طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت

طراحی سایت تبلیغاتی روشی نوین برای درآمدزایی از فضای اینترنت محسوب می شود. به بیان دیگر می توان اعلام نمود کسب در آمد از طریق طراحی وب سایت یکی از کارکرد های اصلی اینترنت محسوب می گردد. افراد مختلف با تخصص و کسب و کار های متفاوت از طریق طراحی سایت اقدام به شناساندن خدمات خود می نمایند.

طراحی سایت تبلیغاتی

یکی از انواع سایت هایی که می تواند در این زمینه بسیار موفق عمل نماید طراحی سایت تبلیغاتی است. سایت های تبلیغاتی سایت های بسیار پر بازدید و پر مخاطبی هستند که افراد با پرداخت هزینه ها و یا به صورت رایگان در آن ها اقدام به درج آگهی می نمایند. امروزه تعداد این سایت ها به شکل قابل توجهی افزایش یافته است اما با توجه به اینکه اکثر این سایت ها خدمات تکراری و مشابه ارائه می دهد و از لحاظ گرافیکی خلاقیتی در آن ها دیده نمی شود بازدید بسیار کمی داشته و به همین جهت صاحبان کسب و کار علاقه چندانی به صرف هزینه جهت درج آگهی در آن ها ندارند.

ویژگی های طراحی سایت تبلیغاتی

در طراحی سایت تبلیغاتی باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت. همان طور که اشاره شد سایت های تبلیغاتی که از قالب های آماده استفاده می نمایند معمولا حرف جدیدی برای گفتن نداشته و در جلب مخاطبین با مشکل مواجه می گردند. پس اصلی ترین آیتم در طراحی وب سایت تبلیغاتی استفاده از قالب هایی است که به صورت اختصاصی طراحی شده باشند.

در طراحی سایت تبلیغاتی باید به نیاز های کاربران توجه ویژه داشت. کاربران در این سایت ها دو دسته هستند. یکی افرادی که آگهی ثبت می کنند و دیگری افرادی که به دنبال موضوعی خاص در سایت به جستجو می پردازند. قرار دادن پنل کاربری با در نظر گرفتن همه امکانات مورد نیاز برای افرادی که ثبت آگهی انجام می دهد بسیار مهم است.

افراد می تواند از طریق پنل کاربری وضعیت آگهی ها، پرداخت ها و سایر موارد را پیگیری نمایند. امکان ارسال آگهی های جدید و یا ویرایش آگهی های قبلی، درج تصاویر به تعداد قابل قبول و مواردی از این دست از دیگر ویژگی های پنل کاربری است که در طراحی سایت تبلیغاتی باید به آن ها توجه نمود. علاوه بر این امکانات پشتیبانی مناسب برای کاربران از دیگر ویژگی هایی است که می تواند نظرات کاربران را جلب نماید. علاوه بر این موارد دسته بندی های مناسب کالا و خدمات و امکان جستجوی پیشرفته بر اساس آیتم های کلیدی در هر دسته می تواند به افرادی که بازدید کننده سایت هستند کمک شایانی نماید.

تکنولوژی روز برنامه نویسی و کدنویسی در شرکت رایان

استفاده از تکنولوژی روز برنامه نویسی و کد نویسی توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه شرکت رایان، منتج به طراحی سایت تبلیغاتی را به شکلی کاملا اختصاصی برای مشتریان می گردد. پس از دریافت نظرات و خواسته های اولیه مشتریان طی جلسات مشاوره، کارشناسان این شرکت با استفاده از آخرین نسخه HTML، CSS3 اقدام به طراحی نموده و از افکت های زبان های برنامه نویسی مانند Javascript و jQuery در جهت خاص تر نمودن طراحی سایت تبلیغاتی بهره می برند.

برنامه نویسی برای این سایت ها با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP انجام می پذیرد. ابن زبان برنامه نویسی بسیار قدرتمند بوده و عملکردی مناسب برای سایت فراهم می آورد. همان طور که اشاره گردید بهره مندی از تکنولوژی روز برنامه نویسی و کد نویسی به تنهایی نمی تواند موجب موفقیت طراحی سایت تبلیغاتی گردد. عامل مهم دیگر برای دستیابی به اهداف و جذب بازدیدکنندگان برای سایت توجه به وضعیت سایت از دیدگاه موتورهای جستجو است. رعایت اصول سئو توسط کارشناسان شرکت رایان می تواند منجر به نمایش بهتر سایت در نتایج موتور های جستجو گردد. هرچه میزان بازدید کاربران از سایت افزایش یابد تمایل صاحبان کسب و کار برای درج آگهی در سایت نیز افزایش خواهد یافت.

طراحی سایت در نهایت سرعت

طراحی سایت در نهایت سرعت

آنچه که شرکت رایان را از سایر رقبا متمایز نموده طراحی سایت در نهایت سرعت و با بالاترین کیفیت است. تعیین زمان مورد نیاز برای طراحی یا ساخت سایت تبلیغاتی توسط شرکت رایان وابستگی مستقیم به امکانات و ویژگی های مورد نظر مشتریان دارد. به طور کلی مدت زمان طراحی در حدود 20 روز در نظر گرفته می شود. زمان اندک در کنار هزینه های قابل قبول باعث می شود که انتخاب شرکت رایان انتخابی مناسب برای متقاضیان طراحی سایت باشد.

هزینه طراحی سایت تبلیغاتی

هزینه طراحی سایت تبلیغاتی یا قیمت طراحی وب سایت تبلیغاتی در شرکت رایان از حداقل 2 میلیون تومان آغاز می شود و بسته به پیچیدگی پروژه این رقم می تواند افزایش یابد. برآورد هزینه ها برای طراحی سایت تبلیغاتی بر اساس توافقات صورت گرفته میان کارشناسان شرکت رایان و مشتریان صورت می گیرد. ما پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه برآورد هزینه طراحی وب سایت را مشاهده کنید.

سئو یا بهینه سازی در طراحی سایت تبلیغاتی

موفقیت یک سایت تبلیغاتی در گرو افزایش بازدید و افزایش تعداد مخاطبان است. بسیاری از افرادی که قصد درج آگهی دارند ترجیح می دهد در سایت هایی آگهی بدهند که بازدید زیادی داشته باشند. بسیاری از سایت ها خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهند با این اوصاف باز هم افراد تمایلی به درج آگهی در این سایت ها ندارد زیرا آن را اتلاف زمان می دانند. همین موضوع اهمیت خدمات سئو سایت را به طور کامل نشان می دهد.

کارشناسان متخصص سئو وب سایت در شرکت رایان خدمات مشاوره ای و عملیاتی خود را در این زمینه برای مشتریان ارائه می دهند. ارائه خدمات سئو از زمان طراحی و برنامه نویسی آغاز می شود و در زمان فعالیت وب سایت نیز در زمینه هایی مانند محتوا سازی و استفاده از کلمات کلیدی و حذف مواردی که منجر به نمرات منفی در موتور های جستجو می گردد ادامه می یابد.

ما در کنار شما هستیم

یک سایت حرفه ای به ویژه سایتی که دارای کاربران و بازدید های بالایی باشد نیاز به خدمات پشتیبانی توسط کارشناسان حرفه ای دارد. ما در شرکت رایان در کنار شما هستیم تا در صورتی که مشکلی در روند فعالیت سایت رخ دهد در اولین فرصت مشکل مذکور را رفع نماییم. سایت های تبلیغاتی مخاطبانی دارند که برای دریافت خدمات هزینه پرداخت نموده اند و هر گونه خللی که در فعالیت سایت ایجاد شود موجب نارضایتی افراد این افراد می گردد.

مشکلاتی مانند مشکلات امنیتی و ویروس ها می توانند موجب حذف فایل ها از داخل سایت گردد که در نهایت منجر به ضرر و زیان فراوانی برای صاحبان سایت می گردد. شرکت رایان خدمات پشتیبانی خود را در دو قالب پشتیبانی عمومی و اضطراری ارائه می دهد که از لحاظ هزینه، پشتیبانی اضطراری با توجه به اینکه نیاز به متخصصین حرفه ای و سرعت عمل در رفع مشکلات احتمالی دارد نیازمند صرف هزینه بیشتری است. با این حال شرکت رایان جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود به مدت یک سال برخی از خدمات خود را به صورت رایگان به صاحبان سایت ارائه خواهد داد.

خدماتی مانند آموزش های مقدماتی و پیشرفته در خصوص استفاده بهینه از امکانات سایت و مدیریت وب سایت تبلیغاتی، امکان به روز رسانی وب سایت، رفع مشکلات احتمالی و جلوگیری از مشکلات امنیتی که ممکن است سایت را درگیر نماید. مقابله با ویروس های و تروجان در صورت صدمه زدن به سایت، پشتیبان گیری هفتگی و ماهیانه از اطلاعات داخل سایت و امکان برقرار ارتباط با کارشناسان شرکت رایان با استفاده از راه هایی ارتباطی مانند ایمیل و تلفن در این مجموعه خدمات پشتیبانی رایگان قرار می گیرند.

نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت رستوران
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست