طراحی سایت – طراحی وب سایت

 1. خانه
 2. /
 3. طراحی سایت – طراحی وب سایت

طراحی سایت نیازمند دانش کافی میباشد تا بتواند تمام نیاز های کاربران خود را مرتفع کند که این امر در بالا بردن میزان فروش و رضایت مندی مشتریان تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین هرچه یک سایت قویتر طراحی شده باشد (هم از نظر گرافیکی و هم از نظر محتوا) میتواند کاربران بیشتری را از آن خود کند. امروزه تقریبا تمام شرکت ها ، ادارات و موسسات و حتی افراد دارای وب سایت هستند که در آن به معرفی خود ، خدماتی و کالاهای که ارائه میدهند میپردازند .

بهتر شدن کسب و کار با طراحی سایت

امروزه یک سایت خوب به راحتی میتواند جای یک فروشگاه را بگیرد و از انجام بسیاری از هزینه های ریز و درشت جلوگیری کند.راه اندازی یک سایت خوب و قوی هزینه دارد اما این هزینه از هزینه اجاره یک مغازه بسیار کمتر است این سایت همیشه همراه شما خواهد بود و هر زمان که بخواهید و به هر میزان میتوانید آن را توسعه دهید. البته این امر منوط به این است که سایت شما بسیار قوی طراحی شده باشد و تمام نیاز های شما به درستی نیاز سنجی و تحلیل شده باشد.

طراحی سایت
طراحی سایت

یکسال پشتیبانی رایگان

 • آموزش بخش مدیریت وب سایت به صورت حضوری
 • به روزرسانی مطالب جدید مشتریان و صفحات وب سایت
 • بررسی و حل مشکلات وب سایت
 • جلوگیری از تهاجم هکرها و از بین رفتن فایلها
 • از بین بردن ویروس ها و تروجان ها
 • پشتیبانی از طریق تلفن و ایمیل برای پاسخ به مسائل و مشکلات
 • به روزرسانی نرم افزار و نصب نسخه های جدیدتر
 • تهیه نسخه های پشتیبان از اطلاعات سایت به صورت هفتگی و ماهیانه

آموزش بخش مدیریت سایت بعد از طراحی

بعد از طراحی سایت، آپدیت و ویرایش مطالب و تصاویر سایت اهمیت زیادی دارد. هرکدام از شرکت های طراحی سایت، پنل مدیریتی مربوط به خود را دارند تا شما بتوانید سایتتان را به راحتی بروز رسانی کنید. پنل مدیریتی سایت باید بسیار ساده و کاربرپسند باشد. بعضی از پنل های مدیریتی پیچیده میباشد و کاربر را حین کار دچار مشکل میکند. پنل مدیریتی شرکت طراحی سایت رایان، بسیار ساده و کاربرپسند میباشد و افرادی که تنها با اینترنت آشنایی دارند میتوانند در بخش مدیریت سایت بدون هیچگونه مشکلی و تنها با یک جلسه آموزش حضوری و یا تلفنی سایت را مدیریت و ویرایش کنند.

در پنل مدیریتی شما میتوانید تمامی بخش های سایت از جمله مدیریت اعضاء سایت ، منوها، مطالب و تصاویر و صفحات سایت را به سادگی ویرایش نمایید. پس از پایان طراحی سایت ، برنامه نویسی و قرارگرفتن در اینترنت و انجام اصلاحات آن و تایید سایت توسط شما، آموزش بخش مدیریت سایت توسط واحد آموزش رایان برای نماینده شرکت صورت میگیرد.

در جلسه آموزشی، نماینده شرکت با تمامی قسمت های مدیریت سایت آشنا شده و از این پس میتواند تغییرات و ویرایش های سایت را به راحتی انجام دهد. معمولا ١.۵ الی ٢ ساعت جلسه آموزشی برای مدیریت سایت کافیست. هم چنین فیلم های آموزشی مدیریت سایت، از طریق وب سایت شرکت رایان بخش آموزش در دسترس شما عزیزان میباشد. در صورتیکه کاربران در بخش مدیریت دچار مشکل شوند مجددا آموزش به صورت حضوری و یا تلفنی امکانپذیر است.

گروه طراحی سایت رایان

شرکت رایان با بیش از ١۵ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت و سایر خدمات مرتبط، صدها وب سایت داخلی و خارجی طراحی و اجرا نموده است. (مشاهده نمونه کارها) ما مفتخر هستیم با داشتن تیمی قوی و با تجربه و سالها فعالیت مستمر و اجرای صدها پروژه موفق و با توکل و عنایت به خداوند متعال، خدمات خود را به شرکت های خصـوصی و دولتی، سـازمان ها، موسـسات، بیمارسـتان ها ، خبرگـزاریها ، فروشـگاه ها و … به صورت کاملاً تخصصی ارائه نموده ایم. امید اسـت با ارائه خدمات ویـژه طراحی سایت و ١ سال پشتیبانی رایگان شما را در این مسیر همراهی نمائیم.

طراحی سایت در تمامی زمینه ها

شرکت رایان آماده این است تا در تمامی زمینه های کاری و مشاغل(پزشکی، املاک، فروشگاهی،شخصی،شرکتی و … )، وب سایت مورد نظر را برای شما طراحی و کدنویسی نماید. برای مشاهده لیست کامل خدمات قابل انجام طراحی سایت کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید. ما همواره معتقدیم که هر کسب و کاری برای بقای خود در عصر حاضر به یک وب سایت منحصر به فرد نیاز دارد. به یاری خدا شرکت رایان با تیم متخصص خود توانسته است در چند سال اخیر بیش از هزاران نمونه کار در تمامی زمینه های طراحی وب سایت از خود به جای بگذارد.

هزینه طراحی سایت

یکی از سوالاتی که اغلب ذهن بسیاری از دوستان را درگیر می نماید، هزینه طراحی سایت می باشد. دوستان عزیز هزینه طراحی وب سایت به موارد متعددی بستگی دارد. از جمله :

 • نوع وب سایت(فروشگاهی، شرکتی، شخصی و …)
 • امکانات یا ماژول هایی که قرار است در وب سایت استفاده شود.
 • گرافیک وب سایت
 • خدمات سئو و بهینه سازی
 • چند زبانه بودن وب سایت
 • میزان فضا و نوع دامین

لطفا جهت مشاوره رایگان  کلیک کنید.

برخی از نمونه کارهای ما

طراحی سایت شرکت یاتاش

طراحی سایت دیزل مرسدس

طراحی سایت دیزل مرسدس

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

طراحی سایت شرکت Carent دبی

هتل لیلیوم متل قو

طراحی سایت شرکت platinummedica

برخی از مشتریان

فهرست