طراحی سایت تبلیغاتی | طراحی وب سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتیطراحی سایت تبلیغاتی به عنوان شاخه منحصر به فردی از طراحی های سایت در نظر گرفته می شود. طراحی سایت در این زمینه به منظور درآمدزایی از فضای اینترنت به صورت گسترده انجام می شود. اگر به سایت های فعال در سطح اینترنت توجه کنید سایت تبلیغاتی به وفور به چشم شما می خورد. کسب درآمد از طریق اینترنت عملکرد و هدف اصلی سایت تبلیغاتی است. در واقع افراد متفاوت با تخصص های متفاوت به واسطه طراحی سایت در این زمینه می توانند خدمات خود را به افراد بسیاری معرفی کنند.

طراحی سایت تبلیغاتی چیست؟

طراحی سایت تبلیغاتی به نوع خاصی از طراحی سایت گفته می شود که در طی آن سایتی به منظور درج آگهی طراحی می شود. طراحی سایت تبلیغاتی در واقع یکی از موفق ترین انواع طراحی های سایت در چند سال اخیر بوده است.
امروزه طراحی وب سایت تبلیغاتی به وفور به چشم می خورد و تعداد سایت های تبلیغاتی رو به افزایش است به همین جهت ایجاد خلاقیت و نوآوری در طراحی سایت های تبلیغاتی می تواند کلید موفقیت کسب و کار بسیاری از افراد باشد.

کاربرد طراحی سایت تبلیغاتی چیست؟

اساسی ترین کاربرد طراحی سایت تبلیغاتی درج و انتشار آگهی است. سایت های تبلیغاتی در واقع بستری مناسب به جهت معرفی و ارائه خدمات، فروش محصول، درخواست محصول و غیره در ازای هزینه یا به صورت رایگان انجام می دهند.
به صورت کلی با توجه به گسترش اینترنت طراحی وب سایت تبلیغاتی بستری مناسب برای عموم مردم به جهت برقرار ارتباط تجاری و کاری فراهم کرده است. در طراحی سایت های تبلیغاتی به صورت کلی دو نوع خدمات ارائه می شود. نوع اول خدمات درج آگهی رایگان است که به واسطه این آگهی اعتبار سایت تبلیغاتی افزایش یافته و نوع دوم آگهی های غیر رایگان است. در این نوع طراحی سایت تبلیغاتی در حقیقت در ازای ارائه ی تبلیغ و آگهی مورد نظر مبلغ مشخصی هزینه دریافت می شود که این مورد از مزایای طراحی سایت تبلیغاتی است.
در واقع ایجاد وب سایت تبلیغاتی برای افرادی که قصد دارند تا کالا و یا خدمات خود را به اشتراک بگذارند و از این طریق درآمد بیشتری را کسب کنند بسیار مفید و کاربردی است.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

خصوصیات طراحی سایت تبلیغاتی حرفه ای

در حال حاضر ایجاد وب سایت تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است و بسیاری از افراد به این موضوع علاقه مند هستند. اما ایرادی که در طراحی سایت تبلیغاتی وجود دارد این است که بسیاری از این طراحی های سایت تبلیغاتی بسیار شبیه به یکدیگرند و در واقع در طراحی سایت تبلیغاتی خلاقیتی به کار گرفته نمی شود. چنانچه شما از ویژگی هایی که یک سایت تبلیغاتی باید داشته باشد آگاه باشید می توانید با طراحی سایت تبلیغاتی به درآمد های بالا دست یابید.
یکی از مهمترین خصوصیاتی که در طراحی وب سایت تبلیغاتی باید در نظر گرفته شود نیاز کاربران است. در حقیقت کاربران در سایت های تبلیغاتی به دنبال دو هدف هستند که این دو هدف درج آگهی و خرید و دریافت خدمات است. بنابراین طراحی سایت تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که این دو هدف را پوشش دهد.
به منظور طراحی وب سایت تبلیغاتی باید برای هر موضوع دسته بندی جداگانه ای صورت گیرد. این موضوع بدین معنی است که در ساخت سایت تبلیغاتی لازم است که موارد مختلف تبلیغات مانند تبلیغات کالاهای مختلف و یا خدمات گوناگون در طراحی سایت تبلیغاتی به درستی ، تقسیم بندی شوند. بنابراین با به کار بردن این نکته در راه اندازی سایت تبلیغاتی کاربران در هنگام استفاده از سایت تبلیغاتی دچار سردرگمی نشده و به راحتی به آنچه می خواهند دسترسی خواهند داشت.
یکی از ویژگی هایی که در ایجاد وب سایت تبلیغاتی باید رعایت شود این است که از تصاویر و ویدیو های خلاقانه استفاده گردد. در واقع تصاویر به کار رفته در راه اندازی سایت تبلیغاتی سبب می شود تا مخاطبان بیشتری جذب شوند. همانطور که میدانید تصاویر، مطالب و مفهوم های مختلف را بهتر ارائه می دهند و همچنین در صورتی که در طراحی سایت تبلیغاتی این ویژگی رعایت شود، مخاطبان به آگهی های تبلیغاتی بیشتر جذب خواهند شد و خرید از سایت تبلیغاتی مورد نظر افزایش می یابد.
از دیگر نکاتی که در طراحی وب سایت تبلیغاتی باید به آن دقت شود استفاده از رنگ های جذاب و زیبا است. در واقع در این مورد رنج سنی مخاطبان سایت از اهمیت بالایی برخوردار بوده و لازم است که در ایجاد وب سایت تبلیغاتی مورد توجه واقع شود. در صورتیکه مخاطبان شما از میانگین سنی بالایی برخوردار هستند می توانید در طراحی سایت تبلیغاتی از رنگ های خنثی استفاده کنید و در صورتی که مخاطبان شما جوانان هستند می توانید ساخت سایت تبلیغاتی از رنگ های شاداب استفاده کنید.
به روز بودن از دیگر ویژگی هایی است که در ایجاد وب سایت تبلیغاتی باید به آن دقت شود. در واقع بنا به آنچه شما در سایت تبلیغ میکنید ، طراحی سایت تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که به طور مداوم آپدیت شده و قیمت دقیق محصولات به روز باشد.
این موضوع در طراحی سایت تبلیغاتی بسیار مهم است چرا که در صورتی که در ساخت سایت تبلیغاتی بدان توجه نشود امکان این وجود دارد که مشتری به سایت شما اعتماد نکرده و در نهایت مخاطبان سایت ریزش داشته باشد. بنابراین به روز بودن آگهی های تبلیغاتی در راه اندازی سایت تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرایند اجرای پروژه

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

امکانات طراحی سایت تبلیغاتی

در طراحی سایت تبلیغاتی باید امکانات مختلفی در نظر گرفته شود. چنانچه ساخت سایت تبلیغاتی به گونه ای استاندارد صورت گیرد مخاطبان شما به شدت افزایش یافته و درآمد شما از راه اندازی سایت تبلیغاتی به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. امکانات زیر بخشی از امکانت طراحی سایت تبلیغاتی هستند :

 • پنل درج آگهی
 • آمار بازدید های آگهی
 • پلن های ثبت آگهی
 • دسترسی کاربران
 • بخش وبلاگ
 • پنل مدیریتی
 • چند زبانه بودن
 • امکان چت آنلاین
 • پشتیبانی آنلاین
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • و غیره

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال ایمیل جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان

نکات طراحی سایت تبلیغات

با توجه به افزایش چشمگیر سایت های تبلیغاتی نکات متعددی باید در طراحی این سبک سایت در نظر گرفته شود. نکات زیر بخشی از نکات حائز اهمیت در طراحی این سبک سایت ها هستند.
1. سرعت بالا
2. سادگی دسترسی
3. جستجو قدرتمند
4. دسته بندی های واضح
5. پنل مدیریتی کابردی و آسان
6. عدم استفاده از طراحی گرافیکی برجسته
7. و غیره
در ادامه به بررسی کامل برخی از نکات طراحی سایت تبلیغاتی خواهیم پرداخت.
سرعت بالا در طراحی سایت تبلیغاتی

خرید قالب، نصب وراه اندازی، ثبت دامین و هاستحداقل قیمت طراحی سایت شرکتیمتوسط قیمت طراحی سایت شرکتیحداکثر قیمت طراحی سایت شرکتی

1،500،000

تومان

3،500،000

تومان

4،500،000

تومان

بر اساس ویژگی ها و امکانات

 

 

 

سرعت بالا در طراحی سایت تبلیغاتی

یکی از نکاتی که در طراحی سایت تبلیغاتی باید رعایت شود، سرعت بالای سایت مورد نظر است. این موضوع در طراحی سایت تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در صورتی که طراحی سایت تبلیغاتی شما سرعت کافی را نداشته باشد، مخاطبان زیادی را از دست خواهد داد. در حقیقت حجم انبوه تبلیغات موجود در ساخت سایت تبلیغاتی باید به گونه ای مدیریت شود تا سرعت سایت را پایین نیاورده و تعداد بازدیدکنندگان به دلیل سرعت پایین سایت کاهش نیابد.
همچنین پایین بودن سرعت سایت و سنگین بودن صفحات باعث افت رتبه در گوگل می شود.
از این رو گوگل سایت شما را در صفحات ابتدای نمایش نمی دهد.
سرعت سایت یکی از اصلی ترین معیار ها در سئو سایت می باشد که حتما باید به آن توجه شایانی شود.

دسترسی آسان در طراحی سایت تبلیغاتی

از دیگر امکاناتی که در طراحی وب سایت تبلیغاتی باید رعایت شود آن است که در طراحی سایت تبلیغاتی صفحه ای برای کاربر ایجاد شود تا او بتواند در این صفحه میزان بازدید از تبلیغ خود، خرید ها و پرداخت های مختلف را مشاهده کند. چنین امکاناتی در ایجاد وب سایت تبلیغاتی ، می تواند بسیار کارآمد بوده و مخاطبان زیادی را جذب کند.
ساخت سایت تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که دسترسی آسان به بخش های مختلف مانند پرداخت ها و موارد دیگر را داشته باشد. در صورتی که در طراحی سایت تبلیغاتی این موضوع در نظر گرفته شود کاربران زیادی به سایت شما مراجعه خواهند کرد و در نتیجه راه اندازی سایت تبلیغاتی با موفقیت همراه خواهد بود.

طراحی سایت تبلیغاتی با امکانات ویرایش

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که در ایجاد وب سایت تبلیغاتی باید به آن دقت شود ، قابلیت ویرایش و ادیت است. در حقیقت طراحی سایت تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند آگهی درج شده در سایت تبلیغاتی را تغییر داده و مواردی را به آن اضافه و کم کند. این موضوع در طراحی سایت تبلیغاتی پر اهمیت بوده و سبب می شود تا کاربر در صورت تمایل تصاویری به آگهی مورد نظر اضافه کند و یا قسمت هایی را حذف کند.

طراحی سایت تبلیغاتی دارای پشتیبانی

طراحی وب سایت تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که در صورتی که مخاطبان در مورد کالا و یا خدمات ارائه شده سوال داشتند، این امکان در طراحی سایت تبلیغاتی وجود داشته باشد که به پاسخ سوالات خود دست یابند. در حقیقت پشتیبانی در طراحی سایت تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت بوده و در صورتی که پشتیبانی در ساخت سایت تبلیغاتی رعایت شود ، مخاطبان به سایت مورد نظر اعتماد کرده و در نتیجه از خدمات سایت تبلیغاتی بهره مند خواهند شد.

برخی از نمونه کارهای رایان

طراحی سایت شرکت یاتاش

طراحی سایت دیزل مرسدس

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

طراحی سایت شرکت Carent دبی

هتل لیلیوم متل قو

طراحی سایت شرکت platinummedica

امکان جستجوی پیشرفته در طراحی سایت تبلیغاتی

از جمله مهمترین نکاتی که در راه اندازی سایت تبلیغاتی باید به آن توجه شود امکان جستجوی پیشرفته است. این موضوع بدین معناست که در طراحی سایت تبلیغاتی باید جستجوها بر اساس کلمات کلیدی صورت بگیرد. بنابراین در طراحی سایت تبلیغاتی باید به این موضوع توجه شود و دسته بندی های موارد مختلف به گونه ای باشد که امکان جستجوی پیشرفته را فراهم کند.
در صورتی که در ساخت سایت تبلیغاتی این نکته رعایت گردد سبب می شود که کاربران به مطالب سایت شما دسترسی راحت تری داشته و سایت شما از بازدید افراد بیشتری بهره مند شود.

ساده بودن طراحی سایت تبلیغاتی

از دیگر امکاناتی که در طراحی وب سایت تبلیغاتی باید به آن دقت شود طراحی سایت تبلیغاتی ساده است. منظور از این موضوع آن است که طراحی سایت تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که همه ی افراد بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند. در واقع در ساخت سایت تبلیغاتی باید دقت شود که در طراحی سایت تبلیغاتی همه ی رنج های سنی مخاطبان را در نظر بگیرد. هنگامی که مخاطبان شما افرادی با میانگین سنی بالا باشند، معمولا کم حوصله تر بوده و نیاز دارند تا راه اندازی سایت تبلیغاتی به گونه ای باشد که به راحتی بتوانند به اهداف خود دست یابند.

استفاده از رنگ های جذاب و دسته بندی صحیح مطالب

استفاده از رنگ های جذاباز دیگر امکاناتی که در ایجاد وب سایت تبلیغاتی باید بدان توجه شود آن است که بخش های مختلف سایت با رنگ های متضاد از هم جدا شوند. در حقیقت بهتر است که راه اندازی سایت تبلیغاتی به گونه ای باشد که از رنگ های خنثی برای بیان مطالب اصلی سایت و رنگ های تیره تر برای مشخص کردن قسمت های مختلف سایت در طراحی سایت تبلیغاتی استفاده شود.

در طراحی وب سایت تبلیغاتی باید به این نکته توجه شود که هر مطلب در جای مخصوصی قرار گیرد. رعایت این موضوع در طراحی سایت تبلیغاتی حائز اهمیت بوده و سبب می شود تا بازدیدکنندگان در هر بار مراجعه به سایت شما به آنچه می خواهند به راحتی دست یابند. به طور مثال شما می توانید ساخت سایت تبلیغاتی قسمت هایی مانند جستجو را یا تبلیغ دیگر سایت ها در نظر بگیرید و از این موارد در طراحی سایت تبلیغاتی استفاده کنید.

امکان دسترسی به مطالب مفید و قدیمی در طراحی سایت تبلیغاتی

از دیگر امکاناتی که در طراحی سایت تبلیغاتی باید بدان توجه شود این است که مطالب قدیمی در سایت تبلیغاتی نگهداری شود. این موضوع بدین معنی است که در طراحی سایت تبلیغاتی باید توجه شود که مطالب قدیمی مانند تبلیغات و آگهی های یک کالا در صورتی که کاربر درخواست ادامه ی تبلیغ را داشته باشد، نگهداری گردد.

یکی از دیگر امکاناتی که در طراحی سایت تبلیغاتی باید بدان توجه شود این است که شما می توانید در رابطه با موضوعی که در سایت تبلیغ می کنید، مطالب مفیدی را در کنار این تبلیغات قرار دهید. در واقع توجه به این ویژگی در طراحی سایت تبلیغاتی، می تواند مخاطبان زیادی به سایت شما جذب کند. استفاد از مطالب مهم و مرتبط در طراحی سایت تبلیغاتی سبب می شود تا مخاطبان با دید بهتری اقدام به خرید و یا بهره مند از خدمات کند.

در پایان باید بگوییم در ایجاد وب سایت تبلیغاتی باید نکاتی متعددی را در نظر بگیرید و از خلاقیت خود نهایت استفاده را کنید. چرا که هرچه در راه اندازی سایت تبلیغاتی خلاقیت و ایده های جدید تری به کار گرفته شود سایت مورد نظر تعداد مخاطب بسیار بیشتری خواهد و در نتیجه درآمد شما از این تبلیغات به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

بنابراین نکاتی را که در راه اندازی سایت تبلیغاتی بیان کردیم در نظر بگیرید و سعی کنید از سایت های تبلیغاتی دیگر نیز برای گرفتن ایده در طراحی سایت تبلیغاتی استفاده کنید. در واقع شما می توانید با مراجعه به این سایت ها نقاط قوت و ضعف هر سایت را مشاهده کرده در ایجاد وب سایت تبلیغاتی به آنها توجه کنید.

معرفی برخی از بزرگترین سایت های تبلیغاتی ایران

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

0/5 (0 Reviews)
, , ,
نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت رستوران
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست