در طراحی سایت شرکتی لازم است به نکات بسیار مهم و کلیدی توجه کنید تا بتوانید وب سایتی مفید و عالی داشته باشید. در این مقاله شما با ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شرکتی نیاز است حتما از آنها اطلاع داشته باشید آشنا می شوید. پس ما با همراه باشید.

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

بسیاری از دوستان و کارفرمایان عزیز در مورد این سوال دقت کافی را ندارند و برای مثال فقط به ساخت سایت شرکتی توجه می کنند. اما به هر دلیلی ممکن است از شرایط و نکاتی که لازم است حتما برای طراحی سایت موفق شرکتی آگاهی داشته باشند بی خبر باشند.

نکات مهم در طراحی وب سایت شرکتی

توجه کنید که این نکات بسیار مهم هستند و برای موفقیت وب سایت شرکتی تضمین کننده می باشد. پس لازم است به این نکات کاملا توجه کنید.

نکات مهم در اصول طراحی و ساخت وب سایت شرکتی

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

  • تعیین هدف
  • سرعت و پایداری بالا
  • رعایت قواعد درست برنامه نویسی
  • سئو و بهینه سازی
  • ساختار مناسب و دقیق

تعیین هدف

نکته بسیار مهم در طراحی سایت این است که هدف خود را از طراحی وب سایت مشخص کنید. این ویژگی مختص کارفرما می باشد. برای مثال اگر هدف خاصی نداشته باشید شما تنها هزینه خود را صرف می کنید.

باید برای طراحی سایت شرکتی مورد نظر خود برنامه ریزی کنید و دقیقا متوجه باشید که قرار است بعد از طراحی وب سایت شما چه خدماتی در وب سایت ارائه دهید.

اگر در تعیین هدف مشکلی داشته باشید باعث می شود که حتی از پروژه فعلی خود نا امید شوید. همچنین شما وقت و هزینه خود را نیز از دست می دهید.

سرعت و پایداری بالا

منظور از سرعت و پایداری بالا این است که وب سایت شرکتی باید سرعت بارگذاری بسیار خوبی داشته باشد. سرعت بارگذاری خوب یعنی اینکه سرعت بارگذاری باید زیر 3 ثانیه باشد.

هر چه قدر سرعت بارگذاری وب سایت بالا باشد باعث می شود که کاربران و مخاطبان وب سایت از ورود به وب سایت شما لذت ببرند و سریع به آنچه که مد نظرشان هست برسند.

این نکته لازم است که حتما مد نظر کارشناسان طراحی وب سایت قرار گیرد. هر گونه سستی و بی توجهی به این مورد باعث می شود که وب سایت طراحی شده کیفیت لازمه را نداشته باشد و اصلا به اهداف تعیین شده دست پیدا نکند.

رعایت قواعد درست برنامه نویسی

کاربران تنها تصویر و حالت نمایشی سایت را مشاهده می کنند. اما تمام این نمایش ها توسط کدهای خاص برنامه نویسی انجام می گیرد.

گوگل در سال 2019 به شدت به رعایت قواعد صحیح برنامه نویسی در سایت توجه کرده است. وب سایت هایی که از قواعد صحیح برنامه نویسی بهرمند نیستند شانس کمتری در نتایج جستجو در مقابل وب سایت هایی که کاملا قواعد برنامه نویسی را رعایت کرده اند دارند.

برای مثال اگر در وب سایت شرکتی شما کدهای JSON اسکیما وجود نداشته باشد موتور های جستجو ممکن است در استخراج اطلاعات وب سایت به مشکل بر بخورند.

پیشنهاد می کنیم مقاله طراحی سایت شرکتی در تهران را مطالعه کنید.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت مسئله ای بسیار مهم است. از ابتدای پروژه تا انتها و حتی در ادامه هم باید به شدت بر روی سئو و بهینه سازی سایت تمرکز کرد.

یک وب سایتی که دارای سئو خوبی باشد می تواند در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بالاتر و بهتری کسب نماید.

سئو و بهینه سازی شامل موارد زیر می باشد:

  • سئو داخلی
  • سئو خارجی

سئو داخلی

سئو داخلی شامل تمام کارهایی است که در داخل وب سایت انجام می گیرد. سئو داخلی و خارجی باید تنها توسط کارشناس سئو انجام گیرد. زیرا هر اقدام اشتباه می تواند به سبب پس رفت بزرگی برای وب سایت شود.

سئو خارجی

سئو خارجی یعنی اقداماتی مانند لینک سازی خارجی یا بک لینک و هر اقدام دیگری که  در خارج از سایت بر روی سایت انجام می گیرد. سئو خارجی نیز همانند سئو داخلی مهم است و لازم است در این مورد با یک کارشناس سئو مشورت انجام گیرد.

ساختار مناسب و دقیق

بعد از طراحی و ساخت سایت شرکتی باید منوها، مطالب و سایر موارد دیگر مانند نمونه کارها به گونه ساختاردهی شود که کاربران و مخاطبان وب سایت بهترین اوقات خود را در سایت بگذرانند.

اگر وب سایت ساختار مناسب و دقیقی نداشته باشد خیلی راحت مخاطبان خود را از دست می دهد و این نکته باعث می شود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو نیز پایین آید.

5/5 (1 Review)
,
نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت طلا و جواهرات در تهران
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت فروشگاهی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست