طراحی سایت مجتمع مسکونی حرفه ای با قیمت مناسب (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی شاید تا یک دهه پیش حتی در لیست پروژه های طراحی سایت هم نبود و اساسا هیچ ضرورتی محسوب نمی شد اما رفته رفته شرایط به طوری رقم خوردند که امروزه یکی از پروژه های بسیار پرطرفدار طراحی وب سایت، طراحی وب سایت مجتمع مسکونی مخصوصا کلان شهرهاست.

به این دلیل در کلان شهرها بیشتر شاهد تقاضای طراحی سایت مجتمع مسکونی هستیم که امروزه بیشتر خانه ها به شکل آپارتمانی هستند و با افزایش جمعیت، ساخت منزل شخصی و تک واحدی بسیار کمتر شده و لازم است که در یک متراژ مشخص آپارتمان با چندین واحد ساخته شود که حتی برخی از این آپارتمان ها تا 128 واحد و حتی بیشتر هم دارند. اما این قضایا چه ارتباطی به ساخت سایت مجتمع مسکونی دارد؟

شما فرض کنید به عنوان مدیر چنین مجتمع های آپارتمانی هستید و باید هر بار برای اعلام یک خبر به 16 واحد سر بزنید یا هر بار در تابلو اعلانات اطلاعیه بچسبانید و هماهنگی با تلفن انجام دهید و خرج های این چنینی را متحمل شوید و استرس زیادی هم داشته باشید. طبیعتا باید روش ساده تری هم وجود داشته باشد! دقیقا همینجاست که مدیر یک مجموعه آپارتمانی می تواند با راه اندازی سایت مجتمع مسکونی یک مرجع اطلاع رسانی آنلاین تشکیل دهد که نه تنها هماهنگی کارهای مختلف بلکه پرداخت شارژ آپارتمان و پیگیری کارها از طرف ساکنین و غیره نیز به راحتی انجام گیرد.

پس با توجه به گسترش روزافزون مجتمع های مسکونی، ایجاد سایت مجتمع مسکونی بسیار راهگشاست و اطلاع رسانی برای مجتمع های بسیار بزرگ که ممکن است هر طبقه مشکل خاص خود را داشته باشد یا لیست کردن بدهی های هر واحد به صورت جداگانه هم نیاز به فضای نصب بزرگی دارد و هم اینکه خیلی وقت گیر و دشوار است پس با طراحی سایت مجتمع مسکونی می توان به راحتی این مشکل را حل کرد مخصوصا که امروزه اکثر افراد به دلایل مختلف همیشه از طریق گوشی و تبلت به اینترنت وصل هستند پس چند دقیقه چک کردن وب سایت مجتمع مسکونی که در آن زندگی می کنند تا پیگیری کارها را به راحتی انجام دهند نباید کار سخت و دشواری باشد.

به همین دلیل در شهرهای مختلف که آپارتمان نشینی بسیار رایج شده و در حال بیشتر شدن است مخصوصا در کلان شهرهایی مثل تهران، اصفهان، شیراز و غیره نیاز به طراحی سایت مجتمع مسکونی روز به روز بیشتر احساس می شود و شرکت رایان نیز در این زمینه مفتخر است که به مرجع و نقطه اعتماد شما مدیران عزیز تبدیل شده است.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی وب سایت مجتمع مسکونی قطعا باید ویژگی های مناسب و جذابی داشته باشد تا در کنار مزایا و دلایلی که برای ساکنین می آورید که پیگیری آنلاین کارها بسیار راحتتر و ساده تر است، ترغیب به استفاده از آن هم بشوند به همین دلیل براساس تجربیات چند ساله موفق خود و همچنین بازخوردهای دریافت شده قصد داریم ویژگی های بسیار مهم و ضروری که حتما باید در طراحی سایت مجتمع مسکونی به آنها پرداخته شود را با شما به اشتراک بگذاریم و آموزش دهیم:
 • پیشنهادهای ویژه: در صورتی که برای مجتمع آپارتمانی خود پیشنهادهای ویژه ای دارید می توانید به شکل CTA یا دکمه فراخوان در طراحی وب سایت مجتمع مسکونی به آن نگاه کنید. مثل پر کردن فرم برای تور دسته جمعی یا تخفیف پرداخت شارژ ماهانه یا کمک به موضوعات خیریه و غیره.
 • تورهای مجازی: همیشه هم نباید هدف از راه اندازی سایت مجتمع مسکونی را اطلاع رسانی و خدمات رسانی به ساکنین مجموعه در نظر بگیرید بلکه باید به این هم فکر کنید کسانی که به هر دلیلی امکان بازدید حضوری برای اجاره آپارتمان نداشته باشند قطعا از چنین وب سایتی که تور مجازی سه بعدی از طبقات و امکانات مجتمع دارد و داخل منزل را می توانند به این طریق ببینند بسیار استقبال خواهند کرد و حرفه ای بودن شما را خواهد رساند.
 • فرم نظرسنجی و رضایتنامه: هیچ چیزی بهتر و زیباتر از نظر گرفتن از سایر افراد در مورد کیفیت خدمات دریافتی به آنها نیست تا طبق نظرات مختلف، به بهبود روند کار فکر کرد. در مجتمع های مسکونی نیز نظم و خدمات دهی مناسب و رفع ایرادات بسیار مهم است چرا که مجموعه ای از افراد مختلف کنار یکدیگر هستند. به همین دلیل در طراحی سایت مجتمع مسکونی حتما بخشی را قرار دهید تا به صورت دوره ای، ساکنین، نظرات خود را در قالب رضایتمندی و فرم نظرسنجی بیان کنند و حتی طراحی سایت نیز بهتر شود.
 • رابط کاربری و منوهای حرفه ای: در ساخت سایت مجتمع مسکونی باید به این مورد دقت شود که رابط کاربری و منوها کاملا حرفه ای باشد یعنی طوری باشد که هر فردی بتواند به راحتی جزئیات مدنظر خود را پیدا کند.
 • قابلیت لایو چت یا چت آنلاین: این قابلیت شاید کمتر مدیر ساختمانی به آن فکر کند چون مسئولیت برای آنها درست می کند و امکان چت آنلاین در طراحی سایت مجتمع مسکونی بیشتر از هر سایت دیگری به چشم می آید و توقع ایجاد می کند. اما اگر شما نیز از دسته مدیرانی هستید که حقوق خوبی بابت مدیریت خود دریافت می کنید و قصد دارید به شکل حرفه ای عمل کنید پس حتما از این ویژگی چشم پوشی نکنید.
 • گالری تصاویر: ویژگی دیگری که باید در ایجاد سایت مجتمع مسکونی به آن دقت شود تا کسانی که قصد اجاره آپارتمان دارند بتوانند به راحتی عکس با کیفیتی از داخل منزل و بخش های مختلف آپارتمان مشاهده کنند.
 • معرفی مکان های محبوب در اطراف مجتمع: همیشه هم هدف از طراحی سایت مجتمع مسکونی مربوط به مسائل داخلی نیست و گاهی اوقات نیز باید دید خود را فراتر ببرید تا حرفه ای شناخته شوید. بر همین اساس شاهد هستیم که بسیاری از مدیران حرفه ای درخواست می کنند تا بخشی را به عنوان مکان های محبوب و پربازدید به داخل سایت خود اضافه کنند که در آن لیستی از رستوران ها، کافی شاپ ها، سوپرمارکت ها و غیره بر روی نقشه نشان داده شده است. این کار به افرادی که قصد دارند آپارتمان را اجاره کنند کمک می کند تا به میزان دسترسی آپارتمان و میزان پیشرفت آن پی ببرند.

و غیره.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی وب سایت مجتمع مسکونی یقینا مزایای زیادی دارد که باعث شده به عنوان بهترین راهکار برای خدمات رسانی بهتر، سریعتر، کم هزینه تر و مفیدتر در بین مدیران مجتمع های مسکونی انتخاب شود و رفته رفته روش های سنتی اطلاع رسانی کنار گذاشته شود. برای اینکه بیشتر مجاب به استفاده از وب سایت به عنوان پلتفرم آنلاین و حرفه ای خدمات رسانی شوید به برخی از مهمترین مزایای طراحی سایت مجتمع مسکونی اشاره می کنیم:
 • اطلاع رسانی از طریق تابلوهای تبلیغاتی بسیار سختتر و زمانبر محسوب می شود ولی به کمک وب سایت در کسری از ثانیه امکان پذیر است.
 • برای اطلاع پیدا کردن از رویدادهای جدید نیاز به مراجعه حضوری ساکنین نیست.
 • امکان پرداخت شارژ ماهانه به سادگی از طریق وب سایت وجود خواهد داشت و این در هر جایی امکان پذیر است.
 • با توجه به اینکه اکثرا از طریق موبایل و تبلت های خود به اینترنت وصل می شوند استفاده از وب سایت مجتمع مسکونی کار اضافه ای به نظر نمی رسد بسیار راحت خواهد بود
 • طراحی سایت مجتمع مسکونی برای اطلاع رسانی نیاز به نوشتن و صرف کاغذ نیست مخصوصا که اصلا نیاز به نگرانی در مورد فضای کافی برای اطلاع رسانی به کلیه واحدها در مورد معوقات پرداختی و غیره نیست.
 • امکان ثبت نظرات و انتقادات بسیار راحت خواهد بود و ساکنین نگران این نیستند که حداقل بعد از 1 ماه نظرات آنها خوانده خواهد شد و به راحتی از طریق ارسال پیام به مدیریت در داخل وب سایت امکان پذیر می شود.
 • برای استخدام فرد یا افراد مناسب و با سابقه کار کافی جهت انجام امورات نظافت و نگهبانی نیاز به پخش آگهی گسترده و مراجعه و مصاحبه حضوری نیست و افراد از طریق وب سایت می توانند رزومه کاری و درخواست خود را ثبت کنند تا فقط افرادی که در مرحله اولیه پذیرفته شده اند برای مصاحبه نهایی و شروع به کار دعوت شوند.

و غیره.

فرایند اجرای طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت مجتمع مسکونی

در طراحی سایت مجتمع مسکونی باید امکانات مختلفی نیز در نظر گرفته شود تا به خوبی پاسخگوی نیاز و درخواست های ساکنین مجتمع باشد که با این کار احساس رضایت آنها افزایش پیدا خواهد کرد. در این بین قصد داریم از بین امکانات بسیار متنوع و مختلفی که می توان برای چنین سایت های متصور شد به مهمترین آنها اشاره کنیم:
 • نقشه مجتمع مسکونی: مسلما یکی از مهمترین گزینه هایی که افراد قبل از اجاره یک منزل در نظر می گیرند حرفه ای بودن نقشه آن است. به همین دلیل باید در طراحی سایت مجتمع مسکونی این مورد را در نظر بگیرید و پلان کامل مجتمع به همراه نقشه دقیق هر واحد را قرار دهید.
 • فرم درخواست فروش یا اجاره:در طراحی سایت مجتمع مسکونی باید بخشی به طور مجزا وجود داشته باشد که ساکنین بتوانند به راحتی واحد خود را برای فروش ثبت کنند یا افراد درخواست خود برای اجاره یک واحد خالی را ارسال نمایند.
 • گالری تصاویر: در کنار قرار دادن پلان و نقشه کلی مجتمع و تک تک واحدها باید به گالری تصاویر نیز دقت کرد و واحدهای با طراحی یکسان یک نقشه داخلی به همراه گالری تصاویر برای مشتریان داشته باشند لذا این مورد یکی از مهمترین امکانات طراحی سایت مجتمع مسکونی به حساب می آید.
 • تماس با ما: قطعا ساکنین مجتمع و یا کسانی که قصد اجاره داشته باشند و نخواهند از طریق املاک اقدام کنند باید بتوانند با مدیر مجموعه در تماس باشند به همین دلیل در قسمت تماس با ما، اطلاعات تماس باید به طور کامل درج گردد و قرارگیری این بخش در طراحی سایت مجتمع مسکونی بسیار اهمیت دارد.
 • اسلایدر سایت: برای جذابیت بیشتر وب سایت توصیه می کنیم که از اسلایدر بزرگ و با کیفیت در صفحه اصلی وب سایت استفاده شود مثلا تصویری با کیفیت از مجتمع و فضای داخلی آن.
 • امکان پرداخت آنلاین: یکی از مهمترین و حساس ترین امکاناتی که باید در طراحی سایت مجتمع مسکونی به آن توجه داشت، قابلیت پرداخت آنلاین تا افراد بتوانند هزینه تعمیرات، اجاره ماهانه و شارژ را به سادگی و به سرعت پرداخت نمایند.
 • بخش اخبار: حتما باید در طراحی سایت مجتمع مسکونی بخش اخبار نیز در نظر گرفته شود تا آخرین اخبار در مورد تغییرات قیمت و ارزش هر واحد، پیشنهادات، رویدادهای مختلف و غیره در آن اطلاع رسانی شود.
 • تور مجازی: قابلیت تور مجازی کمک می کند تا افراد بتوانند بدون حضور در محل فضای داخلی آپارتمان را به همراه داخل واحدها به راحتی مشاهده کنند.
 • نظرات و کامنت: امکان درج نظرات و کامنت برای هر بخش، هم امکان صحبت آنلاین ساکنین را با یکدیگر و هم با مدیر مجتمع فراهم می کند تا از این طریق بتوانند به نتایج بهتری از طریق گفتگوهای خود برسند و هم اینکه درج چنین قابلیتی محیط سایت را زنده و پویا می کند و از حالت خشک و بی روحی دور می سازد.

و غیره.

هزینه طراحی سایت مجتمع مسکونی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت مجتمع مسکونی چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در طراحی سایت مجتمع مسکونی توجه به نکات حرفه ای در این زمینه است که هم جذابیت وب سایت و تجربه کاربران که همان ساکنین مجتمع فعلی و جدید را بهبود خواهد بخشید و هم اینکه ترغیب خواهند شد تا به این سیستم جدید به زودی عادت کنند و استقبال خوبی از آن بشود. در ادامه به برخی از مهمترین نکات اشاره می کنیم:
 • طراحی ریسپانسیو: طراحی موبایل ریسپانسیو (Responsive) مهمترین نکته در طراحی سایت مجتمع مسکونی محسوب می شود چون اکثر بازدیدکنندگان فضای اینترنت از طریق موبایل و تبلت اقدام می کنند و بنابراین باید وب سایت شما به خوبی بر روی دستگاه آنان لود شود.
 • سرعت سایت: سرعت لود وب سایت نیز بسیار حائز اهمیت است چون یکی از اهداف طراحی وب سایت مجتمع مسکونی تسریع فرایند کارهاست در غیر این صورت همان زمان صرف انتظار برای لود شدن محتوای وب سایت خواهد شد.
 • ارسال خودکار پیام کوتاه: می توانید علاوه بر اطلاع رسانی از طریق بخش اخبار و درج اخبار بسیار مهم در صفحه اصلی وب سایت، از نرم افزارهای CMS نیز استفاده کنید و از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی کنید که این کار نشانه عملکرد بسیار حرفه ای مدیران و افزایش اعتبار آنها نزد ساکنین مجتمع خواهد بود.
 • طراحی سئو: یکی از مهمترین نکات در ساخت سایت مجتمع مسکونی، طراحی وب سایت طبق اصول سئو می باشد در غیر این صورت وب سایت ایندکس نخواهد شد و قابل دسترس نخواهد بود و در نهایت اصلا مورد رضایت ساکنین و افراد متقاضی رهن و اجاره نخواهد بود و دیر یا زود مجبور خواهید شد به همان سیستم سابق سنتی بازگردید.
 • لیست قیمت و تور مجازی: افرادی که قصد رهن یا اجاره داشته باشند باید دقیقا بدانند هر واحد چقدر ارزش دارد و اینکه بتوانند بدون حضور در محل به کمک تور مجازی داخل مجتمع و واحد مسکونی را مشاهده نمایند.
 • بخش نظرات: در انتهای هر مطلب و از طریق بخش مجزا در منوی وب سایت باید امکان درج نظرات، انتقادات و پیشنهادات و تعامل مستقیم ساکنین وجود داشته باشد.
 • پنل کاربری: می توانید حرفه ای تر فکر کنید موقع طراحی سایت مجتمع مسکونی برای هر واحد یک پنل کاربری اختصاص دهید تا میزان پرداختی، ارسال نظرات و پیشنهادات و انتقادات و غیره را از طریق آن به شکل مجزا و سازماندهی شده مدیریت و پیگیری کنند.
 • کم بودن صفحات و فضاهای خالی: اصلا به فکر درآمدزایی از طریق درج تبلیغات نباشید و تا حد امکان فضاهای سفید بگذارید تا احساس خوبی به بینندگان بدهد. قرار هم نیست صفحه اصلی وب سایت را با چندین اسلایدر، سنگین و پر حجم کنید. این نوع طراحی سایت باید خلاصه و مفید باشد.
 • طراحی، تم و فونت: فونت کلمات باید رسمی باشند و از تم و طراحی فانتزی اکیدا خودداری کنید. در طراحی سایت مجتمع مسکونی همه چیز باید حس و حال کاملا رسمی داشته باشد و در تمامی بخش های سایت یکسان دیده شوند.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

شرکت رایان، حرفه ای و معتبر در زمینه طراحی سایت مجتمع مسکونی

با توجه به اینکه نسبت به میزان امکانات و حرفه ای بودن شرکت طرف قرارداد در پروژه ایجاد سایت مجتمع مسکونی باید هزینه کنید به همین دلیل حتما نیاز است که با یک شرکت حرفه ای کار کنید تا نتیجه مثبت آن را ببینید.

شرکت طراحی سایت رایان با چندین سال سابقه درخشان و تیمی متشکل از افراد بسیار حرفه ای و مجرب، قیمت طراحی سایت عالی و خدمات دهی بی نظیر و تحویل وب سایت در اسرع وقت، بهترین گزینه برای شما عزیزان است که توانسته همیشه رضایت حداکثری مشتریان خود را کسب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده اقدام نمایید.

برخی از بزرگترین سایت های مسکونی دنیا

برخی از حوزه‌های شغلی که شرکت رایان در آن‌ها تجربه طراحی سایت اختصاصی دارد:

برخی از مشتریان

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی شاید تا یک دهه پیش حتی در لیست پروژه های طراحی سایت هم نبود و اساسا هیچ ضرورتی محسوب نمی شد اما رفته رفته شرایط به طوری رقم خوردند که امروزه یکی از پروژه های بسیار پرطرفدار طراحی وب سایت، طراحی وب سایت مجتمع مسکونی مخصوصا کلان شهرهاست.

به این دلیل در کلان شهرها بیشتر شاهد تقاضای طراحی سایت مجتمع مسکونی هستیم که امروزه بیشتر خانه ها به شکل آپارتمانی هستند و با افزایش جمعیت، ساخت منزل شخصی و تک واحدی بسیار کمتر شده و لازم است که در یک متراژ مشخص آپارتمان با چندین واحد ساخته شود که حتی برخی از این آپارتمان ها تا 128 واحد و حتی بیشتر هم دارند. اما این قضایا چه ارتباطی به ساخت سایت مجتمع مسکونی دارد؟

شما فرض کنید به عنوان مدیر چنین مجتمع های آپارتمانی هستید و باید هر بار برای اعلام یک خبر به 16 واحد سر بزنید یا هر بار در تابلو اعلانات اطلاعیه بچسبانید و هماهنگی با تلفن انجام دهید و خرج های این چنینی را متحمل شوید و استرس زیادی هم داشته باشید. طبیعتا باید روش ساده تری هم وجود داشته باشد! دقیقا همینجاست که مدیر یک مجموعه آپارتمانی می تواند با راه اندازی سایت مجتمع مسکونی یک مرجع اطلاع رسانی آنلاین تشکیل دهد که نه تنها هماهنگی کارهای مختلف بلکه پرداخت شارژ آپارتمان و پیگیری کارها از طرف ساکنین و غیره نیز به راحتی انجام گیرد.

پس با توجه به گسترش روزافزون مجتمع های مسکونی، ایجاد سایت مجتمع مسکونی بسیار راهگشاست و اطلاع رسانی برای مجتمع های بسیار بزرگ که ممکن است هر طبقه مشکل خاص خود را داشته باشد یا لیست کردن بدهی های هر واحد به صورت جداگانه هم نیاز به فضای نصب بزرگی دارد و هم اینکه خیلی وقت گیر و دشوار است پس با طراحی سایت مجتمع مسکونی می توان به راحتی این مشکل را حل کرد مخصوصا که امروزه اکثر افراد به دلایل مختلف همیشه از طریق گوشی و تبلت به اینترنت وصل هستند پس چند دقیقه چک کردن وب سایت مجتمع مسکونی که در آن زندگی می کنند تا پیگیری کارها را به راحتی انجام دهند نباید کار سخت و دشواری باشد.

به همین دلیل در شهرهای مختلف که آپارتمان نشینی بسیار رایج شده و در حال بیشتر شدن است مخصوصا در کلان شهرهایی مثل تهران، اصفهان، شیراز و غیره نیاز به طراحی سایت مجتمع مسکونی روز به روز بیشتر احساس می شود و شرکت رایان نیز در این زمینه مفتخر است که به مرجع و نقطه اعتماد شما مدیران عزیز تبدیل شده است.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی وب سایت مجتمع مسکونی قطعا باید ویژگی های مناسب و جذابی داشته باشد تا در کنار مزایا و دلایلی که برای ساکنین می آورید که پیگیری آنلاین کارها بسیار راحتتر و ساده تر است، ترغیب به استفاده از آن هم بشوند به همین دلیل براساس تجربیات چند ساله موفق خود و همچنین بازخوردهای دریافت شده قصد داریم ویژگی های بسیار مهم و ضروری که حتما باید در طراحی سایت مجتمع مسکونی به آنها پرداخته شود را با شما به اشتراک بگذاریم و آموزش دهیم:
 • پیشنهادهای ویژه: در صورتی که برای مجتمع آپارتمانی خود پیشنهادهای ویژه ای دارید می توانید به شکل CTA یا دکمه فراخوان در طراحی وب سایت مجتمع مسکونی به آن نگاه کنید. مثل پر کردن فرم برای تور دسته جمعی یا تخفیف پرداخت شارژ ماهانه یا کمک به موضوعات خیریه و غیره.
 • تورهای مجازی: همیشه هم نباید هدف از راه اندازی سایت مجتمع مسکونی را اطلاع رسانی و خدمات رسانی به ساکنین مجموعه در نظر بگیرید بلکه باید به این هم فکر کنید کسانی که به هر دلیلی امکان بازدید حضوری برای اجاره آپارتمان نداشته باشند قطعا از چنین وب سایتی که تور مجازی سه بعدی از طبقات و امکانات مجتمع دارد و داخل منزل را می توانند به این طریق ببینند بسیار استقبال خواهند کرد و حرفه ای بودن شما را خواهد رساند.
 • فرم نظرسنجی و رضایتنامه: هیچ چیزی بهتر و زیباتر از نظر گرفتن از سایر افراد در مورد کیفیت خدمات دریافتی به آنها نیست تا طبق نظرات مختلف، به بهبود روند کار فکر کرد. در مجتمع های مسکونی نیز نظم و خدمات دهی مناسب و رفع ایرادات بسیار مهم است چرا که مجموعه ای از افراد مختلف کنار یکدیگر هستند. به همین دلیل در طراحی سایت مجتمع مسکونی حتما بخشی را قرار دهید تا به صورت دوره ای، ساکنین، نظرات خود را در قالب رضایتمندی و فرم نظرسنجی بیان کنند و حتی طراحی سایت نیز بهتر شود.
 • رابط کاربری و منوهای حرفه ای: در ساخت سایت مجتمع مسکونی باید به این مورد دقت شود که رابط کاربری و منوها کاملا حرفه ای باشد یعنی طوری باشد که هر فردی بتواند به راحتی جزئیات مدنظر خود را پیدا کند.
 • قابلیت لایو چت یا چت آنلاین: این قابلیت شاید کمتر مدیر ساختمانی به آن فکر کند چون مسئولیت برای آنها درست می کند و امکان چت آنلاین در طراحی سایت مجتمع مسکونی بیشتر از هر سایت دیگری به چشم می آید و توقع ایجاد می کند. اما اگر شما نیز از دسته مدیرانی هستید که حقوق خوبی بابت مدیریت خود دریافت می کنید و قصد دارید به شکل حرفه ای عمل کنید پس حتما از این ویژگی چشم پوشی نکنید.
 • گالری تصاویر: ویژگی دیگری که باید در ایجاد سایت مجتمع مسکونی به آن دقت شود تا کسانی که قصد اجاره آپارتمان دارند بتوانند به راحتی عکس با کیفیتی از داخل منزل و بخش های مختلف آپارتمان مشاهده کنند.
 • معرفی مکان های محبوب در اطراف مجتمع: همیشه هم هدف از طراحی سایت مجتمع مسکونی مربوط به مسائل داخلی نیست و گاهی اوقات نیز باید دید خود را فراتر ببرید تا حرفه ای شناخته شوید. بر همین اساس شاهد هستیم که بسیاری از مدیران حرفه ای درخواست می کنند تا بخشی را به عنوان مکان های محبوب و پربازدید به داخل سایت خود اضافه کنند که در آن لیستی از رستوران ها، کافی شاپ ها، سوپرمارکت ها و غیره بر روی نقشه نشان داده شده است. این کار به افرادی که قصد دارند آپارتمان را اجاره کنند کمک می کند تا به میزان دسترسی آپارتمان و میزان پیشرفت آن پی ببرند.

و غیره.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی وب سایت مجتمع مسکونی یقینا مزایای زیادی دارد که باعث شده به عنوان بهترین راهکار برای خدمات رسانی بهتر، سریعتر، کم هزینه تر و مفیدتر در بین مدیران مجتمع های مسکونی انتخاب شود و رفته رفته روش های سنتی اطلاع رسانی کنار گذاشته شود. برای اینکه بیشتر مجاب به استفاده از وب سایت به عنوان پلتفرم آنلاین و حرفه ای خدمات رسانی شوید به برخی از مهمترین مزایای طراحی سایت مجتمع مسکونی اشاره می کنیم:
 • اطلاع رسانی از طریق تابلوهای تبلیغاتی بسیار سختتر و زمانبر محسوب می شود ولی به کمک وب سایت در کسری از ثانیه امکان پذیر است.
 • برای اطلاع پیدا کردن از رویدادهای جدید نیاز به مراجعه حضوری ساکنین نیست.
 • امکان پرداخت شارژ ماهانه به سادگی از طریق وب سایت وجود خواهد داشت و این در هر جایی امکان پذیر است.
 • با توجه به اینکه اکثرا از طریق موبایل و تبلت های خود به اینترنت وصل می شوند استفاده از وب سایت مجتمع مسکونی کار اضافه ای به نظر نمی رسد بسیار راحت خواهد بود
 • طراحی سایت مجتمع مسکونی برای اطلاع رسانی نیاز به نوشتن و صرف کاغذ نیست مخصوصا که اصلا نیاز به نگرانی در مورد فضای کافی برای اطلاع رسانی به کلیه واحدها در مورد معوقات پرداختی و غیره نیست.
 • امکان ثبت نظرات و انتقادات بسیار راحت خواهد بود و ساکنین نگران این نیستند که حداقل بعد از 1 ماه نظرات آنها خوانده خواهد شد و به راحتی از طریق ارسال پیام به مدیریت در داخل وب سایت امکان پذیر می شود.
 • برای استخدام فرد یا افراد مناسب و با سابقه کار کافی جهت انجام امورات نظافت و نگهبانی نیاز به پخش آگهی گسترده و مراجعه و مصاحبه حضوری نیست و افراد از طریق وب سایت می توانند رزومه کاری و درخواست خود را ثبت کنند تا فقط افرادی که در مرحله اولیه پذیرفته شده اند برای مصاحبه نهایی و شروع به کار دعوت شوند.

و غیره.

فرایند اجرای طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت مجتمع مسکونی

در طراحی سایت مجتمع مسکونی باید امکانات مختلفی نیز در نظر گرفته شود تا به خوبی پاسخگوی نیاز و درخواست های ساکنین مجتمع باشد که با این کار احساس رضایت آنها افزایش پیدا خواهد کرد. در این بین قصد داریم از بین امکانات بسیار متنوع و مختلفی که می توان برای چنین سایت های متصور شد به مهمترین آنها اشاره کنیم:
 • نقشه مجتمع مسکونی: مسلما یکی از مهمترین گزینه هایی که افراد قبل از اجاره یک منزل در نظر می گیرند حرفه ای بودن نقشه آن است. به همین دلیل باید در طراحی سایت مجتمع مسکونی این مورد را در نظر بگیرید و پلان کامل مجتمع به همراه نقشه دقیق هر واحد را قرار دهید.
 • فرم درخواست فروش یا اجاره:در طراحی سایت مجتمع مسکونی باید بخشی به طور مجزا وجود داشته باشد که ساکنین بتوانند به راحتی واحد خود را برای فروش ثبت کنند یا افراد درخواست خود برای اجاره یک واحد خالی را ارسال نمایند.
 • گالری تصاویر: در کنار قرار دادن پلان و نقشه کلی مجتمع و تک تک واحدها باید به گالری تصاویر نیز دقت کرد و واحدهای با طراحی یکسان یک نقشه داخلی به همراه گالری تصاویر برای مشتریان داشته باشند لذا این مورد یکی از مهمترین امکانات طراحی سایت مجتمع مسکونی به حساب می آید.
 • تماس با ما: قطعا ساکنین مجتمع و یا کسانی که قصد اجاره داشته باشند و نخواهند از طریق املاک اقدام کنند باید بتوانند با مدیر مجموعه در تماس باشند به همین دلیل در قسمت تماس با ما، اطلاعات تماس باید به طور کامل درج گردد و قرارگیری این بخش در طراحی سایت مجتمع مسکونی بسیار اهمیت دارد.
 • اسلایدر سایت: برای جذابیت بیشتر وب سایت توصیه می کنیم که از اسلایدر بزرگ و با کیفیت در صفحه اصلی وب سایت استفاده شود مثلا تصویری با کیفیت از مجتمع و فضای داخلی آن.
 • امکان پرداخت آنلاین: یکی از مهمترین و حساس ترین امکاناتی که باید در طراحی سایت مجتمع مسکونی به آن توجه داشت، قابلیت پرداخت آنلاین تا افراد بتوانند هزینه تعمیرات، اجاره ماهانه و شارژ را به سادگی و به سرعت پرداخت نمایند.
 • بخش اخبار: حتما باید در طراحی سایت مجتمع مسکونی بخش اخبار نیز در نظر گرفته شود تا آخرین اخبار در مورد تغییرات قیمت و ارزش هر واحد، پیشنهادات، رویدادهای مختلف و غیره در آن اطلاع رسانی شود.
 • تور مجازی: قابلیت تور مجازی کمک می کند تا افراد بتوانند بدون حضور در محل فضای داخلی آپارتمان را به همراه داخل واحدها به راحتی مشاهده کنند.
 • نظرات و کامنت: امکان درج نظرات و کامنت برای هر بخش، هم امکان صحبت آنلاین ساکنین را با یکدیگر و هم با مدیر مجتمع فراهم می کند تا از این طریق بتوانند به نتایج بهتری از طریق گفتگوهای خود برسند و هم اینکه درج چنین قابلیتی محیط سایت را زنده و پویا می کند و از حالت خشک و بی روحی دور می سازد.

و غیره.

هزینه طراحی سایت مجتمع مسکونی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت مجتمع مسکونی چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در طراحی سایت مجتمع مسکونی توجه به نکات حرفه ای در این زمینه است که هم جذابیت وب سایت و تجربه کاربران که همان ساکنین مجتمع فعلی و جدید را بهبود خواهد بخشید و هم اینکه ترغیب خواهند شد تا به این سیستم جدید به زودی عادت کنند و استقبال خوبی از آن بشود. در ادامه به برخی از مهمترین نکات اشاره می کنیم:
 • طراحی ریسپانسیو: طراحی موبایل ریسپانسیو (Responsive) مهمترین نکته در طراحی سایت مجتمع مسکونی محسوب می شود چون اکثر بازدیدکنندگان فضای اینترنت از طریق موبایل و تبلت اقدام می کنند و بنابراین باید وب سایت شما به خوبی بر روی دستگاه آنان لود شود.
 • سرعت سایت: سرعت لود وب سایت نیز بسیار حائز اهمیت است چون یکی از اهداف طراحی وب سایت مجتمع مسکونی تسریع فرایند کارهاست در غیر این صورت همان زمان صرف انتظار برای لود شدن محتوای وب سایت خواهد شد.
 • ارسال خودکار پیام کوتاه: می توانید علاوه بر اطلاع رسانی از طریق بخش اخبار و درج اخبار بسیار مهم در صفحه اصلی وب سایت، از نرم افزارهای CMS نیز استفاده کنید و از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی کنید که این کار نشانه عملکرد بسیار حرفه ای مدیران و افزایش اعتبار آنها نزد ساکنین مجتمع خواهد بود.
 • طراحی سئو: یکی از مهمترین نکات در ساخت سایت مجتمع مسکونی، طراحی وب سایت طبق اصول سئو می باشد در غیر این صورت وب سایت ایندکس نخواهد شد و قابل دسترس نخواهد بود و در نهایت اصلا مورد رضایت ساکنین و افراد متقاضی رهن و اجاره نخواهد بود و دیر یا زود مجبور خواهید شد به همان سیستم سابق سنتی بازگردید.
 • لیست قیمت و تور مجازی: افرادی که قصد رهن یا اجاره داشته باشند باید دقیقا بدانند هر واحد چقدر ارزش دارد و اینکه بتوانند بدون حضور در محل به کمک تور مجازی داخل مجتمع و واحد مسکونی را مشاهده نمایند.
 • بخش نظرات: در انتهای هر مطلب و از طریق بخش مجزا در منوی وب سایت باید امکان درج نظرات، انتقادات و پیشنهادات و تعامل مستقیم ساکنین وجود داشته باشد.
 • پنل کاربری: می توانید حرفه ای تر فکر کنید موقع طراحی سایت مجتمع مسکونی برای هر واحد یک پنل کاربری اختصاص دهید تا میزان پرداختی، ارسال نظرات و پیشنهادات و انتقادات و غیره را از طریق آن به شکل مجزا و سازماندهی شده مدیریت و پیگیری کنند.
 • کم بودن صفحات و فضاهای خالی: اصلا به فکر درآمدزایی از طریق درج تبلیغات نباشید و تا حد امکان فضاهای سفید بگذارید تا احساس خوبی به بینندگان بدهد. قرار هم نیست صفحه اصلی وب سایت را با چندین اسلایدر، سنگین و پر حجم کنید. این نوع طراحی سایت باید خلاصه و مفید باشد.
 • طراحی، تم و فونت: فونت کلمات باید رسمی باشند و از تم و طراحی فانتزی اکیدا خودداری کنید. در طراحی سایت مجتمع مسکونی همه چیز باید حس و حال کاملا رسمی داشته باشد و در تمامی بخش های سایت یکسان دیده شوند.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

شرکت رایان، حرفه ای و معتبر در زمینه طراحی سایت مجتمع مسکونی

با توجه به اینکه نسبت به میزان امکانات و حرفه ای بودن شرکت طرف قرارداد در پروژه ایجاد سایت مجتمع مسکونی باید هزینه کنید به همین دلیل حتما نیاز است که با یک شرکت حرفه ای کار کنید تا نتیجه مثبت آن را ببینید.

شرکت طراحی سایت رایان با چندین سال سابقه درخشان و تیمی متشکل از افراد بسیار حرفه ای و مجرب، قیمت طراحی سایت عالی و خدمات دهی بی نظیر و تحویل وب سایت در اسرع وقت، بهترین گزینه برای شما عزیزان است که توانسته همیشه رضایت حداکثری مشتریان خود را کسب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده اقدام نمایید.

برخی از بزرگترین سایت های مسکونی دنیا

برخی از حوزه‌های شغلی که شرکت رایان در آن‌ها تجربه طراحی سایت اختصاصی دارد:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

5 × 1 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp