طراحی سایت دیجی کالا | نحوه طراحی وب سایت های مشابه دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا (طراحی سایت مشابه دیجی کالا)

طراحی سایت دیجی کالا و کلیه سایت های فروشگاهی شبیه آن یکی از مهمترین پروژه های طراحی سایت فروشگاهی هستند که به دلیل تنوع بسیار بالای این مدل کسب و کارها و اهمیت آنها در زندگی روزانه مردم است. امروزه با گسترش شهرها، متنوع تر شدن نیازها و خواسته های مشتریان در زمینه های گوناگون، وب سایت های فروشگاهی متعدد و متنوعی در سراسر شهرها پدید آمده اند تا این نیاز را برطرف کنند که از بین آنها فروشگاه های آنلاین در کنار فروشگاه های فیزیکی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

به کمک طراحی سایت فروشگاهی مشتریان لازم نیست که از منزل خود بیرون بروند و با صرفه جویی در هزینه رفت و آمد و همچنین وقت خود به راحتی می توانند به شکل آنلاین از هر جای کشور خرید کنند و به همان شکل آنلاین نیز پرداخت خود را انجام دهند. از طرفی نیز صاحبان چنین کسب و کارهایی چنانچه مایل باشند سودآوری خود را چندین برابر کنند باید به فکر فعالیت به شکل آنلاین مثل طراحی سایت دیجی کالا باشند که امروزه هزاران سفارش از سراسر کشور در آن ثبت می گردد.

بیشتر از این صحبت را طولانی نمی کنیم چرا که همه ما به خوبی با اهمیت بسیار زیاد طراحی سایت و فعالیت در فضای آنلاین مخصوصا در حوزه تجارت الکترونیک آشنا هستیم و مابقی مقاله را به مطالب مهمتر اختصاص می دهیم.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا و یا طراحی وب سایت مشابه دیجی کالا، سایت های شبیه به آن باید از یکسری ویژگی های خاص برخوردار باشند تا مشتریان را به سمت خود جلب کند. طبق آمار یک بازدید کننده در عرض 50 میلی ثانیه متوجه می شود که سایت خوبی را انتخاب کرده یا خیر و این همان احساس و تأثیری است که در نگاه اول از سایت شما می پذیرد. به همین دلیل در راه اندازی سایت دیجی کالا و سایت های مشابه شاهد هستیم که برخلاف برخی فروشگاه های آنلاین فقط به داشتن تم جذاب بسنده نکرده اند بلکه ویژگی های بسیار خوبی نیز گنجانده شده که به آنها اشاره می کنیم:
 • طراحی منو حرفه ای: شاید یکی از مهمترین ویژگی های ساخت سایت دیجی کالا و مشابه آن توجه به منوهای حرفه ای است و هر چقدر طیف محصولاتی که به فروش می رسانید بیشتر باشد، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند. به عنوان مثال به دیجی کالا نگاه کنید! با وجود اینکه دسته بندی های بسیار متنوعی برای فروش دارد ولی شما خیلی راحت می توانید دسته بندی محصول خود را از بین منوها پیدا کرده و در صورت پسندیدن خیلی راحت وارد پروسه خرید شوید.
 • طراحی ریسپانسیو: ایجاد سایت دیجی کالا و کلیه سایت های فروشگاهی باید بر روی دستگاه های موبایل و تبلت به خوبی لود شوند چون اکثر افراد از طریق موبایل به خرید می پردازند. به عنوان مثال در طراحی سایت دیجی کالا به خوبی به این موضوع دقت شده و حتی موقع ورود به سایت از طریق موبایل نیز هیچ مشکلی نخواهید داشت و منوها، نوشته ها و گزینه های قابل کلیک به خوبی نمایش داده می شوند.
 • تصاویر با کیفیت: در راه اندازی سایت دیجی کالا به عنوان یک وب سایت فروشگاهی به استفاده از تصاویر با کیفیت اهمیت خیلی زیادی داده شده و این تصاویر از زوایای مختلف گرفته شده اند تا مشتری دقیقا بتواند محصول را بررسی کند و تا حد زیادی تجربه خرید حضوری را داشته باشد. شما نیز باید به این مورد دقت کنید که عدم رعایت این موارد با نذاشتن عکس برای محصول برابری می کند.
 • انتخاب رنگ: لوگو و نشان تجاری هر کسب و کار از یکسری رنگ های خاصی تشکیل شده که همراه با نوع طراحی لوگو در ذهن مشتری نقش می بندد. موقع طراحی سایت باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ های بکار رفته در لوگو و نشان تجاری باید در صفحات سایت نیز استفاده شوند. مثلا در طراحی سایت دیجی کالا لوگو ترکیبی از رنگ های قرمز و سفید است و در اکثر بخش های صفحات سایت نیز به همین ترتیب می باشد.
 • معرفی کامل محصولات: در سایت های فروشگاهی باید هر محصول به طور کامل معرفی شود، ویژگی ها به صورت کامل و لیستی درج شوند، اگر محصولات جزو کالاهای الکترونیکی و مشابه آن هستند نقد و بررسی نیز همراه آن باشد. قیمت به طور مشخص همراه با مشاهده نظرات سایر کاربران نیز امکان پذیر باشد. کاربران بتوانند محصولات را با هم مقایسه کنند.در طراحی سایت دیجی کالا به خوبی تمامی این موارد مشهود هستند که باعث محبوبیت زیاد وب سایت می شود.
 • سرچ پیشرفته: گاهی اوقات افراد برای پیدا کردن محصول از سرچ استفاده می کنند که باید این ویژگی به شکل پیشرفته طراحی شده باشد. یعنی در حین نوشتن گزینه های پیشنهادی نمایش داده شوند و پس از سرچ نیز امکان فیلتر کردن برحسب موارد گوناگون وجود داشته باشد.
 • بخش تخفیف های ویژه: اگر به مناسبت های مختلف تخفیف می دهید یا روزانه روی برخی کالاهای خود تخفیف دارید باید بخش مشخصی در وب سایت برای مشاهده آن وجود داشته باشد و کاربر به راحتی از آن مطلع شود. در طراحی وب سایت دیجی کالا به خوبی این مورد رعایت شده است.
 • گزینه های خرید و اقدام به عمل (CTA): یکی از مهمترین ویژگی هایی که در طراحی سایت دیجی کالا به آن عمل شده و باید الگوی سایت های مشابه قرار گیرد، قرارگیری CTA یا همان دکمه هایی است که از شما می خواهند کاری انجام دهید. مثل کلیک کردن بر روی آن برای مشاهده تخفیف ها یا کالاهای پرفروش و غیره. این دکمه ها باید با رنگ مناسب، متن جذاب و در جای درست قرار بگیرند تا درآمد شما را چند برابر کنند.
 • چت آنلاین و پیگیری سفارشات: چت آنلاین و پیگیری وضعیت محصولات خریداری شده مخصوصا برای فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای که کاربران برای تماس تلفن باید در صف طولانی انتظار بمانند و نارضایتی ایجاد می کند بسیار هوشمندانه است تا کاربران سریعا جواب سؤال خود را بگیرند که در طراحی سایت دیجی کالا مشاهده می کنید.
 • صفحه تماس با ما و درباره ما: اگر فروشگاه فیزیکی نیز دارید پس باید در صفحه تماس با ما علاوه بر ارائه جزئیات تماس، آدرس دقیق فروشگاه به همراه نقش گوگل نیز قرار دهید. صفحه درباره ما نیز سابقه کاری، درصد رضایت مشتریان، گواهینامه ها و افتخارات کسب شده و حیطه فعالیت و مزایای رقابتی به طور کامل شرح داده می شوند. در طراحی وب سایت دیجی کالا در انتهای صفحه قرار داده شده اند.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت دیجی کالا

مزایایی که با طراحی سایت های تجارت الکترونیک مخصوصا از نوع فروشگاهی B2C نصیب صاحبان این دسته از کسب و کارها می شود دقیقا مشابه مزایایی است که با ساخت سایت دیجی کالا برای مؤسسان آن داشت که مهمترین آنها عبارتند از:
 • برای فعالیت در فضای آنلاین و دیده شدن باید وب سایت داشته باشید. با طراحی وب سایت و رعایت اصول سئو و مواردی که خواهیم گفت می توانید در گوگل رتبه بگیرید که با شهرت پیدا کردن درآمد خود را چندین برابر بیشتر از فعالیت به شکل فیزیکی و حضوری خواهید کرد.
 • گرفتن سفارش از سوی مشتری محدود به زمان و مکان خاصی نخواهد بود و 24 ساعت شبانه روز می توانید فعالیت داشته باشید. ضمن اینکه تعداد مشتریان نیز محدود به شهر خودتان نیست و از هر جای کشور می توانید سفارش دریافت کنید.
 • راه اندازی سایت دیجی کالا و سایت های مشابه آن بسیار کم هزینه تر از تأسیس فروشگاه های میلیاردی حضوری است کما اینکه فروش آن نیز چه بسا بیشتر نیز هست.
 • با طراحی سایت برندسازی خیلی سریعتر رخ می دهد و اعتمادسازی در مشتریان راحتتر انجام می شود. داشتن وب سایت فروشگاهی حرفه ای یک مزیت رقابتی است که در ساخت سایت دیجی کالا نیز به این مسأله دقت ویژه ای شده است.
 • بررسی شکایات، رسیدگی به درخواست ها، ارتباط داشتن با مشتریان حتی پس از اتمام پروسه خرید و اطلاع رسانی در مورد موجود شدن کالاها و اضافه شدن محصولات جدید با طراحی سایت بسیار راحتتر اتفاق می افتد. در طراحی سایت دیجی کالا به خوبی این موضوع احساس می شود و شما با یکبار خرید و عضویت در باشگاه آن همیشه خبرهای جدید در مورد محصولات و تخفیف ها دریافت می کنید.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا علاوه بر داشتن ویژگی های بسیار مهمی که گفته شد، قابلیت ها و امکانات مختلفی هم در اختیار دارد تا کاربران احساس کمبود و نارضایتی نداشته باشند. به همین دلیل ساخت سایت دیجی کالا الگوی خوبی برای فروشگاه های آنلاین داخل کشور محسوب می شود. با یکدیگر برخی از مهمترین امکانات موجود را بررسی می کنیم:
 • تکمیل خودکار سرچ و پیشنهاد: موقع سرچ در بخش مربوطه، باید این قابلیت را در نظر گرفته باشید که به طور اتوماتیک سرچ را تکمیل کرده و پیشنهاداتی هم بدهد تا هم کاربر سریعتر انتخاب کرده و سرچ کند و هم اگر کالای مدنظر آنها موجود نیست بدون سرچ کردن به راحتی متوجه شود. این مورد به خوبی در ایجاد سایت دیجی کالا پیاده سازی شده است.
 • فیلتر کردن نتایج: فیلتر کردن نتایج سرچ برحسب قیمت، برند، مشخصات فنی و غیره رضایت کاربر را بسیار بالا می برد و باعث می شود سریعتر گزینه مدنظر خود را پیدا کند.
 • خرید به عنوان مهمان یا ثبت نام فوری: در طراحی سایت شرکتی با کارکرد فروشگاهی باید امکان خرید به شکل مهمان یا عضویت سریع فراهم باشد تا مرحله خرید هر چه زودتر به اتمام برسد مخصوصا که کاربران موبایلی صبر و حوصله کمتری هم دارند.
 • پیشنهاد محصولات مرتبط یا تکمیلی: ضمن مشاهده محصول و پس از خرید باید محصولات مشابه یا تکمیلی نیز به کاربر نشان داده شود تا شانس خرید سایر محصولات بالاتر برود. مثلا موقع خرید تلویزیون سه بعدی، پیشنهاد خرید عینک سه بعدی یا موقع خرید لپ تاپ، پیشنهاد خرید کیف لپ تاپ نیز داده شود.
 • لیست علاقه مندی یا Wishlist و در انتظار پرداخت: برخی کاربران محصولات مورد نظر خود را به لیست گزینه های محبوب اضافه می کنند تا در موقع مناسب خرید کنند و نیاز به سرچ مجدد نداشته باشند. یا قابلیت در انتظار پرداخت این امکان را می دهد که تا مدت زمان مشخصی محصول در انتظار خرید باقی بماند. در طراحی سایت دیجی کالا این مورد نیز دیده می شود که رضایت کاربر را افزایش می دهد.
 • طراحی چند زبانه: اگر فروشگاه شما فروش به شکل صادرات نیز دارد باید به فکر طراحی سایت چند زبانه نیز باشید.
 • درج ویدیو برای محصولات: برای کالاهای برقی و الکترونیک، سعی کنید ویدیوهایی مثل آنباکس کردن و بررسی فنی و تخصصی تولید کرده و در صفحه محصول قرار دهید. این قابلیت حرفه ای بودن شما را می رساند که در طراحی وب سایت دیجی کالا به آن پرداخته شده است.
 • کد تخفیف: این قابلیت را قرار دهید که مشتریان در ازای خرید خود امتیاز بگیرند و با این امتیاز بتوانند در خریدهای بعدی تخفیف بگیرند یا برخی محصولات و خدمات را خریداری کنند. قابلیت بسیار جالب و محبوبی است که در طراحی سایت دیجی کالا به شکل دیجی کلاب به کار گرفته شده است.

هزینه ی طراحی سایت مشابه دیجی کالا

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت دیجی کالا و مشابه آن رعایت چه نکاتی بسیار اهمیت دارند؟

شرکت طراحی سایت برای موفقیت دیجی کالا به یکسری نکات کلیدی بسیار مهمی توجه کرده که در این قسمت به این موارد و نکات دیگر خواهیم پرداخت:
 • طراحی سایت باید ساده و بدون هیچ گونه پیچیدگی باشد تا کاربران به راحتی با سایت کار کنند.
 • درج شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت دارید بسیار مهم است تا امکان بازدید هر دو فراهم شود و مشتریان از مسیرهای مختلف با برند شما آشنا شوند که در طراحی سایت دیجی کالا به آن توجه شده است.
 • سرعت وب سایت اهمیت بسیار زیادی دارد به نحوی که کند بودن آن نزدیک به نیمی از مشتریان را کم خواهد کرد. در راه اندازی سایت دیجی کالا به این مسأله دقت شده و زیر 3 ثانیه لود می شود.
 • موجودی کالا را نشان دهید تا کاربر در صورت اتمام موجودی مطلع شده و بتواند گزینه موجود شد به من اطلاع بده را انتخاب کنند.
 • طراحی سایت وردپرسی برای فروشگاه های آنلاین بهترین گزینه است چرا که تجربه کاربران در تعامل با این وب سایت ها بسیار بهتر می باشد و گوگل نیز این پلتفرم را بیشتر می پسندد.
 • هزینه ارسال و هزینه کل سفارش تا قبل از مرحله درگاه پرداخت الکترونیک به همراه تاریخ تحویل به طور واضح مشخص شوند.
 • امنیت درگاه پرداخت الکترونیک باید تأمین شده باشد و لذا دریافت گواهینامه SSL و نشان اعتماد الکترونیک ضروری است.
 • قوانین خرید، مرجوعی کالا و مشابه آن را به طور کامل توضیح دهید تا میزان شکایات و نارضایتی ها به شدت کاهش پیدا کند و مشتری از قبل تمام اطلاعات لازم را بگیرد.
 • موارد سئو در نوشتن محتواها رعایت شده باشند چون باید در گوگل رتبه بگیرید و شناخته شوید تا بازدید سایت و در نتیجه میزان فروش شما بالاتر برود.
 • طراحی بخش وبلاگ و درج مقالات و محتواهای مرتبط مثل راهنمای خرید محصولات و غیره در حرفه ای نشان دادن شما بسیار تأثیرگذار است و خیلی سریعتر به برند مطرح تبدیل می شوید.
 • در حساب کاربری باید امکاناتی نظیر پرداخت، سابقه سفارشات، لیست در انتظار خرید و بررسی وضعیت ارسال کالای خریداری شده و چت مستقیم با کارشناسان فروش و پیگیری در نظر گرفته شده باشد که در طراحی سایت دیجی کالا مشاهده می گردد.

شرکت رایان معتبرترین شرکت طراحی سایت در ایران برای مشاغل فروشگاهی

شرکت طراحی سایت رایان با در اختیار داشتن کادر حرفه ای و مجرب و سال ها سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت های گوناگون مخصوصا مشاغل فروشگاهی توانسته اعتماد کامل مشتریان و نرخ بالای رضایت مشتری را کسب کند.به طراحی وب سایت حرفه ای و طبق اصول سئو، خدمات یکساله رایگان پس از طراحی سایت را نیز اضافه کنید.

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت و سایر موارد کافیست با شماره های درج شده در داخل سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

برخی از بزرگترین سایت های فروشگاهی دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

طراحی سایت دیجی کالا (طراحی سایت مشابه دیجی کالا)

طراحی سایت دیجی کالا و کلیه سایت های فروشگاهی شبیه آن یکی از مهمترین پروژه های طراحی سایت فروشگاهی هستند که به دلیل تنوع بسیار بالای این مدل کسب و کارها و اهمیت آنها در زندگی روزانه مردم است. امروزه با گسترش شهرها، متنوع تر شدن نیازها و خواسته های مشتریان در زمینه های گوناگون، وب سایت های فروشگاهی متعدد و متنوعی در سراسر شهرها پدید آمده اند تا این نیاز را برطرف کنند که از بین آنها فروشگاه های آنلاین در کنار فروشگاه های فیزیکی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

به کمک طراحی سایت فروشگاهی مشتریان لازم نیست که از منزل خود بیرون بروند و با صرفه جویی در هزینه رفت و آمد و همچنین وقت خود به راحتی می توانند به شکل آنلاین از هر جای کشور خرید کنند و به همان شکل آنلاین نیز پرداخت خود را انجام دهند. از طرفی نیز صاحبان چنین کسب و کارهایی چنانچه مایل باشند سودآوری خود را چندین برابر کنند باید به فکر فعالیت به شکل آنلاین مثل طراحی سایت دیجی کالا باشند که امروزه هزاران سفارش از سراسر کشور در آن ثبت می گردد.

بیشتر از این صحبت را طولانی نمی کنیم چرا که همه ما به خوبی با اهمیت بسیار زیاد طراحی سایت و فعالیت در فضای آنلاین مخصوصا در حوزه تجارت الکترونیک آشنا هستیم و مابقی مقاله را به مطالب مهمتر اختصاص می دهیم.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

ویژگی های طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا و یا طراحی وب سایت مشابه دیجی کالا، سایت های شبیه به آن باید از یکسری ویژگی های خاص برخوردار باشند تا مشتریان را به سمت خود جلب کند. طبق آمار یک بازدید کننده در عرض 50 میلی ثانیه متوجه می شود که سایت خوبی را انتخاب کرده یا خیر و این همان احساس و تأثیری است که در نگاه اول از سایت شما می پذیرد. به همین دلیل در راه اندازی سایت دیجی کالا و سایت های مشابه شاهد هستیم که برخلاف برخی فروشگاه های آنلاین فقط به داشتن تم جذاب بسنده نکرده اند بلکه ویژگی های بسیار خوبی نیز گنجانده شده که به آنها اشاره می کنیم:
 • طراحی منو حرفه ای: شاید یکی از مهمترین ویژگی های ساخت سایت دیجی کالا و مشابه آن توجه به منوهای حرفه ای است و هر چقدر طیف محصولاتی که به فروش می رسانید بیشتر باشد، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند. به عنوان مثال به دیجی کالا نگاه کنید! با وجود اینکه دسته بندی های بسیار متنوعی برای فروش دارد ولی شما خیلی راحت می توانید دسته بندی محصول خود را از بین منوها پیدا کرده و در صورت پسندیدن خیلی راحت وارد پروسه خرید شوید.
 • طراحی ریسپانسیو: ایجاد سایت دیجی کالا و کلیه سایت های فروشگاهی باید بر روی دستگاه های موبایل و تبلت به خوبی لود شوند چون اکثر افراد از طریق موبایل به خرید می پردازند. به عنوان مثال در طراحی سایت دیجی کالا به خوبی به این موضوع دقت شده و حتی موقع ورود به سایت از طریق موبایل نیز هیچ مشکلی نخواهید داشت و منوها، نوشته ها و گزینه های قابل کلیک به خوبی نمایش داده می شوند.
 • تصاویر با کیفیت: در راه اندازی سایت دیجی کالا به عنوان یک وب سایت فروشگاهی به استفاده از تصاویر با کیفیت اهمیت خیلی زیادی داده شده و این تصاویر از زوایای مختلف گرفته شده اند تا مشتری دقیقا بتواند محصول را بررسی کند و تا حد زیادی تجربه خرید حضوری را داشته باشد. شما نیز باید به این مورد دقت کنید که عدم رعایت این موارد با نذاشتن عکس برای محصول برابری می کند.
 • انتخاب رنگ: لوگو و نشان تجاری هر کسب و کار از یکسری رنگ های خاصی تشکیل شده که همراه با نوع طراحی لوگو در ذهن مشتری نقش می بندد. موقع طراحی سایت باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ های بکار رفته در لوگو و نشان تجاری باید در صفحات سایت نیز استفاده شوند. مثلا در طراحی سایت دیجی کالا لوگو ترکیبی از رنگ های قرمز و سفید است و در اکثر بخش های صفحات سایت نیز به همین ترتیب می باشد.
 • معرفی کامل محصولات: در سایت های فروشگاهی باید هر محصول به طور کامل معرفی شود، ویژگی ها به صورت کامل و لیستی درج شوند، اگر محصولات جزو کالاهای الکترونیکی و مشابه آن هستند نقد و بررسی نیز همراه آن باشد. قیمت به طور مشخص همراه با مشاهده نظرات سایر کاربران نیز امکان پذیر باشد. کاربران بتوانند محصولات را با هم مقایسه کنند.در طراحی سایت دیجی کالا به خوبی تمامی این موارد مشهود هستند که باعث محبوبیت زیاد وب سایت می شود.
 • سرچ پیشرفته: گاهی اوقات افراد برای پیدا کردن محصول از سرچ استفاده می کنند که باید این ویژگی به شکل پیشرفته طراحی شده باشد. یعنی در حین نوشتن گزینه های پیشنهادی نمایش داده شوند و پس از سرچ نیز امکان فیلتر کردن برحسب موارد گوناگون وجود داشته باشد.
 • بخش تخفیف های ویژه: اگر به مناسبت های مختلف تخفیف می دهید یا روزانه روی برخی کالاهای خود تخفیف دارید باید بخش مشخصی در وب سایت برای مشاهده آن وجود داشته باشد و کاربر به راحتی از آن مطلع شود. در طراحی وب سایت دیجی کالا به خوبی این مورد رعایت شده است.
 • گزینه های خرید و اقدام به عمل (CTA): یکی از مهمترین ویژگی هایی که در طراحی سایت دیجی کالا به آن عمل شده و باید الگوی سایت های مشابه قرار گیرد، قرارگیری CTA یا همان دکمه هایی است که از شما می خواهند کاری انجام دهید. مثل کلیک کردن بر روی آن برای مشاهده تخفیف ها یا کالاهای پرفروش و غیره. این دکمه ها باید با رنگ مناسب، متن جذاب و در جای درست قرار بگیرند تا درآمد شما را چند برابر کنند.
 • چت آنلاین و پیگیری سفارشات: چت آنلاین و پیگیری وضعیت محصولات خریداری شده مخصوصا برای فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای که کاربران برای تماس تلفن باید در صف طولانی انتظار بمانند و نارضایتی ایجاد می کند بسیار هوشمندانه است تا کاربران سریعا جواب سؤال خود را بگیرند که در طراحی سایت دیجی کالا مشاهده می کنید.
 • صفحه تماس با ما و درباره ما: اگر فروشگاه فیزیکی نیز دارید پس باید در صفحه تماس با ما علاوه بر ارائه جزئیات تماس، آدرس دقیق فروشگاه به همراه نقش گوگل نیز قرار دهید. صفحه درباره ما نیز سابقه کاری، درصد رضایت مشتریان، گواهینامه ها و افتخارات کسب شده و حیطه فعالیت و مزایای رقابتی به طور کامل شرح داده می شوند. در طراحی وب سایت دیجی کالا در انتهای صفحه قرار داده شده اند.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت هلدینگ فراساحل

مشاهده

طراحی سایت شرکت گسترش فناوری خوارزمی

مشاهده

طراحی سایت شرکت HEISSMANN آلمان

مشاهده

طراحی سایت پزشکی MedicPing کانادا

مشاهده

طراحی سایت مطالعات اوراسیا دانشگاه تهران

مشاهده

طراحی سایت پزشکی ویراگروپ

مشاهده

طراحی سایت شرکت WMV اتریش

مشاهده

طراحی سایت روفیا گلدگالری امارات

مزیت های طراحی سایت دیجی کالا

مزایایی که با طراحی سایت های تجارت الکترونیک مخصوصا از نوع فروشگاهی B2C نصیب صاحبان این دسته از کسب و کارها می شود دقیقا مشابه مزایایی است که با ساخت سایت دیجی کالا برای مؤسسان آن داشت که مهمترین آنها عبارتند از:
 • برای فعالیت در فضای آنلاین و دیده شدن باید وب سایت داشته باشید. با طراحی وب سایت و رعایت اصول سئو و مواردی که خواهیم گفت می توانید در گوگل رتبه بگیرید که با شهرت پیدا کردن درآمد خود را چندین برابر بیشتر از فعالیت به شکل فیزیکی و حضوری خواهید کرد.
 • گرفتن سفارش از سوی مشتری محدود به زمان و مکان خاصی نخواهد بود و 24 ساعت شبانه روز می توانید فعالیت داشته باشید. ضمن اینکه تعداد مشتریان نیز محدود به شهر خودتان نیست و از هر جای کشور می توانید سفارش دریافت کنید.
 • راه اندازی سایت دیجی کالا و سایت های مشابه آن بسیار کم هزینه تر از تأسیس فروشگاه های میلیاردی حضوری است کما اینکه فروش آن نیز چه بسا بیشتر نیز هست.
 • با طراحی سایت برندسازی خیلی سریعتر رخ می دهد و اعتمادسازی در مشتریان راحتتر انجام می شود. داشتن وب سایت فروشگاهی حرفه ای یک مزیت رقابتی است که در ساخت سایت دیجی کالا نیز به این مسأله دقت ویژه ای شده است.
 • بررسی شکایات، رسیدگی به درخواست ها، ارتباط داشتن با مشتریان حتی پس از اتمام پروسه خرید و اطلاع رسانی در مورد موجود شدن کالاها و اضافه شدن محصولات جدید با طراحی سایت بسیار راحتتر اتفاق می افتد. در طراحی سایت دیجی کالا به خوبی این موضوع احساس می شود و شما با یکبار خرید و عضویت در باشگاه آن همیشه خبرهای جدید در مورد محصولات و تخفیف ها دریافت می کنید.

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

امکانات طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت دیجی کالا علاوه بر داشتن ویژگی های بسیار مهمی که گفته شد، قابلیت ها و امکانات مختلفی هم در اختیار دارد تا کاربران احساس کمبود و نارضایتی نداشته باشند. به همین دلیل ساخت سایت دیجی کالا الگوی خوبی برای فروشگاه های آنلاین داخل کشور محسوب می شود. با یکدیگر برخی از مهمترین امکانات موجود را بررسی می کنیم:
 • تکمیل خودکار سرچ و پیشنهاد: موقع سرچ در بخش مربوطه، باید این قابلیت را در نظر گرفته باشید که به طور اتوماتیک سرچ را تکمیل کرده و پیشنهاداتی هم بدهد تا هم کاربر سریعتر انتخاب کرده و سرچ کند و هم اگر کالای مدنظر آنها موجود نیست بدون سرچ کردن به راحتی متوجه شود. این مورد به خوبی در ایجاد سایت دیجی کالا پیاده سازی شده است.
 • فیلتر کردن نتایج: فیلتر کردن نتایج سرچ برحسب قیمت، برند، مشخصات فنی و غیره رضایت کاربر را بسیار بالا می برد و باعث می شود سریعتر گزینه مدنظر خود را پیدا کند.
 • خرید به عنوان مهمان یا ثبت نام فوری: در طراحی سایت شرکتی با کارکرد فروشگاهی باید امکان خرید به شکل مهمان یا عضویت سریع فراهم باشد تا مرحله خرید هر چه زودتر به اتمام برسد مخصوصا که کاربران موبایلی صبر و حوصله کمتری هم دارند.
 • پیشنهاد محصولات مرتبط یا تکمیلی: ضمن مشاهده محصول و پس از خرید باید محصولات مشابه یا تکمیلی نیز به کاربر نشان داده شود تا شانس خرید سایر محصولات بالاتر برود. مثلا موقع خرید تلویزیون سه بعدی، پیشنهاد خرید عینک سه بعدی یا موقع خرید لپ تاپ، پیشنهاد خرید کیف لپ تاپ نیز داده شود.
 • لیست علاقه مندی یا Wishlist و در انتظار پرداخت: برخی کاربران محصولات مورد نظر خود را به لیست گزینه های محبوب اضافه می کنند تا در موقع مناسب خرید کنند و نیاز به سرچ مجدد نداشته باشند. یا قابلیت در انتظار پرداخت این امکان را می دهد که تا مدت زمان مشخصی محصول در انتظار خرید باقی بماند. در طراحی سایت دیجی کالا این مورد نیز دیده می شود که رضایت کاربر را افزایش می دهد.
 • طراحی چند زبانه: اگر فروشگاه شما فروش به شکل صادرات نیز دارد باید به فکر طراحی سایت چند زبانه نیز باشید.
 • درج ویدیو برای محصولات: برای کالاهای برقی و الکترونیک، سعی کنید ویدیوهایی مثل آنباکس کردن و بررسی فنی و تخصصی تولید کرده و در صفحه محصول قرار دهید. این قابلیت حرفه ای بودن شما را می رساند که در طراحی وب سایت دیجی کالا به آن پرداخته شده است.
 • کد تخفیف: این قابلیت را قرار دهید که مشتریان در ازای خرید خود امتیاز بگیرند و با این امتیاز بتوانند در خریدهای بعدی تخفیف بگیرند یا برخی محصولات و خدمات را خریداری کنند. قابلیت بسیار جالب و محبوبی است که در طراحی سایت دیجی کالا به شکل دیجی کلاب به کار گرفته شده است.

هزینه ی طراحی سایت مشابه دیجی کالا

 • امکانات و ویژگیهای پلن ها

 • ثبت یک دامنه هدیه com,net,org,ir
 • میزان فضای هاست یکساله MB
 • ترافیک ماهیانه MB
 • طراحی قالب اختصاصی (ریسپانسیو)
 • معرفی محصولات یا خدمات، درباره ما، تماس با ما
 • رویدادها و وبلاگ
 • فرم سفارش آنلاین
 • فرم دعوت به همکاری
 • فرم اخذ نمایندگی
 • ثبت نام و مدیریت اعضاء
 • فروشگاه آنلاین با امکانات کامل و حرفه ای
 • پشتيبانی فنی و امنیت سایت
 • مدت زمان اجرا (روزکاری)
 • اقتصادی

 • 8.4
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 1000
 • 8000
 • قالب آماده
 • یکساله
 • 7
 • شرکتی

 • 24.7
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 2000
 • 10000
 • یکساله
 • 20
 • فروشگاهی

 • 27.3
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 3000
 • 15000
 • یکساله
 • 30
 • سازمانی / شرکتهای بزرگ

 • +39
  میلیون تومان
 • یکساله
 • 5000
 • 20000
 • یکساله
 • 40
 • کدنویسی از پایه


 • (بر اساس بودجه شما)
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...
 • ...

در طراحی سایت دیجی کالا و مشابه آن رعایت چه نکاتی بسیار اهمیت دارند؟

شرکت طراحی سایت برای موفقیت دیجی کالا به یکسری نکات کلیدی بسیار مهمی توجه کرده که در این قسمت به این موارد و نکات دیگر خواهیم پرداخت:
 • طراحی سایت باید ساده و بدون هیچ گونه پیچیدگی باشد تا کاربران به راحتی با سایت کار کنند.
 • درج شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت دارید بسیار مهم است تا امکان بازدید هر دو فراهم شود و مشتریان از مسیرهای مختلف با برند شما آشنا شوند که در طراحی سایت دیجی کالا به آن توجه شده است.
 • سرعت وب سایت اهمیت بسیار زیادی دارد به نحوی که کند بودن آن نزدیک به نیمی از مشتریان را کم خواهد کرد. در راه اندازی سایت دیجی کالا به این مسأله دقت شده و زیر 3 ثانیه لود می شود.
 • موجودی کالا را نشان دهید تا کاربر در صورت اتمام موجودی مطلع شده و بتواند گزینه موجود شد به من اطلاع بده را انتخاب کنند.
 • طراحی سایت وردپرسی برای فروشگاه های آنلاین بهترین گزینه است چرا که تجربه کاربران در تعامل با این وب سایت ها بسیار بهتر می باشد و گوگل نیز این پلتفرم را بیشتر می پسندد.
 • هزینه ارسال و هزینه کل سفارش تا قبل از مرحله درگاه پرداخت الکترونیک به همراه تاریخ تحویل به طور واضح مشخص شوند.
 • امنیت درگاه پرداخت الکترونیک باید تأمین شده باشد و لذا دریافت گواهینامه SSL و نشان اعتماد الکترونیک ضروری است.
 • قوانین خرید، مرجوعی کالا و مشابه آن را به طور کامل توضیح دهید تا میزان شکایات و نارضایتی ها به شدت کاهش پیدا کند و مشتری از قبل تمام اطلاعات لازم را بگیرد.
 • موارد سئو در نوشتن محتواها رعایت شده باشند چون باید در گوگل رتبه بگیرید و شناخته شوید تا بازدید سایت و در نتیجه میزان فروش شما بالاتر برود.
 • طراحی بخش وبلاگ و درج مقالات و محتواهای مرتبط مثل راهنمای خرید محصولات و غیره در حرفه ای نشان دادن شما بسیار تأثیرگذار است و خیلی سریعتر به برند مطرح تبدیل می شوید.
 • در حساب کاربری باید امکاناتی نظیر پرداخت، سابقه سفارشات، لیست در انتظار خرید و بررسی وضعیت ارسال کالای خریداری شده و چت مستقیم با کارشناسان فروش و پیگیری در نظر گرفته شده باشد که در طراحی سایت دیجی کالا مشاهده می گردد.

شرکت رایان معتبرترین شرکت طراحی سایت در ایران برای مشاغل فروشگاهی

شرکت طراحی سایت رایان با در اختیار داشتن کادر حرفه ای و مجرب و سال ها سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت های گوناگون مخصوصا مشاغل فروشگاهی توانسته اعتماد کامل مشتریان و نرخ بالای رضایت مشتری را کسب کند.به طراحی وب سایت حرفه ای و طبق اصول سئو، خدمات یکساله رایگان پس از طراحی سایت را نیز اضافه کنید.

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت و سایر موارد کافیست با شماره های درج شده در داخل سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

برخی از بزرگترین سایت های فروشگاهی دنیا

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت دیوار و یا طراحی سایت مشابه دیوار با قیمت مناسب (مشاوره رایگان) – شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
21 مزیت وب سایت برای کسب و کارهای کوچک ( بخش دوم )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

9 − یک =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp