طراحی سایت بانک به طور قطعی یک پروژه مهم به شمار می رود و باید با آگاهی از تمامی امکانات مورد نیاز طراحی سایت در بخش عمومی و در بخش تخصصی بانکداری انجام شود. به بیان دیگر، باید گفت که بانکداری الکترونیک از طریق راه اندازی سایت برای بانک امکان پذیر است. ولی در طراحی و پیاده سازی این پروژه نکات بسیار زیادی باید مد نظر قرار داده شود تا در نهایت بتوانیم یک سایت بانکی خوب داشته باشیم.

طراحی سایت برای بانک مهم است چرا که ارائه خدمات الکترونیک بانکی بسیار حائز اهمیت می باشد و یکی از درخواست های مشتریان بانک ها به شمار می رود. ایجاد یک سایت بانکی شاید کار دشواری به نظر نرسد چرا که طراحی صفحات بسیار ساده هستند. ولی نباید از یاد برد که پشت پرده یک سایت بانکی، مجموعه ای از عملگر ها، برنامه های امنیتی و غیره است که باید با دقت بسیار زیادی پیاده سازی شده باشند. در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید تا در خصوص ایجاد سایت بانک با شما صحبت داشته باشیم؛ و اطلاعاتی را در خصوص ویژگی های یک سایت بانکی در اختیار شما قرار دهیم.

این مقاله از چه بخش هایی تشکیل می شود؟

 • بررسی مخاطبین سایت بانک
 • بررسی نیازهای مخاطبین سایت بانک
 • ویژگی های سایت بانک
 • نکات مهمی که در طراحی سایت بانک باید رعایت شوند
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت بانک

بررسی مخاطبین سایت بانک

طراحی سایت بانک برای مخاطبین انجام می شود و بررسی نیازهای مخاطب دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد که حتما باید مورد توجه قرار گرفته و بر این اساس طراحی انجام شود. مخاطبین یک سایت بانکی تمامی افرادی هستند که بالای 18 سال سن دارند. در واقع تمامی افراد بالای 18 سال که توانایی افتتاح حساب را دارند، می توانند یک مخاطب بالقوه برای سایت بانک شما به شمار روند و از این روی شما باید بر اساس نوع نیاز تمامی این افراد طراحی سایت بانک را انجام دهید. با توجه به این که بخشی از افرادی که نیاز به سایت بانک شما دارند، نمی توانند به خوبی با ابزار اینترنتی کار کنند، همچنین دسترسی به بخش های سایت بانک باید به سادگی انجام شود و طراحی صفحه اول سایت (صفحه اصلی) دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. با توجه به این نکات در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص راه اندازی سایت بانک بیشتر با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

بررسی نیازهای مخاطبین سایت بانک

طراحی سایت برای بانک باید به گونه ای باشد که تمامی نیازهای یک مخاطب در نظر گرفته شود. اما نیازهای مخاطب از سایت بانکی چیست؟ آیا مخاطب انتظار دارد طراحی سایت بانک به گونه ای باشد که تنها به سوالات وی در خصوص ارائه خدمات بانکی پاسخ داده شود؟ خیر. در واقع مخاطب شما نیاز به یک سایت با امکان ارائه خدمات الکترونیکی را نیاز دارد و از این روی باید این خدمات به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد. در نظر گرفته شود.

طراحی پورتال سازمانی بانکی با امکان ارائه خدمات بانکداری الکترونیک باعث نیاز کمتر مخاطب به مراجعه حضوری خواهد شد و همین امر به عنوان یک نیاز به خصوص برای مخاطب پر مشغله امروزی می باشد. همچنین شما باید بلاگ کامل و جامع داشته باشید. این کار باعث می شود که سوالات پر تکرار و موجود از سوی مخاطبین پاسخ داده شود. همچنین شما باید امکان نمایش تمامی شعب بر روی نقشه و امکان یافتن شعب نزدیک به مخاطب را فراهم سازید تا یک سایت جامع داشته باشید.

طراحی سایت بانک Responsive باعث می شود که مخاطب با هر گجتی بتواند از خدمات سایت بانک شما استفاده کند. خواه شما یک بانک رسمی باشید و یا یک موسسه مالی کوچک محلی، ارائه تمامی این نیازها به مخاطب باعث می شود که علاوه بر کاهش نیاز به ارائه خدمات به صورت حضوری، اعتماد مخاطب به سایت شما جلب شود و همچنین خدمات رسانی با کیفیت بالاتر و مطلوب تری انجام خواهد شد. پس از یاد نبرید که تمامی این نیازها در طراحی سایت بانک نباید نادیده گرفته شود.

طراحی سایت بانک همچنین باید به صورت امن انجام شود تا تمامی تراکنش ها و تمامی خدمات الکترونیکی ارائه شده به صورت محرمانه باقی بماند. در این خصوص باید دیتابیس (بانک اطلاعاتی) حرفه ای داشته باشید و حتما با کارشناسان امنیت شبکه و سایت همکاری داشته باشید تا بتوانید بهترین طراحی سایت را داشته باشید. در اولین گام نیز شما باید گواهینامه SSL را برای سایت خود دریافت کنید.

ویژگی های سایت بانک

طراحی سایت بانک با توجه به نکات بیان شده در قسمت های بالایی می تواند بسیار ساده تر باشد. حال باید توجه کنیم که به کدام ویژگی ها در سایت بانک نیاز داریم و اصولا بخش های یک سایت باید چگونه طراحی شوند؟

به قسمت درباره ما اهمیت دهید

از مهم ترین ویژگی هایی که باید در طراحی سایت بانک رعایت شود را می توان قسمت درباره ما دانست. در واقع تقریبا تمامی سایت های امروزی شامل قسمت درباره ما می شوند ولی نباید از یاد برد که این بخش از سایت در یک سایت بانکی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد که باید به آن توجه شود. بانک باید در این بخش علاوه بر قرار دادن تاریخچه، نمودار سازمانی و واحد های سازمانی که دارد، اطلاعات عمومی خود را منتشر کرده و همچنین در خصوص سیاست ها و اهداف خود به زبان ساده با مشتریان خود صحبت کند. مسئولیت های اجتماعی، منشور اخلاقی که بانک و تمامی کارکنان به آن اهمیت می دهند و همچنین ارائه اطلاعات زمان بندی کاری شعب دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود.

طراحی سایت بانک برای ارائه خدمات بانکی

ساخت سایت بانک هدفی جز ارائه خدمات بانکی نباید داشته باشد و از این روی شما نیاز به طراحی سیستم مشتریان خواهید بود. در این بخش مشتری بانک شما می تواند با ارائه نام کاربری و رمز عبور، به حساب بانکی خود دسترسی داشته باشد، موجودی خود را مشاهده کند، در صورتی که وام دریافت کرده است و نوبت پرداخت اقساط است، سایت باید این امکان را فراهم سازد. همچنین دسترسی به بخش های دیگری مانند انتقال پول از حساب به حساب های دیگر تحت شبکه های بانکی و امکان مسدود کردن کارت اعتباری گم شده می تواند از مهم ترین خدمات بانکی باشد که در طراحی سایت بانکی باید رعایت شود. البته از یاد نبرید که بخش های بیان شده، تمامی نیاز مشتریان شما به شمار نمی رود و شما می توانید همواره خدمات نوین و به روزی را به مشتریان بر حسب نیاز مشتریان ارائه دهید.

ایجاد سایت بانک در راستای اطلاع رسانی بهتر

راه اندازی سایت بانک به شما این امکان را می دهد تا اطلاع رسانی بهتری را به مشتریان خود داشته باشید و این ویژگی را نباید از یاد ببرید. مشاهده انواع تسهیلاتی که از سوی بانک شما ارائه می شود، شرایط موجود برای ارائه تسهیلات و همچنین ارائه اطلاعاتی در خصوص دستاورد ها و امکانات یا استانداردهای جدیدی که بانک شما رعایت می کند نیز می تواند در جذب مخاطب و مشتریان جدید بسیار تاثیرگذار باشد. پس بهتر است که اطلاع رسانی از سوی سایت به بهترین شکل انجام شود.

FAQ و اهمیت آن در طراحی سایت بانک

طراحی سایت بانک باید به گونه ای باشد که به سوالات متداول مخاطبان شما پاسخ دهد.

شما می توانید در انتهای مقالات خود بخش FAQ را اضافه کنید تا ارائه اطلاعات نیازی به باز کردن سایت شما در موتور جستجو را نداشته باشد.

همچنین می توانید بخشی را به سایت اضافه کنید که هر کاربر سوال خود را بپرسد.

در صورتی که پاسخی وجود دارد، پاسخ نمایش داده شود و در غیر این صورت ادمین مربوطه می تواند پاسخ را ایمیل کرده و همچنین در سایت برای سایر مخاطبین ارائه کند.

سایر ویژگی های طراحی سایت بانک

طراحی سایت بانک با ارائه فرم های بانکی، خدمات ارزی و همچنین نمایش سقف برداشت به صورت غیر حضوری و غیره می تواند از دیگر ویژگی هایی باشد که باید رعایت شوند. با توجه به تمامی ویژگی های بیان شده، در ادامه با شما نکات مهم در خصوص طراحی سایت را در اختیار شما قرار خواهیم داد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. رعایت این نکات باعث می شود که سایت شما کاربردی تر باشد و همچنین ارائه خدمات در بهترین حالت انجام شود. در صورتی که می خواهید بیشتر در خصوص سایت بانکی بدانید، در ادامه با ما همراه باشید.

نکات مهمی که در طراحی سایت بانک باید رعایت شوند

طراحی سایت بانک همانطور که بیان شد باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. مهم ترین نکته ای که در خصوص طراحی سایت بانک باید رعایت شود، کاربردی بودن سایت می باشد. باید سعی کنید که تمامی امکانات لازم و موجود در بانک به صورت الکترونیکی نیز ارائه شود تا میزان نیاز کاربران به مراجعه بسیار کاهش پیدا کند. همچنین طراحی صفحات باید به گونه ای باشد که حتی مبتدی ترین افراد در کار با سایت بتوانند نیاز خود را برطرف کنند چرا که جامعه استفاده بسیار گسترده ای از سایت شما استفاده می کنند.

طراحی سایت بانک و بهینه سازی (SEO) به عنوان دو عنصر به هم وابسته به شمار می روند. سایت شما باید در صفحه اول نتایج Google به نمایش در بیاید تا بتوانید تعامل و جذب مخاطب بیشتری داشته باشید. همچنین با ارائه اطلاعات مفید و تبلیغات غیر مستقیم می توانید مشتریان بیشتری را به بانک خود جذب کنید. پس از یاد نبرید که سایت شما باید به گونه ای طراحی شده باشد که امکان بهینه سازی آن به صورت داخلی و خارجی به بهترین شکل ممکن در دسترس قرار داده شود.

امنیت در نهایت به عنوان مهم ترین نکته موجود برای طراحی سایت بانک به شمار می رود که باید رعایت شود. پس بهتر است در راستای طراحی سایت بانک خود به این نکته توجه بسیار ویژه ای داشته باشید. همچنین بهتر است کار امنیت و به طور کلی طراحی سایت بانک خود را به افرادی بسپارید که واقعا در این زمینه اطلاعات لازم را دارند.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت بانک

تمامی ویژگی ها، امکانات و نیازهای بیان شده در خصوص طراحی سایت بانک توسط شرکت طراحی سایت رایان رعایت شده و شما می توانید انتظار یک سایت حرفه ای را در خصوص ارائه خدمات بانکی داشته باشید. رایان به شما نکات پیش رو را پیشنهاد می کند که در طراحی سایت بانک خود حتما به آن توجه داشته باشید :

 • طراحی سایت بانک باید بر اساس نیازهای تمامی مخاطبین انجام شود.
 • ایجاد سایت بانک نباید به صورت گیج کننده برای مخاطب انجام شود.
 • بهینه سازی سایت (SEO) برای پورتال بانکی جایگاه بسیار ویژه ای دارد.
 • بهتر است از خدمات تیم رایان برای تامین امنیت سایت و طراحی سایت بانک استفاده کنید چرا که تمامی خدمات به صورت حرفه ای و توسط تیم حرفه ای ارائه می شود.
 • بهتر است سرور انتخابی شما برای طراحی سایت با دقت بسیار زیادی برگزیده شود و در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

با توجه به تمامی نکات بیان شده، شما می توانید انتظار بهترین طراحی سایت بانک را داشته باشید. رایان می تواند به عنوان بهترین همراه شما در این زمینه شناخته شود و می تواند خدمات حرفه ای را با امنیت کامل در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت طراحی سایت در خصوص طراحی سایت بانک، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

طراحی سایت بانک به طور قطعی یک پروژه مهم به شمار می رود و باید با آگاهی از تمامی امکانات مورد نیاز طراحی سایت در بخش عمومی و در بخش تخصصی بانکداری انجام شود. به بیان دیگر، باید گفت که بانکداری الکترونیک از طریق راه اندازی سایت برای بانک امکان پذیر است. ولی در طراحی و پیاده سازی این پروژه نکات بسیار زیادی باید مد نظر قرار داده شود تا در نهایت بتوانیم یک سایت بانکی خوب داشته باشیم.

طراحی سایت برای بانک مهم است چرا که ارائه خدمات الکترونیک بانکی بسیار حائز اهمیت می باشد و یکی از درخواست های مشتریان بانک ها به شمار می رود. ایجاد یک سایت بانکی شاید کار دشواری به نظر نرسد چرا که طراحی صفحات بسیار ساده هستند. ولی نباید از یاد برد که پشت پرده یک سایت بانکی، مجموعه ای از عملگر ها، برنامه های امنیتی و غیره است که باید با دقت بسیار زیادی پیاده سازی شده باشند. در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید تا در خصوص ایجاد سایت بانک با شما صحبت داشته باشیم؛ و اطلاعاتی را در خصوص ویژگی های یک سایت بانکی در اختیار شما قرار دهیم.

این مقاله از چه بخش هایی تشکیل می شود؟

 • بررسی مخاطبین سایت بانک
 • بررسی نیازهای مخاطبین سایت بانک
 • ویژگی های سایت بانک
 • نکات مهمی که در طراحی سایت بانک باید رعایت شوند
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت بانک

بررسی مخاطبین سایت بانک

طراحی سایت بانک برای مخاطبین انجام می شود و بررسی نیازهای مخاطب دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد که حتما باید مورد توجه قرار گرفته و بر این اساس طراحی انجام شود. مخاطبین یک سایت بانکی تمامی افرادی هستند که بالای 18 سال سن دارند. در واقع تمامی افراد بالای 18 سال که توانایی افتتاح حساب را دارند، می توانند یک مخاطب بالقوه برای سایت بانک شما به شمار روند و از این روی شما باید بر اساس نوع نیاز تمامی این افراد طراحی سایت بانک را انجام دهید. با توجه به این که بخشی از افرادی که نیاز به سایت بانک شما دارند، نمی توانند به خوبی با ابزار اینترنتی کار کنند، همچنین دسترسی به بخش های سایت بانک باید به سادگی انجام شود و طراحی صفحه اول سایت (صفحه اصلی) دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. با توجه به این نکات در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص راه اندازی سایت بانک بیشتر با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

بررسی نیازهای مخاطبین سایت بانک

طراحی سایت برای بانک باید به گونه ای باشد که تمامی نیازهای یک مخاطب در نظر گرفته شود. اما نیازهای مخاطب از سایت بانکی چیست؟ آیا مخاطب انتظار دارد طراحی سایت بانک به گونه ای باشد که تنها به سوالات وی در خصوص ارائه خدمات بانکی پاسخ داده شود؟ خیر. در واقع مخاطب شما نیاز به یک سایت با امکان ارائه خدمات الکترونیکی را نیاز دارد و از این روی باید این خدمات به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد. در نظر گرفته شود.

طراحی پورتال سازمانی بانکی با امکان ارائه خدمات بانکداری الکترونیک باعث نیاز کمتر مخاطب به مراجعه حضوری خواهد شد و همین امر به عنوان یک نیاز به خصوص برای مخاطب پر مشغله امروزی می باشد. همچنین شما باید بلاگ کامل و جامع داشته باشید. این کار باعث می شود که سوالات پر تکرار و موجود از سوی مخاطبین پاسخ داده شود. همچنین شما باید امکان نمایش تمامی شعب بر روی نقشه و امکان یافتن شعب نزدیک به مخاطب را فراهم سازید تا یک سایت جامع داشته باشید.

طراحی سایت بانک Responsive باعث می شود که مخاطب با هر گجتی بتواند از خدمات سایت بانک شما استفاده کند. خواه شما یک بانک رسمی باشید و یا یک موسسه مالی کوچک محلی، ارائه تمامی این نیازها به مخاطب باعث می شود که علاوه بر کاهش نیاز به ارائه خدمات به صورت حضوری، اعتماد مخاطب به سایت شما جلب شود و همچنین خدمات رسانی با کیفیت بالاتر و مطلوب تری انجام خواهد شد. پس از یاد نبرید که تمامی این نیازها در طراحی سایت بانک نباید نادیده گرفته شود.

طراحی سایت بانک همچنین باید به صورت امن انجام شود تا تمامی تراکنش ها و تمامی خدمات الکترونیکی ارائه شده به صورت محرمانه باقی بماند. در این خصوص باید دیتابیس (بانک اطلاعاتی) حرفه ای داشته باشید و حتما با کارشناسان امنیت شبکه و سایت همکاری داشته باشید تا بتوانید بهترین طراحی سایت را داشته باشید. در اولین گام نیز شما باید گواهینامه SSL را برای سایت خود دریافت کنید.

ویژگی های سایت بانک

طراحی سایت بانک با توجه به نکات بیان شده در قسمت های بالایی می تواند بسیار ساده تر باشد. حال باید توجه کنیم که به کدام ویژگی ها در سایت بانک نیاز داریم و اصولا بخش های یک سایت باید چگونه طراحی شوند؟

به قسمت درباره ما اهمیت دهید

از مهم ترین ویژگی هایی که باید در طراحی سایت بانک رعایت شود را می توان قسمت درباره ما دانست. در واقع تقریبا تمامی سایت های امروزی شامل قسمت درباره ما می شوند ولی نباید از یاد برد که این بخش از سایت در یک سایت بانکی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد که باید به آن توجه شود. بانک باید در این بخش علاوه بر قرار دادن تاریخچه، نمودار سازمانی و واحد های سازمانی که دارد، اطلاعات عمومی خود را منتشر کرده و همچنین در خصوص سیاست ها و اهداف خود به زبان ساده با مشتریان خود صحبت کند. مسئولیت های اجتماعی، منشور اخلاقی که بانک و تمامی کارکنان به آن اهمیت می دهند و همچنین ارائه اطلاعات زمان بندی کاری شعب دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود.

طراحی سایت بانک برای ارائه خدمات بانکی

ساخت سایت بانک هدفی جز ارائه خدمات بانکی نباید داشته باشد و از این روی شما نیاز به طراحی سیستم مشتریان خواهید بود. در این بخش مشتری بانک شما می تواند با ارائه نام کاربری و رمز عبور، به حساب بانکی خود دسترسی داشته باشد، موجودی خود را مشاهده کند، در صورتی که وام دریافت کرده است و نوبت پرداخت اقساط است، سایت باید این امکان را فراهم سازد. همچنین دسترسی به بخش های دیگری مانند انتقال پول از حساب به حساب های دیگر تحت شبکه های بانکی و امکان مسدود کردن کارت اعتباری گم شده می تواند از مهم ترین خدمات بانکی باشد که در طراحی سایت بانکی باید رعایت شود. البته از یاد نبرید که بخش های بیان شده، تمامی نیاز مشتریان شما به شمار نمی رود و شما می توانید همواره خدمات نوین و به روزی را به مشتریان بر حسب نیاز مشتریان ارائه دهید.

ایجاد سایت بانک در راستای اطلاع رسانی بهتر

راه اندازی سایت بانک به شما این امکان را می دهد تا اطلاع رسانی بهتری را به مشتریان خود داشته باشید و این ویژگی را نباید از یاد ببرید. مشاهده انواع تسهیلاتی که از سوی بانک شما ارائه می شود، شرایط موجود برای ارائه تسهیلات و همچنین ارائه اطلاعاتی در خصوص دستاورد ها و امکانات یا استانداردهای جدیدی که بانک شما رعایت می کند نیز می تواند در جذب مخاطب و مشتریان جدید بسیار تاثیرگذار باشد. پس بهتر است که اطلاع رسانی از سوی سایت به بهترین شکل انجام شود.

FAQ و اهمیت آن در طراحی سایت بانک

طراحی سایت بانک باید به گونه ای باشد که به سوالات متداول مخاطبان شما پاسخ دهد.

شما می توانید در انتهای مقالات خود بخش FAQ را اضافه کنید تا ارائه اطلاعات نیازی به باز کردن سایت شما در موتور جستجو را نداشته باشد.

همچنین می توانید بخشی را به سایت اضافه کنید که هر کاربر سوال خود را بپرسد.

در صورتی که پاسخی وجود دارد، پاسخ نمایش داده شود و در غیر این صورت ادمین مربوطه می تواند پاسخ را ایمیل کرده و همچنین در سایت برای سایر مخاطبین ارائه کند.

سایر ویژگی های طراحی سایت بانک

طراحی سایت بانک با ارائه فرم های بانکی، خدمات ارزی و همچنین نمایش سقف برداشت به صورت غیر حضوری و غیره می تواند از دیگر ویژگی هایی باشد که باید رعایت شوند. با توجه به تمامی ویژگی های بیان شده، در ادامه با شما نکات مهم در خصوص طراحی سایت را در اختیار شما قرار خواهیم داد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. رعایت این نکات باعث می شود که سایت شما کاربردی تر باشد و همچنین ارائه خدمات در بهترین حالت انجام شود. در صورتی که می خواهید بیشتر در خصوص سایت بانکی بدانید، در ادامه با ما همراه باشید.

نکات مهمی که در طراحی سایت بانک باید رعایت شوند

طراحی سایت بانک همانطور که بیان شد باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. مهم ترین نکته ای که در خصوص طراحی سایت بانک باید رعایت شود، کاربردی بودن سایت می باشد. باید سعی کنید که تمامی امکانات لازم و موجود در بانک به صورت الکترونیکی نیز ارائه شود تا میزان نیاز کاربران به مراجعه بسیار کاهش پیدا کند. همچنین طراحی صفحات باید به گونه ای باشد که حتی مبتدی ترین افراد در کار با سایت بتوانند نیاز خود را برطرف کنند چرا که جامعه استفاده بسیار گسترده ای از سایت شما استفاده می کنند.

طراحی سایت بانک و بهینه سازی (SEO) به عنوان دو عنصر به هم وابسته به شمار می روند. سایت شما باید در صفحه اول نتایج Google به نمایش در بیاید تا بتوانید تعامل و جذب مخاطب بیشتری داشته باشید. همچنین با ارائه اطلاعات مفید و تبلیغات غیر مستقیم می توانید مشتریان بیشتری را به بانک خود جذب کنید. پس از یاد نبرید که سایت شما باید به گونه ای طراحی شده باشد که امکان بهینه سازی آن به صورت داخلی و خارجی به بهترین شکل ممکن در دسترس قرار داده شود.

امنیت در نهایت به عنوان مهم ترین نکته موجود برای طراحی سایت بانک به شمار می رود که باید رعایت شود. پس بهتر است در راستای طراحی سایت بانک خود به این نکته توجه بسیار ویژه ای داشته باشید. همچنین بهتر است کار امنیت و به طور کلی طراحی سایت بانک خود را به افرادی بسپارید که واقعا در این زمینه اطلاعات لازم را دارند.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت بانک

تمامی ویژگی ها، امکانات و نیازهای بیان شده در خصوص طراحی سایت بانک توسط شرکت طراحی سایت رایان رعایت شده و شما می توانید انتظار یک سایت حرفه ای را در خصوص ارائه خدمات بانکی داشته باشید. رایان به شما نکات پیش رو را پیشنهاد می کند که در طراحی سایت بانک خود حتما به آن توجه داشته باشید :

 • طراحی سایت بانک باید بر اساس نیازهای تمامی مخاطبین انجام شود.
 • ایجاد سایت بانک نباید به صورت گیج کننده برای مخاطب انجام شود.
 • بهینه سازی سایت (SEO) برای پورتال بانکی جایگاه بسیار ویژه ای دارد.
 • بهتر است از خدمات تیم رایان برای تامین امنیت سایت و طراحی سایت بانک استفاده کنید چرا که تمامی خدمات به صورت حرفه ای و توسط تیم حرفه ای ارائه می شود.
 • بهتر است سرور انتخابی شما برای طراحی سایت با دقت بسیار زیادی برگزیده شود و در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

با توجه به تمامی نکات بیان شده، شما می توانید انتظار بهترین طراحی سایت بانک را داشته باشید. رایان می تواند به عنوان بهترین همراه شما در این زمینه شناخته شود و می تواند خدمات حرفه ای را با امنیت کامل در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت طراحی سایت در خصوص طراحی سایت بانک، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت دانشگاهی | طراحی سایت برای دانشگاه | شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت شهرداری | طراحی سایت برای شهرداری | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

11 + 12 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp