طراحی سایت فروشگاهی در کرج | طراحی وب سایت فروشگاهی در کرج | شرکت رایان

طراحی سایت فروشگاهی در کرج – طراحی وب سایت فروشگاهی در کرج

طراحی سایت فروشگاهی در کرج با بهترین کیفیت و سئو مناسب و کاربردی. خدمات ساخت سایت فروشگاهی با بهترین امکانات و منحصر به فردترین خدمات نوین برای ایجاد بزرگترین وب سایت فروشگاهی در کرج.

طراحی وب سایت فروشگاهی در کرج

طراحی سایت فروشگاهی جزو یکی از مهم ترین اقدامات برای برپایی یک فروشگاه آنلاین می باشد. بعد از برنامه ریزی و ایجاد درخت فعالیت، باید کار طراحی وب سایت فروشگاهی را به کسی یا شرکتی سپرد که هم تجربه کافی داشته باشد و هم کارش را به درستی انجام دهد.

شرکت رایان علاوه بر طراحی سایت فروشگاهی در تهران، برای شهر کرج هم این امکان را فراهم آورده است که دوستان عزیز و کارفرمایان گرامی بتوانند از خدمات طراحی سایت فروشگاهی در کرج استفاده نمایند.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

وب سایت فروشگاهی چیست؟

وب سایت فروشگاهی دریچه ای برای ورود به بازار آنلاین و مجازی می باشد. فروش کالاهای فیزیکی و غیر فیزیکی به صورت آنلاین یکی از امتیازات ویژه در وب سایت های فروشگاهی می باشد.

امروزه در سراسر جهان تنوع و تعداد وب سایت هایی که به صورت فروشگاه مجازی آنلاین فعالیت می کنند روز به روز افزایش می یابد زیرا یک فروشگاه مجازی احتیاجی به مغازه، ویترین، پرسنل و بسیاری از دردسرهای دیگری ندارد.

تمام خدماتی که به صورت فیزیکی و حضوری انجام می شود در وب سایت های فروشگاهی به صورت مجازی و آنلاین انجام می گیرد.

طراحی سایت فروشگاهی با بهترین کیفیت

شرکت رایان یکی از شرکت های بزرگ و بین المللی در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی می باشد. ما همیشه با شعار بهترین کیفیت در قبال مناسب ترین هزینه پروژه های برنامه نویسی و طراحی سایت را انجام می دهیم.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال یک شرکت معتبر و جهانی برای ساخت پروژه بزرگ طراحی سایت فروشگاهی می باشید باید در انتخاب مجری طراحی وب سایت فروشگاهی خود خیلی حساس باشید. شرکت رایان یک شرکت بین المللی می باشد که دارای نمونه کارهای زیادی در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی می باشد.

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی شرکت رایان

یک وب سایت فروشگاهی برای موفقیت خود و رسیدن به هدف نهایی که فروش بیشتر می باشد باید به گونه ای طراحی و پایه ریزی شود تمام فاکتورهای موفقیت را در نظر بگیرید. از این رو شرکت رایان تمام ویژگی هایی که برای کسب موفقیت و رسیدن به هدف نیاز است را در طراحی وب سایت در نظر می گیرد. از جمله این ویژگی های می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سرعت بارگذرای بالا
 • کدنویسی استاندارد
 • ظاهر مناسب و کاربر پسند
 • واکنشگرا و ریسپانسیو بودن
 • پنل مدیریت قدرتمند

سرعت بارگذرای بالا

در سال 2019 سرعت وب سایت یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت و کسب رتبه عالی برای هر وب سایتی شده است. به علت اینکه تعداد افراد زیادی از گوشی تلفن همراه برای وب گردی و اغلب فعالیت های مجازی خود استفاده می کنند داشتن وب سایتی که سرعت بارگذاری بالایی داشته باشد 100% در جذب مشتری کارساز است. به همین دلیل لازم بر روی افزایش سرعت سایت توجه بیشتری لحاظ گردد.

کدنویسی استاندارد

کدنویسی استاندارد و صحیح نقش بزرگی در موفقیت وب سایت ایجاد می کند. برای کسب رتبه مناسب در گوگل لازم است درخت کدنویسی به صورت استاندارد چیده شود.

نکته بسیار مهم در کدنویسی این است که کدها باید کاملا ولید شده باشند. همچنین از اسکیما به صورت کلی و صحیح استفاده شود. زیرا کدهای اسکیما (Schema) به ربات های موتورهای جستجو در مورد این که صفحه وب کنونی دقیقا چیست اطلاعات مهمی می دهد. همین مورد باعث می شود موتورهای جستجو صفحه مورد نظر را یک صفحه با ارزش تلقی کنند و در نتایج جستجو رتبه بهتری به آن بدهند.

ظاهر مناسب و کاربر پسند

ظاهر مناسب وب سایت تاثیر بزرگ و غیرقابل انکاری در جذب مشتری برای وب سایت های فروشگاهی دارد.

ظاهر وب سایت فروشگاهی باید به گونه باشد که کاربر را جذب خود نماید و کاربر مشتاق شود منوها و زیر منوهای سایت را هم ببیند.

گرافیک وب سایت باید به گونه باشد کاربر سردرگم نشود و بتواند راحت محصولات و کالاهای خود را در وب سایت پیدا کند. این نکته ای است که توسط بسیاری از همکاران ما نادیده گرفته می شود و فکر می کنند هرچه قدر ظاهر وب سایت خوب باشد فروش وب سایت هم بالا می رود. در حالی که در نتیجه و واقعیت این امر خلاف واقعیت صورت می گیرد.

برخی از نمونه کارهای رایان

مشاهده

طراحی سایت شرکت IT House دبی

مشاهده

طراحی سایت شرکت Phakarin ترکیه

مشاهده

طراحی سایت شرکت یاتاش

مشاهده

طراحی سایت شرکت معماری Avand کانادا

مشاهده

طراحی سایت شرکت Rhizome استرالیا

مشاهده

طراحی سایت شرکت SEHCO عراق

واکنشگرا و ریسپانسیو بودن

واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن وب سایت در زمان کنونی به شدت مورد نیاز می باشد و یکی از فاکتورهای اصلی برای جذب مخاطب و مشتری است. ریسپانسیو (Responsive) بودن وب سایت یعنی اینکه وب سایت طوری کدنویسی شده باشد که بر روی تمام نمایشگرها (کامپیوتری، گوشی موبایل، تبلت) بهترین حالت نمایش را داشته باشد و به صورت تکه تکه نشان داده نشود.

یکی از فاکتورهای اصلی سئو در سال 2019 همین واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن وب سایت می باشد. زیرا روز به روز بر تعداد استفاده کنندگان گوشی تلفن همراه و تبلت اضافه می شود پس لازم است وب سایت بهترین حالت نمایش را در این نمایشگرها داشته باشد.

پنل مدیریت قدرتمند

اگر قرار است وب سایت فروشگاهی موفقی داشته باشید نیاز است که پنل یا سیستم پیشخوان مدیریت قوی هم داشته باشید. پنل مدیریت قدرتمند باعث می شود که مدیر وب سایت بر روی تمام نقطه های وب سایت دید مناسب داشته باشد و هر آنچه را که لازم باشد تغییر دهد و تغییراتی در آن لحاظ نماید، این کار را سریع انجام دهد.

یک سیستم آمار قدرتمند در پنل پیشخوان باعث می شود بر روی رفتار کاربران وب سایت نظارت داشت. در نتیجه می توان تشخیص داد که کاربران کدام صفحات را زود ترک می کنند و به کدام محصول علاقه بیشتری نشان می دهند.

سئو وب سایت فروشگاهی در کرج

سئو سایت یکی از اقداماتی است که بی چون و چرا لازم که بعد از طراحی سایت فروشگاهی به صورت ادامه انجام گیرد. زیرا سئو سایت چیزی نیست که یکبار انجام شود و دیگر گفته شود که بله وب سایت را سئو کردم و تمام شد.

سئو وب سایت باید به طور مستمر و جدی همیشه و هر ساعت و روز انجام گیرد. زیرا ممکن است نکته از یاد برود و انجام نشده باشد.

شرکت رایان یکی از تخصصی ترین شرکت های در زمینه سئو و بهینه سازی سایت می باشد. یک وب سایت فروشگاهی باید به گونه ای سئو شود که نه زیاد روی صورت گیرد و نه کاستی صورت گیرد.

در واقع سئو مانند یک چاقوی دولبه است که اگر زیادی روی صورت گیرد به جای اینکه پیشرفت کنید به صورت فجیع پس رفت می کنید و وب سایت در بدترین حالت ممکن قرار خواهد گرفت.

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت طلا و جواهرات در تهران | طراحی وب سایت طلا و جواهرات در تهران | شرکت رایان
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت شرکتی در اصفهان | طراحی وب سایت شرکتی در اصفهان | شرکت رایان
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
آخرین مقالات و دانستنیهای سایت
.

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  فهرست
  واتس اپ شرکت رایان
  ارسال از طریق WhatsApp