طراحی سایت شبیه باما به شکل حرفه ای با قیمت مناسب (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

طراحی سایت شبیه باما به شکل حرفه ای با قیمت مناسب (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

طراحی سایت شبیه باما یکی از پروژه های طراحی سایت اختصاصی و درج آگهی می باشد که می توان آن را در حوزه های مختلفی قرار داد. سایت باما در زمینه خرید و فروش خودرو از طریق ثبت آگهی، اخبار و اطلاع رسانی های فنی و غیره می باشد و به همین دلیل ارزش طراحی وب سایت چنین مشاغلی بسیار بالاست.
امروزه یکی از صنایع و بازارهای بسیار فعال، بازار خرید و فروش خودرو بوده و صنایع مختلف مرتبط با آن نیز از رونق بسیار زیادی برخوردار هستند که به دلیل استقبال بالای مردم می باشد.
طراحی وب سایت شبیه باما برای مشاغل و صنوف مختلف مرتبط با خودرو و وسایل نقلیه مثل صنایع خودروسازی (اعم از خودروهای سواری و سبک تا نیمه سنگین و سنگین)، نمایشگاه های معامله خودروها (از خودروهای سواری و سبک گرفته تا نیمه سنگین و سنگین)، نمایندگی فروش کلیه خودروها، تولید کننده های قطعات خودرو، کارگاه مکانیک و تعمیرات خودرو، فروشگاه های لوازم یدکی و ملزومات، طراحان صنعتی حوزه خودرو، نمایشگاه های فروش کلیه انواع موتورسیکلت و کسب و کارهای مرتبط با نیازمندی و آگهی وسایل نقلیه مناسب می باشد.
ساخت سایت شبیه باما به دنبال رویکرد و گرایش مردم به فضای اینترنت و انجام کلیه کارها به شکل اینترنتی افزایش زیادی پیدا کرده است. با توجه به اینکه در دنیای مدرن و دیجیتال امروزی کلیه کارها در بستر اینترنت انجام می شوند، خرید و فروش کلیه وسایل نقلیه اعم از انواع خودرو و موتورسیکلت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و لذا با طراحی سایت شبیه باما می توانید درآمد بسیار خوبی داشته باشید.
سایت باما در دسته طراحی سایت فروشگاهی نیز قرار می گیرد که در آن کالای خرید و فروش شده، وسایل نقلیه هستند. لذا برای کلیه صنایع و صنوف نام برده شده قابل کاربرد بوده و درآمدزایی را چندین برابر خواهد کرد. برای نتیجه گرفتن از طراحی سایت شبیه باما باید ویژگی، نکات و امکانات بسیار مهمی در آن رعایت شود که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت شبیه باما

طراحی سایت شبیه باما که در دسته طراحی سایت تبلیغاتی نیز قرار می گیرد باید از یکسری ویژگی های مختص خود برخوردار باشد ضمن اینکه لزوم استفاده از برخی ویژگی های سایت های فروشگاهی نیز دیده می شود. در ادامه به این ویژگی ها می پردازیم.
 • دسته بندی: در راه اندازی سایت شبیه باما باید دسته بندی مشخص و واضحی داشته باشید. به عنوان مثال اگر قصد دارید خرید و فروش خودرو و موتورسیکلت انجام دهید، باید دو دسته بندی مجزا ایجاد کنید و برای هر کدام زیر گروه های مختلف تعریف نمایید. مثلا برای خودرو بخش هایی مثل خرید خودرو، قیمت روز خودرو، ثبت آگهی، اخبار خودرو، مشخصات فنی خودرو، نمایشگاه های خودرو، شرکت های خودروسازی و غیره قرار دهید. برای موتورسیکلت هم دقیقا به همین شکل خواهد بود.
 • صفحه درباره ما: در صفحه درباره ما باید به توضیح کامل و البته مختصر و مفید کسب و کارتان بپردازید. اینکه سهم شما از خرید و فروش، ثبت آگهی و غیره چگونه است و چطور دریافت می شود، نحوه همکاری شرکت های خودروسازی، مالکان خودروها، نمایشگاه ها، مراکز تعمیرات و غیره با شما چگونه است و غیره.
 • صفحه تماس با ما: گاهی اوقات پیش می آید که بازدیدکنندگان سؤال بی جوابی در ذهن خود دارند یا اینکه قصد دارند با مشاهده اطلاعات تماس کامل کسب و کار اعم از آدرس دفتر برای مراجعه حضوری یا شماره های تماس و آدرس بر روی نقشه اعتمادسازی کنند لذا در طراحی سایت شبیه باما به این ویژگی حتما توجه داشته باشید.
 • پنل کاربری: طبیعتا خریداران و یا کلیه افرادی که در بین آگهی ها جستجو می کنند یا کسانی که موارد مورد علاقه متعددی می بینند قصد دارند آنها را نشان دار کنند تا دفعات بعدی دسترسی خیلی راحتی داشته باشند. پنل کاربری به افراد امکان مشاهده لیست علاقه مندی ها، مدیریت آگهی های ثبت شده، پیام های دریافتی، اطلاع رسانی های ثبت نام شده و ثبت آگهی را می دهد. بدون این ویژگی طراحی وب سایت شبیه باما موفقیت خاصی نخواهد داشت.
 • اطلاع رسانی: بازدیدکنندگان در برخی موارد شاید به دنبال یک خودرو یا موتورسیکلت خاصی باشند که فعلا با شرایط مدنظر آنها همخوانی ندارد. شما می توانید با درج ویژگی اطلاع رسانی یا «اگر موجود شد خبرم بده» یا مشابه سایت باما با درج ویژگی «گوش به زنگ» از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی کنید و در پنل کاربری امکان دسترسی و مشاهده مستقیم بگذارید. از این ویژگی موقع طراحی سایت شبیه باما غافل نشوید.
 • آیتم های سرچ: در طراحی سایت شبیه باما آیتم هایی که در نظر می گیرید روی میزان رضایت مخاطب بسیار مؤثر است. به عنوان مثال مهمترین آنها شامل:
 • دسته بندی پیشرفته و جزئی یا فیلتر کردن سرچ از منو اصلی: امکان پیدا کردن وسیله نقلیه برحسب نشان دادن خودروهای صفر یا بدون کارکرد، کم مصرف، دوگانه سوز، آفرود، 8 سیلندر و 6 سیلندر، وارداتی، لوکس، کلاسیک، دنده اتوماتیک و دستی، معاوضه شدنی، منطقه آزاد، مونتاژی و غیره
 • برند: گاهی اوقات بازدیدکنندگان قصد مشاهده کلیه خودروهای یک برند خاص را دارند پس باید این آیتم را نیز به منوهای سایت اضافه کنید. در طراحی وب سایت شبیه باما دقت کنید که دسته بندی برند باید با امکان مشاهده آنها برحسب حروف الفبا باشد تا پیدا کردن آنها خیلی راحت انجام گیرد.
 • شاسی: امکان مشاهده ماشین ها برحسب نوع شاسی مثل کوپه، کروک، شاسی بلند، سدان، هاچ بک، ون و وانت وجود داشته باشد.
 • قیمت: آیتم قیمت در راه اندازی سایت شبیه باما بسیار مهم است و بدون داشتن چنین بخشی به طور کلی طراحی سایت زیر سؤال می رود. سپس باید دسته بندی های مختلف مثلا از 10 تا 50 میلیون، از 50 تا 100 میلیون و غیره قرار دهید.
 • موارد ویژه: طراحی صفحه اصلی سایت برای جذب مشتری بسیار مهم است که باید در عین سادگی، زیبایی بسیار بالایی داشته باشد. یکی از بخش هایی که به جذابیت آن اضافه می کند نشان دادن آگهی های با شرایط ویژه یا اخبار بسیار مهم در این قسمت می باشد.
 • وسایل نقلیه پرفروش و نوسانات قیمت: برخی افراد تمایل دارند تا وسایل نقلیه پرفروش در طی ماه یا چند ماه گذشته به همراه نوسانات قیمت خودروهای مختلف را ببینند که می تواند مطلب داغ همیشگی در بخش اخبار یا در بخش توضیحات هر خودرو یا برند باشد.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت شبیه باما

راه اندازی سایت شبیه باما مزیت های بسیار زیادی برای مخاطبین و صاحبان کسب و کار دارد. مزایایی مثل راحتی در پیدا کردن خودرو مناسب، معاملات مستقیم و بدون واسطه، ارزیابی های دقیق و گرفتن اطلاعات کامل، صرفه جویی بزرگ در وقت و هزینه های رفت و آمد و غیره که با طراحی سایت شبیه باما برای مشتریان فراهم می شود باعث بازدید بالای این نوع وب سایت ها و رونق پیدا کردن کسب و کارهای مشابه آن شده است.

برای صاحبان کسب و کارها نیز ساخت سایت شبیه باما مزایایی مثل درآمدزایی فوق العاده زیاد با دریافت سهم پورسانتی از بازار معاملات خودرو و موتورسیکلت، جذب مشتری با بازاریابی و تبلیغات آنلاین با صرف هزینه بسیار کمتر نسبت به شیوه های سنتی و قدیمی، خدمات رسانی بدون محدودیت زمانی و مکانی، بخش اخبار و اطلاع رسانی و رتبه گرفتن در گوگل برای افزایش بازدید و سطح درآمد و همچنین گرفتن تبلیغات، تبدیل به بستری معتبر برای همکاری با نمایشگاه ها و کارخانجات تولید خودرو و موتورسیکلت و غیره به همراه دارد.

اما ذکر یک نکته بسیار اهمیت دارد، در صورتی طراحی سایت شرکتی شبیه باما به موفقیت خواهد رسید که با شرکت طراحی سایت حرفه ای همکاری داشته باشید که ضمن برخورداری از تیم قوی و حرفه ای و مسلط به اخبار و تکنیک های روز دنیا در زمینه طراحی، توسعه، گرافیک، تولید محتوا و سئو سایت، پشتیبانی بسیار قوی نیز داشته باشد.

در ادامه به امکانات و نکات بسیار مهمی که باید ایجاد سایت شبیه باما رعایت کنید یا از شرکت طراحی سایت بخواهید به وب سایت شما اضافه کند خواهیم پرداخت.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت شبیه باما

در طراحی وب سایت شبیه باما مشابه با سایر وب سایت ها، امکاناتی که در نظر می گیرید و جامع و مرتبط بودن آنها، میزان حرفه ای بودن، مشتری مداری و نیازسنجی دقیق شما را از بازار و صنعت و حرفه ای که در آن مشغول هستید به مشتریان و بازدیدکنندگان نشان می دهد. در این قسمت به مهمترین امکانات طراحی سایت شبیه باما می پردازیم:
 • ثبت آگهی: یکی از مهمترین امکاناتی که باید در طراحی سایت شبیه باما در نظر بگیرید، ثبت آگهی است تا افراد بتوانند وسیله نقلیه خود را با درج اطلاعات کامل به فروش برسانند.
 • امکان همکاری نمایشگاه ها و شرکت های مختلف: نمایشگاه و شرکت های مختلف خودروسازی همیشه به فکر فروش بیشتر و بهتر هستند. یکی از روش های مؤثر همکاری با سایت های خرید و فروش خودرو یا نیازمندی و آگهی وسایل نقلیه است. پس هنگام طراحی وب سایت شبیه باما این قابلیت را اضافه کنید و شرایط را به طور کامل توضیح دهید.
 • قیمت روز خودرو: اطلاع رسانی در مورد قیمت روز خودرو قابلیت بسیار مهمی است که همیشه بازدیدکنندگان خاص خود را دارد.
 • فیلتر کردن نتایج جستجو: قابلیت فیتلر کردن نتایج جستجو در راه اندازی سایت شبیه باما بسیار اهمیت دارد. حداقل موارد و آیتم هایی که باید در نظر بگیرید امکان فیلتر کردن نتایج برحسب بازه قیمتی، استان، نوع شاسی، وضعیت (کارکرده و صفر)، کشور سازنده، سال ساخت، نوع (کم مصرف، اقتصادی، وارداتی و غیره)، تعداد سیلندر، حجم موتور، وضعیت بدنه، مدل، تریم (اسپرت، ساده)، شرکت سازنده، رنگ، فروشنده (شخصی، نمایشگاه، شرکتی) و غیره هستند.
 • گالری تصاویر: هر آگهی خودرو باید شامل عکس از زوایای مختلف باشد تا مشتریان بتوانند تصمیم گیری کنند در غیر این صورت ثبت آگهی هیچ فایده ای نخواهد داشت.
 • مقایسه: باید در ساخت سایت شبیه باما این امکان فراهم شود که خودروهای مختلف با یکدیگر مقایسه شوند و خریدار تصمیم بهتر و سریعتری بگیرد.
 • نظرسنجی: باید قابلیت مشاهده سابقه فروشنده و خریدار، تعداد آگهی های فعال و سابقه فعالیت و میزان رضایت از آنها دیده شود. چون در بستر آنلاین افراد یکدیگر را نمی شناسند و تا به شناخت نسبی دست پیدا نکنند خرید انجام نخواهد شد و درآمدی کسب نمی کنید.

هزینه ی طراحی سایت شبیه باما

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت شبیه باما چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

آخرین موردی که در طراحی سایت شبیه باما باید به آن اشاره کنیم نکات بسیار مهمی است که میزان موفقیت پروژه طراحی سایت شما را تضمین می کنند. این نکات باعث بهبود تجربه و رضایت کاربران، افزایش بازدید و در نهایت کسب رتبه بهتر و درآمدزایی بیشتر می شوند.
 • طراحی ریسپانسیو: در طراحی وب سایت شبیه باما دقت کنید که حتما از قابلیت موبایل ریسپانسیو پشتیبانی کند تا کاربران موقع بازدید از سایت از طریق گوشی و تبلت مشکلی نداشته باشند. البته این مشکل تا حد زیادی با طراحی سایت وردپرس رفع شده است.
 • سرعت: به دلیل حجم بالای تبلیغات، تصاویر و مطالب در سایت های خرید و فروش خودرو شبیه سایت باما، سرعت بالای سایت مسأله بسیار مهمی است چون افراد شاید تا لحظه خرید صدها آگهی دیده باشند و کند بودن سایت وقت زیادی از آنها خواهد گرفت لذا مشتریان ریزش زیادی خواهند داشت.
 • امنیت: با توجه به اینکه در طراحی سایت شبیه باما معاملات و خرید و فروش وسایل نقلیه انجام می گیرد، گواهینامه SSL و نماد اعتماد الکترونیک برای اعتمادسازی در مشتریان بسیار اهمیت دارد.
 • وبلاگ: بخش وبلاگ نشانه فعالیت حرفه ای شماست که در آن اخبار و مقالات روز مرتبط با حوزه خودرو و موتورسیکلت را از داخل و خارج می توانید پوشش دهید.
 • لینک شبکه های اجتماعی: فعالیت در شبکه های اجتماعی پر مخاطب بسیار ضروری است و باید در وب سایت و همچنین شبکه های مختلف لینک آنها وجود داشته باشد.
 • فرصت های شغلی: در این بخش می توانید به راحتی درخواست های استخدامی و همکاری به شکل های مختلف حضوری و دورکاری را قرار دهید و نیاز خود را برای هزینه ثبت آگهی بسیار کاهش دهید.
 • رنگ، لوگو و فونت: مشابه تمامی پروژه های طراحی وب سایت، در ایجاد سایت شبیه باما باید دقت کنید که رنگ صفحات و منوها مشابه با رنگ انتخابی برای لوگو باشد. به عنوان مثال سایت باما ترکیبی از رنگ سبز و سفید است. فونت نیز در این دسته مشاغل باید رسمی باشد.
 • طراحی خلوت و مینیمال: در سایت های خرید و فروش و ثبت آگهی، تقریبا فضایی برای انجام تبلیغات وجود ندارد و باید زمینه سفید و خلوت باشد به جز در بخش وبلاگ که می توان به گرفتن تبلیغات اختصاص داد.

شرکت رایان، حرفه ای و با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت خرید و فروش خودرو

شرکت طراحی سایت رایان در زمینه طراحی سایت شبیه باما و کلیه سایت های خرید و فروش خودرو، سابقه طولانی و درخشانی دارد. در این شرکت تیمی از بهترین افراد در زمینه طراحی و توسعه سایت، گرافیک، پشتیبانی، تولید محتوا، بروزرسانی و سئو و غیره دور هم جمع شده اند تا کسب و کار شما را با طراحی سایت حرفه ای چندین پله ارتقا دهند.
قیمت طراحی سایت برحسب بودجه شما قابل تنظیم است. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

طراحی سایت شبیه باما به شکل حرفه ای با قیمت مناسب (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

طراحی سایت شبیه باما یکی از پروژه های طراحی سایت اختصاصی و درج آگهی می باشد که می توان آن را در حوزه های مختلفی قرار داد. سایت باما در زمینه خرید و فروش خودرو از طریق ثبت آگهی، اخبار و اطلاع رسانی های فنی و غیره می باشد و به همین دلیل ارزش طراحی وب سایت چنین مشاغلی بسیار بالاست.
امروزه یکی از صنایع و بازارهای بسیار فعال، بازار خرید و فروش خودرو بوده و صنایع مختلف مرتبط با آن نیز از رونق بسیار زیادی برخوردار هستند که به دلیل استقبال بالای مردم می باشد.
طراحی وب سایت شبیه باما برای مشاغل و صنوف مختلف مرتبط با خودرو و وسایل نقلیه مثل صنایع خودروسازی (اعم از خودروهای سواری و سبک تا نیمه سنگین و سنگین)، نمایشگاه های معامله خودروها (از خودروهای سواری و سبک گرفته تا نیمه سنگین و سنگین)، نمایندگی فروش کلیه خودروها، تولید کننده های قطعات خودرو، کارگاه مکانیک و تعمیرات خودرو، فروشگاه های لوازم یدکی و ملزومات، طراحان صنعتی حوزه خودرو، نمایشگاه های فروش کلیه انواع موتورسیکلت و کسب و کارهای مرتبط با نیازمندی و آگهی وسایل نقلیه مناسب می باشد.
ساخت سایت شبیه باما به دنبال رویکرد و گرایش مردم به فضای اینترنت و انجام کلیه کارها به شکل اینترنتی افزایش زیادی پیدا کرده است. با توجه به اینکه در دنیای مدرن و دیجیتال امروزی کلیه کارها در بستر اینترنت انجام می شوند، خرید و فروش کلیه وسایل نقلیه اعم از انواع خودرو و موتورسیکلت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و لذا با طراحی سایت شبیه باما می توانید درآمد بسیار خوبی داشته باشید.
سایت باما در دسته طراحی سایت فروشگاهی نیز قرار می گیرد که در آن کالای خرید و فروش شده، وسایل نقلیه هستند. لذا برای کلیه صنایع و صنوف نام برده شده قابل کاربرد بوده و درآمدزایی را چندین برابر خواهد کرد. برای نتیجه گرفتن از طراحی سایت شبیه باما باید ویژگی، نکات و امکانات بسیار مهمی در آن رعایت شود که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت شبیه باما

طراحی سایت شبیه باما که در دسته طراحی سایت تبلیغاتی نیز قرار می گیرد باید از یکسری ویژگی های مختص خود برخوردار باشد ضمن اینکه لزوم استفاده از برخی ویژگی های سایت های فروشگاهی نیز دیده می شود. در ادامه به این ویژگی ها می پردازیم.
 • دسته بندی: در راه اندازی سایت شبیه باما باید دسته بندی مشخص و واضحی داشته باشید. به عنوان مثال اگر قصد دارید خرید و فروش خودرو و موتورسیکلت انجام دهید، باید دو دسته بندی مجزا ایجاد کنید و برای هر کدام زیر گروه های مختلف تعریف نمایید. مثلا برای خودرو بخش هایی مثل خرید خودرو، قیمت روز خودرو، ثبت آگهی، اخبار خودرو، مشخصات فنی خودرو، نمایشگاه های خودرو، شرکت های خودروسازی و غیره قرار دهید. برای موتورسیکلت هم دقیقا به همین شکل خواهد بود.
 • صفحه درباره ما: در صفحه درباره ما باید به توضیح کامل و البته مختصر و مفید کسب و کارتان بپردازید. اینکه سهم شما از خرید و فروش، ثبت آگهی و غیره چگونه است و چطور دریافت می شود، نحوه همکاری شرکت های خودروسازی، مالکان خودروها، نمایشگاه ها، مراکز تعمیرات و غیره با شما چگونه است و غیره.
 • صفحه تماس با ما: گاهی اوقات پیش می آید که بازدیدکنندگان سؤال بی جوابی در ذهن خود دارند یا اینکه قصد دارند با مشاهده اطلاعات تماس کامل کسب و کار اعم از آدرس دفتر برای مراجعه حضوری یا شماره های تماس و آدرس بر روی نقشه اعتمادسازی کنند لذا در طراحی سایت شبیه باما به این ویژگی حتما توجه داشته باشید.
 • پنل کاربری: طبیعتا خریداران و یا کلیه افرادی که در بین آگهی ها جستجو می کنند یا کسانی که موارد مورد علاقه متعددی می بینند قصد دارند آنها را نشان دار کنند تا دفعات بعدی دسترسی خیلی راحتی داشته باشند. پنل کاربری به افراد امکان مشاهده لیست علاقه مندی ها، مدیریت آگهی های ثبت شده، پیام های دریافتی، اطلاع رسانی های ثبت نام شده و ثبت آگهی را می دهد. بدون این ویژگی طراحی وب سایت شبیه باما موفقیت خاصی نخواهد داشت.
 • اطلاع رسانی: بازدیدکنندگان در برخی موارد شاید به دنبال یک خودرو یا موتورسیکلت خاصی باشند که فعلا با شرایط مدنظر آنها همخوانی ندارد. شما می توانید با درج ویژگی اطلاع رسانی یا «اگر موجود شد خبرم بده» یا مشابه سایت باما با درج ویژگی «گوش به زنگ» از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی کنید و در پنل کاربری امکان دسترسی و مشاهده مستقیم بگذارید. از این ویژگی موقع طراحی سایت شبیه باما غافل نشوید.
 • آیتم های سرچ: در طراحی سایت شبیه باما آیتم هایی که در نظر می گیرید روی میزان رضایت مخاطب بسیار مؤثر است. به عنوان مثال مهمترین آنها شامل:
 • دسته بندی پیشرفته و جزئی یا فیلتر کردن سرچ از منو اصلی: امکان پیدا کردن وسیله نقلیه برحسب نشان دادن خودروهای صفر یا بدون کارکرد، کم مصرف، دوگانه سوز، آفرود، 8 سیلندر و 6 سیلندر، وارداتی، لوکس، کلاسیک، دنده اتوماتیک و دستی، معاوضه شدنی، منطقه آزاد، مونتاژی و غیره
 • برند: گاهی اوقات بازدیدکنندگان قصد مشاهده کلیه خودروهای یک برند خاص را دارند پس باید این آیتم را نیز به منوهای سایت اضافه کنید. در طراحی وب سایت شبیه باما دقت کنید که دسته بندی برند باید با امکان مشاهده آنها برحسب حروف الفبا باشد تا پیدا کردن آنها خیلی راحت انجام گیرد.
 • شاسی: امکان مشاهده ماشین ها برحسب نوع شاسی مثل کوپه، کروک، شاسی بلند، سدان، هاچ بک، ون و وانت وجود داشته باشد.
 • قیمت: آیتم قیمت در راه اندازی سایت شبیه باما بسیار مهم است و بدون داشتن چنین بخشی به طور کلی طراحی سایت زیر سؤال می رود. سپس باید دسته بندی های مختلف مثلا از 10 تا 50 میلیون، از 50 تا 100 میلیون و غیره قرار دهید.
 • موارد ویژه: طراحی صفحه اصلی سایت برای جذب مشتری بسیار مهم است که باید در عین سادگی، زیبایی بسیار بالایی داشته باشد. یکی از بخش هایی که به جذابیت آن اضافه می کند نشان دادن آگهی های با شرایط ویژه یا اخبار بسیار مهم در این قسمت می باشد.
 • وسایل نقلیه پرفروش و نوسانات قیمت: برخی افراد تمایل دارند تا وسایل نقلیه پرفروش در طی ماه یا چند ماه گذشته به همراه نوسانات قیمت خودروهای مختلف را ببینند که می تواند مطلب داغ همیشگی در بخش اخبار یا در بخش توضیحات هر خودرو یا برند باشد.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت شبیه باما

راه اندازی سایت شبیه باما مزیت های بسیار زیادی برای مخاطبین و صاحبان کسب و کار دارد. مزایایی مثل راحتی در پیدا کردن خودرو مناسب، معاملات مستقیم و بدون واسطه، ارزیابی های دقیق و گرفتن اطلاعات کامل، صرفه جویی بزرگ در وقت و هزینه های رفت و آمد و غیره که با طراحی سایت شبیه باما برای مشتریان فراهم می شود باعث بازدید بالای این نوع وب سایت ها و رونق پیدا کردن کسب و کارهای مشابه آن شده است.

برای صاحبان کسب و کارها نیز ساخت سایت شبیه باما مزایایی مثل درآمدزایی فوق العاده زیاد با دریافت سهم پورسانتی از بازار معاملات خودرو و موتورسیکلت، جذب مشتری با بازاریابی و تبلیغات آنلاین با صرف هزینه بسیار کمتر نسبت به شیوه های سنتی و قدیمی، خدمات رسانی بدون محدودیت زمانی و مکانی، بخش اخبار و اطلاع رسانی و رتبه گرفتن در گوگل برای افزایش بازدید و سطح درآمد و همچنین گرفتن تبلیغات، تبدیل به بستری معتبر برای همکاری با نمایشگاه ها و کارخانجات تولید خودرو و موتورسیکلت و غیره به همراه دارد.

اما ذکر یک نکته بسیار اهمیت دارد، در صورتی طراحی سایت شرکتی شبیه باما به موفقیت خواهد رسید که با شرکت طراحی سایت حرفه ای همکاری داشته باشید که ضمن برخورداری از تیم قوی و حرفه ای و مسلط به اخبار و تکنیک های روز دنیا در زمینه طراحی، توسعه، گرافیک، تولید محتوا و سئو سایت، پشتیبانی بسیار قوی نیز داشته باشد.

در ادامه به امکانات و نکات بسیار مهمی که باید ایجاد سایت شبیه باما رعایت کنید یا از شرکت طراحی سایت بخواهید به وب سایت شما اضافه کند خواهیم پرداخت.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت شبیه باما

در طراحی وب سایت شبیه باما مشابه با سایر وب سایت ها، امکاناتی که در نظر می گیرید و جامع و مرتبط بودن آنها، میزان حرفه ای بودن، مشتری مداری و نیازسنجی دقیق شما را از بازار و صنعت و حرفه ای که در آن مشغول هستید به مشتریان و بازدیدکنندگان نشان می دهد. در این قسمت به مهمترین امکانات طراحی سایت شبیه باما می پردازیم:
 • ثبت آگهی: یکی از مهمترین امکاناتی که باید در طراحی سایت شبیه باما در نظر بگیرید، ثبت آگهی است تا افراد بتوانند وسیله نقلیه خود را با درج اطلاعات کامل به فروش برسانند.
 • امکان همکاری نمایشگاه ها و شرکت های مختلف: نمایشگاه و شرکت های مختلف خودروسازی همیشه به فکر فروش بیشتر و بهتر هستند. یکی از روش های مؤثر همکاری با سایت های خرید و فروش خودرو یا نیازمندی و آگهی وسایل نقلیه است. پس هنگام طراحی وب سایت شبیه باما این قابلیت را اضافه کنید و شرایط را به طور کامل توضیح دهید.
 • قیمت روز خودرو: اطلاع رسانی در مورد قیمت روز خودرو قابلیت بسیار مهمی است که همیشه بازدیدکنندگان خاص خود را دارد.
 • فیلتر کردن نتایج جستجو: قابلیت فیتلر کردن نتایج جستجو در راه اندازی سایت شبیه باما بسیار اهمیت دارد. حداقل موارد و آیتم هایی که باید در نظر بگیرید امکان فیلتر کردن نتایج برحسب بازه قیمتی، استان، نوع شاسی، وضعیت (کارکرده و صفر)، کشور سازنده، سال ساخت، نوع (کم مصرف، اقتصادی، وارداتی و غیره)، تعداد سیلندر، حجم موتور، وضعیت بدنه، مدل، تریم (اسپرت، ساده)، شرکت سازنده، رنگ، فروشنده (شخصی، نمایشگاه، شرکتی) و غیره هستند.
 • گالری تصاویر: هر آگهی خودرو باید شامل عکس از زوایای مختلف باشد تا مشتریان بتوانند تصمیم گیری کنند در غیر این صورت ثبت آگهی هیچ فایده ای نخواهد داشت.
 • مقایسه: باید در ساخت سایت شبیه باما این امکان فراهم شود که خودروهای مختلف با یکدیگر مقایسه شوند و خریدار تصمیم بهتر و سریعتری بگیرد.
 • نظرسنجی: باید قابلیت مشاهده سابقه فروشنده و خریدار، تعداد آگهی های فعال و سابقه فعالیت و میزان رضایت از آنها دیده شود. چون در بستر آنلاین افراد یکدیگر را نمی شناسند و تا به شناخت نسبی دست پیدا نکنند خرید انجام نخواهد شد و درآمدی کسب نمی کنید.

هزینه ی طراحی سایت شبیه باما

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت شبیه باما چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

آخرین موردی که در طراحی سایت شبیه باما باید به آن اشاره کنیم نکات بسیار مهمی است که میزان موفقیت پروژه طراحی سایت شما را تضمین می کنند. این نکات باعث بهبود تجربه و رضایت کاربران، افزایش بازدید و در نهایت کسب رتبه بهتر و درآمدزایی بیشتر می شوند.
 • طراحی ریسپانسیو: در طراحی وب سایت شبیه باما دقت کنید که حتما از قابلیت موبایل ریسپانسیو پشتیبانی کند تا کاربران موقع بازدید از سایت از طریق گوشی و تبلت مشکلی نداشته باشند. البته این مشکل تا حد زیادی با طراحی سایت وردپرس رفع شده است.
 • سرعت: به دلیل حجم بالای تبلیغات، تصاویر و مطالب در سایت های خرید و فروش خودرو شبیه سایت باما، سرعت بالای سایت مسأله بسیار مهمی است چون افراد شاید تا لحظه خرید صدها آگهی دیده باشند و کند بودن سایت وقت زیادی از آنها خواهد گرفت لذا مشتریان ریزش زیادی خواهند داشت.
 • امنیت: با توجه به اینکه در طراحی سایت شبیه باما معاملات و خرید و فروش وسایل نقلیه انجام می گیرد، گواهینامه SSL و نماد اعتماد الکترونیک برای اعتمادسازی در مشتریان بسیار اهمیت دارد.
 • وبلاگ: بخش وبلاگ نشانه فعالیت حرفه ای شماست که در آن اخبار و مقالات روز مرتبط با حوزه خودرو و موتورسیکلت را از داخل و خارج می توانید پوشش دهید.
 • لینک شبکه های اجتماعی: فعالیت در شبکه های اجتماعی پر مخاطب بسیار ضروری است و باید در وب سایت و همچنین شبکه های مختلف لینک آنها وجود داشته باشد.
 • فرصت های شغلی: در این بخش می توانید به راحتی درخواست های استخدامی و همکاری به شکل های مختلف حضوری و دورکاری را قرار دهید و نیاز خود را برای هزینه ثبت آگهی بسیار کاهش دهید.
 • رنگ، لوگو و فونت: مشابه تمامی پروژه های طراحی وب سایت، در ایجاد سایت شبیه باما باید دقت کنید که رنگ صفحات و منوها مشابه با رنگ انتخابی برای لوگو باشد. به عنوان مثال سایت باما ترکیبی از رنگ سبز و سفید است. فونت نیز در این دسته مشاغل باید رسمی باشد.
 • طراحی خلوت و مینیمال: در سایت های خرید و فروش و ثبت آگهی، تقریبا فضایی برای انجام تبلیغات وجود ندارد و باید زمینه سفید و خلوت باشد به جز در بخش وبلاگ که می توان به گرفتن تبلیغات اختصاص داد.

شرکت رایان، حرفه ای و با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت خرید و فروش خودرو

شرکت طراحی سایت رایان در زمینه طراحی سایت شبیه باما و کلیه سایت های خرید و فروش خودرو، سابقه طولانی و درخشانی دارد. در این شرکت تیمی از بهترین افراد در زمینه طراحی و توسعه سایت، گرافیک، پشتیبانی، تولید محتوا، بروزرسانی و سئو و غیره دور هم جمع شده اند تا کسب و کار شما را با طراحی سایت حرفه ای چندین پله ارتقا دهند.
قیمت طراحی سایت برحسب بودجه شما قابل تنظیم است. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت شبیه ترب و ایمالز (مشاوره رایگان) – شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت شبیه علی بابا اختصاصی با قیمت مناسب (مشاوره رایگان) – شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

هفده + 11 =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp