طراحی سایت استارتاپ | طراحی سایت برای استارتاپ | شرکت رایان

طراحی سایت استارتاپ با توجه به این که بیشتر استارتاپ ها به صورت اینترنتی فعالیت می کنند اهمیت زیادی دارد. در واقع اهمیت بازاریابی اینترنتی امروزه بر کسی پوشیده نیست و طراحی سایت را می توان مهم ترین و اولین نیاز در راه اندازی و موفقیت یک استارتاپ دانست. این ابزار اینترنتی به صورت موثر می تواند تعامل با کاربران را برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین شما می توانید یک پل ارتباطی با استفاده از سایت داشته باشید که مخاطب را به شما معرفی می کند.

ایجاد سایت استارتاپ نیاز به دانش بسیار تخصصی دارد و در این حوزه باید توجه شود که تمامی امکانات مورد نیاز کاربران باید فراهم شود. همچنین شکست بسیاری از استارتاپ ها، به دلیل عدم توجه به طراحی سایت استارتاپ بوده است. اما در این مقاله به کدام مسائل پرداخته می شود؟

 • طراحی سایت استارتاپ چیست و چه نکات اصلی را شامل می شود؟
 • کاربر به چه مسائلی در یک سایت استارتاپی توجه می کند؟
 • نکات مهم در طراحی سایت استارتاپ
 • ویژگی های طراحی سایت استارتاپ
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ چیست و چه نکات اصلی را شامل می شود؟

ساخت سایت استارتاپ در واقع اشاره به طراحی (برنامه نویسی یا استفاده از CMS) در کنار بهینه سازی، تولید محتوا و بازاریابی دارد که در راستای برندینگ یک استارتاپ انجام می شود. یک استارتاپ باید با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد. ارزشی که توسط استارتاپ آفریده می شود. خدمات یا محصولاتی که در اختیار مخاطب یا مشتری خود قرار می دهد. طراحی سایت انجام شود. در این خصوص توجه به نکات اصلی زیر دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

جایگاه برند استارتاپ باید شناخته شود

طراحی سایت استارتاپ باید بر اساس جایگاه برند انجام شود. شما در کجای بازار هستید؟ چه خدماتی ارائه می دهید؟ چه تمایزی باعث می شود که شما خلق ارزش کنید و به عنوان استارتاپ شناخته شوید؟ پاسخ دادن به تمامی سوالات به صورت شفاف باعث می شود که طراحی سایت استارتاپ با کیفیت بهتری انجام شود و شما عملکرد بالاتری داشته باشید. طراحی سایت استارتاپ همچنین باید بر اساس مسائلی همچون رده سنی مخاطبین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

به جایگاه مشتری و مخاطب خود اهمیت دهید

طراحی سایت برای استارتاپ باید بر اساس جایگاه مشتری شما انجام شود. در واقع اصل مشتری پادشاه است، باید در طراحی سایت رعایت شود. به این منظور باید چه کار کنیم؟

 • طراحی سایت استارتاپ باید به گونه ای باشد که مشکلی در استفاده از آن برای کاربر پیش نیاید.
 • سایت استارتاپ شما باید شامل امکانات و خدماتی باشد که در راستای معرفی بهتر و خدمات رسانی بهتر استارتاپ باشد.
 • به مسائل جزئی در طراحی سایت استارتاپ مانند روانشناسی رنگ، طراحی کلید ها، قسمت ها و بخش ها باید توجه ویژه ای داشته باشیم.
 • مخاطب شما باید بتواند با شما تعامل داشته باشد، کامنت بگذارد و شما موظف به تامین محتوای مورد نیاز کاربر هستید.
 • تمامی خدمات باید به صورت شفاف و روشن ارائه شود و هیچگونه ابهامی برای کاربر باقی نماند.

با توجه به تمامی موارد یاد شده، باید حتما یک نقشه راه در طراحی سایت استارتاپ داشته باشیم. این کار باعث می شود که عملکرد کلی شما در طراحی سایت بهبود پیدا کند.

طراحی سایت استارتاپ در راستای اطلاع رسانی مناسب

طراحی وب سایت استارتاپ باید با هدف اطلاع رسانی باشد. در واقع سایت شما باید بتواند برنامه ها، اهداف و چارت سازمانی استارتاپ شما را شامل شود. در این خصوص باید حتما طراحی سایت استارتاپ شما به گونه ای باشد که مخاطب بتواند به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی داشته باشد. در صورتی که شما در زمینه فروش اینترنتی در حال فعالیت هستید، تمامی اطلاعات مورد نیاز اعتماد کاربر به خرید از سایت شما باید ارائه شود.

اهمیت دریافت مجوز های لازم در کنار طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای ایجاد اعتماد بیشتر و همچنین ارتباط بهتر با کاربران دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در این خصوص باید در نظر داشته باشید که رعایت نکات و قوانین بیان شده الزامی بوده و بهتر است پیش از طراحی سایت استارتاپ، حتما این قوانین را مرور کنید و یا راه اندازی سایت استارتاپ خود را به تیمی بسپارید که بتواند عملکرد خوبی را در این زمینه داشته باشد. با توجه به تمامی نکات بیان شده در ادامه با شما همراه هستیم تا بیشتر در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

کاربر به چه مسائلی در یک سایت استارتاپی توجه می کند؟

طراحی سایت استارتاپی همانطور که بیان شد باید در راستای رفع نیاز کاربر باشد و همچنین برای برندینگ و بازاریابی بهتر انجام شود. پس باید بدانیم که کاربر به دنبال چه موضوعی وارد سایت شما شده است؟ آیا می خواهد اطلاعات بیشتری در خصوص خدمات و محصولات شما داشته باشد؟ در این صورت شما باید یک بلاگ حرفه ای طراحی کنید تا بتوانید به ساده ترین شیوه با مخاطب خود در ارتباط باشید.

تولید محتوای پادکست، تصویری و ویدیویی می تواند به مخاطب شما کمک کند تا بتواند ارتباط بهتری با سایت شما داشته باشد. از این روی طراحی سایت استارتاپ باید به گونه ای باشد که بتواند از تمامی فرمت های محتوایی پشتیبانی نماید.

طراحی سایت استارتاپ با سرعت لود بالا از دیگر مواردی است که یک کاربر در خصوص سایت استارتاپی شما به آن توجه می کند. پس باید حتما سایتی بسیار سبک داشته باشید که علاوه بر رفع نیاز مخاطب، با سرعت بسیار بالایی برای کاربر به نمایش در بیاید و این مسئله نیازمند دانش فنی بالایی در حوزه طراحی سایت استارتاپ می باشد.

طراحی سایت استارتاپ و بهینه سازی آن به عنوان دو مقوله کاملا مرتبط با یکدیگر شناخته می شوند. شاید کاربر اهمیتی به رتبه سایت شما از دید موتور جستجو نداشته باشد ولی در عمل مهم ترین روش جذب مخاطب، بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی Google و قرارگیری در صفحه اول نتایج برای کلمات کلیدی Long Tail و اصلی مرتبط با موضوع استارتاپ خود می باشید.

پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید.

نکات مهم در طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ نیازمند توجه به برخی از نکات می باشد که در ادامه آن ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

تجربه کاربری خوبی پیاده سازی کنید

طراحی سایت استارتاپ باید با فرض ورود یک کاربر به سایت شما انجام شود. این کار باعث می شود که شما بدانید دقیقا مخاطب چه هدفی از ورود به سایت شما دارد و همین امر باعث می شود که UX سایت شما عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. کاربر باید به آسانی به اهداف مورد نظر شما در راه اندازی سایت استارتاپ وارد شود و در این خصوص باید حتما از تجربه تیمی بسیار ماهر استفاده کنید.

طراحی سایت استارتاپ و اهمیت تاثیرگذاری مخاطب در محتوا

طراحی وب سایت استارتاپ باید به گونه ای باشد که برای هر محتوا و هر صفحه، درج کامنت حتی الامکان در دسترس قرار داده شود. همچنین نظراتی که از سوی مشتریان شاخص در خصوص استارتاپ شما بیان شده است، می تواند در جلب اعتماد سایر مشتریان بالقوه تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

لینک دهی به صفحات در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی راهکاری بسیار مناسب در بازاریابی اینترنتی به شمار می رود و نباید از این نکته بسیار مهم غافل شوید. در واقع شما باید طراحی سایت استارتاپ و لینک دهی به صفحات شبکه اجتماعی را جدی بگیرید تا بتوانید عملکرد بسیار مناسبی داشته باشید.

اهمیت منوی راهبردی در طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ در صورتی موفق می شود که تمامی جزئیات اهمیت داده شود و ایجاد منوی راهبردی یکی از نکات مهم در این خصوص است. برای پیاده سازی منوی حرفه ای باید نوآوری کنید و یا منوی ساده ای را در اختیار کاربران خود قرار دهید. باید در راه اندازی سایت استارتاپ توجه داشته باشید که منو باید در دسترس باشد و بیشترین میزان لینک دهی از طریق آن انجام شود.

محتوای خوب را فراموش نکنید

طراحی سایت استارتاپ پایان راه بازاریابی اینترنتی نیست. در واقع شما نیاز دارید که محتوای با کیفیت در اختیار مخاطب خود قرار دهید. همانطور که در بخش های قبلی نیز بیان شد، محتوای شما باید شامل محتوای متنی، محتوای ویدیویی و محتوای پادکست باشد. به خوبی در طراحی سایت استارتاپ از محتوای تصویری و اینفوگرافیک ها استفاده شود و همچنین محتوای همیشه سبز را در سایت خود نباید از قلم بیندازید. توجه به همین نکات باعث می شود که طراحی سایت استارتاپ شما با موفقیت روبرو شود.

سرگذشت استارتاپ های شکست خود را مطالعه کنید

یکی از مهم ترین اشتباهاتی که باعث می شود بسیاری از استارتاپ ها با شکست مواجه شوند، عدم مطالعه در خصوص استارتاپ های شکست خورده می باشد و در این خصوص توصیه می شود که برای طراحی سایت استارتاپ حتما سرگذشت استارتاپ های شکست خورده مطالعه شود تا از انجام اشتباهات قبلی در این استارتاپ ها جلوگیری به عمل آورده شود.

ویژگی های طراحی سایت استارتاپ


طراحی سایت استارتاپ، علاوه بر نکات بیان شده، باید ویژگی های خاصی را نیز داشته باشد تا بتواند عملکرد مطلوب را برای شما و کاربران به ارمغان بیاورد. در ابتدا شما باید توجه داشته باشید که نقشه سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین تگ های HTML برای هر صفحه باید به درستی اجرا شود تا سایت در بهینه سازی و طراحی با مشکل مواجه نشود.

انتخاب زبان برنامه نویسی خوب را می توان از دیگر مواردی دانست که در طراحی سایت استارتاپ باید به آن توجه داشت و در راستای کاهش مدت زمان لود سایت و همچنین ارائه خدمات بیشتر و دسترسی به ابزار اینترنتی بهتر است از CMS ها در طراحی سایت استفاده نشود. در نظر داشته باشید که خدمات مربوط به طراحی سایت استارتاپ از سوی شرکت طراحی سایت رایان ارائه می شود و تمامی نکات و ویژگی های بیان شده در قسمت های قبلی در کنار تمامی مسائل فنی در طراحی رعایت می شود. از این روی شما می توانید تمامی خدمات مربوطه را از سایت ما بخواهید. همچنین امکان ارتباط با مشاوران ما به صورت رایگان همواره برای شما در دسترس می باشد.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ اگر توسط رایان انجام شود، برخی از نکات به صورت ویژه در سایت شما پیاده سازی می شود. از مهم ترین این ویژگی ها دسترس پذیری ساده سایت و طراحی نقشه راه بسیار مناسب برای سایت شما می باشد. همچنین امکان چت آنلاین با پشتیبان از طریق سایت برای شما در دسترس خواهد بود و از این روی شما می توانید برای دریافت خدمات بهتر، تمامی راه طراحی سایت استارتاپ را به ما بسپارید.

در نظر داشته باشید که امروزه موفقیت یا شکست یک استارتاپ تا حد بسیار زیادی به طراحی سایت آن بستگی دارد و شما باید به این امکان توجه داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص طراحی سایت استارتاپ داشته باشید و یا احساس می کنید که برای انتخاب امکانات مورد نیاز در طراحی سایت باید با کارشناسان متخصص در ارتباط باشید، می توانید با ما تماس بگیرید و سوالات و هزینه طراحی سایت استارتاپ را بپرسید.

طراحی سایت استارتاپ با توجه به این که بیشتر استارتاپ ها به صورت اینترنتی فعالیت می کنند اهمیت زیادی دارد. در واقع اهمیت بازاریابی اینترنتی امروزه بر کسی پوشیده نیست و طراحی سایت را می توان مهم ترین و اولین نیاز در راه اندازی و موفقیت یک استارتاپ دانست. این ابزار اینترنتی به صورت موثر می تواند تعامل با کاربران را برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین شما می توانید یک پل ارتباطی با استفاده از سایت داشته باشید که مخاطب را به شما معرفی می کند.

ایجاد سایت استارتاپ نیاز به دانش بسیار تخصصی دارد و در این حوزه باید توجه شود که تمامی امکانات مورد نیاز کاربران باید فراهم شود. همچنین شکست بسیاری از استارتاپ ها، به دلیل عدم توجه به طراحی سایت استارتاپ بوده است. اما در این مقاله به کدام مسائل پرداخته می شود؟

 • طراحی سایت استارتاپ چیست و چه نکات اصلی را شامل می شود؟
 • کاربر به چه مسائلی در یک سایت استارتاپی توجه می کند؟
 • نکات مهم در طراحی سایت استارتاپ
 • ویژگی های طراحی سایت استارتاپ
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ چیست و چه نکات اصلی را شامل می شود؟

ساخت سایت استارتاپ در واقع اشاره به طراحی (برنامه نویسی یا استفاده از CMS) در کنار بهینه سازی، تولید محتوا و بازاریابی دارد که در راستای برندینگ یک استارتاپ انجام می شود. یک استارتاپ باید با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد. ارزشی که توسط استارتاپ آفریده می شود. خدمات یا محصولاتی که در اختیار مخاطب یا مشتری خود قرار می دهد. طراحی سایت انجام شود. در این خصوص توجه به نکات اصلی زیر دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

جایگاه برند استارتاپ باید شناخته شود

طراحی سایت استارتاپ باید بر اساس جایگاه برند انجام شود. شما در کجای بازار هستید؟ چه خدماتی ارائه می دهید؟ چه تمایزی باعث می شود که شما خلق ارزش کنید و به عنوان استارتاپ شناخته شوید؟ پاسخ دادن به تمامی سوالات به صورت شفاف باعث می شود که طراحی سایت استارتاپ با کیفیت بهتری انجام شود و شما عملکرد بالاتری داشته باشید. طراحی سایت استارتاپ همچنین باید بر اساس مسائلی همچون رده سنی مخاطبین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

به جایگاه مشتری و مخاطب خود اهمیت دهید

طراحی سایت برای استارتاپ باید بر اساس جایگاه مشتری شما انجام شود. در واقع اصل مشتری پادشاه است، باید در طراحی سایت رعایت شود. به این منظور باید چه کار کنیم؟

 • طراحی سایت استارتاپ باید به گونه ای باشد که مشکلی در استفاده از آن برای کاربر پیش نیاید.
 • سایت استارتاپ شما باید شامل امکانات و خدماتی باشد که در راستای معرفی بهتر و خدمات رسانی بهتر استارتاپ باشد.
 • به مسائل جزئی در طراحی سایت استارتاپ مانند روانشناسی رنگ، طراحی کلید ها، قسمت ها و بخش ها باید توجه ویژه ای داشته باشیم.
 • مخاطب شما باید بتواند با شما تعامل داشته باشد، کامنت بگذارد و شما موظف به تامین محتوای مورد نیاز کاربر هستید.
 • تمامی خدمات باید به صورت شفاف و روشن ارائه شود و هیچگونه ابهامی برای کاربر باقی نماند.

با توجه به تمامی موارد یاد شده، باید حتما یک نقشه راه در طراحی سایت استارتاپ داشته باشیم. این کار باعث می شود که عملکرد کلی شما در طراحی سایت بهبود پیدا کند.

طراحی سایت استارتاپ در راستای اطلاع رسانی مناسب

طراحی وب سایت استارتاپ باید با هدف اطلاع رسانی باشد. در واقع سایت شما باید بتواند برنامه ها، اهداف و چارت سازمانی استارتاپ شما را شامل شود. در این خصوص باید حتما طراحی سایت استارتاپ شما به گونه ای باشد که مخاطب بتواند به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی داشته باشد. در صورتی که شما در زمینه فروش اینترنتی در حال فعالیت هستید، تمامی اطلاعات مورد نیاز اعتماد کاربر به خرید از سایت شما باید ارائه شود.

اهمیت دریافت مجوز های لازم در کنار طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای ایجاد اعتماد بیشتر و همچنین ارتباط بهتر با کاربران دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در این خصوص باید در نظر داشته باشید که رعایت نکات و قوانین بیان شده الزامی بوده و بهتر است پیش از طراحی سایت استارتاپ، حتما این قوانین را مرور کنید و یا راه اندازی سایت استارتاپ خود را به تیمی بسپارید که بتواند عملکرد خوبی را در این زمینه داشته باشد. با توجه به تمامی نکات بیان شده در ادامه با شما همراه هستیم تا بیشتر در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

کاربر به چه مسائلی در یک سایت استارتاپی توجه می کند؟

طراحی سایت استارتاپی همانطور که بیان شد باید در راستای رفع نیاز کاربر باشد و همچنین برای برندینگ و بازاریابی بهتر انجام شود. پس باید بدانیم که کاربر به دنبال چه موضوعی وارد سایت شما شده است؟ آیا می خواهد اطلاعات بیشتری در خصوص خدمات و محصولات شما داشته باشد؟ در این صورت شما باید یک بلاگ حرفه ای طراحی کنید تا بتوانید به ساده ترین شیوه با مخاطب خود در ارتباط باشید.

تولید محتوای پادکست، تصویری و ویدیویی می تواند به مخاطب شما کمک کند تا بتواند ارتباط بهتری با سایت شما داشته باشد. از این روی طراحی سایت استارتاپ باید به گونه ای باشد که بتواند از تمامی فرمت های محتوایی پشتیبانی نماید.

طراحی سایت استارتاپ با سرعت لود بالا از دیگر مواردی است که یک کاربر در خصوص سایت استارتاپی شما به آن توجه می کند. پس باید حتما سایتی بسیار سبک داشته باشید که علاوه بر رفع نیاز مخاطب، با سرعت بسیار بالایی برای کاربر به نمایش در بیاید و این مسئله نیازمند دانش فنی بالایی در حوزه طراحی سایت استارتاپ می باشد.

طراحی سایت استارتاپ و بهینه سازی آن به عنوان دو مقوله کاملا مرتبط با یکدیگر شناخته می شوند. شاید کاربر اهمیتی به رتبه سایت شما از دید موتور جستجو نداشته باشد ولی در عمل مهم ترین روش جذب مخاطب، بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی Google و قرارگیری در صفحه اول نتایج برای کلمات کلیدی Long Tail و اصلی مرتبط با موضوع استارتاپ خود می باشید.

پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید.

نکات مهم در طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ نیازمند توجه به برخی از نکات می باشد که در ادامه آن ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

تجربه کاربری خوبی پیاده سازی کنید

طراحی سایت استارتاپ باید با فرض ورود یک کاربر به سایت شما انجام شود. این کار باعث می شود که شما بدانید دقیقا مخاطب چه هدفی از ورود به سایت شما دارد و همین امر باعث می شود که UX سایت شما عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. کاربر باید به آسانی به اهداف مورد نظر شما در راه اندازی سایت استارتاپ وارد شود و در این خصوص باید حتما از تجربه تیمی بسیار ماهر استفاده کنید.

طراحی سایت استارتاپ و اهمیت تاثیرگذاری مخاطب در محتوا

طراحی وب سایت استارتاپ باید به گونه ای باشد که برای هر محتوا و هر صفحه، درج کامنت حتی الامکان در دسترس قرار داده شود. همچنین نظراتی که از سوی مشتریان شاخص در خصوص استارتاپ شما بیان شده است، می تواند در جلب اعتماد سایر مشتریان بالقوه تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

لینک دهی به صفحات در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی راهکاری بسیار مناسب در بازاریابی اینترنتی به شمار می رود و نباید از این نکته بسیار مهم غافل شوید. در واقع شما باید طراحی سایت استارتاپ و لینک دهی به صفحات شبکه اجتماعی را جدی بگیرید تا بتوانید عملکرد بسیار مناسبی داشته باشید.

اهمیت منوی راهبردی در طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ در صورتی موفق می شود که تمامی جزئیات اهمیت داده شود و ایجاد منوی راهبردی یکی از نکات مهم در این خصوص است. برای پیاده سازی منوی حرفه ای باید نوآوری کنید و یا منوی ساده ای را در اختیار کاربران خود قرار دهید. باید در راه اندازی سایت استارتاپ توجه داشته باشید که منو باید در دسترس باشد و بیشترین میزان لینک دهی از طریق آن انجام شود.

محتوای خوب را فراموش نکنید

طراحی سایت استارتاپ پایان راه بازاریابی اینترنتی نیست. در واقع شما نیاز دارید که محتوای با کیفیت در اختیار مخاطب خود قرار دهید. همانطور که در بخش های قبلی نیز بیان شد، محتوای شما باید شامل محتوای متنی، محتوای ویدیویی و محتوای پادکست باشد. به خوبی در طراحی سایت استارتاپ از محتوای تصویری و اینفوگرافیک ها استفاده شود و همچنین محتوای همیشه سبز را در سایت خود نباید از قلم بیندازید. توجه به همین نکات باعث می شود که طراحی سایت استارتاپ شما با موفقیت روبرو شود.

سرگذشت استارتاپ های شکست خود را مطالعه کنید

یکی از مهم ترین اشتباهاتی که باعث می شود بسیاری از استارتاپ ها با شکست مواجه شوند، عدم مطالعه در خصوص استارتاپ های شکست خورده می باشد و در این خصوص توصیه می شود که برای طراحی سایت استارتاپ حتما سرگذشت استارتاپ های شکست خورده مطالعه شود تا از انجام اشتباهات قبلی در این استارتاپ ها جلوگیری به عمل آورده شود.

ویژگی های طراحی سایت استارتاپ


طراحی سایت استارتاپ، علاوه بر نکات بیان شده، باید ویژگی های خاصی را نیز داشته باشد تا بتواند عملکرد مطلوب را برای شما و کاربران به ارمغان بیاورد. در ابتدا شما باید توجه داشته باشید که نقشه سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین تگ های HTML برای هر صفحه باید به درستی اجرا شود تا سایت در بهینه سازی و طراحی با مشکل مواجه نشود.

انتخاب زبان برنامه نویسی خوب را می توان از دیگر مواردی دانست که در طراحی سایت استارتاپ باید به آن توجه داشت و در راستای کاهش مدت زمان لود سایت و همچنین ارائه خدمات بیشتر و دسترسی به ابزار اینترنتی بهتر است از CMS ها در طراحی سایت استفاده نشود. در نظر داشته باشید که خدمات مربوط به طراحی سایت استارتاپ از سوی شرکت طراحی سایت رایان ارائه می شود و تمامی نکات و ویژگی های بیان شده در قسمت های قبلی در کنار تمامی مسائل فنی در طراحی رعایت می شود. از این روی شما می توانید تمامی خدمات مربوطه را از سایت ما بخواهید. همچنین امکان ارتباط با مشاوران ما به صورت رایگان همواره برای شما در دسترس می باشد.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت استارتاپ اگر توسط رایان انجام شود، برخی از نکات به صورت ویژه در سایت شما پیاده سازی می شود. از مهم ترین این ویژگی ها دسترس پذیری ساده سایت و طراحی نقشه راه بسیار مناسب برای سایت شما می باشد. همچنین امکان چت آنلاین با پشتیبان از طریق سایت برای شما در دسترس خواهد بود و از این روی شما می توانید برای دریافت خدمات بهتر، تمامی راه طراحی سایت استارتاپ را به ما بسپارید.

در نظر داشته باشید که امروزه موفقیت یا شکست یک استارتاپ تا حد بسیار زیادی به طراحی سایت آن بستگی دارد و شما باید به این امکان توجه داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص طراحی سایت استارتاپ داشته باشید و یا احساس می کنید که برای انتخاب امکانات مورد نیاز در طراحی سایت باید با کارشناسان متخصص در ارتباط باشید، می توانید با ما تماس بگیرید و سوالات و هزینه طراحی سایت استارتاپ را بپرسید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) | شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت دانشگاهی | طراحی سایت برای دانشگاه | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پنج × چهار =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp