طراحی سایت حمل و نقل – طراحی سایت شرکت حمل و نقل (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

طراحی سایت حمل و نقل برای شرکت های حمل و نقل

طراحی سایت حمل و نقل، طراحی سایت اختصاصی برای یکی از مشاغل بسیار مهمی است که نبود آن چرخه اقتصادی یک کشور را از بین می برد و لازم است که افراد و صاحبان کسب و کار در این حیطه در تمامی موارد اعم از گستره خدمات، نرخ و داشتن وب سایت، بسیار حرفه ای عمل کنند تا موفقیت و بقای آنها در این کارزار شدیدا رقابتی کسب و کار تضمین شده باشد.
در ادامه قصد داریم به لزوم طراحی سایت حمل و نقل اشاره کنیم که در واقع متوجه خواهید شد که با عدم سرمایه گذاری در این بخش، چه ضررهای سنگینی متحمل می شوید:
 • تبلیغ خدمات شرکت حمل و نقل: یکی از روش های تبلیغ کسب و کار، وب سایت ها هستند که در فضای آنلاین استفاده می شوند و تأثیر آن به مراتب از روش های قدیمی بهتر است و هزینه های کمتری خواهید پرداخت. با راه اندازی سایت حمل و نقل، می توانید در سایر وب سایت های معروف تبلیغات کنید و خیلی سریع گستره مشتریان خود را افزایش دهید.
 • لازمه افزایش درآمد: ساخت سایت حمل و نقل برای افزایش درآمد و جذب مشتری بسیار ضروری است چرا که کاربران در فضای آنلاین کلمات و عبارات مختلفی را سرچ می کنند که اگر شما بازاریابی محتوایی اصولی انجام داده باشید، با قرار گرفتن در SERP یا نتایج جستجوی گوگل، در معرض دید کاربران قرار می گیرید و از خدمات شما استفاده خواهند کرد که منجر به افزایش درآمد می شود.
 • پایه و اساس برندسازی: بدون طراحی سایت حمل و نقل یا برندسازی صورت نمی گیرد یا اصلا پایدار نخواهد بود چرا که امروزه اکثر مشتریان و کاربران هر چیزی که به دنبال آن باشند، مخصوصا کسانی که هنوز شما را نمی شناسند، در اینترنت جستجو می کنند که هر چقدر بازدید بیشتر و رتبه بهتری داشته باشید، سریعتر تبدیل به برند می شوید.
 • جذب راحت نیرو: شما می توانید با ایجاد سایت حمل و نقل، آگهی جذب نیروی خود را در داخل سایت خود و سایر سایت های استخدامی درج کنید تا با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن، درخواست های بسیار زیادی دریافت نمایید که بررسی آنها حتی نیاز به مراجعه حضوری فرد داوطلب هم نیست.
 • بهترین کار برای کاهش هزینه ها در شروع کار: یکی از بهترین راهکارها برای شروع کسب و کارهای استارتاپی که توان پرداخت هزینه های تأسیس دفتر و غیره را ندارند، طراحی سایت حمل و نقل است که با یک طراحی اصولی و حرفه ای می توانید مشتریان زیادی کسب کرده و نه تنها هزینه بسیار کمتری برای شروع فعالیت بپردازید بلکه خدمات رسانی نامحدود از لحاظ زمانی و مکانی داشته باشید.
 • خدمات رسانی پیوسته: یکی از فاکتورهای بسیار مهم در زمینه خدمات رسانی پیوسته و دقیق به مشتریان، خدمات رسانی پیوسته و در دسترس بودن است که تنها با راه اندازی وب سایت امکان پذیر است. با این کار رضایت مشتریان بالا رفته و خودشان به بهترین تبلیغ کننده کسب و کارتان تبدیل می شوند.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت حمل و نقل

ساخت سایت حمل و نقل با توجه به نوع فعالیت و صنعتی که در آن قرار دارد باید یکسری ویژگی ها مشابه با سایر سایت ها داشته باشد و یکسری ویژگی ها نیز خاص این نوع فعالیت است که نبود آن بسیار ضربه زننده خواهد بود به همین دلیل توصیه می کنیم که هنگام طراحی سایت حمل و نقل حتما از شرکتی ماهر و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید و اگر خودتان مسئولیت طراحی سایتتان را بر عهده دارید موارد زیر را فراموش نکنید:
 • سازگار با سئو: یکی از مهمترین ویژگی هایی که نه تنها سایت های حمل و نقل بلکه تمامی سایت ها باید از آن برخوردار باشند، سازگاری کامل آن از طراحی تا تولید محتوا و غیره با اصول سئو می باشد چون به نتیجه رسیدن تمامی فعالیت ها و موفقیت کسب و کار در فضای آنلاین، تحت الشعاع آن قرار دارد.
 • سازگار با نسخه های موبایلی: موبایل ریسپانسیو بودن یکی از موارد بسیار مهم هنگام طراحی سایت حمل و نقل است و با اینکه جزو موارد حتمی سئو محسوب می شود ولی به دلیل اهمیت بیش از حد جداگانه به آن اشاره کردیم مخصوصا که از فاکتورهای پایه ای برای رتبه بندی سایت ها در گوگل و افزایش درآمد محسوب می شود چرا که اکثر کاربران امروزه از طریق موبایل و تبلت وارد دنیای اینترنت می شوند.
 • پرداخت با بستر امن: مشتریانی که وارد وب سایت شما می شوند و قصد دارند از خدمات شرکت حمل و نقل شما استفاده کنند باید بتوانند هزینه خدمات را پرداخت نمایند. فراهم کردن بستر آنلاین برای پرداخت کافی نیست بلکه باید امنیت آن را از طریق دریافت گواهینامه SSL و ملحق شدن پروتکل HTTPS به وب سایت تضمین کنید در غیر این صورت هیچ مشتری با شما همکاری نخواهد کرد.
 • چت آنلاین: بسیاری از افراد حوصله اینکه با شرکت تماس بگیرند و در صف مکالمه بمانند را ندارند و بهترین و سریعترین راه در این زمینه، چت آنلاین با کارشناسان می باشد لذا موقع طراحی سایت حمل و نقل به این ویژگی دقت کافی داشته باشید.
 • بخش تماس با ما و درباره ما: در بخش تماس با ما وب سایت باید کلیه راه های ارتباطی اعم از ایمیل، شماره ثابت و موبایل، آدرس حضوری (در صورت امکان) و نقشه گوگل را فراهم کنید و در بخش درباره ما نیز به شکل مختصر و مفید توضیح دهید که مزیت رقابتی شما نسبت به سایر رقبا چیست.
 • بخش ارسال فرم همکاری: یکی از ویژگی های مهم در طراحی سایت حمل و نقل، قراردهی بخشی برای مطالعه و ارسال فرم همکاری به همراه رزومه است تا هم حجم مکالمات با کارشناسان به شدت کاهش پیدا کند و هم اینکه سریعتر بتوانید تمامی آنها را بررسی کنید.
 • سازگاری با CRM: از جمله ویژگی های بسیار جالب که در جذب مشتریان بسیار اثرگذار است و باید در طراحی سایت حمل و نقل حتما به آن توجه کرد، سازگاری و ادغام کامل برنامه های CRM یا مدیریت ارتباط با مشتریان است. با این نرم افزار می توانید به محض تماس از طرف مشتری سریعا اطلاعات آن و سابقه استفاده از خدمات شرکت و غیره را مشاهده کرده و نوع مکالمه و شروع آن را متناسب با نوع مشتری تغییر دهید. اطلاع رسانی در مورد کسب و کار را به شکل پیامکی یا اینترنتی انتقال داده و تلاش خود را برای حفظ رضایت مشتریان محدود به زمان و مکان همکاری نکنید.
 • طراحی ساده با رابط کاربری حرفه ای: باید طراحی سایت حمل و نقل به نحوی باشد که مشتریان با ورود به وب سایت و بررسی گزینه ها سریعا به مطلب یا عنوان مدنظر خود دست پیدا کنند و معطل نشوند و فضاهای خالی را با تبلیغات بیش از حد از بین نبرید چون بازدیدکننده را خسته می کند.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت حمل و نقل

در عنوان ابتدایی تا حدی می توانیم بگوییم که به مزایای طراحی سایت حمل و نقل اشاره کردیم که تا چه میزان روی پیشرفت و رونق کسب و کار این نوع شرکت ها اثرگذار است و به راحتی می توان از روی میزان درآمد شرکت های حمل و نقلی دارای وب سایت و بدون وب سایت این موضوع را تأیید کرد.
در این بخش قصد داریم به مزایای بسیار مهم راه اندازی سایت حمل و نقل اشاره کنیم که با نداشتن وب سایت آنها را از دست می دهید و با هر روز تأخیر در این قضیه، بیشتر به کسب و کارتان ضربه خواهید زد:
 • دسترس پذیری در همه جا: مشتریان شرکت های حمل و نقلی که وب سایت دارند، برای استفاده از خدمات آنها نیاز به مراجعه حضوری ندارند و در هر زمان و هر جایی می توانند از طریق موبایل و تبلت و یک اتصال اینترنت ساده، درخواست خود را ثبت نمایند.
 • اعتمادسازی راحت با مشتریان: یکی از مواردی که در جلب نظر مشتریان و اعتمادسازی نقش دارد، این است که بفهمند گزینه مناسبی را انتخاب کرده اند و این مورد فقط با مقایسه سوابق کاری، کیفیت و گستره خدمات، هزینه خدمات رسانی و غیره با رقبا امکان پذیر است که با وب سایت این مورد به راحتی قابل بررسی است و مشتریان گول تبلیغات و ادعاهای دروغ را نخواهند خورد.
 • نشانه حرفه ای بودن: طراحی سایت حمل و نقل، جدیت مدیران این شرکت ها را برای حرفه ای گرایی در شغل و حیطه فعالیت نشان می دهد مثل قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی، خدمات رسانی نامحدود و برندسازی آنلاین.
 • پیگیری پروسه کار توسط مشتری بدون حضور در شرکت یا تماس تلفنی: با ساخت سایت حمل و نقل بسیاری از تماس های تلفنی و پیگیری های مشتریان از طریق شرکت حذف می شود و به راحتی می توانند از طریق پنل کاربری و وب سایت آنها را حل کنند و کارشناسان نیز به جنبه های مهمتر مشتریان بپردازند.
 • امکان مدیریت و برنامه ریزی برای سرویس دهی ماشین ها: در فضای وب سایت و با توجه به سفارشات دریافتی بهتر می توان برای ارائه سفارشات به رانندگان برنامه ریزی کرد و تداخلات در برنامه پیش نخواهد آمد چرا که در پنل کاربری مشتریان مشخص شده که در هر روز چه تعداد ماشین آماده خدمات رسانی برای کدام شهرها هستند و لذا برنامه ریزی بدون نقصی انجام خواهد شد.

همانطور که مشاهده کردید با ایجاد سایت حمل و نقل، مزایایی نصیب شما خواهد شد که بدون آن امکان پذیر نیست و یا اینکه کیفیت لازم که مطابق با سلیقه مشتریان باشد را نخواهد داشت.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت حمل و نقل

امکاناتی که موقع طراحی وب سایت حمل و نقل در نظر گرفته می شوند و به صاحبان این مشاغل و شرکت ها توصیه شده که به هیچ وجه از آنها غافل نگردند، همان انتظارات، نیازها و خواسته های مشتریان است که در طی بررسی های مختلف مشخص شده است.
لذا رعایت امکاناتی که به آنها اشاره خواهیم کرد بسیار ضروری است چرا که اگر رضایت مشتریان را جلب نکنید و نتوانید مشتریان جدید کسب کنید، نه تنها وجهه آنلاین بلکه برندتان را خراب خواهید کرد پس حتما از شرکت طراح وب سایت خود درخواست کنید که این موارد را در نظر داشته باشند:
 • مشاوره آنلاین: ویژگی مشاوره آنلاین در وقت کاربران بسیار صرفه جویی می کند و به راحتی می توانند سؤالات خود را کارشناسان بپرسند بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی داشته باشند. همچنین مشاوره آنلاین در طراحی سایت حمل و نقل از جمله امکاناتی است که به بازدید کنندگان می فهماند، شما برای مشتریان خود ارزش قائل هستید و حرفه ای کار می کنید.
 • پرداخت آنلاین: وب سایت های خدماتی مثل سایت حمل و نقل را نمی توان بدون پرداخت آنلاین تصور کرد چون با این کار یکی از دلایل و ماهیت های آن زیر سؤال می رود. البته امن بودن روش پرداختی با پروتکل HTTPS از طریق دریافت گواهینامه SSL هم بسیار ضروری است.
 • بررسی آنلاین وضعیت محموله: باید این امکان در سایت فراهم باشد تا هر مشتری از طریق پنل کاربری خود بتواند وضعیت بسته مرسوله خود را پیگیری کند و این کار اعتماد زیادی را تشکیل می دهد.
 • محاسبه زمان تحویل و قیمت: همیشه شفاف سازی کاری و قیمت ها برای بازدید کنندگان و مشتریان بسیار خوشایند است و برای اینکه در طراحی سایت حمل و نقل این مورد را رعایت کنید، باید سیستم محاسبه گر آنلاین زمان تحویل مرسوله و قیمت نهایی را قرار دهید.
 • بخش نظرات: باید بخشی را در سایت خود تحت عنوان رضایت مشتریان قرار بدهید تا کسانی که سابقه همکاری با شما داشته اند نظر خود را بیان کنند تا کیفیت کاری شما نه به صورت ادعا بلکه به شکل واقعی اثبات گردد. پس به این مورد در طراحی سایت حمل و نقل توجه ویژه ای داشته باشید.
 • نمونه کار و رزومه: ادعا کردن سابقه کاری و همکاری با مشتریان بزرگ تأثیر بسیار کمتری نسبت به این دارد که بخشی را تحت عنوان نمونه کار یا سابقه کاری قرار دهید و به طور مشخص هر یک را همراه با نظر مشتری در سایت بگذارید. با توجه به اینکه برخی مرسوله ها بسیار حساس هستند و نیاز به مهارت بالایی در مدیریت و جابجایی است مؤثرترین روش در طراحی سایت حمل و نقل، برای اعتمادسازی، بخش نمونه کار می باشد.
 • لینک شبکه های اجتماعی: کاربران پس از اینکه با وب سایت شما آشنا شدند تمایل دارند پیگیری های بعدی خود را از طریق شبکه های اجتماعی انجام دهند چون بیش از 50% کاربران از طریق موبایل و تبلت و از طریق شبکه های اجتماعی همان خدمات را دریافت می کنند پس در طراحی سایت حمل و نقل، لینک شبکه های اجتماعی خود را در فوتر یا هدر وب سایت قرار دهید.
 • تهیه منظم نسخه پشتیبان و تأمین امنیت: با توجه به اینکه اطلاعات محرمانه مشتریان در وب سایت شرکت های حمل و نقل ذخیره می شود پس بسیار مهم است که در درجه اول امنیت وب سایت تأمین شود و برای صاحبان وب سایت این امکان به شکل خودکار فراهم شده باشد که طبق برنامه زمانی مدنظر آنها نسخه پشتیبان از اطلاعات گرفته شود پس حتما این مورد را در طراحی سایت حمل و نقل رعایت کنید.

هزینه طراحی سایت حمل و نقل

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت حمل و نقل چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

در طراحی سایت حمل و نقل علاوه بر موارد گفته شده باید یکسری نکات هم بکار گرفته شوند تا کارهای قبلی که در جهت حفظ اصول سئو و رتبه گرفتن وب سایت و از همه مهمتر کسب رضایت مشتریان و وفاداری آنها به برندتان انجام داده اید نتیجه بدهد. در این قسمت به مهمترین نکات در زمینه ساخت سایت حمل و نقل اشاره می کنیم:
 • موبایل ریسپانسیو: اولین مورد مهمی که باید در طراحی سایت حمل و نقل رعایت کرد، لود شدن صحیح و بدون اشکال وب سایت روی گوشی های موبایل و تبلت است چون اکثر کاربران از این طریق وارد دنیای اینترنت می شوند.
 • سرعت سایت: کاربران اینترنت تحمل صبر کردن بیش از 3 ثانیه ماندن داخل یک وب سایت را ندارند پس حتما از طراح و برنامه نویس حرفه ای برای طراحی سایت حمل و نقل خود استفاده کنید تا دچار این مشکل نشوید.
 • رابط کاربری ساده و منوهای حرفه ای: طراحی وب سایت حمل و نقل باید طوری انجام شده باشد که کاربر با ورود به وب سایت سردرگم نشود و اگر از قبل اطلاعاتی دارد و فورا می خواهد به مطلب یا خدمات مدنظر خود مراجعه کند سریعا از طریق منوها به آن دسترسی داشته باشد. ضمنا بخش سرچ وب سایت نیز باید هوشمند و حرفه ای طراحی شده باشد.
 • تصاویر و ویدیو: اینکه فقط داخل وب سایت خود از متن استفاده کرده باشید اصلا جالب نیست می توانید با یک فیلم کوتاه در صفحه اصلی سایت کل هدف و خدمات شرکت خود را به بهترین نحو نشان دهید و تأثیر اولیه شگفت انگیزی روی مخاطب داشته باشید. ضمنا در طراحی سایت حمل و نقل از تصاویر غافل نشوید.
 • سیستم CRM: همانطور که گفته شد سیستم CRM بهترین ابزار برای پشتیبانی و مدیریت حرفه ای ارتباط با مشتریان است که حرفه ای بودن شما را هم می رساند و موفقیت زیاد شما را در کسب مشتریان دائمی تا حد زیادی تأمین می کند چون به خوبی می فهمید که نیاز هر دسته از مشتریان چیست و چه نقاط ضعف و قوتی دارید پس این مورد را نباید در طراحی سایت حمل و نقل فراموش کنید.
 • رنگ و لوگو: رنگ لوگو و برند با رنگ وب سایت باید همخوانی داشته باشد. از طرفی رنگ پس زمینه وب سایت هم نباید باعث گم شدن جملات شوند. همچنین رنگی که برای لوگو و وب سایت انتخاب می کنید باید ماهیت جدی داشته باشد و از انتخاب رنگ های فانتزی و خیلی شاد اجتناب کنید.
 • رعایت اصول سئو: هدف از طراحی سایت حمل و نقل در درجه اول باید حفظ رضایت مشتریان و کسب مشتریان دائمی باشد و در این مسیر حتما باید از تکنیک ها و اصول سئو هم کمک بگیرید که بدون آنها امکان پذیر نیست پس اگر نسبت به حوزه سئو شناخت کافی و حرفه ای ندارید حتما از شرکت حرفه ای و با سابقه در زمینه طراحی سایت حمل و نقل استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

شرکت رایان، برتر در خدمات دهی و کیفیت بالای طراحی سایت حمل و نقل

شرکت طراحی سایت رایان با در اختیار داشتن تیمی از افراد متخصص و حرفه ای، با سابقه کار زیاد و درصد بالای رضایت مشتریان و قیمت طراحی سایت بسیار مناسب به انتخاب اول صاحبان کسب و کارهای مختلف مخصوصا شرکت های حمل و نقل تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برخی از بزرگترین سایت های حمل و نقل دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

طراحی سایت حمل و نقل برای شرکت های حمل و نقل

طراحی سایت حمل و نقل، طراحی سایت اختصاصی برای یکی از مشاغل بسیار مهمی است که نبود آن چرخه اقتصادی یک کشور را از بین می برد و لازم است که افراد و صاحبان کسب و کار در این حیطه در تمامی موارد اعم از گستره خدمات، نرخ و داشتن وب سایت، بسیار حرفه ای عمل کنند تا موفقیت و بقای آنها در این کارزار شدیدا رقابتی کسب و کار تضمین شده باشد.
در ادامه قصد داریم به لزوم طراحی سایت حمل و نقل اشاره کنیم که در واقع متوجه خواهید شد که با عدم سرمایه گذاری در این بخش، چه ضررهای سنگینی متحمل می شوید:
 • تبلیغ خدمات شرکت حمل و نقل: یکی از روش های تبلیغ کسب و کار، وب سایت ها هستند که در فضای آنلاین استفاده می شوند و تأثیر آن به مراتب از روش های قدیمی بهتر است و هزینه های کمتری خواهید پرداخت. با راه اندازی سایت حمل و نقل، می توانید در سایر وب سایت های معروف تبلیغات کنید و خیلی سریع گستره مشتریان خود را افزایش دهید.
 • لازمه افزایش درآمد: ساخت سایت حمل و نقل برای افزایش درآمد و جذب مشتری بسیار ضروری است چرا که کاربران در فضای آنلاین کلمات و عبارات مختلفی را سرچ می کنند که اگر شما بازاریابی محتوایی اصولی انجام داده باشید، با قرار گرفتن در SERP یا نتایج جستجوی گوگل، در معرض دید کاربران قرار می گیرید و از خدمات شما استفاده خواهند کرد که منجر به افزایش درآمد می شود.
 • پایه و اساس برندسازی: بدون طراحی سایت حمل و نقل یا برندسازی صورت نمی گیرد یا اصلا پایدار نخواهد بود چرا که امروزه اکثر مشتریان و کاربران هر چیزی که به دنبال آن باشند، مخصوصا کسانی که هنوز شما را نمی شناسند، در اینترنت جستجو می کنند که هر چقدر بازدید بیشتر و رتبه بهتری داشته باشید، سریعتر تبدیل به برند می شوید.
 • جذب راحت نیرو: شما می توانید با ایجاد سایت حمل و نقل، آگهی جذب نیروی خود را در داخل سایت خود و سایر سایت های استخدامی درج کنید تا با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن، درخواست های بسیار زیادی دریافت نمایید که بررسی آنها حتی نیاز به مراجعه حضوری فرد داوطلب هم نیست.
 • بهترین کار برای کاهش هزینه ها در شروع کار: یکی از بهترین راهکارها برای شروع کسب و کارهای استارتاپی که توان پرداخت هزینه های تأسیس دفتر و غیره را ندارند، طراحی سایت حمل و نقل است که با یک طراحی اصولی و حرفه ای می توانید مشتریان زیادی کسب کرده و نه تنها هزینه بسیار کمتری برای شروع فعالیت بپردازید بلکه خدمات رسانی نامحدود از لحاظ زمانی و مکانی داشته باشید.
 • خدمات رسانی پیوسته: یکی از فاکتورهای بسیار مهم در زمینه خدمات رسانی پیوسته و دقیق به مشتریان، خدمات رسانی پیوسته و در دسترس بودن است که تنها با راه اندازی وب سایت امکان پذیر است. با این کار رضایت مشتریان بالا رفته و خودشان به بهترین تبلیغ کننده کسب و کارتان تبدیل می شوند.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت حمل و نقل

ساخت سایت حمل و نقل با توجه به نوع فعالیت و صنعتی که در آن قرار دارد باید یکسری ویژگی ها مشابه با سایر سایت ها داشته باشد و یکسری ویژگی ها نیز خاص این نوع فعالیت است که نبود آن بسیار ضربه زننده خواهد بود به همین دلیل توصیه می کنیم که هنگام طراحی سایت حمل و نقل حتما از شرکتی ماهر و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید و اگر خودتان مسئولیت طراحی سایتتان را بر عهده دارید موارد زیر را فراموش نکنید:
 • سازگار با سئو: یکی از مهمترین ویژگی هایی که نه تنها سایت های حمل و نقل بلکه تمامی سایت ها باید از آن برخوردار باشند، سازگاری کامل آن از طراحی تا تولید محتوا و غیره با اصول سئو می باشد چون به نتیجه رسیدن تمامی فعالیت ها و موفقیت کسب و کار در فضای آنلاین، تحت الشعاع آن قرار دارد.
 • سازگار با نسخه های موبایلی: موبایل ریسپانسیو بودن یکی از موارد بسیار مهم هنگام طراحی سایت حمل و نقل است و با اینکه جزو موارد حتمی سئو محسوب می شود ولی به دلیل اهمیت بیش از حد جداگانه به آن اشاره کردیم مخصوصا که از فاکتورهای پایه ای برای رتبه بندی سایت ها در گوگل و افزایش درآمد محسوب می شود چرا که اکثر کاربران امروزه از طریق موبایل و تبلت وارد دنیای اینترنت می شوند.
 • پرداخت با بستر امن: مشتریانی که وارد وب سایت شما می شوند و قصد دارند از خدمات شرکت حمل و نقل شما استفاده کنند باید بتوانند هزینه خدمات را پرداخت نمایند. فراهم کردن بستر آنلاین برای پرداخت کافی نیست بلکه باید امنیت آن را از طریق دریافت گواهینامه SSL و ملحق شدن پروتکل HTTPS به وب سایت تضمین کنید در غیر این صورت هیچ مشتری با شما همکاری نخواهد کرد.
 • چت آنلاین: بسیاری از افراد حوصله اینکه با شرکت تماس بگیرند و در صف مکالمه بمانند را ندارند و بهترین و سریعترین راه در این زمینه، چت آنلاین با کارشناسان می باشد لذا موقع طراحی سایت حمل و نقل به این ویژگی دقت کافی داشته باشید.
 • بخش تماس با ما و درباره ما: در بخش تماس با ما وب سایت باید کلیه راه های ارتباطی اعم از ایمیل، شماره ثابت و موبایل، آدرس حضوری (در صورت امکان) و نقشه گوگل را فراهم کنید و در بخش درباره ما نیز به شکل مختصر و مفید توضیح دهید که مزیت رقابتی شما نسبت به سایر رقبا چیست.
 • بخش ارسال فرم همکاری: یکی از ویژگی های مهم در طراحی سایت حمل و نقل، قراردهی بخشی برای مطالعه و ارسال فرم همکاری به همراه رزومه است تا هم حجم مکالمات با کارشناسان به شدت کاهش پیدا کند و هم اینکه سریعتر بتوانید تمامی آنها را بررسی کنید.
 • سازگاری با CRM: از جمله ویژگی های بسیار جالب که در جذب مشتریان بسیار اثرگذار است و باید در طراحی سایت حمل و نقل حتما به آن توجه کرد، سازگاری و ادغام کامل برنامه های CRM یا مدیریت ارتباط با مشتریان است. با این نرم افزار می توانید به محض تماس از طرف مشتری سریعا اطلاعات آن و سابقه استفاده از خدمات شرکت و غیره را مشاهده کرده و نوع مکالمه و شروع آن را متناسب با نوع مشتری تغییر دهید. اطلاع رسانی در مورد کسب و کار را به شکل پیامکی یا اینترنتی انتقال داده و تلاش خود را برای حفظ رضایت مشتریان محدود به زمان و مکان همکاری نکنید.
 • طراحی ساده با رابط کاربری حرفه ای: باید طراحی سایت حمل و نقل به نحوی باشد که مشتریان با ورود به وب سایت و بررسی گزینه ها سریعا به مطلب یا عنوان مدنظر خود دست پیدا کنند و معطل نشوند و فضاهای خالی را با تبلیغات بیش از حد از بین نبرید چون بازدیدکننده را خسته می کند.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت حمل و نقل

در عنوان ابتدایی تا حدی می توانیم بگوییم که به مزایای طراحی سایت حمل و نقل اشاره کردیم که تا چه میزان روی پیشرفت و رونق کسب و کار این نوع شرکت ها اثرگذار است و به راحتی می توان از روی میزان درآمد شرکت های حمل و نقلی دارای وب سایت و بدون وب سایت این موضوع را تأیید کرد.
در این بخش قصد داریم به مزایای بسیار مهم راه اندازی سایت حمل و نقل اشاره کنیم که با نداشتن وب سایت آنها را از دست می دهید و با هر روز تأخیر در این قضیه، بیشتر به کسب و کارتان ضربه خواهید زد:
 • دسترس پذیری در همه جا: مشتریان شرکت های حمل و نقلی که وب سایت دارند، برای استفاده از خدمات آنها نیاز به مراجعه حضوری ندارند و در هر زمان و هر جایی می توانند از طریق موبایل و تبلت و یک اتصال اینترنت ساده، درخواست خود را ثبت نمایند.
 • اعتمادسازی راحت با مشتریان: یکی از مواردی که در جلب نظر مشتریان و اعتمادسازی نقش دارد، این است که بفهمند گزینه مناسبی را انتخاب کرده اند و این مورد فقط با مقایسه سوابق کاری، کیفیت و گستره خدمات، هزینه خدمات رسانی و غیره با رقبا امکان پذیر است که با وب سایت این مورد به راحتی قابل بررسی است و مشتریان گول تبلیغات و ادعاهای دروغ را نخواهند خورد.
 • نشانه حرفه ای بودن: طراحی سایت حمل و نقل، جدیت مدیران این شرکت ها را برای حرفه ای گرایی در شغل و حیطه فعالیت نشان می دهد مثل قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی، خدمات رسانی نامحدود و برندسازی آنلاین.
 • پیگیری پروسه کار توسط مشتری بدون حضور در شرکت یا تماس تلفنی: با ساخت سایت حمل و نقل بسیاری از تماس های تلفنی و پیگیری های مشتریان از طریق شرکت حذف می شود و به راحتی می توانند از طریق پنل کاربری و وب سایت آنها را حل کنند و کارشناسان نیز به جنبه های مهمتر مشتریان بپردازند.
 • امکان مدیریت و برنامه ریزی برای سرویس دهی ماشین ها: در فضای وب سایت و با توجه به سفارشات دریافتی بهتر می توان برای ارائه سفارشات به رانندگان برنامه ریزی کرد و تداخلات در برنامه پیش نخواهد آمد چرا که در پنل کاربری مشتریان مشخص شده که در هر روز چه تعداد ماشین آماده خدمات رسانی برای کدام شهرها هستند و لذا برنامه ریزی بدون نقصی انجام خواهد شد.

همانطور که مشاهده کردید با ایجاد سایت حمل و نقل، مزایایی نصیب شما خواهد شد که بدون آن امکان پذیر نیست و یا اینکه کیفیت لازم که مطابق با سلیقه مشتریان باشد را نخواهد داشت.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت حمل و نقل

امکاناتی که موقع طراحی وب سایت حمل و نقل در نظر گرفته می شوند و به صاحبان این مشاغل و شرکت ها توصیه شده که به هیچ وجه از آنها غافل نگردند، همان انتظارات، نیازها و خواسته های مشتریان است که در طی بررسی های مختلف مشخص شده است.
لذا رعایت امکاناتی که به آنها اشاره خواهیم کرد بسیار ضروری است چرا که اگر رضایت مشتریان را جلب نکنید و نتوانید مشتریان جدید کسب کنید، نه تنها وجهه آنلاین بلکه برندتان را خراب خواهید کرد پس حتما از شرکت طراح وب سایت خود درخواست کنید که این موارد را در نظر داشته باشند:
 • مشاوره آنلاین: ویژگی مشاوره آنلاین در وقت کاربران بسیار صرفه جویی می کند و به راحتی می توانند سؤالات خود را کارشناسان بپرسند بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی داشته باشند. همچنین مشاوره آنلاین در طراحی سایت حمل و نقل از جمله امکاناتی است که به بازدید کنندگان می فهماند، شما برای مشتریان خود ارزش قائل هستید و حرفه ای کار می کنید.
 • پرداخت آنلاین: وب سایت های خدماتی مثل سایت حمل و نقل را نمی توان بدون پرداخت آنلاین تصور کرد چون با این کار یکی از دلایل و ماهیت های آن زیر سؤال می رود. البته امن بودن روش پرداختی با پروتکل HTTPS از طریق دریافت گواهینامه SSL هم بسیار ضروری است.
 • بررسی آنلاین وضعیت محموله: باید این امکان در سایت فراهم باشد تا هر مشتری از طریق پنل کاربری خود بتواند وضعیت بسته مرسوله خود را پیگیری کند و این کار اعتماد زیادی را تشکیل می دهد.
 • محاسبه زمان تحویل و قیمت: همیشه شفاف سازی کاری و قیمت ها برای بازدید کنندگان و مشتریان بسیار خوشایند است و برای اینکه در طراحی سایت حمل و نقل این مورد را رعایت کنید، باید سیستم محاسبه گر آنلاین زمان تحویل مرسوله و قیمت نهایی را قرار دهید.
 • بخش نظرات: باید بخشی را در سایت خود تحت عنوان رضایت مشتریان قرار بدهید تا کسانی که سابقه همکاری با شما داشته اند نظر خود را بیان کنند تا کیفیت کاری شما نه به صورت ادعا بلکه به شکل واقعی اثبات گردد. پس به این مورد در طراحی سایت حمل و نقل توجه ویژه ای داشته باشید.
 • نمونه کار و رزومه: ادعا کردن سابقه کاری و همکاری با مشتریان بزرگ تأثیر بسیار کمتری نسبت به این دارد که بخشی را تحت عنوان نمونه کار یا سابقه کاری قرار دهید و به طور مشخص هر یک را همراه با نظر مشتری در سایت بگذارید. با توجه به اینکه برخی مرسوله ها بسیار حساس هستند و نیاز به مهارت بالایی در مدیریت و جابجایی است مؤثرترین روش در طراحی سایت حمل و نقل، برای اعتمادسازی، بخش نمونه کار می باشد.
 • لینک شبکه های اجتماعی: کاربران پس از اینکه با وب سایت شما آشنا شدند تمایل دارند پیگیری های بعدی خود را از طریق شبکه های اجتماعی انجام دهند چون بیش از 50% کاربران از طریق موبایل و تبلت و از طریق شبکه های اجتماعی همان خدمات را دریافت می کنند پس در طراحی سایت حمل و نقل، لینک شبکه های اجتماعی خود را در فوتر یا هدر وب سایت قرار دهید.
 • تهیه منظم نسخه پشتیبان و تأمین امنیت: با توجه به اینکه اطلاعات محرمانه مشتریان در وب سایت شرکت های حمل و نقل ذخیره می شود پس بسیار مهم است که در درجه اول امنیت وب سایت تأمین شود و برای صاحبان وب سایت این امکان به شکل خودکار فراهم شده باشد که طبق برنامه زمانی مدنظر آنها نسخه پشتیبان از اطلاعات گرفته شود پس حتما این مورد را در طراحی سایت حمل و نقل رعایت کنید.

هزینه طراحی سایت حمل و نقل

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت حمل و نقل چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

در طراحی سایت حمل و نقل علاوه بر موارد گفته شده باید یکسری نکات هم بکار گرفته شوند تا کارهای قبلی که در جهت حفظ اصول سئو و رتبه گرفتن وب سایت و از همه مهمتر کسب رضایت مشتریان و وفاداری آنها به برندتان انجام داده اید نتیجه بدهد. در این قسمت به مهمترین نکات در زمینه ساخت سایت حمل و نقل اشاره می کنیم:
 • موبایل ریسپانسیو: اولین مورد مهمی که باید در طراحی سایت حمل و نقل رعایت کرد، لود شدن صحیح و بدون اشکال وب سایت روی گوشی های موبایل و تبلت است چون اکثر کاربران از این طریق وارد دنیای اینترنت می شوند.
 • سرعت سایت: کاربران اینترنت تحمل صبر کردن بیش از 3 ثانیه ماندن داخل یک وب سایت را ندارند پس حتما از طراح و برنامه نویس حرفه ای برای طراحی سایت حمل و نقل خود استفاده کنید تا دچار این مشکل نشوید.
 • رابط کاربری ساده و منوهای حرفه ای: طراحی وب سایت حمل و نقل باید طوری انجام شده باشد که کاربر با ورود به وب سایت سردرگم نشود و اگر از قبل اطلاعاتی دارد و فورا می خواهد به مطلب یا خدمات مدنظر خود مراجعه کند سریعا از طریق منوها به آن دسترسی داشته باشد. ضمنا بخش سرچ وب سایت نیز باید هوشمند و حرفه ای طراحی شده باشد.
 • تصاویر و ویدیو: اینکه فقط داخل وب سایت خود از متن استفاده کرده باشید اصلا جالب نیست می توانید با یک فیلم کوتاه در صفحه اصلی سایت کل هدف و خدمات شرکت خود را به بهترین نحو نشان دهید و تأثیر اولیه شگفت انگیزی روی مخاطب داشته باشید. ضمنا در طراحی سایت حمل و نقل از تصاویر غافل نشوید.
 • سیستم CRM: همانطور که گفته شد سیستم CRM بهترین ابزار برای پشتیبانی و مدیریت حرفه ای ارتباط با مشتریان است که حرفه ای بودن شما را هم می رساند و موفقیت زیاد شما را در کسب مشتریان دائمی تا حد زیادی تأمین می کند چون به خوبی می فهمید که نیاز هر دسته از مشتریان چیست و چه نقاط ضعف و قوتی دارید پس این مورد را نباید در طراحی سایت حمل و نقل فراموش کنید.
 • رنگ و لوگو: رنگ لوگو و برند با رنگ وب سایت باید همخوانی داشته باشد. از طرفی رنگ پس زمینه وب سایت هم نباید باعث گم شدن جملات شوند. همچنین رنگی که برای لوگو و وب سایت انتخاب می کنید باید ماهیت جدی داشته باشد و از انتخاب رنگ های فانتزی و خیلی شاد اجتناب کنید.
 • رعایت اصول سئو: هدف از طراحی سایت حمل و نقل در درجه اول باید حفظ رضایت مشتریان و کسب مشتریان دائمی باشد و در این مسیر حتما باید از تکنیک ها و اصول سئو هم کمک بگیرید که بدون آنها امکان پذیر نیست پس اگر نسبت به حوزه سئو شناخت کافی و حرفه ای ندارید حتما از شرکت حرفه ای و با سابقه در زمینه طراحی سایت حمل و نقل استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

شرکت رایان، برتر در خدمات دهی و کیفیت بالای طراحی سایت حمل و نقل

شرکت طراحی سایت رایان با در اختیار داشتن تیمی از افراد متخصص و حرفه ای، با سابقه کار زیاد و درصد بالای رضایت مشتریان و قیمت طراحی سایت بسیار مناسب به انتخاب اول صاحبان کسب و کارهای مختلف مخصوصا شرکت های حمل و نقل تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برخی از بزرگترین سایت های حمل و نقل دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

1 × 5 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp