طراحی سایت دولتی یا طراحی پرتال دولتی یعنی اینکه یک وب سایت به صورت کاملا اختصاصی برای سازمان مربوطه ایجاد گردد. طراحی سایت دولتی یا طراحی پرتال دولتی یکی از کارهایی می باشد که باید در انتخاب مجری مناسب برای اجرای آن بسیار محتاطانه عمل کرد. از این رو شرکت رایان آمادگی خود را مبنی بر اجرای بزرگترین پروژه های طراحی پرتال دولتی اعلام می نماید.

طراحی سایت دولتی

طراحی وب سایت یا پرتال دولتی چیست؟

مراکز دولتی که وابسته به دولت می باشند برای ارائه خدمات خود به صورت آنلاین نیازمند داشتن یک وب سایت یا پرتال اینترنتی می باشند. امروزه اکثر مراکز دولتی دارای وب سایت یا پرتال مخصوص به خود می باشند که می توانند بسیاری از خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان ارائه کنند.

برای مثال:

امروزه همه دانشگاه ها دارای پرتال مخصوص به خود می باشند تا بسیاری از خدمات مانند اعلام نمره دانشجویان تا ثبت نام و نتایج امتحانات را به صورت آنلاین از طریق پرتال خود ارائه می دهند.

امروزه سازمان مالیات قریب به 90% خدمات مالیاتی خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد. همین امر باعث شده است تا اکثر ارگان ها و سازمان های دولتی دیگر نیز به فکر طراحی پرتال مخصوص به خود باشند.

ویژگی های طراحی سایت دولتی یا پرتال دولتی در شرکت رایان

شرکت رایان از آخرین تکنولوژی برنامه نویسی برای طراحی سایت دولتی یا طراحی پرتال دولتی استفاده می نماید. امروزه اکثر پرتال های دولتی با زبان برنامه نویسی ASP برنامه نویسی می شوند. و اکثر شرکت های طراحی سایت نیز فقط از ASP استفاده می کنند. اما شرکت رایان از زبان برنامه نویسی قدرتمند PHP برای ساخت سایت، طراحی ها و کدنویسی های خود استفاده می نماید. استفاده از زبان PHP و سیستم عامل Linux باعث می شود وب سایت یا پرتال دارای امنیت بسیار بالاتری نسبت به زبان ASP و سیستم عامل ویندوز باشد.

از جمله امکانات پرتال دولتی در شرکت رایان

 • صفحه اصلی کاملا بهینه شده
 • نقشه سایت یا Site Map کامل پرتال
 • سرعت بارگذاری یا Load Speed عالی
 • گرافیک بی نظیر و متفاوت
 • بخش ویژه تماس با ما
 • بخش ویژه درباره ما
 • کدنویسی و طراحی کاملا اختصاصی
 • ارائه تمامی خدمات به صورت آنلاین
 • بخش اخبار و اطلاعیه های سازمانی
 • لیست و کاتالوگ محصولات و خدمات
 • لیست و شماره تماس مراکز وابسته
 • قابلیت پرداخت اینترنتی خدمات آنلاین
 • لیست مقالات و آموزش های سازمانی
 • لیست کارکنان و هیئت مدیره سازمان
 • پنل یا پیشخوان مدیریتی کاملا فارسی
 • پشتیبانی 12 ماهه رایگان شرکت رایان

و ارائه بسیاری از خدمات دیگر که ویژه شرکت رایان می باشد.

تفاوت طراحی سایت دولتی با سایر وب سایت ها

هنگام طراحی سایت دولتی به خاطر حساسیت بالای کار لازم تمام موارد امنیتی و برنامه نویسی دقیق چندین بار بررسی و بازنگری گردد. برای همین طراحی پرتال دولتی یا سازمانی به مدت زمان بیشتری نیاز دارد. همچنین بعد از طراحی پرتال یا سایت مجددا کارشناسان شرکت رایان با عمل آزمون و خطا سعی می کنند هر مشکلی که در پرتال وجود داشته باشد پیدا کنند و برطرف شود. زیرا شرکت رایان همیشه به خاطر کار درست و دقیق خود مورد توجه بسیاری از مراکز دولتی واقع شده است. از این رو سعی می شود بهترین و حرفه ای ترین کار ممکن انجام گیرد.

تفاوت پرتال دولتی با سایر وب سایت ها

یکی از تفاوت های اساسی پرتال با وب سایت عادی این است که پرتال به صورت اختصاصی کدنویسی می شود. همچنین پرتال مخصوص سازمان ها و ارگان هایی می باشد که وسعت کاری بزرگی دارند. پرتال بیشتر در مواردی استفاده می شود که شخص یا سازمانی بخواهد یک سری عمل ها یا کارهایی را که در ذهن دارند را مستقیما در سطح اینترنتی به اجرا در بیاورند.

سئو سایت یا پرتال دولتی

سئو سایت شرکت رایان

ممکن است بعد از طراحی پرتال یا سایت دولتی، آن سایت در اینترنت گمنام باشد. و این کار هر آنچه را که برای پرتال استفاده شده است و تمامی زحمات را به هدر می دهد. زیرا هدف از طراحی سایت یا پرتال این است که با جستجو یک کلمه خاص بتوان آن را در اینترنت پیدا کرد. از رو شرکت رایان برای سایت ها یا پرتال های دولتی و سازمانی تمام عملیات سئو سایت و بهینه سازی را انجام می دهد.

اگر هم پرتال شما طراحی شده است و تنها به دنبال سئوسازی و بهینه کردن آن برای موتورهای جستجوگر می باشید می توانید از بخش تماس با ما شرکت طراحی سایت رایان مشاوره رایگان در این زمینه دریافت نمایید.

0/5 (0 Reviews)
نوشته‌ی بعدی
معرفی نرم افزار های کاربردی برای کارهای گرافیکی
نوشته‌های پیشین
معرفی کامل افزونه ووکامرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست