ابزار یا کد اسکریپت نرخ لحظه ای ارز

ابزار یا اسکریپت نرخ لحظه ای ارز یک کد می باشد که با قرار دادن آن در وب سایت خود می توانید قیمت روز ارزهای جهانی را به صورت لحظه ای در وب سایت خود نمایش دهید. ابزار قیمت ارز مناسب برای وب سایت هایی می باشد که در کار معاملات ارز می باشند. از این رو تمام وب سایت هایی که در صنف صرافی می باشند می توانند از این ابزار استفاده نمایند.

ابزار یا اسکریپت نرخ لحظه ای ارز

ابزار یا کد اسکریپت نمایش نرخ ارز در وب سایت

در وب سایت هایی که در کار معاملات ارزی می باشند و حتی وب سایت های شخصی که طراحی می شود (طراحی سایت شخصی) اگر شخص یک صراف یا در صنف ارز های جهانی باشد ژیشنهاد می شود حتما از چنین ابزاری استفاده کنید تا کیفیت کاری وب سایت بالا رود.

مزایا استفاده از ابزار یا اسکریپت نرخ لحظه ای ارز

با قرار دادن کد ابزار یا اسکریپت نرخ لحظه ای ارز می توانید به صورت خیلی دقیق و بسیار مفید برای مخاطبین وب سایت خود یک جدول خیلی زیبا برای نمایش قیمت ها و تغییرات قیمت های ارز های جهانی مانند دلار و یورو قرار دهید.

تاثیر ابزار نرخ لحظه ای ارز در سئو وب سایت

یکی از تاثیرات مهم قرار دادن کد اسکریپت قیمت ارز در وب سایت این است که می تواند باعث مفید شدن وب سایت شما در دید مخاطب گردد که این مورد بر سئو وب سایت تاثیر دارد. زیرا هدف نهایی در سئو سایت راضی نگه داشتتن مخاطب و مفید بودن وب سایت برای مخاطب است.

یکی دیگر از تاثیرات مثبت قرار دادن ابزار نمایش ارز در وب سایت، بالا بردن ماندگاری مخاطب در وب سایت است که این خود باعث کاهش Bounce Rate وب سایت می گردد. Bounce Rate‌یا نرخ پرش میزان ماندگاری مخاطب در وب سایت است. هر چه قدر مقدار نرخ پرش کمتر باشد وب سایت می تواند رتبه بهتری داشته باشد.

خدمات شرکت رایان در طراحی و پشتیبانی وب سایت صرافی

دوست عزیز شرکت بزرگ طراحی سایت رایان با طراحی سایت صرافی تمام موارد مهمی که در وب سایت صرافی باید لحاظ شود را به صورت رایگان در وب سایت طراحی شده قرار می دهد.

اگر تا حالا وب سایت دفتر صرافی خود طراحی نکرده اید ما با اطمینان 100% شما را در این مورد یاری می کنیم و با طراحی سایت صرافی با بهترین خروجی ممکن و بالاترین کیفیت ممکن کسب و کار شما را رونق می بخشیم.

آموزش قرار دادن ابزار نرخ لحظه ای ارز در وب سایت

 ما امروز در وب سایت شرکت رایان به شما آموزش قرار دادن ابزار یا کد اسکریپت نرخ لحظه ای ارز در وب سایت را نشان می دهیم. امید واریم نهایت استفاده را از این آموزش بببرید.

برای این کار ابتدا وارد وب سایت زیر شوید.

http://www.tgju.org/widget

آموزش قرار دادن ابزار نرخ لحظه ای ارز در وب سایت

روش کار

مرحله 1

در ستون یا بخش آیتم ها در جدول ارز آزاد هر گونه ارزی که بخواهید در وب سایت نمایش داده شود را قرار دهید. شما می توانید بی نهایت آیتم در جدول ارز آزاد را انتخاب کنید.

مرحله 2

در بخش تنظیمات ظاهری در بخش سنون ها می توانید موارد زیر را انتخاب کنید:

  • تغییر
  • کمترین
  • بیشترین
  • زمان

در بخش رنگ های می توانید رنگ های ابزار را به دلخواه خود عوض کنید:

  • رنگ پس زمینه سر تیتر
  • رنگ متن سر تیتر
  • رنگ بوردر یا حاشیه کناری
مرحله 3

در نهایت در بخش کد خروجی می توانید کد ایجاد شده را کپی کرده و در وب سایت خود قرار دهید. این کد می تواند در هر نقطه از وب سایت نمایش داده شود.

توجه!

در بخش پیش نمایش می توانید تمام تغییرات ایجاد شده را به صورت آنی مشاهده کنید و بهترین کد خروجی دلخواه را در وب سایت خود قرار دهید.


امیدواریم از آموزش قرار دادن ابزار یا کد اسکریپت نرخ لحظه ای ارز در وب سایت نهایت استفاده را برده باشید. سوالات خود را در این زمینه در بخش نظرات از ما بپرسید تا کارشناسان شرکت طراحی سایت رایان به صورت دقیق در سریع ترین زمان ممکن به آنها پاسخ دهند.

0/5 (0 Reviews)
, ,
نوشته‌ی بعدی
فیلم های آموزشی مدیریت سایت
نوشته‌های پیشین
پیوندهای یکتا در وردپرس

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست