درباره شرکت طراحی سایت رایان

  1. خانه
  2. /
  3. درباره شرکت طراحی سایت رایان

تجارت آنلاین موضوعی است که این روزها به شکل گسترده ای در میان صاحبان کسب و کار در حال مطرح شده است. وجود متخصصین طراحی سایت در قالب شرکت طراحی سایت رایان و یا افرادی که به صورت انفرادی مشغول ارائه خدمات به متقاضیان هستند موجب ایجاد بازار رقابتی مناسبی در این حوزه گردیده است. به گونه ای که ثبت شرکت طراحی سایت به تنهایی نمی تواند راهی برای ورود به این عرصه باشد.

شرکت رایان برای حفظ جایگاه خود در این بازار با تکیه بر دانش روز طراحی سایت و بهره گیری از متخصصین جوان و با استعدادی که گرد هم آورده است موفق به تاسیس یک شرکت طراحی سایت موفق گردیده است. خلاقیت در ارائه خدمات، پایبندی به خواسته های مشتریان و تعهدات ارائه شده، کیفیت بالا و بهره گیری از دانش روز در زمینه های مختلف تجارت آنلاین این شرکت طراحی سایت را به جایگاهی در خور و شایسته رسانده و همین امر مسئولیتی سنگین تر بر دوش مدیران و کارشناسان متخصص شرکت رایان نهاده است.

درباره شرکت رایان

شرکت رایان از 15 سال پیش قدم در این راه نهاده و هر روز در جهت بهبود کیفیت خدمات خود گام برداشته و به عنوان یک شرکت طراحی سایت متشکل از جوانان مستعد و با انگیزه طی این سال ها موفق به طراحی صد ها سایت با موضوعات و خدمات مختلفی برای انواع کسب و کارهای اینترنتی گردیده است. ویژگی اصلی خدمات شرکت رایان به عنوان یک شرکت طراحی سایت موفق، ارائه خدمات منحصر به فرد بر پایه نیاز مشتریان می باشد. طراحی وب سایت فعالیتی است متشکل از تخصص های فنی و اصول هنری که ترکیب این دو در نهایت نتیجه ای منحصر به فرد به همراه خواهد داشت.

رضایت مشتریان شرکت رایان از خدمات این شرکت مایه افتخار تک به تک اعضای این مجموعه گردیده و همواره سعی و تلاش مدیران و کارکنان این شرکت بر خدمات رسانی صادقانه و همراهی صمیمانه با مشتریان بوده است.

https://rayanitco.com/about-us/

وجود متخصصین با تجربه در پیکره شرکت رایان این امکان را فراهم نموده تا به عنوان یک شرکت طراحی سایت، گستره ی خدمات خود را روز به روز افزایش دهد. به گونه ای که امروز مفتخریم در بسیاری از زمینه ها به شرح ذیل آماده خدمت رسانی به مشتریان گران‌قدر این شرکت هستیم:

  • طراحی وب سایت در تمامی زمینه ها اعم از طراحی سایت برای شرکت های خصـوصی و دولتی، سـازمان ها، موسـسات، بیمارسـتان ها، خبرگـزاری ها، فروشـگاه ها و … که به صورت کاملا تخصصی و بر اساس نیاز مشتریان طراحی و اجرا می گردد. کارشناسان شرکت رایان بر این امر واقف هستند که طراحی سایت امروزه تنها راهی برای اطلاع رسانی نبوده و بازاریابی اینترنتی و خدمات گسترده زیادی از این طریق در اختیار صاحبان کسب و کار قرار خواهد گرفت.
  • بهینه سازی سایت و سئو که به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات این شرکت طراحی سایت برای صاحبان وب سایت ارائه می گردد. بهبود وضعیت سئو سایت و رتبه‌بندی سایت در موتور های جستجو می تواند به عنوان عاملی حیاتی در شناساندن یک کسب و کار آنلاین به مشتریان مطرح گردد. به این ترتیب کارشناسان شرکت رایان خود را موظف می داند تا در زمان طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت کلیه اصول مربوط به سئو را رعایت نموده و همچنین با ارائه مشاوره های ارزشمند به مشتریان در مسیر بهبود وضعیت سایت آن ها را یاری نمایند.
  • ثبت دامنه برای وب سایت ها بر اساس نام های مورد نظر کاربران یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت رایان ارائه می گردد.
  • هاستینگ و میزبانی فضای وب که نیازی ضروری برای راه اندازی یک سایت بوده و استفاده از یک میزبان معتبر می تواند نقش مهمی عملکرد سایت داشته باشد. ارائه خدمات میزبانی توسط شرکت رایان به کاربران این اطمینان را می دهد تا هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ کیفیت خدمات به بهترین نحو خدمات مربوطه را دریافت نمایند.
  • ارائه خدمات پیام کوتاه از طریق سامانه های مربوطه که می تواند به عنوان یک روش تبلیغاتی موثر و نسبتا ارزان قیمت در اختیار مشتریان شرکت رایان قرار گیرد. با توجه به اینکه گوشی موبایل به عنوان یکی از الزامات زندگی های امروزی مطرح است ارسال پیامک های تبلیغاتی می تواند موجب شناساندن کسب و کار مشتریان به جمع کثیری از مخاطبان گردد.
  • انواع طراحی های گرافیکی و مالتی مدیا جهت استفاده در وب سایت برای جلب توجه بیشتر بازدیدکنندگان و نگهداری آن ها در سایت برای مدت زمانی طولانی تر که نتیجه آن علاوه بر بهبود وضعیت سئو سایت، آشنایی بیشتر مشتریان با کسب و کار مربوطه و خدمات ارائه شده می باشد. در بسیاری از موارد استفاده از یک طرح یا فیلمی کوتاه می تواند کاربران را مشتاق به بررسی بیشتر خدمات ارائه شده نماید.

شرکت طراحی سایت رایان به پاس اعتماد مشتریان و در جهت رفاه حال ایشان آماده پشتیبانی از خدمات خود به صورت رایگان به مدت یک سال بوده و همچنین انواع خدمات ویژه را بر حسب نیاز مشتریان در اختیار ایشان قرار می دهد.

متقاضیان آغاز یک کسب و کار آنلاین برای تصمیم گیری بهتر می توانند با بررسی نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت طراحی سایت رایان با خدمات و نحوه عملکرد این شرکت بیشتر آشنا شوند و پس از بررسی در صورت تمایل می تواند با کارشناسان این مجموعه وارد مذاکره شده و خواسته و نیاز های خود را مطرح نمایند. کارشناسان شرکت رایان پس از بررسی نیاز های متقاضیان اقدام به ارائه مشاوره های اولیه نموده و سپس در صورتی تمایل ایشان خدمات مربوطه به بهترین شکل به آن ها ارائه خواهد گردید.

برخی از نمونه کارهای ما

طراحی سایت شرکت یاتاش

طراحی سایت دیزل مرسدس

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

طراحی سایت شرکت Carent دبی

هتل لیلیوم متل قو

طراحی سایت شرکت platinummedica

برخی از مشتریان

فهرست