طراحی سایت هلدینگ اختصاصی و حرفه ای – طراحی وب سایت هولدینگ (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

لزوم طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ یکی از پیچیده ترین و حیاتی ترین پروژه های طراحی سایت محسوب می شود که بخاطر ماهیت کاری این نوع شرکت هاست. یک شرکت هلدینگ یا Holding Company یک نوع شرکت سهامی محسوب می شود که با خریداری شدن بخش زیادی از سهامشان، زیر نظر مدیریت و کنترل هیأت رئیسه شرکت اصلی یا مادر قرار می گیرند و به آنها شرکت های وابسته اطلاق می شود لذا طراحی سایت هلدینگ (هولدینگ) باید به نحوی باشد که اصول مختلف از جمله سئو سایت رعایت شوند به گونه ای که نمایانگر شرکت های تابعه و تحت مدیریت خود نیز باشد و آنها را نیز به تصویر بکشد و هم به هویت برند خود و هم شرکت های وابسته و تحت مدیریتش کمک کند.
به همین دلیل گفته می شود طراحی سایت هلدینگ تا مرحله راه اندازی سایت هلدینگ پروسه پیچیده و بسیار حساسی است که فقط از عهده شرکت های حرفه ای و با سابقه در این زمینه بر می آید چرا که هرگونه اشتباه و نقص در ساخت سایت هلدینگ، علاوه بر آسیب زدن به شرکت اصلی، شرکت های زیر مجموعه آن را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.
تا اینجا با اهمیت طراحی سایت هلدینگ آشنا شدید و پس از این قصد داریم به لزوم یا دلایل طراحی وب سایت برای این نوع شرکت ها بپردازیم:
 • هر چقدر ایجاد سایت هلدینگ حرفه ای تر عمل شده باشد و بیشتر منطبق بر اصول سئو وب سایت باشد، نرخ تبدیل بیشتر خواهد شد که به نوبه خود به افزایش فروش و برندینگ کمک خواهد کرد.
 • با توجه به اینکه فضای آنلاین فرصت های درآمدزایی و رسیدن به سود خالص بسیار زیاد و متنوع تری دارد و اکثر خریداران و مشتریان نیز از طریق گوشی و تبلت وارد این فضا می شوند فقط از طریق طراحی سایت هلدینگ از نوع ریسپانسیو می توان به این هدف دست پیدا کرد.
 • با طراحی سایت هلدینگ سریعا می توان شرکت مادر را به عنوان یک برند مطرح کرد و خیلی سریع به مشتریان اطلاع رسانی کرد که کدام شرکت هایی که می شناسند زیر مجموعه برند آنهاست و آن را در شرکت های تابعه هم نشان داد.
 • فقط با طراحی سایت هلدینگ می توانید خدمات رسانی 24 ساعته و بدون محدودیت و تأثیرپذیری از شرایط محیطی و تعطیلی داشته باشید و در هر ساعت و هر روزی به کسب درآمد بپردازید. تنها با طراحی سایت است که می توانید دایره مشتریان خود را فراتر از شهر محل زندگی خود برده و در سطح کشوری فعالیت کنید.
 • بسیاری از مشتریان با کسب و کارهایی که وب سایت ندارند همکاری نمی کنند چون وب سایت نماینده یک شرکت در فضای آنلاین است و هویت آن را می سازد و طراحی سایت هلدینگ نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 • با طراحی وب سایت هلدینگ هم می توان بازدید کسب و کار را افزایش داد و هم به تعداد مخاطبین شبکه های اجتماعی اضافه کرد چون امکان لینک دادن به یکدیگر وجود دارد.
 • طراحی سایت هلدینگ روشی کم هزینه تر در زمینه بازاریابی و آشنایی مشتریان با کسب و کارتان است چرا که از طریق صفحه درباره ما می توانید از طریق متن یا حتی فیلم خیلی راحت خود را به مشتریان معرفی کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ زمانی می تواند موفقیت آمیز باشد که ویژگی هایی که در ادامه عنوان خواهیم کرد در آن رعایت شده باشد چرا که علاوه بر تأثیرگذاری مستقیم بر روی جذب کاربران و کسب درآمد از لحاظ گوگل برای رتبه دهی نیز لازم هستند و عملا راه اندازی سایت هلدینگ بدون رعایت این موارد بی فایده است:
 • ریسپانسیو بودن: یکی از ویژگی های بسیار مهمی که از سال 2015 تمامی کسب و کارها باید در وب سایت خود رعایت کنند، ریسپانسیو بودن یا سازگاری کامل وب سایت با دستگاه های موبایل و تبلت است تا به خوبی بر روی آنها نمایش داده شود و کاربران در مشاهده وب سایت ها هیچ مشکلی نداشته باشند.
 • سرعت لود: ویژگی مهم دیگری که باید در طراحی سایت هلدینگ به آن توجه کرد سرعت یک وب سایت است چون کاربران بیشتر از 3 ثانیه منتظر لود شدن سایت شما نخواهند ماند و به همین دلیل باید تمامی فرایندهای لازم جهت افزایش سرعت لود وب سایت انجام گیرند در غیر این صورت توسط گوگل جریمه خواهید شد.
 • امنیت: با توجه به اینکه همکاران در شرکت های هلدینگ اقدام به ساخت پروفایل کاربری می کنند و اطلاعات مهمی مبادله می گردد لازم است که امنیت وب سایت از طریق پروتکل های مختلف مثل HTTPS فراهم شده باشد مخصوصا که جزو پارامترهای رتبه دهی گوگل نیز هست. لذا در طراحی سایت هلدینگ تأمین امنیت وب سایت با گرفتن گواهینامه SSL الزامی است.
 • گرافیک حرفه ای و طراحی چشمگیر: از ویژگی های بسیار مهمی که در طراحی سایت هلدینگ باید رعایت شود، گرافیک و طراحی عالی است به نحوی که شرکت اصلی و شرکت های وابسته آن به صورت حرفه ای برای مشتریان به نمایش در بیاید تا اثرگذاری عمیق و برقراری ارتباط مؤثر شکل گیرد.
 • طراحی حرفه ای منوها: علاوه بر ظاهر و تصاویر حرفه ای، منوها نیز باید به نحوی در طراحی سایت هلدینگ قرار داده شوند که بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند به تمامی بخش های وب سایت شما دسترسی پیدا کنند و با زمینه های گوناگون فعالیت شرکت اصلی و شرکت های وابسته اطلاعات کسب کنند.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت هلدینگ

اشاره به مزایای راه اندازی سایت هلدینگ با این هدف است که اگر تاکنون مجاب به طراحی وب سایت شرکت هولدینگ خود نشده اید، به یقین برسید و مطمئن باشید که بدون طراحی سایت هلدینگ موفقیت کسب و کار امکان پذیر نخواهد شد یا اینکه طولانی مدت نخواهد بود. در این قسمت به مهمترین مزایایی که با ساخت سایت نصیب شما خواهد شد اشاره خواهیم کرد:

1- دسترس پذیری 24 ساعته:

یکی از مزایای طراحی سایت هلدینگ این است که همیشه و همه جا در دسترس مشتریان خود هستید و فارغ از هر نوع تعطیلی می توانید با بازار هدف خود ارتباط بگیرید و حتی فروش داشته باشید. شرکت های هلدینگ می توانند از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی یا شماره تلفن هایی که درج کرده اند از طریق واحد پشتیبانی مشتریان با شرکت های تابعه و مشتریان هر یک در تماس باشند.

2- معرفی برندها و شرکت های وابسته:

با طراحی سایت هولدینگ میتواند شرکت ها و برندهای زیرمجموعه خود را معرفی کنید و از آنجا به سایت آنها هم لینک دهید.

3- صرفه جویی در وقت:

با طراحی سایت هلدینگ به جای اینکه کارشناسان شما همیشه در حال پاسخ دادن به سؤالات مشتریان باشند، فرصتی فراهم می کنید تا بازدیدکنندگان شما جواب سؤالات خود مثل شرایط همکاری، زمینه های فعالیت و غیره را داخل سایت شما پیدا کنند.

4- ارتباطات گسترده:

از طریق طراحی سایت هلدینگ خیلی سریعتر از آن که تصورش را داشته باشید می توانید جمعیت مشتریان خود را افزایش دهید چرا که فضای آنلاین هیچ محدودیت یا انتهایی ندارد.

5- اعتبارسازی:

با طراحی سایت هلدینگ اعتبار خود را نزد مشتریان بالا می برید در غیر این صورت با خود خواهند گفت چرا باید به چنین شرکتی اعتماد کنیم؟ از طریق سایت است که مشتریان می توانند به گواهینامه ها، افتخارات، سابقه فعالیت، موفقیت ها و دستاوردهای شما دسترسی موثق و معتبر داشته باشند و اعتماد قوی تشکیل شود.

6- مقرون به صرفه بودن:

بسیاری از کسب و کارهایی که در ابتدای کار سرمایه کافی برای تأسیس نسخه فیزیکی شرکت خود ندارند با طراحی سایت و فعالیت صرفا به شکل مجازی و آنلاین شروع می کنند که روشی بسیار مقرون به صرفه و بسیار مؤثر در کسب سرمایه و افزایش درآمد نامحدود می باشد. لذا با طراحی سایت هلدینگ خیلی سریعتر می توانید به درآمدزایی خالص برسید.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت هلدینگ

امکاناتی که هنگام طراحی سایت هلدینگ برای آن تعریف می شوند در واقع خدماتی است که این شرکت ها برای مشتریان خود در نظر می گیرند تا بتوانند هر چه بهتر نیازهای خود را برطرف کرده و پاسخ پرسش های خود را دریافت کنند به همین دلیل بسیار مهم است که موقع ساخت سایت هلدینگ این موارد حتما وجود داشته باشند تا بتوان تجربه کاربری خوبی رقم زد:

1- صفحه درباره ما:

صفحه درباره ما یا همان About us بخشی است که شرکت اصلی یا همان هولدینگ مربوطه، فعالیت های خود، دستاوردها و افتخارات، اهداف کسب و کار، مقدار سرمایه گذاری در شرکت های زیر نظر مدیریت خود، معرفی هیئت مدیره و غیره را توضیح می دهد تا مشتریان به هویت سازمانی آن پی ببرند و لذا قرارگیری این بخش در طراحی سایت هلدینگ بسیار مهم است.

2- بخشی به عنوان معرفی مختصر شرکت های وابسته:

در این قسمت مشتریان می توانند ببینند که شرکت اصلی یا مادر سهام کدام شرکت ها را به چه میزان خریداری کرده و فعالیت هر یک از آنها چیست.

3- چند زبانه بودن:

با توجه به اینکه شرکت های هلدینگ در سطح بین المللی هم فعالیت دارند به همین دلیل مهم است که حداقل علاوه بر زبان فارسی، زبان عربی و انگلیسی و ترکی نیز برای آن در مرحله طراحی سایت هلدینگ در نظر گرفته شود.

4- گالری تصاویر:

بخش گالری تصاویر در شرکت های هلدینگ برای نمایش پروژه های انجام شده، نشان دادن پرسنل دپارتمان های مختلف، حضور شرکت در جشنواره ها و همایش های گوناگون و غیره است تا بهتر و بیشتر زمینه آشنایی بیشتر مشتریان را نسبت به خود فراهم کنید.

5- معرفی خدمات:

در طراحی سایت هلدینگ این بخش به عنوان یک تب یا گزینه در منو اصلی سایت مشاهده می شود تا خدماتی که شرکت اصلی و شرکت های وابسته به آن انجام می دهند را در معرض نمایش بگذارند و مشتریان از این طریق بفهمند چه نوع خدماتی را می توانند درخواست کنند.

6- شرایط همکاری:

با توجه به اینکه احتمال دارد هر یک از مشتریان با کارشناسان شما تماس بگیرند تا شرایط و نحوه همکاری را بپرسند، قرارگیری چنین بخشی در طراحی سایت هلدینگ باعث می شود تا با مطالعه شرایط همکاری در این بخش، به جواب سؤالات خود برسند.

7- لینک به صفحات اجتماعی:

هلدینگ های مختلف باید در شبکه های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب و غیره نیز فعالیت داشته باشند و باید بخشی را در صفحه سایت در نظر بگیرند که در آن لینک به حساب کاربری آنها در شبکه های اجتماعی داده شده باشد و این از ملزومات طراحی سایت هلدینگ محسوب می شود.

8- صفحه تماس با ما:

صفحه تماس با ما یا Contact us نیز بخش بسیار مهمی است که موقع طراحی وب سایت هلدینگ باید به آن توجه شود. تمامی راه های برقراری ارتباط معتبر مثل ایمیل کاری، شماره تلفن ثابت و/ یا موبایل کاری، فرم آنلاین، فکس، مکان شرکت روی نقشه و غیره باید درج شده باشند تا مشتریان هر سؤالی که دارند به راحتی بپرسند.

9- پنل کاربری:

مشتریانی که تمایل به همکاری با شما داشته باشند باید به بخشی مثل پنل کاربری دسترسی پیدا کنند تا سفارشات و کارهای خود را از این طریق به راحتی پیگیری کنند لذا در طراحی سایت هلدینگ باید امکان عضویت برای همکاران و پنل کاربری پیشرفته نیز فراهم شود.

هزینه طراحی سایت هلدینگ

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 9.8
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 18.2
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 19.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +25
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت هلدینگ چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

اگر تاکنون به تمامی مواردی که گفته شده عمل کرده باشید ولی به نکات طلایی که در مورد ساخت سایت هلدینگ وجود دارند عمل نکنید، هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. این نکات به شما این اطمینان خاطر را می دهند که از بابت طراحی سایت حرفه ای شرکت هلدینگ خود خیالی راحت داشته باشید.

توجه داشته باشید نکاتی که برای طراحی سایت هلدینگ اشاره خواهیم کرد باید توسط افراد حرفه ای در زمینه طراحی سایت و آشنا به اصول سئو انجام گیرد لذا اگر چنین تیمی در اختیار ندارید حتما باید از شرکت های خدمات دهنده در زمینه طراحی سایت کمک بگیرید.

 • به هیچ وجه از قالب آماده استفاده نکنید چون شرکت های هلدینگ به عنوان نماینده یا صاحب چندین شرکت معتبر وابسته هستند و باید تمامی موارد آنها یونیک باشد تا مشتریان بتوانند به آنها اعتماد کنند چون وقتی نتوانید از عهده یک طراحی سایت حرفه ای برای خود بربیایید یا یک شرکت حرفه ای استخدام کنید مشتریان نیز برای انجام کارهای خود به شما اعتماد نخواهند کرد پس این مورد را در طراحی سایت هلدینگ به خاطر بسپارید.
 • طراحی گرافیکی کلی سایت باید از هارمونی رنگ برند و لوگو تبعیت کند و از یک طیف باشد و البته در زمینه انتخاب رنگ نباید از رنگ های دلخواه استفاده کنید بلکه باید انتخاب رنگ موقع طراحی سایت هلدینگ مرتبط با زمینه کاری و با آگاهی کامل از روانشناسی رنگ ها باشد به عنوان مثال شرکت های هلدینگی که در زمینه محیط زیست فعالیت می کنند اکثرا به رنگ سفید و سبز هستند و غیره.
 • کدنویسی حرفه ای یعنی حذف موارد غیر ضروری که باعث کند شدن سایت و یا حتی ایجاد اختلال در آن خواهد شد پس لازم است که از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی سایت هلدینگ استفاده نمایید.
 • باید به این توجه داشته باشید که اکثر بازدید کنندگان امروزه از گوشی های موبایل و تبلت استفاده می کنند پس طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا نکته بسیار حائز اهمیتی است که هم روی رضایت کاربران از کار با سایت شما اثر می گذارد و هم در زمینه سئو اثر بسیار منفی خواهد داشت و این شاید یکی از مهمترین نکات طراحی سایت هلدینگ باشد.
 • منوهای سایت نباید پیچیده باشند و در کنار اینکه از یک طراحی ساده و مینیمال برای وب سایت خود استفاده می کنید تا کاربران به دردسر نیفتند، باید زیبایی ظاهری و مدرن بودن آن هم حفظ شود.
 • یکی دیگر از نکات بسیار حائز اهمیتی که در زمینه طراحی سایت هلدینگ باید به آن توجه شود رعایت اصول سئو است که حوزه بسیار گسترده و پیچیده ای محسوب می شود که فقط شرکت های طراحی سایت با تیم متخصص خود در این زمینه می توانند به خوبی آن را پیاده سازی کنند. در واقع رعایت نکردن اصول سئو موقع طراحی سایت هلدینگ به تنهایی می توانند تمام زحمات و سرمایه گذاری های شما را از مرحله طراحی تا راه اندازی سایت هلدینگ به هدر دهد.
 • لینک به شرکت هایی که وابسته به شرکت اصلی هستند بسیار مهم است تا کاربران به راحتی بتوانند شرکت های وابسته را بررسی کنند و باید موقع طراحی سایت هلدینگ در جایی قرار بگیرند که به راحتی قابل دسترس و مشاهده باشد.
 • تصاویری که برای طراحی سایت هلدینگ استفاده می کنید باید یونیک و با کیفیت باشند و البته حجم و فرمت تصاویر باید به نوعی انتخاب شوند که اثر منفی روی سرعت نگذارند.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

طراحی سایت هلدینگ حرفه ای را با شرکت رایان تجربه کنید!

شاید با مطالعه این متن رعایت تمامی نکات برای شما غیر ممکن یا حداقل بسیار پیچیده و زمانبر به نظر برسد و کمی نگران شده باشید که چطور می توانید تمامی این موارد را بکار بگیرید و در عین حال مدیریت سایر بخش ها را نیز به درستی انجام دهید.
شما مشتریان عزیز می توانید از طریق همکاری با شرکت طراحی سایت رایان تمامی کارهای طراحی سایت هلدینگ تا مرحله راه اندازی و خدمات پشتیبانی را به ما بسپارید و نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای آشنایی بیشتر نیز می توانید نمونه کارها را مشاهده کنید.
شرکت رایان با سال ها سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت هلدینگ و رضایت بالای مشتریان که به لطف در اختیار داشتن تیمی متشکل از بهترین هاست، توانسته خود را به عنوان نقطه اتکای کسب و کارهای بزرگ معرفی کند.
شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و هزینه طراحی سایت می توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، روش شروع همکاری نیز شرح داده شود.

برخی از بزرگترین سایت های هلدینگ دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

لزوم طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ یکی از پیچیده ترین و حیاتی ترین پروژه های طراحی سایت محسوب می شود که بخاطر ماهیت کاری این نوع شرکت هاست. یک شرکت هلدینگ یا Holding Company یک نوع شرکت سهامی محسوب می شود که با خریداری شدن بخش زیادی از سهامشان، زیر نظر مدیریت و کنترل هیأت رئیسه شرکت اصلی یا مادر قرار می گیرند و به آنها شرکت های وابسته اطلاق می شود لذا طراحی سایت هلدینگ (هولدینگ) باید به نحوی باشد که اصول مختلف از جمله سئو سایت رعایت شوند به گونه ای که نمایانگر شرکت های تابعه و تحت مدیریت خود نیز باشد و آنها را نیز به تصویر بکشد و هم به هویت برند خود و هم شرکت های وابسته و تحت مدیریتش کمک کند.
به همین دلیل گفته می شود طراحی سایت هلدینگ تا مرحله راه اندازی سایت هلدینگ پروسه پیچیده و بسیار حساسی است که فقط از عهده شرکت های حرفه ای و با سابقه در این زمینه بر می آید چرا که هرگونه اشتباه و نقص در ساخت سایت هلدینگ، علاوه بر آسیب زدن به شرکت اصلی، شرکت های زیر مجموعه آن را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.
تا اینجا با اهمیت طراحی سایت هلدینگ آشنا شدید و پس از این قصد داریم به لزوم یا دلایل طراحی وب سایت برای این نوع شرکت ها بپردازیم:
 • هر چقدر ایجاد سایت هلدینگ حرفه ای تر عمل شده باشد و بیشتر منطبق بر اصول سئو وب سایت باشد، نرخ تبدیل بیشتر خواهد شد که به نوبه خود به افزایش فروش و برندینگ کمک خواهد کرد.
 • با توجه به اینکه فضای آنلاین فرصت های درآمدزایی و رسیدن به سود خالص بسیار زیاد و متنوع تری دارد و اکثر خریداران و مشتریان نیز از طریق گوشی و تبلت وارد این فضا می شوند فقط از طریق طراحی سایت هلدینگ از نوع ریسپانسیو می توان به این هدف دست پیدا کرد.
 • با طراحی سایت هلدینگ سریعا می توان شرکت مادر را به عنوان یک برند مطرح کرد و خیلی سریع به مشتریان اطلاع رسانی کرد که کدام شرکت هایی که می شناسند زیر مجموعه برند آنهاست و آن را در شرکت های تابعه هم نشان داد.
 • فقط با طراحی سایت هلدینگ می توانید خدمات رسانی 24 ساعته و بدون محدودیت و تأثیرپذیری از شرایط محیطی و تعطیلی داشته باشید و در هر ساعت و هر روزی به کسب درآمد بپردازید. تنها با طراحی سایت است که می توانید دایره مشتریان خود را فراتر از شهر محل زندگی خود برده و در سطح کشوری فعالیت کنید.
 • بسیاری از مشتریان با کسب و کارهایی که وب سایت ندارند همکاری نمی کنند چون وب سایت نماینده یک شرکت در فضای آنلاین است و هویت آن را می سازد و طراحی سایت هلدینگ نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 • با طراحی وب سایت هلدینگ هم می توان بازدید کسب و کار را افزایش داد و هم به تعداد مخاطبین شبکه های اجتماعی اضافه کرد چون امکان لینک دادن به یکدیگر وجود دارد.
 • طراحی سایت هلدینگ روشی کم هزینه تر در زمینه بازاریابی و آشنایی مشتریان با کسب و کارتان است چرا که از طریق صفحه درباره ما می توانید از طریق متن یا حتی فیلم خیلی راحت خود را به مشتریان معرفی کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ زمانی می تواند موفقیت آمیز باشد که ویژگی هایی که در ادامه عنوان خواهیم کرد در آن رعایت شده باشد چرا که علاوه بر تأثیرگذاری مستقیم بر روی جذب کاربران و کسب درآمد از لحاظ گوگل برای رتبه دهی نیز لازم هستند و عملا راه اندازی سایت هلدینگ بدون رعایت این موارد بی فایده است:
 • ریسپانسیو بودن: یکی از ویژگی های بسیار مهمی که از سال 2015 تمامی کسب و کارها باید در وب سایت خود رعایت کنند، ریسپانسیو بودن یا سازگاری کامل وب سایت با دستگاه های موبایل و تبلت است تا به خوبی بر روی آنها نمایش داده شود و کاربران در مشاهده وب سایت ها هیچ مشکلی نداشته باشند.
 • سرعت لود: ویژگی مهم دیگری که باید در طراحی سایت هلدینگ به آن توجه کرد سرعت یک وب سایت است چون کاربران بیشتر از 3 ثانیه منتظر لود شدن سایت شما نخواهند ماند و به همین دلیل باید تمامی فرایندهای لازم جهت افزایش سرعت لود وب سایت انجام گیرند در غیر این صورت توسط گوگل جریمه خواهید شد.
 • امنیت: با توجه به اینکه همکاران در شرکت های هلدینگ اقدام به ساخت پروفایل کاربری می کنند و اطلاعات مهمی مبادله می گردد لازم است که امنیت وب سایت از طریق پروتکل های مختلف مثل HTTPS فراهم شده باشد مخصوصا که جزو پارامترهای رتبه دهی گوگل نیز هست. لذا در طراحی سایت هلدینگ تأمین امنیت وب سایت با گرفتن گواهینامه SSL الزامی است.
 • گرافیک حرفه ای و طراحی چشمگیر: از ویژگی های بسیار مهمی که در طراحی سایت هلدینگ باید رعایت شود، گرافیک و طراحی عالی است به نحوی که شرکت اصلی و شرکت های وابسته آن به صورت حرفه ای برای مشتریان به نمایش در بیاید تا اثرگذاری عمیق و برقراری ارتباط مؤثر شکل گیرد.
 • طراحی حرفه ای منوها: علاوه بر ظاهر و تصاویر حرفه ای، منوها نیز باید به نحوی در طراحی سایت هلدینگ قرار داده شوند که بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند به تمامی بخش های وب سایت شما دسترسی پیدا کنند و با زمینه های گوناگون فعالیت شرکت اصلی و شرکت های وابسته اطلاعات کسب کنند.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت هلدینگ

اشاره به مزایای راه اندازی سایت هلدینگ با این هدف است که اگر تاکنون مجاب به طراحی وب سایت شرکت هولدینگ خود نشده اید، به یقین برسید و مطمئن باشید که بدون طراحی سایت هلدینگ موفقیت کسب و کار امکان پذیر نخواهد شد یا اینکه طولانی مدت نخواهد بود. در این قسمت به مهمترین مزایایی که با ساخت سایت نصیب شما خواهد شد اشاره خواهیم کرد:

1- دسترس پذیری 24 ساعته:

یکی از مزایای طراحی سایت هلدینگ این است که همیشه و همه جا در دسترس مشتریان خود هستید و فارغ از هر نوع تعطیلی می توانید با بازار هدف خود ارتباط بگیرید و حتی فروش داشته باشید. شرکت های هلدینگ می توانند از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی یا شماره تلفن هایی که درج کرده اند از طریق واحد پشتیبانی مشتریان با شرکت های تابعه و مشتریان هر یک در تماس باشند.

2- معرفی برندها و شرکت های وابسته:

با طراحی سایت هولدینگ میتواند شرکت ها و برندهای زیرمجموعه خود را معرفی کنید و از آنجا به سایت آنها هم لینک دهید.

3- صرفه جویی در وقت:

با طراحی سایت هلدینگ به جای اینکه کارشناسان شما همیشه در حال پاسخ دادن به سؤالات مشتریان باشند، فرصتی فراهم می کنید تا بازدیدکنندگان شما جواب سؤالات خود مثل شرایط همکاری، زمینه های فعالیت و غیره را داخل سایت شما پیدا کنند.

4- ارتباطات گسترده:

از طریق طراحی سایت هلدینگ خیلی سریعتر از آن که تصورش را داشته باشید می توانید جمعیت مشتریان خود را افزایش دهید چرا که فضای آنلاین هیچ محدودیت یا انتهایی ندارد.

5- اعتبارسازی:

با طراحی سایت هلدینگ اعتبار خود را نزد مشتریان بالا می برید در غیر این صورت با خود خواهند گفت چرا باید به چنین شرکتی اعتماد کنیم؟ از طریق سایت است که مشتریان می توانند به گواهینامه ها، افتخارات، سابقه فعالیت، موفقیت ها و دستاوردهای شما دسترسی موثق و معتبر داشته باشند و اعتماد قوی تشکیل شود.

6- مقرون به صرفه بودن:

بسیاری از کسب و کارهایی که در ابتدای کار سرمایه کافی برای تأسیس نسخه فیزیکی شرکت خود ندارند با طراحی سایت و فعالیت صرفا به شکل مجازی و آنلاین شروع می کنند که روشی بسیار مقرون به صرفه و بسیار مؤثر در کسب سرمایه و افزایش درآمد نامحدود می باشد. لذا با طراحی سایت هلدینگ خیلی سریعتر می توانید به درآمدزایی خالص برسید.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت هلدینگ

امکاناتی که هنگام طراحی سایت هلدینگ برای آن تعریف می شوند در واقع خدماتی است که این شرکت ها برای مشتریان خود در نظر می گیرند تا بتوانند هر چه بهتر نیازهای خود را برطرف کرده و پاسخ پرسش های خود را دریافت کنند به همین دلیل بسیار مهم است که موقع ساخت سایت هلدینگ این موارد حتما وجود داشته باشند تا بتوان تجربه کاربری خوبی رقم زد:

1- صفحه درباره ما:

صفحه درباره ما یا همان About us بخشی است که شرکت اصلی یا همان هولدینگ مربوطه، فعالیت های خود، دستاوردها و افتخارات، اهداف کسب و کار، مقدار سرمایه گذاری در شرکت های زیر نظر مدیریت خود، معرفی هیئت مدیره و غیره را توضیح می دهد تا مشتریان به هویت سازمانی آن پی ببرند و لذا قرارگیری این بخش در طراحی سایت هلدینگ بسیار مهم است.

2- بخشی به عنوان معرفی مختصر شرکت های وابسته:

در این قسمت مشتریان می توانند ببینند که شرکت اصلی یا مادر سهام کدام شرکت ها را به چه میزان خریداری کرده و فعالیت هر یک از آنها چیست.

3- چند زبانه بودن:

با توجه به اینکه شرکت های هلدینگ در سطح بین المللی هم فعالیت دارند به همین دلیل مهم است که حداقل علاوه بر زبان فارسی، زبان عربی و انگلیسی و ترکی نیز برای آن در مرحله طراحی سایت هلدینگ در نظر گرفته شود.

4- گالری تصاویر:

بخش گالری تصاویر در شرکت های هلدینگ برای نمایش پروژه های انجام شده، نشان دادن پرسنل دپارتمان های مختلف، حضور شرکت در جشنواره ها و همایش های گوناگون و غیره است تا بهتر و بیشتر زمینه آشنایی بیشتر مشتریان را نسبت به خود فراهم کنید.

5- معرفی خدمات:

در طراحی سایت هلدینگ این بخش به عنوان یک تب یا گزینه در منو اصلی سایت مشاهده می شود تا خدماتی که شرکت اصلی و شرکت های وابسته به آن انجام می دهند را در معرض نمایش بگذارند و مشتریان از این طریق بفهمند چه نوع خدماتی را می توانند درخواست کنند.

6- شرایط همکاری:

با توجه به اینکه احتمال دارد هر یک از مشتریان با کارشناسان شما تماس بگیرند تا شرایط و نحوه همکاری را بپرسند، قرارگیری چنین بخشی در طراحی سایت هلدینگ باعث می شود تا با مطالعه شرایط همکاری در این بخش، به جواب سؤالات خود برسند.

7- لینک به صفحات اجتماعی:

هلدینگ های مختلف باید در شبکه های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب و غیره نیز فعالیت داشته باشند و باید بخشی را در صفحه سایت در نظر بگیرند که در آن لینک به حساب کاربری آنها در شبکه های اجتماعی داده شده باشد و این از ملزومات طراحی سایت هلدینگ محسوب می شود.

8- صفحه تماس با ما:

صفحه تماس با ما یا Contact us نیز بخش بسیار مهمی است که موقع طراحی وب سایت هلدینگ باید به آن توجه شود. تمامی راه های برقراری ارتباط معتبر مثل ایمیل کاری، شماره تلفن ثابت و/ یا موبایل کاری، فرم آنلاین، فکس، مکان شرکت روی نقشه و غیره باید درج شده باشند تا مشتریان هر سؤالی که دارند به راحتی بپرسند.

9- پنل کاربری:

مشتریانی که تمایل به همکاری با شما داشته باشند باید به بخشی مثل پنل کاربری دسترسی پیدا کنند تا سفارشات و کارهای خود را از این طریق به راحتی پیگیری کنند لذا در طراحی سایت هلدینگ باید امکان عضویت برای همکاران و پنل کاربری پیشرفته نیز فراهم شود.

هزینه طراحی سایت هلدینگ

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 9.8
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 18.2
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 19.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +25
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت هلدینگ چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

اگر تاکنون به تمامی مواردی که گفته شده عمل کرده باشید ولی به نکات طلایی که در مورد ساخت سایت هلدینگ وجود دارند عمل نکنید، هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. این نکات به شما این اطمینان خاطر را می دهند که از بابت طراحی سایت حرفه ای شرکت هلدینگ خود خیالی راحت داشته باشید.

توجه داشته باشید نکاتی که برای طراحی سایت هلدینگ اشاره خواهیم کرد باید توسط افراد حرفه ای در زمینه طراحی سایت و آشنا به اصول سئو انجام گیرد لذا اگر چنین تیمی در اختیار ندارید حتما باید از شرکت های خدمات دهنده در زمینه طراحی سایت کمک بگیرید.

 • به هیچ وجه از قالب آماده استفاده نکنید چون شرکت های هلدینگ به عنوان نماینده یا صاحب چندین شرکت معتبر وابسته هستند و باید تمامی موارد آنها یونیک باشد تا مشتریان بتوانند به آنها اعتماد کنند چون وقتی نتوانید از عهده یک طراحی سایت حرفه ای برای خود بربیایید یا یک شرکت حرفه ای استخدام کنید مشتریان نیز برای انجام کارهای خود به شما اعتماد نخواهند کرد پس این مورد را در طراحی سایت هلدینگ به خاطر بسپارید.
 • طراحی گرافیکی کلی سایت باید از هارمونی رنگ برند و لوگو تبعیت کند و از یک طیف باشد و البته در زمینه انتخاب رنگ نباید از رنگ های دلخواه استفاده کنید بلکه باید انتخاب رنگ موقع طراحی سایت هلدینگ مرتبط با زمینه کاری و با آگاهی کامل از روانشناسی رنگ ها باشد به عنوان مثال شرکت های هلدینگی که در زمینه محیط زیست فعالیت می کنند اکثرا به رنگ سفید و سبز هستند و غیره.
 • کدنویسی حرفه ای یعنی حذف موارد غیر ضروری که باعث کند شدن سایت و یا حتی ایجاد اختلال در آن خواهد شد پس لازم است که از یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی سایت هلدینگ استفاده نمایید.
 • باید به این توجه داشته باشید که اکثر بازدید کنندگان امروزه از گوشی های موبایل و تبلت استفاده می کنند پس طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا نکته بسیار حائز اهمیتی است که هم روی رضایت کاربران از کار با سایت شما اثر می گذارد و هم در زمینه سئو اثر بسیار منفی خواهد داشت و این شاید یکی از مهمترین نکات طراحی سایت هلدینگ باشد.
 • منوهای سایت نباید پیچیده باشند و در کنار اینکه از یک طراحی ساده و مینیمال برای وب سایت خود استفاده می کنید تا کاربران به دردسر نیفتند، باید زیبایی ظاهری و مدرن بودن آن هم حفظ شود.
 • یکی دیگر از نکات بسیار حائز اهمیتی که در زمینه طراحی سایت هلدینگ باید به آن توجه شود رعایت اصول سئو است که حوزه بسیار گسترده و پیچیده ای محسوب می شود که فقط شرکت های طراحی سایت با تیم متخصص خود در این زمینه می توانند به خوبی آن را پیاده سازی کنند. در واقع رعایت نکردن اصول سئو موقع طراحی سایت هلدینگ به تنهایی می توانند تمام زحمات و سرمایه گذاری های شما را از مرحله طراحی تا راه اندازی سایت هلدینگ به هدر دهد.
 • لینک به شرکت هایی که وابسته به شرکت اصلی هستند بسیار مهم است تا کاربران به راحتی بتوانند شرکت های وابسته را بررسی کنند و باید موقع طراحی سایت هلدینگ در جایی قرار بگیرند که به راحتی قابل دسترس و مشاهده باشد.
 • تصاویری که برای طراحی سایت هلدینگ استفاده می کنید باید یونیک و با کیفیت باشند و البته حجم و فرمت تصاویر باید به نوعی انتخاب شوند که اثر منفی روی سرعت نگذارند.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

طراحی سایت هلدینگ حرفه ای را با شرکت رایان تجربه کنید!

شاید با مطالعه این متن رعایت تمامی نکات برای شما غیر ممکن یا حداقل بسیار پیچیده و زمانبر به نظر برسد و کمی نگران شده باشید که چطور می توانید تمامی این موارد را بکار بگیرید و در عین حال مدیریت سایر بخش ها را نیز به درستی انجام دهید.
شما مشتریان عزیز می توانید از طریق همکاری با شرکت طراحی سایت رایان تمامی کارهای طراحی سایت هلدینگ تا مرحله راه اندازی و خدمات پشتیبانی را به ما بسپارید و نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای آشنایی بیشتر نیز می توانید نمونه کارها را مشاهده کنید.
شرکت رایان با سال ها سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت هلدینگ و رضایت بالای مشتریان که به لطف در اختیار داشتن تیمی متشکل از بهترین هاست، توانسته خود را به عنوان نقطه اتکای کسب و کارهای بزرگ معرفی کند.
شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و هزینه طراحی سایت می توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، روش شروع همکاری نیز شرح داده شود.

برخی از بزرگترین سایت های هلدینگ دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

3 + ده =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp