طراحی سایت معماری | طراحی سایت شرکت معماری | شرکت رایان

طراحی سایت معماری – طراحی سایت شرکت معماری

طراحی سایت معماری که با عبارت انگلیسی Architecture website design شناخته می شود، به عنوان یکی از دغدغه های معماران به شمار می رود. شاید تا به حال به عنوان یک معمار به این موضوع فکر نکرده باشید که طراحی سایت معماری یا طراحی سایت شرکت معماری باید به چه گونه ای باشد که در کسب و کار شما تاثیر ویژه ای را بگذارد و فکر نکردن به این مسئله می تواند برای کسب و کار شما خطرناک به شمار رود.
به صورت کلی زمانی که صحبت از طراحی وب سایت معماری می شود، مردم فکر می کنند که طراحی سایت در رابطه با ساختار، رنگ ها، تصاویر، متن و فونت است. این موارد از جمله موارد ضروری در طراحی وب سایت هستند اما واقعیت طراحی وب سایت داستانی یا طرحی است که در پشت این مسائل وجود دارد، در واقع این طرح یا سناریو به سایت شخصیت می بخشد.
به عنوان یک معمار قطعا شما درک می کنید که یک طراحی وب سایت معماری مانند یک طراحی سایت دکوراسیون باید دارای ایده ای جذاب در کنار ویژگی های زیباشناختی باشد و در نهایت بتواند توجه مخاطبین را به خود جلب کند، البته تمامی این موارد در زمانی حائز اهمیت است که عملکرد سایت دارای ضعف نباشد. اگر بخواهیم به زبان معمارها این جریان را بیان کنیم باید بگوییم که یک ساختمان باید ساختار قدرتمندی داشته باشد و سپس طراحی ها و ظریف کاری های نهایی بر روی آن اعمال شود.
در ادامه ما به شما میگوییم که یک طراحی وب سایت معماری یا راه اندازی سایت معماری عالی به چه معنی است و چرا یک شرکت معماری باید طراحی سایت معماری حرفه ای داشته باشد. شما متوجه خواهید شد که چرا تمامی موارد در کنار هم باید به درستی کار کنند تا طراحی وب سایت معماری بتواند موفق عمل کند.

نکات طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری همانند تمامی سایت های موضوعی نیازمند رعایت نکات خاصی است. نکات زیر تنها بخشی از نکات طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری است.

 • گرافیک، در معماری گرافیک اهمیت ویژه ای دارد در واقع گرافیک سایت شما بیانگر سلیقه شما در طراحی است.
 • استفاده از تصاویر با کیفیت، هر اندازه تصاویر مورد استفاده در سایت معماری با کیفیت تر باشد، کیفیت کار شما از نظر کاربر بهتر خواهد بود.
 • استفاده از الگوهای گرافیکی، تا جای ممکن سعی کنید از الگوهای خاص گرافیکی استفاده کنید.
 • خلاقیت، نقطه قوت سایت معماری خلاقیت طراح سایت است. هر اندازه که در سایت خلاقیت بیشتری استفاده شود، زمان بیشتری برند شما در ذهن مخاطب خواهد ماند.
 • واکنش گرا بودن، به هیچ وجه ریسپانسیو بودن سایت را فراموش نکنید زیرا عمده ترافیک سایت شما از طریق گوشی های همراه خواهد بود.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت

امکانات پیشنهادی رایان با توجه به نوع طراحی سایت معماری و همچنین ساخت سایت معماری شما می تواند تفاوت داشته باشد. اما به صورت کلی امکانات زیر بخشی از امکاناتی است که به جهت طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری توسط رایان به شما پیشنهاد می شود.

 1. صفحه ای به جهت ارائه رزومه
 2. تماس با ما، اطلاعات کامل تماس و فرم نظرات و پیشنهادات
 3. درباره ما، بیانگر شخصیت شرکت شما و برند شما
 4. معرفی کادر فنی با گرافیکی جذاب
 5. معرفی خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت
 6. قراردادن نمونه کار
 7. صفحه پروژه های در حال اجرا و اجرا شده
 8. نظرات کارفرمایان به صورت متن و یا ویدئو
 9. بخش ویدئو
 10. گالری تصاویر نمایشگاه ها و افتخارات شرکت معماری
 11. فرم برآورد هزینه
 12. رویدادهای روز معماری و دکوراسیون
 13. مقالات و دانستنیهای علمی
 14. قابلیت چند زبانه بودن سایت مثلا انگلیسی و عربی و….

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

چرا طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری مهم است ؟

سایت معماری شما نخستین شانس شما به جهت جذب کاربر برای سفارش پروژه به شمار می رود و به همین دلیل راه اندازی وب سایت معماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر فردی که به وب سایت معماری شما وارد شود، محتوای سایت شما را دوست داشته باشد، صفحات دیگر را نیز مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت اگر با سبک ایجاد وب سایت معماری شما ارتباط برقرار کند، شماره شما را پیدا خواهد کرد و با شما تماس می گیرد. حتی اگر فرد مراجعه کننده با شما تماس نگیرد، قطعا شبکه های اجتماعی شما را دنبال می کند.
در مقابل این حقیقت اگر که طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری شما به خوبی صورت نگرفته باشد، فرد مراجعه کننده به سایت شما باز نخواهد گشت و هیچ نتیجه ای از طراحی وب سایت معماری نخواهید دید. به صورت خلاصه می توان گفت که کیفیت سایت شما به صورت مستقیم بر روی موفقیت شرکت معماری شما تاثیر گذار خواهد بود. طراحی سایت معماری خوب دارای ویژگی هایی است که در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های طراحی سایت معماری موفق خواهیم پرداخت.

سرگرم کردن مخاطبین

طراحی وب سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری موفق، به گونه ای است که مخاطبین می توانند به سادگی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند. برای آنکه طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری با چنین رویکردی همراه باشد باید مطالب به صورت مناسبی چیدمان شده باشند و علاوه بر این موضوع کاربران مراجعه کننده بتوانند به سادگی هرچه تمام تر با شرکت معماری شما ارتباط برقرار کنند.

عملکرد بی نقص و عالی

طراحی وب سایت معماری و ساخت سایت معماری فوق العاده به تنهایی کافی نیست، بلکه عملکرد وب سایت نیز حائز اهمیت است. اگر شما طراحی وب سایت خود را به یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت معماری بسپارید، آنها به شما سایتی را تحویل خواهند داد که علاوه بر زیبایی ظاهری، سرعت بارگذاری بی نظیری داشته باشد. علاوه بر این مسائل در ایجاد وب سایت معماری باید به این نکته توجه کرد که سایت از نظر تعاملی به درستی کار کند و طراحی سایت معماری مانند طراحی سایت ساختمانی و طراحی سایت دکوراسیون باید بر اساس اصول کاربر پسند بنا شده باشد.

ترافیک بیشتر از جستجو

زمانی می توانیم بگوییم که طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری موفق عمل کرده است که ترافیک سایت بیش از ورودی ها از طریق موتور جستجو باشد. در واقع یک سایت معماری موفق سایتی است که بتواند مخاطبان را مدت زمان طولانی تری درون سایت نگه دارد. در واقع در طراحی وب سایت معماری باید این نکته در نظر گرفته شود که کاربران زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند و به سایر صفحات شما نیز برای بازدید سر بزنند.

رعایت اصول موتورهای جستجو به جهت دریافت رتبه بهتر

بهینه سازی برای موتورهای جستجو که با نام سئو سایت شناخته می شود یکی از پر اهمیت ترین مباحث در طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری است. در واقع این مفهوم به معنای این است که سایت شما تا چه میزان در نتایج موتور جستجو قابل مشاهده است. اگر یک سایت برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد، در کلمات کلیدی بسیاری برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود.
چگونگی طراحی وب سایت معماری یکی از نکات تاثیر گذار بر روی سئو است. طراحی وب سایت معماری ضعیف باعث می شود که کاربران به سرعت از سایت خارج شوند. این مساله در نهایت از نظر موتورهای جستجو برای شما امتیاز منفی در بر خواهد داشت. در نتیجه می توانیم بگوییم که طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری یکی از بخش های مهم برای دیده شدن در موتورهای جستجو است.
در طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری یکی از مهم ترین نکات این است که اصول موتورهای جستجو در زمان طراحی و ادامه فعالیت سایت رعایت شود. در نتیجه رعایت نکات مهم از نظر موتورهای جستجو سایت شما جایگاه بهتری نسبت به سایر سایت ها پیدا خواهد کرد و در نتیجه شما شانس بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت.
اگر بخواهیم به صورت خلاصه برخی از این اصول را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که سایت شما باید واکنش گرا باشد، واکنش گرا بودن به منظور این است که کاربران با هر دستگاهی بدون آنکه سایت شما به هم ریخته باشد، بتوانند از سایت استفاده کنند. مسائل بسیاری در رابطه با بهینه سازی طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری برای موتورهای جستجو وجود دارد که باید حتما رعایت شود. جهت آشنایی بیشتر با سئو سایت حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

اعتبار تجاری

توجه داشته باشید که بر اساس اصل اعتماد هیچ فردی به سایتی که طراحی آن حرفه ای نباشد، اعتماد نخواهد کرد. در واقع حتی اگر شما به عنوان یک شرکت بسیار معتبر در زمینه معماری مشغول به فعالیت باشید و طراحی سایت معماری شما نشان دهنده این موضوع نباشد، هیچ کسی به سایت اعتماد نخواهد کرد. طراحی وب سایت معماری به صورت حرفه ای سبب می شود تا مشتریان به صورت بالقوه به شما و خدمات شما اعتماد کنند و به شما اجازه دهند که وعده هایی که داده اید برایشان عملی کنید.

مهم ترین عناصر طراحی وب سایت معماری

همانطور که مشاهده کردید طراحی سایت معماری و نحوه راه اندازی سایت معماری موفق می تواند تاثیر به سزایی در موفقیت کسب و کار شما داشته باشد. اما این سوال ایجاد می شود که چه عناصری باید در طراحی سایت معماری در نظر گرفته شود تا شما بتوانید بازخورد مناسبی را دریافت کنید. طراحی وب سایت معماری همانند پروژه های معماری است. طراحی باید ابتدا چشم اندازی از سایت مورد نظر را به شما نشان دهد و سپس این اعتماد را در شما ایجاد کند که ساختار طراحی سایت معماری شما قدرتمند خواهد بود.
سایت معماری شما در واقع مرکز حضور آنلاین شما خواهد بود، در نتیجه شما باید برای طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری خود همانند دفتر مدیریت شرکت خود ارزش قائل شوید و بهترین طراحی ممکن را انجام دهید. علاوه بر زیبایی طراحی وب سایت معماری شما باید به گونه ای باشد که بتوان از آن به سادگی نگهداری کرد.

نگارش ساده و خوانا

مراجعه کنندگان در سایت معماری به دنبال مطالبی سنگین و گنگ نیستند به همین جهت در طراحی سایت معماری باید از نگارشی کاملا ساده استفاده شود که خواندن آن برای تمام افراد مراجعه کننده آسان باشد. علاوه بر این مسئله محتواهای تولید شده در سایت معماری باید به بخش های کوچک تبدیل شوند و شامل چند تیتر و زیر تیتر باشند تا خوانندگان بتوانند به سادگی از آن استفاده کنند.

طراحی سایت معماری به صورت واضح و خوانا

طراحی وب سایت معماری و ساخت سایت معماری شما باید به گونه ای باشد که برای مراجعه کنندگان هیچ گمراهی به وجود نیاید. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های سازمانی شما و رنگ سفید، خاکستری یا سیاه در ایجاد وب سایت معماری است. این رنگ ها در طراحی سایت معماری و همچنین ساخت سایت معماری کمک می کند تا خوانایی متن ساده تر شود و گرافیک توسط مراجعه کنندگان ساده تر درک گردد. می توانید برای سایر اجزا در طراحی وب سایت معماری از رنگ های جذاب و جسورانه استفاده کنید تا اطلاعات و سبک طراحی سایت معماری شما به وضوح مشخص باشد.

گرافیک جذاب

قطعا شما به عنوان یک معمار می دانید که ظاهر و گرافیک تا چه حد می تواند در ذهن مخاطبین تاثیر گذار باشد. در ساخت سایت معماری باید از عکس های متناسب و با کیفیتی به جهت نمایش تخصص شده استفاده شود. در واقع عکس و گرافیک جذاب یکی از پایه ای ترین اصول طراحی سایت معماری است. بنابراین توجه داشته باشید که در طراحی سایت معماری عکس های مناسب باید در مکان مناسب به کار برده شوند.

پیشنهاد می کنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

 1. طراحی سایت دکوراسیون
 2. طراحی سایت املاک
 3. طراحی سایت ساختمانی
 4. طراحی سایت مجتمع مسکونی

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

قیمت طراحی سایت معماری

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در نهایت یکی از مهمترین اصولی که از اهمیت بسیاری برای تمامی افراد در هر کسب و کاری مطرح می شود، قیمت است. قطعا قیمت طراحی سایت معماری برای شما نیز اهمیت ویژه ای دارد. همانطور که مطرح شد طراحی سایت معماری از المان ها و عناصر متفاوتی تشکیل می شود و قیمت تمام شده برای طراحی سایت معماری یا وب سایت آرشیتکت با توجه به این المان ها می تواند متفاوت شود.
برای آنکه شما اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری داشته باشید کافی است که با شماره های درج شده در قسمت تماس، تماس بگیرید و انتظارات خود را از طراحی سایت معماری بیان کنید، پس از صحبت های لازم و بررسی امکانات مورد نیاز شما، قیمت نهایی راه اندازی سایت معماری اعلام می شود. همانطور که می دانید، بر اساس ویژگی ها و درخواست شما قیمت طراحی وب سایت معماری می تواند متفاوت باشد.

دسترسی راحت و ساده در طراحی سایت معماری

یکی از مهم ترین اصول در طراحی سایت معماری موفق این است که بازدیدکنندگان شما بتوانند به سادگی هر چه تمام تر هر آنچه را که نیاز دارند بیابند. در طراحی سایت معماری و همچنین ساخت سایت معماری باید منو ها و دسترسی ها به اندازه ای ساده باشد که هیچ یک از مخاطبین شما در زمان حضور در سایت دچار گمراهی نشوند.

کیفیت بالای محتوا

همانطور که می دانید محتوا یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت است. به همین جهت شما در طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری باید به این نکته توجه داشته باشید. محتوای با کیفیت قدرت شما را در رقابت با سایر رقیبان افزایش می دهد.

عملکرد طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری باید به گونه ای باشد که بازدید کنندگان به سادگی و با سرعت بالایی بتوانند به محتواهای تولید شده دسترسی داشته باشند. علاوه بر این شما باید برای کاربران خود امکان به اشتراک گذاری مطالب در صفحات اجتماعی را امکان پذیر کنید.
حتما در طراحی سایت معماری باید فرم تماس با ما وجود داشته باشد تا در صورت نیاز کاربران و مراجعه کنندگان بتوانند به سادگی به شما دسترسی داشته باشند. علاوه بر این شما با دریافت اطلاعات تماس مخاطبین خود می توانید از روش هایی همچون ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.

کسب و کار موفق با طراحی و ساخت وب سایت معماری

شما می توانید از طراحی وب سایت معماری به عنوان یک شتاب دهنده در کسب و کار خود استفاده کنید. طراحی سایت معماری به شما قسمت های متفاوتی را جهت پیشرفت ارائه می دهد. به عنوان مثال در طراحی سایت معماری امکان ایجاد قسمتی برای نمایش نمونه کارها وجود دارد که می توانید در این قسمت پروژه های مطرح انجام شده را قرار دهید. قرار دادن این پروژه ها در سایت معماری سبب می شود تا مشتریان شما با اعتماد بیشتری از خدمات پیشنهادی استفاده کنند.

طراحی وب سایت معماری در تهران

همانطور که میدانید طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری مرز و کشور نمی شناسد. شما در هر جای دنیا که باشید می توانید از خدمات ویژه طراحی وب سایت معماری توسط شرکت رایان بهره مند شوید. این شرکت برای شما بهترین خدماتی را که نیاز دارید در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ارائه خواهد کرد. اگر که شما در تهران و یا سایر شهرهای ایران و خارج از ایران به دنبال یک طراحی سایت معماری به صورت حرفه ای هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از مشاوره رایگان شرکت رایان به جهت طراحی سایت معماری حرفه ای است.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

آیا در رابطه با طراحی سایت معماری سوال دارید؟

برای پرسیدن سوال های خود در رابطه با طراحی سایت معماری می توانید با شماره های تماس شرکت، تماس حاصل نمایید. با مطالعه این مقاله شما اهمیت طراحی یک سایت موفق و موثر معماری را درک کرده اید، در نتیجه الان زمان اقدام به جهت طراحی سایت معماری حرفه ای رسیده است.
برای طراحی سایت معماری حرفه ای نیاز به طراح حرفه ای و تیم طراحی است. شما با استفاده از خدمات طراحی سایت رایان قادر خواهید بود تا مشتریان جدیدی را به مشتریان خود اضافه کنید. در نهایت می توان گفت که طراحی سایت معماری به صورت حرفه ای سبب میشود تا شما شرکت شما پیشرفت چشمگیری را به خود ببیند.

معرفی برخی از بزرگترین سایت های معماری دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

طراحی سایت معماری – طراحی سایت شرکت معماری

طراحی سایت معماری که با عبارت انگلیسی Architecture website design شناخته می شود، به عنوان یکی از دغدغه های معماران به شمار می رود. شاید تا به حال به عنوان یک معمار به این موضوع فکر نکرده باشید که طراحی سایت معماری یا طراحی سایت شرکت معماری باید به چه گونه ای باشد که در کسب و کار شما تاثیر ویژه ای را بگذارد و فکر نکردن به این مسئله می تواند برای کسب و کار شما خطرناک به شمار رود.
به صورت کلی زمانی که صحبت از طراحی وب سایت معماری می شود، مردم فکر می کنند که طراحی سایت در رابطه با ساختار، رنگ ها، تصاویر، متن و فونت است. این موارد از جمله موارد ضروری در طراحی وب سایت هستند اما واقعیت طراحی وب سایت داستانی یا طرحی است که در پشت این مسائل وجود دارد، در واقع این طرح یا سناریو به سایت شخصیت می بخشد.
به عنوان یک معمار قطعا شما درک می کنید که یک طراحی وب سایت معماری مانند یک طراحی سایت دکوراسیون باید دارای ایده ای جذاب در کنار ویژگی های زیباشناختی باشد و در نهایت بتواند توجه مخاطبین را به خود جلب کند، البته تمامی این موارد در زمانی حائز اهمیت است که عملکرد سایت دارای ضعف نباشد. اگر بخواهیم به زبان معمارها این جریان را بیان کنیم باید بگوییم که یک ساختمان باید ساختار قدرتمندی داشته باشد و سپس طراحی ها و ظریف کاری های نهایی بر روی آن اعمال شود.
در ادامه ما به شما میگوییم که یک طراحی وب سایت معماری یا راه اندازی سایت معماری عالی به چه معنی است و چرا یک شرکت معماری باید طراحی سایت معماری حرفه ای داشته باشد. شما متوجه خواهید شد که چرا تمامی موارد در کنار هم باید به درستی کار کنند تا طراحی وب سایت معماری بتواند موفق عمل کند.

نکات طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری همانند تمامی سایت های موضوعی نیازمند رعایت نکات خاصی است. نکات زیر تنها بخشی از نکات طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری است.

 • گرافیک، در معماری گرافیک اهمیت ویژه ای دارد در واقع گرافیک سایت شما بیانگر سلیقه شما در طراحی است.
 • استفاده از تصاویر با کیفیت، هر اندازه تصاویر مورد استفاده در سایت معماری با کیفیت تر باشد، کیفیت کار شما از نظر کاربر بهتر خواهد بود.
 • استفاده از الگوهای گرافیکی، تا جای ممکن سعی کنید از الگوهای خاص گرافیکی استفاده کنید.
 • خلاقیت، نقطه قوت سایت معماری خلاقیت طراح سایت است. هر اندازه که در سایت خلاقیت بیشتری استفاده شود، زمان بیشتری برند شما در ذهن مخاطب خواهد ماند.
 • واکنش گرا بودن، به هیچ وجه ریسپانسیو بودن سایت را فراموش نکنید زیرا عمده ترافیک سایت شما از طریق گوشی های همراه خواهد بود.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت

امکانات پیشنهادی رایان با توجه به نوع طراحی سایت معماری و همچنین ساخت سایت معماری شما می تواند تفاوت داشته باشد. اما به صورت کلی امکانات زیر بخشی از امکاناتی است که به جهت طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری توسط رایان به شما پیشنهاد می شود.

 1. صفحه ای به جهت ارائه رزومه
 2. تماس با ما، اطلاعات کامل تماس و فرم نظرات و پیشنهادات
 3. درباره ما، بیانگر شخصیت شرکت شما و برند شما
 4. معرفی کادر فنی با گرافیکی جذاب
 5. معرفی خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت
 6. قراردادن نمونه کار
 7. صفحه پروژه های در حال اجرا و اجرا شده
 8. نظرات کارفرمایان به صورت متن و یا ویدئو
 9. بخش ویدئو
 10. گالری تصاویر نمایشگاه ها و افتخارات شرکت معماری
 11. فرم برآورد هزینه
 12. رویدادهای روز معماری و دکوراسیون
 13. مقالات و دانستنیهای علمی
 14. قابلیت چند زبانه بودن سایت مثلا انگلیسی و عربی و….

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

چرا طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری مهم است ؟

سایت معماری شما نخستین شانس شما به جهت جذب کاربر برای سفارش پروژه به شمار می رود و به همین دلیل راه اندازی وب سایت معماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر فردی که به وب سایت معماری شما وارد شود، محتوای سایت شما را دوست داشته باشد، صفحات دیگر را نیز مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت اگر با سبک ایجاد وب سایت معماری شما ارتباط برقرار کند، شماره شما را پیدا خواهد کرد و با شما تماس می گیرد. حتی اگر فرد مراجعه کننده با شما تماس نگیرد، قطعا شبکه های اجتماعی شما را دنبال می کند.
در مقابل این حقیقت اگر که طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری شما به خوبی صورت نگرفته باشد، فرد مراجعه کننده به سایت شما باز نخواهد گشت و هیچ نتیجه ای از طراحی وب سایت معماری نخواهید دید. به صورت خلاصه می توان گفت که کیفیت سایت شما به صورت مستقیم بر روی موفقیت شرکت معماری شما تاثیر گذار خواهد بود. طراحی سایت معماری خوب دارای ویژگی هایی است که در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های طراحی سایت معماری موفق خواهیم پرداخت.

سرگرم کردن مخاطبین

طراحی وب سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری موفق، به گونه ای است که مخاطبین می توانند به سادگی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند. برای آنکه طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری با چنین رویکردی همراه باشد باید مطالب به صورت مناسبی چیدمان شده باشند و علاوه بر این موضوع کاربران مراجعه کننده بتوانند به سادگی هرچه تمام تر با شرکت معماری شما ارتباط برقرار کنند.

عملکرد بی نقص و عالی

طراحی وب سایت معماری و ساخت سایت معماری فوق العاده به تنهایی کافی نیست، بلکه عملکرد وب سایت نیز حائز اهمیت است. اگر شما طراحی وب سایت خود را به یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت معماری بسپارید، آنها به شما سایتی را تحویل خواهند داد که علاوه بر زیبایی ظاهری، سرعت بارگذاری بی نظیری داشته باشد. علاوه بر این مسائل در ایجاد وب سایت معماری باید به این نکته توجه کرد که سایت از نظر تعاملی به درستی کار کند و طراحی سایت معماری مانند طراحی سایت ساختمانی و طراحی سایت دکوراسیون باید بر اساس اصول کاربر پسند بنا شده باشد.

ترافیک بیشتر از جستجو

زمانی می توانیم بگوییم که طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری موفق عمل کرده است که ترافیک سایت بیش از ورودی ها از طریق موتور جستجو باشد. در واقع یک سایت معماری موفق سایتی است که بتواند مخاطبان را مدت زمان طولانی تری درون سایت نگه دارد. در واقع در طراحی وب سایت معماری باید این نکته در نظر گرفته شود که کاربران زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند و به سایر صفحات شما نیز برای بازدید سر بزنند.

رعایت اصول موتورهای جستجو به جهت دریافت رتبه بهتر

بهینه سازی برای موتورهای جستجو که با نام سئو سایت شناخته می شود یکی از پر اهمیت ترین مباحث در طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری است. در واقع این مفهوم به معنای این است که سایت شما تا چه میزان در نتایج موتور جستجو قابل مشاهده است. اگر یک سایت برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد، در کلمات کلیدی بسیاری برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود.
چگونگی طراحی وب سایت معماری یکی از نکات تاثیر گذار بر روی سئو است. طراحی وب سایت معماری ضعیف باعث می شود که کاربران به سرعت از سایت خارج شوند. این مساله در نهایت از نظر موتورهای جستجو برای شما امتیاز منفی در بر خواهد داشت. در نتیجه می توانیم بگوییم که طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری یکی از بخش های مهم برای دیده شدن در موتورهای جستجو است.
در طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری یکی از مهم ترین نکات این است که اصول موتورهای جستجو در زمان طراحی و ادامه فعالیت سایت رعایت شود. در نتیجه رعایت نکات مهم از نظر موتورهای جستجو سایت شما جایگاه بهتری نسبت به سایر سایت ها پیدا خواهد کرد و در نتیجه شما شانس بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت.
اگر بخواهیم به صورت خلاصه برخی از این اصول را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که سایت شما باید واکنش گرا باشد، واکنش گرا بودن به منظور این است که کاربران با هر دستگاهی بدون آنکه سایت شما به هم ریخته باشد، بتوانند از سایت استفاده کنند. مسائل بسیاری در رابطه با بهینه سازی طراحی سایت معماری و ایجاد وب سایت معماری برای موتورهای جستجو وجود دارد که باید حتما رعایت شود. جهت آشنایی بیشتر با سئو سایت حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

اعتبار تجاری

توجه داشته باشید که بر اساس اصل اعتماد هیچ فردی به سایتی که طراحی آن حرفه ای نباشد، اعتماد نخواهد کرد. در واقع حتی اگر شما به عنوان یک شرکت بسیار معتبر در زمینه معماری مشغول به فعالیت باشید و طراحی سایت معماری شما نشان دهنده این موضوع نباشد، هیچ کسی به سایت اعتماد نخواهد کرد. طراحی وب سایت معماری به صورت حرفه ای سبب می شود تا مشتریان به صورت بالقوه به شما و خدمات شما اعتماد کنند و به شما اجازه دهند که وعده هایی که داده اید برایشان عملی کنید.

مهم ترین عناصر طراحی وب سایت معماری

همانطور که مشاهده کردید طراحی سایت معماری و نحوه راه اندازی سایت معماری موفق می تواند تاثیر به سزایی در موفقیت کسب و کار شما داشته باشد. اما این سوال ایجاد می شود که چه عناصری باید در طراحی سایت معماری در نظر گرفته شود تا شما بتوانید بازخورد مناسبی را دریافت کنید. طراحی وب سایت معماری همانند پروژه های معماری است. طراحی باید ابتدا چشم اندازی از سایت مورد نظر را به شما نشان دهد و سپس این اعتماد را در شما ایجاد کند که ساختار طراحی سایت معماری شما قدرتمند خواهد بود.
سایت معماری شما در واقع مرکز حضور آنلاین شما خواهد بود، در نتیجه شما باید برای طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری خود همانند دفتر مدیریت شرکت خود ارزش قائل شوید و بهترین طراحی ممکن را انجام دهید. علاوه بر زیبایی طراحی وب سایت معماری شما باید به گونه ای باشد که بتوان از آن به سادگی نگهداری کرد.

نگارش ساده و خوانا

مراجعه کنندگان در سایت معماری به دنبال مطالبی سنگین و گنگ نیستند به همین جهت در طراحی سایت معماری باید از نگارشی کاملا ساده استفاده شود که خواندن آن برای تمام افراد مراجعه کننده آسان باشد. علاوه بر این مسئله محتواهای تولید شده در سایت معماری باید به بخش های کوچک تبدیل شوند و شامل چند تیتر و زیر تیتر باشند تا خوانندگان بتوانند به سادگی از آن استفاده کنند.

طراحی سایت معماری به صورت واضح و خوانا

طراحی وب سایت معماری و ساخت سایت معماری شما باید به گونه ای باشد که برای مراجعه کنندگان هیچ گمراهی به وجود نیاید. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های سازمانی شما و رنگ سفید، خاکستری یا سیاه در ایجاد وب سایت معماری است. این رنگ ها در طراحی سایت معماری و همچنین ساخت سایت معماری کمک می کند تا خوانایی متن ساده تر شود و گرافیک توسط مراجعه کنندگان ساده تر درک گردد. می توانید برای سایر اجزا در طراحی وب سایت معماری از رنگ های جذاب و جسورانه استفاده کنید تا اطلاعات و سبک طراحی سایت معماری شما به وضوح مشخص باشد.

گرافیک جذاب

قطعا شما به عنوان یک معمار می دانید که ظاهر و گرافیک تا چه حد می تواند در ذهن مخاطبین تاثیر گذار باشد. در ساخت سایت معماری باید از عکس های متناسب و با کیفیتی به جهت نمایش تخصص شده استفاده شود. در واقع عکس و گرافیک جذاب یکی از پایه ای ترین اصول طراحی سایت معماری است. بنابراین توجه داشته باشید که در طراحی سایت معماری عکس های مناسب باید در مکان مناسب به کار برده شوند.

پیشنهاد می کنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

 1. طراحی سایت دکوراسیون
 2. طراحی سایت املاک
 3. طراحی سایت ساختمانی
 4. طراحی سایت مجتمع مسکونی

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

قیمت طراحی سایت معماری

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در نهایت یکی از مهمترین اصولی که از اهمیت بسیاری برای تمامی افراد در هر کسب و کاری مطرح می شود، قیمت است. قطعا قیمت طراحی سایت معماری برای شما نیز اهمیت ویژه ای دارد. همانطور که مطرح شد طراحی سایت معماری از المان ها و عناصر متفاوتی تشکیل می شود و قیمت تمام شده برای طراحی سایت معماری یا وب سایت آرشیتکت با توجه به این المان ها می تواند متفاوت شود.
برای آنکه شما اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری داشته باشید کافی است که با شماره های درج شده در قسمت تماس، تماس بگیرید و انتظارات خود را از طراحی سایت معماری بیان کنید، پس از صحبت های لازم و بررسی امکانات مورد نیاز شما، قیمت نهایی راه اندازی سایت معماری اعلام می شود. همانطور که می دانید، بر اساس ویژگی ها و درخواست شما قیمت طراحی وب سایت معماری می تواند متفاوت باشد.

دسترسی راحت و ساده در طراحی سایت معماری

یکی از مهم ترین اصول در طراحی سایت معماری موفق این است که بازدیدکنندگان شما بتوانند به سادگی هر چه تمام تر هر آنچه را که نیاز دارند بیابند. در طراحی سایت معماری و همچنین ساخت سایت معماری باید منو ها و دسترسی ها به اندازه ای ساده باشد که هیچ یک از مخاطبین شما در زمان حضور در سایت دچار گمراهی نشوند.

کیفیت بالای محتوا

همانطور که می دانید محتوا یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت است. به همین جهت شما در طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری باید به این نکته توجه داشته باشید. محتوای با کیفیت قدرت شما را در رقابت با سایر رقیبان افزایش می دهد.

عملکرد طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری و ساخت سایت معماری باید به گونه ای باشد که بازدید کنندگان به سادگی و با سرعت بالایی بتوانند به محتواهای تولید شده دسترسی داشته باشند. علاوه بر این شما باید برای کاربران خود امکان به اشتراک گذاری مطالب در صفحات اجتماعی را امکان پذیر کنید.
حتما در طراحی سایت معماری باید فرم تماس با ما وجود داشته باشد تا در صورت نیاز کاربران و مراجعه کنندگان بتوانند به سادگی به شما دسترسی داشته باشند. علاوه بر این شما با دریافت اطلاعات تماس مخاطبین خود می توانید از روش هایی همچون ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.

کسب و کار موفق با طراحی و ساخت وب سایت معماری

شما می توانید از طراحی وب سایت معماری به عنوان یک شتاب دهنده در کسب و کار خود استفاده کنید. طراحی سایت معماری به شما قسمت های متفاوتی را جهت پیشرفت ارائه می دهد. به عنوان مثال در طراحی سایت معماری امکان ایجاد قسمتی برای نمایش نمونه کارها وجود دارد که می توانید در این قسمت پروژه های مطرح انجام شده را قرار دهید. قرار دادن این پروژه ها در سایت معماری سبب می شود تا مشتریان شما با اعتماد بیشتری از خدمات پیشنهادی استفاده کنند.

طراحی وب سایت معماری در تهران

همانطور که میدانید طراحی سایت معماری و راه اندازی سایت معماری مرز و کشور نمی شناسد. شما در هر جای دنیا که باشید می توانید از خدمات ویژه طراحی وب سایت معماری توسط شرکت رایان بهره مند شوید. این شرکت برای شما بهترین خدماتی را که نیاز دارید در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ارائه خواهد کرد. اگر که شما در تهران و یا سایر شهرهای ایران و خارج از ایران به دنبال یک طراحی سایت معماری به صورت حرفه ای هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از مشاوره رایگان شرکت رایان به جهت طراحی سایت معماری حرفه ای است.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

آیا در رابطه با طراحی سایت معماری سوال دارید؟

برای پرسیدن سوال های خود در رابطه با طراحی سایت معماری می توانید با شماره های تماس شرکت، تماس حاصل نمایید. با مطالعه این مقاله شما اهمیت طراحی یک سایت موفق و موثر معماری را درک کرده اید، در نتیجه الان زمان اقدام به جهت طراحی سایت معماری حرفه ای رسیده است.
برای طراحی سایت معماری حرفه ای نیاز به طراح حرفه ای و تیم طراحی است. شما با استفاده از خدمات طراحی سایت رایان قادر خواهید بود تا مشتریان جدیدی را به مشتریان خود اضافه کنید. در نهایت می توان گفت که طراحی سایت معماری به صورت حرفه ای سبب میشود تا شما شرکت شما پیشرفت چشمگیری را به خود ببیند.

معرفی برخی از بزرگترین سایت های معماری دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

24 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  نمونه کاری از طراحی سایت معماری دارید؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   6 دی 1398 21:03

   سلام وقت بخیر. بله قسمت نمونه کارها را ملاحظه کنید. چند پروژه معماری اجرا کردیم. مانند آرک دیزاین، شرکت معماری منوچهری، کریاس، شرکت صدراستون و…

   پاسخ
 • امیری
  9 آذر 1398 16:39

  سلام. طراحی سایت معماری حرفه ای چندزبانه با امکانات رویداد و مقاله ها و گالری … حدودا چقدر میشه؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   6 دی 1398 21:03

   سلام وقت بخیر. قسمت براورد هزینه و قیمت طراحی سایت را ملاحظه کنید.

   پاسخ
 • وقت بخیر

  امکان قرار دادن پروژه ها در سایت معماری وجود داره؟
  و معرفی کنیم که اجرای پروژه با شرکت ما بوده؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   6 دی 1398 21:04

   سلام روز بخیر. بله اصلی ترین آیتم معرفی پروژه و رزومه شما در سایت می باشد.

   پاسخ
 • بنده آرشتیکت و طراح داخلی هستم و از نظر من حتی اگر به وجه درآمد زایی و معرفی خدمات برای لزوم طراحی سایت معماری هم فکر نکنیم، درج مقالات بروز و مطابق با پیشرفت جهانی بسیار کمک کننده خواهد بود.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   20 دی 1398 23:43

   سلام وقت بخیر. بله کمک بسیاری به شناسانی برند شما به مشتریان جدید هم خواهد کرد. بخش مقالات و وبلاگ شرکت را همیشه به مشتریانم پیشنهاد میکنم.

   پاسخ
 • واقعاً میشه تو یه سایتی تخصصی برای معماری نگارش ساده و خوانا هم داشت

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   8 اسفند 1398 14:01

   سلام وقت بخیر. بله لطفا با ما تماس بگیرید تا راجع به تولید محتوای تخصصی شما را راهنمایی کنیم.

   پاسخ
 • بهنام
  8 دی 1398 10:10

  طراحی سایت معماری خیلی لذت بخشه همش با طرحای خفن دنیا و ابداعات روبرویی

  پاسخ
 • مصباح
  8 دی 1398 10:10

  توضیحات شما در زمینه طراحی سایت معماری بسیار اقناع کننده و جامع بوده و به تمام زوایا پرداخته شده بود ممنون از احترامی که برای مخاطب خود قائلید.

  پاسخ
 • رنگ سال آبی کلاسیک معرفی شده فکر کنم برای طراحی سایت معماری خوب باشد.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   8 اسفند 1398 14:04

   رنگ بندی سایت ارتباطی به رنگ سال ندارد. رنگ سایت بر اساس رنگ سازمان و هارمونی با لوگوی شرکت یا سازمان در نظر گرفته میشود. ولی در محتوا و تصاویر میتوان از رنگ های سال در صورتیکه هارمونی با سایت دارد استفاده شود.

   پاسخ
 • چند مدل گالری برای طراحی سایت شرکت دکوراسیون داخلی برای ارائه دارید؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   8 اسفند 1398 14:05

   معمولا گالری تصاویر شامل پروژه های درحال اجرا، پروژه های اجرا شده، تصاویر نمایشگاه ها، گواهینامه ها و افتخارات شرکت و … میباشد.

   پاسخ
 • امین مرادی
  15 بهمن 1398 12:27

  اگر بشه روی عکس ها واترمارک خوبی اجرا کرد که بقیه نتوانند کپی برداری کنند عالی میشود.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   8 اسفند 1398 14:06

   بله میتوانید از واترمارک جهت جلوگیری از کپی استفاده کنید. ما هم در بعضی از سایت های معماری و …. به درخواست مشتری از واترمارک استفاده کردیم.

   پاسخ
 • سلام، تعرفه سئو سایتی که در حال حاضر موجود هست چقدر میشود؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   8 اسفند 1398 14:07

   سلام. سئو سایت بر اساس تعداد کلمات و سختی کلمه و بررسی رقبا و میزان تولید محتوا قیمت گذاری می شود.

   پاسخ
 • شقایق تهرانی
  15 بهمن 1398 12:28

  سلام وقت به خیر، امکان اضافه کردن مجله معماری به سایت نیز وجود داره؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   8 اسفند 1398 14:09

   سلام بله. به صورت pdf برای دانلود یا الکترونیکی مانند مجله ورق خور باشد امکان پذیر است.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

18 − 12 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp