال هستید، برند شما را می‌شناسند. طراحی سایت به شما کمک می‌کند تا در سطح کشوری و جهانی، برند سازی خود را انجام دهید. اگر که سایت شما به چند زبان طراحی شده باشد، شما برای پروژه‌هایی که در کشورهای خارجی وجود دارد هم شانس خواهید داشت.

عدم محدودیت در زمان ارائه خدمات و فروش

شما به واسطه طراحی سایت ساختمانی می‌توانید در هر زمان از شبانه روز، جذب کاربر و مشتری داشته باشید؛ در واقع طراحی سایت، محدودیت زمان و مکان را برای شما از بین می‌برد و شما می‌توانید در هر جایی که مدنظرتان است و در هر زمان از شبانه روز خدمات خود را به کاربران معرفی کنید.

تبلیغات با هزینه پایین

ساخت سایت ساختمانی نوعی تبلیغات نیز به شمار می‌رود. شما به واسطه طراحی سایت اختصاصی و موفق می‌توانید ماهیت کار خود را به افراد بسیار زیادی نشان دهید. اگر شما بخواهید تبلیغات کار خود را در سطح گسترده‌ای همانند دنیای مجازی در دنیای واقعی انجام دهید، هزینه زیادی مورد نیاز خواهد بود؛ به همین جهت طراحی سایت شرکت ساختمانی یکی از بهترین راه‌های تبلیغ خدمات و تجهیزات ساختمانی است.

اطلاع رسانی ساده

اگر شما دارای یک کسب و کار بزرگ باشید، قطعا می‌دانید که اطلاع رسانی برخی از موضوعات به مشتریان تا چه اندازه می‌تواند وقت گیر و زمان‌بر باشد. طراحی سایت، اطلاع رسانی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ هزینه‌ای برای شما انجام خواهد داد.

پروژه طراحی سایت و فرایند اجرای آن

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

قیمت طراحی سایت ساختمانی و یا طراحی سایت شرکت ساختمانی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

هزینه و قیمت طراحی سایت ساختمانی به صورت عمومی یکی از مواردی است که همه افراد در رابطه با آن نگران هستند و تصور می‌کنند که هزینه زیادی را باید صرف آن کنند. در ابتدا باید بگوییم مبلغ صرف شده به جهت پرداخت هزینه طراحی سایت نباید به عنوان هزینه در کسب و کار شما در نظر گرفته شود.

در واقع شما با طراحی سایت اختصاصی کسب و کار خود، در حال سرمایه گذاری روی کسب و کارتان هستید؛ به همین جهت به هیچ وجه نباید به قیمت طراحی سایت به عنوان یک هزینه نگاه کرد. پس از مدتی، سودی که شما از طراحی سایت به دست می‌آورید به اندازه‌ای چشمگیر است که هیچ گاه مبلغ ابتدایی به جهت پرداخت قیمت طراحی سایت را به خاطر نخواهید آورد.

در نهایت اگر می‌خواهید قیمت طراحی سایت را بدانید باید بگوییم که نمی‌توان قیمت ثابتی را برای طراحی سایت ساختمانی در نظر گرفت. عوامل بسیاری در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار هستند؛ در واقع هر سایتی بر اساس سفارش مشتری، ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارا است، به همین جهت نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن بیان کرد.

قیمت‌های ارائه شده توسط شرکت رایان، منطقی‌ترین و مناسب‌ترین قیمت طراحی سایت خواهد بود. شما برای آنکه در رابطه با قیمت قطعی طراحی سایت مورد نظر خود اطلاع دقیق داشته باشید، باید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان طراحی سایت رایان در ارتباط باشید تا بر اساس پروژه مورد نظر شما قیمت اعلام شود.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

 1. طراحی سایت معماری
 2. طراحی سایت دکوراسیون
 3. طراحی سایت املاک
 4. طراحی سایت مجتمع مسکونی

برخی از نمونه سایت های ساختمانی رایان

مشاهده

طراحی سایت گروه تولیدی ورتان

مشاهده

طراحی سایت شرکت Elan کانادا

مشاهده

طراحی سایت شرکت ساختمانی ویلارو

مشاهده

طراحی سایت تاسیسات ساختمان

مشاهده

طراحی سایت سنگ رویال

مشاهده

طراحی سایت شرکت تک سامان

مشاهده

طراحی سایت Vitra Fix

مشاهده

طراحی سایت شرکت ایزوفام

معرفی برخی از بزرگترین سایت‌های ساختمانی دنیا

 1. ACS Group Directory
 2. Vinci

برخی از مشتریان

طراحی سایت ساختمانی یکی از انواع طراحی‌های تخصصی سایت است. ماهیت کسب و کار ساختمانی سبب شده است تا طراحی وب سایت ساختمانی قواعد و قوانین ویژه خود را داشته باشد. اگر کسب و کار شما مربوط به تاسیسات ساختمانی است، باید بدانید که چگونه وب سایتی برای شما کارآمد خواهد بود. شما به واسطه طراحی سایت منحصر به فرد و کاربردی، قادر به جذب مخاطبین بیشتر و در نتیجه فروش یا ارائه خدمات بیشتر خواهید بود.

طراحی سایت شرکت ساختمانی از جمله خدمات شرکت طراحی سایت رایان است. شما به واسطه استفاده از خدمات طراحی سایت، می‌توانید کسب و کار خود را در فضای مجازی رونق ببخشید. سایت طراحی شده در حوزه ساختمانی توسط شرکت رایان بر اساس اصول طراحی صورت گرفته است و وب سایت ساختمانی شما از جمله وب سایت‌های به خصوص و منحصر به فرد خواهد بود.

طراحی سایت ساختمانی چیست؟

شاید به نظر شما طراحی سایت ساختمانی و طراحی سایت شرکت ساختمانی، مبحث کم اهمیتی باشد و هیچ تفاوتی میان آن با طراحی سایت‌های دیگر نبینید. اگر بخواهیم طراحی وبسایت ساختمانی را تعریف کنیم باید بگوییم که طراحی وب سایت ساختمانی به معنای طراحی سایت با سبک به خصوص شرکت ساختمانی و تاسیسات ساختمانی است.

شما به واسطه طراحی سایتی که به منظور ارائه خدمات ساختمانی شخصی سازی شده است، می‌توانید ماهیت خدمات خود را به سادگی هرچه تمام‌تر به مخاطبین انتقال دهید؛ علاوه بر این، سایتی که بر اساس ماهیت کار شما طراحی شود، قدرت شما در رقابت موتورهای جستجو را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهد.

طراحی سایت ساختمانی و ضرورت انجام آن

اگر شما به عنوان یکی از افراد موفق در زمینه تاسیسات ساختمانی مشغول به فعالیت هستید، قطعا باید به طراحی سایت به عنوان یک ضرورت نگاه کنید.

چرا؟ زیرا با گسترش چشمگیر فضای اینترنت و افزایش رقابت میان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ساختمانی، شما باید از این فرصت استفاده کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

شما به واسطه بستر اینترنت می‌توانید نمایش برجسته و چشمگیری را در این فضا داشته باشید. این فضا دارای مشتریان بالقوه است که شما با طراحی سایت منحصر به فرد می‌توانید شانس بیشتری را به خود اختصاص دهید.

در نهایت می‌توانیم به این نکته اشاره کنیم که شما به واسطه طراحی سایت شرکت ساختمانی بر اساس اصول و روش‌های به خصوص، می‌توانید از یک روش با بازدهی بالا به منظور تبلیغات خود استفاده کنید. این روش تبلیغات برای شما جذب مشتریان ویژه‌ای را به همراه خواهد داشت که شاید هیچ گاه در دنیای واقعی، شما نمی‌توانستید به این مشتریان دسترسی داشته باشید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

طراحی سایت شرکت ساختمانی و امکانات پیشنهادی ما برای آن

در طراحی سایت شرکت ساختمانی، شما می‌توانید فراتر از هر مرزی حرکت نمایید و امکانات بی نظیری را در اختیار داشته باشید. شما در بستر اینترنت قادر خواهید بود تا هر آنچه که در ذهن می‌پرورانید را در دنیای مجازی به واقعیت تبدیل کنید. امکانات زیر برخی از امکاناتی است که شما در طراحی سایت ساختمانی می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید.

طراحی سایت شرکت ساختمانی و ویژگی‌های آن

 1. گالری تصاویر و ویدئوها: در این قسمت تصاویر نمایشگاه‌ها و غیره ، قابل نمایش است.
 2. معرفی شرکت: می‌توانید به واسطه معرفی شرکت خود به صورت کاربردی در این قسمت، اعتماد کاربران را جلب کنید.
 3. معرفی خدمات و محصولات: در این بخش می‌توانید کلیه محصولات و خدمات خود را با اطلاعات کامل و تصاویر برای بازدیدکنندگان قرار دهید.
 4. پروژه‌های انجام شده: شما می‌توانید در این بخش، فهرست پروژه‌های انجام شده به علاوه جزئیات هر پروژه را قرار دهید.
 5. پروژه‌های در حال اجرا: پروژه‌هایی که در دست انجام است و میزان پیشرفت پروژه در این قسمت قابل درج است.
 6. گواهینامه‌ها: یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که به سایت شما و شرکت شما اعتبار می‌بخشد.
 7. فرم درخواست آنلاین یا استعلام آنلاین
 8. اطلاعات تماس
 9. رزومه: به واسطه قرار دادن رزومه آنلاین، درصد دریافت پروژه شما به مراتب بیشتر خواهد شد.
 10. رویدادها: در این بخش می‌توانید گزارشاتی در زمینه حضور نمایشگاه خود و آخرین اخبار شرکت خود را ارائه دهید.
 11. وبلاگ و مقالات: محتوای مفید در این بخش می‌تواند هم در دیده شدن شما در موتورهای جستجو و هم در رضایت کاربران مراجعه کننده تاثیر گذار باشد.
 12. فرم اخذ نمایندگی: در این بخش کسانی که مایل به اخذ نمایندگی فروش محصولات شما از شهرهای مختلف باشند، فرم را تکمیل و به شما ارسال می‌کنند.
 13. قابلیت چند زبانه بودن سایت: مانند فارسی، انگلیسی، عربی و … جهت حضور در نمایشگاه‌های خارج از ایران و صادرات و واردات کالا.
 14. و بسیاری امکانات دیگر….

طراحی سایت ساختمانی می‌تواند شامل امکانات متفاوتی باشد که هر یک از این امکانات با توجه به تقاضای شما از شرکت، به سایت مورد نظر افزوده می‌شود.

امکانات وب سایت ساختمانی باید متناسب با انتظار شما از عملکرد سایت باشد. شما به واسطه مشاوره رایگان طراحی سایت توسط شرکت رایان، می‌توانید در رابطه با امکانات مورد نظر خود تصمیم‌گیری کنید. شرکت رایان به شما کمک می‌کند تا ایده‌هایتان را حقیقی کنید.
هر اندازه در انتخاب امکانات مورد نظر خود دقیق‌تر باشید و بر اساس پیشنهادات مشاورین تصمیم مناسبی را بگیرید، درصد موفقیت شما در زمینه کسب و کارتان در اینترنت بیشتر خواهد شد.

طراحی سایت ساختمانی و نکات مهم در نحوه راه اندازی آن

اگر شما چکیده‌ای از نکات مهم در طراحی سایت ساختمانی را در اختیار داشته باشید، می‌توانید به سادگی تمام، سایتی را مناسب و درخور کسب و کار خود داشته باشید. نکات زیر برخی از نکاتی هستند که باید در طراحی سایت خودتان در نظر داشته باشید.

طراحی سایت شرکت ساختمانی و امکانات آن

 • طراحی سایت ساختمانی باید به ساده‌ترین حالت ممکن باشد تا تجربه کاربری تاثیرگذاری را رقم بزند.
 • دسترسی به اطلاعات باید به ساده‌ترین حالت ممکن امکان پذیر باشد.
 • طراحی سایت شرکت ساختمانی به صورت قطعی باید بر اساس اصول سئو سایت انجام گرفته باشد. نکته جالبی که در رابطه با ایجاد وب سایت ساختمانی بر اساس سئو می‌توانیم بیان کنیم، این است که بر اساس آمار، 18 درصد از جستجوهای موتورهای جستجوگر منجر به خرید یا دریافت خدمات می‌شود؛ در نتیجه شما نباید این شانس را از دست بدهید.
 • از تصاویر با کیفیت و مرتبط برای وب سایت ساختمانی استفاده کنید.
 • از نظر نگارشی و تایپی، هیچگونه ایرادی نباید در طراحی سایت وجود داشته باشد.
 • مشتریان خود را فراموش نکنید. طراحی وب سایت باید بر اساس اصول اعتماد سازی انجام شود.
 • اهداف خود را به صورت واضح و به ساده‌ترین شکل ممکن بیان کنید.
 • اعداد را در سایت ساختمانی فراموش نکنید؛ به عنوان مثال در طراحی سایت شرکت ساختمانی ذکر کنید که درصد مشخصی از مشتری‌های شما راضی بوده‌اند یا پروژه در دست شما در درصد خاصی از پیشرفت قرار گرفته است.
 • اطلاعات و مجوزهای خود را در مهمترین نقطه کاربری قرار دهید تا دیده شوند.
 • وبلاگ و مقالات آموزشی پرباری را در سایت ساختمانی خود در نظر داشته باشید .

طراحی سایت ساختمانی و مزایای آن

طراحی سایت به هر سبکی، مزایای منحصر به فرد خود را برای شما به همراه خواهد داشت. طراحی سایت ساختمانی نیز می‌تواند مزایای متفاوتی را برای شما به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی برخی از مزایای طراحی وبسایت شرکت ساختمانی خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که به جهت بهره‌مندی از این مزایا، طراحی سایت شما باید به صورت اختصاصی و حرفه‌ای صورت گرفته باشد.

معرفی خدمات ساختمانی به مشتریان

اینترنت نخستین جایی است که کاربران به صورت عمومی به جهت یافتن پاسخ سوالات خود، به آن سر می‌زنند. شما به واسطه طراحی وب سایت ساختمانی قادر خواهید بود تا خدمات ساختمانی خود را به سادگی تمام به مشتریان معرفی کنید. هر اندازه که معرفی خدمات شما صادقانه‌تر و واقعی‌تر باشد و در نهایت در قالب گرافیکی مناسب‌تری ارائه شود، کاربران بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

قابلیت فروش تجهیزات ساختمانی

شما به واسطه راه‌اندازی وب سایت ساختمانی می‌توانید بخشی را برای فروش تاسیسات و تجهیزات ساختمانی داشته باشید؛ در واقع شما علاوه بر معرفی خدمات و محصولات، قادر به فروش اینترنتی خواهید بود. طراحی سایت فروشگاهی به جهت اهداف ساختمانی به کسب و کار شما کمک شایانی می‌نماید و در نهایت شما می‌توانید از این سایت به جهت درآمد مستقیم استفاده کنید. کارشناسان شرکت رایان به جهت مشاوره طراحی سایت آماده همکاری با شما هستند. تجربه کارشناسان شرکت رایان در زمینه طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال به شما در زمینه فروش کمک شایانی خواهد کرد.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

رزومه کاری فعال

زمانی که شما طراحی سایت شرکت ساختمانی را انجام می‌دهید، در واقع در حال ساخت یک رزومه آنلاین و یک دفتر کار مجازی خواهید بود. به واسطه این رزومه کاری آنلاین، شما قادر خواهید بود تا پروژه‌های بیشتری را دریافت کنید.

برند سازی

اگر شما در کار تاسیسات ساختمانی باشید، تنها در محدوده و نهایتا شهری که در آن فعال هستید، برند شما را می‌شناسند. طراحی سایت به شما کمک می‌کند تا در سطح کشوری و جهانی، برند سازی خود را انجام دهید. اگر که سایت شما به چند زبان طراحی شده باشد، شما برای پروژه‌هایی که در کشورهای خارجی وجود دارد هم شانس خواهید داشت.

عدم محدودیت در زمان ارائه خدمات و فروش

شما به واسطه طراحی سایت ساختمانی می‌توانید در هر زمان از شبانه روز، جذب کاربر و مشتری داشته باشید؛ در واقع طراحی سایت، محدودیت زمان و مکان را برای شما از بین می‌برد و شما می‌توانید در هر جایی که مدنظرتان است و در هر زمان از شبانه روز خدمات خود را به کاربران معرفی کنید.

تبلیغات با هزینه پایین

ساخت سایت ساختمانی نوعی تبلیغات نیز به شمار می‌رود. شما به واسطه طراحی سایت اختصاصی و موفق می‌توانید ماهیت کار خود را به افراد بسیار زیادی نشان دهید. اگر شما بخواهید تبلیغات کار خود را در سطح گسترده‌ای همانند دنیای مجازی در دنیای واقعی انجام دهید، هزینه زیادی مورد نیاز خواهد بود؛ به همین جهت طراحی سایت شرکت ساختمانی یکی از بهترین راه‌های تبلیغ خدمات و تجهیزات ساختمانی است.

اطلاع رسانی ساده

اگر شما دارای یک کسب و کار بزرگ باشید، قطعا می‌دانید که اطلاع رسانی برخی از موضوعات به مشتریان تا چه اندازه می‌تواند وقت گیر و زمان‌بر باشد. طراحی سایت، اطلاع رسانی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ هزینه‌ای برای شما انجام خواهد داد.

پروژه طراحی سایت و فرایند اجرای آن

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

قیمت طراحی سایت ساختمانی و یا طراحی سایت شرکت ساختمانی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

هزینه و قیمت طراحی سایت ساختمانی به صورت عمومی یکی از مواردی است که همه افراد در رابطه با آن نگران هستند و تصور می‌کنند که هزینه زیادی را باید صرف آن کنند. در ابتدا باید بگوییم مبلغ صرف شده به جهت پرداخت هزینه طراحی سایت نباید به عنوان هزینه در کسب و کار شما در نظر گرفته شود.

در واقع شما با طراحی سایت اختصاصی کسب و کار خود، در حال سرمایه گذاری روی کسب و کارتان هستید؛ به همین جهت به هیچ وجه نباید به قیمت طراحی سایت به عنوان یک هزینه نگاه کرد. پس از مدتی، سودی که شما از طراحی سایت به دست می‌آورید به اندازه‌ای چشمگیر است که هیچ گاه مبلغ ابتدایی به جهت پرداخت قیمت طراحی سایت را به خاطر نخواهید آورد.

در نهایت اگر می‌خواهید قیمت طراحی سایت را بدانید باید بگوییم که نمی‌توان قیمت ثابتی را برای طراحی سایت ساختمانی در نظر گرفت. عوامل بسیاری در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار هستند؛ در واقع هر سایتی بر اساس سفارش مشتری، ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارا است، به همین جهت نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن بیان کرد.

قیمت‌های ارائه شده توسط شرکت رایان، منطقی‌ترین و مناسب‌ترین قیمت طراحی سایت خواهد بود. شما برای آنکه در رابطه با قیمت قطعی طراحی سایت مورد نظر خود اطلاع دقیق داشته باشید، باید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان طراحی سایت رایان در ارتباط باشید تا بر اساس پروژه مورد نظر شما قیمت اعلام شود.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

 1. طراحی سایت معماری
 2. طراحی سایت دکوراسیون
 3. طراحی سایت املاک
 4. طراحی سایت مجتمع مسکونی

برخی از نمونه سایت های ساختمانی رایان

مشاهده

طراحی سایت گروه تولیدی ورتان

مشاهده

طراحی سایت شرکت Elan کانادا

مشاهده

طراحی سایت شرکت ساختمانی ویلارو

مشاهده

طراحی سایت تاسیسات ساختمان

مشاهده

طراحی سایت سنگ رویال

مشاهده

طراحی سایت شرکت تک سامان

مشاهده

طراحی سایت Vitra Fix

مشاهده

طراحی سایت شرکت ایزوفام

معرفی برخی از بزرگترین سایت‌های ساختمانی دنیا

 1. ACS Group Directory
 2. Vinci

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سیامک
  9 آذر 1398 16:05

  در طراحی سایت ساختمانی امکان اضافه کردن بعضی ویژگیها در اینده وجود دارد؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   16 دی 1398 13:03

   سلام وقت بخیر. بله امکان توسعه افزونه ها و ماژول ها در اینده وجود دارد.

   پاسخ
 • ارژنگ مختار
  8 دی 1398 10:46

  آیا با طراحی سایت ساختمانی میتونیم رزومه و پروژه ها به شفافیت و وضوح در اختیار بازدیدکنندگان بزاریم؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   20 دی 1398 23:19

   سلام وقت بخیر. بله شما هر آنچیزی که مدنظر دارید میتونید در وب سایت قرار دهید. خوشبختانه تکنولوژی و برنامه نویسی وب سایت بسیار پیشرفت کرده است و سایت های خوبی در این زمینه طراحی کردیم. لطفا نمونه کارها را ملاحظه کنید.

   پاسخ
 • روزبه
  8 دی 1398 10:47

  عالی بود! من از خیلی وقت پیش دنبال سایتی بودم که خدمات و امکانات ساختمانی رو داشته باشه. طراحی سایت ساختمانی خیلی عالیه!

  پاسخ
 • همایون رضایی
  8 دی 1398 10:48

  برای کسانی به کارهای ساختمانی مشغول هستند، طراحی سایت ساختمانی را پیشنهاد می کنم. این سایت نحوه انجام پروژه ها، پروژه های اجرا شده و خلاصه همه چیز را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   20 دی 1398 23:22

   سلام. بله درست میفرمایید. بستگی به درخواست کارفرما هم دارد. امکانات متفاوت است.

   پاسخ
 • امیر جوادیان
  13 بهمن 1398 12:38

  تفاوت هزینه طراحی سایت ساختمانی و طراحی سایت معماری چقدر هست؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   8 اسفند 1398 13:46

   بستگی به امکانات درخواستی کارفرما دارد. ماژول ها و افزونه و چند زبانه بودن باعث تفاوت قیمت در انواع سایت میشود.

   پاسخ
 • آرزو میرشعبانی
  13 بهمن 1398 12:39

  سلام، ممنون از اطلاعات خوبتون. یک دفتر مجازی برای تازه کارها بسیار مناسب است.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   8 اسفند 1398 13:47

   سلام. بله. وب سایت میتواند ویترین مغازه یا شرکت شما باشد و همچنین فروش آنلاین داشته باشید.

   پاسخ
 • آرام حیاتی
  13 بهمن 1398 12:39

  وقت شما بخیر، اشاره کردید که طراحی سایت ساختمانی به صورت فروشگاهی انجام میشود، امکانش هست با هزینه کمتر و به صورت شرکتی راه اندازی شود؟

  پاسخ
 • محمدرضا شکوهی
  8 اسفند 1398 13:48

  سلام. طراحی سایت ساختمانی هم به صورت شرکتی میباشد و هم به صورت فروشگاهی. بستگی به نوع درخواست شما دارد. لطفا جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

یازده − 10 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp