طراحی مالتی مدیا

  1. خانه
  2. /
  3. طراحی مالتی مدیا

طراحی مالتی مدیا، تبلیغاتی موثر بر پایه صوت و تصویر

طراحی مالتی مدیا(Multimedia) را می توان به عنوان یک روش ارزشمند و موثر در زمینه تبلیغات دانست. با گسترش تجارت های آنلاین و استفاده از وب سایت ها و فضای اینترنت برای معرفی خدمات و محصولات، تبلیغات نیز رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است. استفاده از طراحی مالتی مدیا یکی از این روش های نوین به حساب می آیند. استفاده از تکنولوژی مالتی مدیاها در نرم افزارهای کاربردی امکان تعامل کاربران با نرم افزار را به سادگی فراهم می کند و همین امر اساس توسعه نرم افزارها خواهد بود.

طراحی مالتی مدیا چیست؟

تکنولوژی مالتی مدیا یا همان چند رسانه ای به معنای استفاده از صوت و تصویر برای رساندن یک پیام مشخص به مخاطبان است. این کار را می توان با استفاده از انیمیشن سازی یا متحرک سازی انجام داد. به این معنا که با در مالتی مدیا هماهنگ سازی اشکال و فرم ها با یکدیگر صورت می گیرد.

در واقع می توان گفت که ظهور طراحی مالتی مدیا و استفاده از آن هم‌زمان با ظهور سیستم های کامپیوتری آغاز شد و با توجه با اثرات قابل توجه این فایل ها، به سرعت توانست جایگاه ویژه ای را در میان کاربران پیدا کند.به بیان دیگر می توان اشاره نمود که طراحی مالتی مدیا طراحی هایی است که بر مبنای صوت و تصویر انجام می شود و به صورت کد های کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرند.

علاوه بر صنعت تبلیغات استفاده از طراحی مالتی مدیا در طراحی و استفاده از نرم افزارهای مختلفی نیز کاربرد دارد. همچنین توسعه بازی های رایانه ای نیز بر پایه طراحی مالتی مدیا صورت گرفته است.

از طراحی مالتی مدیا در چه بخش هایی می توان استفاده نمود؟

طراحی مالتی مدیا با توجه به توضیحاتی که داده شد می تواند در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. بخش هایی نظیر:

  • سرگرمی، بازی ها و هنر هایی که می تواند بر پایه طراحی مالتی مدیا توسعه یابد. به عنوان نمونه استفاده از طراحی مالتی مدیا در ایجاد جلوه های ویژه در فیلم ها و بازی های رایانه ای
  • استفاده های تجاری از طراحی مالتی مدیا را می توان در همان موضوع تبلیغات دانست. تبلیغات موثری که می تواند در مدت زمانی کوتاه با جلب مخاطبان پیام مورد نظر را انتقال دهد.
  • توسعه آموزش های نوین بر پایه طراحی مالتی مدیا که در این بخش توسعه نرم افزارهای آموزشی را می توان به عنوان نمونه ای پر کاربرد مطرح نمود. استفاده از نرم افزارهایی نظیر پاورپوینت برای ارائه مطالب و آموزش مفاهیم جدید نوعی استفاده آموزشی از طراحی مالتی مدیا به حساب می آید. نوع دیگر استفاده های آموزشی از مالتی مدیاها را در علوم پزشکی برای شبیه سازی عمل های جراحی و آموزش کادر درمان می توان مشاهده نمود.
  • استفاده در صنایع و علوم مهندسی از طریق نرم افزارهای شبیه سازی و نرم افزارهای چند رسانه ای استفاده دیگری است که از مالتی مدیا ها می شود. به عنوان نمونه در علوم پژوهشی می توان یک مدل خاص از یک مولکول را شبیه سازی نموده و تغییرات روی آن را مورد بررسی قرار داد.

شرکت رایان طراحی مالتی مدیای شما را مطابق با ست اداری و سلیقه و هارمونی کسب و کار شما میسازد تا قابلیت ها و خدمات شرکت شما را به بهترین شکل به نمایش بگذارد.

برخی از نمونه کارهای ما

طراحی سایت شرکت یاتاش

طراحی سایت دیزل مرسدس

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

طراحی سایت شرکت Carent دبی

هتل لیلیوم متل قو

طراحی سایت شرکت platinummedica

برخی از مشتریان

فهرست