تاثیر رنگ در طراحی وب سایت شرکتی یکی از مهم ترین موضوعاتی می باشد که بی نهایت در زمینه طراحی سایت شرکتی مهم می باشد. اگر به این مسئله توجه نداشته باشید مرتکب اشتباه بزرگی می شوید. با ما همراه باشید تا توضیحات لازمه در مورد این موضوع به شما داده شود.

تاثیر رنگ در طراحی وب سایت شرکتی

تاثیر رنگ ها در طراحی وب سایت شرکتی

یکی از مهم ترین مواردی که در زمینه طراحی سایت شرکتی باید مورد توجه قرار گیرد استفاده از رنگ بندی صحیح و متناسب با کار و صنف شرکت می باشد.

توجه به این مورد بر عهده شرکت یا شخصی می باشد که وب سایت را طراحی می کند. شرکتی مانند رایان که دارای تجربه بیش از 15 سال در زمینه طراحی سایت می باشد به خوبی این نکات ساده اما بی نهایت مهم را درک می کند.

دوستان عزیز هیچوقت فراموش نکنید که روانشناسی رنگ ها نه تنها در طراحی وب سایت شرکتی بلکه در تمام انواع وب سایت ها مهم می باشد.

چه رنگ هایی مناسب وب سایت های شرکتی می باشد؟

چه رنگ هایی مناسب وب سایت های شرکتی می باشد؟

دوستان عزیز هر شرکتی طبق کسب و کار خود ممکن است به رنگ بندی خاصی در وب سایت احتیاج داشته باشد.

برای مثال شرکت های تولیدی لازم است از رنگ ها آبی یا زرد بیشتر استفاده نمایند. همچنین شرکت های خدماتی رنگ بندی سبز و نارنجی و آب روشن را در وب سایت بیشتر استفاده می کنند.

در این میان رنگ بندی هایی وجود دارد که جنبه عمومی دارد و می توان برای هر نوع وب سایت شرکتی استفاده نمود.

نکته مهم

رنگ ها باعث می شود کاربر در وب سایت ماندگاری زیادی داشته باشد یا نداشته باشد. اگر رنگ های پس زمینه و رنگ متن و سایر رنگ بندی ها مناسب نباشد باعث می شود که کاربر اذیت شود و بدترین اتفاق ممکن به وجود آید.

اگر اگر از رنگ بندی وب سایت راضی نباشد بی اعتمادی به کار شرکت اولین آسیب این مشکل می باشد. به همین دلیل رنگ ها بی نهایت مهم می باشند.

لازم است که شرکت یا شخص طراحی وب سایت آشنایی 100% با این موضوع داشته باشد. همچنین کارفرما می تواند در صورتی که ایده بهتری برای رنگ بندی وب سایت داشته باشد به طراح وب سایت پیشنهاد دهد.

نکته مهم

از رنگ های خیلی روشن مانند صورتی روشن یا سبز روشن خیلی کم استفاده کنید. اینگونه رنگ ها تاثیر بدی بر روی خواند مطالب وب سایت بر جای می گذارد.

ارتباط رنگ بندی وب سایت با UI وب سایت

UI وب سایت

منظور از UI یا User Interface همان وب سایت است که کاربر در حال مشاهده آن است. درواقع به حالت نمایشی وب سایت رابط کاربری گفته می شود.

استفاده از رنگ بندی جذاب و صحیح باعث می شود UI وب سایت عالی به نظر برسد. این کار باعث می شود کاربر از وب سایت راضی باشد و اعتماد سازی بین کاربر و وب سایت ایجاد شود.

برعکس، اگر از رنگ بندی نامناسبی برای وب سایت استفاده کنید UI وب سایت به کلی از بین می رود و وب سایت به مرور زمان کاربران خود را از دست می دهد.

فیلم زبان اصلی روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت


مشاوره رایگان تلفنی

اگر به مشاوره رایگان در این زمینه احتیاج دارید و می خواهید اصول صحیح استفاده از رنگ بندی وب سایت شرکتی را از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت طراحی سایت در ایران بیاموزید می توانید به صورت کاملا رایگان از خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی شرکت رایان استفاده کنید. با ما تماس بگیرید.

5/5 (2 Reviews)
, ,
نوشته‌ی بعدی
مراحل طراحی سایت
نوشته‌های پیشین
قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست