طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | شرکت رایان

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن ارتباطات از طریق فضای مجازی اکثر امور با تجارت الکترونیکی پیش می رود. متخصصان طراحی وب سایت با توجه به نوع مشاغل و با در نظر گرفتن کاربرانی که با این شغل ها سروکار دارند به طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت اختصاصی متناسب با جایگاه مورد نظر می پردازند.

بهترین نوع طراحی وب سایت، طراحی وب سایت حرفه ای می باشد که کاربران را به خود جذب می کند در این میان برخی از صاحبان مشاغل و کارفرمایان به دلیل اینکه کنترل کار را در دست بگیرند و شرکت و محصولات خود را به درستی به مشتریان و کاربران بشناسانند شرکت را نیازمند به طراحی سایت اختصاصی می دانند.

طراحی سایت اختصاصی شرکت رایان

در این میان بهتر است بدانید طراحی سایت اختصاصی یعنی چه؟ در واقع طراحی سایت اختصاصی یعنی در حین طراحی وب سایت کارفرما از همان ابتدا با یک هدف مشخص این سایت را طراحی می کند و در این میان تمامی نیاز های مشتریان را نیز برطرف خواهد شد.

ممکن است برخی از کاربران فقط برای نوشتن آدرس سایت برای طراحی وب سایت هزینه کنند و برای آنها هیچ اهمیتی ندارد که موفقیتی را به دست بیاورند و گاهی نمی خواهند هزینه های زیادی را برای طراحی سایت حرفه ای بپردازند اینگونه کاربران بهتر است به طراحی وب سایت معمولی و قالب های آماده بسنده کنند.

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی مراحلی دارد که باید رعایت شود تا کاربر و مشتری سایت را به خود جذب کند.

 • در جلسه مشاوره نیاز و هدف کارفرما به وب سایت بررسی میشود و امکانات پیشنهادی و برآورد هزینه طراحی وب سایت ارائه میشود. نوشتن یک پروپوزال (RFP) و یا طرح پیشنهادی که از ضرورات در طراحی وب سایت های حرفه ای می باشد و برای هر وب سایت باید جداگانه میباشد.
 • پس از تایید کارفرما، قرارداد سایت منعقد میشود و طراحی گرافیک قالب سایت شروع میشود.
 • پس از اصلاحات و تاییدیه طرح گرافیکی سایت، برنامه نویسی و کدنویسی سایت با زبان PHP و CMS های برتر دنیا مانند وردپرس و جوملا و یا فریم ورک های لاراول و Yii انجام میشود.
 • پس از برنامه نویسی، چیدمان و ورود اطلاعات و محتوا انجام میشود.
 • پس از ورود اطلاعات، در واحد کنترل کیفیت سایت بررسی نهایی میشود و آپلود میشود.
 • پس از مشاهده سایت توسط کارفرما و ارسال اصلاحات سایت، جلسه تحویل سایت و آموزش در محل شرکت برگزار میشود.

امروزه به دلیل بالا بودن تعداد وب سایت ها، کاربران از وب سایت هایی حمایت می کنند که طراحی وب سایت حرفه ای، بسیار جذاب و پرسرعت باشد. گرافیک سایت از جمله مهمترین ویژگی هایی است که مخاطب را به خود جذب می کند.

ساخت سایت و راه اندازی سایت نیازمند به خدمت گرفتن طراحانی ماهر می باشد تا با تجربه هایی که در این بخش دارند به راه اندازی وب سایت اختصاصی و یا ایجاد سایت حرفه ای شما کمک کنند.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

طراحی سایت حرفه ای در تهران

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به طور کاملا پیشرفته ای انجام می شود، طراحی وب سایت حرفه ای و طراحی سایت اختصاصی توسط متخصصان طراحی وب سایت (وب مسترها) انجام می شود. این سایت ها به نوعی کسب و کار شما را برای کاربران به نمایش می گذارند و باعث می شود مشتریان جدیدی از طریق همین وب سایت ها مشتری ثابت شما شده و یا از شما خرید کنند.

پیاده سازی وب سایت های حرفه ای بسیار رایج می باشد. کارفرمایان حین خرید سایت از طرف مشاوران مراکز تشویق می شوند تا به طراحی وب سایت بپردازند زیرا سایت حرفه ای نسبت به سایر سایت ها ویژگی هایی دارد که در ادامه این مطلب به این موضوع نیز پرداخته شده است.

صاحبان مشاغل بهتر از هر کسی می دانند که امروزه ویژگی های ظاهری سایت نیز درطراحی وب سایت برای شرکت با توجه به کسانی که از آن خرید و یا بازدید میکنند از مهمترین فاکتور ها می باشد.

نوع طراحی وب سایت در کار شما تأثیر به سزایی دارد. هنگامی که کاربران برای خرید و یا به دست آوردن اطلاعات به یک وب سایت مراجعه می کنند رنگ و شکل و محتوای وب سایت، سرعت بارگذاری و راه های دسترسی سایت مراجعه کننده را تحت تأثیر قرار می دهد. طراحی سایت حرفه ای باعث می شود تا مخاطب از باز کردن سایت مورد نظر پشیمان نشود.

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

از نظر متخصصان طراحی وب سایت، طراحی وب سایت حرفه ای ویژگی هایی دارد که باید در حین طراحی و پیاده سازی کاملا به آن ها اهمیت داده شود:

 •  حین طراحی وب سایت حرفه ای باید همواره یک هدف مشخصی در نظر گرفته شود و از هدف اصلی در حین طراحی وب سایت دور نشد.
 • حین راه اندازی سایت اختصاصی و یا ایجاد سایت حرفه ای در قسمت بالایی سایت همواره باید از اطلاعات مهم و اساسی استفاده شود.
 • در کدنویسی جهت ایجاد وب سایت باید خط به خط کد ها مطابق با قوانین بهینه سازی سایت باشد.
 • طراحی وب سایت باید به گونه ای باشد که با تمامی شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کند.
 •  حین راه اندازی وب سایت حرفه ای باید از یک سرویس میزبان معتبر برای پشتیبانی استفاده کرد ، این سرویس میزبان بایدکمترین درصد قطعی سرور را داشته باشد. آپتایم سرور باید بالای 99% باشد.

گاهی طراحی سایت اختصاصی است، در این نوع سایت ها قالب های گرافیکی سایت به صورت اختصاصی طراحی می شود. همچنین امکانات و ویژگیهای این سایت ها توجه به درخواست مشتری سفارشی سازی میشود. در ادامه به توضیحات بیشتر درباره طراحی سایت اختصاصی می پردازیم.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی وب سایت باید به گونه ای باشد که توجه مراجعه کننده را به خود جذب کند. امروزه به دلیل استفاده از دستگاه های مختلف برای کار با اینترنت طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی شما باید به گونه ای باشد که با همه ی دستگاه ها همخوانی داشته باشد.

امروزه متخصصان طراحی وب سایت حین راه اندازی وب سایت ، طراحی وب سایت را به صورت ریسپانسیو انجام میدهند. هنگامی که طراحی وب سایت چه در طراحی وب سایت حرفه ای و چه در طراحی سایت اختصاصی به صورت ریسپانسیو انجام گیرد باعث می شود سایت شما از لحاظ سئو تامین شود و حتی رتبه ی بالا تری نیز دریافت کند.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو به راحتی باعث خواهد شد تا امکان مشاهده سایت شما در هر دستگاهی وجود داشته باشد و کاربران شما بدون دغدغه و با هر تکنولوژی بتوانند از خدمات سایت شما استفاده نمایند.

1
تعداد پروژه های انجام شده
1
رضایتمندی مشتریان
1
بیش از 17 سال تجربه
1
اجرای پروژه های بین المللی

طراحی سایت شرکتی

با به وجود آمدن دنیای مجازی دیگر صاحبان مشاغل برای ایجاد همکاری به تحقیقات محلی و بازدید حضوری بسنده نمی کنند.

امروزه با پیشرفت تجارت الکترونیک تمامی مشاغل با طراحی وب سایت حرفه ای و طراحی سایت اختصاصی در زمینه های گوناگون سعی دارند تا محصول و شرکت خود را از طریق همین سایت ها به نمایش بگذارند و بازار را به خود اختصاص دهند.

طراحی سایت شرکتی برای تمامی شرکت هایی که دوست دارند در عرصه ی تجارت الکترونیک با رقبای خود رقابت کنند ضروری می باشد اما باید دقت داشته باشید که طراحی وب سایت شرکتی باید اصولی باشد.

نکات مهم طراحی سایت شرکتی

دقت داشته باشید که نکات زیر در طراحی وب سایت شرکتی شما رعایت شده باشد:

 1. طراحی سایت اختصاصی باید باشد یعنی فقط برای یک شرکت طراحی شده باشد.
 2. در طراحی سایت شرکتی باید اطلاعات کاملی از محصولات و یا خدمات شرکت قرار دهید.
 3. رویدادها و مقالات را به روز نگه دارید. این آیتم جهت سئو سایتبسیار مناسب میباشد.
 4. از فرم های مختلف جهت تعامل با مشتریان استفاده کنید. مانند فرم ثبت درخواست یا استعلام آنلاین، فرم اخذ نمایندگی و ….
 5. گالری تصاویر نمایشگاه ها و گواهینامه ها و افتخارات شرکت در اعتبار و آشنایی مشتریان مهم میباشد. کیفیت بالای تصاویر در جذب مشتریان تاثیر بسیاری دارد.
 6. معرفی شرکت و درباره ما را با اطلاعات کامل قرار دهید. رزومه ای از کارهای خود در این قسمت قرار دهید.
 7. وب سایت باید دارای قسمت تماس با ما باشد تا مشتریان بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.
 8. پروژه های در حال اجرا و اجرا شده را همراه با توضیحات و تصاویر معرفی کنید.
 9. حین راه اندازی وب سایت طوری باید طراحی وب انجام بگیرد که قابل اشتراک گذاری در تمامی شبکه های اجتماعی باشد.
 10. در صورتیکه به فکر توسعه شرکت خود هستید سایتتان را چند زبانه طراحی کنید. (زبان انگلیسی و عربی و سایر زبانها ….)
 11. متخصصان باید با توجه به سلیقه کاربران و رده سنی افراد مراجعه کننده به ساخت وب سایت بپردازند تا رنگ ، فریم و فونت سایت کاربران را جذب کند.
 12. و بسیاری امکانات و ویژگیهای بیشتر

ساخت سایت شرکتی نیز مانند سایر سایت ها نیاز به مهارت و تجربه در ایجاد سایت دارد و متخصصان ایجاد وب سایت و طراحان شرکت رایان به صورت تمام وقت با پشتیبانی یک ساله در تمامی این مراحل سخت همراه شما هستند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

اگر دقت کرده باشید سایت های شرکتی و یا تجاری می توانند به صورتی باشند که یک فرد فقط جهت مدیریت سایت استخدام شود و در صورت بروزمشکل این متخصص به طراحی وب سایت جدید بپردازد یا مشکل سایت را حل کند.

اما زمانی که شما اقدام به طراحی سایت فروشگاهی می کنید حتما باید از سیستم های مدیریت محتوای مخصوصی استفاده کنید که به شما امکان توسعه پذیری مناسب با بستر فروشگاهی را اعطا نماید.

در طراحی سایت های فروشگاهی هدف اصلی از طراحی وب سایت تبلیغ و فروش محصولات فروشگاهی می باشد و مدیریت فروشگاه اینترنتی باید بسیار ساده و روان و با چند کلیک ساده انجام پذیر باشد.

هنگامی که در طراحی وب سایت از CMS استفاده می شود دیگر نیازی نیست تا متخصص طراحی وب سایت حرفه ای یا متخصص طراحی سایت اختصاصی در فروشگاه حضور داشته باشد و در نتیجه هر شخص مسئولی بدون دانش و تجربه ی اولیه می تواند محصولات و مشخصات سایت را در هر جایی تغییردهد.

سایت های فروشگاهی با داشتن CMS می توانند به راحتی طبقه بندی محصولات شما را نیز به درستی انجام دهند، همچنین برای طراحی وب سایت حرفه ای فروشگاهی باید از تصاویر و اطلاعاتی استفاده کرد که نشان دهنده ی ویژگی واقعی محصولات و خدمات باشد.

در نظر داشته باشید که توصیه می شود از طراحی گرافیک اختصاصی در زمان ساخت سایت فروشگاهی استفاده شود زیرا قالب گرافیکی سایت نقش بسیار مهمی در جذب مشتریان و فروش کالاها دارد و باعث ماندگاری بیشتر افراد در سایت می شود.

راه اندازی سایت فروشگاهی و یا پیاده سازی وب سایت فروشگاهی بر عهده ی متخصصان طراحی وب می باشد اما به دلیل استفاده از CMS در ایجاد سایت فروشگاهی مدیریت سایت و محصولات فروشگاه بر عهده ی مسئولین فروشگاهی است.

برخی از نمونه کارهای رایان

yatash

طراحی سایت شرکت یاتاش

dizel

طراحی سایت دیزل مرسدس

ziygo

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

carent

طراحی سایت شرکت Carent دبی

lilium

هتل لیلیوم متل قو

platinummedica

طراحی سایت platinummedica انگلیس

هزینه طراحی سایت – قیمت طراحی سایت

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 1.5

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 4.8

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 5.7

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • 6.9

  میلیون تومان

 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه

 • (بر اساس بودجه شما)

 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

طراحی وب سایت از گذشته تا به امروز که بسیار پیشرفت کرده است قیمت های متغیری داشته است.

مراکز طراحی وب سایت امروزه در تمام نقاط کشور به صورت پراکنده قرار گرفته اند اما با زیاد شدن تعداد مراکز طراحی وب سایت نیاز مردم برای ایجاد سایت نیز افزایش یافته است.

اولین چیزی که ذهن کارفرما و یا کاربران خواهان سایت را درگیر می کند هزینه طراحی سایت می باشد. متخصصان طراحی وب سایت هیچ هزینه ی ثابتی را برای یک سایت در نظر ندارند.

برای اینکه شما بتوانید به راحتی از هزینه های راه اندازی سایت و پیاده سازی وب سایت مطلع شوید باید با متخصصان شرکت رایان جهت مشاوره رایگان جهت ایجاد وب سایت تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کنید.

هزینه طراحی سایت – قیمت طراحی سایت

مشاوران طراحی وب سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی، متغیر بودن قیمت ها را بنا به دلایل زیر می دانند:

 • امکانات و ویژگی هایی که کارفرما برای راه اندازی وب سایت در نظردارد متفاوت است.
 • تعیین هدف کارفرما از طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی و….
 • استفاده از سیستم های مدیریت محتوای مختلف
 • چند زبانه بودن سایت
 • میزبانی فضا یا هاست درخواستی از 100 مگابایت تا ….

متخصصان طراحی وب سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی گاهی با در نظر گرفتن بودجه ی کارفرما نیز به ساخت سایت می پردازند ولی سعی می کنند ساخت وب سایت به نوعی باشد که نیازمندی کارفرما را تا حدودی ساپورت کند.

گاهی خرید سایت با سیستم مدیریت محتوای آماده نیز برای برخی از شرکت ها از نظر هزینه مقرون به صرفه می باشد.

طراحی پورتال(طراحی سایت سازمانی)

شاید کلمه ی پورتال برای بسیاری از شما در دیدگاه اول کاملا نا آشنا و عجیب باشد. برخی نیز معنی طراحی پورتال و طراحی وب سایت را یکسان می دانند اما اینگونه نیست!

شاید برای شما سوال باشد منظور از طراحی پورتال چیست؟ پورتال در واقع یک درگاه ارتباطی میان سایت های مختلف و کاربران می باشد.

پس ازطراحیوبسایت، دیگران از سایت شما استفاده می کنند و همچنین شما باید به مدیریت سایت بپردازید در حالیکه در طراحی پورتال با وارد کردن مشخصات مورد نیاز از طریق همین سایت ها اطلاعات به صورت دسته بندی شده از تمامی سایت های مربوطه در اختیار شما قرار می گیرد و به خودی خود مدیریت می شود.

در طراحی وب سایت چه به صورت طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی مدیریت و ارتقاء سایت به عهده ی سیستمی جداگانه و یا متخصص طراحی سایت حرفه ای یا متخصص طراحی وب سایت اختصاصی می باشد.

طراحی پورتال نیز مانند طراحی وب سایت به صورت طراحی پورتال سازمانی، پورتال خبری و فروشگاهی می باشد.البته ناگفته نماند که انتخاب طراحی وب سایت یا طراحی پورتال به بودجه و سلیقه و نیاز خود کارفرمایان بستگی دارد.

معمولاً طراحی پورتال برای سازمان بزرگ و دولتی پیشنهاد می شود.

مراحل انجام پروژه طراحی سایت

امروزه انجام پروژه های طراحی سایت بسیار رایج شده است و با پیشرفت تجارت الکترونیک کاربران به سمت طراحی سایت سوق پیدا می کنند.

امروزه با طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی کارفرمایان و صاحبان مشاغل از شر هزینه های گزاف پوستر های تبلیغاتی و بروشور های بی نتیجه راحت شده اند.

طراحی وب سایت باعث می شود تا شما در هر ساعت از شبانه روز بدون زحمت به تبلیغات محصولات و خدمات شرکت خود بپردازید.

متخصصان طراحی وب سایت برای اینکه با توجه به خواسته ها و نیازمندی های شما به طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی بپردازند مراحلی را طی می کنند که به صورت زیر می باشد:

 • ابتدا مشاوران طراحی وب سایت به طور کلی روند کار و تمام یا مکانات را در اختیار شما قرار می دهند تا شما با توجه به نیازمندی های خود سایت مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.
 • سپس متخصصان گرافیک طراحی وب سایت به طراحی قالب سایت رسیدگی کرده و به طراحی گرافیکی می پردازند.
 • مهم ترین قسمت طراحی سایت حرفه ای یا طراحی وب سایت اختصاصی کدنویسی و برنامه نویسی سایت می باشد.
 • مرحله بعدی چیدمان و ورود اطلاعات میباشد.
 • در مرحله ی بعد متخصصان تست سایت به بررسی و آزمون و کنترل کیفیت سایت می پردازند.
 • در مرحله پایانی تحویل و آموزش سایت به کارفرما انجام می شود.

رعایت تمامی این مراحل در ساخت سایت ضروری می باشد. راه اندازی وب سایت باید کاملا تخصصی و ایمنی صورت بگیرد تا شما با خیال راحت از آن استفاده کنید. همچنین پس از پیاده سازی سایت در صورت تمایل و نیاز به سئو، به کارشناسان ما بفرمایید که سئو سایت را بررسی و آنالیز آن را اعلام کنند.

نیاز سنجی و شناخت مشتری

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

آموزش و تحویل نهایی

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست؟

یکی از روش هایی که درطراحی وب سایت برای مدیریت وب سایت استفاده می شود استفاده از CMS (Content Management System) می باشد.

در واقع با استفاده از CMS  شما می توانید بعد از طراحی وب سایت محتواهای نامربوط را حذف کرده و محتوا هایی را که نیاز است ویرایش کنید و تغییر دهید.

CMS برای سایت هایی استفاده می شود که به صورت طراحی وب سایتداینامیک پیاده سازی شده است و در نتیجه برای سایت هایی که به صورت طراحی وب سایت استاتیک پیاده سازی شده است باید کد نویسی آن تغییر کند تا محتوای آن ویرایش شود.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست

نحوه ی عملکرد CMS به صورت ذیل می باشد، شما به راحتی می توانید در یک محیط ساده با هر زبانی تایپ کنید و با هیچ مشکلی روبرو نشوید و سایت خود را مدیریت کنید.

همچنین طراحی وب سایت با CMS به شما این امکان را می دهد که از صفحات و قالب های مختلف در سایت خود بهره مند شوید. با طراحی وب سایت حرفه ای یا طراحی وب سایت اختصاصی با استفاده از CMS می توانید دسترسی به سایت را محدود و یا ویرایش کنید.

با طراحی وب سایت با CMS می توانید زمان قرار دادن مطالب در سایت را مدیریت کرده و به راحتی کنترل کنید. هنگامی که طراحی وب سایت شما با استفاده از CMS انجام می گیرد کیفیت و تأثیر گذاری سایت نیز بیشتر می شود.

هزینه طراحی سایت – قیمت طراحی سایت

CMS مناسب برای سایت شما چیست؟

استفاده از سیستم های مدیریت محتوا (CMS)نه فقط برای سایت های تجارت الکترونیکی بلکه برای تمامی سایت هایک ضرورت است. شرکت های توسعه وب در سراسر جهان به طور گسترده ای از برنامه های CMSسفارشی استفاده می کنند. CMS مدیریت وب سایت را از طریق پشتیبانی چند کاربر و میزان مجوزهای مختلف ساده می کند.

حال شاید به این سوال برسید که بستر مناسب CMS برای وب سایت شما چیست؟

CMS های محبوب شامل WordPress ، Drupal و Joomla است.اکثر این CMS ها اپن سورس هستند و بسته به زمینه تخصصی، آنها راه حل ها و ابزارهای منحصر به فردی ارائه می دهند.

وردپرس شاید دوستانه ترین و کاربردی ترین سیستم مدیریت محتوا باشد که بیش از 30 درصد وب سایت ها را در سرتاسر جهان تأمین میکند.

جوملا دارای یک منحنی یادگیری شیبدار و کمی سخت است اما در عین حال دارای قابلیت های گسترده ای است که بسیار قابل تنظیم و توسعه خواهد بود.

دروپال هم در ایران خیلی کار روی آن انجام نمی شود.

اگر سیستم عامل های CMS موجود هنوز پاسخگوی نیازهای شما نیستند، می توانید یک CMS سفارشی را که از ابتدا ساخته شده است سفارش دهید. CMS های سفارشی معمولاً شرایط بهتری را برای مطالبات وب سایت های شما فراهم می کنند.

مواردی که باید درباره CMS بدانید

گاهی نیز ممکن است بنا به شرایطی مجبور شوید CMS خود را تعویض کنید. این شرایط زمانی اتفاق می افتد که:

 • وقتی گزینه ای مناسب تر با همان قابلیت ها و یا قابلیت های بیشتر پیدا کردید.
 • هنگامیکه CMS فعلی شما کند و در عملکرد وب سایت شما مشکلی ایجاد کرده است.
 • وقتی CMS فعلی شما قدیمی شده است و ریسپانسیو نیست.
 • هنگامیکه CMS محدودیت های بسیار زیادی دارد و تنها راه برای رفع نیازهای شما استفاده از CMS  بروز میباشد.
 • هنگامی که قالب CMS  شما قدیمی شده و قابل ارتقاء به نسخه های جدیدتر نیست.

شاید به این موضوع فکر کنید که بهترین بستر برای سیستم شما چه می باشد؟ برای فهمیدن این موضوع بهتر است به نکات زیر دقت کنید:

 • انتخاب درست رابط کاربری و توسعه
 • زمان مد نظر شما
 • هزینه های توسعه و نگهداری سیستم مدیریت محتوا
 • کاربر پسند بودن در کنار کاربردی بودن سیستم
 • حجم امکانات و ویژگی های مد نظر شما
 • انعطاف پذیری سیستم مدیریت محتوا
 • هزینه های مصرفی سایت از قبیل دامنه و هاست

طراحی سایت وردپرس

طراحی وب سایت با توجه به نیازمندی های شما طراحی می شود. برای برخی از کاربران این دوراهی به وجود آمده است که به طراحی سایت با وردپرس بپردازند یا خیر؟

طراحی وب سایت چه به صورت طراحی سایت حرفه ای یا طراحی وب سایت اختصاصی اگر بر اساس یک سیستم مدیریتی باشد بسیار بهتر و راحت تر می باشد، زیرا کاربران بدون تخصص در طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی نیز می توانند از آن به راحتی استفاده کنند.

وردپرس یک سیستم مدیریتی محبوب می باشد و شما می توانید از متخصصان طراحی وب سایت حین پیاده سازی وب سایت بخواهید تا با استفاده از وردپرس به ساخت وب سایت بپردازند.

طراحی سایت وردپرس

مزایای و معایب وردپرس در طراحی وب سایت شامل:

 • Open source می باشد یعنی به راحتی می توانید کدهایی را اضافه و یا کم کنید و در صورت نیاز تغییر دهید. این امکانات در وردپرس از نظر امنیت عملکرد سایت را به خطر می اندازد.
 • طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی با استفاده از وردپرس امکان پذیر بوده و مدیریت و طراحی آن ساده می باشد.
 •  قابلیت های افزونه در وردپرس متنوع و بسیار زیاد میباشد.
 • به سرعت و به سادگی توسعه می یابد.
 • نیاز به بروز رسانی مداوم دارد.
 • تقریبا ازمنابع بیش از حد سرور استفادهمیکند.
 • نیازبه ارتقاء سیستم و بروزرسانی هسته دارد.
طراحی وب سایت با جوملا

طراحی وب سایت با جوملا

در طراحی وب سایت به صورت طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی با استفاده از سیستم مدیریت محتوا جوملا یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت می باشد.

جوملا برای راه اندازی سایت های مختلف شما می توانید از امکانات پیشرفته تر و مناسب تر جوملا حین استفاده از سایت بهره ببرید.

همچنین شما می توانید با استفاده از جوملا به طراحی وب سایت دوزبانه نیز بپردازید. همچنین جوملا دارای هزاران افزونه تجاری و رایگان می باشد که می توانید بعد از خرید سایت از آن ها استفاده کنید.

هنگامی که در طراحی وب سایت متخصصان طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی از جوملا استفاده می کنند امنیت سایت بالاتر میرود. البته در صورتیکه از ماژول مخرب و پلاگین های مشکل دار استفاده نشود. سایت جوملا در بخشی به نام black list، لیستی از ماژول ها و پلاگین های مخرب را معرفی می کند تا وب مسترها از آنها استفاده نکنند.

متخصصان طراحی وب سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی برای پیاده سازی وب سایت فروشگاهی جوملا را مناسب نمی دانند و توصیه می کنند از سایر سیستم های فروشگاه ساز مانند اپن کارت، پرستاشاپ و مجنتو استفاده شود.

حین ساخت سایت و راه اندازی وب سایت باید متخصصان ساخت و سایت دقت کنند که برای چه محصول و شغلی به طراحی و بو ایجاد سایت اقدام کرده اند و در صورتی که مشتری دانشی در این رابطه ندارد باید متخصصان قبل از ایجاد وب سایت آنها را با در نظر گرفتن بودجه مشتری راهنمایی کنند.

نحوه ثبت سفارش طراحی وب سایت و روش های آن

شرکت طراحی سایت رایان از روش های مختلفی برای دریافت سفارش طراحی وب سایت استفاده می کنند.

نحوه ثبت سفارش طراحی وب سایت چه به صورت طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی و روش های ارتباط به صورت زیر می باشد:

کارفرما با تماس با مشاورین طراحی سایت رایان و یا ارتباط از طریق ایمیل، حضوری و یا ارتباط آنلاین با مشاوران طراحی وب سایت صحبت کرده و از شرایط ساخت سایت و مراحل راه اندازی سایت و پیاده سازی وب سایت و برنامه نویسی سایت آگاهی می یابند. مشاورین پس از بررسی و بر اساس نیاز کارفرما و امکانات درخواستی، برآورد هزینه می کند و به کارفرما اعلام میکند.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری
تکنولوژی های به کار رفته در طراحی وب سایت

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی وب سایت

از آنجا که رایانه ها نمی توانند با یکدیگر مانند مردم عادی و به زبان انسان ها ارتباط برقرار کنند، به کدها احتیاج دارند. فن آوری های وبعمدتا زبانهای نشانه گذاری و بسته های چندرسانه ای هستند که رایانه ها برای برقراری ارتباط از آنها استفاده می کنند. موارد زیر تنها بخشی از تکنولوژی ها و ابزار هایی است که در طراحی وب سایت ها به کار گرفته خواهد شد.

مرورگرها ، زبان های کد نویسی و طراحی ظاهر سایت HTML و CSS ، چارچوب های توسعه وب ، زبانهای برنامه نویسی ، پروتکل ، API و غیره … را در زیر توضیح دادهایم.

ابزار مهم برای طراحی وب سایت شما

 1. مرورگرها

مرورگرها اطلاعات را از سرور ها درخواست کرده و سپس آنها را به روشی که بتوانیم درک کنیم نشان می دهند. می توان گفت که مرورگر ها در حقیقت مفسرانی هستند که کد های پس زمینه وب سایت ها را برای ما تفسیر خواهند کرد تا قابل درک باشند. برخی از مرورگرهای محبوب عبارتند از:

 • Google Chrome
 • Firefox
 • Internet Explorer
 • Safari
 1. زبان های کد نویسی و طراحی ظاهر سایت HTML و CSS

یکی از ساده ترین زبان های طراحی وب که برای ایجاد تغییرات ساده و جزئی اما کار آمد بسیار اهمیت دارد HTML می باشد؛ اما اگر می خواهید نحوه کار HTML را بهتر درک کنید، باید بدانید CSS چیست!CSS مخفف Cascading Style Sheets است و نحوه نمایش عناصر HTML بر روی صفحه نمایش را شرح می دهد.

 1. چارچوب های توسعه وب

شروع هر چیزی در دنیای برنامه نویسی به توسعه ختم خواهد شد، توسعه پذیری در دنیای وب سایت ها نیز بر عهده برنامه نویسان است که می توانند این کار را از جهات مختلفی انجام دهند.

 1. زبانهای برنامه نویسی

همانطور که قبلاً توضیح دادیم، از آنجا که رایانه ها از زبانی استفاده نمی کنند که چیزی شبیه به زبان های انسانی باشد، برای برقراری ارتباط به روش دیگری نیاز دارند.برخی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسیعبارتند از:Python،PHP، JavaScript و ….

 1. پروتکل

دستورالعمل نحوه انتقال اطلاعات بین رایانه ها و دستگاه ها معمولاً به عنوان پروتکل شناخته می شود.

 • HTTP

با استفاده از این پروتکل، هر وب سایت می تواند به مرورگر دسترسی داشته و نمایش داده شود. پروتکل وب سایت را از سرور گوگل درخواست می کند و سپس با HTML، CSS و JavaScript وب سایت پاسخی دریافت می کند.

 1. API

یک API (رابط برنامه نویسی برنامه) به سایر توسعه دهندگان اجازه می دهد از برخی قابلیت های برنامه بدون به اشتراک گذاشتن کد استفاده کنند.

برخی از مشتریان

نظرات مشتریان

امنیت بالای وب سایت و قدرتمند

هنگامی که متخصصان طراحی وب سایت به طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی در هر زمینه ای می پردازند امنیت سایت اولین و مهمترین چیز می باشد.

شاید به ذهن شما این سوال برسد که منظور از طراحی وب سایت با امنیت بالا چیست؟ منظور از امنیت در طراحی وب سایت یعنی اینکه سایتی که توسط متخصصان طراحی وب سایت حرفه ای یا طراحی وب سایت اختصاصی طراحی می شود باید کمترین آسیب را در مقابل دسترسی سایر کاربران ببیند.

بهتر است بدانید طراحی وب سایت با امنیت بالا در واقع ارزش و اعتبار سایت را بالا می برد و ثبات سایت برای مدت های طولانی باقی می ماند.

امنیت بالای وب سایت و قدرتمند

هنگامی که طراحی وب سایت با امنیت مناسب باشد سایت اگر هک هم شده باشد باید کمترین آسیب به سایت وارد شود و اطلاعات مهم در دسترس قرار نگیرد و در کمترین زمان سایت به حالت عادی و طبیعی برگردد.

پس بهتر است به این قضیه بسنده نکنید که سایت مورد حمله قرار نخواهد گرفت و یا هک نخواهد شد، روش های حمله و هک شدن به قدری زیاد است که هیچ سایتی این ویژگی را می تواند داشته باشد.

طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت اختصاصی با امنیت بالا به شما این امکان را می دهد که اطلاعات شما در امن ترین سایت قرار گرفته است و در صورت بروز حمله سایت شما کمترین آسیب را می بیند.

سئو سایت چیست؟ و الزامات آن!

سئو سایت چیست؟ و الزامات آن!

سئو سایت، از جمله کلمات نامفهومی که کاربران هنگام مراجعه برای طراحی وب سایت با این کلمه روبه رو می شوند. سئو (SEO) در واقع مخفف کلمه ی Search Engine Optimization می باشد که معنی این کلمه بهینه سازی موتور جستجو می باشد. در واقع سئو سایت به سایتی گفته می شود که توسط موتور جستجو بهینه سازی شده است. در واقع سئو و بهینه سازی سایت باید توسط متخصصان سئو سایت انجام بگیرد.

بهینه سازی سایت ها بعد از طراحی سایت حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی یکی از روش های بازاریابی اینترنتی است و بعد از اینکه شما توانستید بعد از طراحی وب سایت آن را بهینه سازی کنید در این صورت می توانید با رقبای خود رقابت کنید.

بهتر است بدانید منظور از بهینه سازی سایت چیست؟ هنگامی که طراحی وب سایت صورت می گیرد بعد از آن میزان فعالیتی که در سایت شما انجام می شود باید به گونه ای باشد که مورد پسند موتور جستجو قرار بگیرد در این صورت در صورت سرچ کلمه های کلیدی وب سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و یا به صورت دیگر بهتر است بگوییم هر عملی که باعث شود بازدید سایت شما بالاتر برود و رتبه سایت شما در گوگل افزایش پیدا کند بهینه سازی گویند.

در واقع سئو و بهینه سازی سایت رتبه ی سایت شما را بالا می برد و این باعث می شود سایت شما در صفحات اول موتور جستجو باشد و همچنین به دلیل استفاده از خدمات سئو سایت کاربران در اولین نگاه جذب سایت شده و صفحه را تا پایان کار ترک نمی کنند.

مراحل سئو سایت و خدمات آن

متخصصان ایجاد وب سایت حرفه ای یا طراحی سایت اختصاصی سئو سایت با ارائه ی خدمات سئو سایت و با استفاده از تجربیات خود به ارتقاء طراحی سایت اختصاصی و یا طراحی سایت حرفه ای به کمک سئو سایت می پردازند و این کار باعث می شود سایت شما رتبه بالاتری از موتور جستجو بگیرد. مشاوره سئو رایان نیز با در اختیار قرار دادن روند کار برای شما در بهینه سازی وب سایت و سئو شما را از خدمات سئو سایت مطلع می سازد.

حال بهتر است بدانید سئو وب سایت اصول مقدماتی و الزاماتی دارد که باید توسط متخصصان سئو و بهینه سازی سایت رعایت شود:

 1. اصول کامل موارد تکنیکال سئو و بررسی دقیق صفحات هدف بسیار مهم است.
 2. کلمات کلیدی و چگالی کلمات در سئو سازی سایت بسیار اهمیت دارد.
 3. لینک سازی داخلی اصولی و خارجی با کیفیت تاثیر بسیار زیادی دارد.
 4. بازدید سایت و ماندگاری افراد در سایت هر چقدر بیشتر باشد در سئو وب سایت شما تاثیر مثبتی دارد.
 5. بک لینک دائمی در سئو و بهینه سازی سایت تاثیر بسزایی دارد.
 6. وجود عکس، فیلم و فایل دانلود و جداول و آمار و ارقام در سئو و بهینه سازی سایت تاثیر بسزایی دارد چرا که عکس و فیلم خستگی کاربر را رفع میکند.
 7. و بسیاری موارد دیگر….

مشاوره سئو در واقع مهمترین قسمت در خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت و سئو می باشد. با متخصصان سئو سایت شرکت رایانجهت آنالیز وب سایت خودتماس بگیرید.

طراحی UI – UX و تأثیر آن در سئو!

در طراحی وب سایت از اصطلاحاتی خاص استفاده می شود که ممکن است به گوش کاربران که برای طراحی وب سایت حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی مراجعه کرده اند کمی غریبه باشند.در ابتدا بهتر است با کلماتUI و UX آشنا شوید.

UX در واقع مخفف شده ی User Experience Design به معنی تجربه و احساس کاربران از دیدن صفحه وب سایت و UI مخفف User Interface Design به معنی گرافیک واسط کاربری طراحی سایت می باشد.

در طراحی وب سایت چه به صورت طراحی وب سایت حرفه ای و چه به صورت طراحی سایت اختصاصی بهتر است متخصص طراحی وب سایت UI و UX مناسب را رعایت کند تا بتواند بیننده سایت را به خود جذب کند.

حال بهتر است بدانید این اصطلاحات چه مفهومی دارند:

 •  UX: در واقع ری اکشن کاربران مراجعه کننده در حین مراجعه به سایت UX نامیده می شود. یکی از وظایف مهم متخصصان طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت اختصاصی این است که برای کاربر سایت یک محیط زیبا و هیجان انگیز ایجاد کنند تا احساسات کاربر را به چالش بکشد و بر روی قسمت های مختلف کلیک کند و صفحات مختلف را باز کند.
 • UI: در طراحی وب سایت به صورت حرفه ای UI نوعی ارتباط و تأثیر متقابل سایت و مراجعه کننده می باشد. در واقع UI وظیفه دارد تا اهداف UX را تحقق ببخشد.

تفاوت های UI و UX

 1. کلیت طراحی وب سایت UX نامیده می شود، به نوعی که کاربر را به خود جذب خواهد کرد در صورتی که UI تنها جزئیات کوچک و محدودی از این طراحی کلی هستند.
 2. استفاده از طراحی های UI باعث خواهد شد تا کاربر حس بهتری در جزئیات سایت تجربه کند.
 3. کلیت وب سایت و نحوه ی عملکرد آن که به اختصار UX گفته می شود تماما به تصمیم کاربر بستگی دارد اما طراحی UI تا حدود بسیار زیادی به طراح وب سایت شما مرتبط است.

پشتیبانی وب سایت یکساله رایگان

از جمله مهمترین بخش در انتخاب یک متخصص و یا شرکت برای طراحی سایت حرفه ای ویا طراحی سایت اختصاصی، داشتن یک پشتیبان قوی و متعهد است. پشتیبان طراحی وب سایت همانند خدمات پس از فروش سایر کالاها می باشد و در واقع به مراجعه کننده این اطمینان را می دهد که اگر شما طراحی وب سایت حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی می خواهید آنها نیز تا یکسال این وب سایت را برای شما پشتیبانی می کنند و در صورت بروز مشکلات فنیو مسائل امنیتی و هک با متخصصان طراحی وب سایت تماس گرفته می شود تا به رفع مشکل بپردازند.

پشتیبانی وب سایت یکساله رایگان

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

۹۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام. سایت شما خیلی مطالب خوب و کاربردی داره. موفق باشید

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  طراحی سایت فروشگاهی چقدر زمان نیاز دارد؟

  پاسخ
 • سلام
  همراه با طراحی سایت اختصاصی ،لوگو هم طراحی میکنید؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:13

   سلام. خیر. هزینه طراحی لوگو جداگانه میباشد و نیاز به ایده پردازی و چندروز زمان دارد.

   پاسخ
 • طراحی سایت اختصاصی به صورت کدنویسی از صفر تا صد هستش؟ یا با cms خاصی انجام میدهید؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:14

   هم با CMS و هم از پایه کدنویسی انجام میشود. بستگی به درخواست rfp شما دارد.

   پاسخ
 • Avatar
  زهرا طاهری
  26 نوامبر 2019 16:45

  سلام
  طراحی سایت وردپرس فقط انجام میدهید؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:17

   سلام. خیر. با همه CMS های روز و مطرح و همچنین اختصاصی با فریم ورکهای مختلف PHP هم کار میکنیم.

   پاسخ
 • با سلام خدمت شرکت رایان
  برآورد هزینه طراحی سایت براساس نیاز مشتری در وبسایت انجام میگیرد؟؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:17

   سلام. لطفا در منوی براورد هزینه فرم را تکمیل و ارسال نمایید.

   پاسخ
 • روز خوش
  طراحی وب سایت با جوملا برای کاربران مبتدی راحت تر است یا طراحی سایت وردپرس ؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:18

   وقت بخیر. در حال حاضر مدیریت وردپرس برای کاربران ساده تر است.

   پاسخ
 • Avatar
  رضا گنجی
  30 نوامبر 2019 15:51

  تولید محتوا سایت هم انجام میدید؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:19

   بله تیم های نویسنده ای هستند که با ما همکاری میکنند. در صورت تمایل درخواست خود را ارسال کنید.

   پاسخ
 • روز خوش مشاوره رایگان طراحی وب سایت به صورت تلفنی هستش یا حضوری هم امکان پذیره؟

  پاسخ
 • Avatar
  صادق ناظری
  30 نوامبر 2019 16:36

  ]چگونه میتوان تکنولوژی های به کار رفته در طراحی وب سایت را بررسی کرد؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:21

   بررسی دقیق تکنولوژی های وب سایت نیاز به دانش فنی دارد ولی افزونه wappalyzer در کروم تا حدودی به شما اطلاعات میدهد.

   پاسخ
 • نمونه کارهای خوبی دارید. موفق باشید.

  پاسخ
 • در طراحی سایت ریسپانسیو ، در تمامی مانیتورها و گوشی ها به درستی سایت را نمایش میدهید؟ و تمام اطلاعات کامل و واضح هستش؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:23

   بله. میبایست اطلاعات و تصاویر را به درستی در گوشی های موبایل نمایش دهد و اسکرول میشود.

   پاسخ
 • سلام
  cms استفاده شده در طراحی سایت، تاثیری در رتبه ی سئو سایت دارد؟؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 13:24

   برای گوگل اهمیتی ندارد از چه CMS استفاده میکنید. فرقی نمیکند چه سیستمی باشد فقط استانداردهای گوگل باید رعایت شود. سرعت سایت، مسائل تکنیکال ، محتوای یونیک، ریسپانسیو بودن سایت و….

   پاسخ
 • روز خوش
  برای راه اندازی وب سایت حرفه ای ، سروییس هاست پرسرعت و سرور خارج از ایران دارید ؟

  پاسخ
 • سلام
  وقت بخیر
  من یکی از مشتریانتون هستم، میخواستم از شرکتتون به خاطر پشتیبانی خوب و دقیق تشکر کنم.
  هر وقت مشکلی پیش اومد همکارانتون با حوصله و با دقت بررسی کردند.

  پاسخ
 • طراحی سایت اختصاصی با قالب آماده چه فرقی داره؟
  قالب آماده با قیمت پایین کار راه اندازه؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:00

   در صورتیکه سایت چند صفحه ای با امکانات متداول میخواهید قالب های اماده هم میتونه کارتون رو راه بندازه.

   پاسخ
 • به نظرم وردپرس راحت تر کار باهاش، تازه افزونه و پلاگین های زیادی داره و به صورت رایگان هستش
  موفق باشید.

  پاسخ
 • خسته نباشید
  سایتهای فروشگاهی امکان ثبت سفارش بدون پرداخت آنلاین را دارند؟
  یعنی درب منزل یا به صورت کارت به کارت پرداخت انجام بشه و درگاه وصل نشه؟

  پاسخ
 • شبکه های اجتماعی تاثیری توی بازدید سایت میتونه داشته باشه؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:01

   بله ۱۰۰درصد تاثیر گزار هست. در برندینگ و فروش شما تاثیر گزار هستند.

   پاسخ
 • وقت بخیر
  شما بهینه سازی های لازم در طراحی سایت حرفه ای انجام یدهید که بعد برای سئو سایت مشکلی نداشته باشیم؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:03

   روز خوش. بله بهینه سازی تصاویر و کدها انجام میشود ولی جهت انجام سئو و بعد از انجام قرارداد سئو، سئوکارهای رایان همه اینکارها را مجددا بررسی و اجرا میکنند.

   پاسخ
 • مطالب کامل و کاربردی بود
  ممنون از شرکت رایان

  پاسخ
 • برای طراحی سایت پزشکی امکان تعیین وقت به صورت آنلاین هستش؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:04

   بله امکانپذیر هست. در مدل های مختلف میشود اجرا کرد. هم افلاین و هم پرداخت آنلاین میشود.

   پاسخ
 • طراحی سایت با زبان asp هم انجام میدهید؟
  تفاوتش با php چی هستش؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:06

   ما فقط با PHP کار میکنیم. هر دو زبانهای برنامه نویسی قدرتمند طراحی سایت هستند.

   پاسخ
 • شما بعد از طراحی سایت؛ اطلاعات سایت را هم بروز میکنید؟؟
  در صورت که مشتری نیرویی برای بروز کردن سایت نداشته باشه؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:07

   بله تا یکسال پشتیبانی رایگان دارید و بروزرسانی هم توسط ما و هم توسط شما پس از آموزش یک جلسه ای قابل انجام است.

   پاسخ
 • روزتون بخیر
  پورتال سازمانی شامل چه بخش هایی میشه؟
  من هیچ آشنایی با این موضوع ندارم
  ممنون

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:08

   روزبخیر. پورتال سازمانی امکانات بسیاری را شامل میشود. هر سازمانی با توجه به عملکرد خود میتواند پروپوزالی جداگانه تهیه کند از فرایندهای سازمان و…. قسمت طراحی سایت دولتی یا سازمانی را در مقالات مشاغل مطالعه کنید.

   پاسخ
 • در طراحی سایت فروشگاهی، قالب پرستاشاپ برای مدیریت کردن سایت راخت تر هستش؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:12

   بله پرستاشاپ از بهترین راهکارهای فروشگاهی هست و ماهم انجام میدیم.

   پاسخ
 • برای بررسی سایت طراحی شده میتوان از مرورگر ie استفاده کرد؟ یا فقط از طریق مرورگر کروم و فایرفاکس؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:13

   بهترین مرورگرهای و محبوبترین بین مردم کروم و فایرفاکس هستند. ie هم نسخه های جدید خوبه

   پاسخ
 • توی مقاله نوشتید آپتایم سرور باید بالای ۹۹% باشد.، هاستهایی که ارائه میدید این آپتایم رو دارند؟؟؟؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:14

   بله ما با گارانتی بالای ۹۹% به شما ارائه میدیم. اگر از جایی تهیه کردید که اپتایم ۹۵ درصد یا پایینتر از ۹۹ درصد بود هاستتان را عوض کنید.

   پاسخ
 • هزینه طراحی سایت نسبت به تبلیغاتهای مثل بروشور و کاتالوگ کمتره؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:17

   بله هزینه بسیار کمتر و تاثیر گزاری آن بیشتر میباشد. البته درصورتیکه بر روی سئو سایت هم کار شود.

   پاسخ
 • خسته نباشید
  برای جذاب شدن صفحات وب سایت ، شما چه پیشنهادی میدسد؟ که کاربر تایم بیشتری توی وب سایت ما بمونه

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   23 دسامبر 2019 14:21

   عوامل بسیاری تاثیر گزار هستند. سرعت بارگزاری سایت، گرافیک و تصاویر جذاب، کلیپ های کوتاه و سبک، دانلود فایل و …..لطفاً قسمت مقالات طراحی سایت را مطالعه کنید.

   پاسخ
 • وجود بخش بلاگ در هر سایتی ، برای سئو لازم هستش؟؟

  پاسخ
 • خیلی خوب هستش که زبانی مثل پایتون رو هم پشتیبانی میکنید.

  پاسخ
 • سایت Duda هم مثل وردپرس عمل میکنه؟ با اون هم میشه طراحی سایت انجام داد؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 فوریه 2020 15:00

   سلام. دودا هم مانند بقیه سایت ساز ها هست مانند ویکس و… که برای سایت های فارسی پیشنهاد نمیدم.

   پاسخ
 • ممنون از شرکت طراحی سایت رایان برای تنوع در خدمات و توضیحات کاملشون.

  پاسخ
 • Avatar
  مصطفی شیری
  25 ژانویه 2020 16:11

  سلام، صرفا خواستم تشکر کنم از شرکت رایان بابت طراحی وب سایت جوملای که برای ما انجام دادند.

  پاسخ
 • Avatar
  مصباح حبیبی
  25 ژانویه 2020 16:11

  سلام علاوه بر زبان های مارک آپ، از کدام فریم ورک ها برای طراحی سایت استفاده میکنید؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 فوریه 2020 15:05

   سلام وقت بخیر. برای طراحی سایت اختصاصی و کدنویسی از پایه معمولا از فریم ورک ها لاراول، yii , … که با زبان برنامه نویسی php هستند استفاده میکنیم. cms های جوملا و وردپرس هم برای سایت های شرکتی استفاده میکنیم.

   پاسخ
 • پروتکل HTTPS البته از امنیت بیشتری برخوردار است.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 فوریه 2020 15:09

   بله پروتکل https امنیت تراکنش بانکی و تبادل اطلاعات را بالا میبرد و رمزگزاری میکند. در گذشته برای سایت های فروشگاهی الزامی بود ولی در حال حاضر یکی از معیارهای گوگل برای سئو گواهینامه ssl یا همون https نیز میباشد که بسیاری از سایت های معمولی هم مجبور به تهیه ssl شدند.

   پاسخ
 • Avatar
  سید جلال
  25 ژانویه 2020 16:13

  بهینه سازی و سئو سایت در شرکت رایان چقدر طول میکشد؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 فوریه 2020 15:10

   مدت زمان سئو سایت به عومل متعددی بستگی دارد. سختی کلمه، رقبا، رتبه فعلی سایت و …. میانگین بین ۴ تا ۹ ماه زمان میبرد.

   پاسخ
 • از مشاوران شرکت رایان در بخش دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت بابت راهنمای ها لازم سپاسگزارم.

  پاسخ
 • Avatar
  آلاله هاشمیان
  25 ژانویه 2020 16:14

  چطور شبکه های اجتماعی رو به طراحی سایت انجام شده مرتبط کنیم؟ میشه برای اونها درگاه پرداخت جداگانه ای گذاشت؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 فوریه 2020 15:13

   سلام. بله امکانش هست . از سایت به شبکه های اجتماعی لینک دهید و از پروفایل شبکه های اجتماعی به سایت هم همینطور. در اینستاگرام امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین محصولات و اتصال آن به اکانت فیس بوک وجود دارد که متاسفانه در ایران این امکان به دلیل تحریم بسته شده است.

   پاسخ
 • Avatar
  علی نوروزی
  25 ژانویه 2020 16:15

  بهترین هاستی که در حال حاضر برای طراحی وب سایت پیشنهاد میدید چی هست؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 فوریه 2020 15:14

   لطفا با بخش پشتیبانی رایان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 • هزینه هاست های آلمان خیلی بالا رفته، من که ترجیح دادم همراه طراحی وب سایتم هاست داخلی بگیرم.

  پاسخ
 • سلام وقت به خیر هزینه پورتال خبری حدودا چه مقدار است؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 فوریه 2020 15:16

   سلام وقت بخیر. لطفا به مقاله طراحی سایت خبری مراجعه کنید. همچنین امکانات مدنظری را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه انجام بدیم.

   پاسخ
 • Avatar
  محسن حمیدی
  25 ژانویه 2020 16:16

  هزینه طراحی و راه اندازی سایت اوپن کارت چقدر است؟

  پاسخ
 • بابت سایت حرفه ای و جذاب از تیم شرکت رایان قدردانی میکنم. سرعت سایت و امکاناتش عالی است.

  پاسخ
 • Avatar
  کریم پور
  25 ژانویه 2020 16:16

  به روز رسانی های که فرمودید درباره طراحی سایت با وردپرس هر چند وقت یک بار هستش؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   محمدرضا شکوهی
   10 فوریه 2020 15:21

   سلام. بستگی به سایت اصلی وردپرس دارد. دوره زمانی آپدیت ها مشخص نیست. معمولا علت آپدیت مسائل امنیتی هسته وردپرس و اصلاح افزونه و توسعه و امکانات بیشتر آن میباشد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp