طراحی سایت وردآورد | طراحی وب سایت وردآورد | شرکت رایان

طراحی سایت وردآورد – طراحی وب سایت وردآورد

طراحی سایت وردآورد بهترین دریچه ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ است. جهت فروش محصولات و ارائه خدمات خود به بهترین شکل، بایستی آنها را به مشتریان بالقوه بشناسانید. تنها از این طریق است که کاربران با خدمات و محصولات شما آشنا می شوند و تمایل به خرید آنها پیدا می کنند. برای تحقق این هدف، طراحی سایت در تهران و راه اندازی سایت وردآورد یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست. برای این کار تنها کافی است که اکنون اقدام به طراحی سایت وردآورد و سئو سایت وردآورد کنید. شما می توانید این کار را به کادر مجرب، متخصص و حرفه ای شرکت طراحی سایت وردآورد بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ساخت سایت وردآورد را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

شرکت طراحی سایت وردآورد

طراحی سایت وردآورد - طراحی وب سایت وردآوردشرکت طراحی سایت وردآورد با در اختیار داشتن دانش تخصصی و به روزترین ابزار، مأموریتِ طراحی وب سایت وردآورد مورد نظر شما را به انجام می رساند. همه روزه شرکت طراحی سایت بیشتری ایجاد می شوند؛ اما چند نکته وجود دارد که طراحان وب سایت باید آنها را رعایت کنند:

 • آشنایی کامل با اصول اولیه طراحی سایت وردآورد
 • مشاوره مشتریان و پیشروی قدم به قدم تا نتیجه گیری صحیح
 • طراحی سایت وردآورد و طراحی وب سایت وردآورد با توجه به نیازها و اهداف مشتری
 • انجام سئو سایت وردآورد همزمان با ایجاد وب سایت وردآورد

طراحی وب سایت وردآورد این گارانتی را به شما می دهد که راه اندازی سایت وردآورد شما را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت انجام دهد.

روش های ثبت سفارش طراحی سایت

 1. تماس با شماره تلفن های 4428942244289462 (021) و دریافت مشاوره رایگان
 2. تکمیل فرم مشاوره رایگان برآورد هزینه طراحی سایت
 3. ارسال جزئیات rfp یا پروپوزال پروژه به ایمیل info@rayanitco.com
 4. دانلود فرم درخواست خدمات طراحی سایت به صورت pdf و تکمیل و ارسال آن به شرکت رایان
 5. مراجعه حضوری

طراحی سایت وردآورد

اولین مرحله در طراحی سایت وردآورد، کسب اطلاعات کامل درباره نیازهای شماست. سپس با مشاوره حرفه ای که توسط متخصصان طراحی سایت در تهران انجام می گیرد، راه اندازی سایت وردآورد آغاز می شود. این مشاوره کاملا رایگان است و تمامی سوالات و ابهامات شما رفع می گردد.

در مرحله دوم، زبده ترین طراحان شرکت طراحی سایت وردآورد به ایجاد وب سایت وردآورد مورد نظر شما می پردازند.

مرحله سوم یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت وردآورد است؛ چرا که اگر این مرحله نباشد، شما تنها یک سایت زیبا با کاربری راحت دارید اما مشتریان قادر به پیدا کردن شما در موتورهای جستجوگر نیستند. این بخش سئو سایت وردآورد نام دارد.

پس هر دو مرحله ساخت سایت وردآورد و سئو سایت وردآورد به یک اندازه مهم هستند. از آنجایی که طراحی سایت وردآورد و طراحی وب سایت وردآورد از وجود بهترین متخصصان بهره می گیرد، سئو سایت وردآورد نیز به مطلوب ترین شکل انجام می شود.

طراحی سایت ریسپانسیو در وردآورد

شرکت طراحی سایت وردآوردسایت ریسپانسیو چیست؟

طراحی این نوع سایت ها که به واکنش گرا نیز معروف هستند، به گونه ای است که در دستگاه های دیجیتالی مختلف مانند تبلت و موبایل هوشمند نیز به خوبی اجرا می شوند.

سایتی که ریسپانسیو نباشد، در دیوایس های دیگر به خوبی باز نمی شود و قالب و شکل آن به هم می ریزد.

طراحی سایت وردآورد طراحی های ریسپانسیو را به خوبی انجام می دهد؛ به گونه ای که کاربران به راحتی در تمامی دستگاه ها قادر به مشاهده سایت شما خواهند بود.

این نوع سایت ها دارای برنامه نویسی ها و تخصص خاص خود هستند که طراحی سایت وردآورد و طراحی وب سایت وردآورد آنها را در اختیار دارد.

سایت های ریسپانسیو می توانند برای کسب و کار شما بسیار کارآمد و مفید باشند؛ چرا که امروزه تنها لپ تاپ و رایانه شخصی برای استفاده از اینترنت کارایی ندارد. بلکه بسیاری از مشتریان بالقوه از موبایل و تبلت استفاده می کنند. پس می توان نتیجه گرفت که طراحی واکنش گرا برای سایت، فروش و ترافیک شما را چندین برابر افزایش می دهد.

طراحی سایت شرکتی در وردآورد

شما می توانید با استفاده از متخصصان طراحی سایت وردآورد، طراحی سایت شرکتی خود را آغاز کرده و مشتریانِ جدید خود را بیابید. شرکت طراحی سایت وردآورد برای شما این امکان را فراهم می کند تا علاوه بر فروش بیشتر، برندسازی اصولی را نیز انجام دهید.

این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید؛ وب سایت برای شما اعتبار می آورد. شما هر چقدر هم که در صفحات اجتماعی فعال باشید، اعتبار سایت را به دست نخواهید آورد. اگر وب سایت داشته باشید، مشتریان بهتر به شما اعتماد می کنند و این نکته باعث می شود که مشتریان بالقوه شما به مشتریان بالفعل تبدیل شوند.

طراحی سایت فروشگاهی در وردآورد

بیزینس های دیجیتالی با کسب و کارهای سنتی تفاوت های اساسی دارند از این رو شما به طراحی سایت فروشگاهی نیاز دارید تا کسب و کار خود را رونق دهید.

شما در کسب و کار سنتی:

 • همیشه باید در فروشگاه یا دفتر خود حضور داشته باشید
 • در ساعت خاصی باید فروشگاه را باز کنید و در ساعت خاصی تعطیل کنید
 • هزینه اجاره، آب، برق، گاز و غیره پرداخت کنید
 • هزینه رفت و آمد پرداخت کنید

اما در کسب و کار اینترنتی:

 • حتی زمانی که در مسافرت هستید می فروشید
 • هزینه بسیار کمتری برای راه اندازی سایت وردآورد نسبت به فروشگاه سنتی پرداخت کنید
 • در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته بفروشید
 • نیازی به داشتن دفتر یا فروشگاه ندارید

این موارد شاید به نظر مدینه فاضله بیاید، اما اگر طراحی سایت وردآورد مورد نیاز خود را به متخصصانی بسپارید که کار خود را بلدند و آن را به خوبی انجام می دهند، تمام این مواردِ خوشایند را از نزدیک لمس خواهید کرد!

برخی از نمونه کارهای رایان

yatash

طراحی سایت شرکت یاتاش

dizel

طراحی سایت دیزل مرسدس

ziygo

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

carent

طراحی سایت شرکت Carent دبی

lilium

هتل لیلیوم متل قو

platinummedica

طراحی سایت platinummedica انگلیس

سئو سایت وردآورد

سئو سایت وردآورد به اندازه طراحی سایت وردآورد مهم است. با سئو سایت وردآورد به راحتی می توانید در گوگل شناخته شوید و زمانی که در موتورهای جستجوگر شناخته شدید، مشتریان و کاربران نیز شما را خواهند شناخت.

اگر سایت شما از نظر ربات های گوگل بسیار مناسب و صحیح سئو شده باشد، به صفحه اول ترقی خواهید کرد. این بدین معناست که 80 درصد کاربرانی که کلمه کلیدی شما را جستجو کرده اند، شما را پیدا خواهند کرد و این یعنی ترافیک عالی!

سئو سایت وردآورد تمام این موارد را برای شما انجام می دهد و نیازی نیست که نگران چیزی باشید. تنها کافی است که طراحی سایت وردآورد خود را در دستان متخصصان شرکت طراحی سایت وردآورد قرار دهید.

علاوه بر تمام این موارد، طراحی سایت وردآورد این امکان را به شما می دهد تا با راحت ترین روش با مشتریان خود در تماس باشید و همچنین آنها را از داغ ترین خبرها درباره محصولات و خدمات خود مطلع کنید.

مقوله سئو بخش بسیار حساس و زمان بری است. پس باید آن را به کادری مجرب بسپارید. تمام توضیحاتی که در بالا ارائه دادیم، حاکی از آن است که طراحی سایت وردآورد بهترین گزینه ممکن است و هم اکنون در پیش روی شماست.

تعرفه طراحی سایت وردآورد

تعرفه طراحی سایت وردآورد به این عوامل بستگی دارد:

 • ظاهر سایت
 • ریسپانسیو بودن
 • نوع سایت (فروشگاهی، شرکتی وغیره)
 • نوع مدیریت محتوا
 • زبان برنامه نویسی
 • سئو

هر کدام از این موارد برای هر سایتی متفاوت است.

در مرحله اول که مشاوره تخصصی انجام می شود، تمام این موارد با شما در میان گذاشته می شود و نسبت به نیاز شما ایجاد وب سایت وردآورد انجام می گیرد. هزینه ساخت سایت وردآورد نیز در همین جلسه برآورد خواهد شد.

در انتها باید بگوییم که اگر برای طراحی سایت وردآورد هزینه کنید و به صورت حرفه ای ساخت سایت وردآورد را انجام دهید، چنان موفقیتی نصیب شما خواهد شد که نظیر آن را در هیچ کسب و کار سنتی ای نخواهید یافت.

برخی از مشتریان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نوشته‌ی بعدی
طراحی سایت اتوبان تهران کرج | طراحی وب سایت اتوبان تهران کرج | شرکت رایان
نوشته‌های پیشین
طراحی سایت جاده مخصوص کرج | طراحی وب سایت جاده مخصوص کرج | شرکت رایان

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت

فرم مشاوره رایگان

جهت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت، سئو سایت و … لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فهرست
واتس اپ شرکت رایان
ارسال از طریق WhatsApp