طراحی سایت دندانپزشکی یا طراحی سایت کلینیک دندان پزشکی یکی از مهم ترین و لازم ترین اقداماتی می باشد که بهتر است هر کلینیک یا مطبی در مورد آن تصمیم جدی بگیرند. ما امروز در وب سایت شرکت طراحی سایت رایان شما را با هر آنچه که در این مورد لازم است بدانید آشنا می کنیم.

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی وب سایت کلینیک دندانپزشکی

کلینیک ها مکان هایی هستند که نسبت به مطب های معمولی پیشرفته تر می باشند و خدمات بیشتری نیز ارائه می کنند. منظور از کلینیک دندانپزشکی این است که تمام خدمات مربوط به دندان در آنجا انجام می شود.

وب سایت کلینیک پزشکی می تواند در کسب مشتریان تازه یکی از بهترین راه های کسب مخاطب باشد. همچنین تبلیغات اینستاگرام هم می تواند در شناخته شدن کلینیک دندانپزشکی بسیار موثر باشد.

طراحی وب سایت دندانپزشکی زیر مجوعه طراحی سایت پزشکی می باشد. شرکت رایان با داتشتن چندین نمونه کار مرتبط در زمینه پزشکی و دندانپزشکی قابلیت این را دارد که منحصر به فردترین وب سایت ممکن را برای شما طراحی نماید.

خدمات قابل ارائه شرکت رایان در زمینه ساخت سایت دندان پزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی در شرکت رایان

ساخت سایت دندانپزشکی در شرکت رایان بسیار حرفه ای و تخصصی انجام می شود. در اینجا به چند ویژگی مهم طراحی سایت دندان پزشکی در شرکت رایان اشاره می کنیم:

 • طراحی 0 تا 100 به صورت 100% اختصاصی
 • ساخت گالری تصاویر در وب سایت
 • بخش ویژه مقالات سایت
 • طراحی 100% واکنشگرا و Responsive

طراحی 0 تا 100 به صورت 100% اختصاصی

منظور از این جمله این است که شما هرگز تا روزی که وب سایت شما طراحی شود نمونه نزدیک و شبیه وب سایت خود را در هیچ جای اینترنت پیدا نخواهید کرد.

شرکت های دیگر از قالب های آماده و کدهای آماده برای طراحی وب سایت استفاده می کنند. اما شرکت رایان در مرحله گرافیک و کدنویسی به صورت حرفه ای 100% اختصاصی کدنویسی مربوطه را انجام می دهد.

این ویژگی مهم شرکت رایان باعث می شود که وب سایت شما در بین سایر رقبا همیشه برتری خود را داشته باشد.

ساخت گالری تصاویر در وب سایت

ایجاد گالری تصاویر در وب سایت دندانپزشکی بسیار مهم است. به این دلیل که مشتریانی که تازه می خواهند کار دندان های خود را به شما بسپارند خیلی مشتاق این هستند که نمونه کارهای قبلی شما را ببینند.

ساخت گالری نمونه کارها برای وب سایت دنداپزشکی امری بسیار لازم است. مشتریان می توانند با انواع نمونه کارهای قبلی شما از جمله:

 • اندودانتیکس (درمان ریشه )
 • جراحی دهان و فک و صورت
 • ارتودانتیکس
 • پریودانتیکس
 • پروستودونتیکس
 • دندانپزشکی کودکان
 • ترمیمی و زیبایی
 • ایمپلنت دندان

آشنا شوند و با خیال آسوده تری به شما اعتماد کنند.

بخش ویژه مقالات سایت

شک نداشته باشید که مخاطبان ارزش بیشتری به مقاله ای که یک وب سایت پزشکی و مخصوصا مطب یا کلینیک منشتر می کنند قائل هستند.

پیشنهاد می کنیم حتما در وب سایت تخصصی دندانپزشکی کلینیک یا مطب، بخش ویژه ای برای مقالات مهم در نظر بگیرید. این کار باعث می شود هم ترافیک ورودی وب سایت بالا رود و هم مخاطبان شما از وب سایت لذت ببرند.

پیشنهاد می کنیم مقاله طراحی سایت تجهیزات پزشکی را هم مطالعه کنید.

دکتر های کلینیک دندانپزشکی می توانند تجربیات خود را در قالب یک فایل pdf در وب سایت قرار دهند تا هزاران مخاطب و بازدید کننده از آن مطلب استفاده نمایند.

طراحی 100% واکنشگرا و Responsive

منظور از طراحی واکنشگرا این است که وب سایت طوری طراحی شده باش که بر روی تمام نمایشگرها و مرورگرهای وب به صورت 100% صحیح نمایش داده شود.

امروزه ریسپانسیو بودن وب سایت بسیار امر مهم و کلیدی می باشد. که بی شک توجه نکردن به این موضوع سبب می شود وب سایت اصلا موفقیت چندانی نداشته باشد.

تمام وب سایت هایی که در شرکت رایان طراحی می شوند به صورت 100% واکنشگرا و ریسپانسیو می باشند. اگر می خواهید در مورد واکنشگرا بودن وب سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید مقاله ”  ریسپانسیو یا واکنشگرا چیست؟ ” را حتما مطالعه کنید.

12 ماه پشتیبانی رایگان طراحی وب سایت

تمام خدمات طراحی سایت در شرکت رایان دارای 12 ماه پشتیبانی رایگان می باشد. در این مدت وب سایت هرگونه سوال و مشکلی وجود داشته باشد توسط کارشناس متخصص شرکت رایان در سریع ترین زمان ممکن برطرف می شود.

طراحی وب سایت دندانپزشکی در سراسر ایران

مهم نیست شما در کدام شهر یا استان ایران زندگی می کنید. ما خدمات ساخت وب سایت برای مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی را در سراسر ایران ارائه می دهیم. کافی است از لینک های زیر استفاده نماید.

آموزش ساخت سایت دندانپزشکی

5/5 (1 Review)
, , ,
نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت دندانپزشکی در تهران
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت فروشگاه مواد غذایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست