طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) به این دلیل اهمیت دارد که موبایل ها در کنار کامپیوتر ها و تبلت ها به عنوان ابزار مرور سایت های اینترنتی به شمار می روند. در واقع در زمان طراحی سایت باید نیاز آن دسته از کاربرانی که نیاز به استفاده از نسخه موبایلی سایت را دارند نیز دارای اهمیت بوده و همچنین طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) از سوی موتور جستجوی گوگل نیز مورد تاکید قرار گرفته است. ما در این مقاله قصد داریم در این مورد با شما صحبت کنیم و آن چه که لازم است در خصوص یک سایت واکنشگرا بدانید را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

راه اندازی سایت ریسپانسیو از آن جایی مورد اهمیت قرار گرفت که آمار نشان داد از سال 2013، تعداد بازدید از صفحات وب با استفاده از موبایل های هوشمند بسیار بیشتر از کامپیوترهای رومیزی بود. در واقع طراحی سایت ریسپانسیو را می توان یک اصل برای جذب مخاطب، ارائه خدمات بهتر الکترونیکی و همچنین ارائه خدمات به صورت کاملا حرفه ای دانست.

ابزارهای گوگل به عنوان یک مرجع نشان دهنده آمار بازدید از وب سایت ها همواره تاکید دارند که میزان سرچ، ورود و دسترسی به سایت ها با استفاده از موبایل ها بیشتر می شود.

در این مقاله در مورد چه مسائلی صحبت می کنیم؟

 • طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
 • چرا توجه به مخاطب در طراحی سایت اهمیت دارد؟
 • چرا باید طراحی سایت ریسپانسیو انجام دهیم؟
 • ویژگی های طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
 • نکات طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟

ساخت سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا در واقع به مجموعه ای از اقدامات در زمان طراحی سایت اشاره دارد که بر اساس آن می توانیم بر اساس Device کاربر (موبایل، تبلت، مانیتور یا لپ تاپ) چیدمانی خاص و متناسب با اندازه صفحه را به کاربر نمایش دهیم. در واقع اگر سایت ما بتواند با دستگاه کاربر تطبیق پذیر باشد، در این صورت ما یک سایت ریسپانسیو داریم. اگر می خواهید بهتر با طراحی سایت ریسپانسیو آشنا شوید باید در نظر داشته باشید که برخی از سایت های دولتی مانند سایت سازمان سنجش آموزش کشور بدون طراحی ریسپانسیو ارائه می شوند و همین امر باعث می شود که دسترسی به برخی از ویژگی های سایت برای کاربرانی که از موبایل استفاده می کنند سخت تر باشد.

باید در نظر داشته باشید که در طراحی سایت ریسپانسیو نیازی به زوم کردن و بزرگنمایی صفحه از سوی کاربر وجود ندارد و همین مسئله باعث می شود که تجربه کاربری بهبود پیدا کند. زمانی که کاربر بتواند ساده تر از خدمات سایت شما استفاده کند، قطعا میزان جذب مخاطب و همچنین بهبود امر بازاریابی اینترنتی را شاهد خواهیم بود. در ادامه بیشتر در خصوص اهمیت کاربر و طراحی سایت ریسپانسیو با شما صحبت خواهیم داشت.

چرا توجه به مخاطب در طراحی سایت ریسپانسیو اهمیت دارد؟

طراحی سایت ریسپانسیو در راستای توجه به مخاطب انجام می شود. چرا باید مخاطب آن قدر اهمیت داشته باشد که از روشی گران قیمت تر برای طراحی سایت استفاده کنیم؟ در واقع زمانی که یک کسب و کار برای فروش، معرفی و ارائه خدمات دست به طراحی سایت می زند، به دنبال جذب مخاطب است. ما در دنیای اینترنت می توانیم میلیون ها نفر مخاطب را جذب کنیم و در این راستا تنها باید کاری را انجام دهیم که زندگی و دریافت خدمات یا خرید را برای کاربر ساده تر کند.

طراحی سایت ریسپانسیو دقیقا مانند زمانی است که اولین فروشگاه های اینترنتی به وجود آمدند. در آن زمان کمتر اعتمادی از سوی مخاطب به سایت های اینترنتی وجود داشت و بسیاری از کسب و کارها تصور می کردند که خرید اینترنتی محکوم به شکست است! این در حالی است که با گذشته دو دهه از راه اندازی اولین فروشگاه های اینترنتی، شاهد آن هستیم که مخاطب به دلیل دریافت خدمات مناسب و همچنین سادگی در استفاده، روی به خرید اینترنتی آورده است. پس ما هم به عنوان یک کسب و کار آنلاین ناچاریم که به مخاطب توجه کنیم. طراحی سایت ریسپانسیو تنها بخشی از توجه ما به مخاطب به شمار می رود ولی یکی از مهم ترین بخش ها می باشد.

راه اندازی سایت رسپانسیو کار سختی نیست ولی نیاز به تجربه، تخصص و دانش دارد که البته دسترسی به آن از طریق ثبت سفارش دریافت خدمات طراحی سایت ریسپانسیو می تواند به سادگی انجام شود. پس در صورتی که شما هم قصد دارید یک سایت ریسپانسیو داشته باشید، در ادامه ما را همراهی کنید تا در خصوص این سری از طراحی سایت اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

چرا باید طراحی سایت ریسپانسیو انجام دهیم؟

راه اندازی سایت ریسپانسیو با توجه به نیاز مخاطب می تواند امری بسیار ضروری به شمار رود. این در حالی است که دلایل دیگری می تواند باعث شود که کسب و کارها روی به استفاده از روش طراحی سایت ریسپانسیو بیاورند که در این خصوص در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

طراحی سایت ریسپانسیو و بهبود رتبه سایت

استفاده از این روش طراحی سایت باعث می شود که کاربران بتوانند ساده تر از سایت شما استفاده کنند. همین مسئله باعث می شود که مخاطبین بیشتری داشته باشید و در نتیجه به بهبود رتبه سایت شما از دید موتور جستجو کمک خواهد کرد. پس نباید از یاد برد که طراحی سایت ریسپانسیو در بهینه سازی سایت شما دارای تاثیر می باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو از آن جایی اهمیت پیدا کرد که موتور جستجوی Google در سال 2015 خبر از آن است که موبایل به عنوان دستگاهی با میزان سرچ 51 درصد به شمار می رود. در واقع امروزه روند استفاده روزمره مردم از کامپیوتر های خانگی کاهش پیدا کرده است و همین مسئله باعث می شود که میزان اهمیت ریسپانسیو بودن سایت شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. در سال 2018، میزان سرچ انجام شده با موبایل، دو برابر بیشتر از سرچ انجام شده با استفاده از PC بود.

کاهش هزینه طراحی سایت با ریسپانسیو کردن

ایجاد سایت ریسپانسیو باعث می شود که شما بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در واقع بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی در گذشته سایت ها را به صورت جداگانه برای موبایل و PC طراحی می کردند و همین مسئله باعث بروز هزینه های بسیار زیاد در طراحی می شد. در واقع یک کسب و کار دو بار هزینه برای طراحی سایت پرداخت می کرد ولی با طراحی سایت ریسپانسیو شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و با یک بار طراحی سایت ریسپانسیو، بر روی چندین دستگاه از وب سایت خود استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید.

ویژگی های طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو باید با دقت بسیار زیادی و با تمرکز بر محتوا انجام شود. در واقع شما باید یک طراحی مجزا برای نسخه موبایل داشته باشید و همچنین نسخه تبلت و یا تلویزیون هوشمند با نسخه ای که بر روی PC اجرا می شود باید تفاوت هایی داشته باشد. در این صورت می توانیم یک سایت ریسپانسیو داشته باشیم. در نظر داشته باشید که تمامی اطلاعات وب سایت شما در نسخه موبایل و سایر نسخه ها نیز باید در دسترس باشد تا ایجاد سایت ریسپانسیو برای شما به درستی انجام شده باشد.

رنگ بندی ها و متا تگ هایی که برای سایت شما در نظر گرفته می شوند باید تماما بر اساس استاندارد های ریسپانسیو باشند و همچنین شما باید یک طراحی کامل برای نسخه موبایل داشته باشید. در نظر داشته باشید که در هنگام طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) می توان از ابزار های شبیه ساز استفاده کرد. این کار باعث می شود که سایت شما بهتر طراحی شود و همچنین در نهایت نتیجه کار برای شما بهتر خواهد بود.

طراحی سایت ریسپانسیو بهتر است توسط یک تیم حرفه ای انجام شود چرا که طراحی برخی از المان های مخصوص برای سایت مانند اسلایدر ها باید به دقت انجام شود. در واقع شما باید یک اسلایدر حرفه ای داشته باشید که در نسخه های دسکتاپ و موبایل بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. یکی از ویژگی های دیگری که در راه اندازی سایت ریسپانسیو نباید از یاد برد، آن است که تمامی اندازه ها باید به نسبت صفحه نمایشگر تنظیم شده باشند. در واقع در طراحی سایت ریسپانسیو ما اندازه گیری پیکسلی نخواهیم داشت. همه چیز بسته به اندازه صفحه نمایش تنظیم می شود. همچنین برخی از قسمت های سایت که قابلیت نمایش در ابعاد بسیار کوچک موبایل را ندارد، باید بازطراحی شده و سپس تنها برای این نسخه در دسترس قرار داده شود تا بتوانیم انتظار عملکرد کاملی را داشته باشیم.

نکات طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو  در قسمت های قبل این مقاله به طور کامل به شما معرفی شد ولی اهمیت به چه نکاتی در این راه می تواند باعث شود که شما در زمینه طراحی سایت بتوانید موفق باشید؟ در این خصوص باید گفت که اصولا هر کسب و کار اهداف مشخصی را از طراحی سایت دنبال می کند. زمانی که صحبت از طراحی سایت واکنشگرا به میان می آید نباید از یاد برد که ما باید سایتی با مشخصات مورد نظر داشته باشیم. برای مثال ابزار های آنلاین در برخی از سایت ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند و این ابزار باید به گونه ای Optimize شده و مورد استفاده قرار گیرد تا این ابزار در نسخه های مختلف سایت طراحی شده قابلیت استفاده را داشته باشند.

محتوا یکی از مهم ترین بخش ها در هر سایت به شمار می رود و طراحی سایت ریسپانسیو نباید به گونه ای باشد که محتوای شما از بین برود و یا بلا استفاده باشد. تمامی بستر هایی که برای قرارگیری محتوای ویدیویی، متنی، پادکست و تصویر در نظر گرفته می شود باید به گونه ای طراحی شده باشند که عملکرد کاملی را از خود نشان دهند. همچنین محتوای مربوط به هر محصول یا خدمات یا باکس هایی که برای معرفی و ارائه خدمات در نظر گرفته می شوند، باید جایگاه از پیش تعیین شده ای در تمامی نسخه ها داشته باشند تا طراحی سایت ریسپانسیو  با مشکل مواجه نشود.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو یک کار تخصصی است و باید توسط افراد ماهر انجام شود تا بتوانیم انتظار عملکرد خوبی را از سایت داشته باشیم. در این خصوص شرکت رایان با توجه به دانش، تجربه و تخصصی که دارد می تواند خدمات راه اندازی سایت ریسپانسیو را در اختیار شما قرار دهد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. طراحی وب سایت ریسپانسیو به عنوان یک نیاز برای تمامی سایت ها به شمار می رود و شما قادر خواهید بود با استفاده از خدمات رایان، سایت ریسپانسیو با مشخصات زیر داشته باشید :

 • طراحی حرفه ای سایت در نسخه های دسکتاپ، موبایل و حتی تلویزیون هوشمند
 • عدم هم پوشانی محتوا، از بین رفتن محتوا یا کاهش قابلیت های سایت در نسخه موبایل
 • طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) در تمامی بخش ها و با امکانات مورد نظر شما

در صورتی که قصد دارید طراحی سایت ریسپانسیو انجام دهید، می توانید تمامی مراحل آن را به شرکت طراحی سایت رایان بسپارید و جهت آگاهی از هزینه طراحی سایت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) به این دلیل اهمیت دارد که موبایل ها در کنار کامپیوتر ها و تبلت ها به عنوان ابزار مرور سایت های اینترنتی به شمار می روند. در واقع در زمان طراحی سایت باید نیاز آن دسته از کاربرانی که نیاز به استفاده از نسخه موبایلی سایت را دارند نیز دارای اهمیت بوده و همچنین طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) از سوی موتور جستجوی گوگل نیز مورد تاکید قرار گرفته است. ما در این مقاله قصد داریم در این مورد با شما صحبت کنیم و آن چه که لازم است در خصوص یک سایت واکنشگرا بدانید را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

راه اندازی سایت ریسپانسیو از آن جایی مورد اهمیت قرار گرفت که آمار نشان داد از سال 2013، تعداد بازدید از صفحات وب با استفاده از موبایل های هوشمند بسیار بیشتر از کامپیوترهای رومیزی بود. در واقع طراحی سایت ریسپانسیو را می توان یک اصل برای جذب مخاطب، ارائه خدمات بهتر الکترونیکی و همچنین ارائه خدمات به صورت کاملا حرفه ای دانست.

ابزارهای گوگل به عنوان یک مرجع نشان دهنده آمار بازدید از وب سایت ها همواره تاکید دارند که میزان سرچ، ورود و دسترسی به سایت ها با استفاده از موبایل ها بیشتر می شود.

در این مقاله در مورد چه مسائلی صحبت می کنیم؟

 • طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
 • چرا توجه به مخاطب در طراحی سایت اهمیت دارد؟
 • چرا باید طراحی سایت ریسپانسیو انجام دهیم؟
 • ویژگی های طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
 • نکات طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟

ساخت سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا در واقع به مجموعه ای از اقدامات در زمان طراحی سایت اشاره دارد که بر اساس آن می توانیم بر اساس Device کاربر (موبایل، تبلت، مانیتور یا لپ تاپ) چیدمانی خاص و متناسب با اندازه صفحه را به کاربر نمایش دهیم. در واقع اگر سایت ما بتواند با دستگاه کاربر تطبیق پذیر باشد، در این صورت ما یک سایت ریسپانسیو داریم. اگر می خواهید بهتر با طراحی سایت ریسپانسیو آشنا شوید باید در نظر داشته باشید که برخی از سایت های دولتی مانند سایت سازمان سنجش آموزش کشور بدون طراحی ریسپانسیو ارائه می شوند و همین امر باعث می شود که دسترسی به برخی از ویژگی های سایت برای کاربرانی که از موبایل استفاده می کنند سخت تر باشد.

باید در نظر داشته باشید که در طراحی سایت ریسپانسیو نیازی به زوم کردن و بزرگنمایی صفحه از سوی کاربر وجود ندارد و همین مسئله باعث می شود که تجربه کاربری بهبود پیدا کند. زمانی که کاربر بتواند ساده تر از خدمات سایت شما استفاده کند، قطعا میزان جذب مخاطب و همچنین بهبود امر بازاریابی اینترنتی را شاهد خواهیم بود. در ادامه بیشتر در خصوص اهمیت کاربر و طراحی سایت ریسپانسیو با شما صحبت خواهیم داشت.

چرا توجه به مخاطب در طراحی سایت ریسپانسیو اهمیت دارد؟

طراحی سایت ریسپانسیو در راستای توجه به مخاطب انجام می شود. چرا باید مخاطب آن قدر اهمیت داشته باشد که از روشی گران قیمت تر برای طراحی سایت استفاده کنیم؟ در واقع زمانی که یک کسب و کار برای فروش، معرفی و ارائه خدمات دست به طراحی سایت می زند، به دنبال جذب مخاطب است. ما در دنیای اینترنت می توانیم میلیون ها نفر مخاطب را جذب کنیم و در این راستا تنها باید کاری را انجام دهیم که زندگی و دریافت خدمات یا خرید را برای کاربر ساده تر کند.

طراحی سایت ریسپانسیو دقیقا مانند زمانی است که اولین فروشگاه های اینترنتی به وجود آمدند. در آن زمان کمتر اعتمادی از سوی مخاطب به سایت های اینترنتی وجود داشت و بسیاری از کسب و کارها تصور می کردند که خرید اینترنتی محکوم به شکست است! این در حالی است که با گذشته دو دهه از راه اندازی اولین فروشگاه های اینترنتی، شاهد آن هستیم که مخاطب به دلیل دریافت خدمات مناسب و همچنین سادگی در استفاده، روی به خرید اینترنتی آورده است. پس ما هم به عنوان یک کسب و کار آنلاین ناچاریم که به مخاطب توجه کنیم. طراحی سایت ریسپانسیو تنها بخشی از توجه ما به مخاطب به شمار می رود ولی یکی از مهم ترین بخش ها می باشد.

راه اندازی سایت رسپانسیو کار سختی نیست ولی نیاز به تجربه، تخصص و دانش دارد که البته دسترسی به آن از طریق ثبت سفارش دریافت خدمات طراحی سایت ریسپانسیو می تواند به سادگی انجام شود. پس در صورتی که شما هم قصد دارید یک سایت ریسپانسیو داشته باشید، در ادامه ما را همراهی کنید تا در خصوص این سری از طراحی سایت اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

چرا باید طراحی سایت ریسپانسیو انجام دهیم؟

راه اندازی سایت ریسپانسیو با توجه به نیاز مخاطب می تواند امری بسیار ضروری به شمار رود. این در حالی است که دلایل دیگری می تواند باعث شود که کسب و کارها روی به استفاده از روش طراحی سایت ریسپانسیو بیاورند که در این خصوص در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

طراحی سایت ریسپانسیو و بهبود رتبه سایت

استفاده از این روش طراحی سایت باعث می شود که کاربران بتوانند ساده تر از سایت شما استفاده کنند. همین مسئله باعث می شود که مخاطبین بیشتری داشته باشید و در نتیجه به بهبود رتبه سایت شما از دید موتور جستجو کمک خواهد کرد. پس نباید از یاد برد که طراحی سایت ریسپانسیو در بهینه سازی سایت شما دارای تاثیر می باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو از آن جایی اهمیت پیدا کرد که موتور جستجوی Google در سال 2015 خبر از آن است که موبایل به عنوان دستگاهی با میزان سرچ 51 درصد به شمار می رود. در واقع امروزه روند استفاده روزمره مردم از کامپیوتر های خانگی کاهش پیدا کرده است و همین مسئله باعث می شود که میزان اهمیت ریسپانسیو بودن سایت شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. در سال 2018، میزان سرچ انجام شده با موبایل، دو برابر بیشتر از سرچ انجام شده با استفاده از PC بود.

کاهش هزینه طراحی سایت با ریسپانسیو کردن

ایجاد سایت ریسپانسیو باعث می شود که شما بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در واقع بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی در گذشته سایت ها را به صورت جداگانه برای موبایل و PC طراحی می کردند و همین مسئله باعث بروز هزینه های بسیار زیاد در طراحی می شد. در واقع یک کسب و کار دو بار هزینه برای طراحی سایت پرداخت می کرد ولی با طراحی سایت ریسپانسیو شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و با یک بار طراحی سایت ریسپانسیو، بر روی چندین دستگاه از وب سایت خود استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید.

ویژگی های طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو باید با دقت بسیار زیادی و با تمرکز بر محتوا انجام شود. در واقع شما باید یک طراحی مجزا برای نسخه موبایل داشته باشید و همچنین نسخه تبلت و یا تلویزیون هوشمند با نسخه ای که بر روی PC اجرا می شود باید تفاوت هایی داشته باشد. در این صورت می توانیم یک سایت ریسپانسیو داشته باشیم. در نظر داشته باشید که تمامی اطلاعات وب سایت شما در نسخه موبایل و سایر نسخه ها نیز باید در دسترس باشد تا ایجاد سایت ریسپانسیو برای شما به درستی انجام شده باشد.

رنگ بندی ها و متا تگ هایی که برای سایت شما در نظر گرفته می شوند باید تماما بر اساس استاندارد های ریسپانسیو باشند و همچنین شما باید یک طراحی کامل برای نسخه موبایل داشته باشید. در نظر داشته باشید که در هنگام طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) می توان از ابزار های شبیه ساز استفاده کرد. این کار باعث می شود که سایت شما بهتر طراحی شود و همچنین در نهایت نتیجه کار برای شما بهتر خواهد بود.

طراحی سایت ریسپانسیو بهتر است توسط یک تیم حرفه ای انجام شود چرا که طراحی برخی از المان های مخصوص برای سایت مانند اسلایدر ها باید به دقت انجام شود. در واقع شما باید یک اسلایدر حرفه ای داشته باشید که در نسخه های دسکتاپ و موبایل بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. یکی از ویژگی های دیگری که در راه اندازی سایت ریسپانسیو نباید از یاد برد، آن است که تمامی اندازه ها باید به نسبت صفحه نمایشگر تنظیم شده باشند. در واقع در طراحی سایت ریسپانسیو ما اندازه گیری پیکسلی نخواهیم داشت. همه چیز بسته به اندازه صفحه نمایش تنظیم می شود. همچنین برخی از قسمت های سایت که قابلیت نمایش در ابعاد بسیار کوچک موبایل را ندارد، باید بازطراحی شده و سپس تنها برای این نسخه در دسترس قرار داده شود تا بتوانیم انتظار عملکرد کاملی را داشته باشیم.

نکات طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو  در قسمت های قبل این مقاله به طور کامل به شما معرفی شد ولی اهمیت به چه نکاتی در این راه می تواند باعث شود که شما در زمینه طراحی سایت بتوانید موفق باشید؟ در این خصوص باید گفت که اصولا هر کسب و کار اهداف مشخصی را از طراحی سایت دنبال می کند. زمانی که صحبت از طراحی سایت واکنشگرا به میان می آید نباید از یاد برد که ما باید سایتی با مشخصات مورد نظر داشته باشیم. برای مثال ابزار های آنلاین در برخی از سایت ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند و این ابزار باید به گونه ای Optimize شده و مورد استفاده قرار گیرد تا این ابزار در نسخه های مختلف سایت طراحی شده قابلیت استفاده را داشته باشند.

محتوا یکی از مهم ترین بخش ها در هر سایت به شمار می رود و طراحی سایت ریسپانسیو نباید به گونه ای باشد که محتوای شما از بین برود و یا بلا استفاده باشد. تمامی بستر هایی که برای قرارگیری محتوای ویدیویی، متنی، پادکست و تصویر در نظر گرفته می شود باید به گونه ای طراحی شده باشند که عملکرد کاملی را از خود نشان دهند. همچنین محتوای مربوط به هر محصول یا خدمات یا باکس هایی که برای معرفی و ارائه خدمات در نظر گرفته می شوند، باید جایگاه از پیش تعیین شده ای در تمامی نسخه ها داشته باشند تا طراحی سایت ریسپانسیو  با مشکل مواجه نشود.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو یک کار تخصصی است و باید توسط افراد ماهر انجام شود تا بتوانیم انتظار عملکرد خوبی را از سایت داشته باشیم. در این خصوص شرکت رایان با توجه به دانش، تجربه و تخصصی که دارد می تواند خدمات راه اندازی سایت ریسپانسیو را در اختیار شما قرار دهد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. طراحی وب سایت ریسپانسیو به عنوان یک نیاز برای تمامی سایت ها به شمار می رود و شما قادر خواهید بود با استفاده از خدمات رایان، سایت ریسپانسیو با مشخصات زیر داشته باشید :

 • طراحی حرفه ای سایت در نسخه های دسکتاپ، موبایل و حتی تلویزیون هوشمند
 • عدم هم پوشانی محتوا، از بین رفتن محتوا یا کاهش قابلیت های سایت در نسخه موبایل
 • طراحی سایت ریسپانسیو (واکنشگرا) در تمامی بخش ها و با امکانات مورد نظر شما

در صورتی که قصد دارید طراحی سایت ریسپانسیو انجام دهید، می توانید تمامی مراحل آن را به شرکت طراحی سایت رایان بسپارید و جهت آگاهی از هزینه طراحی سایت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت آماده | طراحی سایت قالب آماده | شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت استارتاپ | طراحی سایت برای استارتاپ | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

ده + دوازده =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp