طراحی سایت با وردپرس | امکانات و قیمت طراحی سایت وردپرس | شرکت رایان

طراحی سایت با وردپرس – طراحی وب سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس – طراحی وب سایت با وردپرسطراحی سایت با وردپرس یکی از مهمترین کارهایی است که می تواند در ایجاد درآمد های بالا و پیشرفت های کاری به صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک کمک بسیاری کند. در واقع طراحی وب سایت با وردپرس دارای فواید بسیاری است که می تواند در هر زمینه ای به راحتی انجام گیرد و این امر می تواند نوعی تبلیغات در بازاریابی مجازی و آنلاین باشد.

افزایش درآمد به صورت حضوری در مقایسه با مجازی در رده های پایین تری قرار می گیرد، بازار رقابتی امروزه بسیار گسترده و پیچیده است و تنها خرید و فروش های حضوری نمی تواند به افزایش درآمد و گردش آن کمک کند. به همین دلیل، طراحی سایت می تواند به حل این مشکل کمک بسیاری کند. استفاده از وردپرس در طراحی سایت یکی از سیستم های رایگان برای تولید محتوا است که از طریق یادگیری آن می توانید ساخت سایت وردپرس را به راحتی انجام دهید.

طراحی سایت وردپرس حرفه ای

طراحی سایت با وردپرس در واقع نوعی سیستم پیش فرض است که برنامه نویسی ها و کد گذاری های ویژه ای برای آن صورت گرفته است و به صورت نوعی سیستم مدیریت محتوا به صورت آماده در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آپلود کردن عکس ها، مطالب و اطلاعات دیگر در کمترین زمان ممکن بتوانید طراحی سایت را با وردپرس انجام دهید.

در واقع برای طراحی وب سایت با وردپرس به صورت حرفه ای نیاز است که با افزونه ها و پلاگین های مخصوص این نرم افزار آشنا شوید تا بتوانید سایتی طراحی کنید که از همه لحاظ در سطح بالایی قرار گیرد و به صورت حرفه ای بتواند نیاز های شما و مخاطبانتان را برآورده کند. مهمترین ویژگی که در طراحی سایت با وردپرس به صورت حرفه ای باید مورد توجه قرار گیرد کدنویسی و برنامه نویسی های پیشرفته ای است که به سایت مورد نظر امکان می دهد که ویژگی های بالایی را در بارگزاری داشته باشد.

به دلیل سیستم پیچیده ای که در وردپرس طراحی شده است این امکان برای بهینه سازی سایت فراهم می شود تا از این طریق CMS بتواند به عنوان سیستم مدیریتی قوی در طراحی سایت با وردپرس مطرح شود.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

طراحی سایت وردپرس اختصاصی

برای اینکه بتوانید طراحی سایت با وردپرس را به صورت اختصاصی انجام دهید نیاز است که کدنویسی و برنامه نویسی های تخصصی تری برای آن انجام شود تا به صورت انحصاری بتوان ایجاد وب سایت با وردپرس را انجام داد. برای اینکه بتوانید طراحی اختصاصی وب سایت را انجام دهید باید هزینه های آن را پرداخت کنید.

همانطور که گفته شد وردپرس نوعی سیستم مدیریت محتوا است که دارای قالب های آماده و افزونه های رایگانی است که می توانید به راحتی در اینترنت به آن دسترسی پیدا کنید. اما این قالب ها ممکن است توسط سایتی دیگر مورد استفاده واقع شده باشد. به همین دلیل طراحی سایت با وردپرس به صورت اختصاصی باید توسط شرکت طراحی سایت وردپرس صورت گیرد.

از طریق طراحی وب سایت با وردپرس اختصاصی می توانید برند و محصول مورد نظر خود را بهتر معرفی کنید. هزینه های اختصاصی شده در طراحی سایت با وردپرس می تواند سایتی را برای شما ایجاد کند که بدون هیچ گونه نسخه ی آماده تهیه شده است. این امر می توان اعتبار و ارزش وب سایت شما را در حد بالایی در بین رقبا قرار دهد و مخاطبان بسیاری را به سایت شما بکشاند.

قالب های آماده وردپرس

قالب های آماده وردپرسطراحی سایت با وردپرس یکی از سیستم های رایگانی است که می توانید بدون پرداخت هزینه ای و با یادگیری آن به صورت مجازی سایت مورد نظر خود را راه اندازی کنید. این سیستم در خود دارای قالب های آماده و گرافیک های خاصی است که می توانید از آنها برای طراحی وب سایت خود استفاده کنید. در واقع این قالب ها را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

با توجه به کسب و کاری که دارید و هدف و موضوع سایت مورد نظر خود میتوانید قالبی مناسب را انتخاب کنید. با توجه به اینکه امکان استفاده از کاربران دیگر از قالب های آماده برای ایجاد وب سایت با وردپرس وجود دارد، ممکن است که سایت شما از این لحاظ تکراری شود و مخاطب ها تمایلی به استفاده و بازدید از آن پیدا نکنند.

در واقع قالب در طراحی وب سایت با وردپرس یکی از ویژگی های مهمی است که باید در انتخاب آن نهایت دقت را به خرج دهید. هدف طراحی سایت با وردپرس در ابتدا جذب مخاطب است. به همین دلیل قالب های آماده میتواند دستیابی به این هدف را تا حدودی با مشکل روبرو کند. به شما پیشنهاد می کنیم که از قالب های دیگر با صرف هزینه اندکی به صورت اختصاصی برای طراحی سایت با وردپرس استفاده کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت با وردپرس

با توجه به اینکه شرکت رایان طراحی سایت در تهران و سایر شهرها و کشورها را انجام می دهد، تیم حرفه ای برای این کار در شرکت طراحی سایت رایان در نظر گرفته می شود تا بتوانند به نحو احسن طراحی وب سایت با وردپرس را انجام دهند.

برای اینکه ساخت سایت وردپرس دارای بازدید بالایی باشد و بتوانند مراجعه کنندگان و مشتریان بسیاری را از این طریق برای مشاغل مختلف ایجاد کند، باید ایجاد وب سایت با وردپرس دارای امکانات و پنل های مشخص و ویژه ای باشد تا از این طریق کاربران بتوانند نیازهای خود را به صورت مجازی برآورده کنند. می توانی امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت با وردپرس را به صورت زیر برای شما عنوان کنیم.
شرکت طراحی سایت وردپرس

 1. صفحه ارتباط با ما
 2. امکان آپلود کردن عکسها در پنل گالری عکس ها
 3. سیستم های مدیریت مطالب در طراحی سایت با وردپرس
 4. صفحه مربوط به اخبار روز
 5. سیستم های مدیریتی رسانه ها از طریق ایجاد وب سایت با وردپرس
 6. لیست محصولات و خدمات مورد نظر
 7. صفحه نظرات و پیشنهادات در طراحی وب سایت با وردپرس
 8. مقالات در طراحی سایت با وردپرس
 9. امکان خرید و فروش در فروشگاه آنلاین
 10. سامانه پیام رسان خودکار
 11. سیستم های اطلاع رسانی محصولات جدید
 12. سامانه ارسال ایمیل به مشتریان در طراحی سایت با وردپرس
 13. اطلاع رسانی در مورد همایش ها و سمینارهای متفاوت
 14. امکان ایجاد مطالب بر اساس سئو
 15. افزونه نقشه سایت در راه اندازی سایت با وردپرس

و بسیاری از امکانات دیگر که در طراحی سایت با وردپرس می توانید مورد استفاده قرار دهید تا کاربران را هر چه بیشتر به سمت خود جذب کنید و از این طریق بتوانید کسب و کارهای خود را گسترش دهید.

ویژگیهای مهم در طراحی سایت با وردپرس

هر سایتی دارای ویژگی های مشخصی است که باید شرکت طراحی سایت وردپرس این ویژگی ها را مد نظر قرار دهد تا طراحی سایت با وردپرس بتواند در لیست اول جستجوی گوگل قرار گیرد.

 • سرعت بارگذاری بالا در طراحی سایت با وردپرس
 • امنیت بالا در طراحی وب سایت با وردپرس
 • رعایت استانداردهای سئو سایت
 • ریسپانسیو بودن در ایجاد وب سایت با وردپرس
 • دارای گرافیک بالا
 • پشتیبانی از چند زبان علاوه بر زبان فارسی
 • دارای قابلیت به روزرسانی خودکار محتوا
 • انعطاف پذیری در طراحی سایت با وردپرس
 • تنوع در پلاگین ها و افزونه ها
 • سادگی در مدیریت و طراحی سایت با وردپرس

برخی از نمونه کارهای رایان

yatash

طراحی سایت شرکت یاتاش

dizel

طراحی سایت دیزل مرسدس

ziygo

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

carent

طراحی سایت شرکت Carent دبی

lilium

هتل لیلیوم متل قو

platinummedica

طراحی سایت platinummedica انگلیس

1
تعداد پروژه های انجام شده
1
رضایتمندی مشتریان
1
بیش از 17 سال تجربه
1
اجرای پروژه های بین المللی

نظرات مشتریان

مزایای طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس در واقع دارای مزایای بسیاری است که می تواند در گسترش کسب و کارهای اینترنتی به تجارت های مختلف کمک بسیاری کند. در واقع ایجاد وب سایت با وردپرس یکی از بهترین و کاربردی ترین طراحی هایی است که می توانید به صورت رایگان و یا در قالب های اختصاصی با صرف هزینه اندکی به آن دست پیدا کنید.

 • رایگان بودن وردپرس یکی از مزایای مهم برای طراحی سایت با وردپرس در نظر گرفته می شود.
 • برند و تجارت مورد نظر شما با راه اندازی سایت با وردپرس دارای اعتبار و ارزش بالایی می شود.
 • قالب های ارزان قیمت وردپرس امکان طراحی وب سایت با وردپرس را برای افراد بیشتری فراهم می کند.
 • امکان به روز رسانی های خودکار و متعدد در ایجاد وب سایت با وردپرس وجود دارد.
 • ایجاد ارتباطی دوطرفه با مشتری و مدیریت در ساخت سایت وردپرس می تواند یکی از نقاط مثبت طراحی سایت با وردپرس باشد.

معایب طراحی سایت با وردپرس

معایب و مزایای طراحی سایت با وردپرسبا توجه به اینکه نرم افزارهای طراحی شده برای طراحی سایت ممکن است در خود دارای اشکالاتی نیز باشند، امکان ایجاد خطا در آنها نیز وجود دارد. این معایب میتواند طراحی سایت با وردپرس را با مشکلاتی روبرو کند. این معایب را می توانیم به صورت زیر بیان کنیم.

 1. مشکلات امنیتی در ساخت سایت وردپرس با ایجاد حفره های امنیتی در نرم افزار وردپرس
 2. برنامه نویسی های عمومی و در حد ساده و غیر حرفه ای
 3. ضعیف بودن پشتیبانی راه اندازی سایت با وردپرس
 4. بروز رسانی های متعدد و روزانه که می تواند طراحی سایت با وردپرس را با مشکل روبرو کند.

 

طراحی انواع وب سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا بتوانند از این طریق نیاز های متفاوت خود را با ورود به سایت مورد نظر تامین کنند. در واقع طراحی سایت با وردپرس می تواند در طیف گسترده و برای مشاغل مختلف انجام شود و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

فروشگاه ها به عنوان مکان هایی در نظر گرفته می شوند که طراحی سایت با وردپرس برای آنها در جایگاه بالایی قرار دارد. این مشاغل با طراحی سایت فروشگاهی میتوانند میزان فروش های خود را بالاتر ببرند، محصولات جدید خود را رونمایی کنند و از این طریق به افزایش درآمد خود برسند. می توان گفت که طراحی سایت با وردپرس برای فروشگاه باید دارای ویژگی های جذاب باشد تا از این طریق مشتریان بتوانند در نگاه اول به محصولات مورد نظر جذب شوند و تمایل به خرید اینترنتی و آنلاین را از خود نشان دهند.

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس برای شرکت های مختلف می تواند مزایای بسیاری را در بر داشته باشد. این شرکت ها با طراحی سایت شرکتی می توانند در جستجوی اول گوگل قرار گیرند. زیرا اصولی که در طراحی سایت با وردپرس برای شرکت ها در نظر گرفته می شود باید طبق اصول سئو صورت گیرد. به همین دلیل اعتبار ساخت سایت برای شرکت طراحی سایت وردپرس می تواند در رتبه بالایی قرار گیرد.

سئو سایت در طراحی سایت با وردپرس

سئو سایت در طراحی وب سایت با وردپرس یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید توسط شرکت طراحی سایت وردپرس در نظر گرفته شود. طراحی سایت با وردپرس توسط اصول سئو میتواند مزیت های بسیاری برای سایت مورد نظر داشته باشد.

 • قرار گیری در رتبه اول گوگل در ایجاد وب سایت با وردپرس
 • طراحی سایت با وردپرس و بازدید بیشتر مخاطبان
 • امکان فروش بیشتر محصولات با راه اندازی سایت با وردپرس از طریق اصول سئو سایت
 • کاربرپسند بود طراحی سایت با وردپرس
 • امکان ایجاد لینک سازی در طراحی سایت با وردپرس با استفاده از سئو سایت

مراحل راه اندازی سایت با وردپرس

برای راه اندازی سایت با وردپرس و شروع طراحی سایت با وردپرس باید مراحلی را طی کنید تا بتوانید طراحی سایت با وردپرس را به نحو احسن انجام دهید. این مراحل را می توانیم به این صورت برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

 1. مشخص کردن هدف طراحی سایت با وردپرس بر اساس نیاز مشتری
 2. استفاده از تم اختصاصی خاص برای طراحی سایت با وردپرس
 3. کد نویسی و برنامه نویسی های مخصوص برای ساخت سایت وردپرس
 4. محتوا نویسی و ورود اطلاعات با توجه به صفحات ایجاد شده در طراحی سایت با وردپرس
 5. انجام تست های فنی و کنترل طراحی سایت با وردپرس
 6. امکان آموزش و تحویل نهایی سایت برای شرکت هایی که طراحی سایت با وردپرس برای آنان صورت گرفته است.
نیاز سنجی و شناخت مشتری

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

آموزش و تحویل نهایی

قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت هایی که برای طراحی سایت با وردپرس در نظر گرفته می شود به مولفه های متفاوتی بستگی دارد و با توجه به این امر نمی توان قیمت مشخصی را برای راه اندازی سایت با وردپرس در نظر گرفت. شرکت های متفاوتی راه اندازی سایت با وردپرس را به صورت اختصاصی انجام می دهند که قیمت های پیشنهادی متفاوتی دارند.

همچنین میزان ورود اطلاعات و چیدمان صفحات و امکانات درخواستی کارفرما، یکی دیگر از عواملی است که می تواند قیمت های متفاوتی را در طراحی سایت با وردپرس برای افراد ایجاد کند.

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 1.5

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 4.8

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 5.7

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • 6.9

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه

 • (بر اساس بودجه شما)

 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

یکسال پشتیبانی رایگان در طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس دارای پشتیبانی رایگان یک ساله شرکت رایان است که کاربران سایت می توانند در این مدت به صورت رایگان از خدماتی که در ساخت سایت وردپرس ایجاد شده است استفاده کنند. در صورت بروز مشکل در راه اندازی سایت با وردپرس تیم پشتیبانی رایان می تواند به سرعت این معضل را حل کند.

امنیت بالا در طراحی سایت با وردپرس

امنیت بالا یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید در طراحی سایت با وردپرس مورد توجه قرار گیرد. این ویژگی می تواند طراحی سایت با وردپرس را در رتبه بالایی قرار دهد و کاربران بیشتری را به سایت مورد نظر جذب کند. شرکت رایان امنیت سایت های وردپرس را تا یکسال پشتیبانی می دهد.

سوالات متداول طراحی سایت با وردپرس

برخی از مشتریان

چگونگی طراحی سایت با وردپرس ؟
آیا وردپرس را می توان یک نرم افزار طراحی وب سایت در نظر گرفت؟
زمان طراحی سایت با وردپرس چقدر به طول می انجامد؟
چه وب سایت های معروفی در طراحی سایت خود از وردپرس استفاده می کنند؟
آیا می توان گفت که یادگیری وردپرس آسان است؟
آیا طراحی سایت با وردپرس دارای تاثیرات مثبتی است؟
برای بهتر شدن طراحی سایت با وردپرس چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم؟
بهترین افزونه ها یا پلاگین ها برای وردپرس چیست؟
آیا وردپرس را می توان بهترین CMS دانست؟

چگونگی طراحی سایت با وردپرس ؟

برای طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت وردپرس باید مراحل زیر را انجام دهید :

 1. با در نظر گرفتن وردپرس به عنوان بستر و صفحه اصلی وب سایت خود می توانید مراحل طراحی سایت با وردپرس را انجام دهید.
 2. برای وب سایت مورد نظر خود نام مشخصی را انتخاب کنید، با خریداری یک دامنه و پشتیبانی مناسب طراحی سایت با وردپرس به مرحله بعدی خود می رسد.
 3. آشنایی با Ul وردپرس برای ساخت سایت وردپرس
 4. انتخاب موضوع مورد نظر که راه اندازی سایت با وردپرس برای آن انجام می شود.
 5. انتخاب پلاگین و ویژگی هایی که وب سایت شما باید دارا باشد.
 6. ایجاد صفحات اصلی در طراحی سایت با وردپرس
 7. شروع وبلاگ و محتوا نویسی

آیا وردپرس را می توان یک نرم افزار طراحی وب سایت در نظر گرفت؟

قابل ذکر است که وردپرس نوعی نرم افزار طراحی سایت است که به صورت رایگان در اختیار شرکت طراحی سایت وردپرس قرار می گیرد تا طراحی سایت را انجام دهد. با توجه به استفاده بیش از 30 درصد از وردپرس برای طراحی سایت این نرم افزار را می توان یکی از محبوب ترین و کارآمدترین نرم افزارهای طراحی سایت دانست. از این طریق می توان به تولید محتوا پرداخت و طراحی سایت با وردپرس را به راحتی مدیریت کرد.

زمان طراحی سایت با وردپرس چقدر به طول می انجامد؟

طراحی سایت با وردپرس می تواند در زمان های متفاوتی انجام شود و این امر بستگی به نوع وب سایت شما دارد. اگر طراحی وب سایت با وردپرس دارای ویژگی ها و پنل های متعددی باشد ساخت آن بین 6 تا 80 ساعت ممکن است به طول بینجامد. همچنین راه اندازی سایت با وردپرس در شرایط عالی و با کیفیت می توانند تا 300 ساعت زمان نیز لازم داشته باشد. در صورتی که تعداد بازدید ها از سایت بالا باشد به سرعت بالایی در طراحی سایت با وردپرس نیاز است. به همین دلیل طراحی سایت سازمانی یا شرکتهای بزرگ با وردپرس در صورتی که پربازدید باشد ممکن است تا 600 ساعت زمان نیاز داشته باشد.

چه وب سایت های معروفی در طراحی سایت خود از وردپرس استفاده می کنند؟

برند ها و شرکت های بیشماری وجود دارد که طراحی سایت با وردپرس برای آنان صورت گرفته است. می توانیم برخی از این سایت های معروف را به این صورت نام ببریم :

 1. وبلاگ رسمی جنگ ستارگان
 2. سایت موسیقی سونی
 3. نیویورکر
 4. TechCrunch
 5. بی بی سی آمریکا
 6. سایت بلومبرگ حرفه ای
 7. اخبار MTV
 8. وب سایت Variety

آیا می توان گفت که یادگیری وردپرس آسان است؟

باید گفت که اگر شما جز افرادی هستید که به یادگیری نرم افزارهای جدید علاقه دارید و از روزی چند ساعت کار با کامپیوتر یا لپ تاپ خسته نمی شوید می توانید به راحتی در طول یک هفته نحوه کار با وردپرس را به خوبی یاد بگیرید. می توانید مهارت های ابتدایی وردپرس را با جستجو در گوگل بیاموزید و با دستورالعمل های گوگل آشنا شوید. این امر می تواند به راحتی طراحی سایت با وردپرس را برای شما امکان پذیر کند. برای ساختن و طراحی وب سایت نیازی به برنامه نویسی های دیگر یا HTML ندارید.

آیا طراحی سایت با وردپرس دارای تاثیرات مثبتی است؟

وردپرس در ابتدا برای وبلاگ نویسی شروع به کار کرد و به این دلیل ایجاد شد. اما با گذشت زمان این سیستم ارتقا پیدا کرد و امروزه به عنوان یک سیستم مدیریتی قوی برای تولید محتوا در وب سایت و طراحی سایت نقش مهم و اساسی را ایفا می کند. این امر نشان میدهد که طراحی سایت با وردپرس تا چه اندازه می تواند در افزایش درآمد ها و بازاریابی اینترنتی کسب و کارها مهم باشد.

برای بهتر شدن طراحی سایت با وردپرس چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم؟

با در نظر گرفتن نکات زیر و رعایت آنها در طراحی سایت با وردپرس می توانید باعث بالا رفتن عملکرد سایت خود و بهبود آن شوید :

 • انتخاب موضوع مناسب با برند و محصول شما اولین نکته ای است که باید در طراحی سایت با وردپرس مد نظر قرار دهید.
 • ساده نگه داشتن سایت می تواند در جذب مخاطبان تاثیر گذار باشد و آنها را از گیج شدن بازدارد.
 • اصول سئو را باید حتما در راه اندازی سایت با وردپرس در نظر بگیرید.
 • از نسخه پشتیبان سایت خود به طور مرتب استفاده کنید.
 • از ویژگی ریسپانسیو بودن در طراحی سایت با وردپرس استفاده کنید.
 • سازمان دادن ساختار سایت با توجه به موضوع مورد نظر
 • استفاده از آیتم های جذاب برای جذب مخاطب و بازدید بیشتر در طراحی سایت با وردپرس
 • می توانید از سایت های رقیب در زمینه مورد نظر خود ایده بگیرید.

بهترین افزونه ها یا پلاگین ها برای وردپرس چیست؟

برای اینکه بتوانید طراحی سایت با وردپرس را انجام دهید نیاز دارید که از بهترین و جدیدترین افزونه ها برای این منظور استفاده کنید. در زیر به نمونه ای از این پلاگین های مورد نیاز برای راه اندازی سایت با وردپرس می پردازیم :

 1. فرم های EVEREST که به صورت رایگان وجود دارند یکی از صفحات اصلی است که باید در طراحی سایت با وردپرس وجود داشته باشد. از این طریق صفحه تماس با سایت مربوطه برای مخاطبان فراهم می شود.
 2. افزونه Jetpack برای بالا بردن امنیت در طراحی سایت با وردپرس
 3. افزونه اکیسمت برای شناسایی کامنت ها و نظرات اسپم یا بی مورد
 4. افزونه یواست، سئو سایت در طراحی سایت با وردپرس
 5. ایجاد نقشه سایت با Google XML Sitemaps
 6. WooCommerce   برای ایجاد فروشگاه های آنلاین در ساخت سایت وردپرس
 7. استفاده از Nivo Slider برای اسلاید شو و تبلیغات در طراحی سایت با وردپرس

آیا وردپرس را می توان بهترین CMS دانست؟

با توجه به اینکه وردپرس یکی از پرکاربردترین CMS  یا سیستم مدیریت محتوا عنوان می شود، با این حال ممکن است گزینه ها و موارد بهتری به جای آن برای شما قابل استفاده باشد. سیستم های دیگر مانند جوملا ، Square Space و دروپال می توانند به عنوان گزینه های بهتر و مناسب تری برای شما در طراحی سایت و مدیریت محتوا نویسی عنوان شوند.

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

,

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشته‌ی بعدی
10 اصل برای طراحی سایت اختصاصی که باید آن‌ها را رعایت کنید | شرکت رایان
نوشته‌های پیشین
مراحل طراحی سایت | مراحل طراحی وب سایت | شرکت رایان

۲۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مطلب مفیدی بود به نظر من علاوه بر تمام این مزایا وردپرس تجربه کاربری عالی هم به مخاطب منتقل میکنه

  پاسخ
 • Avatar
  فاطمه بقائی
  23 دسامبر 2019 21:24

  خداقوت! کاش راجع به معایب کمی بیشتر توضیح می دادید حفره های امنیتی را میشه برطرف کرد؟

  پاسخ
 • Avatar
  محبی نسب
  23 دسامبر 2019 21:25

  من سالها تجربه کار به سایت های وردپرس رو دارم و به نظر من خیلی روان و کاربردیه

  پاسخ
 • Avatar
  امیر قویدل
  23 دسامبر 2019 21:26

  قیمت حداقلی که در متن اشاره شده برای چه فاکتورهایی هست و فقط شامل طراحی می شود؟

  پاسخ
 • برای هر شغلی به نظر شما داشتن یه سایت الزامیه؟ به پیشرفت کار کمک می کنه؟

  پاسخ
 • Avatar
  حسینی زاده
  23 دسامبر 2019 21:28

  مطلب بسیار جامعی بود ممنون به خاطر توضیحات و گفتن معایب و مزایا در کنار هم

  پاسخ
 • Avatar
  احسان شریف
  23 دسامبر 2019 21:31

  سلام یک سوال داشتم سایت های فروشگاهی رو میشه مثل اپن کارت روی وردپرس هم اجرا کرد یا محدودیت داره؟

  پاسخ
 • Avatar
  محسن کشاورز
  23 دسامبر 2019 21:33

  از مشاوره رایگان و آنلاین شما بسیار استفاده کردم مرسی بخاطر وقتی که گذاشتید.

  پاسخ
 • نمونه کارهای شما نشان از حرفه ای بودن و توانایی تیم شما در این زمینه دارد دست مریزاد!

  پاسخ
 • من برای میخام وبلاگ شخصی خودمه به سایت وردپرس تبدیلش کنم آیا امکانش وجود داره و هزینه اش چقدر میشه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

  پاسخ
 • Avatar
  خرید اینترنتی
  2 ژانویه 2020 12:22

  پیروز و موفق باشید و وجود یک تیم متبحر و کاردان است که موجب می شود تا حرکت های درست و بموقعی صورت گیرد و نمونه ی موفق در انجام فعالیتها گردد.. کاره تون حرف نداره
  باسپاس

  پاسخ
 • سلام ممنون از مطلب خوبتون درباره طراحی سایت با وردپرس. کار با وردپرس خیلی راحت و خوبه، ولی به نکته خوبی اشاره کردید، ممکنه بقیه هم از افزونه های رایگانش استفاده کنن و دیگه وب سایت من خاص نباشه.

  پاسخ
 • امکانات وردپرس عالیه. طراحی سایت با وردپرس گروه رایان کار من رو خیلی راحت کرده.

  پاسخ
 • Avatar
  سعیدنیا
  4 فوریه 2020 12:38

  مدیریت و طراحی سایت با وردپرس خیلی راحت بود و پرسنل ما به سرعت کار با آن را یاد گرفتند. متشکرم.

  پاسخ
 • Avatar
  فاطمه سادات بروجردی
  4 فوریه 2020 12:38

  ممنون از مطلب خوبتون. چقدر خوب که به معایبش هم اشاره کردید. ولی باز هم قابلیت های وردپرس بیشتر و بهتره.

  پاسخ
 • قیمت های دقیقا همین ها هستن برای طراحی سایت؟ قیمت طراحی متوسط افزونه های اختصاصی رو هم شامل میشه؟

  پاسخ
 • سلام برای سایت لوازم خانگی همینجا براتون فرم رو ارسال کنیم؟

  پاسخ
 • از پشتیبانی خوب رایان بابت ووکامرس متشکرم. خیلی خوب توضیح دادن نحوه استفاده از افزونه ها رو.

  پاسخ
 • Avatar
  مهرنوش سرپرست
  4 فوریه 2020 12:47

  طراحی سایت وردپرسی شبیه یکی از نمونه کارهاتون میخوایم برای سایت فروشگاهی مواد غذایی.

  پاسخ
 • از بلاگفا میشه به وردپرس مهاجرت کرد؟ تو فرمت مطالبش مشکلی پیش نمیاد؟

  پاسخ
 • افزونه سئو سایت هم رایگان هستش یا میشه تنظیمات اختصاصی براش گذاشت؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp