اگر شما قبلاً طراحی سایت کرده اید و می خواهید در کمترین زمان ممکن به بازدید مناسبی برسد، باید سئو سایت برای گوگل را انجام دهید و با در نظر داشتن چندین نکته، می توانید در واقع سئو سایت برای گوگل را به راحتی انجام دهید و در کمترین زمان، سایت شما جایگاه بسیار خوبی را کسب کند.

سئو سایت برای گوگل، از آن چه که فکر می کنید ساده تر است اما نیازمند رعایت نکاتی است که بسیاری از افراد، علاقه ای به دنبال این گونه نکات را ندارند و ترجیح می دهند با روش غلط خود پیش بروند که زیاد طولی نمی کشد که با شکست مواجه می شوند.

6 نکته در زمینه سئو سایت برای گوگل

در این مقاله قصد داریم تا 6 نکته ای که در زمینه سئو سایت برای گوگل است، را برای شما بازگو کنیم تا بتوانید سایت خود را برای گوگل بهینه کنید.

تازه بودن سایت

تازه بودن سایتآیا یادتان است که آخرین باری که وب سایت خود را به روز کردید، چه زمانی بوده است؟

آیا هنوز در فوتر سایت شما، آپدیت سایت به سال 2002 بر می گردد؟

اگر بخواهید چنین کاری را انجام دهید مطمئنا نمی توانید سئو سایت برای گوگل را به خوبی پیش ببرید.

گوگل عاشق محتوای جدید است و دوست دارد محتوای جدید را توسط ربات های خود کشف کند و آن را به پایگاه داده خود اضافه کند.

به همین دلیل پیشنهاد می شود تا همیشه وب سایت خود را بروز نگه دارید و محتوای جدید به آن اضافه کنید.

وجود محتوای مناسب در سایت

محتوا مربوط به تازه بودن سایت است.

اگر وب سایت شما فروشگاهی باشد، صرفا وارد کردن محصولات کافی نیست و برخی اوقات نیاز است تا مقاله های فنی و تخصصی در رابطه با محصولات خود را در سایت قرار دهید و با این کار، ربات های گوگل اقدام به جستجو کردن در سایت شما می کنند و به پایگاه داده های خود، اطلاعات بیشتری را اضافه می کنند و در نتیجه زمانی که کاربر اقدام به جستجو در سایت کرد، سایت شما در صدر لیست نمایش جستجو برای کاربر نمایان می شود و یکی از راه های سئو سایت برای گوگل، وجود محتوا مناسب در سایت است.

آدرس های اینترنتی(URL)

آدرس اینترنتی یا URL چیست؟ آدرس اینترنتی باعث می شود تا کاربر بتواند به راحتی به مقاله و یا وب سایت شما دسترسی داشته باشد و اگر بخواهیم آدرس وب سایت اینترنتی را به دنیای واقعی تشبیه کنیم، نظیر آدرس خانه شما در یک شهر می باشد و اگر بخواهیم به آدرس صفحه های وب سایت شما اشاره کنیم، نظیر مکان جاروبرقی در خانه شما است.

همانطور که در دادن آدرس خانه دقت می کنید که شخص گمراه نشود، برای آدرس های اینترنتی نیز باید به گونه ای URL را وارد کنید که برای کاربر گنگ و مبهم نباشد و بتواند به راحتی آن را پیدا کند و یکی از راه های سئو سایت برای گوگل، وجود URL مناسب و کوتاه از صفحه های وب سایت شما است.

سرعت سایت باید بالا باشد

گوگل دوست دارد کاربر وارد وب سایت هایی شود که سرعت بالایی دارند و نخواهد معطل یک وب سایت شود و این باعث می شود تا کاربر از گوگل و همچنین از وب سایت شما راضی باشد.

الگوریتم گوگل به گونه ای تنظیم شده است که به کاربر وب سایت هایی با سرعت بالا را نمایش دهد تا کاربر معطل و یا درگیر کم بودن سرعت سایت نشود و به سرعت محتوای مورد نظر خود را پیدا کند.

پس یکی از راه های سئو سایت برای گوگل، وجود سرعت بالا برای سایت است که می تواند به شما در سئو سایت برای گوگل کمک شایانی کند.

برای تست سرعت سایت تان از سایت https://www.webpagetest.org/ کمک بگیرید.
سرعت سایت مهم است

وجود لینک های با کیفیت برای سایت

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای سایت خود انجام دهید، وجود بک لینک های با کیفیت در سطح وب است که به سایت شما منتهی می شود و این می تواند در زمینه سئو سایت برای گوگل به شما کمک بسیار زیادی بکند و باعث می شود تا اعتبار سایت شما نزد گوگل بسیار بالا برود و وب سایت شما را در صدر لیست نمایش جستجو، به کاربر نشان دهد.

سن سایت، یکی از عوامل مهم در زمینه سئو سایت برای گوگل

یکی از عوامل مهم در زمینه سئو سایت برای گوگل، وجود سن دامنه وب سایت است.

هر چه سن سایت شما بیشتر باشد، اعتبار و احترام آن نزد گوگل نیز بیشتر است.

بسیاری از وب سایت های کلاهبردار وجود دارند که یک روزه قصد دارند تا در گوگل محبوب شوند و کلاه بیشتری سر مردم بگذارند و از این جهت، اگر وب سایت شما تازه تاسیس است و سن دامنه شما آنچنان که باید زیاد باشد، نیست، ممکن است گوگل به سایت شما آنچنان توجه نکند.

البته به این معنی نیست که سایت تازه تاسیس هیچ جایگاهی در گوگل ندارد اما حداقل باید 2 الی 3 ماه از دامنه شما گذشته باشد تا به خوبی مطالب شما در گوگل ثبت شود و هر چه سن دامنه شما بیشتر باشد، اعتبار شما نیز نزد گوگل بیشتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

12 − 8 =

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp