شرکت طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت | شرکت رایان

شرکت طراحی سایت – شرکت طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت رایان بیش از 17 سال است که در کنار بسیاری از مشتریان قرار گرفته و باعث شده است که این شرکت ها طعم موفقیت در تجارت الکترونیک را تجربه کنند. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا باید شرکت طراحی وب سایت رایان را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی مهمترین دلایلی که سبب می شود شرکت طراحی سایت رایان به عنوان یکی از بهترین انتخاب های شما در نظر گرفته شود، پرداخته ایم.
شرکت طراحی سایت | شرکت طراحی وب سایت

 1. تیم حرفه ای و متخصص در شرکت طراحی سایت رایان مسیر را برای شما به نحو چشمگیری کاهش می دهند. در واقع شرکت طراحی وب سایت رایان برای تمامی بخش ها در طراحی سایت افراد حرفه ای را جذب کرده است که در نهایت بتواند به عنوان شرکت طراحی سایت حرفه ای، خدمات بی نظیری را به شما ارائه کند.
 2. شرکت طراحی وب سایت رایان در کنار سرعت قابل توجه به جهت تحویل کار، کار حرفه ای را به شما تحویل خواهد داد.
 3. ارائه تعرفه های مناسب به جهت طراحی سایت توسط شرکت طراحی وب سایت رایان، خیال شما را از بابت هزینه هنگفت طراحی سایت راحت کرده و به شما این اطمینان را می دهد که در ازای مبلغ پرداختی خدماتی بیش از آنچه تصور شما است دریافت می کنید.
 4. تیم پشتیبانی حرفه ای شرکت طراحی سایت رایان، خیال شما را از دردسر های پس از طراحی سایت راحت می کند. شما با انتخاب شرکت طراحی وب سایت رایان از امکان پشتیبانی تیم رایان بهره مند شده و در نهایت می توانید با خیال راحت به فعالیت خود بپردازید.
 5. مشاورین حرفه ای شرکت طراحی سایت رایان پیش از شروع پروژه نیازهای کسب و کار شما را شناسایی کرده و بر اساس نیازتان بهترین حالت طراحی سایت را ارائه می دهند تا در آینده مسیر موفقیت شما هموار تر باشد.
 6. شرکت طراحی سایت رایان تجربه تعداد زیادی نیرو در پروژه های متعدد را در اختیار شما قرار خواهد داد. در نتیجه با خیال راحت می توانید پروژه طراحی سایت خود را به شرکت طراحی وب سایت رایان بسپارید.
 7. نمونه کارهای حرفه ای شرکت طراحی سایت رایان به شما اطمینان خاطر می دهد که پروژه شما در بهترین حالت خود انجام شده و شما می توانید یک طراحی سایت حرفه ای را توسط شرکت طراحی وب سایت رایان تجربه کنید.
 8. استفاده از دانش و فناوری روز به جهت طراحی سایت، سبب شده تا شما با سپردن پروژه خود به شرکت طراحی سایت رایان از بهترین امکانات طراحی سایت بهره مند شوید
 9. ارائه کیفیت بالا یکی از شعارهای شرکت طراحی وب سایت رایان است که می تواند خیال شما را از بابت طراحی سایت دریافتی راحت کند.

دلایل متعددی به جهت انتخاب شرکت طراحی سایت رایان وجود دارد که در فهرست بالا برخی از این دلایل را به شما ارائه کرده ایم . شرکت طراحی وب سایت رایان با تکیه بر دانش و فناوری های روز طراحی سایت و جذب نیروهای متخصص جوان و با استعداد توانسته است که شرکت طراحی سایت موفقی در این حوزه باشد. شرکت طراحی سایت رایان تلاش کرده است تا با ایجاد ویژگی هایی متمایز در رقابت سنگین میان شرکت های طراحی سایت به موفقیت دست پیدا کند. شرکت طراحی وب سایت رایان به جهت ویژگی های قابل تمایز به جایگاهی درخور و شایسته رسیده است که همین موضوع سبب شده مسئولیتی سنگین روی دوش مدیران و متخصصان این شرکت قرار بگیرد.
هر اندازه که در انتخاب شرکت طراحی سایت حساسیت بیشتری به خرج دهید و شرکت طراحی وب سایت مناسب تری را انتخاب کنید، امکان موفقیت شما بیشتر خواهد بود. شرکت های متفاوتی خدمات طراحی سایت را ارائه می دهند و به همین جهت شما باید یکی از این شرکت ها را به جهت طراحی سایت انتخاب کنید. شرکت طراحی سایت انتخابی در آینده سایت شما به واسطه خدمات ارائه شده تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

شرکت طراحی سایت در تهران

شرکت طراحی سایت در تهران سبب می شود تا شما بتوانید با خیال راحت پروژه سایت خود را به آنها واگذار کنید. در تهران تعداد بسیار از شرکت های طراحی سایت وجود دارد. به همین جهت شما باید در میان این شرکت ها بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید. انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت خوب بستگی به رزومه شرکت، خدمات ارائه شده، نحوه پشتیبانی و غیره بستگی دارد. در انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران نکاتی وجود دارد که حتما باید در نظر داشته باشید.

 1. هدف شما از طراحی سایت چیست و چه شرکت طراحی وب سایتی می تواند شما را در سریعترین زمان ممکن به هدف برساند.
 2. سابقه شرکت طراحی سایت به چه صورت است. شما باید برای انتخاب شرکت طراحی وب سایت برخی از سایت های طراحی شده توسط این شرکت طراحی سایت را بررسی کرده تا ببینید آیا شرکت انتخابی قدرت پیاده سازی ویژگی های مورد نظر شما را دارد یا خیر
 3. تعرفه طراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت انتخابی را بررسی کنید. به شرکت های که قیمت پایین ارائه می دهند اعتماد نکنید. قیمت پایین در صورتی منطقی خواهد بود که امکانات مورد نظر شما محدود بوده و قیمت با توجه به سایتی که شما می خواهید تعیین شده باشد
 4. پاسخگویی مشاوره پیش از طراحی سایت ارائه شده توسط شرکت طراحی وب سایت اهمیت بسیاری دارد. در واقع اگر مشاورین شرکت طراحی سایت پاسخگویی مناسبی داشته باشند، می توانید به شرکت طراحی وب سایت انتخاب اعتماد کنید.
 5. پشتیبانی شرکت طراحی وب سایت پس از تحویل پروژه به چه صورت خواهد بود. پس از آنکه شما سایت خود را تحویل گرفتید نیاز به پشتیبانی خواهید داشت به همین جهت باید بررسی کنید که آیا شرکت طراحی سایت ارائه پشتیبانی دارد یا خیر. برخی از شرکت ها پشتیبانی رایگان و برخی دیگر در ازای دریافت هزینه ای پشتیبانی انجام می دهند.

امکانات پیشنهادی شرکت طراحی سایت رایان برای انواع وب سایت

امکانات پیشنهادی برای انواع وب سایت هادر زمان سفارش سایت به شرکت طراحی سایت از شما درخواست می شود که امکانات مورد نیاز خود را بیان کنید. علاوه بر این هر شرکت طراحی سایت امکانات مختص به خود را ارائه می دهد و لیستی به جهت خدمات ارائه شده در طراحی سایت دارد.
در نتیجه شما می توانید با دریافت مشاوره از شرکت طراحی سایت و بررسی نیاز ها و ایده های خود امکانات متنوعی را در سایت خود داشته باشید. در ادامه بخشی از امکانات پیشنهادی شرکت طراحی سایان رایان را بررسی می کنیم.
امکانات مطرح شده در ادامه تنها بخشی از امکانات طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی هستند، در نتیجه اگر امکان مشخصی مد نظر شما است که در لیست زیر وجود ندارد می توانید با تیم پشتیبانی رایان تماس گرفته و امکان مورد نظر خود را درخواست کنید.

 • معرفی محصولات و خدمات به صورت کامل به همراه توضیحات و تصاویر
 • معرفی شرکت و فعالیت ها و درباره ما
 • گالری تصاویر گواهینامه ها، نمایشگاه ها و افتخارات شرکت
 • رویدادها و مقالات
 • بلاگ
 • اطلاعات تماس و فرم های تماس
 • ارائه درگاه پرداخت به جهت استفاده در سایت های فروشگاهی
 • امکان صدور فاکتور
 • امکان ایجاد صفحه عضویت
 • امکان ایجاد بخشی برای پروفایل مشتریان
 • ارائه سیستم آماردهی
 • امکان اتصال فروشگاه به سیستم انبار و حسابداری
 • امکان گزارش گیری از فروش ماهیانه
 • فرم های تماس متعدد
 • امکان طراحی سایت به چند زبان
 • فرم نظر سنجی
 • فرم استخدام و دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • معرفی نمایندگان فروش
 • سیستم تیکت
 • سیستم پشتیبانی آنلاین
 • سیستم ها تخفیف

امکانات انتخابی به جهت طراحی سایت باید بر اساس نیازهای شما باشد، هیچگاه شما نباید امکانات غیر ضروری را در سایت خود ایجاد کنید، زیرا این امکانات علاوه بر اینکه به هزینه طراحی سایت می افزایند، سرعت سایت شما را در مرور زمان کندتر خواهند کرد. به جهت انتخاب امکانات ضروری می توانید از مشاورین شرکت طراحی سایت رایان کمک بگیرید تا بر اساس نیاز خود مهمترین و ضروری ترین امکانات را انتخاب کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های شرکت طراحی سایت رایان

شرکت طراحی سایت رایان سعی دارد تا هر روز در جهت بهبود کیفیت خدمات خود گام هایی موثر برداشته و رضایت مشتریان خود را جلب کند. شرکت طراحی وب سایت رایان با استفاده از تیمی جوان و مستعد توانسته است در طول این سالها صدها سایت با موضوعات متنوع را طراحی کرده و در مسیر موفقیت این شرکت ها همراهشان بوده است.
مهم ترین ویژگی شرکت طراحی سایت رایان، ارائه خدمات منحصر به فرد بر پایه نیاز مشتریان است. در شرکت طراحی سایت رایان مشتریان به عنوان اولین اصل در نظر گرفته می شود. همچنین در شرکت طراحی سایت رایان سعی شده است تا تخصص های فنی در کنار اصول هنری به کار رفته و ترکیب این دو اصل نتیجه ای منحصر به فرد را به همراه داشته است.
رضایت مشتریان شرکت طراحی سایت رایان به جهت ارائه خدمات بی نظیر و چشمگیر سبب شده است که این شرکت همواره به تک تک اعضای مجموعه خود افتخار کرده و خدمات خود را بهبود ببخشید. در ادامه بخشی از ویژگی های شرکت طراحی وب سایت رایان را بررسی می کنیم تا بتوانید با خیال راحت این شرکت طراحی سایت را به منظور راه اندازی سایت خود انتخاب کنید.

 • شرکت طراحی سایت رایان، خدمات خود را بر اساس نیاز شما ارائه می دهد. در واقع این شرکت طراحی وب سایت اهداف شما را شناسایی کرده و کاملا مطابق با اهدافتان عمل می کند.
 • پنل ارائه شده توسط شرکت طراحی وب سایت رایان کاربری آسان داشته و شما به سادگی با حداقل میزان دانش از دنیای سایت می توانید با این پنل کار کنید.
 • به روز ترین فناوری ها و روش ها توسط شرکت طراحی سایت رایان استفاده می شود تا شما قدرت بیشتری در رقابت داشته باشید.
 • این شرکت طراحی سایت در طول روند کار همراه شما خواهد بود و شما می توانید کار خود را پیگیری کنید.
 • شرکت طراحی سایت رایان پس از ارائه کامل سایت، به شما پشتیبانی یکساله ارائه می دهد.
 • اگر نگران امنیت سایت خود هستید، این شرکت با استفاده از به روز ترین روش ها امنیت سایت را تضمین می کند.
 • شما با انتخاب شرکت طراحی وب سایت رایان می توانید با صرفه جویی در هزینه هایتان، بازاریابی اینترنتی قدرتمندی را انجام دهید.
 • پس از طراحی سایت و تحویل پروژه سایت از شرکت طراحی سایت رایان میتوانید انتظار افزایش مشتریان خود را داشته باشید.
 • رعایت اصول بهینه سازی موتورهای جستجو به جهت رقابت در کسب و کار
 • ارائه مشاوره به جهت مدیریت محتوا و چگونگی انتشار محتوا و استراتژی تولید محتوا

سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی سایت رایان

سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی سایتخدمات سئو ارائه شده توسط شرکت طراحی وب سایت رایان سبب می شود تا سایت شما در موتورهای جستجو نظیر گوگل شانس دیده شدن داشته باشد. در واقع شرکت طراحی سایت رایان به واسطه بهبود وضعیت سئو سایت و رتبه بندی کسب و کار شما را به مشتریان معرفی می کنند. علاوه بر این شرکت طراحی وب سایت رایان در زمان طراحی و برنامه نویسی سایت تمامی اصول مرتبط به سئو را رعایت کرده و شما با خیال راحت می توانید طراحی سایت خود را به شرکت طراحی وب سایت رایان ارائه دهید.
شرکت طراحی وب سایت رایان تجربه چندین ساله خود را با شما به اشتراک میگذارد تا شما بتوانید به هر آنچه که رویایش را در سر می پرورانید دست پیدا کنید. خدمات متنوعی توسط این شرکت طراحی سایت به شما ارائه می شود. خدمات زیر بخشی از خدماتی است که توسط شرکت طراحی سایت ذکر شده ارائه می شود.

 • سئو تکنیکال
 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • مشاوره سئو
 • پشتیبانی سئو
 • تولید محتوا
 • آموزش سئو

هر اندازه که شرکت طراحی سایت اصول سئو را در روند کار بیشتر رعایت کند، شانس شما به جهت موفقیت در دنیای اینترنت بیشتر خواهد شد. البته سئو طراحی سایت تنها قدم اول موفقیت است و شما به جهت موفقیت کامل نیاز به رعایت اصول سئو در تمامی بخش ها خواهید داشت. به جهت شناخت بهتر بهینه سازی برای موتورهای جستجو می توانید از تیم پشتیبانی رایان راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

یکسال پشتیبانی رایگان

شرکت طراحی سایت رایان به پاس اعتماد مشتریان و در جهت رفاه حال آن ها به مدت 1 سال خدمات پشتیبانی آنلاین را ارائه می کند. همانطور که میدانید طراحی سایت ارائه شده در پله اول نیازمند پشتیبانی و حمایت از جانب شرکت طراحی وب سایت است به همین جهت برای آنکه شما در هزینه های خود صرفه جویی کنید و یکسال با خیال راحت فعالیت اینترنتی را آغاز کنید، شرکت رایان در کنار شما قرار می گیرد و خدمات پشتیبانی فنی و امنیت سایت را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

امنیت بالا و پایداری وب سایت

زمانی که شما پروژه طراحی سایت خود را به شرکت طراحی سایت رایان محول می کنید، این شرکت تمامی نکات امنیتی را در طراحی سایت در نظر گرفته و پس از تحویل سایت خود می توانید با خیال راحت بدون نگرانی های رایج فعالیت اینترنتی خود را شروع کنید.
امنیتی که توسط شرکت طراحی وب سایت رایان ارائه می شود از جمله امکاناتی است که به عنوان وجه تمایز در بین سایر شرکت های طراحی سایت در نظر گرفته می شود. امنیت بالا در طراحی سایت به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. به جهت رعایت اصول امنیت شرکت طراحی سایت باید حرفه ای عمل کرده و تمام نقاط نفوذ را شناسایی کند.

1
تعداد پروژه های انجام شده
1
رضایتمندی مشتریان
1
بیش از 17 سال تجربه
1
اجرای پروژه های بین المللی

برخی از نمونه کارهای رایان

yatash

طراحی سایت شرکت یاتاش

dizel

طراحی سایت دیزل مرسدس

ziygo

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

carent

طراحی سایت شرکت Carent دبی

lilium

هتل لیلیوم متل قو

platinummedica

طراحی سایت platinummedica انگلیس

نظرات مشتریان

سوالات متداول شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی وب سایت چه کاری انجام می دهد؟
بهترین شرکت های طراحی سایت در دنیا چه شرکت هایی هستند؟
چگونه می توان شرکت طراحی سایت را انتخاب کرد؟
هزینه ساخت یک وب سایت چه میزان است؟
ساخت یک سایت چه قدر طول می کشد؟
اهمیت طراحی سایت مناسب در تکنولوژی سایت چیست ؟

شرکت طراحی وب سایت چه کاری انجام می دهد؟

در شرکت طراحی وب سایت نیازها و اهداف مشتریان شناخته شده و بر اساس آن ها سرمایه مورد نیاز به جهت طراحی سایت ارائه می شود. پس از ارائه قیمت توسط شرکت طراحی سایت، مذاکرات به جهت بستن قرارداد انجام می شود. پس از بسته شدن قرار دادن شرکت طراحی سایت بر اساس توافقات انجام شده طراحی گرافیکی، چیدمان سایت، فونت ها و غیره را پیاده سازی میکند.

بهترین شرکت های طراحی سایت در دنیا چه شرکت هایی هستند؟

یافتن بهترین شرکت طراحی سایت به شما اطمینان خاطر می دهد که پروژه شما به بهترین حالت خود انجام خواهد پذیرفت. فهرست ارائه شده در ادامه شرکت هایی است که به شما بهترین خدمات طراحی سایت را ارائه می دهد.

 1. Momentum Design Lab
 2. Bianor. Custom Software Development
 3. Lounge Lizard. Best of Breed Websites & Digital Marketing
 4. WebFX
 5. SumatoSoft
 6. SmartSites
 7. DockYard, Inc
 8. Utility

چگونه می توان شرکت طراحی سایت را انتخاب کرد؟

نکات بسیاری به جهت انتخاب شرکت طراحی وب سایت وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها پرداخته ایم تا شما بدانید که چگونه می توانید یک شرکت طراحی وب سایت مناسب را انتخاب کنید.

 • ابتدا باید تمامی موارد مورد نظر خود را به صورت واضح شناخته باشید.
 • نمونه کارهای طراحی شده توسط شرکت طراحی وب سایت را بررسی کنید.
 • توجه کنید که شرکت طراحی سایت بر اساس چه CMS طراحی سایت را انجام می دهد.
 • نقد ها را بررسی کنید.
 • جهت اطمینان از پشتیبانی دقیق سایت از سایر مشتریان این مسئله را تحقیق کنید.
 • روند شرکت طراحی سایت را در زمان پروژه بررسی کنید.
 • با بررسی ویژگی های ذکر شده مطمئن شوید که شرکت طراحی سایت ترند های روز طراحی را می شناسد.
 • مطمئن شوید که شرکت طراحی سایت، طراحی ریسپانسیو را را ارائه می دهد.
 • ایده های شرکت طراحی وب سایت را بشناسید.

هزینه ساخت یک وب سایت چه میزان است؟

هزینه ساخت یک سایت بر اساس پارامتر های گوناگونی تعیین می شود اما به صورت کلی شرکت طراحی سایت هزینه نهایی ارائه شده را بر اساس ویژگی های مد نظر شما و امکاناتی که می خواهید سایتتان داشته باشد تعیین می کند.

ساخت یک سایت چه قدر طول می کشد؟

راه اندازی یک سایت اختصاصی توسط شرکت طراحی وب سایت رایان بر اساس نوع سایت تعیین می شود اما حداقل زمان به جهت راه اندازی یک سایت متوسط 15 الی 20 روز است.

اهمیت طراحی سایت مناسب در تکنولوژی سایت چیست ؟

طراحی سایت مناسب ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت رایان به رتبه بندی سایت شما کمک خواهد کرد. در واقع افراد بسیاری به دلیل جذابیت طراحی سایت شما، زمان بیشتری را در سایت سپری کرده و به همین جهت امتیاز سایت شما در طولانی مدت افزایش می یابد. همچنین ریسپانسیو بودن سایت به شما کمک می کند تا کاربران متعددی را از دستگاه هایی مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ و غیره جذب کنید.

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

۴۸ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فهرست