شرکت طراحی سایت | بهترین شرکت طراحی وب سایت در ایران | شرکت رایان

شرکت طراحی سایت رایان و مهمترین دلایل انتخاب آن!

شرکت طراحی سایت رایان بیش از 17 سال است که در کنار بسیاری از مشتریان قرار گرفته و باعث شده است که این شرکت‌ها طعم موفقیت طراحی سایت و کسب و کار آنلاین را تجربه کنند. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا باید شرکت طراحی سایت رایان را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی مهمترین دلایلی که سبب می‌شود شرکت رایان به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌های شما در نظر گرفته شود، می پردازیم.

 1. تیم حرفه‌ای و متخصص در شرکت رایان مسیر را برای شما به نحو چشمگیری کاهش می‌دهند؛ در واقع شرکت رایان برای تمامی بخش‌ها در طراحی سایت، کارشناسان حرفه‌ای را جذب کرده است که در نهایت بتواند به عنوان شرکتی حرفه‌ای در این زمینه، خدمات بی نظیری را به شما ارائه کند.
 2. شرکت طراحی سایت رایان در کنار سرعت قابل توجه به جهت تحویل کار، کار حرفه‌ای را به شما تحویل خواهد داد.
 3. ارائه تعرفه‌های مناسب به جهت طراحی سایت، خیال شما را از بابت هزینه طراحی سایت راحت کرده و به شما این اطمینان را می‌دهد که در ازای مبلغ پرداختی، خدماتی بیش از آنچه تصور شما است دریافت می‌کنید.
 4. تیم پشتیبانی حرفه‌ای شرکت رایان، خیال شما را از دردسرهای پس از طراحی سایت راحت می‌کند. شما با انتخاب شرکت رایان از امکان پشتیبانی تیم رایان بهره‌مند شده و در نهایت می‌توانید با خیال راحت به فعالیت خود بپردازید.
 5. مشاورین حرفه‌ای رایان پیش از شروع پروژه، نیازهای کسب و کار شما را شناسایی کرده و بر اساس نیازتان بهترین حالت طراحی سایت را ارائه می دهند تا در آینده مسیر موفقیت شما هموارتر باشد.
 6. شرکت رایان تجربه زیاد خود در پروژه‌های متعدد را در اختیار شما قرار خواهد داد؛ در نتیجه با خیال راحت می‌توانید پروژه طراحی سایت خود را به شرکت رایان بسپارید.
 7. نمونه کارهای حرفه‌ای رایان به شما اطمینان خاطر می‌دهد که پروژه شما در بهترین حالت خود انجام شده و شما می‌توانید یک سایت حرفه‌ای را توسط شرکت رایان تجربه کنید.
 8. استفاده از دانش و فناوری روز به جهت طراحی سایت، سبب شده تا شما با سپردن پروژه خود به شرکت رایان از بهترین امکانات طراحی سایت بهره‌مند شوید.
 9. ارائه کیفیت بالا یکی از شعارهای شرکت رایان است که می تواند خیال شما را از بابت طراحی سایت دریافتی راحت کند.

دلایل متعددی به جهت انتخاب شرکت طراحی سایت رایان وجود دارد که در فهرست بالا برخی از این دلایل را به شما ارائه کرده‌ایم. شرکت رایان با تکیه بر دانش و فناوری‌های روز طراحی سایت و جذب نیروهای متخصص جوان و با استعداد توانسته است که شرکت موفقی در این حوزه باشد. شرکت رایان تلاش کرده است تا با ایجاد ویژگی‌هایی متمایز در رقابت سنگین میان شرکت‌های طراحی سایت به موفقیت دست پیدا کند. شرکت رایان به جهت ویژگی‌های قابل تمایز به جایگاهی درخور و شایسته رسیده است که همین موضوع سبب شده مسئولیتی سنگین روی دوش مدیران و متخصصان این شرکت قرار بگیرد.

هر اندازه که در انتخاب شرکت طراحی سایت حساسیت بیشتری به خرج دهید و شرکت بهتری را انتخاب کنید، امکان موفقیت شما بیشتر خواهد بود. شرکت‌های متفاوتی خدمات طراحی سایت را ارائه می‌دهند و به همین جهت شما باید یکی از این شرکت‌ها را به جهت طراحی سایت انتخاب کنید. شرکت انتخابی در آینده موفقیت سایت شما به واسطه خدمات ارائه شده، تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت IT House دبی

مشاهده

طراحی سایت شرکت Phakarin ترکیه

مشاهده

طراحی سایت شرکت یاتاش

مشاهده

طراحی سایت شرکت معماری Avand کانادا

مشاهده

طراحی سایت شرکت Rhizome استرالیا

مشاهده

طراحی سایت شرکت SEHCO عراق

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت شرکت سوئیس فارما

روند طراحی سایت در شرکت طراحی سایت رایان

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

شرکت طراحی سایت رایان به عنوان یکی از برترین شرکت‌های طراحی سایت تا به امروز با طراحی و راه اندازی سایت‌های زیادی موفق شده است رضایت عده کثیری از مشتریان را جلب نماید. در ادامه به بررسی رویکرد طراحی سایت و مراحل آن در شرکت رایان خواهیم پرداخت:

 1. فاز یک: برنامه ریزی و نیاز سنجی

برنامه‌ریزی و نیازسنجی درست، نخستین مرحله برای انجام طراحی سایت در شرکت رایان می‌باشد. برای این منظور لازم است تمام عوامل موثر بر سایت شناسایی شوند تا برنامه ریزی موثر واقع گردد.

 1. فاز دوم: طراحی گرافیک

مراحل اولیه طراحی گرافیک سایت در شرکت رایان تا زمانی که سایت طراحی شده به وسیله شما تایید شود، ادامه می‌یابد. پس از این که این مرحله توسط شما تایید شد، مرحله بعدی شروع می‌شود.

 1. فاز سوم: برنامه نویسی سایت

در این فاز طرح تایید شده، توسط برنامه نویسان در شرکت رایان به سایت تبدیل می‌گردد. پس از این که این فاز به اتمام برسد، شرکت رایان فاز بعدی یعنی ورود اطلاعات و چیدمان محتوا را شروع می‌کند.

 1. فاز چهارم: ورود اطلاعات و محتوای سایت

در این مرحله کارشناسان محتوا، مطالب و تصاویر شما را وارد سایت می‌کنند. چیدمان مطالب و استایل‌ها باید به صورتی باشد که برای کاربران جذابیت داشته باشد و شلوغ نباشد.

 1. فاز پنجم: بررسی‌های نهایی و کنترل کیفی

در مرحله پنجم، سایت توسط متخصصین کنترل کیفی بررسی می‌شود و هر گونه خطا و باگ در سیستم‌های مختلف رفع می‌گردد، سپس به شما اعلام می‌شود که سایت را ملاحظه کنید. تناسب مطالب و اصلاحات آن به ما اعلام می‌گردد و کار پیاده سازی و رفع اصلاحات به مرحله انتهایی و به تایید شما می‌رسد.

 1. فاز ششم: راه اندازی سایت ، تحویل و آموزش

آخرین فاز طراحی سایت رایان، راه اندازی سایت است که در هاست شما آپلود می‌شود و شامل یکسال پشتیبانی فنی رایگان است، همچنین کارشناسان رایان پس از تحویل سایت، جلسه آموزش سایت به صورت حضوری و ویدئویی را به مشتریان ارائه می‌کنند.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات پیشنهادی شرکت طراحی سایت رایان برای انواع وب سایت

در زمان سفارش به شرکت طراحی سایت رایان، از شما درخواست می‌شود که امکانات مورد نیاز خود را بیان کنید؛ علاوه بر این هر شرکت، امکانات مختص به خود را ارائه می‌دهد و لیستی به جهت خدمات ارائه شده در طراحی سایت دارد.

شما می‌توانید با دریافت مشاوره از ما و بررسی نیازها و ایده‌های خود، امکانات متنوعی را در سایت خود داشته باشید. در ادامه بخشی از امکانات پیشنهادی شرکت رایان را بررسی می‌کنیم.

امکانات مطرح شده در ادامه تنها بخشی از امکانات طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی هستند، در نتیجه اگر امکانات خاصی مد نظر شما است که در لیست زیر وجود ندارد می‌توانید با تیم مشاوره و فروش رایان تماس گرفته و امکان مورد نظر خود را درخواست و بررسی کنید.

بخشی از امکانات طراحی سایت در شرکت طراحی سایت رایان

 • معرفی محصولات و خدمات به صورت کامل، به همراه توضیحات و تصاویر
 • معرفی شرکت و فعالیت‌ها و درباره ما
 • گالری تصاویر گواهینامه‌ها، نمایشگاه‌ها و افتخارات شرکت
 • رویدادها و مقالات
 • آموزش آنلاین
 • اطلاعات تماس و فرم‌های تماس
 • ارائه درگاه پرداخت به جهت استفاده در سایت‌های فروشگاهی
 • امکان صدور فاکتور
 • امکان ایجاد صفحه عضویت
 • امکان ایجاد بخشی برای پروفایل مشتریان
 • ارائه سیستم آماردهی
 • امکان اتصال فروشگاه به سیستم انبار و حسابداری
 • امکان گزارش‌گیری از فروش ماهیانه
 • فرم‌های تماس متعدد
 • امکان طراحی سایت به چند زبان
 • فرم نظرسنجی
 • فرم استخدام و دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • معرفی نمایندگان فروش
 • سیستم تیکت
 • سیستم پشتیبانی آنلاین
 • سیستم‌ها تخفیف

امکانات انتخابی به جهت طراحی سایت باید بر اساس نیازهای شما باشد، هیچگاه شما نباید امکانات غیر ضروری را در سایت خود ایجاد کنید، زیرا این امکانات علاوه بر اینکه به هزینه طراحی سایت می‌افزایند، سرعت سایت شما را در مرور زمان کندتر خواهند کرد.

به جهت انتخاب امکانات ضروری می‌توانید از مشاورین رایان کمک بگیرید تا بر اساس نیاز خود، مهمترین و ضروری‌ترین امکانات را انتخاب کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

شرکت طراحی سایت رایان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران می‌باشد. اگر شما نیز همچون بسیاری از افراد دیگر به دنبال شرکتی معتبر به منظور انجام طراحی وب سایت هستید، بی شک سوالات متنوعی در این باره در ذهن شما شکل خواهد گرفت.

سوالاتی نظیر این که چه عواملی موجب برتری یک شرکت طراحی سایت بر شرکت‌های دیگر می‌شود؟

کدام شرکت طراحی وبسایت در مقایسه با سایر رقبا بهتر است؟ در صورت نیاز به توسعه دهندگان وب سایت‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک، چگونه می‌توان فهمید شرکت مورد نظر از تخصص و تجربه زیادی در این حوزه برخوردار می‌باشد و… .

پاسخگویی به این سوالات می‌تواند بسیار کمک کننده واقع شود.

شما به عنوان یکی از صاحبین مشاغل نیازمند سایت به منظور بهبود کسب و کار و افزایش درآمد، ممکن است وقت لازم و کافی برای آشنایی با کارهای داخلی و اطمینان از عملکرد شرکت طراحی سایت مورد نظر نداشته باشید. آنچه در این مقاله مورد بحث قرار می‌گیرد، می‌تواند به طور قابل توجهی به شما و آن دسته از اشخاصی که همچون شما هستند، کمک کند.

اصلی‌ترین هدف این مقاله توجه به تحقیق و پرس و جو در زمینه انتخاب شرکت طراحی وب سایت مناسب می‌باشد؛ بنابراین شما نیز به عنوان یکی از این افراد این هدف را مد نظر قرار داده و به نکات زیر توجه نمایید تا در انتخاب خود موفق عمل کنید:

 1. تجربه شرکت طراحی سایت مورد نظر و طراحان فعال در آن
 2. کارهای پیشین و نمونه کارهای شرکت
 3. سابقه و تعداد اعضا تیم طراحی سایت
 4. موقعیت و مکان شرکت طراحی وب سایت
 5. توانایی بازاریابی اینترنتی و سئو
 6. تاییدیه‌ها و نظرات مشتریان پیشین شرکت طراحی وب سایت
 7. هزینه طراحی و توسعه وب سایت با توجه به بودجه شما

تصور کنید قصد ساخت خانه‌ای را دارید. بی شک انتظار دارید که منزل ساخته شده خوب به نظر رسیده و شما را در جهت رسیدن به اهدافتان یاری کند؛ بنابراین در نخستین گام به دنبال معماری قابل اعتماد می‌گردید. انتخاب شرکت طراحی سایت درست همانند انتخاب سازنده برای ساخت خانه است.

بهترین گزینه، اعتماد به شرکتی است که پیش‌تر تجربه و مهارت خود در زمینه طراحی سایت را به همگان ثابت کرده است. به شرکتی اعتماد کنید که سابقه‌ای چندین ساله و در عین حال موفق داشته و اعضای تشکیل دهنده آن مجرب و ماهر هستند.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در حین انتخاب شرکت مناسب مد نظر قرار بگیرد، توجه به تیم طراحی و توسعه آن می‌باشد. همانگونه که ساخت یک خانه توسط یک نفر نمی‌تواند نتیجه‌ای رضایت بخش داشته باشد، بی شک سایت‌های طراحی شده به وسیله یک نفر نیز نمی‌توانند چندان موفق باشند. لازم است بدانید که طراحی یک سایت نیازمند تیمی متشکل از مدیر پروژه، طراح گرافیک، برنامه نویس و مدیر بهینه سازی موتور جستجو می‌باشد. در صورتی که این افراد تیمی با مهارت و توانا را تشکیل دهند، وب سایت مورد نظر به بهترین نحو ممکن طراحی خواهد شد.

نمونه کارهای پیشین شرکت طراحی سایت

یکی از بهترین راه‌ها به منظور اثبات توانایی شرکت طراحی سایت مورد نظر، توجه به نمونه کارهای قبلی آن شرکت است. توجه داشته باشید که سایت طراحی شده باید منحصر به فرد بوده و نظیر آن در شرکت مورد نظر و نیز سایر شرکت‌های رقیب وجود نداشته باشد. این موضوع به ویژه زمانی اهمیت بیشتری می‌یابد که شما درخواست طراحی یک سایت سفارشی داشته باشید.

اگر به آن دسته از افرادی متعلق هستید که قصد دارید سایت مورد نظر شما امکان و قابلیت خرید را برای بازدید کنندگان فراهم سازد، اطمینان حاصل کنید که شرکت مذکور در زمینه طراحی و توسعه سایت‌های فروشگاهی و تجارت الکترونیک فعال و موفق بوده است؛ بدین منظور می توانید به سایت‌های طراحی شده توسط این شرکت مراجعه نموده و آن‌ها را با ایده‌آل خود مقایسه کنید.

موقعیت و مکان شرکت طراحی سایت

توجه به مکان شرکت به منظور ملاقات با اعضای آن در صورت نیاز می‌تواند نکته‌ای حائز اهمیت در زمینه انتخاب شرکت طراحی وب سایت مناسب باشد، البته توجه به مکان استقرار شرکت مانع بروز هرگونه کلاهبرداری می‌شود. گاهی برخی افراد خود را به جای یک شرکت جا زده و بدین نحو از مشتریان کلاهبرداری می‌کنند.

خدمات مشتری

بی شک نحوه رفتار یک شرکت با مشتریان و مراجعین نشان از چگونگی اداره امور و فعالیت‌های آن دارد. شرکت منتخب شما باید پاسخگوی تماس‌های شما بوده و به پیام‌های ارسالی از سوی شما جواب بدهد. لازم است این شرکت، سایت مورد نظر شما را در زمان اعلام شده آماده نموده و در خدمت شما قرار دهد. از این که این مدت زمان اندکی طولانی شود، نگران نباشید؛ چرا که این می‌تواند نشانه خوبی از تلاش برای بررسی جزئیات سایت شما بوده و به همین دلیل موجب افزایش مدت زمان تخمین زده شده است.

تاییدیه ها و نظرات مشتریان پیشین

یکی از مواردی که می‌تواند در زمینه انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر بسیار تاثیرگذار واقع شود، صحبت با مشتریان پیشین آن شرکت است. راه ارتباطی با این دسته از افراد را از شرکت درخواست نموده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید تا تجربه‌های خود را در اختیارتان قرار دهند. با این کار حداقل نسبت به تصمیمی که اخذ کرده‌اید، مطمئن‌تر خواهید شد. اگر مشتریان پیشین، کار شرکت طراحی سایت مورد نظر را تایید نمودند، اعتماد به آن شرکت برای شما راحت‌تر خواهد بود.

هزینه طراحی و توسعه سایت

یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند نحوه انتخاب شرکت طراحی وب سایت را تحت تاثیر خود قرار دهد، هزینه طراحی و توسعه سایت می‌باشد. توصیه ما به شما این است که به جای تمرکز بر هزینه‌های پرداختی، میزان کمک سایت مورد نظر به کسب و کار و موفقیت خود را مد نظر قرار دهید. بی شک پرداخت 5 میلیون تومان به منظور دریافت وب سایتی که با کسب مشتریان جدید موجب رونق و بهبود کسب و کار شما خواهد شد، ارزشمندتر از پرداخت 500 هزار تومان در ازای سایتی است که هیچ کمکی به رشد و توسعه کار شما نخواهد کرد.

توجه به ROI یکی دیگر از نکات مهمی است که باید در حین طراحی سایت مورد توجه قرار بگیرد. همان گونه که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، از شرکت طراحی سایت منتخب خود بخواهید که نتایج کارهای پیشین خود را به شما نشان داده و از مشتریان قبلی در مورد رضایت و عدم رضایت آنان از سایت تحویل داده شده تحقیق کنید. رتبه سایت‌های طراحی شده به وسیله شرکت مورد نظر در گوگل را جستجو نموده و مطمئن باشید که رعایت نکات لازم از جانب شرکت طراحی وب سایت می‌تواند جایگاه خوبی در رتبه بندی گوگل به سایت شما اختصاص داده و بدین ترتیب افزایش بازدید کنندگان و بهبود شرایط کسب و کارتان را فراهم سازد.

تعرفه ها و قیمت طراحی سایت در شرکت طراحی سایت رایان

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 2.5
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 6.8
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 7.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +10
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

مشاهده جزئیات بیشتر قیمت طراحی سایت

مهم ترین ویژگیهای شرکت طراحی سایت

بی شک یکی از دشوارترین تصمیماتی که در زمینه طراحی یک وب سایت وجود دارد، انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر و خلاق با دارا بودن طرح‌های مناسب و به روز می‌باشد. همانگونه که می‌دانید، تعداد زیادی شرکت طراحی وب سایت در این رابطه وجود دارند، اما به منظور انتخاب درست یک شرکت مناسب، نیازمند تلاش بیشتر هستید.

یقینا تمام افراد جویای شرکت مناسب و معتبر از این شرکت‎ها انتظار دارند که نیازهای اساسی آن‎ها را درک نموده و بدین ترتیب طراحی سایت را به تناسب نیازهای آنان انجام دهند.

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، تعداد زیادی شرکت در حوزه طراحی سایت وجود دارد که خوب یا بد می‌توانند سایتی را طراحی نموده و در اختیار شما قرار دهند، اما اگر می‌خواهید در زمینه کاری خود بهترین باشید، لازم است بهترین‌ها را شناخته و انتخاب کنید!

اکنون شاید این سوال ذهنتان را به خود مشغول کرده باشد که چگونه بهترین و با تجربه‌ترین شرکت طراحی وب سایت را پیدا کنیم؟

یک شرکت طراحی سایت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد که بتواند از سایر رقبای خود پیشی بگیرد؟

در ادامه به معرفی و بررسی برخی نکات مهم که توجه به آن‌ها زمینه انتخاب شرکت ساخت سایت خوب را فراهم می‌سازد، می‌پردازیم:

تجربه بالای شرکت طراحی سایت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک شرکت حرفه‌ای، تجربه می‌باشد. شرکت طراحی وب سایت با تجربه، آشنایی فوق العاده‌ای با روش‌های دستیابی به یک طراحی موفق دارد. این دسته از شرکت‌ها اشتباهات خود را به خوبی بهبود داده و طراحی سایت را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند. هیچ گاه شغل و اعتبار خود را به شرکت‌هایی که تجربه چندانی ندارند، نسپارید!

خدمات متنوع

شرکت طراحی وب سایت ارائه دهنده خدمات گسترده، از ابزارها و روش‌های موجود در زمینه طراحی وب سایت، بیشترین و بهترین استفاده را می‌برد. شرکت‌های فعال و متخصص در زمینه توسعه منابع باز، سیستم‌های مدیریت محتوای حرفه‌ای داشته و در زمینه کاری خود بسیار موفق هستند، البته توجه داشته باشید که پیش از انتخاب یک شرکت طراحی سایت، در نظر گرفتن نمونه کارهای پیشین آن می‌تواند تصمیم گیری را ساده‌تر کند.

رعایت اصول سئو

رعایت اصول سئو در ضمن طراحی وب سایت مناسب، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک آژانس طراحی سایت خوب می‌باشد؛ به همین دلیل استفاده از متخصصین سئو حرفه‌ای در شرکت‌های طراحی وب سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بنابراین سعی کنید شرکت منتخب شما دانش لازم و کافی در این زمینه را دارا باشد.

شناخت ویژگی‌های یک سایت خوب و مناسب

از جمله مهم‌ترین خصوصیاتی که یک سایت مناسب باید دارا باشد، می‌توان به بارگیری سریع، اعتبار سنجی کدهای مورد استفاده، رنگ خوب و سبک مناسب آن اشاره نمود؛ بنابراین لازم است پیش از انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت، طراحی‌های قبلی انجام شده توسط آن را بازبینی کنید و بدین ترتیب با ویژگی‌های وب‌سایت های طراحی شده توسط آن شرکت، آشنایی پیدا کنید. بی شک این کار، زمینه آشنایی و شناخت راحت و بدون دردسر نحوه عملکرد این شرکت را برای شما فراهم می‌سازد.

ارتباط عالی با مشتریان

در صورتی که یک شرکت طراحی سایت، ارتباط خوبی با مشتریان و مراجعین خود برقرار کند، می‌توان آن را در زمره بهترین‌ها دسته بندی کرد. شرکت منتخب شما باید مسئولیت تمام مشکلات و کوتاهی‌های موجود در وب سایت طراحی شده را عهده دار شده و بتواند آن‌ها را کنترل و حل نماید.

همانگونه که تا بدین جا بحث کردیم، یک شرکت طراحی وبسایت با دارا بودن ویژگی‌های فوق الذکر، می‌تواند قابل اعتماد باشد. شما نیز اگر خواهان طراحی و توسعه یک وب سایت مناسب برای بهبود کسب و کار خود و افزایش میزان درآمدتان هستید، با شرکت رایان تماس بگیرید. شرکت رایان مفتخر است که بهترین و بی‌نظیرترین خدمات طراحی و توسعه وب سایت را به مشتریان و مراجعین خود ارائه دهد.

خدمات ویژه شرکت طراحی سایت رایان

شرکت طراحی سایت رایان سعی دارد تا هر روز در جهت بهبود کیفیت خدمات خود گام‌هایی موثر برداشته و رضایت مشتریان خود را جلب کند. شرکت رایان با استفاده از تیمی جوان و مستعد توانسته است در طول این سال‌ها صدها سایت با موضوعات متنوع را طراحی کرده و در مسیر موفقیت این شرکت‌ها همراهشان باشد.

مهم‌ترین ویژگی شرکت رایان، ارائه خدمات منحصر به فرد بر پایه نیاز مشتریان است. در شرکت رایان، مشتریان به عنوان اولین اصل در نظر گرفته می‌شوند، همچنین در این شرکت سعی شده است تا تخصص‌های فنی در کنار اصول هنری به کار رفته و ترکیب این دو اصل، نتیجه‌ای منحصر به فرد را به همراه داشته است.

رضایت مشتریان شرکت رایان به جهت ارائه خدمات بی‌نظیر و چشمگیرش سبب شده است که این شرکت، همواره به تک تک اعضای مجموعه خود افتخار کرده و خدمات خود را بهبود ببخشد. در ادامه بخشی از ویژگی‌های شرکت رایان را بررسی می‌کنیم تا بتوانید با خیال راحت، این شرکت را به منظور راه اندازی سایت خود انتخاب کنید.

 • شرکت طراحی سایت رایان، خدمات خود را بر اساس نیاز شما ارائه می‌دهد؛ در واقع این شرکت، اهداف شما را شناسایی کرده و کاملا مطابق با اهدافتان عمل می‌کند.
 • پنل ارائه شده توسط شرکت رایان، کاربری آسان داشته و شما به سادگی با حداقل میزان دانش از دنیای سایت می‌توانید با این پنل کار کنید.
 • به روزترین فناوری‌ها و روش‌ها توسط شرکت رایان استفاده می‌شود تا شما قدرت بیشتری در رقابت داشته باشید.
 • این شرکت در طول روند کار همراه شما خواهد بود و شما می‌توانید کار خود را پیگیری کنید.
 • شرکت رایان پس از ارائه کامل سایت، به شما پشتیبانی یکساله ارائه می‌دهد.
 • اگر نگران امنیت سایت خود هستید، این شرکت با استفاده از به روزترین روش‌ها امنیت سایت را تضمین می‌کند.
 • شما با انتخاب شرکت رایان می‌توانید با صرفه جویی در هزینه‌هایتان، بازاریابی اینترنتی قدرتمندی را انجام دهید.
 • پس از طراحی سایت و تحویل پروژه سایت می‌توانید انتظار افزایش مشتریان خود را داشته باشید.
 • رعایت اصول بهینه‌سازی موتورهای جستجو به جهت رقابت در کسب و کار
 • ارائه مشاوره به جهت مدیریت محتوا و چگونگی انتشار محتوا و استراتژی تولید محتوا

سئو و بهینه‌سازی سایت توسط شرکت رایان

خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت رایان سبب می‌شود تا سایت شما در موتورهای جستجو نظیر گوگل، شانس دیده شدن داشته باشد. شرکت رایان به واسطه بهبود وضعیت سئو سایت و رتبه بندی، کسب و کار شما را به مشتریان معرفی می‌کند؛ علاوه بر این شرکت رایان در زمان طراحی و برنامه نویسی سایت، تمامی اصول مرتبط به سئو را رعایت می‌کند.

شرکت رایان تجربه چندین ساله خود را با شما به اشتراک می‌گذارد تا شما بتوانید به هر آنچه که رویایش را در سر می‌پرورانید دست پیدا کنید. خدمات متنوعی توسط این شرکت به شما ارائه می‌شود که خدمات زیر بخشی از خدماتی است که توسط این شرکت به شما عزیزان ارائه می‌شود.

 • سئو تکنیکال
 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • مشاوره سئو
 • پشتیبانی سئو
 • تولید محتوا
 • آموزش سئو

هر اندازه که شرکت طراحی سایت، اصول سئو را در روند کار بیشتر رعایت کند، شانس شما به جهت موفقیت در دنیای اینترنت بیشتر خواهد شد، البته سئو سایت تنها قدم اول موفقیت است و شما به جهت موفقیت کامل نیاز به رعایت اصول سئو در تمامی بخش‌ها خواهید داشت. به جهت شناخت بهتر بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، می‌توانید از تیم پشتیبانی رایان راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

دفتر مرکزی شرکت طراحی سایت رایان در تهران

شرکت طراحی سایت رایان با ارائه خدمات طراحی سایت در تهران سبب می‌شود تا شما بتوانید با خیال راحت، پروژه سایت خود را به آن‌ها واگذار کنید. در تهران تعداد بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت وجود دارند؛ به همین جهت شما باید در میان این شرکت‌ها بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت را انتخاب کنید. انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای بستگی به رزومه شرکت، خدمات ارائه شده، نحوه پشتیبانی و غیره بستگی دارد. در انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران، نکاتی وجود دارد که حتما باید مدنظرتان باشد.

 1. هدف شما از طراحی سایت چیست و چه شرکتی می‌تواند شما را در سریعترین زمان ممکن به هدف برساند؟
 2. سابقه شرکت به چه صورت است؟ شما باید برای انتخاب شرکت طراحی وب سایت، برخی از سایت‌های طراحی شده توسط این شرکت را بررسی کرده تا ببینید آیا شرکت انتخابی قدرت پیاده سازی ویژگی‌های مورد نظر شما را دارد یا خیر؟
 3. تعرفه طراحی سایت توسط شرکت مورد نظر را بررسی کنید. به شرکت‌هایی که قیمت پایین ارائه می‌دهند اعتماد نکنید. قیمت پایین در صورتی منطقی خواهد بود که امکانات مورد نظر شما محدود بوده و قیمت با توجه به سایتی که شما می‌خواهید تعیین شده باشد.
 4. پاسخگویی مشاوره پیش از طراحی سایت ارائه شده توسط شرکت، اهمیت بسیاری دارد؛ در واقع اگر مشاورین شرکت طراحی وب سایت پاسخگویی مناسبی داشته باشند، می‌توانید به این شرکت اعتماد کنید.
 5. پشتیبانی شرکت طراحی وب سایت پس از تحویل پروژه به چه صورت خواهد بود؟ پس از آنکه شما سایت خود را تحویل گرفتید، نیاز به پشتیبانی خواهید داشت؛ به همین جهت باید بررسی کنید که آیا شرکت انتخابی ارائه پشتیبانی دارد یا خیر. برخی از شرکت‌ها پشتیبانی رایگان و برخی دیگر در ازای دریافت هزینه‌ای پشتیبانی انجام می‌دهند.

یکسال پشتیبانی رایگان – امنیت بالا و پایداری وب سایت

شرکت طراحی سایت رایان در جهت رفاه حال مشتریان به مدت 1 سال خدمات پشتیبانی فنی را ارائه می‌کند. همانطور که می‌دانید طراحی سایت ارائه شده در پله اول نیازمند پشتیبانی و حمایت از جانب شرکت طراحی وب سایت است؛ به همین جهت برای آنکه شما در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و یکسال با خیال راحت فعالیت اینترنتی را آغاز کنید، شرکت رایان در کنار شما قرار می‌گیرد و خدمات پشتیبانی فنی و امنیت سایت را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

زمانی که شما پروژه طراحی سایت خود را به شرکت رایان محول می‌کنید، این شرکت تمامی نکات امنیتی را در طراحی سایت در نظر گرفته و پس از تحویل سایت خود می‌توانید با خیال راحت بدون نگرانی‌های رایج، فعالیت اینترنتی خود را شروع کنید.

امنیتی که توسط شرکت رایان ارائه می‌شود، از جمله امکاناتی است که به عنوان وجه تمایز در بین سایر شرکت‌های طراحی سایت در نظر گرفته می‌شود.

امنیت بالا در طراحی سایت به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. به جهت رعایت اصول امنیت، شرکت طراحی سایت باید حرفه‌ای عمل کرده و تمام نقاط نفوذ را شناسایی کند.

1
تعداد پروژه های انجام شده
1
رضایتمندی مشتریان
1
بیش از 17 سال تجربه
1
اجرای پروژه های بین المللی

نظرات مشتریان

سوالات متداول (FAQ)

شرکت طراحی وب سایت چه کاری انجام می‌دهد؟
بهترین شرکت‌های طراحی سایت در دنیا چه شرکت‌هایی هستند؟
چگونه می توان شرکت طراحی سایت را انتخاب کرد؟
هزینه ساخت یک وب سایت چه میزان است؟
ساخت یک سایت چه قدر طول می‌کشد؟
اهمیت طراحی سایت مناسب در تکنولوژی سایت چیست ؟

شرکت طراحی وب سایت چه کاری انجام می‌دهد؟

در شرکت طراحی وب سایت، نیازها و اهداف مشتریان شناخته شده و بر اساس آن‌ها هزینه مورد نیاز به جهت طراحی سایت ارائه می‌شود. پس از ارائه قیمت توسط شرکت طراحی سایت، مذاکرات به جهت بستن قرارداد انجام می‌شود. پس از بسته شدن قرارداد، شرکت طراحی سایت بر اساس توافقات انجام شده طراحی گرافیکی، چیدمان سایت، فونت‌ها و غیره را پیاده سازی می‌کند.

بهترین شرکت‌های طراحی سایت در دنیا چه شرکت‌هایی هستند؟

یافتن بهترین شرکت طراحی سایت به شما اطمینان خاطر می‌دهد که پروژه شما به بهترین حالت خود انجام خواهد پذیرفت. فهرست ارائه شده در ادامه، شرکت‌هایی است که به شما بهترین خدمات طراحی سایت را در سطح جهانی ارائه می‌دهد.

 1. Momentum Design Lab
 2. Bianor. Custom Software Development
 3. Lounge Lizard. Best of Breed Websites & Digital Marketing
 4. WebFX
 5. SumatoSoft
 6. SmartSites
 7. DockYard, Inc
 8. Utility

چگونه می توان شرکت طراحی سایت را انتخاب کرد؟

نکات بسیاری به جهت انتخاب شرکت طراحی وب سایت وجود دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها پرداخته‌ایم تا شما بدانید که چگونه می‌توانید یک شرکت طراحی وب سایت مناسب را انتخاب کنید.

 • ابتدا باید تمامی موارد مورد نظر خود را به صورت واضح شناخته باشید.
 • نمونه کارهای طراحی شده توسط شرکت طراحی وب سایت را بررسی کنید.
 • توجه کنید که شرکت طراحی سایت بر اساس کدام CMS ، طراحی سایت را انجام می‌دهد.
 • نقدها را بررسی کنید.
 • جهت اطمینان از پشتیبانی دقیق سایت از سایر مشتریان این مسئله را تحقیق کنید.
 • روند طراحی سایت توسط شرکت را در زمان پروژه بررسی کنید.
 • با بررسی ویژگی‌های ذکر شده، مطمئن شوید که شرکت مد نظر شما برای طراحی سایت ترندهای روز طراحی را می‌شناسد.
 • مطمئن شوید که شرکت طراحی سایت، طراحی ریسپانسیو را را ارائه می‌دهد.
 • ایده‌های شرکت طراحی وب سایت را بشناسید.

هزینه ساخت یک وب سایت چه میزان است؟

هزینه ساخت یک سایت بر اساس پارامترهای گوناگونی تعیین می‌شود، اما به صورت کلی شرکت طراحی سایت هزینه نهایی ارائه شده را بر اساس ویژگی‌های مد نظر شما و امکاناتی که می‌خواهید سایتتان داشته باشد تعیین می‌کند. جهت مشاهده قیمت طراحی سایت، در همین مطلب بخش قیمت طراحی سایت شرکت رایان مراجعه کنید.

ساخت یک سایت چه قدر طول می‌کشد؟

طراحی سایت اختصاصی توسط شرکت طراحی وب سایت رایان بر اساس نوع سایت و امکانات تعیین می‌شود. حداقل زمان به جهت راه اندازی یک سایت اختصاصی متوسط 15 الی 20 روز و سایت های آماده حدود 7 روز است.

اهمیت طراحی سایت مناسب در تکنولوژی سایت چیست ؟

طراحی سایت مناسب ارائه شده توسط شرکت رایان به رتبه بندی سایت شما کمک خواهد کرد؛ در واقع افراد بسیاری به دلیل جذابیت طراحی سایت شما، زمان بیشتری را در سایت سپری کرده و به همین جهت امتیاز سایت شما در طولانی مدت افزایش می‌یابد، همچنین ریسپانسیو بودن سایت به شما کمک می‌کند تا کاربران متعددی را از دستگاه‌هایی مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ و غیره جذب کنید.

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

اشتراک در
اطلاع از
58 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

شرکت طراحی سایت رایان یکی از بهترین شرکتهای طراحی وب سایتی بود که باهاشون همکاری داشتم.
موفق باشید.

محمدرضا شکوهی

ممنون خانم سعیدی. لطف دارید. درخدمتیم.

وقت بخیر
شما فقط شرکت طراحی وب سایت هستید یا سئوی سایت هم انجام میدهید؟

محمدرضا شکوهی

وقت بخیر. بله هم سایت و سئو تخصص ماست.

شرکت رایان موفق باشید.

محمدرضا شکوهی

ممنون از شما

سلام
یکسال پشتیبانی رایگان شامل تغییرات اطلاعات فقط میشود؟ یا ظاهر سایت هم بروز میکنید؟

محمدرضا شکوهی

سلام. پشتیبانی شامل ورود اطلاعات مطالب جدید و ویرایش مطالب قدیم هست. تغییر قالب سایت هزینه دارد.

وقت بخیر
فرایند اجرای پروژه طراحی سایت چقدر زمان میبرد؟ 1 ماه میشود یا کمتر؟؟

محمدرضا شکوهی

وقت شما هم بخیر. حدود 20 روز به صورت کامل طراحی و برنامه نویسی و ورود اطلاعات زمان میبرد.

تعرفه طراحی سایت براساس چه المانهایی تعریف میشود؟؟

محمدرضا شکوهی

امکانات و ماژول های درخواستی شما

پشتیبانی و خدماتتون عالیه. سالهاست با شما کار میکنم و بسیار راضیم. موفق باشید.

محمدرضا شکوهی

سلام.خواهش میکنم اقای رخ صفت. در خدمتیم. همچنین.

روز بخیر

امکان طراحی سایت به چند زبان مختلف جهان را دارید؟ و برای طراحی چندین زبان تخفیف هم لحاظ میشود؟؟

محمدرضا شکوهی

بله تخفیف لحاظ میشه. به همه زبانها امکانش هست.

سلام
من یه سایت فروشگاهی میخواستم، لطفا تعرفه هاتون رو برام ایمیل کنید.

محمدرضا شکوهی

سلام وقتتون بخیر. لطفا به قسمت قیمت طراحی سایت مراجعه کنید.

سلام
آموزش مدیریت سایت به صورت حضوری انجام میگیرد؟

محمدرضا شکوهی

سلام. به صورت حضوری و تلفنی و یا ارسال فیلم آموزشی

منظورتون از سئو داخلی ، لینک کردن صفحات داخلی سایت به هم هست؟

محمدرضا شکوهی

بله سئو داخلی لینکسازی داخلی و بسیاری دیگر از موارد میباشد.

روز بخیر
با بک لینک های معتبر رتبه سئو سایت بهبود پیدا میکنه؟؟

محمدرضا شکوهی

روزخوش . بک لینک های دائمی و رپورتاژ تاثیر گزار هست.

قرار دادن آمار بازدید وبسایت، در صفحه اصلی برای جذب مخاطب ایده ی خوبی هستش؟؟

محمدرضا شکوهی

پیشنهاد نمیدم. درصورتیکه سایت شما بازدید بالایی دارد میتواند کمی موثر باشد.

سلام
شما ثبت شرکت هم انجام میدهید”؟

محمدرضا شکوهی

سلام. خیر

در سایت فروشگاهی که طراحی میکنید گزارش گیری از فروش ماهیانه و همچنین پرفروشها را نمایش میدهد؟

محمدرضا شکوهی

بله تمامی این امکانات و گزارش ها در مدیریت سایت فروشگاهی وجود دارد. به مقاله طراحی سایت فروشگاهی مراجع کنید.

روز خوش
شما بعد از سئو سایت، کلمه هایی که رتبه بیاورند پشتیبانی سئو هم انجام میدهید تا افت رتبه نداشته باشه؟

محمدرضا شکوهی

بله در قرارداد پشتیبانی سئو، روی بهینه سازی سایت و لینک سازی ها کار میکنیم تا افت رتبه نداشته باشید.

برای مشاوره سئو، لینک سایت ارسال بشه کافی هستش ؟ بررسی میکنید؟

محمدرضا شکوهی

لینک سایت و عبارات کلیدی موردنظر را ارسال کنید.

من قبلا یه شرکت طراحی سایت رایان میشناختم توی کریمخان
شما قبلا توی کریم خان فعالیت داشتید؟؟

محمدرضا شکوهی

بله حدود 4 سال در خیابان ایرانشهر کریمخان فعالیت داشتیم. در خدمتیم

گذاشتن شماره تماس، در طراحی وب سایت ضروری هستش؟
یا فقط همون فرم تماس بگذاریم کافی هستش؟

محمدرضا شکوهی

شما برای اعتماد و اطمینان مشتریان باید ادرس و تلفن و ایمیل و…. را در تماس با به همراه فرم قرار دهید.

شما ای نماد سایت رو هم میتونید برای سایت بگیرید؟

محمدرضا شکوهی

سلام وقتتون بخیر. بله انجام میدیم. درخدمتیم

سلام ممنون از سایت خوب رایان. چند سالی هست که پشتیبانی و سئو سایت ما رو انجام میدن و راضی هستیم.

محمدرضا شکوهی

سلام اقای یاوری عزیز. خواهش میکنم. لطف دارید. وظیفست.

نمونه کارهاتون که خیلی حرفه ای هستن. برای مشاوره تماس میگیرم.

محمدرضا شکوهی

ممنون از شما. برای مشاوره رایگان درخدمتیم

امنیت سایت رو با چه افزونه های انجام میدین؟

محمدرضا شکوهی

بستگی به نوع سایت درخواستی شما دارد. وردپرس و جوملا و …. یا اختصاصی هرکدام افزونه های امنیتی مختص خود را دارند که میتوان استفاده کرد و همچنین از فایروال امنیتی حرفه ای در سرور استفاده میکنیم.

ممنون از مشاوره خوب و تعرفه های مناسبی که ارائه دادید.

محمدرضا شکوهی

خواهش میکنم. موفق باشید.

هزینه یه سایت شخصی ساده حدوداً چقدر میشه؟ چه سیستم مدیریت محتوای پیشنهاد میدید؟

محمدرضا شکوهی

بستگی به امکانات درخواستی داره. سایت شخصی معمولا از حدود 1.5 میلیون شروع میشه با هاست و دامنه و یکسال پشتیبانی رایگان.
اگر اختصاصی بخواهید هزینه های بیشتری داره.لطفا تماس بگیرید.

وب سایت که توسط رایان طراحی میشه هم شیکه هم استفاده ازش خیلی راحت هستش.

محمدرضا شکوهی

سپاس از شما

راه اندازی سایت ساختمانی را به سرعت و به خوبی انجام دادند. با تشکر از شرکت رایان.

محمدرضا شکوهی

ممنون از شما آقای رستمی عزیز. موفق باشید.

سلام، ممنون از اطلاعات مفیدی که دادید.فقط پشتیبانی سئو هم یک ساله هستش؟

محمدرضا شکوهی

سلام وقتتون بخیر. خواهش میکنم. شرایط قرارداد سئو متفاوته. پشتیبانی سئو بعد از بالا آمدن سایت در صفحه اول، به صورت یکساله میباشد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

سلام. طراحی سایت که برای انجام دادید زیبا بودند و چیدمان عالی دارند و به راحتی میشود تصاویر و محتوا را تغییر داد. با تشکر از شرکت طراحی سایت رایان.

محمدرضا شکوهی

سلام وقتتون بخیر.خواهش میکنم لطف دارید. هرسوالی موردی بود در خدمتیم

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت
.

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  فهرست
  واتس اپ شرکت رایان
  ارسال از طریق WhatsApp