طراحی سایت شهرداری | طراحی سایت برای شهرداری | شرکت رایان

طراحی سایت شهرداری از آن جایی دارای اهمیت است که مطالبه مردم نسبت به ارائه خدمات غیر حضوری همه روزه در حال افزایش است. طراحی سایت برای شهرداری در راستای ایجاد تعامل، اطلاع رسانی و ارائه خدمات غیر حضوری ضروری است. اما شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصولا پورتال یا سایت مربوط به شهرداری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ این سوالی است که ما قصد داریم به بررسی آن بپردازیم و نکاتی را در خصوص طراحی سایت شهرداری با شما به اشتراک بگذاریم.

طراحی سایت برای شهرداری به این دلیل که سایت توسط عامه مردم مورد استفاده قرار می گیرد، دارای اهمیت است.

تیم طراحی باید به تمامی نکات یک طراحی سایت روان و بدون مشکل اهمیت بدهد و همچنین امکانات لازم را در خصوص طراحی سایت در نظر داشته باشد.

ما در این مقاله به بررسی موارد زیر خواهیم پرداخت :

 • بررسی مخاطبین سایت شهرداری
 • امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری
 • خدمات ارائه شده در سایت شهرداری چیست؟
 • ویژگی های طراحی سایت شهرداری
 • نکات مهم طراحی سایت شهرداری
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت شهرداری

در صورتی که شما به عنوان یک مقام تصمیم گیرنده در خصوص پروژه شهرداری در حال فعالیت هستید و می خواهید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در ادامه با ما همراه شوید.

بررسی مخاطبین سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری باید برای مخاطبین انجام شود و رعایت این اصل باعث ایجاد رضایت عمومی در راستای ارائه خدمات می شود. خدمات غیر حضوری و خدمات الکترونیک به عنوان یک اصل مهم در دنیای امروز به شمار می روند. در راستای ارائه این خدمات به صورت بهینه شناخت بهتر مخاطبین دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در نظر داشته باشید که معمولا تمامی افراد جامعه از پیر و جوان و حتی گاها نوجوانان نیازمند ارتباط با شهرداری می باشند. این ارتباط می تواند به صورت اینترنتی ایجاد شود و از این روی سایت شهرداری باید همه پسند باشد. دسترس پذیری و کارکرد آسان سایت برای افرادی که سواد کمتری دارند یا افراد مسن یکی از مهم ترین نکات در خصوص طراحی سایت شهرداری به شمار می رود.

ایجاد سایت برای شهرداری نباید به گونه ای باشد که دسترسی به بخش های مختلف به سختی صورت پذیرد. در همین راستا پیشنهاد می شود که حتما صفحه اول سایت به صورت کاملا حرفه ای طراحی شود. البته در این خصوص در ادامه با شما همراه خواهیم بود و اطلاعات بیشتری را در زمینه طراحی وب سایت شهرداری در اختیار شما قرار می دهیم. نباید از یاد برد که ارائه خدمات اینترنتی نیز حتی الامکان باید با راهنما و ارائه دستورالعمل انجام شود. به این صورت ضریب خطای شهروندان در دریافت خدمات غیر حضوری از سایت شهرداری به حداقل خواهد رسید.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری بدون برخورداری پورتال از امکانات لازم و ضروری هیچ منفعتی نخواهد داشت.

به طور کلی سایت های شهرداری ها تا حدی شبیه به سایت های شرکتی می باشند.

البته نباید از یاد برد که وجود برخی از امکانات ویژه در طراحی وب سایت شهرداری باعث می شود که خدمات رسانی به صورت حرفه ای تری انجام شود.

همین امر را می توان مهم ترین مسئله در ارائه خدمات حرفه ای دانست.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری چیست؟

این سوالی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

وجود شماره تماس های ضروری

سایت شهرداری باید حتما شامل شماره تماس های ضروری باشد. در واقع این شماره تلفن ها باید به صورت کاملا واضح در بخش مشخصی از سایت قرار داشته باشند. این امر در راستای ارتباط سریع تر کاربر با شهرداری به صورت تلفنی بسیار مهم است. همچنین شماره تماس های سه رقمی ارتباط با نزدیک ترین شهرداری نیز باید در دسترس باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در این خصوص در نظر داشت، امکان برقراری تماس به صورت مستقیم است. در واقع کاربر باید امکان تماس با ضربه زدن بر روی شماره یا کلیک کردن بر روی آن را داشته باشد. این امر باعث تسهیل در ارائه خدمات از طریق سایت می شود. رعایت این نکته در طراحی سایت شهرداری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

طراحی سایت شهرداری و صفحه اصلی حرفه ای

طراحی سایت برای شهرداری باید به گونه ای باشد که صفحه اصلی آن هدفمند شود. در واقع شما باید در قسمت صفحه اصلی سایت نسبت به ارائه اطلاعات مورد نیاز کاربر اقدام کنید. همچنین لینک دهی مناسب را می توان از دیگر نیازهای پیش رو برای طراحی سایت شهرداری دانست. در واقع یکی از مهم ترین امکانات و ویژگی هایی که برای طراحی سایت شهرداری باید بیان کرد، دسترسی به صفحات دیگر سایت از طریق صفحه اصلی می باشد. در واقع بهتر است شما به نوعی لینک دهی را انجام دهید که تمامی صفحات، بدون وجود صفحه واسطه، به صفحه اصلی سایت مرتبط باشند. در ادامه شما را همراهی خواهیم کرد تا بیشتر در خصوص امکانات مورد نیاز در طراحی وب سایت شهرداری با شما صحبت کنیم.

وجود تقویم و ارائه برنامه های اصلی شهرداری

طراحی پورتال سازمانی برای شهرداری در راستای اطلاع رسانی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. برای این که مردم در یک منطقه شهرداری به مشکلی برخورد نکنند، بهتر است تقویم رویداد برای سایت شهرداری وجود داشته باشد. راه اندازی سایت شهرداری با وجود تقویم باعث می شود که کاربر بتواند با اقدامات شهرداری بیشتر آشنا شود. همچنین شما می توانید برنامه های زمان بندی شده شهردار برای ارتباط با مردم را روی تقویم مشخص کنید. یکی از دیگر امکانات جانبی که می توانید به بخش تقویم در طراحی سایت شهرداری اضافه کنید، بخش یادآور می باشد. در این بخش در صورت فعال سازی، زمان برگزاری مراسمات به صورت اعلان به شهروندان اعلام می شود. این خصوصیت در طراحی وب سایت شهرداری دارای اهمیت زیادی است.

طراحی سایت شهرداری و نیاز آن به نقشه

ساخت سایت شهرداری با وجود نقشه و تصاویر باعث ارتباط بهتر مردم با سایت می شود. در همین راستا نباید از یاد برد که وجود یک نقشه کامل از شهر و مشخص کردن منطقه شهرداری می تواند راهکار خوبی باشد. مخاطب می تواند از روی نقشه اطلاعاتی مانند نام خیابان ها و گذرها را دریافت کند. مشاهده بخش های ترافیکی و همچنین مسدود سازی احتمالی خیابان از دیگر امکاناتی است که به نقشه می توان افزود. در ادامه بیشتر در خصوص سایر امکانات مورد نیاز در طراحی وب سایت شهرداری با شما سخن خواهیم گفت.

سایر امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری با امکان پرداخت آنلاین عوارض شهری و شهرداری، امکان ارتباط مستقیم آنلاین با اپراتور برای بررسی سوالات، امکان دسترسی به بخش های مربوط به آرشیو های اخبار و مقالات، جستجو، نظرسنجی، انجمن گفتگوی شهروندان و غیره باعث می شود تا سایت شما بتواند عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد. از یاد نبرید که این

امکانات امروزه برای طراحی سایت شهرداری در دسترس قرار گرفته است. شما برای دریافت این خدمات می توانید با تیم طراحی سایت رایان همکاری داشته باشید. با توجه به تمامی نکات بیان شده در این بخش. در ادامه اطلاعاتی را در خصوص خدمات ارائه شده در سایت شهرداری با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ساخت سایت شهرداری باید بر اساس ایده های نو و جذاب انجام شود و خدمات کاملی را شامل شود.

خدمات ارائه شده در سایت شهرداری چیست؟

طراحی سایت برای شهرداری با وجود امکانات و خدمات غیر حضوری می تواند بسیار مهم باشد. با توجه به این مسئله شما باید برخی از خدمات را به صورت غیر حضوری از طریق سایت ارائه دهید. در واقع می توان گفت که مهم ترین این خدمات شامل موارد زیر خواهد بود :

 • ثبت نام شرکت ها برای شرکت در مناقصه ها و مزایده ها
 • دریافت نظرات مردم در خصوص مشکلات شهری و اقدام برای رفع آن ها
 • پرداخت عوارض
 • دریافت لیست های مشکلات محله ای برای بررسی و اقدام جهت برطرف کردن آن ها
 • ارتباط مستقیم مردم با شهردار و امکان ارسال پیام های خصوصی
 • ارائه اطلاعات در خصوص ابنیه و آثار تاریخی و گردشگری شهری
 • امکان ثبت آگهی های مربوط به خرید و فروش زمین هایی که تازه قابلیت مسکونی شدن پیدا کرده اند

البته نوع خدماتی که از طریق سایت شهرداری در دسترس مخاطبین قرار داده می شود بسیار گسترده است. در واقع می توان گفت که این خدمات باید در ساخت سایت شهرداری به گونه ای در دسترس مخاطب قرار گیرد که بهترین بازده را داشته باشد. در صورتی که بتوانیم خدمات غیر حضوری را افزایش دهیم، در نهایت هزینه های کلی شهرداری کاهش پیدا می کند. در ادامه بیشتر در خصوص ویژگی های طراحی سایت شهرداری صحبت خواهیم داشت.

ویژگی های طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری باید به صورت کاملا حرفه ای انجام شود و رعایت برخی از ویژگی ها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. ریسپانسیو بودن سایت را می توان یکی از مهم ترین امکانات مورد نیاز کاربر دانست. در واقع زمانی که شما بتوانید یک سایت ریسپانسیو داشته باشید، مخاطب خواهد توانست با تمامی ابزارهای الکترونیک به نسخه مناسب سایت دسترسی داشته باشد. ریسپانسیو بودن سایت به خصوص در دنیای امروز که بیشتر کاربران از موبایل استفاده می کنند دارای اهمیت زیادی است.

طراحی سایت شهرداری نقطه پایانی کار مدیریت سایت نبوده و سایت باید بهینه سازی شود. در واقع بهینه سازی در کنار طراحی سایت برای شهرداری باعث می شود که دسترسی آسان شود. کاربر می تواند ساده تر به سایت دسترسی داشته باشد. برای بهینه سازی نباید سئو On Page و سئو Of Page را از یاد ببریم. شرکت رایان در این حوزه می تواند خدمات و مشاوره خوبی را در اختیار شما قرار دهد.

طراحی سایت شهرداری با صفحاتی که ساده هستند و دسترسی و کار کردن با آن ها سخت نیست باعث می شود کاربران احساس بهتری نسبت به سایت داشته باشند. در کل باید گفت که با توجه به عام بودن مخاطب، سایت باید ساده باشد. استفاده از رنگ های سازمانی در طراحی سایت شهرداری به هیچ عنوان نباید فراموش شود. رعایت تمامی نکات بیان شده، باعث می شود که ساخت سایت شهرداری با کیفیت بالایی انجام شود.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری توسط شرکت طراحی سایت رایان می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد.

تجربه و تخصص این شرکت باعث شده است تا بسیاری از شهرداری ها از خدمات ما استفاده داشته باشند. در این قسمت از مقاله با شما همراه هستیم تا در خصوص امکانات پیشنهادی رایان در زمینه طراحی سایت شهرداری اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

طراحی سایت شهرداری بهتر است با استفاده از CMS ها انجام نشود. در واقع سیستم مدیریت محتوا نمی تواند جوابگوی امکانات و ویژگی های مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری باشد. از این روی اگر استفاده از روش برنامه نویسی را در دستور کار خود قرار دهید، می توانید انتظار عملکرد بسیار خوبی را داشته باشید. در نظر داشته باشید که یک سایت می تواند از بخش های مختلفی تشکیل شود. ارتباط میان این بخش ها باید به بهترین شکل صورت پذیرد. همچنین نباید از یاد برد که این خدمات به صورت حرفه ای در دسترس شما خواهد بود و شما قادر به استفاده مناسب از آن ها می باشید. ارتباط با رایان در خصوص دریافت خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت برای شهرداری امروزه در اختیار شما قرار گرفته است.

نتیجه گیری نهایی

طراحی سایت شهرداری را می توان یکی از مهم ترین گزینه ها برای هر شهرداری در راستای ارائه خدمات دولت الکترونیک دانست. در واقع می توان گفت که خدمات غیر حضوری امروزه بسیار مورد توجه مخاطبین شهرداری ها قرار گرفته است. همین امر باعث می شود که بسیاری از شهرداری ها به دنبال طراحی سایت حرفه ای باشند.

در این مقاله با شما همراه بودیم تا در زمینه طراحی سایت شهرداری اطلاعاتی که باید بدانید را در اختیار شما قرار دهیم. از یاد نبرید که تمامی نکات بیان شده نیاز به دانش تخصصی برای پیاده سازی دارد. از این روی بهتر است کارهای مربوط به پیاده سازی و طراحی سایت شهرداری را به تیمی حرفه ای بسپارید. در صورتی که سوالی در این خصوص و هزینه طراحی سایت داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان رایان در ارتباط باشید.

طراحی سایت شهرداری از آن جایی دارای اهمیت است که مطالبه مردم نسبت به ارائه خدمات غیر حضوری همه روزه در حال افزایش است. طراحی سایت برای شهرداری در راستای ایجاد تعامل، اطلاع رسانی و ارائه خدمات غیر حضوری ضروری است. اما شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصولا پورتال یا سایت مربوط به شهرداری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ این سوالی است که ما قصد داریم به بررسی آن بپردازیم و نکاتی را در خصوص طراحی سایت شهرداری با شما به اشتراک بگذاریم.

طراحی سایت برای شهرداری به این دلیل که سایت توسط عامه مردم مورد استفاده قرار می گیرد، دارای اهمیت است.

تیم طراحی باید به تمامی نکات یک طراحی سایت روان و بدون مشکل اهمیت بدهد و همچنین امکانات لازم را در خصوص طراحی سایت در نظر داشته باشد.

ما در این مقاله به بررسی موارد زیر خواهیم پرداخت :

 • بررسی مخاطبین سایت شهرداری
 • امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری
 • خدمات ارائه شده در سایت شهرداری چیست؟
 • ویژگی های طراحی سایت شهرداری
 • نکات مهم طراحی سایت شهرداری
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت شهرداری

در صورتی که شما به عنوان یک مقام تصمیم گیرنده در خصوص پروژه شهرداری در حال فعالیت هستید و می خواهید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در ادامه با ما همراه شوید.

بررسی مخاطبین سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری باید برای مخاطبین انجام شود و رعایت این اصل باعث ایجاد رضایت عمومی در راستای ارائه خدمات می شود. خدمات غیر حضوری و خدمات الکترونیک به عنوان یک اصل مهم در دنیای امروز به شمار می روند. در راستای ارائه این خدمات به صورت بهینه شناخت بهتر مخاطبین دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در نظر داشته باشید که معمولا تمامی افراد جامعه از پیر و جوان و حتی گاها نوجوانان نیازمند ارتباط با شهرداری می باشند. این ارتباط می تواند به صورت اینترنتی ایجاد شود و از این روی سایت شهرداری باید همه پسند باشد. دسترس پذیری و کارکرد آسان سایت برای افرادی که سواد کمتری دارند یا افراد مسن یکی از مهم ترین نکات در خصوص طراحی سایت شهرداری به شمار می رود.

ایجاد سایت برای شهرداری نباید به گونه ای باشد که دسترسی به بخش های مختلف به سختی صورت پذیرد. در همین راستا پیشنهاد می شود که حتما صفحه اول سایت به صورت کاملا حرفه ای طراحی شود. البته در این خصوص در ادامه با شما همراه خواهیم بود و اطلاعات بیشتری را در زمینه طراحی وب سایت شهرداری در اختیار شما قرار می دهیم. نباید از یاد برد که ارائه خدمات اینترنتی نیز حتی الامکان باید با راهنما و ارائه دستورالعمل انجام شود. به این صورت ضریب خطای شهروندان در دریافت خدمات غیر حضوری از سایت شهرداری به حداقل خواهد رسید.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری بدون برخورداری پورتال از امکانات لازم و ضروری هیچ منفعتی نخواهد داشت.

به طور کلی سایت های شهرداری ها تا حدی شبیه به سایت های شرکتی می باشند.

البته نباید از یاد برد که وجود برخی از امکانات ویژه در طراحی وب سایت شهرداری باعث می شود که خدمات رسانی به صورت حرفه ای تری انجام شود.

همین امر را می توان مهم ترین مسئله در ارائه خدمات حرفه ای دانست.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری چیست؟

این سوالی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

وجود شماره تماس های ضروری

سایت شهرداری باید حتما شامل شماره تماس های ضروری باشد. در واقع این شماره تلفن ها باید به صورت کاملا واضح در بخش مشخصی از سایت قرار داشته باشند. این امر در راستای ارتباط سریع تر کاربر با شهرداری به صورت تلفنی بسیار مهم است. همچنین شماره تماس های سه رقمی ارتباط با نزدیک ترین شهرداری نیز باید در دسترس باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در این خصوص در نظر داشت، امکان برقراری تماس به صورت مستقیم است. در واقع کاربر باید امکان تماس با ضربه زدن بر روی شماره یا کلیک کردن بر روی آن را داشته باشد. این امر باعث تسهیل در ارائه خدمات از طریق سایت می شود. رعایت این نکته در طراحی سایت شهرداری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

طراحی سایت شهرداری و صفحه اصلی حرفه ای

طراحی سایت برای شهرداری باید به گونه ای باشد که صفحه اصلی آن هدفمند شود. در واقع شما باید در قسمت صفحه اصلی سایت نسبت به ارائه اطلاعات مورد نیاز کاربر اقدام کنید. همچنین لینک دهی مناسب را می توان از دیگر نیازهای پیش رو برای طراحی سایت شهرداری دانست. در واقع یکی از مهم ترین امکانات و ویژگی هایی که برای طراحی سایت شهرداری باید بیان کرد، دسترسی به صفحات دیگر سایت از طریق صفحه اصلی می باشد. در واقع بهتر است شما به نوعی لینک دهی را انجام دهید که تمامی صفحات، بدون وجود صفحه واسطه، به صفحه اصلی سایت مرتبط باشند. در ادامه شما را همراهی خواهیم کرد تا بیشتر در خصوص امکانات مورد نیاز در طراحی وب سایت شهرداری با شما صحبت کنیم.

وجود تقویم و ارائه برنامه های اصلی شهرداری

طراحی پورتال سازمانی برای شهرداری در راستای اطلاع رسانی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. برای این که مردم در یک منطقه شهرداری به مشکلی برخورد نکنند، بهتر است تقویم رویداد برای سایت شهرداری وجود داشته باشد. راه اندازی سایت شهرداری با وجود تقویم باعث می شود که کاربر بتواند با اقدامات شهرداری بیشتر آشنا شود. همچنین شما می توانید برنامه های زمان بندی شده شهردار برای ارتباط با مردم را روی تقویم مشخص کنید. یکی از دیگر امکانات جانبی که می توانید به بخش تقویم در طراحی سایت شهرداری اضافه کنید، بخش یادآور می باشد. در این بخش در صورت فعال سازی، زمان برگزاری مراسمات به صورت اعلان به شهروندان اعلام می شود. این خصوصیت در طراحی وب سایت شهرداری دارای اهمیت زیادی است.

طراحی سایت شهرداری و نیاز آن به نقشه

ساخت سایت شهرداری با وجود نقشه و تصاویر باعث ارتباط بهتر مردم با سایت می شود. در همین راستا نباید از یاد برد که وجود یک نقشه کامل از شهر و مشخص کردن منطقه شهرداری می تواند راهکار خوبی باشد. مخاطب می تواند از روی نقشه اطلاعاتی مانند نام خیابان ها و گذرها را دریافت کند. مشاهده بخش های ترافیکی و همچنین مسدود سازی احتمالی خیابان از دیگر امکاناتی است که به نقشه می توان افزود. در ادامه بیشتر در خصوص سایر امکانات مورد نیاز در طراحی وب سایت شهرداری با شما سخن خواهیم گفت.

سایر امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری با امکان پرداخت آنلاین عوارض شهری و شهرداری، امکان ارتباط مستقیم آنلاین با اپراتور برای بررسی سوالات، امکان دسترسی به بخش های مربوط به آرشیو های اخبار و مقالات، جستجو، نظرسنجی، انجمن گفتگوی شهروندان و غیره باعث می شود تا سایت شما بتواند عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد. از یاد نبرید که این

امکانات امروزه برای طراحی سایت شهرداری در دسترس قرار گرفته است. شما برای دریافت این خدمات می توانید با تیم طراحی سایت رایان همکاری داشته باشید. با توجه به تمامی نکات بیان شده در این بخش. در ادامه اطلاعاتی را در خصوص خدمات ارائه شده در سایت شهرداری با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ساخت سایت شهرداری باید بر اساس ایده های نو و جذاب انجام شود و خدمات کاملی را شامل شود.

خدمات ارائه شده در سایت شهرداری چیست؟

طراحی سایت برای شهرداری با وجود امکانات و خدمات غیر حضوری می تواند بسیار مهم باشد. با توجه به این مسئله شما باید برخی از خدمات را به صورت غیر حضوری از طریق سایت ارائه دهید. در واقع می توان گفت که مهم ترین این خدمات شامل موارد زیر خواهد بود :

 • ثبت نام شرکت ها برای شرکت در مناقصه ها و مزایده ها
 • دریافت نظرات مردم در خصوص مشکلات شهری و اقدام برای رفع آن ها
 • پرداخت عوارض
 • دریافت لیست های مشکلات محله ای برای بررسی و اقدام جهت برطرف کردن آن ها
 • ارتباط مستقیم مردم با شهردار و امکان ارسال پیام های خصوصی
 • ارائه اطلاعات در خصوص ابنیه و آثار تاریخی و گردشگری شهری
 • امکان ثبت آگهی های مربوط به خرید و فروش زمین هایی که تازه قابلیت مسکونی شدن پیدا کرده اند

البته نوع خدماتی که از طریق سایت شهرداری در دسترس مخاطبین قرار داده می شود بسیار گسترده است. در واقع می توان گفت که این خدمات باید در ساخت سایت شهرداری به گونه ای در دسترس مخاطب قرار گیرد که بهترین بازده را داشته باشد. در صورتی که بتوانیم خدمات غیر حضوری را افزایش دهیم، در نهایت هزینه های کلی شهرداری کاهش پیدا می کند. در ادامه بیشتر در خصوص ویژگی های طراحی سایت شهرداری صحبت خواهیم داشت.

ویژگی های طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری باید به صورت کاملا حرفه ای انجام شود و رعایت برخی از ویژگی ها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. ریسپانسیو بودن سایت را می توان یکی از مهم ترین امکانات مورد نیاز کاربر دانست. در واقع زمانی که شما بتوانید یک سایت ریسپانسیو داشته باشید، مخاطب خواهد توانست با تمامی ابزارهای الکترونیک به نسخه مناسب سایت دسترسی داشته باشد. ریسپانسیو بودن سایت به خصوص در دنیای امروز که بیشتر کاربران از موبایل استفاده می کنند دارای اهمیت زیادی است.

طراحی سایت شهرداری نقطه پایانی کار مدیریت سایت نبوده و سایت باید بهینه سازی شود. در واقع بهینه سازی در کنار طراحی سایت برای شهرداری باعث می شود که دسترسی آسان شود. کاربر می تواند ساده تر به سایت دسترسی داشته باشد. برای بهینه سازی نباید سئو On Page و سئو Of Page را از یاد ببریم. شرکت رایان در این حوزه می تواند خدمات و مشاوره خوبی را در اختیار شما قرار دهد.

طراحی سایت شهرداری با صفحاتی که ساده هستند و دسترسی و کار کردن با آن ها سخت نیست باعث می شود کاربران احساس بهتری نسبت به سایت داشته باشند. در کل باید گفت که با توجه به عام بودن مخاطب، سایت باید ساده باشد. استفاده از رنگ های سازمانی در طراحی سایت شهرداری به هیچ عنوان نباید فراموش شود. رعایت تمامی نکات بیان شده، باعث می شود که ساخت سایت شهرداری با کیفیت بالایی انجام شود.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری توسط شرکت طراحی سایت رایان می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد.

تجربه و تخصص این شرکت باعث شده است تا بسیاری از شهرداری ها از خدمات ما استفاده داشته باشند. در این قسمت از مقاله با شما همراه هستیم تا در خصوص امکانات پیشنهادی رایان در زمینه طراحی سایت شهرداری اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

طراحی سایت شهرداری بهتر است با استفاده از CMS ها انجام نشود. در واقع سیستم مدیریت محتوا نمی تواند جوابگوی امکانات و ویژگی های مورد نیاز در طراحی سایت شهرداری باشد. از این روی اگر استفاده از روش برنامه نویسی را در دستور کار خود قرار دهید، می توانید انتظار عملکرد بسیار خوبی را داشته باشید. در نظر داشته باشید که یک سایت می تواند از بخش های مختلفی تشکیل شود. ارتباط میان این بخش ها باید به بهترین شکل صورت پذیرد. همچنین نباید از یاد برد که این خدمات به صورت حرفه ای در دسترس شما خواهد بود و شما قادر به استفاده مناسب از آن ها می باشید. ارتباط با رایان در خصوص دریافت خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت برای شهرداری امروزه در اختیار شما قرار گرفته است.

نتیجه گیری نهایی

طراحی سایت شهرداری را می توان یکی از مهم ترین گزینه ها برای هر شهرداری در راستای ارائه خدمات دولت الکترونیک دانست. در واقع می توان گفت که خدمات غیر حضوری امروزه بسیار مورد توجه مخاطبین شهرداری ها قرار گرفته است. همین امر باعث می شود که بسیاری از شهرداری ها به دنبال طراحی سایت حرفه ای باشند.

در این مقاله با شما همراه بودیم تا در زمینه طراحی سایت شهرداری اطلاعاتی که باید بدانید را در اختیار شما قرار دهیم. از یاد نبرید که تمامی نکات بیان شده نیاز به دانش تخصصی برای پیاده سازی دارد. از این روی بهتر است کارهای مربوط به پیاده سازی و طراحی سایت شهرداری را به تیمی حرفه ای بسپارید. در صورتی که سوالی در این خصوص و هزینه طراحی سایت داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان رایان در ارتباط باشید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت بانک | طراحی سایت برای بانک | شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت به فرانسوی | طراحی سایت به زبان فرانسوی | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

9 − پنج =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp