خانم مونا جعفری جوزانی

دکتری تخصصی روانشناسی

.

تجربه من در همکاری شرکت رایان تجربه اثرگذاری بود و باعث تغییر ذهنیتم شد.
ذهنیتم در مورد حمایت ، همکاری ، احترام ،کار حرفه ای، مسئولیت پذیری ، پیگیری، تعهد و نظم تغییر کرد.
و ممنونم از شما که به من آموختید که هنوز افرادی هستند که با اشتیاق و علاقه هر روز خودشان را به بهینه کردن دائم متعهد کرده اند.

آقای حسام کاظمی

وکیل مهاجرت به کانادا

.

ماه ها به دنبال یک شرکت معتبر بودم، که کار طراحی وبسایت برای سازمان مهاجرتی که من مدیر آن هستم انجام دهد. بدون زیاده گویی با بیش از ۷۰ شرکت صحبت کردم. دلیل این پیگیری من، فقط بحث قیمت نبود. بلکه دنبال کسی بودم که بتواند خواسته های من را اجرایی کند. بعد از ماه ها تلاش بالاخره با تیم آقای شکوهی قرارداد همکاری خودم را امضا کردم. بدون تردید دقیقا همان چیزی که میخواستم را تحویل گرفتم. من اصولا در کار سختگیر هستم و معتقدم کار یا نباید انجام شود و یا اینکه درست انجام شود. وبسایت من که زحمت آن را تیم حرفه ای رایان کشیدند، بدون تردید معیاری برای طراحی وبسایتهای مهاجرتی بعدی خواهد شد.
تشکر از زحمات همه شما عزیزان، چه شخص آقای شکوهی و چه تک تک دوستانی که در این مدت با آنها در تماس بودم. قطعا همکاری ما ادامه دار خواهد بود.

آقای فراز مقدم

مدیر توسعه بازار شرکت صنایع فراساحل(صف)

.

همکاری با شرکت رایان در خصوص طراحی وبسایت جدید شرکت صنایع فراساحل(صف) تجربه ارزشمندی بود که با توجه به محدودیتهای زمانی به دلیل برگزاری نمایشگاه نفت و گاز و هدف شرکت به بارگذاری وبسایت جدید قبل از شروع این نمایشگاه با تلاش بی دریغ تیم حرفه ای این مجموعه صورت پذیرفت و در نهایت وبسایتی که ملاحظه می نمایید را برای شرکت صنایع فراساحل رقم زد.
به امید موفقیتهای بزرگتر برای این مجموعه حرفه ای و کارآمد.

آقای آریا کریمی

مدیریت شرکت آریا دریا

.

بعد از تحقیق بسیار برای پیدا کردن مجموعه ای برای ساخت سایت آریا دریا ، از طریق گوگل با مجموعه ی رایان آشنا شدم و پس از مشاوره ی با صبر و حوصله ی همکاران بخش فروش رایان توانستم این همکاری رو آغاز و با تلاش بی وقفه و دلسوزانه همکاران تیم طراحی، پشتیبانی و برنامه نویسی تمام ایده ها و خواسته هایم را پیاده سازی کنم
با تشکر از تیم حرفه ای رایان و همچنین مدیریت محترم آقای شکوهی عزیز

خانم رویا سیف

مدیریت سالن زیبایی سیف

.

با تشکر از تمام زحماتی که شما و تیم حرفه ای و مسلط تون جهت اجرای وبسایت اینجانب داشتید.
واقعا خیلی خوشحالم ، به خاطر اینکه خداوند ، مجموعه شما را در مسیر موفقیت کار من قرار داد.
با توجه به استرسی که از قبل داشتم و کلی سرچ کردم برای اینکه بتونم تیم قوی را پیدا کنم و به نتیجه مطلوبی برسم، از طراحی لوگو (که پر از نماد و حرف باشه در صنعت آرایشگری و زیبایی ایرانی) و خدمات و طراحی سایت و این شد نتیجه بی نظیر پروژه با شرکت رایان

آقای علی اصغر رویانیان

مدیر مسئول املاک بزرگ رویان خزر

.

اینجانب علی اصغر رویانیان، مدیر مسئول املاک بزرگ رویان خزر در استان مازندران، کمال تشکر از زحمات تیم حرفه ایی و مسلط شرکت رایان در خصوص طراحی سایت املاک رویان خزر را دارم.
چرا که از نظر تعهد کاری بسیار متعهدانه عمل کردند و تیم مسئولیت پذیر و حرفه ایی رایان در تمام مدت انجام پروژه و حتی بعد از اتمام و تحویل پروژه با صبر و حوصله و اخلاق کاری پاسخگوی سئوالات بوده و هستند و قطعاً این پایان همکاری املاک رویان خزر با شرکت رایان نیست و با کمال افتخار از تخصص رایانی ها در زمینه های دیگر هم بهره مند خواهیم شد و معرف این تیم حرفه ایی به سایر همکاران هم خواهیم بود.

خانم هدایت پور

مدیر مجموعه روفیاگالری امارات

.

اگه احتمالا برای طراحی سایت دنبال شرکت معتبری هستید، قول میدهم شرکت رایان بهترین انتخاب است.

تیم حرفه ایی و مسئولیت پذیر که در تمام طول پروژه با صبوری، همه آنچه لازم دارید را اجرا میکنند و حتی بعد از پایان کار هر سوال یا کمکی لازم داشته باشید دریغ نمیکنند و قدم به قدم همراهتان خواهند بود.

آقای سیامک خسرویان

شرکت بیوسان پلیمر

.

بسیار عالی…پرسنل خیلی بااخلاق و با حوصله و حرفه ای.واقعا از زحمات شما و تیم پشتیبانی که همیشه با صبر و حوصله پاسخگوی مسائل فنی هستند کمال تشکر را دارم.

آقای امیری

مدیریت کالای برق احمد

.

از نظر تعهد، نظم، اخلاق، پیگیری، صبر و حوصله ؛ خودتان و بچه های شرکت عالی هستید.
فیلم آموزشی که در خصوص سایت تهیه کرده اید فوق العاده کاربردی بود و اینکه آموزش را به صورت اختصاصی برای هر سفارش سایت انجام میدهید بی نظیر هست.
از شما و مجموعه تان بسیار سپاسگزارم و آرزوی بهترین ها رو برایتان دارم.

آقای جلال مداح

مدیریت شرکت جم یدک پارس

.

درود بر همکاران رایان و مهندس شکوهی عزیز
حدود 15 سال از همکاری بنده با شرکت رایان میگذرد و طی این مدت همیشه با صبوری و محبتی که به بنده داشتند، تمامی موارد سایت را به نحوه احسن انجام دادند.
من از تیم پرتلاش رایان کمال رضایت را دارم ، برایتان آرزوی توفیق و موفقیت توام با سعادت را دارم.

آقای اشکان عسگری

آموزشگاه گریم سینمایی فرهنگ

.

مدتها بود دنبال یه شرکت معتبر برای سایت آموزشگاه بودیم که خوشبختانه با مجموعه رایان که بسیار محترم و همیشه پاسخگو بودند، آشنا شدیم و به بهترین شکل، سایت ما طراحی و پیاده سازی شد.
ممنونم از مدیریت خوب مجموعه جناب اقای شکوهی

آقای بهنام رضایی

نمایندگی اٌپیسرم انگلیس

.

تنها شرکتی که تمام خواسته های من را در زمینه طراحی وبسایت شرکت،  پشتیبانی کرده را به همه همکاران معرفی میکنم.

بنده رضایتمندی و تشکر خود را از مدیریت شرکت رایان اعلام میکنم.

آقای پوریا صادق پور

مدیر دیجیتال مارکتینگ ویلارو

.

مدت زمان زیادی به شرکتی متعهد و خلاق در زمینه ی طراحی و اجرای وب سایت برای مجموعه ی ویلارو بودیم.
پیداکردن مجموعه ای که توانایی و تخصص پیاده سازی خواسته های مجموعه را در قالب یک سایت حرفه ای داشته باشد امری بسیار سخت و دشوار بود.
مجموعه رایان و در راس آن جناب مهندس شکوهی با مدیریت حرفه ای و تیم حرفه ای منسجم شون زمینه ساز یک فعالیت بلندمدت جذاب در سایه ی درک متقابل شد و به نظر من مهمترین قسمت یک همکاری بحث مشتری مداری هستش که تیم رایان و جناب شکوهی با ریزبینی های حرفه ای زمینه ی ارامش مجموعه رو فراهم ساختند.
برای طراحی و داشتن یک وب سایت حرفه ای و از همه مهم تر یک تیم همراه منسجم تیم رایان پیشنهاد تیم ما به شما عزیزان هستش.

خانم نسرین رمضانعلی

آکادمی زبان RMZ کانادا

.

من با شرکت رایان از طریق دوستی آشنا شدم برای انجام کارهای حرفه ای وب سایت آموزشی خودم. رفتار حرفه ای و مدیریت منسجم مدیر شرکت و حمایت تمام وقت و منظم دوستانی که در راه اندازی وب سایت به من کمک کردن قابل ستایش‌ و تحسین هست. با وجود سختگیری و حساسیت‌های زیاد من در مراحل مختلف کار، عوامل اجرایی شرکت رایان صبورانه در اسرع وقت پاسخگو بودند. من مشتاقانه این شرکت رو برای انجام کارهای طراحی وب و راه اندازی آن به همه دوستانم معرفی خواهم کرد.

خانم مقرّی

سرپرست دپارتمان سازه گروه مهندسی عمارت

.

همکاری با گروه رایان بسیار تجربه ی عالی و خوبی بود. آقای شکوهی و تیم فوق العادشون، تیمی بسیار درجه یک و حرفه ای هستند که ابتدا با شناخت کامل نیاز گروه مهندسی ما تمامی راه حل های خوب را پیش پای ما گذاشتند. مشتری مداری و اخلاق خوب از ویژگی های بارز شرکت رایان است.

آقای ناصر شعبانی

مدیرعامل شرکت پلاستون ایران

.

مدتها بدنبال یک شرکت معتبر و کار بلد بودیم تا کار طراحی سایت و سئو کارخانه ی خودرا به آن شرکت واگذار کنیم

با توجه به حساسیت های مدیریت کارخانه وبرای جلب رضایت ایشان ، با شرکت ها و طراحان زیادی طی مدت 6 ماه مذاکره و نمونه کارهای زیادی از هرکدام از این شرکت ها را دیدیم و با چند نفر از مشتریان سابق هرکدام از شرکت ها صحبت کردیم .

در نهایت این شرکت رایان به مدیریت جناب آقای مهندس شکوهی بود که با سابقه و نمونه کارهای عالی خود توانستن نظر موافق مدیریت کارخانه را جلب نمایند .

بطور کلی همکاری با شرکت رایان و جناب آقای مهندس شکوهی سعادت و موفقیتی بزرگ برای کارخانه ی ما بوده و از تمامی جهات از این همکاری ابراز خرسندی داریم و از آنجایی که به تمام خواسته ها و اهداف خود بخصوص در زمینه سئو و رتبه داشتن در صفحات اول گوگل رسیدیم طی قراردادی تمامی خدمات سایت خود را از قبیل طراحی ، سئو و پشتیبانی به شرکت ایشان محول نموده ایم و علاقه مند به ادامه ی این همکاری هستیم.

با تشکر از زحمات جناب آقای مهندس شکوهی و اعضای محترم شرکت رایان و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

 

آقای دکتر سالارکیا

مدیر بازرگانی و مشاور مدیرعامل شرکت وهنگ ساران

.

یکی از دغدغه‌های بزرگ مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، پیدا کردن مجموعه‌ای متعهد است که توانایی و تخصص لازم را برای پیاده‌سازی قالب تارنمایشان و اجرای حرفه‌ای آن را داشته باشد.
مجموعه رایان و در رأس آن جناب مهندس شکوهی با مدیریت اصولی خود، گردآوری و تشکیل تیمی منسجم و حرفه‌ای و با رعایت اصول مشتری مداری، نه تنها در این مقوله توانایی به سرانجام رساندن خواسته شما را دارد؛ بلکه با ریزبینی و استفاده از تجربیات متعدد قبلی، به بهینه شدن خواسته شما نیز کمک شایانی می‌کند.
بدون تردید رایان همان چیزیست که شما برای دیده شدن تارنمای خود به دنبال آن هستین.

آقای پوریا جعفری

مدیر استودیو بازیسازی سِپَرلوس

.

من مدیر استودیو بازیسازی سِپَرلوس هستم؛ مهم‌ترین عاملی که باعث رضایت ما از رایان شده، عملکردش با توجه به نوع و سطح نیاز مشتریه؛ به عبارت دیگه، تیم رایان به مدیریت جناب شکوهی با توجه به نوع و سطح نیاز ما، در کنار ما قرار گرفت و طراحی و پیاده‌سازی وبسایت رسمی مارو به شکلی که لازم داشتیم انجام داد؛ ازین گذشته، پشتیبانی به موقع و مسئولانه، از فاکتورهای اساسی برای انتخاب یک مجموعه برای طراحی وبسایته که خوشبختانه تابحال از پشتیبانی خیلی خوبی هم برخوردار بودیم.

خانم مونا پنجه شاهی

مدیریت آموزشگاه زبان کودک سلالکس

.

تجربه همکاری با تیم رایان بسیار شیرین بود.
تیم منظم،مسئول ،با اخلاق و با سلیقه ای که تمام موارد مورد نظر ما را به بهترین نحو ودر زمان از پیش تعیین شده تحویل دادند.
آقای شکوهی بسیار با اخلاق هستند و برای همکاری بهتر بسیار ما را راهنمایی کردند،سپاس از شما.
خیلی علاقه مندیم این همکاری ادامه پیدا کند و براتون آرزوی موفقیت داریم.

آقای مهندس حسام ایوبی

مدیرعامل شرکت تکوک اسپرلوس

.

بعضی شرکتها شعار مشتری مداری را دارند و بعضی شرکتها واقعا انجام می دهند ، تیم آقای شکوهی و شرکت رایان به واقع مشتری مداری را به نحوه احسنت اجرا می کنند.
بسیار از همکاری با تیم رایان و آقای شکوهی خرسندم. شاید بیش از ۱۰ سال هست که ایشون و شرکتشون رو میشناسم و همیشه با هر موضوعی در حوزه گرافیک و وبسایت و شبکه های دیجیتال کمک خواستم ، به بهترین شکل ممکن انجام شد.

آقای اسماعیل گنجینه

موسس سایت کودکان اتیسم

.

فرصت را غنیمت شمرده از کلیه همکاران محترم شرکت رایان خصوصا جناب آقای شکوهی در ارتباط با کمک های بی وقفه و بدون دیرکرد آن عزیزان در ارایه موارد فنی سایت تشکر نمایم.
همکاران محترم رایان، کلیه امورات طراحی سایت را بررسی و راس زمان از پیش توافق شده و کسب تاییدیه به اینجانب تحویل دادند.

آقای مهندس داود شفیعی

عضو هیئت مدیره شرکتهای ژرف

.

امروزه حضور موثر و قدرتمند در فضای مجازی یکی از الزامات غیر قابل انکار موفقیت بنگاه های اقتصادی است و به دلیل سرعت بالای تحولات حوزه فناوری، استفاده از مشاوران و متخصصین معتمد و معتبر در این حوزه امری غیر قابل اجتناب و ضروری است.
به روز بودن، احساس مسئولیت بالا و پاسخگویی سریع و اثر بخش در کنار کیفیت بالای ارائه خدمات طراحی و نرم افزاری عامل اصلی تداوم همکاری با این شرکت محترم بوده است.

آقای دکتر داریوش بیکی

مدیر انستیتو ادیولوژی آریانا

.

نوآوری، هدفمندی، مشتری مداری، دقت، به روز بودن و انصاف را از جمله مشخصات مدیر محترم شرکت رایان (جناب مهندس شکوهی عزیز) و همکاران فرهیخته و دلسوزشان می دانم و به خاطر همه همکاری ها و پشتیبانی های مجدانه تیم رایان که باعث شده از سایت مرکز خود کاملا راضی باشم ، قدردان و سپاسگزارم.

آقای وحيد آهنچيان

مشاور IT شرکت گردشگری صبا شيد پارس

.

ما از همکاري با آقاي شکوهي و همکاران ايشان در گروه رايان خيلي راضي بوديم، اميدواريم در پروژه هاي بعدي هم بتوانيم در خدمت شما باشيم. سرعت و دقت کار بالا بود و مديريت و ارتباطات خيلي عالي داشتند.

خانم سحر انتظامی

مدیریت گالری هنری انتظامی

.

یکسال از راه اندازی سایت گالری هنری انتظامی توسط شرکت معتبر رایان می گذرد. درطول این مدت همکاری و پشتیبانی مدیریت محترم جناب شکوهی و همکاران شان در به روزرسانی محتوای سایت و نمایشگاه ها و نمایش آثار هنرمندان بسیار عالی و با دقت و توجه به موقع بوده است و موجب رضایت اینجانب هست. به همین دلیل بنده درخواست توسعه سایت و سئو را جهت فعالیت بیشتر و همچنین فروشگاه آنلاین را با شرکت رایان دارم. لذا جا دارد که مراتب تشکر و سپاسگزاری را از مجموعه ی محترم شرکت رایان داشته باشم.

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp