طراحی سایت دوربین مداربسته حرفه ای با قیمت مناسب (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

لزوم طراحی سایت دوربین مداربسته

طراحی سایت دوربین مداربسته به جهت نقش بسیار مهم این تجهیزات در امنیت به پروژه مهم طراحی سایت تبدیل شده است که از منزل شخصی گرفته تا سازمان و ادارات بزرگ دولتی و خصوصی و غیره خواهان و مشتریان این دسته از دوربین ها هستند.
طبیعتا به خاطر استقبال زیادی که از این تجهیزات شده و جزو کالاهای پرفروش کشور محسوب می شوند، شرکت های تولیدی متعددی راه اندازی شده اند که برخی از آنها تولید کننده مستقیم یا وارد کننده – مونتاژ کننده هستند و برای هر کدام نمایندگی فروش با وب سایت مجزا علاوه بر وب سایت کارخانه تعریف می شود ضمن اینکه فروشگاه های دیگری هم فعالیت دارند که نمایندگی ندارند ولی تجهیزات امنیتی به فروش می رسند.
در هر صورت هر کسب و کاری نیاز به طراحی سایت دوربین مداربسته دارد تا بتواند به طیف وسیعی از مشتریان در سراسر ایران دست پیدا کند و محصولات خود را به فروش برساند. ضمنا از آنجایی که افراد سودجو نیز طبیعتا در این زمینه به دلیل محبوبیت و فروش زیاد فعالیت دارند، لزوم طراحی وب سایت دوربین مداربسته به شکل حرفه ای که اعتماد و هویت برندتان را تشکیل دهد بیش از پیش احساس می شود.
طراحی سایت دوربین مداربسته نه تنها برای ارتباط سریع و مؤثر بین فروشنده خرد با مصرف کننده یا خریدار خرد بسیار اهمیت دارد و امری بسیار ضروری لازم به نظر می رسد بلکه برای ارتباط سریع و امن بین فروشنده عمده (کارخانه) و خریدار عمده (نمایندگی ها یا فروشگاه های حرفه ای تجهیزات ایمنی) نیز کارایی دارد که بدون راه اندازی سایت دوربین مداربسته بسیار سخت و دشوار خواهد شد.
تنها با ساخت سایت دوربین مداربسته است که می توانید اعتبار و اعتمادپذیری برند خود را افزایش داده و برندینگ واقعی و البته کم هزینه تر نسبت به روش های سنتی مثل تبلیغات در بیلبورد و پوستر یا پخش تراکت داشته باشید. تنها زمانی که به فکر ایجاد سایت دوربین مداربسته بیفتید و از طریق همکاری با شرکتی معتبر به شکل حرفه این پروژه را به اتمام برسانید می توانید به بقای برند خود در این بازار به شدت رقابتی و افزایش چشمگیر درآمد خود امید داشته باشید.
نه تنها با طراحی سایت دوربین مداربسته ارتباط برقرار کردن با مشتریان جدید و بازاریابی در سطح وسیع بسیار راحتتر خواهد بود بلکه مدیریت ارتباط با مشتریان و تبدیل آنها به مشتری دائمی نیز تنها از طریق وب سایت و ابزارها و برنامه های آن مثل CRM امکان پذیر خواهد شد. به همین دلیل از هر جهت که به این پروژه نگاه کنید، طراحی وب سایت دوربین مداربسته یک امر الزامی و بسیار مهم به نظر می رسد.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت دوربین مداربسته

ویژگی های طراحی سایت دوربین مداربسته نقش مستقیمی در جذب مخاطبین و اثرگذاری اولیه روی آنها دارد چرا که قبل از هر چیزی اولین موردی که با آن برخورد دارند طراحی ظاهری است که شامل موارد مختلفی می شود و سپس به امکانات آن دقت می کنند. ویژگی هایی که در این قسمت برای ساخت سایت دوربین مداربسته اشاره می کنیم بسیار ضروری هستند:
 1. گالری تصاویر: با توجه به اینکه وب سایت های دوربین مداربسته در دسته سایت های فروشگاهی قرار می گیرند لازم است که گالری تصاویر کامل و حرفه ای از محصولات درج شده باشند و حتی در صورت لزوم ویدیو هم قرار داده شود.
 2. بخش معرفی و بررسی تخصصی محصولات: در طراحی سایت دوربین مداربسته مثل هر نوع سایت فروشگاهی دیگری باید اطلاعات کاملی از محصول و کالای مورد نظر به مشتریان داده شود تا امکان مقایسه مشخصات وجود داشته باشد در غیر این صورت کاملا بی فایده است.
 3. منوهای حرفه ای: در ایجاد سایت دوربین مداربسته باید دقت داشته باشید که هر برند به همراه مدل های خود باید در منو و زیر منوهای مجزایی قرار بگیرند تا مشتریان خیلی راحتتر بتوانند محصولات برند مدنظر خود را پیدا کنند و مجبور نباشند بین همه محصولات بگردند.
 4. صفحه تماس با ما همراه با درج نقشه: بخش تماس با ما در چنین وب سایت هایی زمانی کامل به نظر می رسد که علاوه بر درج کلیه راه های تماس اعم از ایمیل و شماره تلفن، نقشه گوگل هم درج شده باشد تا مسیریابی از طریق گوشی بسیار راحت شود.
 5. بخش وبلاگ: یک ویژگی بسیار جذابی که همه خریداران در سایت های فروشگاهی از آن استقبال می کنند بخش وبلاگ فروشگاه است که در حیطه محصولات فروشی خود به بررسی آخرین اخبار و تولیدات و پیشرفت های آن می پردازند.
 6. بخش درباره ما: تا زمانی که مشتریان شما و اهدافتان را نشناسند و با سابقه کاری، پروژه های انجام شده و مواردی نظیر آن آشنا نشوند زمینه اعتمادسازی به سختی شکل خواهد گرفت. در این بخش باید بازدیدکننده مجاب شود که شما بهترین گزینه موجود هستید.
 7. طراحی کاربری بسیار راحت: بازدیدکنندگان باید بتوانند خیلی راحت در سایت شما بچرخند و مطالب مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند. حتی برخی اوقات مشتریان با اطلاعات قبلی و صرفا با هدف سرچ محصولی خاص وارد وب سایت شما می شوند تا قیمت آن را با سایر رقبای شما مقایسه کنند. پس باید نوار سرچ هوشمند نیز در طراحی سایت دوربین مداربسته در دستور کار خود قرار دهید تا نیازی به سرچ در داخل منوها نداشته باشند.
 8. طراحی موبایل ریسپانسیو: یکی از مهمترین ویژگی ها در طراحی سایت دوربین مداربسته، موبایل ریسپانسیو بودن آن است یعنی کاربران به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی بتوانند از طریق موبایل و تبلت وارد وب سایت شما شوند. اهمیت این مورد در راه اندازی سایت دوربین مداربسته زمانی روشن می شود که بدانید بیش از نیمی از کاربران اینترنت از طریق موبایل و تبلت وارد این فضا می شوند و سرچ میکنند.
 9. بخش دو یا چند زبانه کردن سایت: اگر اهداف بزرگی در سر دارید و می خواهید به برندی مطرح در سطح بین المللی تبدیل شوید پس حتما باید ویژگی دو یا چند زبانه برای سایت خود قرار دهید مثل زبان های عربی، ترکی، انگلیسی.
 10. هاست بسیار امن و پروتکل HTTPS: امنیت طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است و این مورد را باید انتخاب هاست بسیار مطمئن و دریافت گواهینامه SSL برای تغییر پروتکل به HTTPS فراهم کنید در غیر این صورت هیچ کس از وب سایت شما خرید نخواهد کرد.

و غیره.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت دوربین مداربسته

طراحی سایت دوربین مداربسته طبق صحبت های اولیه باید به اولویت ذهنی شما همزمان با راه اندازی فروشگاه به صورت نسخه فیزیکی باشد تا به راحتی بتوانید چندین قدم از رقبای خود قدم بزنید، مزیتی که فقط با راه اندازی سایت دوربین مداربسته کسب خواهد شد.
جهت بررسی دقیقتر و اینکه مطمئن باشید سایت فروش دوربین های مداربسته نیز مشابه با تمامی وب سایت های فروشگاهی در دنیا نیاز به سایت جهت بقای فعالیت خود دارد به مهمترین مزایای آن اشاره می کنیم:
 • برندینگ: لازمه برندینگ و مطرح شدن در سطح گسترده این است که در فضای آنلاین حضور داشته باشید و در مورد فروش دوربین های مداربسته نیز تنها با طراحی سایت دوربین مداربسته امکان پذیر خواهد بود.
 • فروش 24 ساعته: تنها زمانی می توانید پیامک واریز وجه به صورت 24 ساعته داشته باشید که سایت فروشگاهی دوربین های مداربسته راه اندازی کرده باشید تا مشتریان بتوانند از هر جای ایران و در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنند.
 • کاهش هزینه های شروع کسب و کار: طبیعتا هزینه ای که بابت طراحی سایت دوربین مداربسته می پردازید به مراتب کمتر از هزینه تجهیز یک فروشگاه و اجاره ماهانه آن به همراه هزینه های جانبی و حتی رفت و آمد شماست.
 • خدمات دهی پس از فروش: با طراحی سایت دوربین مداربسته و استفاده از نرم افزاری مثل CRM می توانید حتی پس از فروش یا حتی پس از ساخت حساب کاربری، نیز با مشتریان در ارتباط باشید و آخرین تخفیف ها و مدل های جدید را از طریق ایمیل و شماره تلفن اطلاع رسانی کنید.
 • دریافت بازخوردهای بیشتر: با طراحی وب سایت دوربین مداربسته چون مشتریان بیشتری دارید، بازخوردهای بیشتری دریافت خواهید کرد و با شناخت بیشتر و دریافت اطلاعات دقیقتری می توانید نسبت به رفع یک مشکل یا ارائه خدمات جدید یا حذف موارد قبلی اقدام کنید و حتی بسته به نظر آنها محصول خاصی را موجود کرده یا فروش آن را متوقف کنید.
 • اعتباربخشی به برند: قطعا مشتریان نسبت به برندهایی که وب سایت داشته باشند اعتماد بیشتری نشان می دهند مخصوصا که با راه اندازی سایت دوربین مداربسته و گرفتن نشان اعتماد الکترونیک، کاملا موجه و قانونی جلوه داده می شوید.
 • دسترسی گسترده به مشتریان: علاوه بر اینکه با طراحی سایت دوربین مداربسته می توانید از طریق وب سایت و تبلیغات هوشمندانه خود را خیلی سریع به کل مخاطبین هدف خود معرفی کنید، با درج لینک شبکه های اجتماعی که در آن فعال هستید و اکانت کاربری دارید هم می توانید بازدید آنها را به همراه وب سایت بسیار بیشتر کنید که بازدید بیشتر در صورت داشتن محصولات متنوع و قیمت مناسب قطعا به درآمدزایی بیشتر خواهد انجامید.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت دوربین مداربسته

در طراحی سایت دوربین مداربسته طبیعتا باید یکسری امکانات در نظر بگیرید و برای بازدیدکنندگان و مشتریان فراهم کرده باشید تا هم رضایت خاطر آنها را جلب کرده باشید و هم اینکه به شما به عنوان بهترین انتخاب خود به عنوان سایتی جامع و مفید نگاه کنند. از طرفی امکاناتی که موقع ساخت سایت دوربین مداربسته اضافه می شوند تمامی مواردی که الزامی هستند نبوده و به مرور با توجه به بازخوردهای دریافتی باید به تعداد آن افزوده یا از آنها کم شود تا مشتریان احساس کنند نظرات آنها مهم است و مشتری مداری خود را از جنبه های مختلف ثابت کرده باشید:
 • بخش اخبار: یکی از امکاناتی که در طراحی سایت دوربین مداربسته بسیار مورد استقبال همکاران در این حوزه و حتی برخی خریداران خرد قرار می گیرد بخش اخبار است تا شما را به عنوان مرجع و فروشنده بسیار حرفه ای در این حوزه قلمداد کنند و همیشه بازدید سایت شما بالا باشد. از طرفی هر چقدر معتبرتر باشید مشتریان بیشتری شما را به سایرین معرفی خواهند کرد.
 • مقالات آموزشی متنی و ویدیویی: هر یک از کالاهایی که مشابه با دوربین های مداربسته از سیستم های الکترونیکی تشکیل شده باشند به مرور زمان با ارورهای مختلف یا اشکالات جزئی روبرو می شوند که با قراردهی بخشی تحت عنوان مقالات آموزشی به شکل فایل PDF و حتی ویدیو می توانید به بررسی این موارد بپردازید که قطعا در طراحی سایت دوربین مداربسته بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.
 • پنل کاربری و خرید آنلاین: هر خریدار باید بتواند یک پنل کاربری برای خود داشته باشد و از طریق سبد خرید خود به راحتی محصولات مدنظرشان را بخرند.
 • امکان مقایسه محصولات: کاربران باید بتوانند در صورت نیاز از طریق قابلیت مقایسه در سایت به بررسی دقیقتر هر یک از محصولات بپردازند تا در نهایت انتخاب بهتری داشته باشند. حتی برخی از افراد به دلیل نبود چنین قابلیتی وب سایت را ترک می کنند چون به شدت در وقت کاربر صرفه جویی می کند و تحلیل بسیار دقیقی می توانند داشته باشند.
 • بخش نمونه کار و رضایت مشتریان: کسانی که مایل باشند از وب سایت شما خریداری کنند مخصوصا اگر نصب و فروش داشته باشید باید مطمئن باشند که توان انجام پروژه های محول شده را دارید و خریداران قبلی نیز از خرید خود رضایت کامل داشته اند. لذا باید بخشی از سایت را موقع طراحی سایت دوربین مداربسته به نمونه کار اختصاص داده و در هر قسمت نیز امکان درج نظرات وجود داشته باشد.
 • بخش تماس با ما: بخش تماس با ما برای ارتباط سریع و راحت بین مشتری و فروشنده بسیار ضروری است. کلیه راه های ارتباطی با خودتان اعم از شماره تلفن ثابت و موبایل و ایمیل را باید در سایت خود درج کنید. حتی برخی از سایت های فروشگاهی قابلیتی دارند که با کلیک بر روی شماره تلفن ها در هدر یا فوتر سایت و یا بخش تماس با ما وارد بخش شماره گیر تلفن شده و یا با انتخاب آیکون های تلگرام مستقیما وارد چت خصوصی یا کانال تلگرامی یا صفحه اینستاگرامی فروشگاه می شوند. حتی اگر شعبه های مختلفی در یک شهر دارید باید مشخصات کامل آنها را هم به تفکیک و کاملا مشخص درج کنید.
 • گالری تصاویر: هر محصول باید چندین عکس از زوایای مختلف داشته باشد و این یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت دوربین مداربسته است.
 • منوی اعطای نمایندگی: اگر فروشگاه بزرگ دوربین های مداربسته هستید همیشه درخواست جهت ثبت نمایندگی وجود دارد و شاید قادر نباشید به شکل تلفنی یا حضوری به این درخواست ها رسیدگی کنید. پس موقع طراحی سایت دوربین مداربسته از شرکت طراح وب بخواهید چنین بخشی را با فرم مورد تأیید شده، در منوی وب سایت قرار دهد تا به شکلی که تعیین کرده اید درخواست خود را ارسال کنند که محدودیت زمانی و مکانی هم با این کار برداشته می شود.

و غیره.

هزینه طراحی سایت دوربین مداربسته

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت دوربین مداربسته چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

نکاتی که در مورد طراحی سایت دوربین مداربسته وجود دارند به هیچ وجه نباید دست کم گرفته شوند چرا که روی اثرگذاری موضوعاتی که تا اینجا در مورد آنها صحبت شد قطعا اثر خواهد گذاشت. رعایت نکات طراحی وب سایت دوربین مداربسته به شما تضمین می دهد که وب سایتی حرفه ای داشته باشید که رضایت کاربران و در نتیجه افزایش فروش را به همراه خواهد داشت:
 • موبایل ریسپانسیو: طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا برای هر وب سایتی لازم الاجراست و مهمترین نکته آن به شمار می رود که در مورد راه اندازی سایت دوربین مداربسته نیز صادق است. دلیل اهمیت زیاد موضوع بیشتر بودن کاربرانی که از طریق موبایل و تبلت وارد فضای اینترنت و وب سایت ها می شوند. اگر پلتفرم وردپرس انتخاب شده باشد اکثر قالب های از پیش ساخته، به طور پیش فرض ریسپانسیو هستند ولی حتما این مورد را به شرکت طراح سایت خود یادآور شوید.
 • سرعت: سرعت نیز مهمترین نکته پس از طراحی ریسپانسیو است و باید تمامی صفحات وب سایت زیر 3 ثانیه لود شوند تا نرخ پرش وب سایت بالا نرود چرا که رابطه معکوس با میزان درآمد شما دارد. لذا چنانچه می خواهید در بخش آموزش تصویری که در مورد آن صحبت کردیم ویدیو قرار دهید یا از اسلایدر در صفحه اصلی سایت کمک بگیرید یا حتی از تصاویر با کیفیت برای گالری تصاویر استفاده نمایید بهینه سازی آنها را طبق اصول سئو فراموش نکنید تا تأثیر منفی روی سرعت لود سایت نگذارند.
 • رعایت سئو: سومین نکته بسیار مهم در طراحی سایت دوربین مداربسته رعایت اصول سئو می باشد چون در غیر این صورت سایت ایندکس نخواهد شد تا بتوان آن را سرچ کرد یا به حدی رتبه آن پایین خواهد بود که کاربران اصلا به آن اعتماد نخواهند کرد. پس حتما با برای طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی خود با شرکت بسیار حرفه ای و مسلط در زمینه طراحی سایت سئو و بهینه سازی شده همکاری کنید.
 • اسلایدر تصاویر صفحه اصلی: بخش اسلایدر در صفحه اصلی همراه با عکس های با کیفیت و نمایش محصولات پرفروش تأثیر زیادی روی نرخ کلیک وب سایت برای بخش های مختلف خواهد داشت.
 • استفاده از CRM: برای ارتباط با مشتریان در مراحل مختلف و حتی پس از خرید و قطع نشدن ارتباط ها نرم افزار CRM بسیار ضروری است که گاهی پس از راه اندازی سایت دوربین مداربسته توصیه به نصب آن می شود مخصوصا برای سایت های فروشگاهی.
 • بهبود تجربه و رضایت کاربری: با طراحی منوهای سلسله مراتبی، بخش پیگیری شکایات، درج کلیه راه های ارتباطی، درگاه امن پرداخت آنلاین، پنل کاربری، امکان مقایسه محصولات، مشاهده رضایت خریداران قبلی و نظرات آنها و غیره باید تجربه و رضایت کاربران را افزایش دهید که همه این موارد در گرو این است که طراحی سایت دوربین مداربسته به شکلی حرفه ای انجام شده باشد.

و غیره.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

شرکت رایان، انتخاب برتر شما برای طراحی سایت دوربین مداربسته

طراحی سایت دوربین مداربسته به دلیل اینکه در دسته سایت های فروشگاهی قرار می گیرد به خودی خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تنها شرکت های حرفه ای در این زمینه می توانند سایتی کاملا اصولی طبق دستورالعمل های سئو راه اندازی کنند و خدمات دهی عالی داشته باشند.
شرکت طراحی سایت رایان با جمع کردن تیمی از بهترین ها در حوزه های مختلف طراحی پورتال، طراحی سایت وردپرس، گرافیک، سئو، محتوا نویسی و غیره همراه با قیمت طراحی سایت مناسب و بهترین خدمات در بین شرکت های مطرح طراحی وب به شما تضمین طراحی سایت حرفه ای دوربین مداربسته را می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

برخی از بزرگترین سایت های ساخت دوربین مداربسته دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

لزوم طراحی سایت دوربین مداربسته

طراحی سایت دوربین مداربسته به جهت نقش بسیار مهم این تجهیزات در امنیت به پروژه مهم طراحی سایت تبدیل شده است که از منزل شخصی گرفته تا سازمان و ادارات بزرگ دولتی و خصوصی و غیره خواهان و مشتریان این دسته از دوربین ها هستند.
طبیعتا به خاطر استقبال زیادی که از این تجهیزات شده و جزو کالاهای پرفروش کشور محسوب می شوند، شرکت های تولیدی متعددی راه اندازی شده اند که برخی از آنها تولید کننده مستقیم یا وارد کننده – مونتاژ کننده هستند و برای هر کدام نمایندگی فروش با وب سایت مجزا علاوه بر وب سایت کارخانه تعریف می شود ضمن اینکه فروشگاه های دیگری هم فعالیت دارند که نمایندگی ندارند ولی تجهیزات امنیتی به فروش می رسند.
در هر صورت هر کسب و کاری نیاز به طراحی سایت دوربین مداربسته دارد تا بتواند به طیف وسیعی از مشتریان در سراسر ایران دست پیدا کند و محصولات خود را به فروش برساند. ضمنا از آنجایی که افراد سودجو نیز طبیعتا در این زمینه به دلیل محبوبیت و فروش زیاد فعالیت دارند، لزوم طراحی وب سایت دوربین مداربسته به شکل حرفه ای که اعتماد و هویت برندتان را تشکیل دهد بیش از پیش احساس می شود.
طراحی سایت دوربین مداربسته نه تنها برای ارتباط سریع و مؤثر بین فروشنده خرد با مصرف کننده یا خریدار خرد بسیار اهمیت دارد و امری بسیار ضروری لازم به نظر می رسد بلکه برای ارتباط سریع و امن بین فروشنده عمده (کارخانه) و خریدار عمده (نمایندگی ها یا فروشگاه های حرفه ای تجهیزات ایمنی) نیز کارایی دارد که بدون راه اندازی سایت دوربین مداربسته بسیار سخت و دشوار خواهد شد.
تنها با ساخت سایت دوربین مداربسته است که می توانید اعتبار و اعتمادپذیری برند خود را افزایش داده و برندینگ واقعی و البته کم هزینه تر نسبت به روش های سنتی مثل تبلیغات در بیلبورد و پوستر یا پخش تراکت داشته باشید. تنها زمانی که به فکر ایجاد سایت دوربین مداربسته بیفتید و از طریق همکاری با شرکتی معتبر به شکل حرفه این پروژه را به اتمام برسانید می توانید به بقای برند خود در این بازار به شدت رقابتی و افزایش چشمگیر درآمد خود امید داشته باشید.
نه تنها با طراحی سایت دوربین مداربسته ارتباط برقرار کردن با مشتریان جدید و بازاریابی در سطح وسیع بسیار راحتتر خواهد بود بلکه مدیریت ارتباط با مشتریان و تبدیل آنها به مشتری دائمی نیز تنها از طریق وب سایت و ابزارها و برنامه های آن مثل CRM امکان پذیر خواهد شد. به همین دلیل از هر جهت که به این پروژه نگاه کنید، طراحی وب سایت دوربین مداربسته یک امر الزامی و بسیار مهم به نظر می رسد.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت دوربین مداربسته

ویژگی های طراحی سایت دوربین مداربسته نقش مستقیمی در جذب مخاطبین و اثرگذاری اولیه روی آنها دارد چرا که قبل از هر چیزی اولین موردی که با آن برخورد دارند طراحی ظاهری است که شامل موارد مختلفی می شود و سپس به امکانات آن دقت می کنند. ویژگی هایی که در این قسمت برای ساخت سایت دوربین مداربسته اشاره می کنیم بسیار ضروری هستند:
 1. گالری تصاویر: با توجه به اینکه وب سایت های دوربین مداربسته در دسته سایت های فروشگاهی قرار می گیرند لازم است که گالری تصاویر کامل و حرفه ای از محصولات درج شده باشند و حتی در صورت لزوم ویدیو هم قرار داده شود.
 2. بخش معرفی و بررسی تخصصی محصولات: در طراحی سایت دوربین مداربسته مثل هر نوع سایت فروشگاهی دیگری باید اطلاعات کاملی از محصول و کالای مورد نظر به مشتریان داده شود تا امکان مقایسه مشخصات وجود داشته باشد در غیر این صورت کاملا بی فایده است.
 3. منوهای حرفه ای: در ایجاد سایت دوربین مداربسته باید دقت داشته باشید که هر برند به همراه مدل های خود باید در منو و زیر منوهای مجزایی قرار بگیرند تا مشتریان خیلی راحتتر بتوانند محصولات برند مدنظر خود را پیدا کنند و مجبور نباشند بین همه محصولات بگردند.
 4. صفحه تماس با ما همراه با درج نقشه: بخش تماس با ما در چنین وب سایت هایی زمانی کامل به نظر می رسد که علاوه بر درج کلیه راه های تماس اعم از ایمیل و شماره تلفن، نقشه گوگل هم درج شده باشد تا مسیریابی از طریق گوشی بسیار راحت شود.
 5. بخش وبلاگ: یک ویژگی بسیار جذابی که همه خریداران در سایت های فروشگاهی از آن استقبال می کنند بخش وبلاگ فروشگاه است که در حیطه محصولات فروشی خود به بررسی آخرین اخبار و تولیدات و پیشرفت های آن می پردازند.
 6. بخش درباره ما: تا زمانی که مشتریان شما و اهدافتان را نشناسند و با سابقه کاری، پروژه های انجام شده و مواردی نظیر آن آشنا نشوند زمینه اعتمادسازی به سختی شکل خواهد گرفت. در این بخش باید بازدیدکننده مجاب شود که شما بهترین گزینه موجود هستید.
 7. طراحی کاربری بسیار راحت: بازدیدکنندگان باید بتوانند خیلی راحت در سایت شما بچرخند و مطالب مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند. حتی برخی اوقات مشتریان با اطلاعات قبلی و صرفا با هدف سرچ محصولی خاص وارد وب سایت شما می شوند تا قیمت آن را با سایر رقبای شما مقایسه کنند. پس باید نوار سرچ هوشمند نیز در طراحی سایت دوربین مداربسته در دستور کار خود قرار دهید تا نیازی به سرچ در داخل منوها نداشته باشند.
 8. طراحی موبایل ریسپانسیو: یکی از مهمترین ویژگی ها در طراحی سایت دوربین مداربسته، موبایل ریسپانسیو بودن آن است یعنی کاربران به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی بتوانند از طریق موبایل و تبلت وارد وب سایت شما شوند. اهمیت این مورد در راه اندازی سایت دوربین مداربسته زمانی روشن می شود که بدانید بیش از نیمی از کاربران اینترنت از طریق موبایل و تبلت وارد این فضا می شوند و سرچ میکنند.
 9. بخش دو یا چند زبانه کردن سایت: اگر اهداف بزرگی در سر دارید و می خواهید به برندی مطرح در سطح بین المللی تبدیل شوید پس حتما باید ویژگی دو یا چند زبانه برای سایت خود قرار دهید مثل زبان های عربی، ترکی، انگلیسی.
 10. هاست بسیار امن و پروتکل HTTPS: امنیت طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است و این مورد را باید انتخاب هاست بسیار مطمئن و دریافت گواهینامه SSL برای تغییر پروتکل به HTTPS فراهم کنید در غیر این صورت هیچ کس از وب سایت شما خرید نخواهد کرد.

و غیره.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت دوربین مداربسته

طراحی سایت دوربین مداربسته طبق صحبت های اولیه باید به اولویت ذهنی شما همزمان با راه اندازی فروشگاه به صورت نسخه فیزیکی باشد تا به راحتی بتوانید چندین قدم از رقبای خود قدم بزنید، مزیتی که فقط با راه اندازی سایت دوربین مداربسته کسب خواهد شد.
جهت بررسی دقیقتر و اینکه مطمئن باشید سایت فروش دوربین های مداربسته نیز مشابه با تمامی وب سایت های فروشگاهی در دنیا نیاز به سایت جهت بقای فعالیت خود دارد به مهمترین مزایای آن اشاره می کنیم:
 • برندینگ: لازمه برندینگ و مطرح شدن در سطح گسترده این است که در فضای آنلاین حضور داشته باشید و در مورد فروش دوربین های مداربسته نیز تنها با طراحی سایت دوربین مداربسته امکان پذیر خواهد بود.
 • فروش 24 ساعته: تنها زمانی می توانید پیامک واریز وجه به صورت 24 ساعته داشته باشید که سایت فروشگاهی دوربین های مداربسته راه اندازی کرده باشید تا مشتریان بتوانند از هر جای ایران و در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنند.
 • کاهش هزینه های شروع کسب و کار: طبیعتا هزینه ای که بابت طراحی سایت دوربین مداربسته می پردازید به مراتب کمتر از هزینه تجهیز یک فروشگاه و اجاره ماهانه آن به همراه هزینه های جانبی و حتی رفت و آمد شماست.
 • خدمات دهی پس از فروش: با طراحی سایت دوربین مداربسته و استفاده از نرم افزاری مثل CRM می توانید حتی پس از فروش یا حتی پس از ساخت حساب کاربری، نیز با مشتریان در ارتباط باشید و آخرین تخفیف ها و مدل های جدید را از طریق ایمیل و شماره تلفن اطلاع رسانی کنید.
 • دریافت بازخوردهای بیشتر: با طراحی وب سایت دوربین مداربسته چون مشتریان بیشتری دارید، بازخوردهای بیشتری دریافت خواهید کرد و با شناخت بیشتر و دریافت اطلاعات دقیقتری می توانید نسبت به رفع یک مشکل یا ارائه خدمات جدید یا حذف موارد قبلی اقدام کنید و حتی بسته به نظر آنها محصول خاصی را موجود کرده یا فروش آن را متوقف کنید.
 • اعتباربخشی به برند: قطعا مشتریان نسبت به برندهایی که وب سایت داشته باشند اعتماد بیشتری نشان می دهند مخصوصا که با راه اندازی سایت دوربین مداربسته و گرفتن نشان اعتماد الکترونیک، کاملا موجه و قانونی جلوه داده می شوید.
 • دسترسی گسترده به مشتریان: علاوه بر اینکه با طراحی سایت دوربین مداربسته می توانید از طریق وب سایت و تبلیغات هوشمندانه خود را خیلی سریع به کل مخاطبین هدف خود معرفی کنید، با درج لینک شبکه های اجتماعی که در آن فعال هستید و اکانت کاربری دارید هم می توانید بازدید آنها را به همراه وب سایت بسیار بیشتر کنید که بازدید بیشتر در صورت داشتن محصولات متنوع و قیمت مناسب قطعا به درآمدزایی بیشتر خواهد انجامید.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت دوربین مداربسته

در طراحی سایت دوربین مداربسته طبیعتا باید یکسری امکانات در نظر بگیرید و برای بازدیدکنندگان و مشتریان فراهم کرده باشید تا هم رضایت خاطر آنها را جلب کرده باشید و هم اینکه به شما به عنوان بهترین انتخاب خود به عنوان سایتی جامع و مفید نگاه کنند. از طرفی امکاناتی که موقع ساخت سایت دوربین مداربسته اضافه می شوند تمامی مواردی که الزامی هستند نبوده و به مرور با توجه به بازخوردهای دریافتی باید به تعداد آن افزوده یا از آنها کم شود تا مشتریان احساس کنند نظرات آنها مهم است و مشتری مداری خود را از جنبه های مختلف ثابت کرده باشید:
 • بخش اخبار: یکی از امکاناتی که در طراحی سایت دوربین مداربسته بسیار مورد استقبال همکاران در این حوزه و حتی برخی خریداران خرد قرار می گیرد بخش اخبار است تا شما را به عنوان مرجع و فروشنده بسیار حرفه ای در این حوزه قلمداد کنند و همیشه بازدید سایت شما بالا باشد. از طرفی هر چقدر معتبرتر باشید مشتریان بیشتری شما را به سایرین معرفی خواهند کرد.
 • مقالات آموزشی متنی و ویدیویی: هر یک از کالاهایی که مشابه با دوربین های مداربسته از سیستم های الکترونیکی تشکیل شده باشند به مرور زمان با ارورهای مختلف یا اشکالات جزئی روبرو می شوند که با قراردهی بخشی تحت عنوان مقالات آموزشی به شکل فایل PDF و حتی ویدیو می توانید به بررسی این موارد بپردازید که قطعا در طراحی سایت دوربین مداربسته بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.
 • پنل کاربری و خرید آنلاین: هر خریدار باید بتواند یک پنل کاربری برای خود داشته باشد و از طریق سبد خرید خود به راحتی محصولات مدنظرشان را بخرند.
 • امکان مقایسه محصولات: کاربران باید بتوانند در صورت نیاز از طریق قابلیت مقایسه در سایت به بررسی دقیقتر هر یک از محصولات بپردازند تا در نهایت انتخاب بهتری داشته باشند. حتی برخی از افراد به دلیل نبود چنین قابلیتی وب سایت را ترک می کنند چون به شدت در وقت کاربر صرفه جویی می کند و تحلیل بسیار دقیقی می توانند داشته باشند.
 • بخش نمونه کار و رضایت مشتریان: کسانی که مایل باشند از وب سایت شما خریداری کنند مخصوصا اگر نصب و فروش داشته باشید باید مطمئن باشند که توان انجام پروژه های محول شده را دارید و خریداران قبلی نیز از خرید خود رضایت کامل داشته اند. لذا باید بخشی از سایت را موقع طراحی سایت دوربین مداربسته به نمونه کار اختصاص داده و در هر قسمت نیز امکان درج نظرات وجود داشته باشد.
 • بخش تماس با ما: بخش تماس با ما برای ارتباط سریع و راحت بین مشتری و فروشنده بسیار ضروری است. کلیه راه های ارتباطی با خودتان اعم از شماره تلفن ثابت و موبایل و ایمیل را باید در سایت خود درج کنید. حتی برخی از سایت های فروشگاهی قابلیتی دارند که با کلیک بر روی شماره تلفن ها در هدر یا فوتر سایت و یا بخش تماس با ما وارد بخش شماره گیر تلفن شده و یا با انتخاب آیکون های تلگرام مستقیما وارد چت خصوصی یا کانال تلگرامی یا صفحه اینستاگرامی فروشگاه می شوند. حتی اگر شعبه های مختلفی در یک شهر دارید باید مشخصات کامل آنها را هم به تفکیک و کاملا مشخص درج کنید.
 • گالری تصاویر: هر محصول باید چندین عکس از زوایای مختلف داشته باشد و این یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت دوربین مداربسته است.
 • منوی اعطای نمایندگی: اگر فروشگاه بزرگ دوربین های مداربسته هستید همیشه درخواست جهت ثبت نمایندگی وجود دارد و شاید قادر نباشید به شکل تلفنی یا حضوری به این درخواست ها رسیدگی کنید. پس موقع طراحی سایت دوربین مداربسته از شرکت طراح وب بخواهید چنین بخشی را با فرم مورد تأیید شده، در منوی وب سایت قرار دهد تا به شکلی که تعیین کرده اید درخواست خود را ارسال کنند که محدودیت زمانی و مکانی هم با این کار برداشته می شود.

و غیره.

هزینه طراحی سایت دوربین مداربسته

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت دوربین مداربسته چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

نکاتی که در مورد طراحی سایت دوربین مداربسته وجود دارند به هیچ وجه نباید دست کم گرفته شوند چرا که روی اثرگذاری موضوعاتی که تا اینجا در مورد آنها صحبت شد قطعا اثر خواهد گذاشت. رعایت نکات طراحی وب سایت دوربین مداربسته به شما تضمین می دهد که وب سایتی حرفه ای داشته باشید که رضایت کاربران و در نتیجه افزایش فروش را به همراه خواهد داشت:
 • موبایل ریسپانسیو: طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا برای هر وب سایتی لازم الاجراست و مهمترین نکته آن به شمار می رود که در مورد راه اندازی سایت دوربین مداربسته نیز صادق است. دلیل اهمیت زیاد موضوع بیشتر بودن کاربرانی که از طریق موبایل و تبلت وارد فضای اینترنت و وب سایت ها می شوند. اگر پلتفرم وردپرس انتخاب شده باشد اکثر قالب های از پیش ساخته، به طور پیش فرض ریسپانسیو هستند ولی حتما این مورد را به شرکت طراح سایت خود یادآور شوید.
 • سرعت: سرعت نیز مهمترین نکته پس از طراحی ریسپانسیو است و باید تمامی صفحات وب سایت زیر 3 ثانیه لود شوند تا نرخ پرش وب سایت بالا نرود چرا که رابطه معکوس با میزان درآمد شما دارد. لذا چنانچه می خواهید در بخش آموزش تصویری که در مورد آن صحبت کردیم ویدیو قرار دهید یا از اسلایدر در صفحه اصلی سایت کمک بگیرید یا حتی از تصاویر با کیفیت برای گالری تصاویر استفاده نمایید بهینه سازی آنها را طبق اصول سئو فراموش نکنید تا تأثیر منفی روی سرعت لود سایت نگذارند.
 • رعایت سئو: سومین نکته بسیار مهم در طراحی سایت دوربین مداربسته رعایت اصول سئو می باشد چون در غیر این صورت سایت ایندکس نخواهد شد تا بتوان آن را سرچ کرد یا به حدی رتبه آن پایین خواهد بود که کاربران اصلا به آن اعتماد نخواهند کرد. پس حتما با برای طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی خود با شرکت بسیار حرفه ای و مسلط در زمینه طراحی سایت سئو و بهینه سازی شده همکاری کنید.
 • اسلایدر تصاویر صفحه اصلی: بخش اسلایدر در صفحه اصلی همراه با عکس های با کیفیت و نمایش محصولات پرفروش تأثیر زیادی روی نرخ کلیک وب سایت برای بخش های مختلف خواهد داشت.
 • استفاده از CRM: برای ارتباط با مشتریان در مراحل مختلف و حتی پس از خرید و قطع نشدن ارتباط ها نرم افزار CRM بسیار ضروری است که گاهی پس از راه اندازی سایت دوربین مداربسته توصیه به نصب آن می شود مخصوصا برای سایت های فروشگاهی.
 • بهبود تجربه و رضایت کاربری: با طراحی منوهای سلسله مراتبی، بخش پیگیری شکایات، درج کلیه راه های ارتباطی، درگاه امن پرداخت آنلاین، پنل کاربری، امکان مقایسه محصولات، مشاهده رضایت خریداران قبلی و نظرات آنها و غیره باید تجربه و رضایت کاربران را افزایش دهید که همه این موارد در گرو این است که طراحی سایت دوربین مداربسته به شکلی حرفه ای انجام شده باشد.

و غیره.

پیشنهاد میکنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید:

شرکت رایان، انتخاب برتر شما برای طراحی سایت دوربین مداربسته

طراحی سایت دوربین مداربسته به دلیل اینکه در دسته سایت های فروشگاهی قرار می گیرد به خودی خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تنها شرکت های حرفه ای در این زمینه می توانند سایتی کاملا اصولی طبق دستورالعمل های سئو راه اندازی کنند و خدمات دهی عالی داشته باشند.
شرکت طراحی سایت رایان با جمع کردن تیمی از بهترین ها در حوزه های مختلف طراحی پورتال، طراحی سایت وردپرس، گرافیک، سئو، محتوا نویسی و غیره همراه با قیمت طراحی سایت مناسب و بهترین خدمات در بین شرکت های مطرح طراحی وب به شما تضمین طراحی سایت حرفه ای دوربین مداربسته را می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

برخی از بزرگترین سایت های ساخت دوربین مداربسته دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

5 × 1 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp