طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت

طراحی سایت انتشارات یکی از ایده های بسیار لازم و بسیار هوشمند برای هر شرکت انتشاراتی می باشد. اگر می خواهید در عصر حاضر رقابت و حضور داشته باشید داشتن و طراحی وب سایت انتشاراتی باید اولین اقدام شما باشد. با گسترش روز افزون تجارت الکترونیک ممکن است حتی بسیاری از مشتریان یا مخاطبان با استفاده وب سایت شما را پیدا کنند و از امکانات انتشارات شما استفاده نمایند. امروز می خواهیم به بسیاری از نکات مثبت برای طراحی سایت انتشارات بپردازیم. با ما همراه باشید.

طراحی سایت انتشارات

علت نیاز به داشتن و طراحی سایت انتشارات چیست؟

منظور از اصطلاح ناشر این است که چیزی توسط شخصی یا سازمانی نشر یا منتشر گردد. انتشارات کتاب نیز به معنی شرکت ناشر کتاب می باشد. بسیاری از کتاب های مهم و دارای ارزش بالا تنها به صورت چاپی در دسترس می باشد. شما با داشتن وب سایت انتشاراتی خود می توانید به صورت راحت با مخاطبین و مشتریان خود در تعامل باشید. و حتی می توانید در وب سایت انتشارات خود فروشگاه کتاب های منتشر شده را ایجاد نماید تا به این طریق بتوانید بدون واسطه و خیلی سریع و راحت کتاب های منتشر شده خود را به فروش برسانید.

نویسندگان، مولفان، پژوهشگران برای چاپ کتاب های تالیف شده خود نیاز به یک شرکت انشاراتی دارند. بی شک اگر می خواهید در سراسر ایران کسی نسبت به وجود شرکت انتشاراتی شما آگاهی داشته باشد ملزم هستید که در فضای اینترنت بهترین و حرفه ای ترین وب سایت را داشته باشید.

شرکت رایان به شما کمک می کند تا با استفاده از طراحی وب سایت انتشاراتی حجم گسترده ای از مخاطبان و مشتریان را به سوی خود جذب نماید. کارشناسان تجارت الکترونیک شرکت رایان تمامی فرصت های موفقیت در این زمینه را با مشاوره رایگان در خدمت شما قرار خواهند داد.

تبدیل وب سایت انتشاراتی به فروشگاه کتاب

شرکت رایان توانایی این را دارد که علاوه بر طراحی سایت شرکتی برای انتشارات، بزرگترین و حرفه ای ترین وب سایت فروشگاهی را برای انتشارات طراحی نماید. در واقع طراحی سایت فروشگاهی یکی از ویژگی های مهم شرکت رایان می باشد که با تجریه 15 سال در این امر می تواند هر آنچه را که برای کسب و کار آنلاین خود نیاز دارید در وب سایت شما قرار دهید.

امروزه کسب و کار آنلاین یکی از اولین راه های فروش محصوات و ارائه خدمات به مخاطبین می باشد. یک شرکت انتشاراتی می تواند با ایجاد فروشگاه آنلاین محصوات و کتاب های انتشار شده خود بخش بزرگی از فروش خود را به صورت آنلاین انجام دهد.

برای مثال کتاب های پژوهشی و سایر کتب های دیگر ممکن است تنها نسخه چاپی داشته باشند و این همان چیزی است که یک انتشارات کتاب به دنبال آن است. در این گونه موارد متقاضی باید برای تهیه کتاب به کتابخانه ها مراجعه نماید و از وب سایت خود انتشاراتی آن کتاب را تهیه نمیاد. البته عصر حاضر شرایط به گونه ای می باشد که اولین اقدام برای خرید کتاب را از موتورهای جستجو شروع می کنند.

سئو سایت انتشاراتی

در ساده ترین تعریف برای سئو سایت انتشاراتی می توان گفت تمام خدمات و اقداماتی که برای ارتقا و بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می شود سئو یا بهینه سازی می گویند. سئو یا بهینه سازی سایت انتشاراتی باعث می شود که وب سایت شما توسط مخاطبین زیادی دیده شود و شانس شما برای جذب مشتری بالاتر رود.

شرکت رایان با بهره گیری از تجربه 15 سال در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی طبق الگوریتم جدید گوگل و موتورهای جستجو بر روی سئو سایت انتشاراتی کار خواهد کرد تا شما بتوانید بهترین نتیجه ممکن را در طراحی سایت انتشارات خود داشته باشید.

قیمت طراحی سایت انتشاراتی

ایجاد بستری مبتی بر اینترنت در حال حاضر هزینه نیست و یک فرصت برای بقا و ایجاد کسب و کار آنلاین می باشد. بازار کار و تجارت در آینده نه چندان دور بر روی اینترنت تمرکز خواهد داشت. پس همین الان اقدام به پیاده سازی ایده ناب خود نماید.

شما در شرکت رایان تنها با صرف حداقل ترین مبلغ می توانید اقدام به ایجاد و ساخت سایت خود نماید. قیمت پایه طراحی وب سایت انتشارات در شرکت طراحی سایت رایان دو میلیون تومان می باشد. این مبلغ در مقایسه کاری که شرکت طراحی سایت رایان قصد دارد برای طراحی سایت انتشاراتی انجام دهد بسیار ناچیز می باشد. زیرا ما کیفیت کار را همیشه مهم تر از جنبه مالی می دانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت رایان تماس بگیرید.

0/5 (0 Reviews)
, , ,
نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت مبلمان
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت هتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست