طراحی مالتی مدیا

امروزه طراحی مالتی مدیا یا سی دی های چند سانه ای ابزار مناسبی برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیطی پویا و جذاب برای معرفی شرکت ها و خدمات آنها می باشند که با استفاده از آن میتوان مشتری زیادی جذب کرد در واقع تبلیغات یکی از رکن های مهم در یک تجارت موفق می باشد و طراحی مالتی مدیا یکی از روش های تبلیغاتی کارامد می باشد.مالتی مدیا ترکیبی از متن، صدا، عکس ،انیمیشن،ویدئو و فرم های تعاملی است که در حقیقت به معنی ارائه اطلاعات به وسیله اجزا مختلفی از مدیا (رسانه) بر روی کامپیوتر یا دیوایس های دیگر می باشد. یکی از خدماتی شرکت رایان ارائه میدهد طراحی مالتی مدیا می باشد که با تیم مجرب و حرفه ای گرافیک خود بهترین مالتی مدیاها را با استاندارهای روز دنیای گرافیک ، برای کسب و کار شما طراحی میکند تا باعث رونق هر چه بیشتر تجارت شما شود. شرکت رایان طراحی مالتی مدیای شما را مطابق با ست اداری و سلیقه و هارمونی کسب و کار شما میسازد تا قابلیت ها و خدمات شرکت شما را به بهترین شکل به نمایش بگذارد. محصولات مالتی مدیا به طور کلی به دو بخش عمده تقسیم می شوند:

  • آموزشی: در این نوع از مالتی مدیا سعی میشود در فضایی جذاب و متنوع (Interactive) از تمام قابلیت ها برای تولید یک نرم افزار آموزشی استفاده شود.
  • تبلیغاتی: در ابتدا تبلیغات يا رساندن صدای خود به مخاطبان خاص را در نظر بگیرید.

لذا در همین راستا با بهره گیری از قابلیت های کامپیوتر می توان از طرق مختلف از قبیل استفاده از عناصر دیداری و شنیداری مانند: انیمیشن، صوت، عکس و ... به هدف مطلوب دست یافت و محصولات و خدمات شرکت یا سازمان را معرفی نمود.

آخرین نمونه کارهای ما


مشاهده تمام نمونه کارها

برخی از مشتریان ما