طراحی سایت برای خارج از کشور | طراحی سایت خارجی | شرکت رایان

طراحی سایت برای خارج از کشور – طراحی سایت خارجی

طراحی سایت برای خارج از کشور برای هر کسب و کار داخلی و خارجی ضروری است. شرکت رایان با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی وب سایت خارجی برای خارج از کشور و داخل، توانسته است تا رضایت مشتری را به صورت حداکثری به دست آورد و با معقول ترین قیمت، کار طراحی سایت را برای مشتریان خود انجام دهد.

تصور اینکه چه تعداد سایت امروزه در اینترنت وجود دارد، دشوار است. و این تعداد دائما در حال افزایش است. برخی از سایت‌ها در بین کاربران محبوب هستند، در حالی که برخی دیگر مورد توجه عموم قرار نمی‌گیرند. یک طراحی موثر و حرفه‌ای باعث می‌شود تا از رقبا جلوتر باشید و همچنین به دست آوردن جلب توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز آسانتر است.

فواید طراحی سایت خارجی چیست؟

  1. طراحی سایت برای خارج از کشور یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید. با استفاده از طراحی سایت خارجی قادر خواهید بود تا در سراسر جهان، بازدیدهای بسیار زیادی داشته باشید.
  2. طراحی سایت برای خارج از کشور موضوعی است که به موجب آن کاربران خارج از کشور، به راحتی سایت مورد نیاز خود را شناسایی کرده و به آن سر میزنند.
  3. طراحی سایت برای خارج از کشور نشانگر جذابیت خارجی و کارایی داخلی یک سایت در شبکه جهانی وب است. طراحی سایت برای خارج از کشور هر سال پیچیده تر و جالب تر می‌شود.

به این دلیل است که طراحی سایت برای خارج از کشور، مانند سایر زمینه‌های حرفه‌ای، در یک محیط رقابتی است. سطح بالای رقابت شرکت رایان را مجبور می‌کند که با فناوری‌های جدید روبرو شده و آن فناوری‌ها را به کار بگیرد و راه حل‌های اساسی را برای زمینه طراحی سایت برای خارج از کشور بهبود بخشیده و به بازار ارائه دهد.

خدمات طراحی سایت خارجی

طراحی سایت برای خارج از کشور تصویر بصری یک شرکت است. وفاداری بازدیدکنندگان به این بستگی دارد که طراحی سایت شما به چه صورت خواهد بود. طراحی سایت برای خارج از کشور برای کسب و کار مشکل جذب مخاطب را حل می‌کند و همچنین یکی از مزایای مهم آن، این است که اعتماد بازدیدکنندگان از شرکت و محصولات ارائه شده را جلب کند.

یک طراحی سایت برای خارج از کشور که خوب طراحی شده باشد و یا اینکه نامناسب باشد، هم می‌تواند مخاطب بیشتری را جذب کند و هم آن را دفع کند. یک طراحی سایت برای خارج از کشور که به خوبی طراحی شده است، شما را به عنوان یک مشتری خارجی مجبور به خرید می‌کند و بنابراین تصویر مثبتی از شرکت در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند.

ساخت سایت خارجی هر شرکتی از نظر رعایت محتوای بصری فلسفه شرکت و هویت شرکتی آن را ایجاد می‌کند.

طراحی سایت برای خارج از کشور با استفاده از گرافیک و رنگ‌ها باید نشان دهنده سیاست شرکت، فلسفه کسب و کار و نگرش به مشتریان باشد. مولفه‌های هویت شرکتی، شامل لوگوی شرکت قابل تشخیص برای کاربران، مجموعه‌ای از رنگ‌های شرکت و ترکیب آنها، فونت‌های خاص و تصاویر بصری است که در طراحی سایت گنجانده شده است.

اگر Theme شرکتی، به عنوان مثال، سبز یا قرمز باشد، در طراحی سایت نیز باید از این رنگ‌ها استفاده شود.

علاوه بر این، طراحی سایت برای خارج از کشور با در نظر گرفتن نتایج تحقیقات بازاریابی، بازار خریداران احتمالی این شرکت ایجاد می‌شود. در نظر داشته باشید که این طراحی‌ها برای کاربران ایجاد شده است، و بنابراین باید قبل از هر چیز برای آنها جالب باشد.

طراحی سایت برای خارج از کشور در ایران

طراحی سایت برای خارج از کشور در ایران امکان پذیر است. نیازی نیست تا برای اینکه در خارج از کشور سایتی را راه اندازی کنید و یا اینکه از استانداردهای خارج از کشور بهره مند شوید، حتما به خارج از کشور بروید و در آنجا کار طراحی سایت خود را به شرکت‌های مختلف بسپارید.

با استفاده از خدمات شرکت رایان همه چیز همیشه به صورت آنلاین اتفاق می‌افتد! برای ثبت سفارش، فقط باید در سایت رایان یا فرم تماس با ما و تلفن های درج شده در سایت، لیستی از خواسته‌های خود را برای طراحی سایت مشخص کنید، جزئیات بیشتری در مورد تجارت خود و زمینه فعالیت خود بگویید، نحوه مشاهده پروژه آینده را شرح دهید. به برای اطمینان از کیفیت کار انجام شده، حتما از قسمت مربوط به نمونه کارها دیدن کنید.

طراحی سایت در اروپا

شرکت رایان مفتخر است که توانسته به بسیاری از ایرانیان و افراد خارجی، خدمات طراحی سایت برای خارج از کشور و طراحی سایت در اروپا ارائه دهد. شرکت رایان توانسته است تا برای بسیاری از کسب و کارهای خارجی که در اروپا مستقر هستند، کار طراحی سایت برای خارج از کشور انجام دهد و در منطقه اروپا مانند آلمان، فرانسه، هلند و… بدرخشد. همچنین شرکت رایان توانسته به خوبی چندین اتوماسیون و سایت جذاب را باز طراحی کامل کند. اما باز طراحی سایت برای خارج از کشور چیست؟

چطور می‌توان طراحی سایت برای خارج از کشور با کمترین هزینه انجام داد؟ بازطراحی جزئی یا کامل سایت خارجی به چه صورت است؟ طراحی مجدد می‌تواند شامل تغییر ظاهر یک سایت باشد، یعنی طراحی آن، یا به معنای تجدید ساختار کامل کل سایت است. با گذشت زمان، هر سایت در شبکه نیاز به طراحی مجدد دارد. ممکن است دلایل زیادی برای این امر وجود داشته باشد. اغلب این تغییر در اهداف بازاریابی شرکت و عدم تطابق با منبع اینترنت قبلی است.

یک شرکت می‌تواند نام و لوگوی خود را تغییر دهد یا هویت شرکتی خود را کاملا تغییر دهد، مخاطبان هدف آن می‌توانند تغییر کنند، موضوع سایت می‌تواند به طور کامل تغییر کند، که این امر نیز نیازمند باز طراحی سایت برای خارج از کشور خواهد بود. با گذشت زمان، مالک سایت متوجه می‌شود، اغلب ابزارهای به روز رسانی محتوا اجازه نمی‌دهد بلافاصله اطلاعات لازم را به بازدیدکنندگان منتقل کند.

طراحی سایت در آسیا و خاورمیانه

اگر شما صاحب یک کسب و کار در ایران هستید و اجناس خود را به دیگر کشورهای آسیایی / خاورمیانه ارسال می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌شود تا از خدمات طراحی سایت برای خارج از کشور شرکت رایان استفاده کنید.

شرکت رایان، قادر خواهد بود تا به زبان محلی کشور مورد نظر شما، با رعایت استانداردهای آن کشور، برای شما کار طراحی سایت برای خارج از کشور به صورت حرفه‌ای انجام دهد.

همچنین اگر یک سایتی دارید که فکر می‌کنید طراحی آن منسوخ شده است، شرکت رایان قادر به بازسازی مجدد سایت شما را دارد.

طراحی به سادگی منسوخ می‌شود، که دیگر نیازهای بازدیدکنندگان فعلی را برآورده نمی‌کند و بازدیدکنندگان جدید را جذب نمی‌کند. یا نیاز به خدمات جدید مانند ساخت انجمن برای کسب و کار، ایجاد کاتالوگ حرفه‌ای، راه اندازی فروشگاه آنلاین، سیستم سفارش ویژه و… دارد.

باز طراحی مجدد سایت مزایای خاص خود را دارد:

– سایت دارای نام دامنه است، بنابراین نیازی به هزینه برای خرید یک نام جدید جهت طراحی سایت برای خارج از کشور نیست.

– منبع بازدیدکنندگان فعلی را که به آن علاقه مند هستند از دست نمی‌دهد و همچنین جذب مشتریان جدید را ممکن می‌سازد.

– لینک‌های سایت از منابع دیگر و تبلیغات بنری به مشکلی بر نمی‌خورند و بنابراین پروژه طراحی سایت برای خارج از کشور به طور کامل با موفقیت به اتمام می‌رسد.

– معرفی خدمات جدید باعث ایجاد رقابت حرفه‌ای می‌شود.

– طراحی مجدد بسیار ارزان تر از ایجاد سایت اینترنتی جدید است و همچنین در زمان صرفه جویی می‌کند.

بسیاری از کارشناسان موافقند که باز طراحی سایت برای خارج از کشور به ازای هر سایت اینترنتی حداقل هر دو سال یکبار ضروری است. بنابراین، طراحی مجدد منجر به ایجاد سبک و طراحی کیفی جدید سایت، بهینه سازی ساختار آن، ساخت اطلاعات صحیح و همچنین اتصال ماژول‌های نرم افزاری کاربردی جدید می‌شود. همه این موارد به شما امکان می‌دهد کارایی وب سایت را افزایش دهید.

طراحی سایت شرکتی خارجی

با استفاده از خدمات شرکت رایان، قادر خواهید بود تا در کمترین زمان ممکن برای شرکت خود در داخل کشور و یا اینکه برای شرکت خود که شعبه‌های خارج کشور دارد، اقدام به طراحی سایت برای خارج از کشور جهت معرفی شرکت خود کنید. در واقع با این کار اعتبار خود را افزایش می‌دهید و باعث می‌شود تا افراد بیشتری کسب و کار شما را بشناسند.

درباره طراحی سایت شرکتی بیشتر بدانید!

 

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهی خارجی

اگر به دنبال این هستید تا محصولات خود را در خارج از کشور به فروش برسانید، شما به یک فروشگاه اینترنتی که به خارج از کشور سرویس دهد احتیاج دارد.

خدمات شرکت رایان قادر است تا برای شما اقدام به طراحی سایت برای خارج از کشور کند که فروشگاه نیز داشته باشد و از این جهت می‌توانید محصولات خود را در درون سایت خارجی خود به فروش برسانید.

درباره طراحی سایت فروشگاهی بیشتر بدانید!

ویژگی‌های طراحی سایت خارجی

همانطور که پیشتر ذکر شد، طراحی سایت برای خارج از کشور می‌تواند ویژگی‌های جذابی داشته باشد. شما می‌توانید با استفاده از خدمات شرکت رایان جهت طراحی سایت خارج از کشور، اقدام به داشتن انجمن خارجی جهت پرسش و پاسخ کاربران، ساخت اتوماسیون جهت استخدام افراد در خارج از کشور، ایجاد سیستم فروش پیشرفته برای کاربران خارجی و… کنید.

از ویژگی‌های ساخت سایت خارجی می‌توان به سئو بین الملل است که باعث می‌شود تا کاربران بیشماری در سراسر دنیا به سایت شما وارد شوند.

پیشنهاد میکنم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت بین المللی

قیمت طراحی سایت خارجی

قیمت طراحی سایت برای خارج از کشور به عوامل مختلفی بستگی دارد. مطمئنا هر چقدر که امکانات بیشتری از یک سایت بخواهید، اندکی هزینه آن نسبت به سایت معمولی بالاتر است. اگر شما یک سایت ساده جهت معرفی شرکت خود طراحی کنید، هزینه زیادی در پی نخواهد داشت.

جهت اینکه از قیمت طراحی سایت مطلع شوید، پیشنهاد می‌شود تا با شرکت رایان تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا از قیمت راه اندازی سایت خارجی مطلع شوید.

همچنین شما قادر خواهید بود تا مراجعه به سایت شرکت رایان، از قیمت‌های پیش فرض طراحی سایت حرفه‌ای مطلع شوید.

 

 

پشتیبانی فنی رایگان طراحی سایت خارجی

خدمات شرکت طراحی سایت رایان صرفا به طراحی سایت ختم نمی‌شود. در واقع، پروژه طراحی سایت برای خارج از کشور، شروع قرارداد کاری میان مشتری و شرکت رایان است.

اگر مشکلی برای سایت شما پیش آمد، جای هیچ نگرانی نیست. شرکت ریان آماده است تا هر نوع مشکلی که برای سایت پیش آمده است را برطرف کند.

شرکت رایان، مفتخر است که بیشترین میزان رضایت مشتری را میان کسب و کارهای مشابه دارد و از ابتدای کار تا به امروز، پشتیبانی فنی رایگان طراحی سایت خارجی و طراحی سایت در تهران / داخلی برای مشتریان خود داشته است.

طراحی سایت برای خارج از کشور – طراحی سایت خارجی

طراحی سایت برای خارج از کشور برای هر کسب و کار داخلی و خارجی ضروری است. شرکت رایان با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی وب سایت خارجی برای خارج از کشور و داخل، توانسته است تا رضایت مشتری را به صورت حداکثری به دست آورد و با معقول ترین قیمت، کار طراحی سایت را برای مشتریان خود انجام دهد.

تصور اینکه چه تعداد سایت امروزه در اینترنت وجود دارد، دشوار است. و این تعداد دائما در حال افزایش است. برخی از سایت‌ها در بین کاربران محبوب هستند، در حالی که برخی دیگر مورد توجه عموم قرار نمی‌گیرند. یک طراحی موثر و حرفه‌ای باعث می‌شود تا از رقبا جلوتر باشید و همچنین به دست آوردن جلب توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز آسانتر است.

فواید طراحی سایت خارجی چیست؟

  1. طراحی سایت برای خارج از کشور یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید. با استفاده از طراحی سایت خارجی قادر خواهید بود تا در سراسر جهان، بازدیدهای بسیار زیادی داشته باشید.
  2. طراحی سایت برای خارج از کشور موضوعی است که به موجب آن کاربران خارج از کشور، به راحتی سایت مورد نیاز خود را شناسایی کرده و به آن سر میزنند.
  3. طراحی سایت برای خارج از کشور نشانگر جذابیت خارجی و کارایی داخلی یک سایت در شبکه جهانی وب است. طراحی سایت برای خارج از کشور هر سال پیچیده تر و جالب تر می‌شود.

به این دلیل است که طراحی سایت برای خارج از کشور، مانند سایر زمینه‌های حرفه‌ای، در یک محیط رقابتی است. سطح بالای رقابت شرکت رایان را مجبور می‌کند که با فناوری‌های جدید روبرو شده و آن فناوری‌ها را به کار بگیرد و راه حل‌های اساسی را برای زمینه طراحی سایت برای خارج از کشور بهبود بخشیده و به بازار ارائه دهد.

خدمات طراحی سایت خارجی

طراحی سایت برای خارج از کشور تصویر بصری یک شرکت است. وفاداری بازدیدکنندگان به این بستگی دارد که طراحی سایت شما به چه صورت خواهد بود. طراحی سایت برای خارج از کشور برای کسب و کار مشکل جذب مخاطب را حل می‌کند و همچنین یکی از مزایای مهم آن، این است که اعتماد بازدیدکنندگان از شرکت و محصولات ارائه شده را جلب کند.

یک طراحی سایت برای خارج از کشور که خوب طراحی شده باشد و یا اینکه نامناسب باشد، هم می‌تواند مخاطب بیشتری را جذب کند و هم آن را دفع کند. یک طراحی سایت برای خارج از کشور که به خوبی طراحی شده است، شما را به عنوان یک مشتری خارجی مجبور به خرید می‌کند و بنابراین تصویر مثبتی از شرکت در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند.

ساخت سایت خارجی هر شرکتی از نظر رعایت محتوای بصری فلسفه شرکت و هویت شرکتی آن را ایجاد می‌کند.

طراحی سایت برای خارج از کشور با استفاده از گرافیک و رنگ‌ها باید نشان دهنده سیاست شرکت، فلسفه کسب و کار و نگرش به مشتریان باشد. مولفه‌های هویت شرکتی، شامل لوگوی شرکت قابل تشخیص برای کاربران، مجموعه‌ای از رنگ‌های شرکت و ترکیب آنها، فونت‌های خاص و تصاویر بصری است که در طراحی سایت گنجانده شده است.

اگر Theme شرکتی، به عنوان مثال، سبز یا قرمز باشد، در طراحی سایت نیز باید از این رنگ‌ها استفاده شود.

علاوه بر این، طراحی سایت برای خارج از کشور با در نظر گرفتن نتایج تحقیقات بازاریابی، بازار خریداران احتمالی این شرکت ایجاد می‌شود. در نظر داشته باشید که این طراحی‌ها برای کاربران ایجاد شده است، و بنابراین باید قبل از هر چیز برای آنها جالب باشد.

طراحی سایت برای خارج از کشور در ایران

طراحی سایت برای خارج از کشور در ایران امکان پذیر است. نیازی نیست تا برای اینکه در خارج از کشور سایتی را راه اندازی کنید و یا اینکه از استانداردهای خارج از کشور بهره مند شوید، حتما به خارج از کشور بروید و در آنجا کار طراحی سایت خود را به شرکت‌های مختلف بسپارید.

با استفاده از خدمات شرکت رایان همه چیز همیشه به صورت آنلاین اتفاق می‌افتد! برای ثبت سفارش، فقط باید در سایت رایان یا فرم تماس با ما و تلفن های درج شده در سایت، لیستی از خواسته‌های خود را برای طراحی سایت مشخص کنید، جزئیات بیشتری در مورد تجارت خود و زمینه فعالیت خود بگویید، نحوه مشاهده پروژه آینده را شرح دهید. به برای اطمینان از کیفیت کار انجام شده، حتما از قسمت مربوط به نمونه کارها دیدن کنید.

طراحی سایت در اروپا

شرکت رایان مفتخر است که توانسته به بسیاری از ایرانیان و افراد خارجی، خدمات طراحی سایت برای خارج از کشور و طراحی سایت در اروپا ارائه دهد. شرکت رایان توانسته است تا برای بسیاری از کسب و کارهای خارجی که در اروپا مستقر هستند، کار طراحی سایت برای خارج از کشور انجام دهد و در منطقه اروپا مانند آلمان، فرانسه، هلند و… بدرخشد. همچنین شرکت رایان توانسته به خوبی چندین اتوماسیون و سایت جذاب را باز طراحی کامل کند. اما باز طراحی سایت برای خارج از کشور چیست؟

چطور می‌توان طراحی سایت برای خارج از کشور با کمترین هزینه انجام داد؟ بازطراحی جزئی یا کامل سایت خارجی به چه صورت است؟ طراحی مجدد می‌تواند شامل تغییر ظاهر یک سایت باشد، یعنی طراحی آن، یا به معنای تجدید ساختار کامل کل سایت است. با گذشت زمان، هر سایت در شبکه نیاز به طراحی مجدد دارد. ممکن است دلایل زیادی برای این امر وجود داشته باشد. اغلب این تغییر در اهداف بازاریابی شرکت و عدم تطابق با منبع اینترنت قبلی است.

یک شرکت می‌تواند نام و لوگوی خود را تغییر دهد یا هویت شرکتی خود را کاملا تغییر دهد، مخاطبان هدف آن می‌توانند تغییر کنند، موضوع سایت می‌تواند به طور کامل تغییر کند، که این امر نیز نیازمند باز طراحی سایت برای خارج از کشور خواهد بود. با گذشت زمان، مالک سایت متوجه می‌شود، اغلب ابزارهای به روز رسانی محتوا اجازه نمی‌دهد بلافاصله اطلاعات لازم را به بازدیدکنندگان منتقل کند.

طراحی سایت در آسیا و خاورمیانه

اگر شما صاحب یک کسب و کار در ایران هستید و اجناس خود را به دیگر کشورهای آسیایی / خاورمیانه ارسال می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌شود تا از خدمات طراحی سایت برای خارج از کشور شرکت رایان استفاده کنید.

شرکت رایان، قادر خواهد بود تا به زبان محلی کشور مورد نظر شما، با رعایت استانداردهای آن کشور، برای شما کار طراحی سایت برای خارج از کشور به صورت حرفه‌ای انجام دهد.

همچنین اگر یک سایتی دارید که فکر می‌کنید طراحی آن منسوخ شده است، شرکت رایان قادر به بازسازی مجدد سایت شما را دارد.

طراحی به سادگی منسوخ می‌شود، که دیگر نیازهای بازدیدکنندگان فعلی را برآورده نمی‌کند و بازدیدکنندگان جدید را جذب نمی‌کند. یا نیاز به خدمات جدید مانند ساخت انجمن برای کسب و کار، ایجاد کاتالوگ حرفه‌ای، راه اندازی فروشگاه آنلاین، سیستم سفارش ویژه و… دارد.

باز طراحی مجدد سایت مزایای خاص خود را دارد:

– سایت دارای نام دامنه است، بنابراین نیازی به هزینه برای خرید یک نام جدید جهت طراحی سایت برای خارج از کشور نیست.

– منبع بازدیدکنندگان فعلی را که به آن علاقه مند هستند از دست نمی‌دهد و همچنین جذب مشتریان جدید را ممکن می‌سازد.

– لینک‌های سایت از منابع دیگر و تبلیغات بنری به مشکلی بر نمی‌خورند و بنابراین پروژه طراحی سایت برای خارج از کشور به طور کامل با موفقیت به اتمام می‌رسد.

– معرفی خدمات جدید باعث ایجاد رقابت حرفه‌ای می‌شود.

– طراحی مجدد بسیار ارزان تر از ایجاد سایت اینترنتی جدید است و همچنین در زمان صرفه جویی می‌کند.

بسیاری از کارشناسان موافقند که باز طراحی سایت برای خارج از کشور به ازای هر سایت اینترنتی حداقل هر دو سال یکبار ضروری است. بنابراین، طراحی مجدد منجر به ایجاد سبک و طراحی کیفی جدید سایت، بهینه سازی ساختار آن، ساخت اطلاعات صحیح و همچنین اتصال ماژول‌های نرم افزاری کاربردی جدید می‌شود. همه این موارد به شما امکان می‌دهد کارایی وب سایت را افزایش دهید.

طراحی سایت شرکتی خارجی

با استفاده از خدمات شرکت رایان، قادر خواهید بود تا در کمترین زمان ممکن برای شرکت خود در داخل کشور و یا اینکه برای شرکت خود که شعبه‌های خارج کشور دارد، اقدام به طراحی سایت برای خارج از کشور جهت معرفی شرکت خود کنید. در واقع با این کار اعتبار خود را افزایش می‌دهید و باعث می‌شود تا افراد بیشتری کسب و کار شما را بشناسند.

درباره طراحی سایت شرکتی بیشتر بدانید!

 

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهی خارجی

اگر به دنبال این هستید تا محصولات خود را در خارج از کشور به فروش برسانید، شما به یک فروشگاه اینترنتی که به خارج از کشور سرویس دهد احتیاج دارد.

خدمات شرکت رایان قادر است تا برای شما اقدام به طراحی سایت برای خارج از کشور کند که فروشگاه نیز داشته باشد و از این جهت می‌توانید محصولات خود را در درون سایت خارجی خود به فروش برسانید.

درباره طراحی سایت فروشگاهی بیشتر بدانید!

ویژگی‌های طراحی سایت خارجی

همانطور که پیشتر ذکر شد، طراحی سایت برای خارج از کشور می‌تواند ویژگی‌های جذابی داشته باشد. شما می‌توانید با استفاده از خدمات شرکت رایان جهت طراحی سایت خارج از کشور، اقدام به داشتن انجمن خارجی جهت پرسش و پاسخ کاربران، ساخت اتوماسیون جهت استخدام افراد در خارج از کشور، ایجاد سیستم فروش پیشرفته برای کاربران خارجی و… کنید.

از ویژگی‌های ساخت سایت خارجی می‌توان به سئو بین الملل است که باعث می‌شود تا کاربران بیشماری در سراسر دنیا به سایت شما وارد شوند.

پیشنهاد میکنم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت بین المللی

قیمت طراحی سایت خارجی

قیمت طراحی سایت برای خارج از کشور به عوامل مختلفی بستگی دارد. مطمئنا هر چقدر که امکانات بیشتری از یک سایت بخواهید، اندکی هزینه آن نسبت به سایت معمولی بالاتر است. اگر شما یک سایت ساده جهت معرفی شرکت خود طراحی کنید، هزینه زیادی در پی نخواهد داشت.

جهت اینکه از قیمت طراحی سایت مطلع شوید، پیشنهاد می‌شود تا با شرکت رایان تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا از قیمت راه اندازی سایت خارجی مطلع شوید.

همچنین شما قادر خواهید بود تا مراجعه به سایت شرکت رایان، از قیمت‌های پیش فرض طراحی سایت حرفه‌ای مطلع شوید.

 

 

پشتیبانی فنی رایگان طراحی سایت خارجی

خدمات شرکت طراحی سایت رایان صرفا به طراحی سایت ختم نمی‌شود. در واقع، پروژه طراحی سایت برای خارج از کشور، شروع قرارداد کاری میان مشتری و شرکت رایان است.

اگر مشکلی برای سایت شما پیش آمد، جای هیچ نگرانی نیست. شرکت ریان آماده است تا هر نوع مشکلی که برای سایت پیش آمده است را برطرف کند.

شرکت رایان، مفتخر است که بیشترین میزان رضایت مشتری را میان کسب و کارهای مشابه دارد و از ابتدای کار تا به امروز، پشتیبانی فنی رایگان طراحی سایت خارجی و طراحی سایت در تهران / داخلی برای مشتریان خود داشته است.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت در چین | طراحی وب سایت در چین | شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت در اروپا | طراحی سایت اروپا | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دوازده + 20 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp