طراحی سایت مدرسه حرفه ای با قیمت مناسب (مشاوره رایگان) – ساخت سایت مدارس – شرکت رایان

لزوم طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه یکی از مهمترین پروسه های طراحی سایت محسوب می شود چرا که با آموزش مستقیم و غیر مستقیم والدین و فرزندان و تصمیم گیری والدین در مورد مهمترین لحظه زندگی فرزندشان ارتباط دارد به همین جهت باید تمامی نکات و ویژگی ها را هنگام طراحی وب سایت مدرسه به کار گرفت.
اما چرا واقعا مدیران یک مؤسسه آموزشی مثل مدارس اعم از دولتی، نمونه مردمی، هیأت امنایی و غیر دولتی نیاز به طراحی سایت مدرسه دارند؟ چرا سابقه و رزومه کاری و افتخارات یک مدرسه کافی نیست؟
فرض کنید مدرسه شما افتخارات زیادی در سال های مختلف کسب کرده و می خواهد به آنها اشاره کند. تیم مدرسه افتخارات گروهی زیادی داشته و می خواهد از آنها برای جذب استفاده کند و یا حتی اینکه کادر آموزشی دبیران، مدیران و غیره افتخارات و مدارک علمی معتبری دارند و تمامی اینها نقاط قوت یک مدرسه را برای جذب دانش آموز و دبیران جدید تشکیل می دهند اما بدون طراحی سایت مدرسه چطور می خواهید همه این موارد را به تک تک اولیا و دبیران نشان دهید؟ قطعا روش حضوری و نشان دادن تمامی این موارد و یا نشان دادن مدارک علمی تمام دبیران بسیار زمان بر و خسته کننده و شاید غیر ممکن باشد اینجاست که ساخت سایت مدرسه به کمک شما می آید.
از طرفی نیز باید توجه داشته باشید که اگر این ایجاد سایت مدرسه به شکل حرفه ای انجام نگرفته باشد، ارزش تمامی افتخارات و ویژگی های مدرسه شما را خراب خواهد کرد.
در ادامه به برخی از مهمترین دلایل راه اندازی سایت مدرسه اشاره می کنیم:

1- اعتماد سازی

طراحی سایت مدرسه چون امکان مشاهده تمامی افتخارات، جوایز، مدارک علمی دبیران و سابقه کاری پرسنل را در سریعترین زمان ممکن فراهم می کند و شفاف سازی کاری محسوب می گردد موج اعتماد را بین والدین و مدرسه و مدرسه با دبیرانی که به دنبال استخدام هستند تشکیل می دهد و می دانند که از طریق وب سایت می توانند نظرات خود را بیان کنند.

2- ساخت تجربه خوب

تمام کسانی که وارد وب سایت شما می شوند با مدرسه آشنایی ندارند و لذا اولین مواردی که چشم آنها را می گیرد نوع طراحی، رنگ های به کار رفته و بخش های مختلف سایت هنگام ساخت سایت مدرسه است. پس با طراحی سایت مدرسه به شکل حرفه ای، تجربه کاربری خوبی رقم بزنید.

3- بهترین بازاریابی با کمترین هزینه

والدینی که به دنبال مدرسه قوی برای ثبت نام فرزند خود هستند یا معلمانی که به دنبال مدرسه ای حرفه ای برای تقویت رزومه خود می گردند را می توانید با طراحی سایت مدرسه به شکل حرفه ای به سمت خود جذب کنید و بازاریابی کم هزینه ای انجام دهید.

4- اطلاع رسانی بهتر و مؤثرتر

هنگام طراحی سایت مدرسه می توان پنل یا صفحه ای را مختص هر کلاس و دبیر تشکیل داد تا وظایف یا تکالیف هفته بعد، امتحان و غیره در آن مشخص شود و والدین و دانش آموزان همیشه با مدرسه در ارتباط باشند این کار حس حرفه ای و متفاوت بودن را به اطرافیان القا می کند. حتی برای استخدام دبیر جدید نیز می توانید خیلی راحت در این زمینه اقدام کنید، رزومه های کاری افراد متقاضی را بررسی کرده و نتیجه را از طریق همان سایت مدرسه و پروفایل کاربری که در نظر گرفته اید، اعلام نمایید که بدون طراحی سایت مدرسه این روند بسیار سختتر خواهد شد.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت مدرسه

خوبی طراحی سایت مدرسه این است که بهترین ابزار تبلیغاتی ارزان و سریع است ضمن اینکه مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد ولی به تعدادی از آنها در عنوان قبلی اشاره مختصری کردیم. از طرفی هم می دانیم که هر مدرسه در هر مقطعی از دبستان تا دبیرستان یکسری حوزه های کاری دارند که مختص همان مقطع بوده و به طور خاص باید موقع طراحی وب سایت مدرسه به آنها پرداخته شود که بسیار مهم هستند.
در مقابل ویژگی هایی هم هستند که موقع ساخت سایت مدرسه، فارغ از عامل دیگری، باید به آنها پرداخته شود و ما دقیقا در این قسمت به این موارد می پردازیم و توجه داشته باشید که بدون این ویژگی ها عملا هزینه طراحی سایت بیهوده خواهد بود:
 • شرایط پذیرش: این ویژگی که بیشتر برای مدارس غیر دولتی و غیر انتفاعی کاربرد بسیار زیادی دارد در سایت به راحتی شرایط پذیرش دانشجو و استخدام دبیر جدید را براساس اهداف مدرسه مشخص می کند تا والدین و دبیران کاملا با شرایط آشنا شده و نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشند و فرم مربوطه را هم از همان قسمت پر کنند.
 • بخش اخبار و اطلاعیه ها: بخش اخبار و اطلاعیه ها ویژگی مهم و جالبی است که نباید در طراحی سایت مدرسه فراموش کرد تا از طریق آن آخرین اخبار در مورد زمان امتحانات بین ترم و آخر ترم، مسابقات مدرسه، آزمون ها و غیره مشخص شده و یا اگر مدارس برای مناسبت خاصی برنامه ای داشته باشند به خوبی از این بخش قابل اطلاع رسانی است و نیاز به مصرف کاغذ و غیره و ارسال به والدین ندارد.
 • تماس با ما: صفحه تماس با ما ویژگی است که برای طراحی سایت مدرسه کاربرد بسیار زیادی دارد و مخصوصا در ترم پاییز و زمستان والدین زیادی نیاز دارند که با مدرسه تماس بگیرند و سؤالاتی که جواب آنها را پیدا نکرده اند بپرسند و همچنین دبیران سؤالات و شرایط خاص خود را جویا شوند. این بخش موقع ایجاد سایت مدرسه باید کامل بوده و حاوی شماره تلفن، آدرس ایمیل و نقشه گوگل و آدرس مدرسه باشد.
 • شبکه های اجتماعی: در کنار اینکه بازدید سایت مدرسه خود را بالا می برید قطعا باید بخشی را هم به لینک شبکه های اجتماعی اختصاص دهید تا فالوورهای بیشتری جمع کرده و به شهرت بیشتری دست پیدا کنید.
 • بخش افتخارات و جوایز: افتخارات و جوایز یک مدرسه یکی از عوامل بسیار تأثیرگذار روی انتخاب والدین برای ثبت نام بچه خود یا تصمیم گیری دبیران برای درخواست استخدام دارد لذا از ویژگی هایی است که باید موقع طراحی سایت مدرسه به آن توجه داشت مخصوصا که ابزار بازاریابی دیجیتال هم محسوب می شود.
 • پرداخت آنلاین: امکان پر کردن فرم درخواست برای ثبت نام دانش آموز و فرم درخواست همکاری قطعا بدون بخشی برای پرداخت آنلاین، ویژگی بی معنایی خواهد بود لذا از ویژگی های بسیار مهم برای طراحی سایت مدرسه است. به کمک این بخش والدین می توانند بدون حضور در مدرسه شهریه دانش آموز را پرداخت کنند و دبیران پیگیر کارهای خود شوند.
 • معرفی پرسنل: حتما موقع طراحی وب سایت مدرسه به فکر طراحی بخشی برای معرفی پرسنل و کادر آموزشی باشید تا والدین بدانند بچه های آنها قرار است تحت مدیریت چه افراد حرفه ای و کارآزموده ای آموزش ببینند و دبیران هم بدانند که آیا مؤسسه آموزشی که انتخاب کرده اند به رزومه کاری آنها کمک خواهد کرد یا خیر. این بخش جایی است که به خوبی می توانید یکی از مزایای رقابتی خود را نشان دهید.
 • سازگاری با موبایل: امروزه احتمال اینکه در هر خانه ای موبایل باشد خیلی بیشتر از داشتن کامپیوتر خانگی است پس باید حدس بزنید که اکثر افراد از طریق تبلت و موبایل وارد وب سایت مدرسه خواهند شد پس باید موقع طراحی سایت مدرسه به موبایل ریسپانسیو بودن آن دقت ویژه داشته باشید تا به خوبی روی موبایل و تبلت لود شود در غیر این صورت تمامی زحمات شما به باد خواهد رفت.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت مدرسه

همه ما می دانیم که طراحی وب سایت برای هر کسب و کاری مزایای بسیار زیادی دارد و عملا زنده ماندن یک برند و سودآوری آن در این بازار به شدت رقابتی در گرو طراحی سایت است و طراحی وب سایت مدرسه نیز از این قاعده مستثنی نیست.
اگر از توضیحات و دلایل عنوان ابتدایی مطلب هنوز قانع نشده اید که چرا به طراحی سایت مدرسه نیاز دارید پس این مزایا حتما شما را مجاب خواهد کرد:
 • مزیت رقابتی: مدارسی که در زمینه طراحی سایت مدرسه سرمایه گذاری کرده باشند و وب سایتی زیبا با طراحی شیک و امکانات و ویژگی های بسیار عالی ارائه می کنند مزیت رقابتی بسیار مهمی نسبت به رقبای خود خواهند داشت و همانطور که گفتیم اعتمادسازی قویتری هم شکل خواهد گرفت.
 • بازاریابی قطعی: شاید روش های دیگر بازاریابی را نوعی کسب درآمد تلقی کنند یا چندان بازدهی و جذابیتی نداشته باشند اما طراحی سایت مدرسه نوعی از بازاریابی است که با صرف هزینه کمتر و به شکل دائمی و 24 ساعته برای مدرسه یا مؤسسه آموزشی شما در حال تبلیغ کردن است و فقط شما یک هزینه اولیه پرداخت می کنید.
 • هماهنگی راحتتر و کم هزینه: با طراحی سایت مدرسه هر بار برای اطلاع رسانی مجبور نیستید روی کاغذ دعوتنامه چاپ کنید و هماهنگی انجام دهید.
 • دریافت فیدبک بدون جواب دادن به تلفن های بی شمار: طبیعتا والدین و یا دبیران نسبت به عملکرد پرسنل و کادر آموزشی پس از گذشت چند ماه نقطه نظراتی خواهند داشت که با طراحی وب سایت مدرسه می توانند از طریق ایمیل و یا ارسال نظر در بخش مربوطه خیلی سریع و راحت آن را اعلام کرده و نظرات سایر افراد را هم ببینند و با یکدیگر صحبت کنند.
 • افزایش کیفیت آموزشی: دبیران می توانند به کمک راه اندازی سایت مدرسه توسط مجموعه ای که در آن مشغول به فعالیت هستند، ویدیو، فایل های صوتی و متنی آموزشی خود را در بخش مربوطه بارگذاری کنند تا با این کار مدرسه نیاز به پرینت زدن جزوه ها و غیره مصرف بسیار زیاد کاغذ نباشد.
 • برندسازی گسترده: طبیعتا به کمک وب سایت به مخاطبین بیشتری دسترسی خواهید داشت و حتی می توانید از طریق بخشی به نام دوره های آموزشی آنلاین کسب درآمد داشته باشید و مخاطبین خود را تمامی دانشجویان بگذارید تا از این طریق کیفیت آموزشی خود را هم تبلیغ کنید و این مزیت بازاریابی است که نه تنها هزینه نمی کنید و تبلیغ می کنید بلکه درآمد هم بابت ثبت نام دانش آموزان خواهید داشت. مزیتی که فقط با طراحی سایت مدرسه امکان پذیر است و خیلی زود به عنوان یک برند معتبر، نام شما پخش خواهد شد.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه: با ایجاد سایت مدرسه خیلی از فرایندهای حضوری حذف می شود و لذا صرفه جویی زیادی در هزینه ها و زمان رخ خواهد داد.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه به کمک ویژگی ها و امکانات خود می تواند به مخاطبین خود که اکثرا والدین هستند بفهماند که چقدر برای آنها ارزش قائل است و از این طریق هم خود را به عنوان یک برند معتبر تبلیغ کند و هم اینکه والدین بیشتری را برای نام نویسی و ثبت نام ترغیب نماید. در این بخش قصد داریم به مهمترین امکاناتی که موقع طراحی سایت مدرسه باید به آن توجه شود بپردازیم:
 • طراحی ساده و در عین حال شیک: اولین موردی که والدین با ورود به وب سایت مدرسه با آن مواجه می شوند طراحی و ظاهر آن است پس موقع طراحی سایت مدرسه به این نکته توجه داشته باشید که از تم متناسب با مقطعی که آموزش انجام می شود استفاده کرده و طراحی وب سایت را خیلی شلوغ نکنید.
 • رابط کاربری حرفه ای: موقع طراحی سایت مدرسه باید دقت کنید که والدین به عنوان مخاطبین اصلی شما باید به راحتی بتوانند به بخش های مختلف وب سایت دسترسی داشته باشند و مطالب و موضوعات مدنظر خود را پیدا کنند در غیر این صورت حتی ممکن است به خاطر عدم اطلاع رسانی صحیح و خدمات حرفه ای آنها را از دست بدهید.
 • قابلیت جستجوی مطالب: امکان جستجو در سایت مدرسه به مخاطبین کمک می کند تا سریعتر به مطلب مورد نظر خود دست پیدا کنند مخصوصا بازدید کنندگانی که با هدفی مشخص وارد سایت شده اند و قصد دارند مستقیما مطلب خاصی از سایت را مطالعه کنند.
 • پرداخت آنلاین: پرداخت آنلاین از جمله امکانات بسیار مهم در طراحی سایت مدرسه است تا به والدین اجازه دهد موقع ثبت نام فرزند خود و پس از تأیید مدارک و وضعیت تحصیلی، شهریه را به راحتی پرداخت کنند.
 • تماس با ما و درباره ما: کسانی که به مدرسه شما علاقه مند شده باشند باید بدانند که چقدر از شما فاصله دارند و چطور می توانند با کادر مدرسه در ارتباط باشند پس باید بخشی تحت عنوان تماس با ما قرار بگیرد و اطلاعات کاملی در آن درج شود. بخش درباره ما نیز به مخاطب کمک می کند تا با اهداف و آرمان های کادر آموزشی و مدیران آشنا شود پس از این دو بخش در طراحی سایت مدرسه به هیچ وجه نباید غافل شد.
 • گالری تصاویر و افتخارات: قطعا بخشی از وب سایت مدرسه را باید به گالری تصاویر از افتخارات و دستاوردها، محیط مدرسه در بخش حیاط و داخل کلاس ها، کادر آموزشی و پرسنل همراه با درج مسئولیت و پست مربوطه، سرویس بهداشتی و غیره ارائه دهید تا والدین بدون حضور در آنجا به کیفیت تمامی موارد پی ببرند و با افراد آشنایی اولیه پیدا کنند. حتی می توانید در زیر عکس افراد مدرک تحصیلی آنها را نیز درج کنید. این مورد اگر در طراحی وب سایت مدرسه حرفه ای انجام شده باشد، تأثیر بسزایی روی مخاطب خواهد داشت.
 • برگزاری کلاس های آنلاین: از طریق این ویژگی در دوران بیماریهایی مانند کرونا و… و آلودگی هوا کلاس های آنلاین برگزار کنید و با این قابلیت باعث رضایتمندی والدین و پیشرفت دانش آموزان می شوید.

قیمت طراحی سایت مدرسه – تعرفه طراحی سایت مدرسه

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت مدرسه چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

آخرین مطلبی که باید در مورد ساخت سایت مدرسه به آن اشاره کنیم، نکات مهمی است که اکثر افراد نسبت به آن غافل هستند و یا چون با شرکت طراحی سایت حرفه ای همکاری نکرده اند همیشه از این موضوع شکایت دارند که چرا نتیجه مدنظر خود را با وجود هزینه کردن نگرفته اند.
موفقیت پروژه طراحی سایت مدرسه وابسته به این است که شرکتی معتبر و مورد اطمینان انتخاب کنید که تمامی این موارد را اتوماتیک رعایت می کند و جای نگرانی نیست و یا اینکه اگر خودتان اقدام می کنید تمامی مطالب گفته شده را تک به تک انجام دهید مخصوصا نکاتی که در این قسمت در رابطه با طراحی تا راه اندازی سایت مدرسه عنوان خواهیم کرد:

1- طراحی حرفه ای:

طراحی سایت مدرسه زمانی حرفه ای است که از تمامی بخش های سایت و فضاهای آن به خوبی استفاده کرده و به مخاطب احساس شلوغ بودن و سردرگمی نمی دهد و در عین حال تمامی نکات مهم و موارد لازم را در همان صفحه اول انتقال می دهد.

2- تصاویر:

تصاویری که برای بخش گالری تصاویر و صفحه اصلی سایت انتخاب می کنید باید با کیفیت مناسب و فرمت درست باشند تا هم وضوح خوبی داشته باشند و هم سرعت سایت را کند نکنند.

3- رعایت سئو:

شاید رعایت اصول سئو چندان منطقی به نظر نرسد یا متعجب شوید که چه ضرورتی دارد اما غافل از اینکه اصول سئو بهترین نکات و راهکارها برای افزایش رضایت مخاطبین هستند که به شیوه های مختلف بسته به نوع کسب و کار قابل انجام است.

4- سرعت وب سایت:

سرعت لود بالا در طراحی سایت مدرسه و هر سایت دیگری یکی از مهمترین نکات است چون هیچ مخاطبی بیش از 3 ثانیه تحمل لود شدن سایت را ندارد.

5- ریسپانسیو بودن:

اکثر افراد از موبایل استفاده می کنند چون در هر زمان و مکانی می توانند به کمک آن وارد اینترنت شوند و لذا باید موقع طراحی وب سایت مدرسه و حتی پس از راه اندازی تست کنید که روی گوشی های موبایل و تبلت به خوبی لود شود.

6- استفاده از ویدیو:

هیچ محتوایی بهتر از محتوای ویدیویی نمی تواند برای یک مدرسه جنبه تبلیغاتی مثبت و تأثیرگذاری داشته باشد مخصوصا ویدیوهایی که مدیران و معاونین مدرسه نیز در آن حضور دارند از این نکته بسیار مهم غافل نشوید.

7- مزایای رقابتی:

مزایای رقابتی خود را صراحتا و البته با اطلاعات درست و با مدرک نشان دهید چرا که مهمترین مواردی است که به مخاطب می گویند اصلا چرا باید به شما اعتماد کنند و فرزند خود را پیش شما بفرستند.

8- رنگ و تم:

توجه داشته باشید که اگر به صورت مجموعه ای و از دبستان تا دبیرستان کار می کنید باید برای هر مقطع وب سایت جداگانه ای داشته باشید چون هر کدام رنگ و تم خاص خود را دارند. به عنوان مثال تم و رنگ دبستان باید شاد و فانتزی باشد در صورتی که تم و رنگ وب سایت دبیرستان جدی است.

و غیره.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

شرکت رایان، معتبرترین شرکت مهندسی طراحی سایت مدرسه

اگر خودتان فرصت یا مهارت کافی برای طراحی وب سایت حرفه ای ندارید و برای موفقیت مجموعه خود اهمیت ویژه ای قائل هستید و می خواهید حرفه ای کار کنید تا فورا از رقبای خود سبقت بگیرید، تیم حرفه ای مهندسی رایان با سال ها تجربه و سابقه کار با مراکز آموزشی معتبر در سطح کشور در کنار شماست تا در این مسیر کمک ویژه ای به شما کرده باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما از طریق شماره های ثبت شده در داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان بگیرید!

برخی از بزرگترین سایت های مدارس و آموزشی دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

لزوم طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه یکی از مهمترین پروسه های طراحی سایت محسوب می شود چرا که با آموزش مستقیم و غیر مستقیم والدین و فرزندان و تصمیم گیری والدین در مورد مهمترین لحظه زندگی فرزندشان ارتباط دارد به همین جهت باید تمامی نکات و ویژگی ها را هنگام طراحی وب سایت مدرسه به کار گرفت.
اما چرا واقعا مدیران یک مؤسسه آموزشی مثل مدارس اعم از دولتی، نمونه مردمی، هیأت امنایی و غیر دولتی نیاز به طراحی سایت مدرسه دارند؟ چرا سابقه و رزومه کاری و افتخارات یک مدرسه کافی نیست؟
فرض کنید مدرسه شما افتخارات زیادی در سال های مختلف کسب کرده و می خواهد به آنها اشاره کند. تیم مدرسه افتخارات گروهی زیادی داشته و می خواهد از آنها برای جذب استفاده کند و یا حتی اینکه کادر آموزشی دبیران، مدیران و غیره افتخارات و مدارک علمی معتبری دارند و تمامی اینها نقاط قوت یک مدرسه را برای جذب دانش آموز و دبیران جدید تشکیل می دهند اما بدون طراحی سایت مدرسه چطور می خواهید همه این موارد را به تک تک اولیا و دبیران نشان دهید؟ قطعا روش حضوری و نشان دادن تمامی این موارد و یا نشان دادن مدارک علمی تمام دبیران بسیار زمان بر و خسته کننده و شاید غیر ممکن باشد اینجاست که ساخت سایت مدرسه به کمک شما می آید.
از طرفی نیز باید توجه داشته باشید که اگر این ایجاد سایت مدرسه به شکل حرفه ای انجام نگرفته باشد، ارزش تمامی افتخارات و ویژگی های مدرسه شما را خراب خواهد کرد.
در ادامه به برخی از مهمترین دلایل راه اندازی سایت مدرسه اشاره می کنیم:

1- اعتماد سازی

طراحی سایت مدرسه چون امکان مشاهده تمامی افتخارات، جوایز، مدارک علمی دبیران و سابقه کاری پرسنل را در سریعترین زمان ممکن فراهم می کند و شفاف سازی کاری محسوب می گردد موج اعتماد را بین والدین و مدرسه و مدرسه با دبیرانی که به دنبال استخدام هستند تشکیل می دهد و می دانند که از طریق وب سایت می توانند نظرات خود را بیان کنند.

2- ساخت تجربه خوب

تمام کسانی که وارد وب سایت شما می شوند با مدرسه آشنایی ندارند و لذا اولین مواردی که چشم آنها را می گیرد نوع طراحی، رنگ های به کار رفته و بخش های مختلف سایت هنگام ساخت سایت مدرسه است. پس با طراحی سایت مدرسه به شکل حرفه ای، تجربه کاربری خوبی رقم بزنید.

3- بهترین بازاریابی با کمترین هزینه

والدینی که به دنبال مدرسه قوی برای ثبت نام فرزند خود هستند یا معلمانی که به دنبال مدرسه ای حرفه ای برای تقویت رزومه خود می گردند را می توانید با طراحی سایت مدرسه به شکل حرفه ای به سمت خود جذب کنید و بازاریابی کم هزینه ای انجام دهید.

4- اطلاع رسانی بهتر و مؤثرتر

هنگام طراحی سایت مدرسه می توان پنل یا صفحه ای را مختص هر کلاس و دبیر تشکیل داد تا وظایف یا تکالیف هفته بعد، امتحان و غیره در آن مشخص شود و والدین و دانش آموزان همیشه با مدرسه در ارتباط باشند این کار حس حرفه ای و متفاوت بودن را به اطرافیان القا می کند. حتی برای استخدام دبیر جدید نیز می توانید خیلی راحت در این زمینه اقدام کنید، رزومه های کاری افراد متقاضی را بررسی کرده و نتیجه را از طریق همان سایت مدرسه و پروفایل کاربری که در نظر گرفته اید، اعلام نمایید که بدون طراحی سایت مدرسه این روند بسیار سختتر خواهد شد.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت مدرسه

خوبی طراحی سایت مدرسه این است که بهترین ابزار تبلیغاتی ارزان و سریع است ضمن اینکه مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد ولی به تعدادی از آنها در عنوان قبلی اشاره مختصری کردیم. از طرفی هم می دانیم که هر مدرسه در هر مقطعی از دبستان تا دبیرستان یکسری حوزه های کاری دارند که مختص همان مقطع بوده و به طور خاص باید موقع طراحی وب سایت مدرسه به آنها پرداخته شود که بسیار مهم هستند.
در مقابل ویژگی هایی هم هستند که موقع ساخت سایت مدرسه، فارغ از عامل دیگری، باید به آنها پرداخته شود و ما دقیقا در این قسمت به این موارد می پردازیم و توجه داشته باشید که بدون این ویژگی ها عملا هزینه طراحی سایت بیهوده خواهد بود:
 • شرایط پذیرش: این ویژگی که بیشتر برای مدارس غیر دولتی و غیر انتفاعی کاربرد بسیار زیادی دارد در سایت به راحتی شرایط پذیرش دانشجو و استخدام دبیر جدید را براساس اهداف مدرسه مشخص می کند تا والدین و دبیران کاملا با شرایط آشنا شده و نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشند و فرم مربوطه را هم از همان قسمت پر کنند.
 • بخش اخبار و اطلاعیه ها: بخش اخبار و اطلاعیه ها ویژگی مهم و جالبی است که نباید در طراحی سایت مدرسه فراموش کرد تا از طریق آن آخرین اخبار در مورد زمان امتحانات بین ترم و آخر ترم، مسابقات مدرسه، آزمون ها و غیره مشخص شده و یا اگر مدارس برای مناسبت خاصی برنامه ای داشته باشند به خوبی از این بخش قابل اطلاع رسانی است و نیاز به مصرف کاغذ و غیره و ارسال به والدین ندارد.
 • تماس با ما: صفحه تماس با ما ویژگی است که برای طراحی سایت مدرسه کاربرد بسیار زیادی دارد و مخصوصا در ترم پاییز و زمستان والدین زیادی نیاز دارند که با مدرسه تماس بگیرند و سؤالاتی که جواب آنها را پیدا نکرده اند بپرسند و همچنین دبیران سؤالات و شرایط خاص خود را جویا شوند. این بخش موقع ایجاد سایت مدرسه باید کامل بوده و حاوی شماره تلفن، آدرس ایمیل و نقشه گوگل و آدرس مدرسه باشد.
 • شبکه های اجتماعی: در کنار اینکه بازدید سایت مدرسه خود را بالا می برید قطعا باید بخشی را هم به لینک شبکه های اجتماعی اختصاص دهید تا فالوورهای بیشتری جمع کرده و به شهرت بیشتری دست پیدا کنید.
 • بخش افتخارات و جوایز: افتخارات و جوایز یک مدرسه یکی از عوامل بسیار تأثیرگذار روی انتخاب والدین برای ثبت نام بچه خود یا تصمیم گیری دبیران برای درخواست استخدام دارد لذا از ویژگی هایی است که باید موقع طراحی سایت مدرسه به آن توجه داشت مخصوصا که ابزار بازاریابی دیجیتال هم محسوب می شود.
 • پرداخت آنلاین: امکان پر کردن فرم درخواست برای ثبت نام دانش آموز و فرم درخواست همکاری قطعا بدون بخشی برای پرداخت آنلاین، ویژگی بی معنایی خواهد بود لذا از ویژگی های بسیار مهم برای طراحی سایت مدرسه است. به کمک این بخش والدین می توانند بدون حضور در مدرسه شهریه دانش آموز را پرداخت کنند و دبیران پیگیر کارهای خود شوند.
 • معرفی پرسنل: حتما موقع طراحی وب سایت مدرسه به فکر طراحی بخشی برای معرفی پرسنل و کادر آموزشی باشید تا والدین بدانند بچه های آنها قرار است تحت مدیریت چه افراد حرفه ای و کارآزموده ای آموزش ببینند و دبیران هم بدانند که آیا مؤسسه آموزشی که انتخاب کرده اند به رزومه کاری آنها کمک خواهد کرد یا خیر. این بخش جایی است که به خوبی می توانید یکی از مزایای رقابتی خود را نشان دهید.
 • سازگاری با موبایل: امروزه احتمال اینکه در هر خانه ای موبایل باشد خیلی بیشتر از داشتن کامپیوتر خانگی است پس باید حدس بزنید که اکثر افراد از طریق تبلت و موبایل وارد وب سایت مدرسه خواهند شد پس باید موقع طراحی سایت مدرسه به موبایل ریسپانسیو بودن آن دقت ویژه داشته باشید تا به خوبی روی موبایل و تبلت لود شود در غیر این صورت تمامی زحمات شما به باد خواهد رفت.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت مدرسه

همه ما می دانیم که طراحی وب سایت برای هر کسب و کاری مزایای بسیار زیادی دارد و عملا زنده ماندن یک برند و سودآوری آن در این بازار به شدت رقابتی در گرو طراحی سایت است و طراحی وب سایت مدرسه نیز از این قاعده مستثنی نیست.
اگر از توضیحات و دلایل عنوان ابتدایی مطلب هنوز قانع نشده اید که چرا به طراحی سایت مدرسه نیاز دارید پس این مزایا حتما شما را مجاب خواهد کرد:
 • مزیت رقابتی: مدارسی که در زمینه طراحی سایت مدرسه سرمایه گذاری کرده باشند و وب سایتی زیبا با طراحی شیک و امکانات و ویژگی های بسیار عالی ارائه می کنند مزیت رقابتی بسیار مهمی نسبت به رقبای خود خواهند داشت و همانطور که گفتیم اعتمادسازی قویتری هم شکل خواهد گرفت.
 • بازاریابی قطعی: شاید روش های دیگر بازاریابی را نوعی کسب درآمد تلقی کنند یا چندان بازدهی و جذابیتی نداشته باشند اما طراحی سایت مدرسه نوعی از بازاریابی است که با صرف هزینه کمتر و به شکل دائمی و 24 ساعته برای مدرسه یا مؤسسه آموزشی شما در حال تبلیغ کردن است و فقط شما یک هزینه اولیه پرداخت می کنید.
 • هماهنگی راحتتر و کم هزینه: با طراحی سایت مدرسه هر بار برای اطلاع رسانی مجبور نیستید روی کاغذ دعوتنامه چاپ کنید و هماهنگی انجام دهید.
 • دریافت فیدبک بدون جواب دادن به تلفن های بی شمار: طبیعتا والدین و یا دبیران نسبت به عملکرد پرسنل و کادر آموزشی پس از گذشت چند ماه نقطه نظراتی خواهند داشت که با طراحی وب سایت مدرسه می توانند از طریق ایمیل و یا ارسال نظر در بخش مربوطه خیلی سریع و راحت آن را اعلام کرده و نظرات سایر افراد را هم ببینند و با یکدیگر صحبت کنند.
 • افزایش کیفیت آموزشی: دبیران می توانند به کمک راه اندازی سایت مدرسه توسط مجموعه ای که در آن مشغول به فعالیت هستند، ویدیو، فایل های صوتی و متنی آموزشی خود را در بخش مربوطه بارگذاری کنند تا با این کار مدرسه نیاز به پرینت زدن جزوه ها و غیره مصرف بسیار زیاد کاغذ نباشد.
 • برندسازی گسترده: طبیعتا به کمک وب سایت به مخاطبین بیشتری دسترسی خواهید داشت و حتی می توانید از طریق بخشی به نام دوره های آموزشی آنلاین کسب درآمد داشته باشید و مخاطبین خود را تمامی دانشجویان بگذارید تا از این طریق کیفیت آموزشی خود را هم تبلیغ کنید و این مزیت بازاریابی است که نه تنها هزینه نمی کنید و تبلیغ می کنید بلکه درآمد هم بابت ثبت نام دانش آموزان خواهید داشت. مزیتی که فقط با طراحی سایت مدرسه امکان پذیر است و خیلی زود به عنوان یک برند معتبر، نام شما پخش خواهد شد.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه: با ایجاد سایت مدرسه خیلی از فرایندهای حضوری حذف می شود و لذا صرفه جویی زیادی در هزینه ها و زمان رخ خواهد داد.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه به کمک ویژگی ها و امکانات خود می تواند به مخاطبین خود که اکثرا والدین هستند بفهماند که چقدر برای آنها ارزش قائل است و از این طریق هم خود را به عنوان یک برند معتبر تبلیغ کند و هم اینکه والدین بیشتری را برای نام نویسی و ثبت نام ترغیب نماید. در این بخش قصد داریم به مهمترین امکاناتی که موقع طراحی سایت مدرسه باید به آن توجه شود بپردازیم:
 • طراحی ساده و در عین حال شیک: اولین موردی که والدین با ورود به وب سایت مدرسه با آن مواجه می شوند طراحی و ظاهر آن است پس موقع طراحی سایت مدرسه به این نکته توجه داشته باشید که از تم متناسب با مقطعی که آموزش انجام می شود استفاده کرده و طراحی وب سایت را خیلی شلوغ نکنید.
 • رابط کاربری حرفه ای: موقع طراحی سایت مدرسه باید دقت کنید که والدین به عنوان مخاطبین اصلی شما باید به راحتی بتوانند به بخش های مختلف وب سایت دسترسی داشته باشند و مطالب و موضوعات مدنظر خود را پیدا کنند در غیر این صورت حتی ممکن است به خاطر عدم اطلاع رسانی صحیح و خدمات حرفه ای آنها را از دست بدهید.
 • قابلیت جستجوی مطالب: امکان جستجو در سایت مدرسه به مخاطبین کمک می کند تا سریعتر به مطلب مورد نظر خود دست پیدا کنند مخصوصا بازدید کنندگانی که با هدفی مشخص وارد سایت شده اند و قصد دارند مستقیما مطلب خاصی از سایت را مطالعه کنند.
 • پرداخت آنلاین: پرداخت آنلاین از جمله امکانات بسیار مهم در طراحی سایت مدرسه است تا به والدین اجازه دهد موقع ثبت نام فرزند خود و پس از تأیید مدارک و وضعیت تحصیلی، شهریه را به راحتی پرداخت کنند.
 • تماس با ما و درباره ما: کسانی که به مدرسه شما علاقه مند شده باشند باید بدانند که چقدر از شما فاصله دارند و چطور می توانند با کادر مدرسه در ارتباط باشند پس باید بخشی تحت عنوان تماس با ما قرار بگیرد و اطلاعات کاملی در آن درج شود. بخش درباره ما نیز به مخاطب کمک می کند تا با اهداف و آرمان های کادر آموزشی و مدیران آشنا شود پس از این دو بخش در طراحی سایت مدرسه به هیچ وجه نباید غافل شد.
 • گالری تصاویر و افتخارات: قطعا بخشی از وب سایت مدرسه را باید به گالری تصاویر از افتخارات و دستاوردها، محیط مدرسه در بخش حیاط و داخل کلاس ها، کادر آموزشی و پرسنل همراه با درج مسئولیت و پست مربوطه، سرویس بهداشتی و غیره ارائه دهید تا والدین بدون حضور در آنجا به کیفیت تمامی موارد پی ببرند و با افراد آشنایی اولیه پیدا کنند. حتی می توانید در زیر عکس افراد مدرک تحصیلی آنها را نیز درج کنید. این مورد اگر در طراحی وب سایت مدرسه حرفه ای انجام شده باشد، تأثیر بسزایی روی مخاطب خواهد داشت.
 • برگزاری کلاس های آنلاین: از طریق این ویژگی در دوران بیماریهایی مانند کرونا و… و آلودگی هوا کلاس های آنلاین برگزار کنید و با این قابلیت باعث رضایتمندی والدین و پیشرفت دانش آموزان می شوید.

قیمت طراحی سایت مدرسه – تعرفه طراحی سایت مدرسه

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت مدرسه چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

آخرین مطلبی که باید در مورد ساخت سایت مدرسه به آن اشاره کنیم، نکات مهمی است که اکثر افراد نسبت به آن غافل هستند و یا چون با شرکت طراحی سایت حرفه ای همکاری نکرده اند همیشه از این موضوع شکایت دارند که چرا نتیجه مدنظر خود را با وجود هزینه کردن نگرفته اند.
موفقیت پروژه طراحی سایت مدرسه وابسته به این است که شرکتی معتبر و مورد اطمینان انتخاب کنید که تمامی این موارد را اتوماتیک رعایت می کند و جای نگرانی نیست و یا اینکه اگر خودتان اقدام می کنید تمامی مطالب گفته شده را تک به تک انجام دهید مخصوصا نکاتی که در این قسمت در رابطه با طراحی تا راه اندازی سایت مدرسه عنوان خواهیم کرد:

1- طراحی حرفه ای:

طراحی سایت مدرسه زمانی حرفه ای است که از تمامی بخش های سایت و فضاهای آن به خوبی استفاده کرده و به مخاطب احساس شلوغ بودن و سردرگمی نمی دهد و در عین حال تمامی نکات مهم و موارد لازم را در همان صفحه اول انتقال می دهد.

2- تصاویر:

تصاویری که برای بخش گالری تصاویر و صفحه اصلی سایت انتخاب می کنید باید با کیفیت مناسب و فرمت درست باشند تا هم وضوح خوبی داشته باشند و هم سرعت سایت را کند نکنند.

3- رعایت سئو:

شاید رعایت اصول سئو چندان منطقی به نظر نرسد یا متعجب شوید که چه ضرورتی دارد اما غافل از اینکه اصول سئو بهترین نکات و راهکارها برای افزایش رضایت مخاطبین هستند که به شیوه های مختلف بسته به نوع کسب و کار قابل انجام است.

4- سرعت وب سایت:

سرعت لود بالا در طراحی سایت مدرسه و هر سایت دیگری یکی از مهمترین نکات است چون هیچ مخاطبی بیش از 3 ثانیه تحمل لود شدن سایت را ندارد.

5- ریسپانسیو بودن:

اکثر افراد از موبایل استفاده می کنند چون در هر زمان و مکانی می توانند به کمک آن وارد اینترنت شوند و لذا باید موقع طراحی وب سایت مدرسه و حتی پس از راه اندازی تست کنید که روی گوشی های موبایل و تبلت به خوبی لود شود.

6- استفاده از ویدیو:

هیچ محتوایی بهتر از محتوای ویدیویی نمی تواند برای یک مدرسه جنبه تبلیغاتی مثبت و تأثیرگذاری داشته باشد مخصوصا ویدیوهایی که مدیران و معاونین مدرسه نیز در آن حضور دارند از این نکته بسیار مهم غافل نشوید.

7- مزایای رقابتی:

مزایای رقابتی خود را صراحتا و البته با اطلاعات درست و با مدرک نشان دهید چرا که مهمترین مواردی است که به مخاطب می گویند اصلا چرا باید به شما اعتماد کنند و فرزند خود را پیش شما بفرستند.

8- رنگ و تم:

توجه داشته باشید که اگر به صورت مجموعه ای و از دبستان تا دبیرستان کار می کنید باید برای هر مقطع وب سایت جداگانه ای داشته باشید چون هر کدام رنگ و تم خاص خود را دارند. به عنوان مثال تم و رنگ دبستان باید شاد و فانتزی باشد در صورتی که تم و رنگ وب سایت دبیرستان جدی است.

و غیره.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

شرکت رایان، معتبرترین شرکت مهندسی طراحی سایت مدرسه

اگر خودتان فرصت یا مهارت کافی برای طراحی وب سایت حرفه ای ندارید و برای موفقیت مجموعه خود اهمیت ویژه ای قائل هستید و می خواهید حرفه ای کار کنید تا فورا از رقبای خود سبقت بگیرید، تیم حرفه ای مهندسی رایان با سال ها تجربه و سابقه کار با مراکز آموزشی معتبر در سطح کشور در کنار شماست تا در این مسیر کمک ویژه ای به شما کرده باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما از طریق شماره های ثبت شده در داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان بگیرید!

برخی از بزرگترین سایت های مدارس و آموزشی دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دو × یک =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp