طراحی سایت

طراحی سایت نیازمند دانش کافی میباشد تا بتواند تمام نیاز های کاربران خود را مرتفع کند که این امر در بالا بردن میزان فروش و رضایت مندی مشتریان تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین هرچه یک سایت قویتر طراحی شده باشد (هم از نظر گرافیکی و هم از نظر محتوا) میتواند کاربران بیشتری را از آن خود کند. امروزه تقریبا تمام شرکت ها ، ادارات و موسسات و حتی افراد دارای وب سایت هستند که در آن به معرفی خود ، خدماتی و کالاهای که ارائه میدهند میپردازند . طراحی سایت

بهتر شدن کسب و کار با طراحی سایت

امروزه یک سایت خوب به راحتی میتواند جای یک فروشگاه را بگیرد و از انجام بسیاری از هزینه های ریز و درشت جلوگیری کند. راه اندازی یک سایت خوب و قوی هزینه دارد اما این هزینه از هزینه اجاره یک مغازه بسیار کمتر است این سایت همیشه همراه شما خواهد بود و هر زمان که بخواهید و به هر میزان میتوانید آن را توسعه دهید. البته این امر منوط به این است که سایت شما بسیار قوی طراحی شده باشد و تمام نیاز های شما به درستی نیاز سنجی و تحلیل شده باشد.
 

یکسال پشتیبانی رایگان

  • آموزش بخش مديريت وب سايت به صورت حضوری
  • به روزرساني مطالب جديد مشتريان و صفحات وب سایت
  • بررسی و حل مشكلات وب سایت
  • جلوگیری از تهاجم هکرها و از بین رفتن فایلها
  • از بین بردن ویروس ها و تروجان ها
  • پشتیبانی از طریق تلفن و ایمیل برای پاسخ به مسائل و مشکلات
  • به روزرسانی نرم افزار و نصب نسخه های جدیدتر
  • تهیه نسخه های پشتیبان از اطلاعات سایت به صورت هفتگی و ماهیانه

آموزش بخش مدیریت سایت بعد از طراحی

بعد از طراحی سایت، آپدیت و ویرایش مطالب و تصاویر سایت اهمیت زیادی دارد. هرکدام از شرکت های طراحی سایت، پنل مدیریتی مربوط به خود را دارند تا شما بتوانید سایتتان را به راحتی بروز رسانی کنید. پنل مدیریتی سایت باید بسیار ساده و کاربرپسند باشد. بعضی از پنل های مدیریتی پیچیده میباشد و کاربر را حین کار دچار مشکل میکند. پنل مدیریتی شرکت طراحی سایت رایان، بسیار ساده و کاربرپسند میباشد و افرادی که تنها با اینترنت آشنایی دارند میتوانند در بخش مدیریت سایت بدون هیچگونه مشکلی و تنها با یک جلسه آموزش حضوری و یا تلفنی سایت را مدیریت و ویرایش کنند.

در پنل مدیریتی شما میتوانید تمامی بخش های سایت از جمله مدیریت اعضاء سایت ، منوها، مطالب و تصاویر و صفحات سایت را به سادگی ویرایش نمایید. پس از پایان طراحی سایت ، برنامه نویسی و قرارگرفتن در اینترنت و انجام اصلاحات آن و تایید سایت توسط شما، آموزش بخش مدیریت سایت توسط واحد آموزش رایان برای نماینده شرکت صورت میگیرد.

در جلسه آموزشی، نماینده شرکت با تمامی قسمتهای مدیریت سایت آشنا شده و از این پس میتواند تغییرات و ویرایشهای سایت را به راحتی انجام دهد. معمولا ١.۵ الی ٢ ساعت جلسه آموزشی برای مدیریت سایت کافیست. هم چنین فیلمهای آموزشی مدیریت سایت، از طریق وب سایت شرکت رایان بخش آموزش در دسترس شما عزیزان میباشد. در صورتیکه کاربران در بخش مدیریت دچار مشکل شوند مجددا آموزش به صورت حضوری و یا تلفنی امکانپذیر است.

گروه طراحی سایت رایان

شرکت رایان با بیش از ١۵ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت و سایر خدمات مرتبط، 100 ها وب سایت داخلی و خارجی طراحی و اجرا نموده است. (مشاهده نمونه کارها) ما مفتخر هستیم با داشتن تیمی قوی و با تجربه و سالها فعالیت مستمر و اجرای 100 ها پروژه موفق و با توکل و عنایت به خداوند متعال، خدمات خود را به شرکت های خصـوصی و دولتی، سـازمانها، موسـسات، بیمارسـتان ها ، خبرگـزاریـها ، فروشـگاه ها و ... به صورت کاملاً تخصصی ارائه نموده ایم.امید اسـت با ارائه خدمات ویـژه طراحی سایت و ١ سال پشتیبانی رایگان شما را در این مسیر همراهی نمائیم.

درخواست مشاوره طراحی سایت

درخواست مشاوره طراحی سایت

آخرین نمونه کارهای ما


مشاهده تمام نمونه کارها

برخی از مشتریان ما