آقای حسام کاظمی

وکیل مهاجرت به کانادا

.

ماه ها به دنبال یک شرکت معتبر بودم، که کار طراحی وبسایت برای سازمان مهاجرتی که من مدیر آن هستم انجام دهد. بدون زیاده گویی با بیش از ۷۰ شرکت صحبت کردم. دلیل این پیگیری من، فقط بحث قیمت نبود. بلکه دنبال کسی بودم که بتواند خواسته های من را اجرایی کند. بعد از ماه ها تلاش بالاخره با تیم آقای شکوهی قرارداد همکاری خودم را امضا کردم. بدون تردید دقیقا همان چیزی که میخواستم را تحویل گرفتم. من اصولا در کار سختگیر هستم و معتقدم کار یا نباید انجام شود و یا اینکه درست انجام شود. وبسایت من که زحمت آن را تیم حرفه ای رایان کشیدند، بدون تردید معیاری برای طراحی وبسایتهای مهاجرتی بعدی خواهد شد.
تشکر از زحمات همه شما عزیزان، چه شخص آقای شکوهی و چه تک تک دوستانی که در این مدت با آنها در تماس بودم. قطعا همکاری ما ادامه دار خواهد بود.

خانم مقرّی

سرپرست دپارتمان سازه گروه مهندسی عمارت

.

همکاری با گروه رایان بسیار تجربه ی عالی و خوبی بود. آقای شکوهی و تیم فوق العادشون، تیمی بسیار درجه یک و حرفه ای هستند که ابتدا با شناخت کامل نیاز گروه مهندسی ما تمامی راه حل های خوب را پیش پای ما گذاشتند. مشتری مداری و اخلاق خوب از ویژگی های بارز شرکت رایان است.

آقای پوریا جعفری

مدیر استودیو بازیسازی سِپَرلوس

.

من مدیر استودیو بازیسازی سِپَرلوس هستم؛ مهم‌ترین عاملی که باعث رضایت ما از رایان شده، عملکردش با توجه به نوع و سطح نیاز مشتریه؛ به عبارت دیگه، تیم رایان به مدیریت جناب شکوهی با توجه به نوع و سطح نیاز ما، در کنار ما قرار گرفت و طراحی و پیاده‌سازی وبسایت رسمی مارو به شکلی که لازم داشتیم انجام داد؛ ازین گذشته، پشتیبانی به موقع و مسئولانه، از فاکتورهای اساسی برای انتخاب یک مجموعه برای طراحی وبسایته که خوشبختانه تابحال از پشتیبانی خیلی خوبی هم برخوردار بودیم.

خانم مونا پنجه شاهی

مدیریت آموزشگاه زبان کودک سلالکس

.

تجربه همکاری با تیم رایان بسیار شیرین بود.
تیم منظم،مسئول ،با اخلاق و با سلیقه ای که تمام موارد مورد نظر ما را به بهترین نحو ودر زمان از پیش تعیین شده تحویل دادند.
آقای شکوهی بسیار با اخلاق هستند و برای همکاری بهتر بسیار ما را راهنمایی کردند،سپاس از شما.
خیلی علاقه مندیم این همکاری ادامه پیدا کند و براتون آرزوی موفقیت داریم.

آقای مهندس حسام ایوبی

مدیرعامل شرکت تکوک اسپرلوس

.

بعضی شرکتها شعار مشتری مداری را دارند و بعضی شرکتها واقعا انجام می دهند ، تیم آقای شکوهی و شرکت رایان به واقع مشتری مداری را به نحوه احسنت اجرا می کنند.
بسیار از همکاری با تیم رایان و آقای شکوهی خرسندم. شاید بیش از ۱۰ سال هست که ایشون و شرکتشون رو میشناسم و همیشه با هر موضوعی در حوزه گرافیک و وبسایت و شبکه های دیجیتال کمک خواستم ، به بهترین شکل ممکن انجام شد.

آقای اسماعیل گنجینه

موسس سایت کودکان اتیسم

.

فرصت را غنیمت شمرده از کلیه همکاران محترم شرکت رایان خصوصا جناب آقای شکوهی در ارتباط با کمک های بی وقفه و بدون دیرکرد آن عزیزان در ارایه موارد فنی سایت تشکر نمایم.
همکاران محترم رایان، کلیه امورات طراحی سایت را بررسی و راس زمان از پیش توافق شده و کسب تاییدیه به اینجانب تحویل دادند.

آقای مهندس داود شفیعی

عضو هیئت مدیره شرکتهای ژرف

.

امروزه حضور موثر و قدرتمند در فضای مجازی یکی از الزامات غیر قابل انکار موفقیت بنگاه های اقتصادی است و به دلیل سرعت بالای تحولات حوزه فناوری، استفاده از مشاوران و متخصصین معتمد و معتبر در این حوزه امری غیر قابل اجتناب و ضروری است.
به روز بودن، احساس مسئولیت بالا و پاسخگویی سریع و اثر بخش در کنار کیفیت بالای ارائه خدمات طراحی و نرم افزاری عامل اصلی تداوم همکاری با این شرکت محترم بوده است.

آقای دکتر داریوش بیکی

مدیر انستیتو ادیولوژی آریانا

.

نوآوری، هدفمندی، مشتری مداری، دقت، به روز بودن و انصاف را از جمله مشخصات مدیر محترم شرکت رایان (جناب مهندس شکوهی عزیز) و همکاران فرهیخته و دلسوزشان می دانم و به خاطر همه همکاری ها و پشتیبانی های مجدانه تیم رایان که باعث شده از سایت مرکز خود کاملا راضی باشم ، قدردان و سپاسگزارم.

آقای وحيد آهنچيان

مشاور IT شرکت گردشگری صبا شيد پارس

.

ما از همکاري با آقاي شکوهي و همکاران ايشان در گروه رايان خيلي راضي بوديم، اميدواريم در پروژه هاي بعدي هم بتوانيم در خدمت شما باشيم. سرعت و دقت کار بالا بود و مديريت و ارتباطات خيلي عالي داشتند.

خانم سحر انتظامی

مدیریت گالری هنری انتظامی

.

یکسال از راه اندازی سایت گالری هنری انتظامی توسط شرکت معتبر رایان می گذرد. درطول این مدت همکاری و پشتیبانی مدیریت محترم جناب شکوهی و همکاران شان در به روزرسانی محتوای سایت و نمایشگاه ها و نمایش آثار هنرمندان بسیار عالی و با دقت و توجه به موقع بوده است و موجب رضایت اینجانب هست. به همین دلیل بنده درخواست توسعه سایت و سئو را جهت فعالیت بیشتر و همچنین فروشگاه آنلاین را با شرکت رایان دارم. لذا جا دارد که مراتب تشکر و سپاسگزاری را از مجموعه ی محترم شرکت رایان داشته باشم.

.

از حدود ۱۲ سال پیش که بنده شرکت خود را در اندازه بسیار کوچک شروع کردم تا به حال که تبدیل به یک هلدینگ شده است جناب شکوهی و گروه رایان در کنار ما بوده اند. برای هر سلیقه، هر بودجه و هر شرایطی پیشنهاد شایسته خود را دارند. انعطاف پذیری، پاسخگویی به موقع و همراهی در همه زمینه ها صفاتی که در کمتر شرکتهای خدماتی دیده میشود در این مجموعه کاملا مشهود است. برایشان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

آقای مهندس کاظم یکتا

مدیر انفورماتیک شرکت پارس کیهان

.

در مدت حدود 10سالی که برای طراحی وب سایت شرکت پارس کیهان، با جناب آقای مهندس شکوهی و شرکت رایان آشنا شدم از ابتدا تمام موارد از قبیل طراحی سایت، آپ دیت و بروزرسانی وب سایت ، بک آپ گیری و کلاً هر گونه پشتیبانی را به این شرکت واگزار نمودم .هر زمان مشکلی و یا سوالی داشتم، بوسیله تماس با همکاران پشتیبان شرکت رایان حتی در روزهای تعطیل به سرعت مشکلم برطرف گردید. به همین خاطر  رضایت کامل خود را از مدیریت محترم شرکت رایان اعلام و کمال تشکر را دارم.

آقای علیرضا عینکیان

مدیر مالی و اداری شرکت کوثر سنک شکن

.

تیم شرکت رایان یک تیم حرفه ای و کاربلد هستند و در زمینه طراحی وب سایت از مرحله شروع تا پایان پروژه هماهنگی خوبی با کارفرما دارند، شناخت صحیح خواسته های مشتری از نقاط برجسته کاری این تیم بوده و در زمینه پشتیبانی همه جانبه نیز همراه و همگام با مشتری هستند. آرزوی موفقیت روزافزون شما را دارم

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp