طراحی سایت هتل اختصاصی و حرفه ای با قیمت مناسب – شرکت رایان

طراحی سایت هتل چیست؟

طراحی سایت هتل یکی از مهمترین اقدامات صاحبان و مدیران هتل ها جهت کسب درآمد از صنعت توریست و گردشگری می‌باشد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا می گوییم طراحی سایت هتل‌ و مراکز اقامتی یک ضرورت است؛ مهم‌ترین دلیل برای بیان ضرورت طراحی وب سایت هتل‌، این است که دنیای اینترنت روز به روز در حال پیشرفت بوده و مردم ترجیح می‌دهند بسیاری از کارهای خود را از جمله رزرو هتل از طریق اینترنت و تنها با چند کلیک انجام دهند، در نتیجه این دو دلیل به عنوان مهم‌ترین دلایل لزوم طراحی سایت هتل در نظر گرفته می‌شوند.

طراحی سایت هتل سبب می‌شود تا مجموعه رفاهی شما به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه‌ها شناخته شده و شانس بیشتری در جذب توریست و مشتری داشته باشید؛ در واقع شما به واسطه ایجاد وب سایت، سبب افزایش اعتبار هتل خود می‌شوید.

علاوه بر این موارد، در ماحصل طراحی سایت اصولی، امکان برطرف کردن نیازهای مشتریان به ساده‌ترین حالت ممکن وجود خواهد داشت. این ویژگی در وب سایت هتل سبب می‌شود تا مشتریان شما نسبت به استفاده از خدمات هتل، رضایت بیشتری داشته باشند و وفاداری آن‌ها نسبت به هتل شما بیشتر شود.

به کمک طراحی سایت، علاوه بر اینکه شما نوع جدیدی از بازاریابی را برای خود فراهم کرده‌اید، مکملی نیز برای سایر روش‌های بازاریابی خود ایجاد می‌کنید؛ به همین جهت بهترین کیفیت ممکن را برای طراحی سایت در نظر بگیرید تا بازخورد شما از آن مناسب باشد. طراحی سایت ضعیف برای هتل، سبب می‌شود که اعتبار شما زیر سوال برود و بسیاری از افراد به شما اعتماد نکنند.

شرکت رایان به عنوان مجموعه‌ای حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت، می‌تواند شما را در این مسیر همراهی کرده و راه موفقیت را برای شما هموار کند. همراهی یک تیم حرفه‌ای در طراحی سایت سبب می‌شود که شما نتیجه قابل توجهی را پس از راه‌اندازی سایت مشاهده کنید.

در ادامه ضرورت طراحی وب سایت برای هتل، مزیت‌ها و بسیاری از موارد دیگر را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

طراحی سایت هتل چه تفاوتی با سایر طراحی سایت‌ها دارد؟

طراحی سایت هتل به معنای طراحی سایت اختصاصی به منظور معرفی خدمات هتل است؛ در نتیجه نمی‌توان ساخت سایت هتل را به عنوان یک طراحی سایت عمومی در نظر گرفت. طراحی سایت برای هتل از نظر گرافیکی، کارایی و در نهایت هدف دارای تفاوت قابل توجهی با دیگر سایت‌ها است.

در طراحی سایت هتل، شما منابع اطلاعات متفاوتی نسبت به طراحی سایت گردشگری خواهید داشت؛ در نهایت بر اساس گفته‌ها می‌توان به این نتیجه رسید که طراحی سایت برای هتل، کاملا اختصاصی است. شما به واسطه ایجاد وب سایت هتل به صورت اختصاصی می‌توانید سایتی را طراحی کنید که در آن، مردم به شما اعتماد کنند و در نتیجه شاهد وفاداری مشتریان خود باشید. انتظار عملکرد مثبت در اینگونه طراحی سایت زمانی محقق خواهد شد که راه‌اندازی سایت هتل به صورت اختصاصی انجام شده باشد نه با قالب های آماده!

مزایای طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل مزیت‌های بسیاری را به همراه خواهد داشت، البته توجه داشته باشید که راه‌اندازی سایت هتل باید توسط تیم بسیار حرفه‌ای و متخصص انجام پذیرد تا بازخورد آن مثبت باشد. ساخت سایت هتل ضعیف، علاوه بر اینکه مزیتی ندارد، به عنوان یک عیب نیز در نظر گرفته می‌شود.

در ادامه به بررسی مهم‌ترین مزیت‌های سایت هتل خواهیم پرداخت. پس از مطالعه ادامه این مطلب، شما به صورت واضح این موضوع را درک می‌کنید که چرا می‌گوییم طراحی سایت، امروزه به عنوان یک ضرورت مطرح می‌شود.

بهبود کسب و کار با طراحی سایت هتل حرفه ای

طراحی سایت هتل سبب می‌شود تا شما بستری مناسب به جهت تبلیغات داشته باشید. طراحی یک سایت موفق مناسب برای هتل سبب می‌شود تا شما به کاربران بسیاری که به هیچ وجه از وجود آن‌ها مطلع نبوده‌اید، دسترسی پیدا کنید؛ علاوه بر این، افراد بسیاری نیز به واسطه مشاهده وب سایت شما متوجه می‌شوند که هتل شما مناسب آن‌ها است و در همان قسمتی که آنها قصد اقامت دارند، واقع شده است.

ایجاد کانال ارتباطی قدرتمند

طراحی سایت برای هتل‌ها باعث می‌شود تا شما بتوانید کانالی قدرتمند به جهت ارتباط با کاربران داشته باشید؛ در واقع ساخت سایت سبب می‌شود تا شما وبسایتی کارآمد داشته باشید که به عنوان اولین مکان ورود کاربران به جهت کسب اطلاعات در نظر گرفته شود، به همین جهت در راه‌اندازی سایت هتل باید به این نکته توجه داشته باشید که سایت، باید همواره در دسترس باشد و اطلاعات ارائه شده در سایت باید جذابیت بصری بالایی داشته باشند. طراحی سایت سبب می‌شود تا شما بستر مناسبی به جهت ارتباط با مهمانان داشته باشید.

تاثیر طراحی سایت هتل در برندسازی هتل

محتوای متنی و محتوای بصری در طراحی سایت ویژه هتل سبب می‌شود تا شما بتوانید برندسازی خود را تکمیل کنید؛ در واقع شما باید در تمام مراحل برند سازی، به روزرسانی سایت و تولید محتوای جذاب را در نظر داشته باشید.

برند سازی در طراحی سایت هتل باید به گونه‌ای انجام شود که نام شما در ذهن خواننده باقی بماند. کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند، شاید در گذشته هیچ نامی از هتل نشنیده باشند و ورود به سایت، اولین تجربه آنها از هتل باشد؛ به همین جهت باید برند سازی به صورت ویژه‌ای در نظر گرفته شود تا مشتری‌ای که هیچ گاه هتل شما را ندیده است، احساس و جو هتل را به واسطه مشاهده وب سایت شما تجربه کند.

تا جای ممکن در ساخت سایت هتل سعی کنید تا برندسازی را به صورت شخصی انجام دهید. منحصر به فرد بودن اینگونه سایت‌ها سبب می‌شود که سایت و خدمات شما در ذهن بیننده باقی‌بماند.

نکات مهم طراحی سایت هتل

در طراحی سایت هتل باید نکات منحصر به فردی در نظر گرفته شود تا شما بتوانید بهترین نتیجه را مشاهده کنید. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین نکاتی که می‌تواند به شما در جهت طراحی سایت موفق کمک کند، می‌پردازیم.

فهرست زیر، نکاتی هستند که شما باید حتما در زمان راه‌اندازی سایت هتل به آن‌ها توجه داشته باشید. پس از مشاهده فهرست نکات، شما می‌توانید توضیحات کامل هر نکته را مشاهده کنید.

 • سادگی و دسترسی راحت کاربران به بخش‌های مختلف، اعم از اطلاعات تماس، رزرو، ثبت نام و …
 • جذابیت گرافیکی و طراحی ui-ux
 • ریسپانسیو بودن و قابلیت اجرای بدون نقص در تمامی دستگاه‌ها، سیستم عامل‌ها و مرورگرها
 • طراحی اختصاصی قالب به همراه هارمونی رنگ مدنظر شما
 • گالری تصاویر و ویدئوهای بخش‌های مختلف هتل با کیفیت بالا
 • داستان‌ها و تجربه‌های سایر مسافرین هتل را به تصویر بکشید
 • سرعت بالا و لود سایت کمتر از 3 ثانیه
 • سئو و بهینه سازی سایت هتل با کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل

سادگی در عین جذابیت

در طراحی سایت برای هتل، حتما باید به سادگی آن توجه کنید. وب‌سایت‌های بسیاری وجود دارند که در کنار سادگی، دارای جذابیت چشمگیری هستند؛ به همین جهت نمی‌توان گفت که اگر طراحی سایت ساده باشد، جذابیتی وجود ندارد.

ریسپانسیو (قابل اجرا در تمامی دستگاه‌ها و موبایل)

واکنش‌گرا بودن امروزه به عنوان یکی از اساسی‌ترین نکات در ساخت سایت هتل شناخته می‌شود؛ در صورتی که طراحی سایت بر اساس اصول واکنش‌گرایی انجام شود، سایت در هر دستگاهی از جمله تلفن همراه به صورت بهینه قابل مشاهده خواهد بود.

ریسپانسیو بودن این قدرت را به سایت می‌دهد که با اندازه‌های متفاوت نمایشگرها سازگار باشد. این نکته از جمله از مهم‌ترین نکات طراحی وب سایت هتل است که در رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر گذار خواهد بود؛ به همین جهت طراحی سایت باید ریسپانسیو باشد.

زیبایی و گرافیک اختصاصی را در نظر داشته باشید

طراحی سایت اختصاصی برای هتل از جمله طراحی‌های حساس است. شما باید کیفیت کار خود را در ایجاد وب سایت هتل به رخ بکشید. اگر طراحی سایت شما نامناسب باشد، کاربران وارد شده به سایت شما احساس می‌کنند که قطعا خدمات شما هم به نا زیبایی سایت شما خواهد بود و به همین جهت، سایت را ترک خواهند کرد؛ در واقع تفکر آن‌ها به این صورت خواهد بود که اگر طراحی وب سایت هتل تا این حد بی‌سلیقه انجام گرفته است، در نتیجه خدمات نیز تا این حد نامطلوب خواهد بود.

ارزش پیشنهادی خود را در طراحی سایت به تصویر بکشانید

شما در ساخت سایت هتل باید ارزش پیشنهادی خود را به وضوح به کاربران نشان دهید؛ به عنوان مثال اگر شما به مرتب بودن در هتل خود اهمیت می‌دهید، در طراحی سایت نیز باید مرتب بودن را در نظر داشته باشید. این موضوع سبب می‌شود تا کاربری که به سایت شما وارد شده است، از ظاهر سایت شما برداشت مرتب بودن سیستم شما را داشته باشید.

به عنوان مثال اگر شما به ارائه امکانات اهمیت می‌دهید، سایت هتل شما باید همراه با ارائه امکانات متنوع باشد تا در ذهن کاربر، این تفکر شکل بگیرد که اگر در ایجاد وب سایت هتل تا این حد به امکانات توجه شده است، در واقعیت نیز خدمات و امکانات ویژه‌ای ارائه خواهد شد.

داستان جذابی داشته باشید

سعی کنید در طراحی سایت خودتان، داستانی جذاب در نظر بگیرید تا کاربران بخواهند آن را تجربه کنند. تجربه‌هایی که کاربران می‌توانند در هتل شما داشته باشند را در راه‌اندازی سایت به تصویر بکشید تا آن‌ها به واسطه رزرو اتاق بتوانند تجربه‌های ذکر شده را امتحان کنند.

افراد دوست دارند تا تجربه‌های جدید کسب کنند و هر اندازه ساخت سایت هتل شما قدرتمندتر و حرفه‌ای‌تر باشد، تمایل کاربران به استفاده از خدمات شما بیشتر خواهد شد. شما در ایجاد وب سایت هتل می‌توانید از عکس‌های با کیفیت، فیلم‌های هیجان انگیز، عناصر طراحی منحصر به فرد، نوشتار قدرتمند و طراحی بصری استفاده کنید.

در دسترس بودن

در دسترس بودن یکی از نکاتی است که به صورت قطعی و الزامی باید در ساخت سایت هتل در نظر گرفته شود. سایت هتل به ندرت باید از دسترس خارج شود. به منظور آنکه سایت شما همیشه در دسترس باشد، باید طراحی سایت بر روی هاست قدرتمند انجام پذیرد؛ در نتیجه در دسترس بودن را به هیچ وجه نباید در طراحی سایت‌ها سطحی در نظر گرفت. آپ تایم سرورهای رایان بالای 99% می‌باشد.

طراحی سایت هتل به صورت هدفمند

طراحی سایت برای هتل‌ها باید به گونه‌ای باشد که مهمان وارد شده به سایت به سمت رزرو اتاق هدایت شود؛ در واقع در ساخت سایت هتل باید بستر ارتباطی ساده و کاربردی در نظر گرفته شود که کاربران به سادگی به صفحه مورد نظر خود انتقال پیدا کنند. نقشه سایت در طراحی سایت باید کاملا واضح باشد و هیچ کاربری در زمان استفاده از سایت شما نباید احساس گمراهی کند.

استفاده از عکس‌های با کیفیت

استفاده از عکس در طراحی سایت هتل می‌تواند در جذب مشتریان بیشتر، کمک کننده باشد. از عکس‌هایی که سبب ایجاد انگیزه به جهت امتحان کردن خدمات هتل شما شود، استفاده کنید؛ علاوه بر آن سعی کنید در اینگونه سایت‌ها، عکس‌ها را به همراه کپشن یا توضیحات کوتاهی منتشر کنید.

کاربر پسند بودن طراحی سایت

کاربرپسند بودن چه در طراحی سایت هتل و چه در طراحی هر سایتی، امروزه به عنوان یکی از مهم‌ترین معیارهای موفقیت سایت در نظر گرفته می‌شود؛ به همین جهت در ایجاد وب سایت هتل نیز باید کاربر پسند بودن سایت در مراحل ابتدایی ساخت، در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال کاربران سایتی را دوست دارند که آدرس رستوران‌ها، جاذبه‌ها، رویدادها و غیره را به آنها ارائه دهد؛ به همین جهت در طراحی سایت، تمامی این بخش‌ها را در نظر داشته باشید.

سئو سایت و رتبه برتر در گوگل

در طراحی سایت هتل، سئو از جمله مهم‌ترین مباحثی است که باید در نظر گرفته شود. راه ‌اندازی سایت هتل از اولین قدم تا آخرین مرحله باید بر اساس اصول سئو سایت که به معنای اصول بهینه سازی به جهت موتورهای جستجو است، انجام شود؛ در واقع شما باید پس از راه ‌اندازی سایت هتل، در موتورهای جستجو دیده شوید تا کاربران به سایت شما وارد شود.

به منظور دیده شدن، نیاز دارید تا طراحی سایت شما بر اساس اصول بهینه‌سازی موتورهای جستجو انجام شده باشد. هر اندازه که رتبه شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، پس از راه‌اندازی سایت بهتر باشد، موفقیت شما نیز بیشتر خواهد بود.

شرکت رایان در ساخت سایت هتل به واسطه تیم قدرتمند خود می‌تواند شما را در زمینه بهبود سئو کمک کرده و سبب ایجاد موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی شود. شما به واسطه بهینه‌سازی سئو در زمان ایجاد سایت، می‌توانید به عنوان یکی از اولین انتخاب‌های کاربران جستجوگر به جهت هتل باشید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:

 1. طراحی سایت گردشگری

مراحل اجرای طراحی سایت هتل

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

قیمت طراحی سایت هتل

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت برآورد هزینه طراحی سایت اختصاصی، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

قیمت طراحی سایت هتل در برابر امکانات و ویژگی‌های مورد نظر شما تعیین خواهد شد. در طراحی سایت برای هتل‌ها، معمولا به شما قیمت پایه‌ای در ازای امکانات و خدمات خاصی ارائه خواهد شد، اما این قیمت نهایی نبوده و با توجه به ویژگی‌های درخواستی شما در زمینه راه‌اندازی سایت، متفاوت خواهد شد. شرکت رایان به عنوان شرکتی قدرتمند در زمینه طراحی سایت، طراحی را با قیمت مناسب و بهترین کیفیت در زمانی مناسب انجام می‌دهد.

به واسطه بهره‌مندی از خدمات شرکت رایان می‌توانید طراحی سایت منحصر به فرد و کاربردی را انتظار داشته باشید. ایجاد وب سایت هتل به صورت اصولی و حرفه‌ای سبب می‌شود تا شما بتوانید در این حوزه، رقابتی قدرتمند داشته و در این رقابت موفق شوید.

توجه داشته باشید که قیمت طراحی سایت با افزایش امکانات و ماژول ها افزایش خواهد داشت. به جهت مشاوره و تعیین قیمت نهایی طراحی وب سایت هتل توسط تیم متخصص رایان می‌توانید با ما تماس گرفته و درخواست خود را به جهت طراحی سایت ارائه دهید تا تیم مشاوره به شما راهنمایی های لازم به جهت طراحی سایت را ارائه دهد.

طراحی سایت هتل چه امکاناتی دارد؟

شما به عنوان هتل‌دار یا تیم مارکتینگ یک هتل، قطعا در طراحی سایت هتل با این دغدغه رو به رو خواهید بود که چه امکاناتی در سایت مورد نیاز است.

 • آیا وب سایت شما باید تمامی امکانات سایر سایت‌ها را داشته باشد؟
 • آیا امکانات جدیدی قابل در نظر گرفتن است؟
 • آیا می‌توان امکانات خلاقانه‌ای را در راه‌اندازی سایت هتل در نظر گرفت؟

در ادامه برخی از امکانات مورد نیاز در راه‌اندازی سایت هتل را برای شما فهرست کرده‌ایم و پس از فهرست امکانات مورد نیاز، توضیح برخی از امکانات بیان شده است.

 1. امکان رزرو کردن اتاق
 2. مشاهده اتاق‌ها و امکانات آن‌ها و تصاویر با کیفیت از زوایای مختلف
 3. امکان مشاهده محوطه در راه‌اندازی سایت هتل
 4. معرفی خدمات هتل
 5. نقشه هتل در طراحی سایت
 6. لوکیشن و موقعیت هتل
 7. چند زبانه بودن سایت هتل (فارسی، انگلیسی و عربی و….)
 8. اسلایدر و گالری عکس به جهت نمایش محیط‌های متفاوت هتل
 9. درباره ما
 10. امکان تماس مستقیم با تمام بخش‌ها
 11. نمایش نظرات افراد در سایت
 12. باشگاه مشتریان
 13. مشاوره آنلاین
 14. ویو 3D از اتاقها و محوطه هتل

و بسیاری امکانات دیگر….

قرار دادن امکان مشاهده اتاق‌ها

همه افراد دوست دارند پیش از آنکه اتاقی را رزرو کنند، محیط اتاقی که زمان خود را در آن سپری خواهند کرد، مشاهده کنند؛ به همین جهت ایجاد امکان مشاهده اتاق در سایت هتل، حائز اهمیت است. این امکان در طراحی سایت سبب می‌شود تا اولاً مشتریان به هتل شما اعتماد بیشتری کنند، دوماً اگر فضای اتاق دلنشین باشد، امکان رزرو مشتری بیشتر خواهد بود. امروزه بسیاری از هتل‌ها در سایت خود ویدئوهایی از محیط اتاق منتشر می‌کنند تا کاربر، سفری مجازی به محیطی که قرار است در آن اقامت کند، داشته باشد.

امکان رزرو اتاق در طراحی سایت هتل

یکی از مهم‌ترین دلایل طراحی سایت هتل برای هتل داران، رزرو آنلاین است. به واسطه سامانه رزرواسیون اتاق، مشتریان شما می‌توانند به راحتی هرچه تمام‌‌تر اتاق مد نظر خود را رزرو کرده و از امکانات اتاق در زمان مشخص شده استفاده کنند.

در ایجاد وب سایت هتل، قطعا امکان رزرو یکی از مهم‌ترین امکانات است؛ علاوه بر آن شما در سایت هتل باید در نظر داشته باشید که بخش رزرو باید سرعت مناسبی داشته باشد و به درگاهی معتبر متصل شود، همچنین اطلاعات رزرو باید به اطلاعات واقعی اتاق‌های هتل متصل باشد تا در رزرو اتاق مشکلی ایجاد نشود.

در ساخت سایت هتل حتما دسترسی راحتی به جهت رزرو اتاق در نظر بگیرید که کاربران در زمان رزرو گمراه نشوند؛ علاوه بر این مسئله، در نظر گرفتن صفحه‌ای در سایت به منزله راهنما می‌تواند مفید واقع شود.

در طراحی سایت مجموعه رفاهی و در قسمت رزرو، شما می‌توانید پکیج‌ها و تخفیفات ویژه‌ای را طراحی کنید تا کاربران وارد شده را به جهت رزرو اتاق تشویق کند. این بخش‌ها در پیشرفت کسب و کار شما تاثیر چشمگیری خواهند داشت.

ایجاد وبلاگ

وبلاگ در طراحی سایت هتل به جهت افزودن ارزش سایت، مورد نیاز است. در راه‌اندازی سایت هتل، وبلاگ بخشی است که اطلاعات ارزشمند در آن قرار می‌گیرد؛ به عنوان مثال شما می‌توانید تاریخچه‌ها، جاذبه‌های گردشگری، کنفرانس‌ها، معرفی رستوران‌ها و غیره را در قسمت وبلاگ سایت خود داشته باشید، البته پس از راه‌اندازی وبلاگ در سایت به هیچ وجه سئو و بهینه‌سازی را فراموش نکنید.

معرفی هتل

یکی از امکانات یا بخش‌های مهم در طراحی سایت هتل، بخش معرفی هتل شما و دسترسی‌ها است. مردم علاوه بر اینکه می‌خواهند بدانند مکانی که در آن اقامت دارند به چه صورت است، دوست دارند بدانند که ورودی یا محوطه هتل شما به چه شکلی است، چه دسترسی‌هایی در هتل شما وجود دارد، چه امکاناتی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت، چگونه می‌توانند به مکان‌های دلخواه یا برجسته شهر دسترسی داشته باشند؛ به همین جهت در طراحی سایت حتما بخشی به جهت معرفی و اطلاع رسانی دقیق هتل در نظر داشته باشید.

صفحه تماس با ما

به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در ایجاد وب سایت هتل در نظر گرفته می‌شود. شما باید به فکر طراحی صفحه‌ای منحصر به فرد و کاربردی در رابطه با این موضوع در سایت هتل باشید، زیرا مردم نمی‌توانند از طریق وب سایت، ارتباط مستقیم با شما و هتل برقرار کنند؛ به همین جهت نیازمند شماره تماس، آدرس، ایمیل و غیره خواهند بود.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین امروزه در طراحی سایت به عنوان یک ضرورت در نظر گرفته می‌شود. بسیاری از مواقع کاربران در زمان‌های غیر اداری به سایت شما مراجعه می‌کنند؛ به همین جهت نمی‌توانند با پرسنل شما به جهت رزرو و کسب اطلاعات تماس بگیرند. در این موارد بخش مشاوره آنلاین در طراحی سایت کمک کننده خواهد بود. به جهت مشاوره آنلاین کارآمد، شما نیازمند سه شیفت کاری و نیرو خواهید بود تا در هر زمانی از شبانه روز بتوانند پاسخگو کاربران مراجعه کننده باشند.

طراحی سایت هتل به صورت چند زبانه فارسی، انگلیسی، عربی و ….

یکی از امکانات ویژه‌ای که می‌تواند در طراحی سایت هتل تاثیرگذار باشد، چند زبانه بودن است. به واسطه ساخت سایت هتل با چند زبان، شما قادر خواهید بود تا مشتریان بیشتری را از نقاط متفاوت دنیا جذب کنید. زبان انگلیسی، عربی و غیره از جمله زبان‌هایی هستند که به جهت طراحی سایت شما به چند زبان پیشنهاد می‌شوند.

برخی از نمونه سایت های هتل و گردشگری رایان

مشاهده

هتل لیلیوم متل قو

مشاهده

طراحی سایت گردشگری هزار و یک شب

مشکلات احتمالی سایت هتل به جهت طراحی ضعیف

همانطور که اشاره شد، طراحی سایت هتل زمانی بازدهی خواهد داشت که قدرتمند و اصولی باشد. اگر طراحی سایت، ضعیف و ناکارآمد صورت گرفته باشد، نه تنها نتیجه کار شما بی فایده خواهد بود، بلکه تمام هزینه‌های شما از بین می‌رود و در واقع شما پول خود را صرف کاری بیهوده کرده‌اید. در ادامه به بررسی برخی از مشکلاتی که در صورت طراحی سایت ناکارآمد ممکن است پیش بیاید می‌پردازیم.

عدم نمایش سایت در نتایج گوگل

اگر که طراحی سایت مناسب نباشد، گوگل سایت را به عنوان یک سایت منسوخ در نظر گرفته و آن را در نتایج نشان نخواهد داد. در واقع ایجاد وب سایت هتل باید بر اساس سئو و اصول طراحی سایت باشد تا موتورهای جستجو نظیر گوگل، سایت را در جایگاه مناسب نمایش دهند. طراحی سایت نامناسب به عنوان طراحی سایتی در نظر گرفته می‌شود که در آن کلمات کلیدی رعایت نشود، سایت طراحی شده کاربرپسند نباشد، سرعت سایت پایین باشد و غیره.

از دست دادن کاربران موبایل

امروزه با گسترش استفاده از تلفن‌های هوشمند، طراحی سایت باید واکنش‌گرا یا ریسپانسیو باشد، در غیر این صورت طراحی سایت ناکارآمد بوده و درصد بسیاری از مخاطبین از دست خواهد رفت. اگر سایت به درستی بر روی گوشی همراه نمایش داده نشود، امکان مراجعه مجدد کاربر از طریق کامپیوتر درصد پایینی خواهد داشت.

عدم تماس مهمانان

در سایت هتل شما حتما باید تمام شیوه‌های ارتباطی از جمله تلفن، ایمیل، مشاوره آنلاین و غیره را در نظر داشته باشید که کاربران وارد شده بتوانند با شما به جهت مشاوره ارتباط برقرار کنند. اگر در طراحی سایت در این قسمت ضعف داشته باشید، تماس‌های ورودی و عملکرد شما به شدت ضعیف خواهد شد.

معرفی سایت برخی از بزرگترین هتل‌های دنیا

برخی از مشتریان

طراحی سایت هتل چیست؟

طراحی سایت هتل یکی از مهمترین اقدامات صاحبان و مدیران هتل ها جهت کسب درآمد از صنعت توریست و گردشگری می‌باشد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا می گوییم طراحی سایت هتل‌ و مراکز اقامتی یک ضرورت است؛ مهم‌ترین دلیل برای بیان ضرورت طراحی وب سایت هتل‌، این است که دنیای اینترنت روز به روز در حال پیشرفت بوده و مردم ترجیح می‌دهند بسیاری از کارهای خود را از جمله رزرو هتل از طریق اینترنت و تنها با چند کلیک انجام دهند، در نتیجه این دو دلیل به عنوان مهم‌ترین دلایل لزوم طراحی سایت هتل در نظر گرفته می‌شوند.

طراحی سایت هتل سبب می‌شود تا مجموعه رفاهی شما به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه‌ها شناخته شده و شانس بیشتری در جذب توریست و مشتری داشته باشید؛ در واقع شما به واسطه ایجاد وب سایت، سبب افزایش اعتبار هتل خود می‌شوید.

علاوه بر این موارد، در ماحصل طراحی سایت اصولی، امکان برطرف کردن نیازهای مشتریان به ساده‌ترین حالت ممکن وجود خواهد داشت. این ویژگی در وب سایت هتل سبب می‌شود تا مشتریان شما نسبت به استفاده از خدمات هتل، رضایت بیشتری داشته باشند و وفاداری آن‌ها نسبت به هتل شما بیشتر شود.

به کمک طراحی سایت، علاوه بر اینکه شما نوع جدیدی از بازاریابی را برای خود فراهم کرده‌اید، مکملی نیز برای سایر روش‌های بازاریابی خود ایجاد می‌کنید؛ به همین جهت بهترین کیفیت ممکن را برای طراحی سایت در نظر بگیرید تا بازخورد شما از آن مناسب باشد. طراحی سایت ضعیف برای هتل، سبب می‌شود که اعتبار شما زیر سوال برود و بسیاری از افراد به شما اعتماد نکنند.

شرکت رایان به عنوان مجموعه‌ای حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت، می‌تواند شما را در این مسیر همراهی کرده و راه موفقیت را برای شما هموار کند. همراهی یک تیم حرفه‌ای در طراحی سایت سبب می‌شود که شما نتیجه قابل توجهی را پس از راه‌اندازی سایت مشاهده کنید.

در ادامه ضرورت طراحی وب سایت برای هتل، مزیت‌ها و بسیاری از موارد دیگر را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

طراحی سایت هتل چه تفاوتی با سایر طراحی سایت‌ها دارد؟

طراحی سایت هتل به معنای طراحی سایت اختصاصی به منظور معرفی خدمات هتل است؛ در نتیجه نمی‌توان ساخت سایت هتل را به عنوان یک طراحی سایت عمومی در نظر گرفت. طراحی سایت برای هتل از نظر گرافیکی، کارایی و در نهایت هدف دارای تفاوت قابل توجهی با دیگر سایت‌ها است.

در طراحی سایت هتل، شما منابع اطلاعات متفاوتی نسبت به طراحی سایت گردشگری خواهید داشت؛ در نهایت بر اساس گفته‌ها می‌توان به این نتیجه رسید که طراحی سایت برای هتل، کاملا اختصاصی است. شما به واسطه ایجاد وب سایت هتل به صورت اختصاصی می‌توانید سایتی را طراحی کنید که در آن، مردم به شما اعتماد کنند و در نتیجه شاهد وفاداری مشتریان خود باشید. انتظار عملکرد مثبت در اینگونه طراحی سایت زمانی محقق خواهد شد که راه‌اندازی سایت هتل به صورت اختصاصی انجام شده باشد نه با قالب های آماده!

مزایای طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل مزیت‌های بسیاری را به همراه خواهد داشت، البته توجه داشته باشید که راه‌اندازی سایت هتل باید توسط تیم بسیار حرفه‌ای و متخصص انجام پذیرد تا بازخورد آن مثبت باشد. ساخت سایت هتل ضعیف، علاوه بر اینکه مزیتی ندارد، به عنوان یک عیب نیز در نظر گرفته می‌شود.

در ادامه به بررسی مهم‌ترین مزیت‌های سایت هتل خواهیم پرداخت. پس از مطالعه ادامه این مطلب، شما به صورت واضح این موضوع را درک می‌کنید که چرا می‌گوییم طراحی سایت، امروزه به عنوان یک ضرورت مطرح می‌شود.

بهبود کسب و کار با طراحی سایت هتل حرفه ای

طراحی سایت هتل سبب می‌شود تا شما بستری مناسب به جهت تبلیغات داشته باشید. طراحی یک سایت موفق مناسب برای هتل سبب می‌شود تا شما به کاربران بسیاری که به هیچ وجه از وجود آن‌ها مطلع نبوده‌اید، دسترسی پیدا کنید؛ علاوه بر این، افراد بسیاری نیز به واسطه مشاهده وب سایت شما متوجه می‌شوند که هتل شما مناسب آن‌ها است و در همان قسمتی که آنها قصد اقامت دارند، واقع شده است.

ایجاد کانال ارتباطی قدرتمند

طراحی سایت برای هتل‌ها باعث می‌شود تا شما بتوانید کانالی قدرتمند به جهت ارتباط با کاربران داشته باشید؛ در واقع ساخت سایت سبب می‌شود تا شما وبسایتی کارآمد داشته باشید که به عنوان اولین مکان ورود کاربران به جهت کسب اطلاعات در نظر گرفته شود، به همین جهت در راه‌اندازی سایت هتل باید به این نکته توجه داشته باشید که سایت، باید همواره در دسترس باشد و اطلاعات ارائه شده در سایت باید جذابیت بصری بالایی داشته باشند. طراحی سایت سبب می‌شود تا شما بستر مناسبی به جهت ارتباط با مهمانان داشته باشید.

تاثیر طراحی سایت هتل در برندسازی هتل

محتوای متنی و محتوای بصری در طراحی سایت ویژه هتل سبب می‌شود تا شما بتوانید برندسازی خود را تکمیل کنید؛ در واقع شما باید در تمام مراحل برند سازی، به روزرسانی سایت و تولید محتوای جذاب را در نظر داشته باشید.

برند سازی در طراحی سایت هتل باید به گونه‌ای انجام شود که نام شما در ذهن خواننده باقی بماند. کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند، شاید در گذشته هیچ نامی از هتل نشنیده باشند و ورود به سایت، اولین تجربه آنها از هتل باشد؛ به همین جهت باید برند سازی به صورت ویژه‌ای در نظر گرفته شود تا مشتری‌ای که هیچ گاه هتل شما را ندیده است، احساس و جو هتل را به واسطه مشاهده وب سایت شما تجربه کند.

تا جای ممکن در ساخت سایت هتل سعی کنید تا برندسازی را به صورت شخصی انجام دهید. منحصر به فرد بودن اینگونه سایت‌ها سبب می‌شود که سایت و خدمات شما در ذهن بیننده باقی‌بماند.

نکات مهم طراحی سایت هتل

در طراحی سایت هتل باید نکات منحصر به فردی در نظر گرفته شود تا شما بتوانید بهترین نتیجه را مشاهده کنید. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین نکاتی که می‌تواند به شما در جهت طراحی سایت موفق کمک کند، می‌پردازیم.

فهرست زیر، نکاتی هستند که شما باید حتما در زمان راه‌اندازی سایت هتل به آن‌ها توجه داشته باشید. پس از مشاهده فهرست نکات، شما می‌توانید توضیحات کامل هر نکته را مشاهده کنید.

 • سادگی و دسترسی راحت کاربران به بخش‌های مختلف، اعم از اطلاعات تماس، رزرو، ثبت نام و …
 • جذابیت گرافیکی و طراحی ui-ux
 • ریسپانسیو بودن و قابلیت اجرای بدون نقص در تمامی دستگاه‌ها، سیستم عامل‌ها و مرورگرها
 • طراحی اختصاصی قالب به همراه هارمونی رنگ مدنظر شما
 • گالری تصاویر و ویدئوهای بخش‌های مختلف هتل با کیفیت بالا
 • داستان‌ها و تجربه‌های سایر مسافرین هتل را به تصویر بکشید
 • سرعت بالا و لود سایت کمتر از 3 ثانیه
 • سئو و بهینه سازی سایت هتل با کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل

سادگی در عین جذابیت

در طراحی سایت برای هتل، حتما باید به سادگی آن توجه کنید. وب‌سایت‌های بسیاری وجود دارند که در کنار سادگی، دارای جذابیت چشمگیری هستند؛ به همین جهت نمی‌توان گفت که اگر طراحی سایت ساده باشد، جذابیتی وجود ندارد.

ریسپانسیو (قابل اجرا در تمامی دستگاه‌ها و موبایل)

واکنش‌گرا بودن امروزه به عنوان یکی از اساسی‌ترین نکات در ساخت سایت هتل شناخته می‌شود؛ در صورتی که طراحی سایت بر اساس اصول واکنش‌گرایی انجام شود، سایت در هر دستگاهی از جمله تلفن همراه به صورت بهینه قابل مشاهده خواهد بود.

ریسپانسیو بودن این قدرت را به سایت می‌دهد که با اندازه‌های متفاوت نمایشگرها سازگار باشد. این نکته از جمله از مهم‌ترین نکات طراحی وب سایت هتل است که در رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر گذار خواهد بود؛ به همین جهت طراحی سایت باید ریسپانسیو باشد.

زیبایی و گرافیک اختصاصی را در نظر داشته باشید

طراحی سایت اختصاصی برای هتل از جمله طراحی‌های حساس است. شما باید کیفیت کار خود را در ایجاد وب سایت هتل به رخ بکشید. اگر طراحی سایت شما نامناسب باشد، کاربران وارد شده به سایت شما احساس می‌کنند که قطعا خدمات شما هم به نا زیبایی سایت شما خواهد بود و به همین جهت، سایت را ترک خواهند کرد؛ در واقع تفکر آن‌ها به این صورت خواهد بود که اگر طراحی وب سایت هتل تا این حد بی‌سلیقه انجام گرفته است، در نتیجه خدمات نیز تا این حد نامطلوب خواهد بود.

ارزش پیشنهادی خود را در طراحی سایت به تصویر بکشانید

شما در ساخت سایت هتل باید ارزش پیشنهادی خود را به وضوح به کاربران نشان دهید؛ به عنوان مثال اگر شما به مرتب بودن در هتل خود اهمیت می‌دهید، در طراحی سایت نیز باید مرتب بودن را در نظر داشته باشید. این موضوع سبب می‌شود تا کاربری که به سایت شما وارد شده است، از ظاهر سایت شما برداشت مرتب بودن سیستم شما را داشته باشید.

به عنوان مثال اگر شما به ارائه امکانات اهمیت می‌دهید، سایت هتل شما باید همراه با ارائه امکانات متنوع باشد تا در ذهن کاربر، این تفکر شکل بگیرد که اگر در ایجاد وب سایت هتل تا این حد به امکانات توجه شده است، در واقعیت نیز خدمات و امکانات ویژه‌ای ارائه خواهد شد.

داستان جذابی داشته باشید

سعی کنید در طراحی سایت خودتان، داستانی جذاب در نظر بگیرید تا کاربران بخواهند آن را تجربه کنند. تجربه‌هایی که کاربران می‌توانند در هتل شما داشته باشند را در راه‌اندازی سایت به تصویر بکشید تا آن‌ها به واسطه رزرو اتاق بتوانند تجربه‌های ذکر شده را امتحان کنند.

افراد دوست دارند تا تجربه‌های جدید کسب کنند و هر اندازه ساخت سایت هتل شما قدرتمندتر و حرفه‌ای‌تر باشد، تمایل کاربران به استفاده از خدمات شما بیشتر خواهد شد. شما در ایجاد وب سایت هتل می‌توانید از عکس‌های با کیفیت، فیلم‌های هیجان انگیز، عناصر طراحی منحصر به فرد، نوشتار قدرتمند و طراحی بصری استفاده کنید.

در دسترس بودن

در دسترس بودن یکی از نکاتی است که به صورت قطعی و الزامی باید در ساخت سایت هتل در نظر گرفته شود. سایت هتل به ندرت باید از دسترس خارج شود. به منظور آنکه سایت شما همیشه در دسترس باشد، باید طراحی سایت بر روی هاست قدرتمند انجام پذیرد؛ در نتیجه در دسترس بودن را به هیچ وجه نباید در طراحی سایت‌ها سطحی در نظر گرفت. آپ تایم سرورهای رایان بالای 99% می‌باشد.

طراحی سایت هتل به صورت هدفمند

طراحی سایت برای هتل‌ها باید به گونه‌ای باشد که مهمان وارد شده به سایت به سمت رزرو اتاق هدایت شود؛ در واقع در ساخت سایت هتل باید بستر ارتباطی ساده و کاربردی در نظر گرفته شود که کاربران به سادگی به صفحه مورد نظر خود انتقال پیدا کنند. نقشه سایت در طراحی سایت باید کاملا واضح باشد و هیچ کاربری در زمان استفاده از سایت شما نباید احساس گمراهی کند.

استفاده از عکس‌های با کیفیت

استفاده از عکس در طراحی سایت هتل می‌تواند در جذب مشتریان بیشتر، کمک کننده باشد. از عکس‌هایی که سبب ایجاد انگیزه به جهت امتحان کردن خدمات هتل شما شود، استفاده کنید؛ علاوه بر آن سعی کنید در اینگونه سایت‌ها، عکس‌ها را به همراه کپشن یا توضیحات کوتاهی منتشر کنید.

کاربر پسند بودن طراحی سایت

کاربرپسند بودن چه در طراحی سایت هتل و چه در طراحی هر سایتی، امروزه به عنوان یکی از مهم‌ترین معیارهای موفقیت سایت در نظر گرفته می‌شود؛ به همین جهت در ایجاد وب سایت هتل نیز باید کاربر پسند بودن سایت در مراحل ابتدایی ساخت، در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال کاربران سایتی را دوست دارند که آدرس رستوران‌ها، جاذبه‌ها، رویدادها و غیره را به آنها ارائه دهد؛ به همین جهت در طراحی سایت، تمامی این بخش‌ها را در نظر داشته باشید.

سئو سایت و رتبه برتر در گوگل

در طراحی سایت هتل، سئو از جمله مهم‌ترین مباحثی است که باید در نظر گرفته شود. راه ‌اندازی سایت هتل از اولین قدم تا آخرین مرحله باید بر اساس اصول سئو سایت که به معنای اصول بهینه سازی به جهت موتورهای جستجو است، انجام شود؛ در واقع شما باید پس از راه ‌اندازی سایت هتل، در موتورهای جستجو دیده شوید تا کاربران به سایت شما وارد شود.

به منظور دیده شدن، نیاز دارید تا طراحی سایت شما بر اساس اصول بهینه‌سازی موتورهای جستجو انجام شده باشد. هر اندازه که رتبه شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، پس از راه‌اندازی سایت بهتر باشد، موفقیت شما نیز بیشتر خواهد بود.

شرکت رایان در ساخت سایت هتل به واسطه تیم قدرتمند خود می‌تواند شما را در زمینه بهبود سئو کمک کرده و سبب ایجاد موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی شود. شما به واسطه بهینه‌سازی سئو در زمان ایجاد سایت، می‌توانید به عنوان یکی از اولین انتخاب‌های کاربران جستجوگر به جهت هتل باشید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:

 1. طراحی سایت گردشگری

مراحل اجرای طراحی سایت هتل

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

قیمت طراحی سایت هتل

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت برآورد هزینه طراحی سایت اختصاصی، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

قیمت طراحی سایت هتل در برابر امکانات و ویژگی‌های مورد نظر شما تعیین خواهد شد. در طراحی سایت برای هتل‌ها، معمولا به شما قیمت پایه‌ای در ازای امکانات و خدمات خاصی ارائه خواهد شد، اما این قیمت نهایی نبوده و با توجه به ویژگی‌های درخواستی شما در زمینه راه‌اندازی سایت، متفاوت خواهد شد. شرکت رایان به عنوان شرکتی قدرتمند در زمینه طراحی سایت، طراحی را با قیمت مناسب و بهترین کیفیت در زمانی مناسب انجام می‌دهد.

به واسطه بهره‌مندی از خدمات شرکت رایان می‌توانید طراحی سایت منحصر به فرد و کاربردی را انتظار داشته باشید. ایجاد وب سایت هتل به صورت اصولی و حرفه‌ای سبب می‌شود تا شما بتوانید در این حوزه، رقابتی قدرتمند داشته و در این رقابت موفق شوید.

توجه داشته باشید که قیمت طراحی سایت با افزایش امکانات و ماژول ها افزایش خواهد داشت. به جهت مشاوره و تعیین قیمت نهایی طراحی وب سایت هتل توسط تیم متخصص رایان می‌توانید با ما تماس گرفته و درخواست خود را به جهت طراحی سایت ارائه دهید تا تیم مشاوره به شما راهنمایی های لازم به جهت طراحی سایت را ارائه دهد.

طراحی سایت هتل چه امکاناتی دارد؟

شما به عنوان هتل‌دار یا تیم مارکتینگ یک هتل، قطعا در طراحی سایت هتل با این دغدغه رو به رو خواهید بود که چه امکاناتی در سایت مورد نیاز است.

 • آیا وب سایت شما باید تمامی امکانات سایر سایت‌ها را داشته باشد؟
 • آیا امکانات جدیدی قابل در نظر گرفتن است؟
 • آیا می‌توان امکانات خلاقانه‌ای را در راه‌اندازی سایت هتل در نظر گرفت؟

در ادامه برخی از امکانات مورد نیاز در راه‌اندازی سایت هتل را برای شما فهرست کرده‌ایم و پس از فهرست امکانات مورد نیاز، توضیح برخی از امکانات بیان شده است.

 1. امکان رزرو کردن اتاق
 2. مشاهده اتاق‌ها و امکانات آن‌ها و تصاویر با کیفیت از زوایای مختلف
 3. امکان مشاهده محوطه در راه‌اندازی سایت هتل
 4. معرفی خدمات هتل
 5. نقشه هتل در طراحی سایت
 6. لوکیشن و موقعیت هتل
 7. چند زبانه بودن سایت هتل (فارسی، انگلیسی و عربی و….)
 8. اسلایدر و گالری عکس به جهت نمایش محیط‌های متفاوت هتل
 9. درباره ما
 10. امکان تماس مستقیم با تمام بخش‌ها
 11. نمایش نظرات افراد در سایت
 12. باشگاه مشتریان
 13. مشاوره آنلاین
 14. ویو 3D از اتاقها و محوطه هتل

و بسیاری امکانات دیگر….

قرار دادن امکان مشاهده اتاق‌ها

همه افراد دوست دارند پیش از آنکه اتاقی را رزرو کنند، محیط اتاقی که زمان خود را در آن سپری خواهند کرد، مشاهده کنند؛ به همین جهت ایجاد امکان مشاهده اتاق در سایت هتل، حائز اهمیت است. این امکان در طراحی سایت سبب می‌شود تا اولاً مشتریان به هتل شما اعتماد بیشتری کنند، دوماً اگر فضای اتاق دلنشین باشد، امکان رزرو مشتری بیشتر خواهد بود. امروزه بسیاری از هتل‌ها در سایت خود ویدئوهایی از محیط اتاق منتشر می‌کنند تا کاربر، سفری مجازی به محیطی که قرار است در آن اقامت کند، داشته باشد.

امکان رزرو اتاق در طراحی سایت هتل

یکی از مهم‌ترین دلایل طراحی سایت هتل برای هتل داران، رزرو آنلاین است. به واسطه سامانه رزرواسیون اتاق، مشتریان شما می‌توانند به راحتی هرچه تمام‌‌تر اتاق مد نظر خود را رزرو کرده و از امکانات اتاق در زمان مشخص شده استفاده کنند.

در ایجاد وب سایت هتل، قطعا امکان رزرو یکی از مهم‌ترین امکانات است؛ علاوه بر آن شما در سایت هتل باید در نظر داشته باشید که بخش رزرو باید سرعت مناسبی داشته باشد و به درگاهی معتبر متصل شود، همچنین اطلاعات رزرو باید به اطلاعات واقعی اتاق‌های هتل متصل باشد تا در رزرو اتاق مشکلی ایجاد نشود.

در ساخت سایت هتل حتما دسترسی راحتی به جهت رزرو اتاق در نظر بگیرید که کاربران در زمان رزرو گمراه نشوند؛ علاوه بر این مسئله، در نظر گرفتن صفحه‌ای در سایت به منزله راهنما می‌تواند مفید واقع شود.

در طراحی سایت مجموعه رفاهی و در قسمت رزرو، شما می‌توانید پکیج‌ها و تخفیفات ویژه‌ای را طراحی کنید تا کاربران وارد شده را به جهت رزرو اتاق تشویق کند. این بخش‌ها در پیشرفت کسب و کار شما تاثیر چشمگیری خواهند داشت.

ایجاد وبلاگ

وبلاگ در طراحی سایت هتل به جهت افزودن ارزش سایت، مورد نیاز است. در راه‌اندازی سایت هتل، وبلاگ بخشی است که اطلاعات ارزشمند در آن قرار می‌گیرد؛ به عنوان مثال شما می‌توانید تاریخچه‌ها، جاذبه‌های گردشگری، کنفرانس‌ها، معرفی رستوران‌ها و غیره را در قسمت وبلاگ سایت خود داشته باشید، البته پس از راه‌اندازی وبلاگ در سایت به هیچ وجه سئو و بهینه‌سازی را فراموش نکنید.

معرفی هتل

یکی از امکانات یا بخش‌های مهم در طراحی سایت هتل، بخش معرفی هتل شما و دسترسی‌ها است. مردم علاوه بر اینکه می‌خواهند بدانند مکانی که در آن اقامت دارند به چه صورت است، دوست دارند بدانند که ورودی یا محوطه هتل شما به چه شکلی است، چه دسترسی‌هایی در هتل شما وجود دارد، چه امکاناتی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت، چگونه می‌توانند به مکان‌های دلخواه یا برجسته شهر دسترسی داشته باشند؛ به همین جهت در طراحی سایت حتما بخشی به جهت معرفی و اطلاع رسانی دقیق هتل در نظر داشته باشید.

صفحه تماس با ما

به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در ایجاد وب سایت هتل در نظر گرفته می‌شود. شما باید به فکر طراحی صفحه‌ای منحصر به فرد و کاربردی در رابطه با این موضوع در سایت هتل باشید، زیرا مردم نمی‌توانند از طریق وب سایت، ارتباط مستقیم با شما و هتل برقرار کنند؛ به همین جهت نیازمند شماره تماس، آدرس، ایمیل و غیره خواهند بود.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین امروزه در طراحی سایت به عنوان یک ضرورت در نظر گرفته می‌شود. بسیاری از مواقع کاربران در زمان‌های غیر اداری به سایت شما مراجعه می‌کنند؛ به همین جهت نمی‌توانند با پرسنل شما به جهت رزرو و کسب اطلاعات تماس بگیرند. در این موارد بخش مشاوره آنلاین در طراحی سایت کمک کننده خواهد بود. به جهت مشاوره آنلاین کارآمد، شما نیازمند سه شیفت کاری و نیرو خواهید بود تا در هر زمانی از شبانه روز بتوانند پاسخگو کاربران مراجعه کننده باشند.

طراحی سایت هتل به صورت چند زبانه فارسی، انگلیسی، عربی و ….

یکی از امکانات ویژه‌ای که می‌تواند در طراحی سایت هتل تاثیرگذار باشد، چند زبانه بودن است. به واسطه ساخت سایت هتل با چند زبان، شما قادر خواهید بود تا مشتریان بیشتری را از نقاط متفاوت دنیا جذب کنید. زبان انگلیسی، عربی و غیره از جمله زبان‌هایی هستند که به جهت طراحی سایت شما به چند زبان پیشنهاد می‌شوند.

برخی از نمونه سایت های هتل و گردشگری رایان

مشاهده

هتل لیلیوم متل قو

مشاهده

طراحی سایت گردشگری هزار و یک شب

مشکلات احتمالی سایت هتل به جهت طراحی ضعیف

همانطور که اشاره شد، طراحی سایت هتل زمانی بازدهی خواهد داشت که قدرتمند و اصولی باشد. اگر طراحی سایت، ضعیف و ناکارآمد صورت گرفته باشد، نه تنها نتیجه کار شما بی فایده خواهد بود، بلکه تمام هزینه‌های شما از بین می‌رود و در واقع شما پول خود را صرف کاری بیهوده کرده‌اید. در ادامه به بررسی برخی از مشکلاتی که در صورت طراحی سایت ناکارآمد ممکن است پیش بیاید می‌پردازیم.

عدم نمایش سایت در نتایج گوگل

اگر که طراحی سایت مناسب نباشد، گوگل سایت را به عنوان یک سایت منسوخ در نظر گرفته و آن را در نتایج نشان نخواهد داد. در واقع ایجاد وب سایت هتل باید بر اساس سئو و اصول طراحی سایت باشد تا موتورهای جستجو نظیر گوگل، سایت را در جایگاه مناسب نمایش دهند. طراحی سایت نامناسب به عنوان طراحی سایتی در نظر گرفته می‌شود که در آن کلمات کلیدی رعایت نشود، سایت طراحی شده کاربرپسند نباشد، سرعت سایت پایین باشد و غیره.

از دست دادن کاربران موبایل

امروزه با گسترش استفاده از تلفن‌های هوشمند، طراحی سایت باید واکنش‌گرا یا ریسپانسیو باشد، در غیر این صورت طراحی سایت ناکارآمد بوده و درصد بسیاری از مخاطبین از دست خواهد رفت. اگر سایت به درستی بر روی گوشی همراه نمایش داده نشود، امکان مراجعه مجدد کاربر از طریق کامپیوتر درصد پایینی خواهد داشت.

عدم تماس مهمانان

در سایت هتل شما حتما باید تمام شیوه‌های ارتباطی از جمله تلفن، ایمیل، مشاوره آنلاین و غیره را در نظر داشته باشید که کاربران وارد شده بتوانند با شما به جهت مشاوره ارتباط برقرار کنند. اگر در طراحی سایت در این قسمت ضعف داشته باشید، تماس‌های ورودی و عملکرد شما به شدت ضعیف خواهد شد.

معرفی سایت برخی از بزرگترین هتل‌های دنیا

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

20 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • علیرضا
  8 دی 1398 09:58

  هتل بدون سایت واقعاً هزاران قدم از رقیباش عقب تره، به نظر اول سایتو باید زد بعد هتلو؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   11 آبان 1399 16:36

   بله درست میفرمایید. ابتدا باید هتل ساخته شود و سپس سایت طراحی شود. چون در سایت باید از تصاویر با کیفیت و دیزاین شده قسمت های مختلف هتل استفاده کرد.

   پاسخ
 • مجتبی
  8 دی 1398 09:59

  امکان درج تصاویر هتل و تغییر آنها در سایت وجود دارد؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   11 آبان 1399 16:37

   بله تمامی بخش های سایت هتل و تصاویر و مطالب را پس از آموزش می توانید تغییر دهید.

   پاسخ
 • ایران اگر بخواد در زمینه هتل و هتل داری پیشرفت کنه باید یه سر و سامونی به بخش وب فارسی این حوزه بده

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   11 آبان 1399 16:38

   در حال حاضر سایت های فارسی خوبی در زمینه گردشگری و هتل وجود دارد. ولی جای بسیاری برای توسعه و پیشرفت وجود دارد.

   پاسخ
 • تیموری
  8 دی 1398 10:00

  اگر طراحی سایت هتل با واقعیت افزوده عجین بشود و امکان بازدید از آنها به صورت مجازی فراهم شود در صنعت گردشگری مملکت انقلابی رخ خواهد داد.

  پاسخ
 • کاظمی
  8 دی 1398 10:00

  چقد این سایت هتل خارجیا که معرفی کردین با حالن آدم دلش میخاد حتماً بره

  پاسخ
 • امین جهان آرا
  15 بهمن 1398 12:12

  سلام وقت به خیر، نمونه کار برای طراحی سایت هتل مشابه سایت دیزنی دارید؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   11 آبان 1399 16:47

   سلام وقت بخیر. لطفا به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

   پاسخ
 • مهرداد
  15 بهمن 1398 12:13

  سلام بخش رزرو آنلاین برای طراحی سایت هتل ها امروز واقعا ضروریه.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   11 آبان 1399 16:47

   سلام وقت بخیر. بله قسمت رزرواسیون آنلاین از قسمت های مهم سایت هتل میباشد که میتواند به نرم افزار داخلی هتل هم متصل شود.

   پاسخ
 • فیروزه
  15 بهمن 1398 12:13

  فقط کاش برای طراحی سایت از عکس های پس زمینه سنگین استفاده نشه. بعضی از سایت ها خیلی طول میکشه تا بارگزاری بشن.

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   11 آبان 1399 16:45

   عکس ها میبایست به هنگام استفاده در سایت با فرمت های استاندارد و بهینه سازی شده در نرم افزارهای گرافیکی ذخیره شود و در سایت بارگزاری شود تا مشکلی در سرعت سایت بوجود نیاید.

   پاسخ
 • سلام، برای هتل های کوچک و حتی متل ها هم میشه سایت هتل راه اندازی بشه؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   11 آبان 1399 16:44

   سلام وقتتون بخیر. بله اتفاقا طراحی سایت هتل های کوچک باعث رونق و شناسایی هتل در سایر کشورها و شهر ها می شود و افراد زیادی از این طریق با شما آشنا می شوند.

   پاسخ
 • با سلام، عکسهای که برای گالری اتاق ها گرفته میشود، در چه ابعادی باید باشند؟

  پاسخ
  • محمدرضا شکوهی
   11 آبان 1399 16:42

   سلام وقتتون بخیر. بستگی به نوع سایت شما دارد. معمولا تصاویر به صورت مستطیل با ابعاد 853 * 1280 میباشد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

هفت + 5 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp