طراحی سایت در غرب تهران | شرکت طراحی سایت در غرب تهران | شرکت رایان

طراحی سایت در غرب تهران – شرکت طراحی سایت در غرب تهران

طراحی سایت در غرب تهران – شرکت طراحی سایت در غرب تهرانطراحی سایت در غرب تهران با توجه به گسترش روز افزون دنیای مجازی به عنوان یک ضرورت در نظر گرفته می شود. اگر هنوز به فکر طراحی سایت در تهران نیفتاده اید این سوال را از خودتان بپرسید که تا کی می خواهید از پتانسیل فروش و مخاطبین دنیایی بسیار گسترده تر از محلی که در آن قرار گرفته اید بی بهره بمانید؟ آیا می خواهید با فراموش کردن اهمیت ایجاد وب سایت در غرب تهران به محدوده خود به جهت کسب و کار قانع بمانید، یا می خواهید فراتر از آن چیزی که هستید قدم بردارید؟
اگر که اهمیت ساخت سایت را درک کرده اید این مقاله می تواند به شما کمک فراوانی کند، اگر هم هنوز نمی دانید به چه جهت باید طراحی وب سایت در غرب تهران را انجام دهید، این مقاله به شما به جهت درک اهمیت راه اندازی سایت در غرب تهران کمک خواهد کرد.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

44289422 – 44289462 (021)

اهمیت طراحی سایت در غرب تهران

در نخستین گام باید شما دقیقا بدانید که اهمیت طراحی سایت در غرب تهران تا چه اندازه ای است و پس از آن تصمیم به انتخاب شرکت طراحی سایت در غرب تهران بگیرید. مهم ترین دلیل به جهت راه اندازی سایت در غرب تهران این است که در صورت عدم انجام ساخت سایت در غرب تهران فرصت های فروش و ارائه خدمات بی نظیری را از دست خواهید داد. علاوه بر این مسئله مزیت های طراحی وب سایت در غرب تهران سبب شده است تا هر اندازه که در تصمیم گیری به جهت ایجاد وب سایت در غرب تهران تعلل کنید، رقیبان بیشتری در مسیرتان قرار بگیرد.

 1. افزایش اعتبار به جهت طراحی سایت در غرب تهران
 2. ذخیره پول در مدت زمان طولانی، در واقع ساخت سایت در غرب تهران سبب می شود که پس از مدت زمانی که بر اساس سبک فعالیت شما تعیین می شود، سوددهی بی نظیری نصیب شما شود.
 3. دسترسی به مشتریانی که هیچ وقت به آنها فکر نکرده اید. ایجاد وب سایت در غرب تهران سبب می شود تا شما به مشتریان بالقوه ای که هیچ گاه حتی متوجه حضور آنها نشده اید، دسترسی داشته باشید.
 4. برند سازی، اگر شما بخواهید در حالت عادی و بدون طراحی وب سایت در غرب تهران دیده شوید، مدت زمان زیادی به جهت این مسئله مورد نیاز خواهد بود. اما برندسازی به واسطه راه اندازی سایت در غرب تهران در صورتی که استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما به درستی صورت گرفته باشد، انجام خواهد شد.
 5. تبلیغات با هزینه محدود، طراحی سایت در غرب تهران سبب می شود که به سادگی هرچه تمام تر و تنها با هزینه بسیار اندکی تبلیغات را انجام دهید. علاوه بر این تبلیغات به واسطه طراحی سایت در غرب تهران به مراتب ماندگار تر از تبلیغات های تلویزیونی، بیلبورد ها و غیره خواهد بود.
 6. عدم محدودیت زمان و مکان، شاید شما بارها به این مسئله برخورد کرده باشید که محدودیت زمان و مکان سبب از دست دادن بسیاری از مشتریان بالقوه شما شده است. خبر خوشحال کننده این است که به واسطه طراحی سایت در غرب تهران دیگر محدودیت زمان و مکان نخواهید داشت.
 7. دسترسی همیشگی، طراحی وب سایت در غرب تهران سبب می شود تا مشتریان یا بازار هدف شما هر زمان که بخواهد به شما دسترسی داشته باشد.
 8. شاید بارها به این مشکل برخورد کرده باشید که تمامی پروژه ها قابل چاپ در کاتالوگ و رزومه نیستند. در نتیجه شما نتوانسته اید تمام توانایی های خود را در زمینه انجام یک پروژه نشان دهد. باعث خوشحالی است که بگوییم شما به واسطه طراحی سایت در غرب تهران فرصتی بی نظیر به جهت قرار دادن تمامی نمونه کارها، پروژه ها و غیره فراهم خواهد شد.
 9. در زمان خود صرفه جویی می کنید، ساخت سایت در غرب تهران به صورت قابل توجهی در زمان شما صرفه جویی خواهد کرد. آیا تا به حال با این مشکل مواجه شده اید که برای چند نفر در طول یک روز تمامی فرایند انجام کار خود را توضیح دهید؟ طراحی سایت در غرب تهران به شما کمک می کند تا با ارائه توضیحات به صورت یکباره دیگر نیا به توضیح چندباره برای افراد نداشته باشید.

انواع طراحی سایت در غرب تهران

انواع طراحی سایت در غرب تهران با توجه به حرفه شما معنی پیدا می کند. هیچ گاه نمی توان طراحی سایت در غرب تهران به جهت حرفه پزشکی را با ایجاد وب سایت در غرب تهران در زمینه ورزشی یکی دانست. هر ساخت سایت در غرب تهران ماهیت خود را دارد و همین موضوع سبب می شود تا در طراحی وب سایت در غرب تهران با توجه به فیلد کاری شما نیاز به طراحی تخصصی باشد. به صورت کلی در ایجاد وب سایت در غرب تهران موارد بسیاری به جهت امکانات می تواند در نظر گرفته شود اما مهم این است که امکانات در نظر گرفته شده در طراحی سایت غرب تهران با توجه به ویژگی های مورد نیاز در حرفه و تخصص باشد.
هر اندازه که طراحی وب سایت در غرب تهران تخصصی تر انجام پذیرد، امکان موفقیت شما بیشتر خواهد شد. توجه داشته باشید که هیچ گاه یک طراحی سایت تبلیغاتی امکاناتی مشابه به امکانات مورد نیاز در یک سایت فروشگاهی نیاز نخواهد داشت.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

نکات طراحی سایت در غرب تهران

نکاتی که به جهت نوع طراحی سایت در غرب تهران باید در نظر گرفته شود در واقع کلید موفقیت طراحی سایت در غرب تهران است. هر اندازه که ایجاد وب سایت در غرب تهران بر اساس استاندارد های راه اندازی سایت در غرب تهران انجام شود و کاربر پسند تر باشد، مخاطبین بیشتری را به خود جذب کرده و در خود نگه می دارد. دانستن این نکات به شما کمک می کند تا بدانید که در طراحی سایت در غرب تهران باید از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای چه انتظاراتی را داشته باشید.
نکات طراحی سایت در غرب تهران

 • طراحی سایت در غرب تهران در رابطه با صفحه اول باید به گونه ای انجام شود که حداقل به هم ریختگی در صفحه وجود داشته و طراحی کاملا ساده و کاربردی باشد.
 • در ایجاد وب سایت در غرب تهران ، سلسله مراتب در طراحی گرافیکی و ساختاری باید به گونه ای انجام شود که کاربر پس از ورود کاملا بدانید چگونه در مسیرهای متفاوت حرکت کند.
 • نوشته ها را در طراحی وب سایت در غرب تهران به گونه ای نظم دهید که خواندن آن ها به ساده ترین شکل ممکن امکان پذیر باشد.
 • طراحی سایت در غرب تهران باید به گونه ای انجام شود که هر کاربری به سادگی بتواند به تمامی قسمت های سایت دسترسی داشته باشد.
 • در ایجاد وب سایت در غرب تهران باید نهایت دوستانه بودن را در نظر بگیرید.
 • شاید با واژه ریسپانسیو آشنا نباشید اما در طراحی سایت در غرب تهران یکی از مهم ترین اصولی است که باید رعایت شود.
 • نقشه سایت در طراحی سایت در غرب تهران باید کاملا واضح باشد، بدانید که چه می خواهید، کاربر از کجا وارد شده، به کجا هدایت می شود و در نهایت می خواهید که کاربر در کدام بخش باقی بماند.
 • از گرافیک سبک اما با کیفیت بالا در طراحی سایت در غرب تهران استفاده کنید. به هیچ وجه حتی اگر سایت شما با گرافیک ارتباطی ندارد، تاثیر گرافیک در طراحی سایت غرب تهران را فراموش نکنید.
 • طراحی سایت در غرب تهران باید به گونه ای انجام شود که کاربر وارد شده به سایت شما حداکثر سرعت را تجربه کند. کند بودن سایت سبب کاهش مطلوبیت تجربه کاربری شده و تاثیرات منفی بسیاری بر روی سایت شما خواهد گذاشت.

امکانات طراحی سایت در غرب تهران

طراحی سایت در غرب تهران به شما اجازه می دهد تا هر امکاناتی را که مد نظر دارید در طراحی سایت غرب تهران بر روی سایت خود پیاده سازی کنید. هر اندازه که امکانات به کار گرفته شده در طراحی سایت غرب تهران حرفه ای تر و کاربردی تر باشد، کاربران تجربه لذت بخش تری را در سایت شما کسب کرده و در نهایت نتیجه حاصله از طراحی وب سایت در غرب تهران ملموس تر خواهد شد. امکاناتی که در ادامه فهرست کرده ایم تنها بخشی از امکاناتی است که شما در طراحی سایت در غرب تهران می تواند بهره مند شوید. البته توجه داشته باشید استفاده نا به جا از برخی از امکانات در طراحی سایت غرب تهران نه تنها سبب موفقیت شما نمی شود بلکه سبب نارضایتی و عدم اعتماد کاربران خواهد شد. علاوه بر این استفاده بیش از حد از امکاناتی که به آن ها نیاز نیست در طولانی مدت سبب کاهش سرعت طراحی سایت در غرب تهران خواهد شد.

 1. اسلاید شو در ایجاد وب سایت در غرب تهران سبب می شود که کاربران جذب قدرت گرافیکی سایت شوند.
 2. صفحه درباره ما، طراحی در غرب تهران بدون صفحه درباره ما نشان دهنده عدم هویت شما خواهد بود.
 3. تماس با ما، به عنوان بخشی ضروری در ساخت سایت در غرب تهران در نظر گرفته می شود، اگر این قسمت فراموش شود، کاربران چگونه به شما اعتماد کنند؟
 4. معرفی خدمات و محصولات به همراه توضیحات و تصاویر
 5. استفاده از فرم های مختلف سفارش آنلاین و درخواست نمایندگی و دعوت به همکاری….
 6. فروشگاه آنلاین، در طراحی سایت در غرب تهران اگر که کالایی به جهت فروش دارید می توانید فروشگاه آنلاین را به عنوان یکی از امکانات مهم و پر بازده در نظر داشته باشید.
 7. چند زبانه بودن سایت، امکانی ویژه در طراحی سایت در غرب تهران به جهت دستیابی به قدرت بازار جهانی
 8. و غیره….

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت

نیاز سنجی و شناخت مشتری

نیاز سنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های فنی و کنترل کیفی

تست های فنی و کنترل کیفی

آموزش و تحویل نهایی

آموزش و تحویل نهایی

قیمت طراحی سایت در غرب تهران

قیمت طراحی سایت در غرب تهران با توجه به معیارهای متفاوتی قابل تعیین است. توجه داشته باشید که قیمت های نامتعارف به جهت ساخت سایت در غرب تهران تنها زمانی قابل در نظر گرفتن است که امکانات ویژه ای از جمله کد نویسی بخصوص، امکانات ویژه و منحصر به فرد و غیره ارائه شود. در غیر این صورت ارائه قیمت های بیش از حد بالا در طراحی سایت در غرب تهران باید هشداری به جهت انتخاب شرکتی مناسب باشد. در طراحی سایت در غرب تهران به صورت کلی برای تعیین قیمت معیارهای متفاوتی در نظر گرفته می شود. در ادامه برخی از معیار های موثر در تعیین قیمت طراحی سایت در غرب تهران را مورد بررسی قرار داده ایم.
قیمت طراحی سایت در غرب تهران

 • سیستم مدیریت محتوا: سیستم های متفاوتی به جهت مدیریت محتوا در راه اندازی سایت در غرب تهران قابل در نظر گرفتن هستند. از جمله این سیستم ها می توان به وردپرس، جوملا و برنامه نویسی تخصصی و اختصاصی اشاره کرد. هر اندازه که سیستم محتوای شما نیازمند برنامه نویسی تخصصی تر باشد، مبلغ تعیین شده به جهت طراحی سایت در غرب تهران بیشتر خواهد شد.
 • تعداد صفحات سایت: پلن هایی که به جهت تعیین قیمت در راه اندازی سایت در غرب تهران ارائه می شود غالبا بر اساس معیار هایی چون تعداد صفحات درخواستی شما تعیین می شوند. به عنوان مثال قطعا سایتی که نیازمند 20 صفحه است قیمت متفاوتی در طراحی سایت در غرب تهران با سایتی که نیازمند 5 صفحه است خواهد داشت.
 • خاص بودن گرافیک: هر اندازه که گرافیک مورد نظر شما منحصر به فرد تر باشد، قیمت تعیین شده به جهت طراحی سایت در غرب تهران بیشتر خواهد بود. توجه داشته باشید که ارزش گرافیک در زمانی کامل می شود که کیفیت در کنار سرعت بالای بارگذاری سایت ارائه شود.
 • امکانات مورد نظر: در طراحی سایت در غرب تهران، در نظر گرفتن امکانات در تعیین قیمت از جمله موارد مهمی است که باید در نظر گرفته شود. گاهی امکانات مورد نظر شما نیازمند کدنویسی ویژه ای است که این کدنویسی ناخودآگاه سبب افزایش قیمت در راه اندازی سایت در غرب تهران می شود.
 • کیفیت طراحی سایت: کیفیت ساخت سایت در غرب تهران سبب می شود که موفقیت شما در مسیر کسب و کار آنلاین ساده تر شده و مشکلات کمتری در آینده در رابطه با سایت خود داشته باشید. هر اندازه که استاندارد های راه اندازی سایت در غرب تهران بیشتر رعایت شود، قیمت نهایی بالاتر خواهد بود.

راه اندازی سایت در غرب تهران با توجه به نیاز شما و ویژگی هایی که می خواهید در سایت خود از آنها بهره مند شوید انجام می شود. به جهت ساخت سایت در غرب تهران می توانید با تیم مشاوره در تماس باشید تا این تیم به شما به ساده ترین شکل ممکن هر آنچه که نیاز است تا در رابطه با ساخت سایت در غرب تهران بدانید، ارائه دهد.

سئو طراحی سایت در غرب تهران

سئو طراحی سایت در غرب تهران به معنای رعایت نکاتی به جهت بهینه سازی طراحی برای موتورهای جستجو است. در واقع سئو سایت مجموعه ای از قوانین است که به جهت بهینه سازی موتورهای جستجو برای دستیبای به نتایج ارگانیک و رنک بهتر مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از سئو سبب می شود تا کیفیت طراحی سایت در غرب تهران افزایش یافته و سایت طراحی شده کاربرپسند تر، سریعتر و ساده تر باشد.
در بازار رقابتی امروز، بازاریابی سئو از تمامی زمان ها اهمیت بیشتری پیدا کرده است. موتورهای جستجو روزانه به میلیون ها کاربر ارائه خدمات می دهند. در واقع کاربران به واسطه موتورهای جستجو به دنبال پیدا کردن پاسخ مشکلات خود هستند. در نتیجه اگر که طراحی سایت در غرب تهران بر اساس اصول سئو انجام شده باشد، امکان دیده شدن شما توسط کاربران بیشتر خواهد شد. علاوه بر این موضوع باید ذکر کنیم بر اساس آمار 65 درصد کاربران تنها بر روی 5 لینک اول نتایج موتورهای جستجو کلیک می کنند در نتیجه مهم است که سایت شما یکی از این لینک ها باشد.

برخی از نمونه کارهای رایان

yatash

طراحی سایت شرکت یاتاش

dizel

طراحی سایت شرکت دیزل مرسدس

طراحی سایت ساختمانی ویلارو

طراحی سایت شرکت ساختمانی ویلارو

طراحی سایت آراد امارات

طراحی سایت شرکت بازرگانی آراد امارات

طراحی سایت شرکت SEHCO عراق

طراحس سایت شرکت Rhizomere استرالیا

طراحی سایت شرکت Rhizome استرالیا

مناطق تحت پوشش طراحی سایت در غرب تهران

از جمله زمینه های شغلی که ما به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را داریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت در شرق تهران | شرکت طراحی سایت در شرق تهران | شرکت رایان
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت در شمال تهران | شرکت طراحی سایت شمال تهران | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت

0 افزونه برتر وردپرس چیست؟

10 افزونه برتر وردپرس

پلاگین یا افزونه برنامه های نرم افزاری هستند که برخی مخصوص پلتفرم وردپرس طراحی و توسعه داده شده اند، اگر…

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp