طراحی گرافیک سایت را شاید بتوان مهم ترین بخش از طراحی سایت اختصاصی دانست. در واقع گرافیک به شما کمک می کند تا تعامل بهتری با مخاطبین داشته باشید. اما شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصولا برای طراحی گرافیک باید به چه نکاتی توجه داشت؟ منظور ما از طراحی گرافیک چیست؟ از چه ابزاری برای طراحی بخش گرافیک سایت استفاده می شود؟ این سوالاتی است که ما قصد داریم در این مقاله به شما پاسخ دهیم. با ما در ادامه همراه باشید.

طراحی گرافیک سایت شامل بخش های مختلفی می شود. با استفاده از ابزار متنوعی باید طراحی انجام شود و در راه ایجاد گرافیک سایت می توانیم برخی از زبان های نشانه گذاری و برنامه نویسی را مورد استفاده قرار دهیم. به طور کلی می توان گفت که رعایت اصول در ایجاد گرافیک سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در عین حال سایت شما باید از استانداردهای طراحی گرافیک برخوردار شود تا بتوانید عملکرد بسیار خوبی را از آن انتظار داشته باشیم.

ما در این مقاله چه مسائلی را مورد بررسی قرار می دهیم؟

 • طراحی گرافیک سایت چیست؟
 • الزام تولید محتوای گرافیکی به چه منظور وجود دارد؟
 • شناخت مخاطب چه تاثیری بر طراحی گرافیک سایت خواهد داشت؟
 • ویژگی های طراحی گرافیک سایت
 • نکات مهم در طراحی گرافیک سایت
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت چیست؟

طراحی گرافیک سایت در واقع به طراحی قالب و Layout سایت گفته می شود. در این راه می توانیم از نرم افزارهای متعددی استفاده کنیم. برای مثال نرم افزار Adobe Photoshop برای طراحی و پیاده سازی متریال گرافیکی درون سایت مورد استفاده قرار می گیرد و نرم افزار Adobe XD برای راه اندازی طرح اولیه و مفهومی قالب سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با این وجود شاید تصور کنید که برنامه نویسی به عنوان بخشی از طراحی گرافیک سایت شناخته نمی شود. این در حالی است که پیاده سازی نهایی و راه اندازی گرافیک سایت نیاز دارد که بر زبان های کد نویسی مانند HTML و CSS تسلط داشته باشیم و در عین حال باید از زبان های برنامه نویسی مانند JavaScript نیز استفاده کنیم.

ایجاد گرافیک سایت شاید از دید بسیاری مخاطبین کاری ساده به نظر برسد ولی تمامی المان های گرافیکی که در یک سایت مورد استفاده می باشد باید از هر لحاظ ارزیابی شوند و سپس می توانیم از آن ها در سایت استفاده کنیم. با توجه به این مسئله نیاز به دانش تخصصی در حوزه طراحی گرافیک سایت همواره احساس می شود و باید تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی به افراد متخصص سپرده شود. مواردی همچون نوع مخاطبین، نوع نیاز طراحی گرافیک سایت و غیره می تواند از مهم ترین نیازهای طراحی گرافیک سایت به شمار رود که باید حتما در مورد آن اطلاعات لازم وجود داشته باشد.

الزام تولید محتوای گرافیکی به چه منظور وجود دارد؟

طراحی گرافیک سایت باعث می شود که نیاز به تولید محتوای گرافیکی نیز وجود داشته باشد. در واقع شما باید سایتی همواره به روز از لحاظ گرافیکی داشته باشید و این امر مستلزم آن است که همواره محتوای گرافیکی تولید کرده و در بخش های مختلف سایت خود از آن ها استفاده کنید. در واقع لزوم تولید محتوای گرافیکی در به روز نگه داشتن طراحی گرافیک سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و باید به این مسئله توجه نمود.

قالب ها و فرمت های متنوعی برای تولید محتوای گرافیکی وجود دارد که یک طراح و مدیر سایت می تواند از آن ها استفاده نماید. از جمله مهم ترین این موارد می توان به طراحی اینفوگرافیک ها اشاره نمود. در واقع این روش راه بهتری برای ارسال اطلاعات به مخاطب و تعامل می باشد و در صورتی که طراحی اینفوگرافیک ها متناسب با طراحی گرافیک سایت باشد، برای مخاطب جذاب تر خواهد بود.

راه اندازی گرافیک سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود ولی باید در نظر داشته باشید که تولید محتوا باید در راستای امتداد طراحی گرافیک سایت باید انجام شود تا بتواند در تعامل با مخاطب عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد. از این روی باید تمامی ویژگی ها در طراحی سایت رعایت شود و همچنین تمامی کد های مربوط به رنگ ها و غیره موجود باشد تا طراحان گرافیکی در آینده نیز بتوانند در زمینه محتوا اقدام کنند.

در تولید محتوا گرافیک سایت به چه نکاتی باید توجه داشت؟

طراحی گرافیک سایت و در ادامه آن طراحی محتوای گرافیکی باید بر اساس نیاز و نوع مخاطب انجام شود. نباید از یاد برد که کلیه مراحل طراحی گرافیک سایت و طراحی محتوا باید بر اساس پرسونای مخاطب انجام شود. مسائلی همچون جنس مخاطب، رده سنی اکثر مخاطبین و همچنین موضوع سایت در کنار روانشناسی رنگ ها دارای اهمیت بسیار زیادی در این مرحله بوده و طراح باید به این نکات توجه داشته باشد. در کنار رنگ بندی استفاده از متد به روز و نوین طراحی گرافیکی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. پس طراح علاوه بر این که باید تجربه لازم و کافی را داشته باشد، نیاز به درک متد جدید طراحی و دانش به روز نیز داشته و از این روی کار طراحی گرافیک سایت و طراحی محتوا گرافیکی سایت باید توسط افراد خبره و با دانش به روز انجام شود.

پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید.

شناخت مخاطب چه تاثیری بر طراحی گرافیک سایت خواهد داشت؟

طراحی گرافیک سایت بدون شناخت مخاطب تقریبا امکان ناپذیر می باشد. در واقع شما باید یک محتوای قدرتمند طراحی کنید که از هر لحاظ کیفیت لازم را داشته باشد. برای مثال استفاده از انیمیشن ها در طراحی سایتی که مخاطبین آن را دانش آموزان دبستانی تشکیل می دهند یا طراحی محتوای کلاسیک برای سایت مربوط به یک بانک مدرن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

طراحی گرافیک سایت همچنین باید در راستای جلب اعتماد مخاطب انجام شود و مسائل و پارامترهای بسیار زیادی در این مرحله از طراحی می توانند دخیل باشند. برای مثال طبق تحقیقاتی که انجام شده است، رنگ های طیف آبی می توانند در جلب اعتماد مخاطب بسیار تاثیرگذار باشند و از این روی بهتر است که این طیف رنگی در طراحی گرافیک سایت بانک ها، موسسات مالی و بیمه ها مورد استفاده قرار گیرد. در کنار آن، ایجاد گرافیک سایت برای یک وب سایت فعال در حوزه پخت و پز، رستوران و دسر باید از رنگ سبز استفاده کند که اشتها آور است و مخاطب را تشویق به ثبت سفارش غذا خواهد کرد.

طراحی گرافیک سایت به رنگ ها خاتمه پیدا نمی کند. المان های مورد استفاده در یک سایت را نیز شامل می شود. طراح گرافیست سایت باید بداند که در کدام محیط باید از عکس ها استفاده کند و طراحی خلوت در کدام صفحات می تواند به مخاطب کمک کند تا تصمیم گیری بهتری داشته باشد. توجه به این نکات باعث می شود که مخاطب بتواند تعامل بهتری با سایت شما داشته باشد و در نهایت می توان گفت که طراحی سایت شما با کیفیت بسیار بالایی انجام خواهد شد.

ایجاد گرافیک سایت برای تمامی صفحات نیاز به دقت بسیار زیادی دارد. انتخاب رنگ های اصلی مورد استفاده در طراحی، انتخاب روش ها و متد های ایجاد تعامل با کاربر و غیره وابسته به طراحی گرافیک سایت خواهد داشت. پس بهتر است تمامی مراحل مربوط به طراحی گرافیک سایت خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید.

ویژگی های طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت باید بر اساس ویژگی های زیر انجام شود تا در نهایت بتوانیم عملکرد مطلوبی را از سایت انتظار داشته باشیم:

دسترسی به مطالب را آسان سازد

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در طراحی گرافیک سایت باید در نظر داشت، ساده سازی دسترسی به مطالب سایت می باشد. برای مثال طراحی به جا و مناسب اسلایدر ها و یا طراحی باکس های گرافیکی برای دسترسی به محتوای اختصاصی با یک کلیک. حتی طراحی پاپ آپ های گرافیکی برای بخش تماس با ما یک سایت می تواند باعث شود که دسترسی به مطالب سایت شما آسان تر شود.

استفاده از کدنویسی اختصاصی در طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت به طور کلی با استفاده از نرم افزارهایی مانند XD و Photoshop که هر دو از محصولات شرکت ادوبی می باشند انجام می شود. حال می توان از محتوای گرافیکی تولید شده در این ابزار ها به صورت مستقیم استفاده کرد؟ خیر. برای این که بتوانیم با این فایل ها یک سایت را طراحی کنیم، نیاز به دانش برنامه نویسی در زمینه HTML، CSS و JavaScript می باشد. از این روی باید حتما یک برنامه نویس Front end علاوه بر بررسی برخی از نیازهای سایت شما، به طراحی گرافیک سایت شما نیز نظارت داشته باشد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

طراحی گرافیک در راستای برندینگ بهتر

طراحی گرافیک سایت در راستای برندینگ به عنوان یکی از اهداف شما باید باشد و در این راستا باید از افراد متخصص کمک بگیرید. در نظر داشته باشید که افراد حرفه ای و متخصص می توانند در این خصوص با شما همکاری داشته باشند و در صورت نیاز می توانید با شرکت طراحی سایت رایان در تماس باشید.

نکات مهم در طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت نیاز به دانش و درک برخی از نکات است که باعث می شود طراحی با کیفیت بالاتری انجام شود. در ادامه برخی از این نکات را با شما در میان خواهیم گذاشت :

هارمونی میان اجزا در طراحی گرافیک سایت باید رعایت شود

طراحی گرافیک سایت با هارمونی یا رعایت تمامی مسائل دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. در واقع هماهنگی میان اجزای سایت و یکدست بودن طراحی گرافیک سایت می تواند در جذب و حفظ مخاطب از مهم ترین نکات پیش رو باشد که باید حتما رعایت شود.

از تایپوگرافی استفاده کنید

نکته دیگری که در خصوص راه اندازی گرافیک سایت باید در نظر داشته باشید، آن است که تایپوگرافی می تواند باعث شود که سایت شما خاص تر به نظر بیاید و همین کنجکاوی مخاطب را برای جستجوی بیشتر در سایت شما بالا می برد. در نظر داشته باشید که طراح گرافیک با توجه به طرح ها و استفاده از فونت های جذاب به خوبی می تواند از پس این کار بر بیاید.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت از سوی رایان با بالاترین کیفیت در کنار قیمتی مقرون به صرفه انجام شده و شما می توانید از آن استفاده کنید. ما در رایان به دنبال آن هستیم که ارزش برند شما که طراحی سایت برای آن انجام می شود را بالاتر برویم و از این روی امکانات اختصاصی زیر را در زمینه طراحی گرافیک سایت در اختیار شما قرار می دهیم.

 • طراحی گرافیک سایت به صورت اختصاصی و بدون کپی برداری از سایت های دیگر
 • کمپرس سازی تمامی طرح های گرافیکی برای لود هرچه سریع تر صفحات سایت شما
 • ارائه خدمات پشتیبانی در زمینه طراحی گرافیک سایت به صورت اختصاصی
 • ایجاد استراتژی طراحی گرافیک سایت برای شما بر اساس مواردی همچون پرسونای مخاطب، رنگ بندی سازمانی و غیره

با وجود تمامی مسائل بیان شده، رایان را می توان بهترین گزینه برای طراحی گرافیک سایت معرفی کرد که خدمات خود را امروزه در دسترس شما قرار می دهد.

طراحی گرافیک سایت را شاید بتوان مهم ترین بخش از طراحی سایت اختصاصی دانست. در واقع گرافیک به شما کمک می کند تا تعامل بهتری با مخاطبین داشته باشید. اما شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصولا برای طراحی گرافیک باید به چه نکاتی توجه داشت؟ منظور ما از طراحی گرافیک چیست؟ از چه ابزاری برای طراحی بخش گرافیک سایت استفاده می شود؟ این سوالاتی است که ما قصد داریم در این مقاله به شما پاسخ دهیم. با ما در ادامه همراه باشید.

طراحی گرافیک سایت شامل بخش های مختلفی می شود. با استفاده از ابزار متنوعی باید طراحی انجام شود و در راه ایجاد گرافیک سایت می توانیم برخی از زبان های نشانه گذاری و برنامه نویسی را مورد استفاده قرار دهیم. به طور کلی می توان گفت که رعایت اصول در ایجاد گرافیک سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در عین حال سایت شما باید از استانداردهای طراحی گرافیک برخوردار شود تا بتوانید عملکرد بسیار خوبی را از آن انتظار داشته باشیم.

ما در این مقاله چه مسائلی را مورد بررسی قرار می دهیم؟

 • طراحی گرافیک سایت چیست؟
 • الزام تولید محتوای گرافیکی به چه منظور وجود دارد؟
 • شناخت مخاطب چه تاثیری بر طراحی گرافیک سایت خواهد داشت؟
 • ویژگی های طراحی گرافیک سایت
 • نکات مهم در طراحی گرافیک سایت
 • امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت چیست؟

طراحی گرافیک سایت در واقع به طراحی قالب و Layout سایت گفته می شود. در این راه می توانیم از نرم افزارهای متعددی استفاده کنیم. برای مثال نرم افزار Adobe Photoshop برای طراحی و پیاده سازی متریال گرافیکی درون سایت مورد استفاده قرار می گیرد و نرم افزار Adobe XD برای راه اندازی طرح اولیه و مفهومی قالب سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با این وجود شاید تصور کنید که برنامه نویسی به عنوان بخشی از طراحی گرافیک سایت شناخته نمی شود. این در حالی است که پیاده سازی نهایی و راه اندازی گرافیک سایت نیاز دارد که بر زبان های کد نویسی مانند HTML و CSS تسلط داشته باشیم و در عین حال باید از زبان های برنامه نویسی مانند JavaScript نیز استفاده کنیم.

ایجاد گرافیک سایت شاید از دید بسیاری مخاطبین کاری ساده به نظر برسد ولی تمامی المان های گرافیکی که در یک سایت مورد استفاده می باشد باید از هر لحاظ ارزیابی شوند و سپس می توانیم از آن ها در سایت استفاده کنیم. با توجه به این مسئله نیاز به دانش تخصصی در حوزه طراحی گرافیک سایت همواره احساس می شود و باید تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی به افراد متخصص سپرده شود. مواردی همچون نوع مخاطبین، نوع نیاز طراحی گرافیک سایت و غیره می تواند از مهم ترین نیازهای طراحی گرافیک سایت به شمار رود که باید حتما در مورد آن اطلاعات لازم وجود داشته باشد.

الزام تولید محتوای گرافیکی به چه منظور وجود دارد؟

طراحی گرافیک سایت باعث می شود که نیاز به تولید محتوای گرافیکی نیز وجود داشته باشد. در واقع شما باید سایتی همواره به روز از لحاظ گرافیکی داشته باشید و این امر مستلزم آن است که همواره محتوای گرافیکی تولید کرده و در بخش های مختلف سایت خود از آن ها استفاده کنید. در واقع لزوم تولید محتوای گرافیکی در به روز نگه داشتن طراحی گرافیک سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و باید به این مسئله توجه نمود.

قالب ها و فرمت های متنوعی برای تولید محتوای گرافیکی وجود دارد که یک طراح و مدیر سایت می تواند از آن ها استفاده نماید. از جمله مهم ترین این موارد می توان به طراحی اینفوگرافیک ها اشاره نمود. در واقع این روش راه بهتری برای ارسال اطلاعات به مخاطب و تعامل می باشد و در صورتی که طراحی اینفوگرافیک ها متناسب با طراحی گرافیک سایت باشد، برای مخاطب جذاب تر خواهد بود.

راه اندازی گرافیک سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود ولی باید در نظر داشته باشید که تولید محتوا باید در راستای امتداد طراحی گرافیک سایت باید انجام شود تا بتواند در تعامل با مخاطب عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد. از این روی باید تمامی ویژگی ها در طراحی سایت رعایت شود و همچنین تمامی کد های مربوط به رنگ ها و غیره موجود باشد تا طراحان گرافیکی در آینده نیز بتوانند در زمینه محتوا اقدام کنند.

در تولید محتوا گرافیک سایت به چه نکاتی باید توجه داشت؟

طراحی گرافیک سایت و در ادامه آن طراحی محتوای گرافیکی باید بر اساس نیاز و نوع مخاطب انجام شود. نباید از یاد برد که کلیه مراحل طراحی گرافیک سایت و طراحی محتوا باید بر اساس پرسونای مخاطب انجام شود. مسائلی همچون جنس مخاطب، رده سنی اکثر مخاطبین و همچنین موضوع سایت در کنار روانشناسی رنگ ها دارای اهمیت بسیار زیادی در این مرحله بوده و طراح باید به این نکات توجه داشته باشد. در کنار رنگ بندی استفاده از متد به روز و نوین طراحی گرافیکی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. پس طراح علاوه بر این که باید تجربه لازم و کافی را داشته باشد، نیاز به درک متد جدید طراحی و دانش به روز نیز داشته و از این روی کار طراحی گرافیک سایت و طراحی محتوا گرافیکی سایت باید توسط افراد خبره و با دانش به روز انجام شود.

پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید.

شناخت مخاطب چه تاثیری بر طراحی گرافیک سایت خواهد داشت؟

طراحی گرافیک سایت بدون شناخت مخاطب تقریبا امکان ناپذیر می باشد. در واقع شما باید یک محتوای قدرتمند طراحی کنید که از هر لحاظ کیفیت لازم را داشته باشد. برای مثال استفاده از انیمیشن ها در طراحی سایتی که مخاطبین آن را دانش آموزان دبستانی تشکیل می دهند یا طراحی محتوای کلاسیک برای سایت مربوط به یک بانک مدرن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

طراحی گرافیک سایت همچنین باید در راستای جلب اعتماد مخاطب انجام شود و مسائل و پارامترهای بسیار زیادی در این مرحله از طراحی می توانند دخیل باشند. برای مثال طبق تحقیقاتی که انجام شده است، رنگ های طیف آبی می توانند در جلب اعتماد مخاطب بسیار تاثیرگذار باشند و از این روی بهتر است که این طیف رنگی در طراحی گرافیک سایت بانک ها، موسسات مالی و بیمه ها مورد استفاده قرار گیرد. در کنار آن، ایجاد گرافیک سایت برای یک وب سایت فعال در حوزه پخت و پز، رستوران و دسر باید از رنگ سبز استفاده کند که اشتها آور است و مخاطب را تشویق به ثبت سفارش غذا خواهد کرد.

طراحی گرافیک سایت به رنگ ها خاتمه پیدا نمی کند. المان های مورد استفاده در یک سایت را نیز شامل می شود. طراح گرافیست سایت باید بداند که در کدام محیط باید از عکس ها استفاده کند و طراحی خلوت در کدام صفحات می تواند به مخاطب کمک کند تا تصمیم گیری بهتری داشته باشد. توجه به این نکات باعث می شود که مخاطب بتواند تعامل بهتری با سایت شما داشته باشد و در نهایت می توان گفت که طراحی سایت شما با کیفیت بسیار بالایی انجام خواهد شد.

ایجاد گرافیک سایت برای تمامی صفحات نیاز به دقت بسیار زیادی دارد. انتخاب رنگ های اصلی مورد استفاده در طراحی، انتخاب روش ها و متد های ایجاد تعامل با کاربر و غیره وابسته به طراحی گرافیک سایت خواهد داشت. پس بهتر است تمامی مراحل مربوط به طراحی گرافیک سایت خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید.

ویژگی های طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت باید بر اساس ویژگی های زیر انجام شود تا در نهایت بتوانیم عملکرد مطلوبی را از سایت انتظار داشته باشیم:

دسترسی به مطالب را آسان سازد

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در طراحی گرافیک سایت باید در نظر داشت، ساده سازی دسترسی به مطالب سایت می باشد. برای مثال طراحی به جا و مناسب اسلایدر ها و یا طراحی باکس های گرافیکی برای دسترسی به محتوای اختصاصی با یک کلیک. حتی طراحی پاپ آپ های گرافیکی برای بخش تماس با ما یک سایت می تواند باعث شود که دسترسی به مطالب سایت شما آسان تر شود.

استفاده از کدنویسی اختصاصی در طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت به طور کلی با استفاده از نرم افزارهایی مانند XD و Photoshop که هر دو از محصولات شرکت ادوبی می باشند انجام می شود. حال می توان از محتوای گرافیکی تولید شده در این ابزار ها به صورت مستقیم استفاده کرد؟ خیر. برای این که بتوانیم با این فایل ها یک سایت را طراحی کنیم، نیاز به دانش برنامه نویسی در زمینه HTML، CSS و JavaScript می باشد. از این روی باید حتما یک برنامه نویس Front end علاوه بر بررسی برخی از نیازهای سایت شما، به طراحی گرافیک سایت شما نیز نظارت داشته باشد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

طراحی گرافیک در راستای برندینگ بهتر

طراحی گرافیک سایت در راستای برندینگ به عنوان یکی از اهداف شما باید باشد و در این راستا باید از افراد متخصص کمک بگیرید. در نظر داشته باشید که افراد حرفه ای و متخصص می توانند در این خصوص با شما همکاری داشته باشند و در صورت نیاز می توانید با شرکت طراحی سایت رایان در تماس باشید.

نکات مهم در طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت نیاز به دانش و درک برخی از نکات است که باعث می شود طراحی با کیفیت بالاتری انجام شود. در ادامه برخی از این نکات را با شما در میان خواهیم گذاشت :

هارمونی میان اجزا در طراحی گرافیک سایت باید رعایت شود

طراحی گرافیک سایت با هارمونی یا رعایت تمامی مسائل دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. در واقع هماهنگی میان اجزای سایت و یکدست بودن طراحی گرافیک سایت می تواند در جذب و حفظ مخاطب از مهم ترین نکات پیش رو باشد که باید حتما رعایت شود.

از تایپوگرافی استفاده کنید

نکته دیگری که در خصوص راه اندازی گرافیک سایت باید در نظر داشته باشید، آن است که تایپوگرافی می تواند باعث شود که سایت شما خاص تر به نظر بیاید و همین کنجکاوی مخاطب را برای جستجوی بیشتر در سایت شما بالا می برد. در نظر داشته باشید که طراح گرافیک با توجه به طرح ها و استفاده از فونت های جذاب به خوبی می تواند از پس این کار بر بیاید.

امکانات پیشنهادی رایان برای طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت از سوی رایان با بالاترین کیفیت در کنار قیمتی مقرون به صرفه انجام شده و شما می توانید از آن استفاده کنید. ما در رایان به دنبال آن هستیم که ارزش برند شما که طراحی سایت برای آن انجام می شود را بالاتر برویم و از این روی امکانات اختصاصی زیر را در زمینه طراحی گرافیک سایت در اختیار شما قرار می دهیم.

 • طراحی گرافیک سایت به صورت اختصاصی و بدون کپی برداری از سایت های دیگر
 • کمپرس سازی تمامی طرح های گرافیکی برای لود هرچه سریع تر صفحات سایت شما
 • ارائه خدمات پشتیبانی در زمینه طراحی گرافیک سایت به صورت اختصاصی
 • ایجاد استراتژی طراحی گرافیک سایت برای شما بر اساس مواردی همچون پرسونای مخاطب، رنگ بندی سازمانی و غیره

با وجود تمامی مسائل بیان شده، رایان را می توان بهترین گزینه برای طراحی گرافیک سایت معرفی کرد که خدمات خود را امروزه در دسترس شما قرار می دهد.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت نمایشگاهی | طراحی سایت برای نمایشگاه | شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
روش های طراحی سایت | شرکت رایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

20 − نوزده =

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp