طراحی سایت مهاجرتی حرفه ای با قیمت مناسب – ساخت سایت مهاجرتی (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

طراحی سایت مهاجرتی و لزوم انجام آن برای موسسات مهاجرتی!

طراحی سایت مهاجرتی یکی از حساس ترین پروژه های طراحی سایت به خاطر درجه اهمیت بالای این نوع از کسب و کارهاست که باید اطلاعات کاملا دقیق و آپدیت شده ای را با گرافیک و ویژگی های کامل و بدون نقص به مشتریان ارائه کنند و بازدیدکنندگان این نوع از سایت گروه خاصی از جامعه هستند که بی نقص بودن به معنای واقعی کلمه برای آنها بسیار اهمیت دارد لذا طراحی سایت مهاجرتی تا مرحله راه اندازی باید بسیار دقیق و اصولی انجام گیرد.
قطعا تا به حال متوجه حضور مؤسسات و شرکت های مهاجرتی و اقامتی مختلف در محدوده محل زندگی خود شده اید که افراد مختلف طبق آشنایی مختلف خود به این مراکز مراجعه می کنند و تا حدی به جواب سؤالات و مشکلات خود می رسند. اما نکته مهمتر این است که راه اندازی سایت مهاجرتی در دنیای دیجیتالی امروزی یک امر ضروری و بسیار واجب محسوب می گردد چرا که افراد به دلیل مشغله های گوناگون فرصت و حوصله زیادی برای مراجعه حضوری ندارند و ترجیح می دهند از طریق وب سایت های مهاجرتی به جواب سؤالات خود برسند.
از طرفی نیز با طراحی سایت مهاجرتی به خیلی از سؤالات مشتریان می توان پاسخ داد که عملا از طریق مراجعه حضوری امکان خدمات رسانی به صدها و یا شاید هزاران مشتری امکان پذیر نیست به همین دلیل با ساخت سایت مهاجرتی سعی می شود که به سؤالات خود جواب دهند و در صورت نیاز به صورت تلفنی به راحتی تماس بگیرند و از هر جایی امکان برقراری ارتباط و دریافت مشتری فراهم شود.
بعضی از رایجترین سؤالاتی که با ایجاد سایت مهاجرتی می توان به آنها پاسخ داد عبارتند از: بهترین کشورها برای اقامت ایرانیان، نحوه همکاری، پروسه دریافت ویزا برای کشور مدنظر، توضیح شیوه های رایج و قانونی مهاجرت، مشکلات و سختی های مهاجرت، هزینه مهاجرت کردن و زندگی در خارج از کشور و غیره. لذا با طراحی سایت مهاجرتی می توان به نحوی پیش از تماس مشتریان به آنها مشاوره داد تا اطلاعات پایه ای داشته باشند تا خدمات رسانی بهتری انجام شود.

ضمنا با توجه به اینکه فقط با ساخت سایت مهاجرتی است که می توان به متقاضیان مهاجرت از سراسر ایران و جهان دسترسی پیدا کرد چنانچه شرکت ها و سازمان های مهاجرتی اقدامی در زمینه طراحی سایت مهاجرتی از طریق دانش فردی یا همکاری با شرکت های حرفه ای و با سابقه درخشان در این زمینه نداشته باشند قطعا درآمد زیادی از دست داده و نخواهند توانست به فعالیت کاری خود ادامه دهند.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت مهاجرتی

طراحی سایت مهاجرتی باید به گونه ای باشد که مخاطبین با ورود به آن احساس کنند که مؤسسه مهاجرتی درستی را انتخاب کرده اند و اینجا همان وب سایتی است که جواب سؤالات خود را پیدا خواهند کرد. اما چطور کاری کنید که ساخت سایت مهاجرتی چنین احساسی را به مخاطب شما منتقل کند؟ در صورتی که ویژگی های زیر در وب سایت شما وجود داشته باشند می توانید مطمئن باشید که مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب خواهید کرد:
 • در طراحی سایت مهاجرتی گرافیک و کیفیت کلی سایت بسیار مهم است تا مخاطب در همان بدو ورود مجذوب آن شود.
 • در طراحی وب سایت مهاجرتی باید مشاوره آنلاین نیز لحاظ شود تا مشتریان بتوانند خیلی سریعتر به جواب سؤالات خود برسند. توجه داشته باشید که قرار دادن بخش مشاوره آنلاین غیر کاربردی که در بعضی سایت ها به صورت غیرفعال قرار دارند نتیجه بدتری نسبت به نبود این ویژگی خواهد داشت.
 • ریسپانسیو بودن یا واکنشگرا بودن در طراحی سایت مهاجرتی ویژگی است که هم در رضایت کاربران اثر زیادی می گذارد چون اکثر آنها از طریق موبایل سرچ می کنند و هم اینکه باعث بهبود رتبه سایت نیز می شود چون ویژگی است که از عوامل رتبه دهی موتور جستجوی گوگل نیز هست.
 • سرعت نیز ویژگی دیگری است که باید در طراحی سایت مهاجرتی به آن توجه ویژه ای بشود چرا که معمولا زیر 3 ثانیه باید وب سایت لود شود در غیر این صورت کاربران سایت شما را ترک خواهند کرد.
 • رابط کاربری یا طراحی هوشمندانه منوها به نحوی که هر کشور دسته بندی خاص و کامل خود را داشته باشد و از این طریق کاربران به راحتی بتوانند به موارد مدنظر خود دست پیدا کنند.
 • امکان درج نظرات کسانی که از طریق مؤسسه شما مهاجرت کرده اند تا حس اعتماد در بیننده ایجاد گردد.
 • طراحی قالب به کمک CMS انجام شود تا تجربه و رضایت کاربران بیشتر گردد.
 • امکان مشاهده آخرین اخبار و قوانین مهاجرت در بخش جداگانه ای در وب سایت که باید هنگام طراحی سایت مهاجرتی به آن توجه داشت.
 • قرارگیری معرفی کامل کشورها و شهرها به همراه کلیه روش های قانونی مهاجرت و درج سؤالات پرتکرار در انتهای هر مطلب
 • وجود تصاویر با کیفیت و ویدیوهایی که در عین انتقال اطلاعات به شکل بصری، باعث کند شدن سایت نمی شوند و مخاطب از دیدن آنها لذت می برد و فقط محدود به مطالعه متن نخواهد شد.

این موارد، مهمترین ویژگی هایی بودند که باید موقع طراحی سایت مهاجرتی به آنها توجه ویژه داشت تا بتوانید توقع دریافت نتایج مطلوب داشته باشید.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت مهاجرتی

در ابتدای مطلب با ضرورت طراحی سایت مهاجرتی آشنا شدید که چرا صاحبان این مشاغل نیاز به راه اندازی سایت مهاجرتی دارند و چه الزامی باعث می شود که در این مسیر سرمایه گذاری کنند. به طور کلی کسب و کارهایی که امروزه وب سایت داشته باشند و ایمن هستند، به مراتب بیشتر از کسب و کارهایی که در فضای اینترنت و دیجیتال گمنام عمل می کنند و حضور ندارند مورد اطمینان قرار می گیرند و درآمد آنها نیز به مراتب بیشتر است.
وقتی صحبت از مزایای طراحی سایت مهاجرتی می شود می توان آن را به دو دسته مزایایی که ایجاد سایت مهاجرتی برای صاحبان این مشاغل دارد و مزایایی که برای مشتریان دارد تقسیم بندی نمود. در این قسمت به این موضوع می پردازیم که با ساخت سایت مهاجرتی چه مزایایی نصیب هر دو طرف خواهد شد:

مزیت طراحی سایت مهاجرتی برای موسسات مهاجرتی

 • هزینه هایی که مجبور هستید بابت اجاره یا خرید یک مکان بپردازید حذف می شوند یا حداقل می توان گفت که در ابتدای کار با راه اندازی سایت مهاجرتی به آن نیاز نخواهید داشت تا زمانی که به سطح درآمد خوبی دست پیدا کنید.
 • با طراحی سایت مهاجرتی وقتی مجبور به کرایه یا خرید مکان خاصی نباشید، مجبور هم نیستید تجهیزات و وسایل خاصی خریداری کنید و پرسنلی هم که استخدام می کنید به دلیل نوع شغل دورکاری، هزینه های استخدام و نگهداری نیرو نیز بسیار پایینتر خواهد بود.
 • وقتی راه اندازی سایت مهاجرتی به اتمام می رسد شما رسما وارد دنیای بزرگ و بی انتهای اینترنت و فضای آنلاین می شود که دیگر نیازی به شیوه های بازاریابی سنتی که در تلویزیون، تراکت، بیلبورد و غیره انجام می شوند و بسیار هزینه بر هستند نخواهید داشت.
 • با طراحی سایت مهاجرتی، جذب مشتری و مخاطب بسیار سریعتر و راحتتر انجام می گیرد و با شیوه های بازاریابی مختلف می توانید مخاطبین و مشتریانی جذب کنید که فقط محدود به ناحیه دفتر کاری یا شهر شما نیستند بلکه جامعه آن کل کشور است و لذا سطح درآمدزایی شما نیز چند برابر می گردد.
 • در هر شرایطی و بدون محدودیت مکانی و زمانی می توانید به کار مشغول باشید و با مخاطبین و مشتریان خود ارتباط بگیرید. لذا خدمات رسانی و پشتیبانی مشتریان نیز به مراتب راحتتر خواهد شد و سطح رضایتمندی آنان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • مطالب و اخبار جدید، تغییر گستره خدمات رسانی و حوزه کاری، تغییر قیمت ها و غیره به ساده ترین و سریعترین شکل ممکن انجام می شوند و برای اینکار نیازی به صرف هزینه مجزا نیست.

مزیت طراحی سایت مهاجرتی برای مشتریان

 • مشتریان خیلی سریعتر می توانند به جواب های خود برسند و مشکل خود را رفع کنند و لذا به عنوان منبعی مطمئن و معتبر به شما تکیه کرده و احتمال همکاری نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • مشتریان مجبور به رفت و آمد، انتظار برای دریافت مشاوره و هزینه اضافه نیستند.
 • در هر ساعت و مکانی می توانند به شما دسترسی پیدا کرده و از خدمات و پکیج های وب سایت استفاده کنند که یک نوع درآمدزایی نامحدود نیز حساب می گردد که تنها با طراحی سایت مهاجرتی امکان پذیر است.
 • امکان تصمیم گیری با مقایسه راحتتر رقیبان وجود دارد و با زحمت کمتری به نتیجه می رسند.

توجه داشته باشید که هر نوع مزیتی که طراحی سایت مهاجرتی برای مشتریان داشته باشد نهایتا منجر به سودآوری و کسب درآمد برای این مشاغل شده و به نوعی مزیت برای صاحبان مؤسسات و شرکت های مهاجرتی نیز هست.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت مهاجرتی

امکاناتی که موقع طراحی سایت مهاجرتی در نظر می گیرند در واقع به نیازها و خواسته های مشتریان این دسته از کسب و کارها مربوط است تا به این ترتیب موقع طراحی وب سایت به آنها پرداخته شود. پس مواردی که ذکر می شوند جزو نکات بسیار مهمی است که باید موقع طراحی سایت مهاجرتی به آنها دقت شود در غیر این صورت رضایت کاربران کاهش خواهد یافت و چه بسا وب سایت شما را ترک کرده و وارد سایت رقیبان شما شوند:

 • قراردهی فیلم و تصاویر مرتبط با هر موضوع و کاهش متن تا حد امکان و فقط اشاره به نکات بسیار مهم و کاربردی
 • در بخش هدر و فوتر سایت باید شماره تماس، لوگو، لینک به شبکه های اجتماعی، ورود به پنل کاربری و پیگیری پرونده و غیره وجود داشته باشد
 • صفحه تماس با ما که باید شامل اطلاعات کاملی از شماره تماس های موبایلی و ثابت، ایمیل، آدرس محل حضوری (در صورت امکان) همراه با نقشه گوگل و غیره وجود داشته باشد
 • صفحه درباره ما که باید حاوی اطلاعات کاملی از معرفی خود و شرکت، اهداف و نحوه همکاری توضیح داده شده باشد و اینکه قرار است چه مشکلات و دغدغه هایی از کاربران خود کم کنید
 • معرفی خدمات کامل موسسه مهاجرتی به کشورها و شهرهای مختلف
 • منوهای سلسله مراتبی و سازمان یافته برای دسترسی سریع به بخش های مختلف هنگام طراحی سایت مهاجرتی
 • نوار جستجوی هوشمند با قابلیت تکمیل سازی خودکار و سرچ پیشرفته
 • بخشی برای اخبار قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف در طراحی سایت مهاجرتی
 • بخشی برای چت و مشاوره آنلاین
 • امکان ثبت نام و داشتن حساب کاربری برای پیگیری روند مهاجرت با وکلای مؤسسه به شکل مستقیم و سریع
 • امکان درج کامنت و نظرات برای هر پست و پرسش سؤالات و دریافت تجربیات سایر افراد
 • امکان پرداخت آنلاین جهت استفاده از خدمات مثل پکیج های مهاجرت
 • فرم های ارزیابی و مشاوره در سایت به کاربران کمک میکند ارزیابی اولیه ای از خود داشته باشند که با چه روشی امکان مهاجرت به کشور مورد نظر را دارند یا اصلا امکان مهاجرت برایشان فراهم نیست.

لذا توجه داشته باشید که در طراحی سایت مهاجرتی رعایت این نکات بسیار مهم و ضروری است.

هزینه طراحی سایت مهاجرتی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 21.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 24.5
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت مهاجرتی چه نکاتی باید در نظر گرفته شوند؟

هنگام طراحی سایت مهاجرتی باید به یکسری نکات توجه داشته باشید که روی میزان نتیجه ای که از فعالیت و تلاش های خود می گیرید به شدت اثرگذار هستند. این نکات به شما کمک می کنند تا هم نظر مخاطبین و مشتریان را خود جلب کنید و به رقیب قویتری در حیطه فعالیت خود تبدیل شوید و هم نظر موتور جستجوگر گوگل را به سمت خود جذب کنید تا با ارتقای رتبه شانس کسب درآمد بیشتری را برای خود رقم بزنید:
 • انتخاب قالب مناسب اختصاصی که واکنشگرا یا ریسپانسیو هم باشد نکته بسیار مهمی است چون کاربران نباید در ورود به وب سایت شما از طریق موبایل و تبلت مشکلی داشته باشند و هم اینکه قالب وب سایت شما آنها را جذب کند و صد البته که فقط زیبایی ظاهر و تم گرافیکی موقع طراحی سایت مهاجرتی اهمیت ندارد بلکه باید در عین حال بیشترین تناسب را هم پیدا کند.
 • در طراحی وب سایت مهاجرتی دقت کنید که انتخاب رنگ منو و صفحات باید مرتبط با رنگ لوگو و برند تجاری شما باشد، نوشته ها به خوبی واضح و مشخص باشند و کاربران مجبور نباشند روی نوشته زوم کنند و غیره.
 • وب سایت های مهاجرتی از جمله وب سایت هایی هستند که مطلب بسیار زیادی برای گفتن وجود دارد و با توجه به اینکه در مورد صدها کشور صحبت خواهد شد تعداد آن بسیار زیاد می شود پس با وجود اینکه اطلاع رسانی دقیق و آپدیت شده و جامع مهم است باید به فکر مؤلفه های تصویری و صوتی نیز باشید و کمتر از متن استفاده کنید.
 • طراحی سایت مهاجرتی بدون در نظر گرفتن اصول سئو و بهینه سازی وب سایت عملا هیچ فایده ای ندارد چون تا زمانی که توسط موتور جستجوی گوگل ایندکس نشوید و نتوانید رتبه خوبی بگیرید، دیده نخواهید شد و وقتی بازدید نداشته باشید، درآمد ندارید.
 • استفاده از منوهای گروه بندی شده و منظم که هر بخش به شکل سازمان یافته ای قرار گرفته و دسترسی به اطلاعات مهم را خیلی سریعتر می کند نکته بسیار مهمی است مخصوصا که روی میزان رضایت کاربران نیز اثرگذار است.
 • از پر کردن صفحه وب سایت با تبلیغات مختلف و یا شلوغ کردن آن با محتوای زیاد جدا پرهیز کنید چون نه تنها تأثیر خوبی روی مخاطب شما نمی گذارد بلکه عامل اصلی حواس پرتی نیز هستند پس اگر پس از طراحی سایت مهاجرتی قصد داشتید از طریق تبلیغات نیز درآمد کسب کنید به این نکته توجه ویژه داشته باشید.
 • مطالبی که قرار می دهید باید با ذکر منبع مطمئن و معتبر باشند مثل سایت وزارت خارجه کشورهای مربوطه تا مخاطبین خیالی راحت بابت درست بودن اطلاعات وارد شده داشته باشند که یکی از نکات بسیار مهم طراحی سایت مهاجرتی است.
 • هزینه خدمات مشخص و واضح باشد تا مشتریان دقیقا بدانند که در هر یک از مراحل مهاجرت تقریبا باید چه هزینه ای را بپردازند تا شفاف سازی کامل صورت گیرد.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

طراحی سایت مهاجرتی با شرکت رایان

در این مطلب با ضرورت و نکات و مزایای طراحی سایت مهاجرتی آشنا شدید که تا چه حد در موفقیت و درآمدزایی کسب و کارتان اهمیت دارد اما پس از آن نوبت به انتخاب شرکتی حرفه ای در زمینه ساخت و راه اندازی سایت مهاجرتی است که شرکت طراحی سایت رایان با در اختیار داشتن تیمی از متخصصین و افراد حرفه ای در این زمینه توانسته نیاز مشتریان خود را به خوبی رفع کند.
شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان ما نیز استفاده کرده و سپس درخواست خود را برای طراحی سایت مهاجرتی ثبت کنید. جهت مشاهده قیمت طراحی سایت و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با کارشناسان رایان تماس بگیرید.

برخی از بزرگترین سایت های مهاجرتی دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

طراحی سایت مهاجرتی و لزوم انجام آن برای موسسات مهاجرتی!

طراحی سایت مهاجرتی یکی از حساس ترین پروژه های طراحی سایت به خاطر درجه اهمیت بالای این نوع از کسب و کارهاست که باید اطلاعات کاملا دقیق و آپدیت شده ای را با گرافیک و ویژگی های کامل و بدون نقص به مشتریان ارائه کنند و بازدیدکنندگان این نوع از سایت گروه خاصی از جامعه هستند که بی نقص بودن به معنای واقعی کلمه برای آنها بسیار اهمیت دارد لذا طراحی سایت مهاجرتی تا مرحله راه اندازی باید بسیار دقیق و اصولی انجام گیرد.
قطعا تا به حال متوجه حضور مؤسسات و شرکت های مهاجرتی و اقامتی مختلف در محدوده محل زندگی خود شده اید که افراد مختلف طبق آشنایی مختلف خود به این مراکز مراجعه می کنند و تا حدی به جواب سؤالات و مشکلات خود می رسند. اما نکته مهمتر این است که راه اندازی سایت مهاجرتی در دنیای دیجیتالی امروزی یک امر ضروری و بسیار واجب محسوب می گردد چرا که افراد به دلیل مشغله های گوناگون فرصت و حوصله زیادی برای مراجعه حضوری ندارند و ترجیح می دهند از طریق وب سایت های مهاجرتی به جواب سؤالات خود برسند.
از طرفی نیز با طراحی سایت مهاجرتی به خیلی از سؤالات مشتریان می توان پاسخ داد که عملا از طریق مراجعه حضوری امکان خدمات رسانی به صدها و یا شاید هزاران مشتری امکان پذیر نیست به همین دلیل با ساخت سایت مهاجرتی سعی می شود که به سؤالات خود جواب دهند و در صورت نیاز به صورت تلفنی به راحتی تماس بگیرند و از هر جایی امکان برقراری ارتباط و دریافت مشتری فراهم شود.
بعضی از رایجترین سؤالاتی که با ایجاد سایت مهاجرتی می توان به آنها پاسخ داد عبارتند از: بهترین کشورها برای اقامت ایرانیان، نحوه همکاری، پروسه دریافت ویزا برای کشور مدنظر، توضیح شیوه های رایج و قانونی مهاجرت، مشکلات و سختی های مهاجرت، هزینه مهاجرت کردن و زندگی در خارج از کشور و غیره. لذا با طراحی سایت مهاجرتی می توان به نحوی پیش از تماس مشتریان به آنها مشاوره داد تا اطلاعات پایه ای داشته باشند تا خدمات رسانی بهتری انجام شود.

ضمنا با توجه به اینکه فقط با ساخت سایت مهاجرتی است که می توان به متقاضیان مهاجرت از سراسر ایران و جهان دسترسی پیدا کرد چنانچه شرکت ها و سازمان های مهاجرتی اقدامی در زمینه طراحی سایت مهاجرتی از طریق دانش فردی یا همکاری با شرکت های حرفه ای و با سابقه درخشان در این زمینه نداشته باشند قطعا درآمد زیادی از دست داده و نخواهند توانست به فعالیت کاری خود ادامه دهند.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت مهاجرتی

طراحی سایت مهاجرتی باید به گونه ای باشد که مخاطبین با ورود به آن احساس کنند که مؤسسه مهاجرتی درستی را انتخاب کرده اند و اینجا همان وب سایتی است که جواب سؤالات خود را پیدا خواهند کرد. اما چطور کاری کنید که ساخت سایت مهاجرتی چنین احساسی را به مخاطب شما منتقل کند؟ در صورتی که ویژگی های زیر در وب سایت شما وجود داشته باشند می توانید مطمئن باشید که مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب خواهید کرد:
 • در طراحی سایت مهاجرتی گرافیک و کیفیت کلی سایت بسیار مهم است تا مخاطب در همان بدو ورود مجذوب آن شود.
 • در طراحی وب سایت مهاجرتی باید مشاوره آنلاین نیز لحاظ شود تا مشتریان بتوانند خیلی سریعتر به جواب سؤالات خود برسند. توجه داشته باشید که قرار دادن بخش مشاوره آنلاین غیر کاربردی که در بعضی سایت ها به صورت غیرفعال قرار دارند نتیجه بدتری نسبت به نبود این ویژگی خواهد داشت.
 • ریسپانسیو بودن یا واکنشگرا بودن در طراحی سایت مهاجرتی ویژگی است که هم در رضایت کاربران اثر زیادی می گذارد چون اکثر آنها از طریق موبایل سرچ می کنند و هم اینکه باعث بهبود رتبه سایت نیز می شود چون ویژگی است که از عوامل رتبه دهی موتور جستجوی گوگل نیز هست.
 • سرعت نیز ویژگی دیگری است که باید در طراحی سایت مهاجرتی به آن توجه ویژه ای بشود چرا که معمولا زیر 3 ثانیه باید وب سایت لود شود در غیر این صورت کاربران سایت شما را ترک خواهند کرد.
 • رابط کاربری یا طراحی هوشمندانه منوها به نحوی که هر کشور دسته بندی خاص و کامل خود را داشته باشد و از این طریق کاربران به راحتی بتوانند به موارد مدنظر خود دست پیدا کنند.
 • امکان درج نظرات کسانی که از طریق مؤسسه شما مهاجرت کرده اند تا حس اعتماد در بیننده ایجاد گردد.
 • طراحی قالب به کمک CMS انجام شود تا تجربه و رضایت کاربران بیشتر گردد.
 • امکان مشاهده آخرین اخبار و قوانین مهاجرت در بخش جداگانه ای در وب سایت که باید هنگام طراحی سایت مهاجرتی به آن توجه داشت.
 • قرارگیری معرفی کامل کشورها و شهرها به همراه کلیه روش های قانونی مهاجرت و درج سؤالات پرتکرار در انتهای هر مطلب
 • وجود تصاویر با کیفیت و ویدیوهایی که در عین انتقال اطلاعات به شکل بصری، باعث کند شدن سایت نمی شوند و مخاطب از دیدن آنها لذت می برد و فقط محدود به مطالعه متن نخواهد شد.

این موارد، مهمترین ویژگی هایی بودند که باید موقع طراحی سایت مهاجرتی به آنها توجه ویژه داشت تا بتوانید توقع دریافت نتایج مطلوب داشته باشید.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت مهاجرتی

در ابتدای مطلب با ضرورت طراحی سایت مهاجرتی آشنا شدید که چرا صاحبان این مشاغل نیاز به راه اندازی سایت مهاجرتی دارند و چه الزامی باعث می شود که در این مسیر سرمایه گذاری کنند. به طور کلی کسب و کارهایی که امروزه وب سایت داشته باشند و ایمن هستند، به مراتب بیشتر از کسب و کارهایی که در فضای اینترنت و دیجیتال گمنام عمل می کنند و حضور ندارند مورد اطمینان قرار می گیرند و درآمد آنها نیز به مراتب بیشتر است.
وقتی صحبت از مزایای طراحی سایت مهاجرتی می شود می توان آن را به دو دسته مزایایی که ایجاد سایت مهاجرتی برای صاحبان این مشاغل دارد و مزایایی که برای مشتریان دارد تقسیم بندی نمود. در این قسمت به این موضوع می پردازیم که با ساخت سایت مهاجرتی چه مزایایی نصیب هر دو طرف خواهد شد:

مزیت طراحی سایت مهاجرتی برای موسسات مهاجرتی

 • هزینه هایی که مجبور هستید بابت اجاره یا خرید یک مکان بپردازید حذف می شوند یا حداقل می توان گفت که در ابتدای کار با راه اندازی سایت مهاجرتی به آن نیاز نخواهید داشت تا زمانی که به سطح درآمد خوبی دست پیدا کنید.
 • با طراحی سایت مهاجرتی وقتی مجبور به کرایه یا خرید مکان خاصی نباشید، مجبور هم نیستید تجهیزات و وسایل خاصی خریداری کنید و پرسنلی هم که استخدام می کنید به دلیل نوع شغل دورکاری، هزینه های استخدام و نگهداری نیرو نیز بسیار پایینتر خواهد بود.
 • وقتی راه اندازی سایت مهاجرتی به اتمام می رسد شما رسما وارد دنیای بزرگ و بی انتهای اینترنت و فضای آنلاین می شود که دیگر نیازی به شیوه های بازاریابی سنتی که در تلویزیون، تراکت، بیلبورد و غیره انجام می شوند و بسیار هزینه بر هستند نخواهید داشت.
 • با طراحی سایت مهاجرتی، جذب مشتری و مخاطب بسیار سریعتر و راحتتر انجام می گیرد و با شیوه های بازاریابی مختلف می توانید مخاطبین و مشتریانی جذب کنید که فقط محدود به ناحیه دفتر کاری یا شهر شما نیستند بلکه جامعه آن کل کشور است و لذا سطح درآمدزایی شما نیز چند برابر می گردد.
 • در هر شرایطی و بدون محدودیت مکانی و زمانی می توانید به کار مشغول باشید و با مخاطبین و مشتریان خود ارتباط بگیرید. لذا خدمات رسانی و پشتیبانی مشتریان نیز به مراتب راحتتر خواهد شد و سطح رضایتمندی آنان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • مطالب و اخبار جدید، تغییر گستره خدمات رسانی و حوزه کاری، تغییر قیمت ها و غیره به ساده ترین و سریعترین شکل ممکن انجام می شوند و برای اینکار نیازی به صرف هزینه مجزا نیست.

مزیت طراحی سایت مهاجرتی برای مشتریان

 • مشتریان خیلی سریعتر می توانند به جواب های خود برسند و مشکل خود را رفع کنند و لذا به عنوان منبعی مطمئن و معتبر به شما تکیه کرده و احتمال همکاری نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • مشتریان مجبور به رفت و آمد، انتظار برای دریافت مشاوره و هزینه اضافه نیستند.
 • در هر ساعت و مکانی می توانند به شما دسترسی پیدا کرده و از خدمات و پکیج های وب سایت استفاده کنند که یک نوع درآمدزایی نامحدود نیز حساب می گردد که تنها با طراحی سایت مهاجرتی امکان پذیر است.
 • امکان تصمیم گیری با مقایسه راحتتر رقیبان وجود دارد و با زحمت کمتری به نتیجه می رسند.

توجه داشته باشید که هر نوع مزیتی که طراحی سایت مهاجرتی برای مشتریان داشته باشد نهایتا منجر به سودآوری و کسب درآمد برای این مشاغل شده و به نوعی مزیت برای صاحبان مؤسسات و شرکت های مهاجرتی نیز هست.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت مهاجرتی

امکاناتی که موقع طراحی سایت مهاجرتی در نظر می گیرند در واقع به نیازها و خواسته های مشتریان این دسته از کسب و کارها مربوط است تا به این ترتیب موقع طراحی وب سایت به آنها پرداخته شود. پس مواردی که ذکر می شوند جزو نکات بسیار مهمی است که باید موقع طراحی سایت مهاجرتی به آنها دقت شود در غیر این صورت رضایت کاربران کاهش خواهد یافت و چه بسا وب سایت شما را ترک کرده و وارد سایت رقیبان شما شوند:

 • قراردهی فیلم و تصاویر مرتبط با هر موضوع و کاهش متن تا حد امکان و فقط اشاره به نکات بسیار مهم و کاربردی
 • در بخش هدر و فوتر سایت باید شماره تماس، لوگو، لینک به شبکه های اجتماعی، ورود به پنل کاربری و پیگیری پرونده و غیره وجود داشته باشد
 • صفحه تماس با ما که باید شامل اطلاعات کاملی از شماره تماس های موبایلی و ثابت، ایمیل، آدرس محل حضوری (در صورت امکان) همراه با نقشه گوگل و غیره وجود داشته باشد
 • صفحه درباره ما که باید حاوی اطلاعات کاملی از معرفی خود و شرکت، اهداف و نحوه همکاری توضیح داده شده باشد و اینکه قرار است چه مشکلات و دغدغه هایی از کاربران خود کم کنید
 • معرفی خدمات کامل موسسه مهاجرتی به کشورها و شهرهای مختلف
 • منوهای سلسله مراتبی و سازمان یافته برای دسترسی سریع به بخش های مختلف هنگام طراحی سایت مهاجرتی
 • نوار جستجوی هوشمند با قابلیت تکمیل سازی خودکار و سرچ پیشرفته
 • بخشی برای اخبار قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف در طراحی سایت مهاجرتی
 • بخشی برای چت و مشاوره آنلاین
 • امکان ثبت نام و داشتن حساب کاربری برای پیگیری روند مهاجرت با وکلای مؤسسه به شکل مستقیم و سریع
 • امکان درج کامنت و نظرات برای هر پست و پرسش سؤالات و دریافت تجربیات سایر افراد
 • امکان پرداخت آنلاین جهت استفاده از خدمات مثل پکیج های مهاجرت
 • فرم های ارزیابی و مشاوره در سایت به کاربران کمک میکند ارزیابی اولیه ای از خود داشته باشند که با چه روشی امکان مهاجرت به کشور مورد نظر را دارند یا اصلا امکان مهاجرت برایشان فراهم نیست.

لذا توجه داشته باشید که در طراحی سایت مهاجرتی رعایت این نکات بسیار مهم و ضروری است.

هزینه طراحی سایت مهاجرتی

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 21.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 24.5
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت مهاجرتی چه نکاتی باید در نظر گرفته شوند؟

هنگام طراحی سایت مهاجرتی باید به یکسری نکات توجه داشته باشید که روی میزان نتیجه ای که از فعالیت و تلاش های خود می گیرید به شدت اثرگذار هستند. این نکات به شما کمک می کنند تا هم نظر مخاطبین و مشتریان را خود جلب کنید و به رقیب قویتری در حیطه فعالیت خود تبدیل شوید و هم نظر موتور جستجوگر گوگل را به سمت خود جذب کنید تا با ارتقای رتبه شانس کسب درآمد بیشتری را برای خود رقم بزنید:
 • انتخاب قالب مناسب اختصاصی که واکنشگرا یا ریسپانسیو هم باشد نکته بسیار مهمی است چون کاربران نباید در ورود به وب سایت شما از طریق موبایل و تبلت مشکلی داشته باشند و هم اینکه قالب وب سایت شما آنها را جذب کند و صد البته که فقط زیبایی ظاهر و تم گرافیکی موقع طراحی سایت مهاجرتی اهمیت ندارد بلکه باید در عین حال بیشترین تناسب را هم پیدا کند.
 • در طراحی وب سایت مهاجرتی دقت کنید که انتخاب رنگ منو و صفحات باید مرتبط با رنگ لوگو و برند تجاری شما باشد، نوشته ها به خوبی واضح و مشخص باشند و کاربران مجبور نباشند روی نوشته زوم کنند و غیره.
 • وب سایت های مهاجرتی از جمله وب سایت هایی هستند که مطلب بسیار زیادی برای گفتن وجود دارد و با توجه به اینکه در مورد صدها کشور صحبت خواهد شد تعداد آن بسیار زیاد می شود پس با وجود اینکه اطلاع رسانی دقیق و آپدیت شده و جامع مهم است باید به فکر مؤلفه های تصویری و صوتی نیز باشید و کمتر از متن استفاده کنید.
 • طراحی سایت مهاجرتی بدون در نظر گرفتن اصول سئو و بهینه سازی وب سایت عملا هیچ فایده ای ندارد چون تا زمانی که توسط موتور جستجوی گوگل ایندکس نشوید و نتوانید رتبه خوبی بگیرید، دیده نخواهید شد و وقتی بازدید نداشته باشید، درآمد ندارید.
 • استفاده از منوهای گروه بندی شده و منظم که هر بخش به شکل سازمان یافته ای قرار گرفته و دسترسی به اطلاعات مهم را خیلی سریعتر می کند نکته بسیار مهمی است مخصوصا که روی میزان رضایت کاربران نیز اثرگذار است.
 • از پر کردن صفحه وب سایت با تبلیغات مختلف و یا شلوغ کردن آن با محتوای زیاد جدا پرهیز کنید چون نه تنها تأثیر خوبی روی مخاطب شما نمی گذارد بلکه عامل اصلی حواس پرتی نیز هستند پس اگر پس از طراحی سایت مهاجرتی قصد داشتید از طریق تبلیغات نیز درآمد کسب کنید به این نکته توجه ویژه داشته باشید.
 • مطالبی که قرار می دهید باید با ذکر منبع مطمئن و معتبر باشند مثل سایت وزارت خارجه کشورهای مربوطه تا مخاطبین خیالی راحت بابت درست بودن اطلاعات وارد شده داشته باشند که یکی از نکات بسیار مهم طراحی سایت مهاجرتی است.
 • هزینه خدمات مشخص و واضح باشد تا مشتریان دقیقا بدانند که در هر یک از مراحل مهاجرت تقریبا باید چه هزینه ای را بپردازند تا شفاف سازی کامل صورت گیرد.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

طراحی سایت مهاجرتی با شرکت رایان

در این مطلب با ضرورت و نکات و مزایای طراحی سایت مهاجرتی آشنا شدید که تا چه حد در موفقیت و درآمدزایی کسب و کارتان اهمیت دارد اما پس از آن نوبت به انتخاب شرکتی حرفه ای در زمینه ساخت و راه اندازی سایت مهاجرتی است که شرکت طراحی سایت رایان با در اختیار داشتن تیمی از متخصصین و افراد حرفه ای در این زمینه توانسته نیاز مشتریان خود را به خوبی رفع کند.
شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان ما نیز استفاده کرده و سپس درخواست خود را برای طراحی سایت مهاجرتی ثبت کنید. جهت مشاهده قیمت طراحی سایت و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با کارشناسان رایان تماس بگیرید.

برخی از بزرگترین سایت های مهاجرتی دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پنج × 5 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp