شرکت طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت | شرکت رایان

شرکت طراحی سایت – شرکت طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت رایان بیش از 17 سال است که در کنار بسیاری از مشتریان قرار گرفته و باعث شده است که این شرکت ها طعم موفقیت در طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی را تجربه کنند. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا باید شرکت طراحی وب سایت رایان را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی مهمترین دلایلی که سبب می شود شرکت طراحی سایت رایان به عنوان یکی از بهترین انتخاب های شما در نظر گرفته شود، پرداخته ایم.

مهمترین دلایل انتخاب شرکت طراحی سایت رایان
شرکت طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت

 1. تیم حرفه ای و متخصص در شرکت طراحی سایت رایان مسیر را برای شما به نحو چشمگیری کاهش می دهند. در واقع شرکت طراحی وب سایت رایان برای تمامی بخش ها در طراحی سایت افراد حرفه ای را جذب کرده است که در نهایت بتواند به عنوان شرکت طراحی سایت حرفه ای، خدمات بی نظیری را به شما ارائه کند.
 2. شرکت طراحی وب سایت رایان در کنار سرعت قابل توجه به جهت تحویل کار، کار حرفه ای را به شما تحویل خواهد داد.
 3. ارائه تعرفه های مناسب به جهت طراحی سایت توسط شرکت طراحی وب سایت رایان، خیال شما را از بابت هزینه هنگفت طراحی سایت راحت کرده و به شما این اطمینان را می دهد که در ازای مبلغ پرداختی خدماتی بیش از آنچه تصور شما است دریافت می کنید.
 4. تیم پشتیبانی حرفه ای شرکت طراحی سایت رایان، خیال شما را از دردسر های پس از طراحی سایت راحت می کند. شما با انتخاب شرکت طراحی وب سایت رایان از امکان پشتیبانی تیم رایان بهره مند شده و در نهایت می توانید با خیال راحت به فعالیت خود بپردازید.
 5. مشاورین حرفه ای شرکت طراحی سایت رایان پیش از شروع پروژه نیازهای کسب و کار شما را شناسایی کرده و بر اساس نیازتان بهترین حالت طراحی سایت را ارائه می دهند تا در آینده مسیر موفقیت شما هموار تر باشد.
 6. شرکت طراحی سایت رایان تجربه تعداد زیادی نیرو در پروژه های متعدد را در اختیار شما قرار خواهد داد. در نتیجه با خیال راحت می توانید پروژه طراحی سایت خود را به شرکت طراحی وب سایت رایان بسپارید.
 7. نمونه کارهای حرفه ای شرکت طراحی سایت رایان به شما اطمینان خاطر می دهد که پروژه شما در بهترین حالت خود انجام شده و شما می توانید یک طراحی سایت حرفه ای را توسط شرکت طراحی وب سایت رایان تجربه کنید.
 8. استفاده از دانش و فناوری روز به جهت طراحی سایت، سبب شده تا شما با سپردن پروژه خود به شرکت طراحی سایت رایان از بهترین امکانات طراحی سایت بهره مند شوید
 9. ارائه کیفیت بالا یکی از شعارهای شرکت طراحی وب سایت رایان است که می تواند خیال شما را از بابت طراحی سایت دریافتی راحت کند.

 

دلایل متعددی به جهت انتخاب شرکت طراحی سایت رایان وجود دارد که در فهرست بالا برخی از این دلایل را به شما ارائه کرده ایم . شرکت طراحی وب سایت رایان با تکیه بر دانش و فناوری های روز طراحی سایت و جذب نیروهای متخصص جوان و با استعداد توانسته است که شرکت طراحی سایت موفقی در این حوزه باشد. شرکت طراحی سایت رایان تلاش کرده است تا با ایجاد ویژگی هایی متمایز در رقابت سنگین میان شرکت های طراحی سایت به موفقیت دست پیدا کند. شرکت طراحی وب سایت رایان به جهت ویژگی های قابل تمایز به جایگاهی درخور و شایسته رسیده است که همین موضوع سبب شده مسئولیتی سنگین روی دوش مدیران و متخصصان این شرکت قرار بگیرد.
هر اندازه که در انتخاب شرکت طراحی سایت حساسیت بیشتری به خرج دهید و شرکت طراحی وب سایت مناسب تری را انتخاب کنید، امکان موفقیت شما بیشتر خواهد بود. شرکت های متفاوتی خدمات طراحی سایت را ارائه می دهند و به همین جهت شما باید یکی از این شرکت ها را به جهت طراحی سایت انتخاب کنید. شرکت طراحی سایت انتخابی در آینده سایت شما به واسطه خدمات ارائه شده تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

روند طراحی سایت در شرکت طراحی سایت رایان

نیاز سنجی و شناخت مشتری

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

آموزش و تحویل نهایی

شرکت طراحی سایت رایان به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی سایت تا به امروز با طراحی و راه اندازی سایت های زیادی موفق شده است رضایت عده کثیری از مشتریان را جلب نماید. در ادامه به بررسی رویکرد طراحی سایت و مراحل آن در شرکت طراحی سایت رایان خواهیم پرداخت:

 1. فاز یک: برنامه ریزی و نیاز سنجی

برنامه ریزی و نیازسنجی درست نخستین مرحله برای انجام طراحی سایت در شرکت طراحی سایت رایان می باشد. برای این منظور لازم است تمام عوامل موثر بر سایت شناسایی شوند تا برنامه ریزی موثر واقع گردد.

 1. فاز دوم: طراحی گرافیک

مراحل اولیه طراحی گرافیک سایت در شرکت طراحی سایت رایان تا زمانی که سایت طراحی شده به وسیله شما تایید شود، ادامه می یابد. پس از این که این مرحله توسط شما تایید شد، مرحله بعدی شروع می شود.

 1. فاز سوم: برنامه نویسی سایت

در این فاز طرح تایید شده، توسط برنامه نویسان در شرکت طراحی سایت رایان به سایت تبدیل می گردد. پس از این که این فاز به اتمام برسد، شرکت طراحی سایت رایان وب سایت فاز بعدی یعنی ورود اطلاعات و چیدمان محتوا را شروع می کند.

 1. فاز چهارم: ورود اطلاعات و محتوای سایت

در این مرحله کارشناسان محتوا، مطالب و تصاویر شما را وارد سایت می کنند. چیدمان مطالب و استایل ها باید به صورتی باشد که برای کاربران جذابیت داشته باشد و شلوغ نباشد.

 1. فاز پنجم: بررسی های نهایی و کنترل کیفی

در مرحله پنجم، سایت توسط متخصصین کنترل کیفی بررسی می شود و هر گونه خطا و باگ در سیستم های مختلف رفع می گردد. سپس به شما اعلام می شود که سایت را ملاحظه کنید. تناسب مطالب و اصلاحات آن به ما اعلام می گردد و کار پیاده سازی و رفع اصلاحات به مرحله انتهایی و به تایید شما می رسد.

 1. فاز ششم: راه اندازی سایت و تحویل و آموزش

آخرین فاز طراحی سایت در شرکت طراحی سایت رایان راه اندازی سایت است که در هاست شما آپلود می شود و شامل یکسال پشتیبانی فنی رایگان است. همچنین کارشناسان رایان پس از تحویل سایت، جلسه آموزش سایت به صورت حضوری و ویدئویی را به مشتریان ارائه می کنند.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات پیشنهادی شرکت طراحی سایت رایان برای انواع وب سایت

امکانات پیشنهادی برای انواع وب سایت هادر زمان سفارش سایت به شرکت طراحی سایت از شما درخواست می شود که امکانات مورد نیاز خود را بیان کنید. علاوه بر این هر شرکت طراحی سایت امکانات مختص به خود را ارائه می دهد و لیستی به جهت خدمات ارائه شده در طراحی سایت دارد.
در نتیجه شما می توانید با دریافت مشاوره از شرکت طراحی سایت و بررسی نیاز ها و ایده های خود امکانات متنوعی را در سایت خود داشته باشید. در ادامه بخشی از امکانات پیشنهادی شرکت طراحی سایان رایان را بررسی می کنیم.
امکانات مطرح شده در ادامه تنها بخشی از امکانات طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی هستند، در نتیجه اگر امکان مشخصی مد نظر شما است که در لیست زیر وجود ندارد می توانید با تیم پشتیبانی رایان تماس گرفته و امکان مورد نظر خود را درخواست کنید.

 

 

بخشی از امکانات طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی در شرکت رایان

 • معرفی محصولات و خدمات به صورت کامل به همراه توضیحات و تصاویر
 • معرفی شرکت و فعالیت ها و درباره ما
 • گالری تصاویر گواهینامه ها، نمایشگاه ها و افتخارات شرکت
 • رویدادها و مقالات
 • بلاگ
 • اطلاعات تماس و فرم های تماس
 • ارائه درگاه پرداخت به جهت استفاده در سایت های فروشگاهی
 • امکان صدور فاکتور
 • امکان ایجاد صفحه عضویت
 • امکان ایجاد بخشی برای پروفایل مشتریان
 • ارائه سیستم آماردهی
 • امکان اتصال فروشگاه به سیستم انبار و حسابداری
 • امکان گزارش گیری از فروش ماهیانه
 • فرم های تماس متعدد
 • امکان طراحی سایت به چند زبان
 • فرم نظر سنجی
 • فرم استخدام و دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • معرفی نمایندگان فروش
 • سیستم تیکت
 • سیستم پشتیبانی آنلاین
 • سیستم ها تخفیف

امکانات انتخابی به جهت طراحی سایت باید بر اساس نیازهای شما باشد، هیچگاه شما نباید امکانات غیر ضروری را در سایت خود ایجاد کنید، زیرا این امکانات علاوه بر اینکه به هزینه طراحی سایت می افزایند، سرعت سایت شما را در مرور زمان کندتر خواهند کرد. به جهت انتخاب امکانات ضروری می توانید از مشاورین شرکت طراحی سایت رایان کمک بگیرید تا بر اساس نیاز خود مهمترین و ضروری ترین امکانات را انتخاب کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

نحوه انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای برای پروژه شما

نحوه انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ایشرکت طراحی سایت رایان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های طراحی سایت در ایران می باشد. اگر شما نیز همچون بسیاری از افراد دیگر به دنبال شرکتی معتبر به منظور انجام طراحی وب سایت هستید، بی شک سوالات متنوعی در این باره در ذهن شما شکل خواهد گرفت. سوالاتی نظیر این که چه عواملی موجب برتری یک شرکت طراحی سایت بر شرکت طراحی سایت دیگر می شوند؟ کدام شرکت طراحی وب سایت در مقایسه با سایر رقبا بهتر است؟ در صورت نیاز به توسعه دهندگان وب سایت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک، چگونه می توان فهمید شرکت مورد نظر از تخصص و تجربه زیادی در این حوزه برخوردار می باشد و… پاسخگویی به این سوالات می تواند بسیار کمک کننده واقع شود.

شما به عنوان یکی از صاحبین مشاغل نیازمند سایت به منظور بهبود کسب و کار و افزایش درآمد، ممکن است وقت لازم و کافی برای آشنایی با کارهای داخلی و اطمینان از عملکرد شرکت طراحی سایت مورد نظر نداشته باشید. آنچه در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد، می تواند به طور قابل توجهی به شما و آن دسته از اشخاصی که همچون شما هستند، کمک کند. اصلی ترین هدف این مقاله توجه به تحقیق و پرس و جو در زمینه انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب می باشد. بنابراین شما نیز به عنوان یکی از این افراد این هدف را مد نظر قرار داده و به نکات زیر توجه نمایید تا در انتخاب خود موفق عمل کنید:

 1. تجربه شرکت طراحی سایت مورد نظر و طراحان فعال در آن
 2. کارهای پیشین و نمونه کارهای شرکت طراحی وب سایت
 3. سابقه و تعداد اعضا تیم طراحی سایت
 4. موقعیت و مکان شرکت طراحی وب سایت
 5. توانایی بازاریابی اینترنتی و سئو
 6. تاییدیه ها و نظرات مشتریان پیشین شرکت طراحی وب سایت
 7. هزینه طراحی و توسعه وب سایت با توجه به بودجه شما

تصور کنید قصد ساخت خانه ای را دارید. بی شک انتظار دارید که منزل ساخته شده خوب به نظر رسیده و شما را در جهت رسیدن به اهدافتان یاری کند. بنابراین در نخستین گام به دنبال معماری قابل اعتماد می گردید. انتخاب شرکت طراحی سایت درست همانند انتخاب سازنده برای ساخت خانه است. بهترین گزینه اعتماد به شرکتی است که پیش تر تجربه و مهارت خود در زمینه طراحی سایت را به همگان ثابت کرده است. به شرکت طراحی وب سایتی اعتماد کنید که سابقه ای چندین ساله و در عین حال موفق داشته و اعضای تشکیل دهنده آن مجرب و ماهر هستند.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در حین انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب مد نظر قرار بگیرد، توجه به تیم طراحی و توسعه آن می باشد. همانگونه که ساخت یک خانه توسط یک نفر نمی تواند نتیجه ای رضایت بخش داشته باشد، بی شک سایت های طراحی شده به وسیله یک نفر نیز نمی توانند چندان موفق باشند. لازم است بدانید که طراحی یک سایت نیازمند تیمی متشکل از مدیر پروژه، طراح گرافیک، برنامه نویس و مدیر بهینه سازی موتور جستجو می باشد. در صورتی که این افراد تیمی با مهارت و توانا را تشکیل دهند، وب سایت مورد نظر به بهترین نحو ممکن طراحی خواهد شد.

 • نمونه کارهای پیشین شرکت مورد نظر

یکی از بهترین راه ها به منظور اثبات توانایی شرکت طراحی سایت مورد نظر توجه به نمونه کارهای قبلی آن شرکت است. توجه داشته باشید که سایت طراحی شده باید منحصر به فرد بوده و نظیر آن در شرکت مورد نظر و نیز سایر شرکت های رقیب وجود نداشته باشد. این موضوع به ویژه زمانی اهمیت بیشتری می یابد که شما درخواست طراحی یک سایت سفارشی داشته باشید.

اگر به آن دسته از افرادی متعلق هستید که قصد دارید سایت مورد نظر شما امکان و قابلیت خرید را برای بازدید کنندگان فراهم سازد، اطمینان حاصل کنید که شرکت مذکور در زمینه طراحی و توسعه سایت های تجارت الکترونیک فعال و موفق بوده است. بدین منظور می توانید به سایت های طراحی شده توسط این شرکت مراجعه نموده و آن ها را با ایده آل خود مقایسه کنید.

 • موقعیت و مکان شرکت

توجه به مکان شرکت به منظور ملاقات با اعضای آن در صورت نیاز می تواند نکته ای حائز اهمیت در زمینه انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب باشد. البته توجه به مکان استقرار شرکت مانع بروز هرگونه کلاهبرداری می شود. گاهی برخی افراد خود را به جای یک شرکت جا زده و بدین نحو از مشتریان کلاهبرداری می کنند.

 • خدمات مشتری

بی شک نحوه رفتار یک شرکت با مشتریان و مراجعین نشان از چگونگی اداره امور و فعالیت های آن دارد. شرکت منتخب شما باید پاسخگوی تماس های شما بوده و به پیام های ارسالی از سوی شما جواب بدهد. لازم است این شرکت، سایت مورد نظر شما را در زمان اعلام شده آماده نموده و در خدمت شما قرار دهد. از این که این مدت زمان اندکی طولانی شود، نگران نباشید. چرا که این می تواند نشانه خوبی از تلاش برای بررسی جزئیات سایت شما بوده و به همین دلیل موجب افزایش مدت زمان تخمین زده شده است.

 • تاییدیه ها و نظرات مشتریان پیشین

یکی از مواردی که می تواند در زمینه انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر بسیار تاثیرگذار واقع شود، صحبت با مشتریان پیشین آن شرکت است. راه ارتباطی با این دسته از افراد را از شرکت درخواست نموده و با آن ها ارتباط برقرار کنید تا تجربه های خود را در اختیارتان قرار دهند. با این کار حداقل نسبت به تصمیمی که اخذ کرده اید، مطمئن تر خواهید شد. اگر مشتریان پیشین کار شرکت طراحی سایت مورد نظر را تایید نمودند، اعتماد به آن شرکت برای شما راحت تر خواهد بود.

 • هزینه طراحی و توسعه سایت

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت را تحت تاثیر خود قرار دهد، هزینه طراحی و توسعه سایت می باشد. توصیه ما به شما این است که به جای تمرکز بر هزینه های پرداختی، میزان کمک سایت مورد نظر به کسب و کار و موفقیت خود را مد نظر قرار دهید. بی شک پرداخت 5 میلیون تومان به منظور دریافت وب سایتی که با کسب مشتریان جدید موجب رونق و بهبود کسب و کار شما خواهد شد، ارزشمند تر از پرداخت 500 هزار تومان در ازای سایتی است که هیچ کمکی به رشد و توسعه کار شما نخواهد کرد.

توجه به ROI یکی دیگر از نکات مهمی است که باید در حین طراحی سایت مورد توجه قرار بگیرد. همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، از شرکت طراحی سایت منتخب خود بخواهید که نتایج کارهای پیشین خود را به شما نشان داده و از مشتریان قبلی در مورد رضایت و عدم رضایت آنان از سایت تحویل داده شده تحقیق کنید. رتبه بندی سایت های طراحی شده به وسیله شرکت طراحی سایت مورد نظر در گوگل را جستجو نموده و مطمئن باشید که رعایت نکات لازم از جانب شرکت طراحی سایت می تواند جایگاه خوبی در رتبه بندی گوگل به سایت شما اختصاص داده و بدین ترتیب افزایش بازدید کنندگان و بهبود شرایط کسب و کارتان را فراهم سازد.

قیمت طراحی سایت شرکت رایان

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 1.5

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 4.8

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 5.7

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • 6.9

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه

 • (بر اساس بودجه شما)

 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

مشاهده جزئیات بیشتر قیمت طراحی سایت

ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت

بی شک یکی از دشوارترین تصمیماتی که در زمینه طراحی یک وب سایت وجود دارد، انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر و خلاق با دارا بودن طرح های مناسب و به روز می باشد. همانگونه که می دانید تعداد زیادی شرکت طراحی وب سایت در این رابطه وجود دارند. اما به منظور انتخاب درست یک شرکت طراحی سایت مناسب نیازمند تلاش بیشتر هستید. یقینا تمام افرادی جویای شرکت طراحی سایت مناسب و معتبر از این شرکت ها انتظار دارند که نیازهای اساسی آن ها را درک نموده و بدین ترتیب طراحی سایت را به تناسب نیازهای آنان انجام دهند.

همانگونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، تعداد زیادی شرکت طراحی سایت وجود دارد که خوب یا بد می توانند سایتی را طراحی نموده و در اختیار شما قرار دهند. اما اگر می خواهید در زمینه کاری خود بهترین باشید، لازم است بهترین ها را شناخته و انتخاب کنید!

اکنون شاید این سوال ذهنتان را به خود مشغول کرده باشد که چگونه بهترین و با تجربه ترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنیم؟ یک شرکت طراحی سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد که بتواند از سایر رقبای خود پیشی بگیرد؟

در ادامه به معرفی و بررسی برخی نکات مهم که توجه به آن ها زمینه انتخاب شرکت طراحی سایت خوب را فراهم می سازد، می پردازیم:

 • تجربه

یکی از مهم ترین ویژگی های یک شرکت طراحی سایت حرفه ای تجربه می باشد. شرکت طراحی وب سایت با تجربه آشنایی فوق العاده ای با روش های دستیابی به یک طراحی موفق دارد. این دسته از شرکت ها اشتباهات خود را به خوبی بهبود داده و طراحی سایت را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. هیچ گاه شغل و اعتبار خود را به شرکت هایی که تجربه چندانی ندارند، نسپارید!

 • خدمات متنوع

شرکت طراحی وب سایت ارائه دهنده خدمات گسترده از ابزارها و روش های موجود در زمینه طراحی وب سایت بیشترین و بهترین استفاده را می برد. شرکت های فعال و متخصص در زمینه توسعه منابع باز، سیستم های مدیریت محتوای حرفه ای داشته و در زمینه کاری خود بسیار موفق هستند. البته توجه داشته باشید که پیش از انتخاب یک شرکت طراحی سایت، در نظر گرفتن نمونه کارهای پیشین آن می تواند تصمیم گیری را ساده تر کند.

 • رعایت اصول سئو

رعایت اصول سئو در ضمن طراحی وب سایت مناسب یکی از مهم ترین ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب می باشد. به همین دلیل استفاده از متخصصین سئو حرفه ای در شرکت های طراحی وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین سعی کنید شرکت طراحی سایت منتخب شما دانش لازم و کافی در این زمینه را دارا باشد.

 • شناخت ویژگی های یک سایت خوب و مناسب

از جمله مهم ترین خصوصیاتی که یک سایت مناسب باید دارا باشد، می توان به بارگیری سریع، اعتبار سنجی کدهای مورد استفاده، رنگ خوب و سبک مناسب آن اشاره نمود. بنابراین لازم است پیش از انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب طراحی های قبلی انجام شده توسط آن را بازبینی کنید و بدین ترتیب با ویژگی های وب سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت مورد نظر آشنایی پیدا کنید. بی شک این کار زمینه آشنایی و شناخت راحت و بدون دردسر نحوه عملکرد این شرکت طراحی وب سایت را برای شما فراهم می سازد.

 • ارتباط با مشتری

در صورتی که یک شرکت طراحی سایت ارتباط خوبی با مشتریان و مراجعین خود برقرار کند، می توان آن را در زمره بهترین ها در شرکت طراحی سایت دسته بندی کرد. شرکت طراحی سایت منتخب شما باید مسئولیت تمام مشکلات و کوتاهی های موجود در وب سایت طراحی شده را عهده دار شده و بتواند آن ها را کنترل و حل نماید.

همانگونه که تا بدین جا بحث کردیم، یک شرکت طراحی سایت با دارا بودن ویژگی های فوق الذکر می تواند قابل اعتماد باشد. شما نیز اگر خواهان طراحی و توسعه یک وب سایت مناسب برای بهبود کسب و کار خود و افزایش میزان درآمدتان هستید، با شرکت رایان تماس بگیرید. شرکت طراحی سایت رایان مفتخر است که بهترین و بی نظیرترین خدمات طراحی و توسعه وب سایت را به مشتریان و مراجعین خود ارائه دهد.

خدمات ویژه شرکت طراحی سایت رایان

شرکت طراحی سایت رایان سعی دارد تا هر روز در جهت بهبود کیفیت خدمات خود گام هایی موثر برداشته و رضایت مشتریان خود را جلب کند. شرکت طراحی وب سایت رایان با استفاده از تیمی جوان و مستعد توانسته است در طول این سالها صدها سایت با موضوعات متنوع را طراحی کرده و در مسیر موفقیت این شرکت ها همراهشان بوده است.
مهم ترین ویژگی شرکت طراحی سایت رایان، ارائه خدمات منحصر به فرد بر پایه نیاز مشتریان است. در شرکت طراحی سایت رایان مشتریان به عنوان اولین اصل در نظر گرفته می شود. همچنین در شرکت طراحی سایت رایان سعی شده است تا تخصص های فنی در کنار اصول هنری به کار رفته و ترکیب این دو اصل نتیجه ای منحصر به فرد را به همراه داشته است.
رضایت مشتریان شرکت طراحی سایت رایان به جهت ارائه خدمات بی نظیر و چشمگیر سبب شده است که این شرکت همواره به تک تک اعضای مجموعه خود افتخار کرده و خدمات خود را بهبود ببخشید. در ادامه بخشی از ویژگی های شرکت طراحی وب سایت رایان را بررسی می کنیم تا بتوانید با خیال راحت این شرکت طراحی سایت را به منظور راه اندازی سایت خود انتخاب کنید.

امکانات و ویژگی های شرکت طراحی سایت رایان

 • شرکت طراحی سایت رایان، خدمات خود را بر اساس نیاز شما ارائه می دهد. در واقع این شرکت طراحی وب سایت اهداف شما را شناسایی کرده و کاملا مطابق با اهدافتان عمل می کند.
 • پنل ارائه شده توسط شرکت طراحی وب سایت رایان کاربری آسان داشته و شما به سادگی با حداقل میزان دانش از دنیای سایت می توانید با این پنل کار کنید.
 • به روز ترین فناوری ها و روش ها توسط شرکت طراحی سایت رایان استفاده می شود تا شما قدرت بیشتری در رقابت داشته باشید.
 • این شرکت طراحی سایت در طول روند کار همراه شما خواهد بود و شما می توانید کار خود را پیگیری کنید.
 • شرکت طراحی سایت رایان پس از ارائه کامل سایت، به شما پشتیبانی یکساله ارائه می دهد.
 • اگر نگران امنیت سایت خود هستید، این شرکت با استفاده از به روز ترین روش ها امنیت سایت را تضمین می کند.
 • شما با انتخاب شرکت طراحی وب سایت رایان می توانید با صرفه جویی در هزینه هایتان، بازاریابی اینترنتی قدرتمندی را انجام دهید.
 • پس از طراحی سایت و تحویل پروژه سایت از شرکت طراحی سایت رایان میتوانید انتظار افزایش مشتریان خود را داشته باشید.
 • رعایت اصول بهینه سازی موتورهای جستجو به جهت رقابت در کسب و کار
 • ارائه مشاوره به جهت مدیریت محتوا و چگونگی انتشار محتوا و استراتژی تولید محتوا

سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی سایت رایان

سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی سایتخدمات سئو ارائه شده توسط شرکت طراحی وب سایت رایان سبب می شود تا سایت شما در موتورهای جستجو نظیر گوگل شانس دیده شدن داشته باشد. در واقع شرکت طراحی سایت رایان به واسطه بهبود وضعیت سئو سایت و رتبه بندی کسب و کار شما را به مشتریان معرفی می کنند. علاوه بر این شرکت طراحی وب سایت رایان در زمان طراحی و برنامه نویسی سایت تمامی اصول مرتبط به سئو را رعایت کرده و شما با خیال راحت می توانید طراحی سایت خود را به شرکت طراحی وب سایت رایان ارائه دهید.
شرکت طراحی وب سایت رایان تجربه چندین ساله خود را با شما به اشتراک میگذارد تا شما بتوانید به هر آنچه که رویایش را در سر می پرورانید دست پیدا کنید. خدمات متنوعی توسط این شرکت طراحی سایت به شما ارائه می شود. خدمات زیر بخشی از خدماتی است که توسط شرکت طراحی سایت ذکر شده ارائه می شود.

 • سئو تکنیکال
 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • مشاوره سئو
 • پشتیبانی سئو
 • تولید محتوا
 • آموزش سئو

هر اندازه که شرکت طراحی سایت اصول سئو را در روند کار بیشتر رعایت کند، شانس شما به جهت موفقیت در دنیای اینترنت بیشتر خواهد شد. البته سئو طراحی سایت تنها قدم اول موفقیت است و شما به جهت موفقیت کامل نیاز به رعایت اصول سئو در تمامی بخش ها خواهید داشت. به جهت شناخت بهتر بهینه سازی برای موتورهای جستجو می توانید از تیم پشتیبانی رایان راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

شرکت طراحی سایت در تهران

شرکت رایان با ارائه خدمات طراحی سایت در تهران سبب می شود تا شما بتوانید با خیال راحت پروژه سایت خود را به آنها واگذار کنید. در تهران تعداد بسیار از شرکت های طراحی سایت وجود دارد. به همین جهت شما باید در میان این شرکت ها بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید. انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت خوب بستگی به رزومه شرکت، خدمات ارائه شده، نحوه پشتیبانی و غیره بستگی دارد. در انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران نکاتی وجود دارد که حتما باید در نظر داشته باشید.

 1. هدف شما از طراحی سایت چیست و چه شرکت طراحی وب سایتی می تواند شما را در سریعترین زمان ممکن به هدف برساند.
 2. سابقه شرکت طراحی سایت به چه صورت است. شما باید برای انتخاب شرکت طراحی وب سایت برخی از سایت های طراحی شده توسط این شرکت طراحی سایت را بررسی کرده تا ببینید آیا شرکت انتخابی قدرت پیاده سازی ویژگی های مورد نظر شما را دارد یا خیر
 3. تعرفه طراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت انتخابی را بررسی کنید. به شرکت های که قیمت پایین ارائه می دهند اعتماد نکنید. قیمت پایین در صورتی منطقی خواهد بود که امکانات مورد نظر شما محدود بوده و قیمت با توجه به سایتی که شما می خواهید تعیین شده باشد
 4. پاسخگویی مشاوره پیش از طراحی سایت ارائه شده توسط شرکت طراحی وب سایت اهمیت بسیاری دارد. در واقع اگر مشاورین شرکت طراحی سایت پاسخگویی مناسبی داشته باشند، می توانید به شرکت طراحی وب سایت انتخاب اعتماد کنید.
 5. پشتیبانی شرکت طراحی وب سایت پس از تحویل پروژه به چه صورت خواهد بود. پس از آنکه شما سایت خود را تحویل گرفتید نیاز به پشتیبانی خواهید داشت به همین جهت باید بررسی کنید که آیا شرکت طراحی سایت ارائه پشتیبانی دارد یا خیر. برخی از شرکت ها پشتیبانی رایگان و برخی دیگر در ازای دریافت هزینه ای پشتیبانی انجام می دهند.

یکسال پشتیبانی رایگان

شرکت طراحی سایت رایان به پاس اعتماد مشتریان و در جهت رفاه حال آن ها به مدت 1 سال خدمات پشتیبانی آنلاین را ارائه می کند. همانطور که میدانید طراحی سایت ارائه شده در پله اول نیازمند پشتیبانی و حمایت از جانب شرکت طراحی وب سایت است به همین جهت برای آنکه شما در هزینه های خود صرفه جویی کنید و یکسال با خیال راحت فعالیت اینترنتی را آغاز کنید، شرکت رایان در کنار شما قرار می گیرد و خدمات پشتیبانی فنی و امنیت سایت را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

امنیت بالا و پایداری وب سایت

زمانی که شما پروژه طراحی سایت خود را به شرکت طراحی سایت رایان محول می کنید، این شرکت تمامی نکات امنیتی را در طراحی سایت در نظر گرفته و پس از تحویل سایت خود می توانید با خیال راحت بدون نگرانی های رایج فعالیت اینترنتی خود را شروع کنید.
امنیتی که توسط شرکت طراحی وب سایت رایان ارائه می شود از جمله امکاناتی است که به عنوان وجه تمایز در بین سایر شرکت های طراحی سایت در نظر گرفته می شود. امنیت بالا در طراحی سایت به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. به جهت رعایت اصول امنیت شرکت طراحی سایت باید حرفه ای عمل کرده و تمام نقاط نفوذ را شناسایی کند.

1
تعداد پروژه های انجام شده
1
رضایتمندی مشتریان
1
بیش از 17 سال تجربه
1
اجرای پروژه های بین المللی

برخی از نمونه کارهای رایان

yatash

طراحی سایت شرکت یاتاش

dizel

طراحی سایت دیزل مرسدس

ziygo

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

carent

طراحی سایت شرکت Carent دبی

lilium

هتل لیلیوم متل قو

platinummedica

طراحی سایت platinummedica انگلیس

نظرات مشتریان

سوالات متداول شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی وب سایت چه کاری انجام می دهد؟
بهترین شرکت های طراحی سایت در دنیا چه شرکت هایی هستند؟
چگونه می توان شرکت طراحی سایت را انتخاب کرد؟
هزینه ساخت یک وب سایت چه میزان است؟
ساخت یک سایت چه قدر طول می کشد؟
اهمیت طراحی سایت مناسب در تکنولوژی سایت چیست ؟

شرکت طراحی وب سایت چه کاری انجام می دهد؟

در شرکت طراحی وب سایت نیازها و اهداف مشتریان شناخته شده و بر اساس آن ها سرمایه مورد نیاز به جهت طراحی سایت ارائه می شود. پس از ارائه قیمت توسط شرکت طراحی سایت، مذاکرات به جهت بستن قرارداد انجام می شود. پس از بسته شدن قرار دادن شرکت طراحی سایت بر اساس توافقات انجام شده طراحی گرافیکی، چیدمان سایت، فونت ها و غیره را پیاده سازی میکند.

بهترین شرکت های طراحی سایت در دنیا چه شرکت هایی هستند؟

یافتن بهترین شرکت طراحی سایت به شما اطمینان خاطر می دهد که پروژه شما به بهترین حالت خود انجام خواهد پذیرفت. فهرست ارائه شده در ادامه شرکت هایی است که به شما بهترین خدمات طراحی سایت را ارائه می دهد.

 1. Momentum Design Lab
 2. Bianor. Custom Software Development
 3. Lounge Lizard. Best of Breed Websites & Digital Marketing
 4. WebFX
 5. SumatoSoft
 6. SmartSites
 7. DockYard, Inc
 8. Utility

چگونه می توان شرکت طراحی سایت را انتخاب کرد؟

نکات بسیاری به جهت انتخاب شرکت طراحی وب سایت وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها پرداخته ایم تا شما بدانید که چگونه می توانید یک شرکت طراحی وب سایت مناسب را انتخاب کنید.

 • ابتدا باید تمامی موارد مورد نظر خود را به صورت واضح شناخته باشید.
 • نمونه کارهای طراحی شده توسط شرکت طراحی وب سایت را بررسی کنید.
 • توجه کنید که شرکت طراحی سایت بر اساس چه CMS طراحی سایت را انجام می دهد.
 • نقد ها را بررسی کنید.
 • جهت اطمینان از پشتیبانی دقیق سایت از سایر مشتریان این مسئله را تحقیق کنید.
 • روند شرکت طراحی سایت را در زمان پروژه بررسی کنید.
 • با بررسی ویژگی های ذکر شده مطمئن شوید که شرکت طراحی سایت ترند های روز طراحی را می شناسد.
 • مطمئن شوید که شرکت طراحی سایت، طراحی ریسپانسیو را را ارائه می دهد.
 • ایده های شرکت طراحی وب سایت را بشناسید.

هزینه ساخت یک وب سایت چه میزان است؟

هزینه ساخت یک سایت بر اساس پارامتر های گوناگونی تعیین می شود اما به صورت کلی شرکت طراحی سایت هزینه نهایی ارائه شده را بر اساس ویژگی های مد نظر شما و امکاناتی که می خواهید سایتتان داشته باشد تعیین می کند.

ساخت یک سایت چه قدر طول می کشد؟

راه اندازی یک سایت اختصاصی توسط شرکت طراحی وب سایت رایان بر اساس نوع سایت تعیین می شود اما حداقل زمان به جهت راه اندازی یک سایت متوسط 15 الی 20 روز است.

اهمیت طراحی سایت مناسب در تکنولوژی سایت چیست ؟

طراحی سایت مناسب ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت رایان به رتبه بندی سایت شما کمک خواهد کرد. در واقع افراد بسیاری به دلیل جذابیت طراحی سایت شما، زمان بیشتری را در سایت سپری کرده و به همین جهت امتیاز سایت شما در طولانی مدت افزایش می یابد. همچنین ریسپانسیو بودن سایت به شما کمک می کند تا کاربران متعددی را از دستگاه هایی مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ و غیره جذب کنید.

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

۴۸ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • شرکت طراحی سایت رایان یکی از بهترین شرکتهای طراحی وب سایتی بود که باهاشون همکاری داشتم.
  موفق باشید.

  پاسخ
 • Avatar
  کامران رودکی
  26 نوامبر 2019 16:51

  وقت بخیر
  شما فقط شرکت طراحی وب سایت هستید یا سئوی سایت هم انجام میدهید؟

  پاسخ
 • Avatar
  نیما نریمانی
  27 نوامبر 2019 14:01

  شرکت رایان موفق باشید.

  پاسخ
 • سلام
  یکسال پشتیبانی رایگان شامل تغییرات اطلاعات فقط میشود؟ یا ظاهر سایت هم بروز میکنید؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 15:01

   سلام. پشتیبانی شامل ورود اطلاعات مطالب جدید و ویرایش مطالب قدیم هست. تغییر قالب سایت هزینه دارد.

   پاسخ
 • وقت بخیر
  فرایند اجرای پروژه طراحی سایت چقدر زمان میبرد؟ ۱ ماه میشود یا کمتر؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 15:03

   وقت شما هم بخیر. حدود ۲۰ روز به صورت کامل طراحی و برنامه نویسی و ورود اطلاعات زمان میبرد.

   پاسخ
 • Avatar
  نگین مرتضوی
  30 نوامبر 2019 16:39

  تعرفه طراحی سایت براساس چه المانهایی تعریف میشود؟؟

  پاسخ
 • پشتیبانی و خدماتتون عالیه. سالهاست با شما کار میکنم و بسیار راضیم. موفق باشید.

  پاسخ
 • روز بخیر

  امکان طراحی سایت به چند زبان مختلف جهان را دارید؟ و برای طراحی چندین زبان تخفیف هم لحاظ میشود؟؟

  پاسخ
 • سلام
  من یه سایت فروشگاهی میخواستم، لطفا تعرفه هاتون رو برام ایمیل کنید.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 ژانویه 2020 23:39

   سلام وقتتون بخیر. لطفا به قسمت قیمت طراحی سایت مراجعه کنید.

   پاسخ
 • سلام
  آموزش مدیریت سایت به صورت حضوری انجام میگیرد؟

  پاسخ
 • منظورتون از سئو داخلی ، لینک کردن صفحات داخلی سایت به هم هست؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 15:07

   بله سئو داخلی لینکسازی داخلی و بسیاری دیگر از موارد میباشد.

   پاسخ
 • روز بخیر
  با بک لینک های معتبر رتبه سئو سایت بهبود پیدا میکنه؟؟

  پاسخ
 • قرار دادن آمار بازدید وبسایت، در صفحه اصلی برای جذب مخاطب ایده ی خوبی هستش؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 15:08

   پیشنهاد نمیدم. درصورتیکه سایت شما بازدید بالایی دارد میتواند کمی موثر باشد.

   پاسخ
 • سلام
  شما ثبت شرکت هم انجام میدهید”؟

  پاسخ
 • در سایت فروشگاهی که طراحی میکنید گزارش گیری از فروش ماهیانه و همچنین پرفروشها را نمایش میدهد؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 15:09

   بله تمامی این امکانات و گزارش ها در مدیریت سایت فروشگاهی وجود دارد. به مقاله طراحی سایت فروشگاهی مراجع کنید.

   پاسخ
 • روز خوش
  شما بعد از سئو سایت، کلمه هایی که رتبه بیاورند پشتیبانی سئو هم انجام میدهید تا افت رتبه نداشته باشه؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 15:11

   بله در قرارداد پشتیبانی سئو، روی بهینه سازی سایت و لینک سازی ها کار میکنیم تا افت رتبه نداشته باشید.

   پاسخ
 • برای مشاوره سئو، لینک سایت ارسال بشه کافی هستش ؟ بررسی میکنید؟

  پاسخ
 • من قبلا یه شرکت طراحی سایت رایان میشناختم توی کریمخان
  شما قبلا توی کریم خان فعالیت داشتید؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 15:13

   بله حدود ۴ سال در خیابان ایرانشهر کریمخان فعالیت داشتیم. در خدمتیم

   پاسخ
 • گذاشتن شماره تماس، در طراحی وب سایت ضروری هستش؟
  یا فقط همون فرم تماس بگذاریم کافی هستش؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 15:13

   شما برای اعتماد و اطمینان مشتریان باید ادرس و تلفن و ایمیل و…. را در تماس با به همراه فرم قرار دهید.

   پاسخ
 • Avatar
  مجتبی مرادی
  4 فوریه 2020 12:49

  شما ای نماد سایت رو هم میتونید برای سایت بگیرید؟

  پاسخ
 • Avatar
  حامد یاوری
  4 فوریه 2020 12:50

  سلام ممنون از سایت خوب رایان. چند سالی هست که پشتیبانی و سئو سایت ما رو انجام میدن و راضی هستیم.

  پاسخ
 • نمونه کارهاتون که خیلی حرفه ای هستن. برای مشاوره تماس میگیرم.

  پاسخ
 • امنیت سایت رو با چه افزونه های انجام میدین؟

  پاسخ
 • ممنون از مشاوره خوب و تعرفه های مناسبی که ارائه دادید.

  پاسخ
 • Avatar
  هامون موسوی
  4 فوریه 2020 12:51

  هزینه یه سایت شخصی ساده حدوداً چقدر میشه؟ چه سیستم مدیریت محتوای پیشنهاد میدید؟

  پاسخ
 • Avatar
  علی آبادی
  4 فوریه 2020 12:52

  وب سایت که توسط رایان طراحی میشه هم شیکه هم استفاده ازش خیلی راحت هستش.

  پاسخ
 • راه اندازی سایت ساختمانی را به سرعت و به خوبی انجام دادند. با تشکر از شرکت رایان.

  پاسخ
 • سلام، ممنون از اطلاعات مفیدی که دادید.فقط پشتیبانی سئو هم یک ساله هستش؟

  پاسخ
 • Avatar
  مرکز آفتاب
  4 فوریه 2020 12:54

  سلام. طراحی سایت که برای انجام دادید زیبا بودند و چیدمان عالی دارند و به راحتی میشود تصاویر و محتوا را تغییر داد. با تشکر از شرکت طراحی سایت رایان.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp