طراحی سایت اقساطی با توجه به چالش ها و امکانات مورد نیاز امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در واقع سمت کسب و کارهای امروزی رو به راه اندازی روش های اینترنتی ارائه خدمات و فروش محصولات است. در همین راستا می توان گفت که طراحی سایت برای کسب و کارهای فروش اقساطی می تواند راهکاری بسیار مناسب باشد. همچنین کسب و کارهایی که در زمینه ارائه خدمات به صورت اقساطی در حال فعالیت می باشند نباید از این مسیر عقب بمانند. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا بیشتر در خصوص طراحی سایت کسب و کارهای فروش اقساطی با شما صحبت کنیم.

طراحی سایت اقساطی با توجه به نگرش مثبت مردم نسبت به این کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تاکنون سایت های زیادی در این زمینه راه اندازی شده اند. حتی بزرگترین مارکت پلیس ایرانی نیز خدماتی در این زمینه ارائه می دهد. پس می توان گفت که ضرورت بسیار زیادی در زمینه طراحی سایت قسطی وجود دارد که نباید از آن غافل بود. اما مهم ترین نیازهای ما برای راه اندازی سایت اقساطی چیست؟ چطور می توانیم یک سایت فروش اقساطی موفق داشته باشیم؟ توجه به کدام نکات در این مسیر می تواند به ما کمک کند؟ در ادامه توضیحات بیشتری برای پاسخ به این سوالات در اختیار شما قرار می دهیم.

ما در این مقاله در خصوص چه مطالبی صحبت می کنیم؟

 • طراحی سایت اقساطی چیست؟
 • با ساختار سایت اقساطی آشنا شوید
 • چه کسب و کارهایی نیاز به راه اندازی سایت اقساطی دارند؟
 • انواع سایت اقساطی را بیشتر بشناسید
 • نکات مهم در طراحی سایت اقساطی
 • ویژگی های طراحی سایت اقساطی
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی چیست؟

طراحی سایت اقساطی در واقع به راه اندازی پلتفرمی بر پایه خدمات اینترنتی گفته می شود که امکان خرید اقساطی را فراهم می سازد. این سایت می تواند از بخش های مختلفی تشکیل شده باشد ولی مهم ترین ویژگی آن ارائه خدمات اینترنتی خرید اقساطی است. طراحی سایت اقساطی همچنین باید بر پایه پلتفرمی بسیار امن صورت پذیرد. ایجاد سایت اقساطی از آن جایی اهمیت پیدا کرده است که بسیاری از کسب و کارهای امروزی نیاز به وجود آن را احساس می کنند. همچنین کسب و کارهای بسیاری وجود دارند که می توانند با ارائه خدمات و فروش محصولات به صورت اقساطی میزان فروش بیشتری داشته باشند.

طراحی سایت اقساطی با توجه به امکانات خاصی که نیاز دارد، باید توسط یک تیم حرفه ای انجام شود. تمامی نیازها و API  ها باید به صورت حرفه ای طراحی شوند. همچنین امنیت کاربران و کسب و کار در طراحی سایت اقساطی اهمیتی دوچندان دارد. با ما در ادامه همراه باشید تا توضیحات بیشتری را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

با ساختار سایت اقساطی بیشتر آشنا شوید

طراحی سایت اقساطی نیاز به درک بهتر ساختار سایت دارد. در واقع یک کاربر به محض ورود به سایت شما باید به چه امکانات و گزینه هایی دسترسی داشته باشد؟ این سوالی است که در این بخش به آن پاسخ خواهیم داد.

راه اندازی سایت اقساطی با امکان اطلاع رسانی دقیق

طراحی سایت اقساطی پیش از هر چیز نیاز به راه اندازی یک پایگاه مناسب برای اطلاع رسانی دارد. پس ایمیل مارکتینگ و همچنین وجود بلاگ در کنار امکان ارسال پیامک و اعلان (Notification) از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین اطلاعات در زمان ایجاد سایت اقساطی و همچنین مدیریت و پشتیبانی آن باید کاملا به روز باشد.

ایجاد سایت اقساطی در راستای ارزیابی حساب مشتریان و دریافت مدارک مورد نیاز

طراحی سایت اقساطی به صورت واحد انجام می شود. هر کسب و کار بر اساس سیاست هایی که دارد می تواند مدارک از مشتریان درخواست کند. برای مثال خلاصه صورتحساب با مهر بانک، تصویر و ارسال چک یا سفته و غیره از مدارک مورد نیاز به شمار می رود. ثبت اطلاعات حقیقی از مشتریان نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از این روی راه اندازی سایت اقساطی با چالش های بسیار زیادی همراه خواهد بود. به همین دلیل توصیه می شود که حتما برای طراحی سایت اقساطی با یک تیم حرفه ای همکاری داشته باشید.

ارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتیارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتی

راه اندازی سایت اقساطی با ارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتی می تواند تکمیل شود. در واقع پروفایلی که مشتری در هنگام ارزیابی و ارسال مدارک باز کرده است. پس از تایید مدارک و احراز هویت باید قابلیت استفاده داشته باشد. تفاوتی ندارد که شما خدمات را به صورت اقساط ارائه می دهید یا محصول به فروش می رسانید. این مهم است که تمامی خدمات شما به صورت اینترنتی قابلیت ارائه داشته باشد. مشتری باید بتواند از سراسر کشور از خدمات سایت شما استفاده کند.

سیستم های محاسبه گر و امکان پرداخت

راه اندازی سایت اقساطی بیش از هر چیز نیازمند یک سیستم محاسبه گر وام دارد. در واقع زمانی که شما محصول یا خدماتی را به صورت اقساطی ارائه می دهید، در حال ارائه وام هستید. به این منظور باید سیستم محاسبه گر دقیق داشته باشید تا بتوانید تعداد اقساط، مدت زمان بازپرداخت و میزان سود را محاسبه کنید. در صورتی که تمامی ساختار بیان شده در خصوص طراحی سایت اقساطی رعایت شود می توانیم انتظار سود از کسب و کار داشته باشیم. بر اساس ساختار بیان شده شما را همراهی خواهیم کرد تا اطلاعات بیشتری را در مورد طراحی سایت اقساطی با شما در میان بگذاریم.

چه کسب و کارهایی نیاز به راه اندازی سایت اقساطی دارند؟

طراحی سایت قسطی برای کدام کسب و کارها توصیه می شود؟ این سوالی است که برای بسیاری از مراکز فروش و ارائه خدمات که به صورت اینترنتی در حال فعالیت می باشند پیش آمده است. تقریبا تمامی کسب و کارها می توانند در صورت امکان محصولات خود را به صورت اقساطی در بازار عرضه کنند. میزان تقاضای مردم برای خدمات و محصولات به صورت اقساط روز به روز در حال افزایش است.

به خصوص کسب و کارهایی که خدمات و محصولات لوکس را در بازار عرضه می کنند بیشتر نیاز به طراحی سایت دارند. همچنین ارائه خدمات و فروش محصولات مورد نیاز مردم به صورت اقساطی می تواند راهکاری بسیار خوب باشد. با توجه به تمامی موارد بیان شده، طراحی سایت اقساطی می تواند برای بسیاری از کسب و کارها گزینه ای بسیار مطلوب به شمار رود. تمامی مطالب بیان شده در خصوص راه اندازی یا گسترش یک کسب و کار به سمت فروش اقساطی نیازمند سایت قدرتمند است. در این خصوص می توانید با تیم رایان همکاری داشته باشید.

انواع سایت اقساطی را بیشتر بشناسید

با توجه به راه اندازی سایت اقساطی در ادامه این بخش با شما همراه خواهیم بود تا شما را با انواع سایت اقساطی بیشتر آشنا کنیم.

طراحی سایت اقساطی فروش مستقیم

طراحی سایت اقساطی می تواند در راستای فروش محصولات خود مجموعه باشد. در واقع این کسب و کارها وام ارائه شده را تنها برای خرید از خود فروشگاه مجاز می دانند. بسیاری از سایت های اقساطی که به این صورت فعالیت می کنند، خدمات ارائه می دهند. فروش محصولات نیز با طراحی سایت اقساطی فروش مستقیم می تواند یک راهکار بسیار مطلوب به شمار رود.

طراحی سایت اقساطی فروش غیر مستقیم

طراحی وب سایت اقساطی فروش غیر مستقیم نیز امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تمامی سازمان های مالی و بانک ها می توانند موسسه های مالی افتتاح کنند و از این روش استفاده نمایند. در این روش موسسه خود به صورت مستقیم خدمات یا محصولی را ارائه نمی دهد. در واقع اعتبار برای خرید اینترنتی از فروشگاه های زیر مجموعه یا طرف قرارداد را می دهد. اهمیت طراحی سایت اقساطی فروش غیر مستقیم زمانی مشخص می شود که طیف گسترده تر خدمات و محصولات ارائه می شود. همین مسئله می تواند در جذب بیشتر مخاطب تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

پیشنهاد می کنیم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

نکات مهم در طراحی سایت اقساطینکات مهم در طراحی سایت اقساطی

ایجاد سایت اقساطی همانطور که در بخش ساختار سایت بیان شد با طراحی سایر سایت ها با تفاوت هایی همراه است. در واقع سایت طراحی شده باید در راستای ارائه خدمات اینترنتی باشد و همچنین نیاز به احراز هویت بسیار دقیقی وجود دارد. پس باید در نظر داشت که در طراحی سایت اقساطی توجه به نکات زیر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود.

طراحی سایت اقساطی باید به گونه ای باشد که تمامی اقشار جامعه بتوانند با آن کار کنند. در واقع طراحی UI با عملکرد بالا در راه اندازی سایت اقساطی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. راه اندازی یک بلاگ و وب اپلیکیشن (در صورتی که نمی توانید اپلیکیشن طراحی کنید) از دیگر نکات پیش رو به شمار می رود. شرکت ارائه دهنده خدمات باید تمامی امکانات اینترنتی را در دسترس مخاطبان خود قرار دهد. این کار باعث می شود که بدون نیاز به حضور مشتری، تمامی خدمات بر پایه پلتفرم طراحی شده ارائه شود.

ویژگی های طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی همچنین باید بر اساس ویژگی هایی طراحی شود که تسهیل در روند ارائه خدمات داشته باشد. در خصوص این ویژگی ها می توان به ارائه خدمات تماما به صورت اینترنتی اشاره نمود. همچنین بانک اطلاعاتی و امکان پرداخت اینترنتی اقساط از درون سایت با وجود محاسبه گر از دیگر ویژگی ها خواهد بود. به عنوان یک شرکت فعال در زمینه ارائه خدمات و محصولات اقساط باید خدمات منحصر به فردی را ارائه دهید.

طراحی سایت اقساطی با عقد قرارداد با شرکت های بزرگ می تواند گسترش پیدا کند. در واقع شما می توانید بن ها و امکان خرید اقساطی آسان را برای کارکنان شرکت های طرف قرارداد ایجاد کنید. همین امر در نهایت باعث می شود که عملکرد کلی شما بهبود پیدا کرده و میزان سود شما افزایش پیدا کند. همچنین حفظ امنیت و اطلاعات کاربران از دیگر ویژگی های طراحی سایت اقساطی به شمار می رود. در این خصوص می توانید با شرکت رایان در زمینه طراحی همکاری داشته باشید. این شرکت بین المللی با سابقه کاری فعالی که دارد می تواند تمامی خدمات مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان ارائه کند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در خصوص امکاناتی که رایان به صورت انحصاری می تواند برای طراحی سایت اقساطی ارائه دهد را به شما معرفی کنیم.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی یکی از حوزه های تخصصی کاری رایان به شمار می رود. شرکت طراحی سایت رایان با دانش تجربه و تخصص خود می تواند به شما در این راه کمک کند. برای مثال راه اندازی API های مربوط به محاسبه گر و یا سایر قسمت های سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. تمامی این خدمات از سوی رایان به صورت حرفه ای در دسترس شما قرار خواهد گرفت. اگر قصد دارید یک سایت خوب با امنیت بالا و قیمت طراحی سایت مناسب در زمینه فروش اقساطی داشته باشید، رایان می تواند به صورت کمک کند.

ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در زمینه طراحی سایت اقساطی در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد دارید در این حوزه فعالیت داشته باشید، می توانید با رایان در ارتباط بوده و ثبت سفارش طراحی سایت قسطی را انجام دهید.

طراحی سایت اقساطی با توجه به چالش ها و امکانات مورد نیاز امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در واقع سمت کسب و کارهای امروزی رو به راه اندازی روش های اینترنتی ارائه خدمات و فروش محصولات است. در همین راستا می توان گفت که طراحی سایت برای کسب و کارهای فروش اقساطی می تواند راهکاری بسیار مناسب باشد. همچنین کسب و کارهایی که در زمینه ارائه خدمات به صورت اقساطی در حال فعالیت می باشند نباید از این مسیر عقب بمانند. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا بیشتر در خصوص طراحی سایت کسب و کارهای فروش اقساطی با شما صحبت کنیم.

طراحی سایت اقساطی با توجه به نگرش مثبت مردم نسبت به این کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تاکنون سایت های زیادی در این زمینه راه اندازی شده اند. حتی بزرگترین مارکت پلیس ایرانی نیز خدماتی در این زمینه ارائه می دهد. پس می توان گفت که ضرورت بسیار زیادی در زمینه طراحی سایت قسطی وجود دارد که نباید از آن غافل بود. اما مهم ترین نیازهای ما برای راه اندازی سایت اقساطی چیست؟ چطور می توانیم یک سایت فروش اقساطی موفق داشته باشیم؟ توجه به کدام نکات در این مسیر می تواند به ما کمک کند؟ در ادامه توضیحات بیشتری برای پاسخ به این سوالات در اختیار شما قرار می دهیم.

ما در این مقاله در خصوص چه مطالبی صحبت می کنیم؟

 • طراحی سایت اقساطی چیست؟
 • با ساختار سایت اقساطی آشنا شوید
 • چه کسب و کارهایی نیاز به راه اندازی سایت اقساطی دارند؟
 • انواع سایت اقساطی را بیشتر بشناسید
 • نکات مهم در طراحی سایت اقساطی
 • ویژگی های طراحی سایت اقساطی
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی چیست؟

طراحی سایت اقساطی در واقع به راه اندازی پلتفرمی بر پایه خدمات اینترنتی گفته می شود که امکان خرید اقساطی را فراهم می سازد. این سایت می تواند از بخش های مختلفی تشکیل شده باشد ولی مهم ترین ویژگی آن ارائه خدمات اینترنتی خرید اقساطی است. طراحی سایت اقساطی همچنین باید بر پایه پلتفرمی بسیار امن صورت پذیرد. ایجاد سایت اقساطی از آن جایی اهمیت پیدا کرده است که بسیاری از کسب و کارهای امروزی نیاز به وجود آن را احساس می کنند. همچنین کسب و کارهای بسیاری وجود دارند که می توانند با ارائه خدمات و فروش محصولات به صورت اقساطی میزان فروش بیشتری داشته باشند.

طراحی سایت اقساطی با توجه به امکانات خاصی که نیاز دارد، باید توسط یک تیم حرفه ای انجام شود. تمامی نیازها و API  ها باید به صورت حرفه ای طراحی شوند. همچنین امنیت کاربران و کسب و کار در طراحی سایت اقساطی اهمیتی دوچندان دارد. با ما در ادامه همراه باشید تا توضیحات بیشتری را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

با ساختار سایت اقساطی بیشتر آشنا شوید

طراحی سایت اقساطی نیاز به درک بهتر ساختار سایت دارد. در واقع یک کاربر به محض ورود به سایت شما باید به چه امکانات و گزینه هایی دسترسی داشته باشد؟ این سوالی است که در این بخش به آن پاسخ خواهیم داد.

راه اندازی سایت اقساطی با امکان اطلاع رسانی دقیق

طراحی سایت اقساطی پیش از هر چیز نیاز به راه اندازی یک پایگاه مناسب برای اطلاع رسانی دارد. پس ایمیل مارکتینگ و همچنین وجود بلاگ در کنار امکان ارسال پیامک و اعلان (Notification) از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین اطلاعات در زمان ایجاد سایت اقساطی و همچنین مدیریت و پشتیبانی آن باید کاملا به روز باشد.

ایجاد سایت اقساطی در راستای ارزیابی حساب مشتریان و دریافت مدارک مورد نیاز

طراحی سایت اقساطی به صورت واحد انجام می شود. هر کسب و کار بر اساس سیاست هایی که دارد می تواند مدارک از مشتریان درخواست کند. برای مثال خلاصه صورتحساب با مهر بانک، تصویر و ارسال چک یا سفته و غیره از مدارک مورد نیاز به شمار می رود. ثبت اطلاعات حقیقی از مشتریان نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از این روی راه اندازی سایت اقساطی با چالش های بسیار زیادی همراه خواهد بود. به همین دلیل توصیه می شود که حتما برای طراحی سایت اقساطی با یک تیم حرفه ای همکاری داشته باشید.

ارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتیارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتی

راه اندازی سایت اقساطی با ارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتی می تواند تکمیل شود. در واقع پروفایلی که مشتری در هنگام ارزیابی و ارسال مدارک باز کرده است. پس از تایید مدارک و احراز هویت باید قابلیت استفاده داشته باشد. تفاوتی ندارد که شما خدمات را به صورت اقساط ارائه می دهید یا محصول به فروش می رسانید. این مهم است که تمامی خدمات شما به صورت اینترنتی قابلیت ارائه داشته باشد. مشتری باید بتواند از سراسر کشور از خدمات سایت شما استفاده کند.

سیستم های محاسبه گر و امکان پرداخت

راه اندازی سایت اقساطی بیش از هر چیز نیازمند یک سیستم محاسبه گر وام دارد. در واقع زمانی که شما محصول یا خدماتی را به صورت اقساطی ارائه می دهید، در حال ارائه وام هستید. به این منظور باید سیستم محاسبه گر دقیق داشته باشید تا بتوانید تعداد اقساط، مدت زمان بازپرداخت و میزان سود را محاسبه کنید. در صورتی که تمامی ساختار بیان شده در خصوص طراحی سایت اقساطی رعایت شود می توانیم انتظار سود از کسب و کار داشته باشیم. بر اساس ساختار بیان شده شما را همراهی خواهیم کرد تا اطلاعات بیشتری را در مورد طراحی سایت اقساطی با شما در میان بگذاریم.

چه کسب و کارهایی نیاز به راه اندازی سایت اقساطی دارند؟

طراحی سایت قسطی برای کدام کسب و کارها توصیه می شود؟ این سوالی است که برای بسیاری از مراکز فروش و ارائه خدمات که به صورت اینترنتی در حال فعالیت می باشند پیش آمده است. تقریبا تمامی کسب و کارها می توانند در صورت امکان محصولات خود را به صورت اقساطی در بازار عرضه کنند. میزان تقاضای مردم برای خدمات و محصولات به صورت اقساط روز به روز در حال افزایش است.

به خصوص کسب و کارهایی که خدمات و محصولات لوکس را در بازار عرضه می کنند بیشتر نیاز به طراحی سایت دارند. همچنین ارائه خدمات و فروش محصولات مورد نیاز مردم به صورت اقساطی می تواند راهکاری بسیار خوب باشد. با توجه به تمامی موارد بیان شده، طراحی سایت اقساطی می تواند برای بسیاری از کسب و کارها گزینه ای بسیار مطلوب به شمار رود. تمامی مطالب بیان شده در خصوص راه اندازی یا گسترش یک کسب و کار به سمت فروش اقساطی نیازمند سایت قدرتمند است. در این خصوص می توانید با تیم رایان همکاری داشته باشید.

انواع سایت اقساطی را بیشتر بشناسید

با توجه به راه اندازی سایت اقساطی در ادامه این بخش با شما همراه خواهیم بود تا شما را با انواع سایت اقساطی بیشتر آشنا کنیم.

طراحی سایت اقساطی فروش مستقیم

طراحی سایت اقساطی می تواند در راستای فروش محصولات خود مجموعه باشد. در واقع این کسب و کارها وام ارائه شده را تنها برای خرید از خود فروشگاه مجاز می دانند. بسیاری از سایت های اقساطی که به این صورت فعالیت می کنند، خدمات ارائه می دهند. فروش محصولات نیز با طراحی سایت اقساطی فروش مستقیم می تواند یک راهکار بسیار مطلوب به شمار رود.

طراحی سایت اقساطی فروش غیر مستقیم

طراحی وب سایت اقساطی فروش غیر مستقیم نیز امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تمامی سازمان های مالی و بانک ها می توانند موسسه های مالی افتتاح کنند و از این روش استفاده نمایند. در این روش موسسه خود به صورت مستقیم خدمات یا محصولی را ارائه نمی دهد. در واقع اعتبار برای خرید اینترنتی از فروشگاه های زیر مجموعه یا طرف قرارداد را می دهد. اهمیت طراحی سایت اقساطی فروش غیر مستقیم زمانی مشخص می شود که طیف گسترده تر خدمات و محصولات ارائه می شود. همین مسئله می تواند در جذب بیشتر مخاطب تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

پیشنهاد می کنیم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

نکات مهم در طراحی سایت اقساطینکات مهم در طراحی سایت اقساطی

ایجاد سایت اقساطی همانطور که در بخش ساختار سایت بیان شد با طراحی سایر سایت ها با تفاوت هایی همراه است. در واقع سایت طراحی شده باید در راستای ارائه خدمات اینترنتی باشد و همچنین نیاز به احراز هویت بسیار دقیقی وجود دارد. پس باید در نظر داشت که در طراحی سایت اقساطی توجه به نکات زیر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود.

طراحی سایت اقساطی باید به گونه ای باشد که تمامی اقشار جامعه بتوانند با آن کار کنند. در واقع طراحی UI با عملکرد بالا در راه اندازی سایت اقساطی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. راه اندازی یک بلاگ و وب اپلیکیشن (در صورتی که نمی توانید اپلیکیشن طراحی کنید) از دیگر نکات پیش رو به شمار می رود. شرکت ارائه دهنده خدمات باید تمامی امکانات اینترنتی را در دسترس مخاطبان خود قرار دهد. این کار باعث می شود که بدون نیاز به حضور مشتری، تمامی خدمات بر پایه پلتفرم طراحی شده ارائه شود.

ویژگی های طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی همچنین باید بر اساس ویژگی هایی طراحی شود که تسهیل در روند ارائه خدمات داشته باشد. در خصوص این ویژگی ها می توان به ارائه خدمات تماما به صورت اینترنتی اشاره نمود. همچنین بانک اطلاعاتی و امکان پرداخت اینترنتی اقساط از درون سایت با وجود محاسبه گر از دیگر ویژگی ها خواهد بود. به عنوان یک شرکت فعال در زمینه ارائه خدمات و محصولات اقساط باید خدمات منحصر به فردی را ارائه دهید.

طراحی سایت اقساطی با عقد قرارداد با شرکت های بزرگ می تواند گسترش پیدا کند. در واقع شما می توانید بن ها و امکان خرید اقساطی آسان را برای کارکنان شرکت های طرف قرارداد ایجاد کنید. همین امر در نهایت باعث می شود که عملکرد کلی شما بهبود پیدا کرده و میزان سود شما افزایش پیدا کند. همچنین حفظ امنیت و اطلاعات کاربران از دیگر ویژگی های طراحی سایت اقساطی به شمار می رود. در این خصوص می توانید با شرکت رایان در زمینه طراحی همکاری داشته باشید. این شرکت بین المللی با سابقه کاری فعالی که دارد می تواند تمامی خدمات مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان ارائه کند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در خصوص امکاناتی که رایان به صورت انحصاری می تواند برای طراحی سایت اقساطی ارائه دهد را به شما معرفی کنیم.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی یکی از حوزه های تخصصی کاری رایان به شمار می رود. شرکت طراحی سایت رایان با دانش تجربه و تخصص خود می تواند به شما در این راه کمک کند. برای مثال راه اندازی API های مربوط به محاسبه گر و یا سایر قسمت های سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. تمامی این خدمات از سوی رایان به صورت حرفه ای در دسترس شما قرار خواهد گرفت. اگر قصد دارید یک سایت خوب با امنیت بالا و قیمت طراحی سایت مناسب در زمینه فروش اقساطی داشته باشید، رایان می تواند به صورت کمک کند.

ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در زمینه طراحی سایت اقساطی در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد دارید در این حوزه فعالیت داشته باشید، می توانید با رایان در ارتباط بوده و ثبت سفارش طراحی سایت قسطی را انجام دهید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
عناصر ضروری برای طراحی یک سایت جذاب
نوشتهٔ پیشین
پشتیبانی سایت | خدمات پشتیبانی سایت | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

1 × دو =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp