طراحی سایت به چینی | طراحی سایت به زبان چینی | شرکت رایان

طراحی سایت به زبان چینی برای کسب و کاری که قصد دارد تا در آسیای شرقی بدرخشد و همچنین سرانه شرکت خود را افزایش دهد، امری الزامی است. با طراحی سایت خارجی به زبان‌های مختلف، شما می‌توانید تعداد مشتریان شرکت خود را افزایش دهید.

به هنگام اجرای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال و تبلیغاتی به زبان چینی، بسیار مهم است که مشتریان را به صفحات چینی زبان در وب سایت خود هدایت کنید. باید به تجربه کاربر احترام گذاشت. محتوای تبلیغات باید با URL مقصد مطابقت داشته باشد. شما نمی‌توانید کاربران را از یک تبلیغ چینی به یک وب سایت انگلیسی زبان ببرید.

اگر به دنبال توسعه یک نسخه چینی زبان از وب سایت خود هستید، شرکت رایان گزینه‌های مختلفی را برای نیازهای شما ارائه می‌دهد.

صفحات فرود / لندینگ پیج به هنگام طراحی سایت به زبان چینی

یک صفحه فرود، تمام اطلاعات مرتبط در مورد محصولات و خدمات شما را به صورت مختصر ارائه می‌کند. در اینجا برخی از ویژگی‌های برتر آنها آورده شده است:

 • صفحات فرود اغلب دارای فرم تولید سرنخ یا فرم تماس سریع هستند که در بالای صفحه قرار دارد تا اطلاعات مشتریان را به سرعت و کارآمد دریافت کنند.
 • می‌توان به هنگام طراحی سایت به زبان چینی، از یک شماره تلفن‌هایلایت شده، برای هدایت افراد به تماس با یک شماره خاص استفاده کرد که در آن فردی که ماندارین یا کانتونی صحبت می‌کند. کلیک برای تماس و سایر ردیابی تماس‌ها را می‌توان برای اندازه گیری تبدیل‌ها و همچنین فناوری CRM ادغام کرد.
 • بازاریابی مجدد و تجزیه و تحلیل سفارشی اغلب برای کمک به به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه در هزینه بازاریابی دیجیتال اجرا می‌شود.

توسعه صفحه فرود چینی توسط خدمات شرکت رایان با کمترین هزینه ممکن صورت می‌گیرد.

در صورت تمایل به طراحی سایت به زبان چینی کافی است با شرکت رایان تماس بگیرید.

ویژگی‌های برتر طراحی سایت به زبان چینی چیست؟

طراحی سایت به چینی – طراحی سایت به زبان چینی

در برخی کمپین‌ها، جایی که اطلاعات زیادی برای نمایش یا اهداف متعدد وجود دارد، ممکن است ایجاد یک میکروسایت برای نمایش همه اطلاعات منطقی‌تر باشد. در این موارد، یک میکروسایت ایجاد خواهد شد که برای برآورده کردن اهداف کمپین سفارشی شده است. یک میکروسایت چهار یا پنج صفحه‌ای به زبان چینی بسته به سطح پیچیدگی، حجم محتوا، تصاویر سفارشی، ویدیو یا یکپارچه‌سازی فناوری ساخته می‌شود.

توسعه و طراحی سایت به زبان چینی

اگر مایل هستید تا برای کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت به زبان چینی کنید، می‌توانید از خدمات شرکت رایان استفاده کنید.

اگر تشخیص داده اید که سرمایه گذاری قابل توجهی در بازار چین برای کسب و کار شما، به صورت آنلاین مناسب است و نیاز به راه اندازی یک پروژه توسعه وب سایت چینی در مقیاس کامل دارید، شرکت رایان می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. بسته به پیچیدگی پروژه، ممکن است لازم باشد تا برنامه نویسان و طراحان سایت مختلفی را وارد تیم کنیم تا سایت شما به درستی طراحی شود. مخصوصا اگر به یکپارچگی تجارت الکترونیک نیاز دارید یا اگر به دنبال راه‌اندازی حمل و نقل و انجام محصول با Taobao Tmall، JD یا آمازون چین هستید.

صرف نظر از نیاز شما، همین امروز با شرکت رایان تماس بگیرید و ما فرآیند شناسایی راه حل‌های مناسب برای کسب و کار شما را آغاز خواهیم کرد.

اگر به دنبال بهترین شرکت داخلی جهت طراحی سایت به زبان چینی هستید، شرکت طراحی سایت رایان به شما پیشنهاد می‌شود.

مزایا و امکانات طراحی سایت به چینی

آیا می‌خواهید بدانید چگونه یک وب سایت برای مخاطبان چینی خود طراحی کنید؟ طراحی سایت به زبان چینی به چه صورت است؟ ما می‌توانیم به شما در این مورد کمک کنیم. کاربران اینترنت چینی مشتریانی پیچیده با خواسته‌ها، ترجیحات و نیازهای منحصر به فرد خود هستند.

ما محتوا، تجربه کاربری، طراحی، پیام‌های بازاریابی و UX کلی را به صورت حرفه ای ایجاد می‌کنیم که با مخاطب هدف شما هم راستا است.

ما وب‌سایت‌های زیبا و تاثیرگذاری را برای صاحبین کسب و کاری که تمایل دارند تا شعبه مجازی خود را در چین راه اندازی کنند، تولید می‌کنیم. این سایت‌ها، به طور کامل با بایدو سازگار هستند و سئو مناسبی دارند.

به‌عنوان بخشی از خدمات طراحی سایت به زبان چینی، ما همچنین صفحات فرود خاصی را برای کمپین‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی بایدو چینی ایجاد می‌کنیم و در هر مرحله به اهداف شما دست یابیم.

میزبانی سرورهای اروپا برای طراحی سایت به چینی

آیا وب سایت چینی من باید در داخل سرزمین چین میزبانی شود؟ نحوه میزبانی طراحی سایت به زبان چینی به چه صورت است؟

اگر واجد شرایط میزبانی آن در سرزمین اصلی چین هستید، توصیه می‌کنیم این کار را انجام دهید تا از فایروال بزرگ چین جلوگیری کنید، دسترسی مشتری را به حداکثر برسانید و از مزایای سئو بهره مند شوید. تمامی سایت‌های مشتریان شرکت رایان، در سرورهای اروپا میزبانی می‌شود. شما می‌توانید با بارگذاری سایت خود در سرورهای اروپا شرکت رایان، روند سئو سایت خود را در موتور جستجوگر بایدو و گوگل را تسریع کنید.

اگر وب‌سایت شما در سرزمین اصلی چین میزبانی می‌شود، باید مجوز ICP را دریافت کنید. این مجوزی است که توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، برای اجازه فعالیت وب‌سایت‌های مستقر در چین صادر شده است. شماره مجوز ICP برای وب سایت‌های چینی اغلب در پایین صفحه اصلی وب سایت یافت می‌شود.

برای برندهای آسیایی یا غربی که در خارج از چین فعالیت می‌کنند، توصیه می‌کنیم وب سایت چینی خود را در هنگ کنگ یا اروپا میزبانی کنند.

در صورت تمایل جهت طراحی سایت به زبان چینی برای کسب و کار خود، با دفتر رایان تماس بگیرید.

توصیه میکنیم این مقالات را مطالعه کنید:

طراحی سایت شرکتی به زبان چینی

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا وب‌سایت انگلیسی خود را به یک نسخه بومی‌سازی شده چینی تبدیل کنید، یا یک وب‌سایت چینی کاملا جدید با خدمات طراحی وب‌سایت چینی خود ایجاد کنید. طراحی سایت به زبان چینی با استفاده از خدمات شرکت رایان بسیار ساده است!

شرکت رایان جهت ارائه خدمات به مشتریان و همچنین طراحی سایت به زبان چینی چه کاری را انجام می‌دهد؟

 • برای درک نام تجاری، استراتژی بازاریابی چینی و اهداف با شما مشورت می‌کند تا طراحی سایت به زبان چینی بهترین حالت ممکن انجام شود.
 • برای کسب حداکثر نتایج، از دیدگاه بازاریابی آنلاین به اهداف شما بسیار نزدیک خواهد شد.
 • مبحث UX ساده و با عملکرد بالا را در اولویت قرار می‌دهد. یک سایت کاملا مناسب را برای موبایل و کامپیوتر طراحی می‌کند.
 • یک سیستم مدیریت محتوای کاربر پسند برای به روز رسانی‌ها و ویرایش‌های مداوم به هنگام طراحی سایت به زبان چینی، برای شما نصب می‌کند.
 • از شما با نیازهای محتوای برند خود پشتیبانی می‌کند، چه به یک ترجمه غنی از کلمات کلیدی و سئو دوستانه چینی نیاز داشته باشید و چه به یک کپی رایتینگ ارگانیک چینی، شرکت رایان با شما همراه خواهد بود.

لازم به ذکر است که شما نمی‌توانید هر محتوایی را در سرزمین چین، پس از طراحی سایت به زبان چینی منتشر کنید. محتواهایی که مرتبط با شرط بندی، مسائل جنسی و… باشد، ممنوع است.

طراحی سایت شرکتی به زبان چینی در شرکت رایان، توسط بهترین برنامه نویسان و طراحان سایت انجام خواهد شد.

ساخت سایت به زبان چینی توسط شرکت رایان برای کسب و کار شما در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

طراحی سایت فروشگاهی به زبان چینی

با طراحی سایت فروشگاهی به زبان چینی، قادر خواهید بود به جمعیت میلیاردی در آسیای شرقی دست پیدا کنید و فروش محصولات خود را در کمترین زمان ممکن، افزایش دهید.

برندهای موفق یک قدم فراتر از ترجمه ساده وب سایت‌های انگلیسی به چینی هستند. خدمات محلی سازی تضمین می‌کند که محتوا، تجربه‌های کاربری، طراحی، ساختار و UX کلی برای رفع نیازهای منحصر به فرد مشتری چینی طراحی شده است. خدمات طراحی سایت به زبان چینی شرکت رایان، این امکان را به شما می‌دهد تا سایت فعلی خود را خیلی سریع به چینی ترجمه کنید.

در شرکت رایان، ما اطمینان می‌دهیم که محتوای شما اعم از متن، گرافیک و ویدیوها، به‌طور دقیق به زبان‌های مختلف ترجمه شده است، به گونه‌ای که از متغیرهای فرهنگی محلی و دسترسی فنی پشتیبانی می‌کند.

ما از یک روش اثبات شده استفاده می‌کنیم که شامل سه سرویس محلی سازی وب سایت چینی است:

 1. سفارشی سازی فرهنگی چینی – که بسیار مهم است!
 2. تجربه کاربر اینترنت چینی با طراحی سایت به زبان چینی توسط شرکت رایان
 3. کیفیت ترجمه

ما می‌توانیم نیازهای بومی‌سازی برای وب‌سایت چینی شما با طراحی سایت به زبان چینی ارائه دهیم و معیارهای رقبا را برای تلاش‌های بومی‌سازی، با شما به اشتراک بگذاریم.

قیمت طراحی سایت به چینی

قیمت طراحی سایت به زبان چینی به چه صورت است؟

هزینه طراحی سایت به زبان چینی به عنوان مختلفی بستگی دارد. اگر قصد دارید تا بدانید که هزینه طراحی سایت به زبان چینی به چه صورت است، باید وارد سایت شرکت رایان شوید و از بخش هزینه طراحی سایت، هزینه‌ها را مشاهده کنید.

شرکت رایان، به عنوان شرکت پیشرو در زمینه خدمات طراحی سایت در تهران می‌تواند هر نوع سایتی را برای شما ایجاد کند.

همانطور که ذکر شد، برای مشاهده قیمت طراحی سایت به زبان چینی، باید به بخش هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش طراحی سایت حرفه ای و همچنین طراحی سایت به زبان چینی، با کارشناسان در تماس باشید.

جهت طراحی سایت به زبان چینی، پلن‌های مختلفی موجود است که می‌توانید در وب سایت شرکت رایان مشاهده کنید.

پشتیبانی فنی رایگان طراحی سایت به چینی

پشتیبانی فنی رایگان، نام بستری است که شرکت رایان برای مشتریان طراحی سایت به زبان چینی خود فراهم کرده است. در صورت به وجود آمدن هر مشکلی برای سایت، می‌توانید با ثبت یک تیکت، مشکل را برطرف کنید.

ما همیشه توصیه می‌کنیم که مشتریان ما یک پسوند دامنه چینی (.cn / .com.cn / .中国) به عنوان یک شناسه متمایز برای چین و علامت اعتبار برای هر وب سایت چینی داشته باشند. این امر مسیر موفقیت در بازار و تبدیل را در این بازار دیجیتال پیچیده و به سرعت در حال رشد آسان می‌کند. شرکت رایان قادر است تا دامنه چینی و انگلیسی را برای شما ثبت کند.

آیا یک شرکت آسیایی / غربی می‌تواند برای طراحی سایت به زبان چینی نام دامنه چینی را ثبت کند؟

بله، طبق قوانین ثبت نام دامنه چین در 29 مه 2012 که توسط مرکز اطلاعات شبکه اینترنتی چین صادر شده است، هر شرکت خارجی بدون حضور محلی می‌تواند یک نام دامنه چینی را بدون متولی چینی شخص ثالث ثبت کند. برای ثبت دامنه چینی، کافی است تا با شرکت طراحی سایت رایان تماس بگیرید.

طراحی سایت به زبان چینی برای کسب و کاری که قصد دارد تا در آسیای شرقی بدرخشد و همچنین سرانه شرکت خود را افزایش دهد، امری الزامی است. با طراحی سایت خارجی به زبان‌های مختلف، شما می‌توانید تعداد مشتریان شرکت خود را افزایش دهید.

به هنگام اجرای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال و تبلیغاتی به زبان چینی، بسیار مهم است که مشتریان را به صفحات چینی زبان در وب سایت خود هدایت کنید. باید به تجربه کاربر احترام گذاشت. محتوای تبلیغات باید با URL مقصد مطابقت داشته باشد. شما نمی‌توانید کاربران را از یک تبلیغ چینی به یک وب سایت انگلیسی زبان ببرید.

اگر به دنبال توسعه یک نسخه چینی زبان از وب سایت خود هستید، شرکت رایان گزینه‌های مختلفی را برای نیازهای شما ارائه می‌دهد.

صفحات فرود / لندینگ پیج به هنگام طراحی سایت به زبان چینی

یک صفحه فرود، تمام اطلاعات مرتبط در مورد محصولات و خدمات شما را به صورت مختصر ارائه می‌کند. در اینجا برخی از ویژگی‌های برتر آنها آورده شده است:

 • صفحات فرود اغلب دارای فرم تولید سرنخ یا فرم تماس سریع هستند که در بالای صفحه قرار دارد تا اطلاعات مشتریان را به سرعت و کارآمد دریافت کنند.
 • می‌توان به هنگام طراحی سایت به زبان چینی، از یک شماره تلفن‌هایلایت شده، برای هدایت افراد به تماس با یک شماره خاص استفاده کرد که در آن فردی که ماندارین یا کانتونی صحبت می‌کند. کلیک برای تماس و سایر ردیابی تماس‌ها را می‌توان برای اندازه گیری تبدیل‌ها و همچنین فناوری CRM ادغام کرد.
 • بازاریابی مجدد و تجزیه و تحلیل سفارشی اغلب برای کمک به به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه در هزینه بازاریابی دیجیتال اجرا می‌شود.

توسعه صفحه فرود چینی توسط خدمات شرکت رایان با کمترین هزینه ممکن صورت می‌گیرد.

در صورت تمایل به طراحی سایت به زبان چینی کافی است با شرکت رایان تماس بگیرید.

ویژگی‌های برتر طراحی سایت به زبان چینی چیست؟

طراحی سایت به چینی – طراحی سایت به زبان چینی

در برخی کمپین‌ها، جایی که اطلاعات زیادی برای نمایش یا اهداف متعدد وجود دارد، ممکن است ایجاد یک میکروسایت برای نمایش همه اطلاعات منطقی‌تر باشد. در این موارد، یک میکروسایت ایجاد خواهد شد که برای برآورده کردن اهداف کمپین سفارشی شده است. یک میکروسایت چهار یا پنج صفحه‌ای به زبان چینی بسته به سطح پیچیدگی، حجم محتوا، تصاویر سفارشی، ویدیو یا یکپارچه‌سازی فناوری ساخته می‌شود.

توسعه و طراحی سایت به زبان چینی

اگر مایل هستید تا برای کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت به زبان چینی کنید، می‌توانید از خدمات شرکت رایان استفاده کنید.

اگر تشخیص داده اید که سرمایه گذاری قابل توجهی در بازار چین برای کسب و کار شما، به صورت آنلاین مناسب است و نیاز به راه اندازی یک پروژه توسعه وب سایت چینی در مقیاس کامل دارید، شرکت رایان می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. بسته به پیچیدگی پروژه، ممکن است لازم باشد تا برنامه نویسان و طراحان سایت مختلفی را وارد تیم کنیم تا سایت شما به درستی طراحی شود. مخصوصا اگر به یکپارچگی تجارت الکترونیک نیاز دارید یا اگر به دنبال راه‌اندازی حمل و نقل و انجام محصول با Taobao Tmall، JD یا آمازون چین هستید.

صرف نظر از نیاز شما، همین امروز با شرکت رایان تماس بگیرید و ما فرآیند شناسایی راه حل‌های مناسب برای کسب و کار شما را آغاز خواهیم کرد.

اگر به دنبال بهترین شرکت داخلی جهت طراحی سایت به زبان چینی هستید، شرکت طراحی سایت رایان به شما پیشنهاد می‌شود.

مزایا و امکانات طراحی سایت به چینی

آیا می‌خواهید بدانید چگونه یک وب سایت برای مخاطبان چینی خود طراحی کنید؟ طراحی سایت به زبان چینی به چه صورت است؟ ما می‌توانیم به شما در این مورد کمک کنیم. کاربران اینترنت چینی مشتریانی پیچیده با خواسته‌ها، ترجیحات و نیازهای منحصر به فرد خود هستند.

ما محتوا، تجربه کاربری، طراحی، پیام‌های بازاریابی و UX کلی را به صورت حرفه ای ایجاد می‌کنیم که با مخاطب هدف شما هم راستا است.

ما وب‌سایت‌های زیبا و تاثیرگذاری را برای صاحبین کسب و کاری که تمایل دارند تا شعبه مجازی خود را در چین راه اندازی کنند، تولید می‌کنیم. این سایت‌ها، به طور کامل با بایدو سازگار هستند و سئو مناسبی دارند.

به‌عنوان بخشی از خدمات طراحی سایت به زبان چینی، ما همچنین صفحات فرود خاصی را برای کمپین‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی بایدو چینی ایجاد می‌کنیم و در هر مرحله به اهداف شما دست یابیم.

میزبانی سرورهای اروپا برای طراحی سایت به چینی

آیا وب سایت چینی من باید در داخل سرزمین چین میزبانی شود؟ نحوه میزبانی طراحی سایت به زبان چینی به چه صورت است؟

اگر واجد شرایط میزبانی آن در سرزمین اصلی چین هستید، توصیه می‌کنیم این کار را انجام دهید تا از فایروال بزرگ چین جلوگیری کنید، دسترسی مشتری را به حداکثر برسانید و از مزایای سئو بهره مند شوید. تمامی سایت‌های مشتریان شرکت رایان، در سرورهای اروپا میزبانی می‌شود. شما می‌توانید با بارگذاری سایت خود در سرورهای اروپا شرکت رایان، روند سئو سایت خود را در موتور جستجوگر بایدو و گوگل را تسریع کنید.

اگر وب‌سایت شما در سرزمین اصلی چین میزبانی می‌شود، باید مجوز ICP را دریافت کنید. این مجوزی است که توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، برای اجازه فعالیت وب‌سایت‌های مستقر در چین صادر شده است. شماره مجوز ICP برای وب سایت‌های چینی اغلب در پایین صفحه اصلی وب سایت یافت می‌شود.

برای برندهای آسیایی یا غربی که در خارج از چین فعالیت می‌کنند، توصیه می‌کنیم وب سایت چینی خود را در هنگ کنگ یا اروپا میزبانی کنند.

در صورت تمایل جهت طراحی سایت به زبان چینی برای کسب و کار خود، با دفتر رایان تماس بگیرید.

توصیه میکنیم این مقالات را مطالعه کنید:

طراحی سایت شرکتی به زبان چینی

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا وب‌سایت انگلیسی خود را به یک نسخه بومی‌سازی شده چینی تبدیل کنید، یا یک وب‌سایت چینی کاملا جدید با خدمات طراحی وب‌سایت چینی خود ایجاد کنید. طراحی سایت به زبان چینی با استفاده از خدمات شرکت رایان بسیار ساده است!

شرکت رایان جهت ارائه خدمات به مشتریان و همچنین طراحی سایت به زبان چینی چه کاری را انجام می‌دهد؟

 • برای درک نام تجاری، استراتژی بازاریابی چینی و اهداف با شما مشورت می‌کند تا طراحی سایت به زبان چینی بهترین حالت ممکن انجام شود.
 • برای کسب حداکثر نتایج، از دیدگاه بازاریابی آنلاین به اهداف شما بسیار نزدیک خواهد شد.
 • مبحث UX ساده و با عملکرد بالا را در اولویت قرار می‌دهد. یک سایت کاملا مناسب را برای موبایل و کامپیوتر طراحی می‌کند.
 • یک سیستم مدیریت محتوای کاربر پسند برای به روز رسانی‌ها و ویرایش‌های مداوم به هنگام طراحی سایت به زبان چینی، برای شما نصب می‌کند.
 • از شما با نیازهای محتوای برند خود پشتیبانی می‌کند، چه به یک ترجمه غنی از کلمات کلیدی و سئو دوستانه چینی نیاز داشته باشید و چه به یک کپی رایتینگ ارگانیک چینی، شرکت رایان با شما همراه خواهد بود.

لازم به ذکر است که شما نمی‌توانید هر محتوایی را در سرزمین چین، پس از طراحی سایت به زبان چینی منتشر کنید. محتواهایی که مرتبط با شرط بندی، مسائل جنسی و… باشد، ممنوع است.

طراحی سایت شرکتی به زبان چینی در شرکت رایان، توسط بهترین برنامه نویسان و طراحان سایت انجام خواهد شد.

ساخت سایت به زبان چینی توسط شرکت رایان برای کسب و کار شما در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

طراحی سایت فروشگاهی به زبان چینی

با طراحی سایت فروشگاهی به زبان چینی، قادر خواهید بود به جمعیت میلیاردی در آسیای شرقی دست پیدا کنید و فروش محصولات خود را در کمترین زمان ممکن، افزایش دهید.

برندهای موفق یک قدم فراتر از ترجمه ساده وب سایت‌های انگلیسی به چینی هستند. خدمات محلی سازی تضمین می‌کند که محتوا، تجربه‌های کاربری، طراحی، ساختار و UX کلی برای رفع نیازهای منحصر به فرد مشتری چینی طراحی شده است. خدمات طراحی سایت به زبان چینی شرکت رایان، این امکان را به شما می‌دهد تا سایت فعلی خود را خیلی سریع به چینی ترجمه کنید.

در شرکت رایان، ما اطمینان می‌دهیم که محتوای شما اعم از متن، گرافیک و ویدیوها، به‌طور دقیق به زبان‌های مختلف ترجمه شده است، به گونه‌ای که از متغیرهای فرهنگی محلی و دسترسی فنی پشتیبانی می‌کند.

ما از یک روش اثبات شده استفاده می‌کنیم که شامل سه سرویس محلی سازی وب سایت چینی است:

 1. سفارشی سازی فرهنگی چینی – که بسیار مهم است!
 2. تجربه کاربر اینترنت چینی با طراحی سایت به زبان چینی توسط شرکت رایان
 3. کیفیت ترجمه

ما می‌توانیم نیازهای بومی‌سازی برای وب‌سایت چینی شما با طراحی سایت به زبان چینی ارائه دهیم و معیارهای رقبا را برای تلاش‌های بومی‌سازی، با شما به اشتراک بگذاریم.

قیمت طراحی سایت به چینی

قیمت طراحی سایت به زبان چینی به چه صورت است؟

هزینه طراحی سایت به زبان چینی به عنوان مختلفی بستگی دارد. اگر قصد دارید تا بدانید که هزینه طراحی سایت به زبان چینی به چه صورت است، باید وارد سایت شرکت رایان شوید و از بخش هزینه طراحی سایت، هزینه‌ها را مشاهده کنید.

شرکت رایان، به عنوان شرکت پیشرو در زمینه خدمات طراحی سایت در تهران می‌تواند هر نوع سایتی را برای شما ایجاد کند.

همانطور که ذکر شد، برای مشاهده قیمت طراحی سایت به زبان چینی، باید به بخش هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش طراحی سایت حرفه ای و همچنین طراحی سایت به زبان چینی، با کارشناسان در تماس باشید.

جهت طراحی سایت به زبان چینی، پلن‌های مختلفی موجود است که می‌توانید در وب سایت شرکت رایان مشاهده کنید.

پشتیبانی فنی رایگان طراحی سایت به چینی

پشتیبانی فنی رایگان، نام بستری است که شرکت رایان برای مشتریان طراحی سایت به زبان چینی خود فراهم کرده است. در صورت به وجود آمدن هر مشکلی برای سایت، می‌توانید با ثبت یک تیکت، مشکل را برطرف کنید.

ما همیشه توصیه می‌کنیم که مشتریان ما یک پسوند دامنه چینی (.cn / .com.cn / .中国) به عنوان یک شناسه متمایز برای چین و علامت اعتبار برای هر وب سایت چینی داشته باشند. این امر مسیر موفقیت در بازار و تبدیل را در این بازار دیجیتال پیچیده و به سرعت در حال رشد آسان می‌کند. شرکت رایان قادر است تا دامنه چینی و انگلیسی را برای شما ثبت کند.

آیا یک شرکت آسیایی / غربی می‌تواند برای طراحی سایت به زبان چینی نام دامنه چینی را ثبت کند؟

بله، طبق قوانین ثبت نام دامنه چین در 29 مه 2012 که توسط مرکز اطلاعات شبکه اینترنتی چین صادر شده است، هر شرکت خارجی بدون حضور محلی می‌تواند یک نام دامنه چینی را بدون متولی چینی شخص ثالث ثبت کند. برای ثبت دامنه چینی، کافی است تا با شرکت طراحی سایت رایان تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت به عربی | طراحی سایت به زبان عربی | شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت به ایتالیایی | طراحی سایت به زبان ایتالیایی | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

چهار × 5 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp