قیمت طراحی سایت شرکتی چقدر است؟ این سوالی می باشد که در زمینه طراحی سایت شرکتی بسیار رایج می باشد. قیمت طراحی سایت شرکتی به چه چیزی بستگی دارد. پاسخ به تمامی این سوالات را در این مقاله می توانید مطالعه کنید. با ما همراه باشید.

قیمت طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

تعرفه طراحی سایت شرکتی

برای طراحی وب سایت شرکتی تعرفه یا قیمت ثابتی وجود ندارد. زیرا قیمت نهایی به چیزی بستگی دارد که کارفرما از طراح وب سایت انتظار دارد.

به صورت ثابت می توان گفت قیمت طراحی سایت شرکتی حدودا بین 2 میلیون تا 4 میلیون می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت طراحی سایت رایان تما بگیرید.

قیمت طراحی وب سایت شرکتی به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

قیمت نهایی ساخت وب سایت شرکتی به امکاناتی که در وب سایت قرار می گیرد بستگی دارد. برای مثال اگر می خواهید در وب سایت بخشی برای فروش کالا ها یا خدمات قرار گیرد می تواند در قیمت نهایی وب سایت تاثیر گذار باشد.

ویژگی های پایه یک وب سایت شرکتی در شرکت طراحی سایت رایان

  • طراحی خلاقانه و منحصر به فرد
  • طراحی 0 تا 100 به صورت کاملا اختصاصی
  • طراحی منحصر به فرد UI وب سایت با چندین سال تجربه
  • قرار دادن بی نهایت فرم دلخواه (تماس با ما، ثبت نام، اخذ نمایندگی و …)
  • سرعت بارگذاری عالی
  • سازگاری 100% با تمام مرورگرهای دنیا
  • واکنشگرا یا ریسپانسیوی 100% بر روی تمام نمایشگرها
  • سئو سازی و بهینه کردن کامل وب سایت به صورت استاندارد

سایت هایی که شرکت طراحی سایت رایان طراحی می کند کاملا اختصاصی می باشند. زیرا شرکت شما باید وب سایتی داشته باشد که منحصر به فرد باشد. اگر وب سایت شرکتی به صورت کپی از کار دیگری باشد اعتبار شرکت را خدشه دار می نماید.

هزینه طراحی سایت شرکتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این هزینه ها متاسفانه در بسیاری از مواقع به صورت طبیعی از سوی طراحان ارائه نمی شوند. برخی از طراحان وب سایت های شرکتی مبالغ بسیار پایینی برای طراحی به مشتریان خود اعلام می کنند که این موضوع در عمل به ضرر مشتری تمام می شود. چرا که قادر به ارائه خدمات با کیفیت و طراحی توسط نیروی متخصص را ندارند و وب سایتی به دست مشتری تحویل داده می شود که عملا پاسخگوی هیچ نیازی از او نمی باشد. قیمت اعلام شده باید با توجه به ارائه کیفیت محاسبه شود.

یکسال پشتیبانی رایگان طراحی سایت شرکتی

ما برای خدمات طراحی وب سایت شرکتی 12 ماه پشتیبانی رایگان ارائه می دهیم. این پشتیبانی کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه ای برای کارفرما ندارد.

در تمام طول این مدت هر مشکلی که برای وب سایت به وجود آید یا کارفرما راهنمایی بخواهد به صورت کاملا رایگان در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان شرکت رایان برطرف می گردد.

قرارداد رسمی خدمات طراحی وب سایت شرکتی

بعد از سفارش طراحی سایت شرکتی ما قرارداد رسمی و کتبی با کارفرما امضا می کنیم تا کارفرمایان عزیز با خیال راحت طراحی وب سایت را به شرکت رایان بسپارند. این نکته خیلی مهم است که شرکتی که پروژه طراحی وب سایتی را بر عهده می گیرند قرارداد رسمی داشته باشد تا به تمام وظایف خود به نحو احسن رسیدگی نماید.

فیلم زبان اصلی قیمت طراحی سایت چگونه تعیین می شود؟


 

5/5 (1 Review)
, ,
نوشته‌ی بعدی
مراحل طراحی سایت
نوشته‌های پیشین
قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست